Inferno Festival 2005
0
Ir doma aizlaist uz Inferno festivaalu, kas notiek Oslo, sh.g. 24-26. martaa.

Festa lineups, tiesa, pagaidaam veel ljoti nenoformeejies, bet ieprieksheejos gados bijis visai soliids. Pashreizeejais sastaavs:

Arcturus
Mantas
Morbid Angel
Amon Amarth
Bloodthorn

Ieprieksheejo gadu lineupi:
2004 - www.infernofestival.net/openMenuLink.asp?Me...
2003 - www.infernofestival.net/openMenuLink.asp?Me...

Festivaala biljetes cena uz 3 dienaam ir 805 NOK, kas sanaak apmeeram 65 Ls, bet pameegjinaashu dabuut akreditaacijas (tiesa gan, nezinu vai tas atbriivotu no biljetes pirkshanas).

Lidmashiinas biljete turp/atpakalj, skatiijos, shiem datumiem sanaak ap 100 Ls - sheit iedomaajos taadu variantu, ka, ja buutu veel kaads interesents, vareetu braukt ar mashiinu (tipa ar praami liidz Zviedrijai un tad taalaak ripot uz Oslo) - vajadzeetu iznaakt leetaak + iespeeja caur mashiinas logu apskatiit nezheeliigi skarbo Skandinaavijas dienvidu dabu :))

Ja ir interesenti, luugtum dot zinaat vairaak vai mazaak operatiivi, lai varu meegjinaat savaakt kopaa savas mazliet apputeejushaas norveegju meeles zinjas un izdiedeleet akreditaacijas no organizatoriem :)

Festivaala lapa:
www.infernofestival.net/
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ja norvēģu mēle "apputējusi" varu palīdzēt.

Aizbraukt gribetu, bet nezinu, kā sanaks (vārdu sakot - parastā atbilde, he he ).

Variants ar mašīnu ir pats labākais. Esmu to ceļu autobusā mērojis 3 reizes, galvoju - tur ir uz ko paskatīties. Vienalga vai saulains vai lietains. Tikai - kam ir mašīna, un kurš būs ar mieru turp braukt?
0
Es jau sākumā padomāju, ka tas Mantas tak nebūs tas, ko cilvēki lielākoties pazīst kā Death...un izradījās, ka tiešām ne. Šitas tagad saucas Mantas666.

Bet par braukšanu arī tā pati atbilde; ja vēl ņem vērā, ka martā ir arī Metalmania, tas koncis Čehijā, 6. aprīlī Spodekā Judas Priest... jāpadomā vēl, visu ko gribas, bet kā būs...
0
pagāsgada line-ups izstās tīri ok, redzēs, kas šogad būs. baisi sālīti sanāk - ja vēl parēķina šmigu, cik tā tur maksā. lai gan to var paķert līdzi.
0
Taa pareekjinaaju, ka vairaak vai mazaak tas pasaaciens ar praami iznaaktu kaa ar lidmashiinu, ja brauc 4 cilveeki (ar praami leetaak, bet starpiiba uz benziinu salasiitos). Braucamriiks man iraid...tiesa, aizmuguree seedoshajiem vietas nav briesmiigi daudz, bet var paardziivot :)

Vienkaarshaak gan laikam buutu ar ljocheni, krietni aatraak tomeer (kas nav mazsvariigi, njemot veeraa, ka pats fests iet 3 dienas). Miinusi - mazaak shmigas var panjemt liidzi (bagaazha lidojot var buut liidz 20 kg, varbuut arii var iekljauties ;) un mazaak dabas paskatiit.

Par citiem festiem nez - es gan labpraataak aizbrauktu uz vienu Norveegjijaa nekaa uz trijiem Polijaa/Chehijaa, bet tas jau kaa katram individuaali...:)

Principaa vajadzeetu domaashanu sevishkji garumaa nestiept (atvainojos gan, ka pats aatraak par sho neiemineejos), jo biljeshu skaits tur ierobezhots uz 1500, ja nemaldos, un pagaajshgad bija sold-out jau meenesi pirms festa.

Shodien veel aizrakstiishu organizatoriem vai ir ceriibas dabuut akreditaacijas un bezmaksas ieeju.
0
Es ar domaaju, ka labaak ir braukt uz Norveegjiju, tas ir to veerts.
Ar praami ir labaak, visi kopaa nopeerk gjimenes biljeti (4 purni un mashiina, es domaaju ka vinjiem ir vienalga, ka nebuus vecaaki un 2 beerni)un brauc. Norveegjijaa gan benziins ir padaargs (Kas tev ir benziinnieks vai diizelis?)

Atvainojos, varbuut jautaajums stulbs, bet kaa mums sheit, Latvijaa esot, tikt pie biljeteem?

Vispaar Tu man vareetu uzrakstiit uz nailbomb@banda.lv, vareetu apspriest konkreetus siikumus, lai nav paaraak gari sheit jaapspriezhas.
0
Unnskyld for større pause...

Pashlaik izskataas, ka tomeer vajadzees doties ar lidmashiinu, jo interese nekaada lielaa nava, taatad ar mashiinu iisti neatmaksaajas, it iipashi taadeelj, ka mees 2 personas brauksim no Viljnjas, taatad uz Riigu iznaaktu lieks liikums (kas gan buutu pacieshami, ja bez kk atrastos veel paaris brauceeji). Kaa tur iisti ir ar taam praamja gjimenes biljeteem, apmeeram cik maksaa, etc? Kauch kaa neizdevaas taadu variantu nekur atrast.

Biljetes var pasuutiit sheit:
www.ticketmaster.no/html/evinfo.htmI?CN...
0
Sorry, shitais links biljeteem:
www.ticketmaster.no/cgi/request.cgi?l=N...
0
Nja, diezkaadas intereses laikam nava :(

Jebkuraa gadiijumaa, ja kaads domaa par braukshanu, tad biljetes vajadzeetu iehavot ASAP, jo saakot jau izbeigties - pats laikam riit pasuutiishu.
0
Nu jau biljetes pasuutiitas, taa kaa atpakaljcelja vairs nav :) Joprojaam gan ceru, ka veel kaads izdomaas pievienoties...
0
njaa es labpraat pievienotos bet nezinu kaa buus ar darba grafiku martaaa un vai mani palaidiis no darba...bet ja nu kas tad es buutu brauceejs :)
tikai vai kaads nevareetu izreekjinaat cik tas viss kopaa sanaak Ls man taa algebra shausmiigi nepatiik :P
0
thetrve

kaa tu par taam biljeteem maksaasi? Pastaasti man, nezinosham, kaads tas process iisti ir.

Es gan varu braukt tikai tad, ja taa lieta notiks ar mashiinu. Ar lidmashiinu man nesanaaks.
0
Eku links, caur kuru var taas biljetes pasuutiit (samaksa ar krediitkarti):
www.ticketmaster.no/cgi/request.cgi?l=N...

Sanaak apmeeram 65-70 Ls

Var braukt arii ar mashiinu, bet probleema ir taada, ka to vajag laiciigi zinaat un 100% zinaat, ka tie brauceeji buus, jo peedeejaa briidii pirkt ljochenes biljetes ir daargs prieks. Varbuut, kk, vari ieposteet kaadu linku, kur buutu aprakstiitas iespeejas ar praami aizpeldeet liidz Zviedrijai? Man izdevaas atrast infu tikai par praami no Ventspils un kaa pareekjinaaju tad iipashas ekonomijas saliidzinaajumaa ar lidmashiinu nava. Ljopenes biljete pagaidaam maksaa 100 Ls turp/atpakalj (airbaltic), varbuut iespeejams arii variants par kapeikaam aizlidot liidz Stokholmai ar Ryanair (vai Easyjet, neatceros) un taalaak ar zemes transportu (kas gan tur dikti daargs, taa kaa droshi vien taads variants neatmaksaajas).

Veel jau jaapiereekjina izdevumi par uztureeshanos, nakshnjoshanu...te veel drusku jaapaintereseejas kaa sanaaktu leetaak un labaak :)
0
Zemes transports (t.i. autobuss) no Stokholmas City Terminalen liidz Oslo maksaa kaadus latus 20 (visiem, kas ir vecumaa liidz 26). Biljetes var dabuut bez probleemaam. Cik maksaa taa Ryanair biljete uz Stokholmu?

(par praami tuuliit pamekleeshu un veelaak uzrakstiishu)

uzzinaaju, ka ar mashiinu gan ir veel viena probleema - nelietiigie celju nodoklji, kurus pleesh no visaam mashiinaam kam nav taa apgabala numurs (kaa Juurmalaa).
0
Paskatiijos, ar Ryanair 23. martaa izlidojot un 27. atgriezhoties iznaak 40 Ls. Pieskaitot veel 40 Ls par autobusu, ietaupiijums nav iipashi ieveerojams, njemot veeraa papildus klapatas (njemot veeraa, ka Skavsta lidosta atrodas ap 100 km no Stokholmas...)
0
Tajaa linkaa ir kaut kaads Saturday Night Fever disco... Krediitkarte man ir, bet vinja nav deriiga pirkumiem internetaa.
0
Bet varbuut ar Ryanair tomeer labaak, jo no lidostas jau shaa vai taa buus jaabrauc uz Stokholmu, bet tur ir taadi speciaali autobusi, kas tieshi braukaa no lidostas uz City terminalen. Nezinu cik tieshi vinji maksaa.
0
Nez, man gan paraadaas tajaa linkaa "INFERNO FESTIVAL PASS" ;) Vari tad iet pa taisno uz infernofestival.net un spiest uz 3 day pass/Norway un sekot taalaakajai informaacijai. Ja krediitkartes nav, tad Parex bankaa var iehavot virtuaalo karti uz 2 meeneshiem par 3 Ls, vai Nord/LB uz gadu par 4.50 (ja esi students; ja nee, tad 7 Ls).

Man gan liekas, ka ar Ryanair neko izdeviigaak nesanaak - taapat minimums 80 Ls kopaa, taatad saliidzinaajumaa ar airbaltic tikai 20 Ls starpiiba (domaaju, ka celjsh no Skavsta liidz Stokholmai turp/atpakalj arii leetaaks par 20 ls nebuus).
0
Liekas, ka Inferno biljetes iraid izpirktas, jo testa noluukos meegjinaaju nopirkt vienu biljeti, bet nekas nesanaaca.
0
Btw, airBalticam shodien un riit ir akcija, kuras ietvaros var nopirkt ljopenes biljeti uz Oslo (un veel shur tur) abiem virzieniem par kaadiem 45 Ls (no Viljnjas). Bljet, buutu nedeelju aatraak zinaajis, buutu ietaupiijis kaadus 150 Ls uz biljeteem :/ Bet varbuut noder kaadam - airbaltic.com
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [3]
Intars
BigUgga
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas