Vile & Panzerchrist
0
Šīs divas apvienības piesaistīja manu uzmanību, kad izdzirdēju par dāņu buņģiera Reno Killerich sesijām pie Dimmu Borgir. Vile gan izdevuši tikai vienu disku un tipa vairāk nespēlē, bet Panzerchrist disks "Roomservice" man ļoti iepatikās! vai te ir vēl kāds šo grupu cienītājs?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Panzerchrist paarzinaataajs neesmu, bet VILE rekomendeeju. To bandu nejaussi uzraku. Nav tas labaakais death metal, varbuut mazliet dziiviibas pietruuxt, bet citaadi ir OK. Klausiities reizi 2 nedeellas var mieriigi, jo dazzas labs fisskas tur ir. man passam ir cd Depopulate
0
Vile tas Depopulate jau arī ir vienīgais, cik man zināms!
0
Vinniem ir 2 albumi. Sskkiet, ka Depopulate ir otrs. Iecceko maajaas lapu, tur viss ir.
0
Nevaru uziet linku, uzraksti, lai var iemočīt no šejienes!
0
nezinu kas par linkiem,bet man pieder Vile plate ar nosaukunmu "stench of disease".tam nav ne vainas.
0
Panzerchrist gan patikas, bet nekur vinus nevaru sadabut. Drusku dzirdeju Room Service, drusku pa daudz atkartojas doubl play bet jau OK. Mana skatijuma "Decapitated meats veco Grave", vismaz tas ko es dzirdeju.
0
starp citu tam pasham leiblam ir ari tada grupa SLUDGE, kas man ari tiri labi patik, baigi atgadina Carcass - Necroticism. Tads death doom/old school death, nav jau nekads brutalais, bet man liekass ka ir OK.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas