Fēliks Ķiģelis
0
Pirms kāda laba laika šos dzirdēju, sākumā, kā jau parasts smagais roks, bet tad latviešu valoda ieperinājās caur šo skaistumu, ātrā steigā skrienu pie tīmekļa, swhrok mājas lapā, skatīt, kas uzņēmies šādu smagumu un tas ir tas pats tēmas nosaukuma varonis Fēliks Ķiģelis, lai gan vēl neesmu ieklausījies visu viņa jauno albumu - Samts, bet nu, vismaz manam prātam, sen nav bijis tik labs latviešu smagais roks. Gaidu jūsu domu ieteikumus, kropļojumus un tamlīdzīgas blēņas...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nju es jau kadu laiku esmu piefiksejis ka F. Kjiedelim nav ne vainas :D
0
Labs labs shis ir
viņam laikam tas pats producents pie šā albuma līdzējis kas nightwish un him pirmajam [daudzmaz labajam] un pedejam [ne tik labajam [negribas lamaties]] kā nekā Liepāja un laba rokmūzika vēl ir dzīvs jēdziens
ā un vēl viena britu rokstacijā skanējis un tur teica ka tik labs roks no austrumeiropas puses vēl nav dzirdēts tik nesaprotu kapēc ta viņš tos ritumus necenšas iekarot vairāk
0
Juus mani shokeejat.
Veeja raadiitaajs.... na na na (beeezveeejaaaa, uuuu), pazaudeetaas atsleegas uz maajaam, na na na. Trin trin, ou-uo-jeou.
0
Kaads tur smagais roks... Paklausies Linga "Naac Man Liidzi" albumu. Uh! Luuk tas ir zveeriigs roks! Bet Kjigjelis ir R&B izpildiitaajs, kas nejaushiibas kaartaa panjeemis rokaa gjitaaru.
Ritens debesiiiiiis, na na na. Atsleegas uz maajaam... ci ci ci.
0
Faun, roks un teksts ir divi dažādas pasaules. Var jau būt, lai būtu smags roks vajag baisi smagos tekstus, bet, piemēram, dziesma Ogles, smags dziedājums, nezinu kas par tekstu, lai piedod, bet es tomēr klausos mūziku un šajā gadījumā tas ir smagais roks, jaušības vai nejaušības pēc...
0
davai izkaujaties par ietekmi smiljshu kaste! m/
0
nu gluži smagais jau nav gan tā kopumā vērtējot, 3 dziesmas no tā alb tādas niknākas gan
bet r&b ????????????
tas tak niger muzons, kāds tam sakars ar Ķiģeli????
0
to Fauns: kaads nu veeja radiitajs, ja nemaldos tad veeja radiitaajs ir Ēriks Ķiģelis nevis viņa deels. Par to albuumu jaasaka, ka visnotaļ labs, ja skatāmies no taa viedokļa, ka pirmie divi bija veltiiti teevam un pirmajaa skaneeja viņa teeva komponeetas dziesmas, tad šeit viņs dodas sava teeva peedaas un ir izveidojislirisku latviešu roka grupu. Prieks par to....

Varbuut kaads domaa savaadaak..........
0
FAUNS!
0
Fauns vienmeer domaa savaadaak....
par Kigeli prieks!
0
Nee, nu zin man patiik, nu ko savaadaak? Ko savaadaak? Juus domaajat, ka man dariit nav ko un taapeec es domaaju savaadaak? Bet es tieshaam esmu shokeets, ka tik daudziem no jums vinjsh patiik! Mees ar manu sievieti maajaas, kad skan Feeliksa dziesmas, atklaati njirgaajamies par vinju, par vinja patiesajaam emocijaam, forsho vaideeshanu un graujoshajiem tekstiem. Bet nu neko, ja jums patiik, tad taa ir juusu probleema. Vai tad man zheel.
to graver: veeja raadiitaajs bezveejaa ir teksts no vinja dziesmas.
Un cik tizli skaneeja tas vinja teksts Panteras gjitaarista pieminjai, balvu pasniegshanas ceremonija...
0
nu vinjsh vismaz atsskiriibaa no citiem vinju piemineeja!
0
Jaa, lai vareetu paziimeeties kaads vinjsh smagucis baigais niknais. Pats ar Panteru saliidzinaajumaa taads Gunaars Kalninjsh vien ir.
0
:DDDDDDD
nu nez es tekstos vinja neesmu klausijies! bet nu kad esmu spiests klausities kautkadu debilu parasto swh vismaz kads prieks kad skan vinjsh :)
0
Forshi, bet tad jau es labaak seezhu klusumaa un klausos kaa man pa kaklu tek siekalas.
0
Dzirdēju viņa iepriekšējo albumu... Nu ja, pretenzijas uz hārdroku mūzikā ir, bet savukārt samocītās pretenzijas uz liriskumu visu izjauc. Kopumā - tikpat manierīgi, kā tas viņa "Darels Daimbegs" balvu ceremonijā; kur, starp citu, Ķ. kungs bija piemāvies, kā jau allaž ;)
0
jaa jaa atradies te Ēriks Ķiģelis. Nu taka klauns!
0
Ja jau Prāta Vētra ieguva balvu kā labākā rokgrupa, tad pēc šāda salīdzinājuma Ķiģeļa jaunskungs ir smagais roks he he.
0
Latvija- iespeeju zeme, par vienu un to pashu muuziku, tikai ar dazhaadiem tekstiem, var dabuut gan labaako pop, gan labaako rok albuma balvu <-- tas par Praata Veetru.
0
jeee... galvenais ka visiem patiik :D
0
viena dziesma aizkeera ne jau tev mani miileet utt"un taa...
0
dziesma "Ogles" man pat patiik :) es paklausiijos paareejaas albuma Samts dziesmas - nu taa... labaak jau i nekaa praata veetra utml.
0
ir jau mums savi kautkaadi heawynieki kaa opus pro savaa laikaa.vokaals jau toch labs.galu galaa padomju laikaa roku bija ljoti gruuti "dabuut cauri"...
0
ir jau mums savi kautkaadi heawynieki kaa opus pro savaa laikaa.vokaals jau toch labs.galu galaa padomju laikaa roku bija ljoti gruuti "dabuut cauri"...
0
Mjaa teikshu ka man arii acis sagriezaas kad ieraudziiju teemas nosaukumu. Dzi kaa Fauns nav vieniigais kursh DOMAA SAVAADAAK!!!!!
Nee nu var jau klausiities visu ko, bet var arii "labaak seezhu klusumaa un klausos kaa man pa kaklu tek siekalas."
0
Man patiik Feeliks kkiggelis, katraa zinnaa dziesma Ogles noteikti! noteikti, vinss iekss Latvijas rokmuzikas ir vismaz orgginaals un ar savu fissku - Fresh Blood:D
0
nesprotu ko juus atradaat tajaa Feeliksaa kkiggelii
ehh galiigi nesaprotu
0
DiMeBeRg - kapēc mani tas neizbrīna
0
Ļoti skaisti Ienaidniek (Enemy), ka domā savādāk, ar to apsveicu, bet man tādas aizdomas, ja Fauns nebūtu savu savādo domāšanu izteicis, Tu ar šeit neko nebūtu iedrukājis, ka Fēliks Ķiģelis nemaz nav tik skaists rokmūzikas cienītājiem...
0
Bibo es nezinu kaapeec tevi tas neizbriina varbuut tu man vari paskaidrot ?
0
Vienkārši palasot tavus komentārus...
0
Ahhh... un gaisaa uzvirmo pirmais konflikta smaards...
0
Fēliks ir viens no labākajiem Latvijas Rock izpildītājiem! Skan viņam ļoti labi, pozitīvākais, ka viņš nebaidās uzdrīkstēties!!!
0
Tiessi taa!
0
Balrogh, Tavs teksts izklausaas taa it kaa Tu buutu kaadas ierakstu kompaanijas preses sekretaars. Perfekti taadaa garaa ietureets. Nebuusi saacis straadaat ieksh MicRec? :D
0
emocionaali graujoshs smagaa roka izpildiitaajs, ne ko pielikt, ne ko atnjemt
0
diezgan divdomīgs izteikums :D
0
Varbūt arī ka nebūtu neko ierakstījis, sak ko vienam mežā līst, bet ja nopietni man tiešām neliekas saprotams kāpēc tāda tēma panesās.
0
Vai tev ir saprotams, kāpēc šāda mājas lapa parādījās?
0
kk:(, nē, Micrec var iet d***t, man tā kompānija riebjas, sadirš visu latvijas roka scēnu, vienkārši man Fēliksa Ķiģeļa dziesmas patīk:)
0
Noklausiijos vinja albuumu veel 2 reizes, jams ir interesantaaks nekaa pirmstam likaas. Skan labi, svaigi! Tipa no peedeejaa albuuma, bez pa radio dzirdeetaas "Ogles," man ljoti iepatikaas dziesma "Bezmiegs"
0
ja super noklausijos vinu albumu un pietaisiju bikses. Man vislabak patika dziesma "Nac man lidz uz mezu, ja esi true"
0
nez es noklausiijos man nevisai :(
0
es kā uzzināju, ka viņam ir albūms noskuvos, sasukāju prievīti un devos uz tirgu lai iegādātos nelegālo kopiju... ak...cik skaista diena tā bija...paldies Feliksam :)))
0
skatos te dazhiem ir "plash" skatiijums uz dziivi. Ganjau tup maajaas klausaas vieniigos kaukaadus 3 albuumus, kas ir atziiti par labiem, viss paarejais esot pilniigs suuds. Senchi vinjus ieniistot, taapat kaa vinji ieniist dziivi, jo tajaa nav nekaa patiesa iznjemot "true" ! Tad veel druumaas dusmu grimases ir konstantas 24*7*4*12 (ar iznjeemumiem, kad grimases ir visljaunaakaas: a)favoriitu koncertaa; b)havajaa spiezhot)
0
nezin gan, nekads dizais spiedejs neesmu, sirdij tuvaka klizma. Bet ja spiezu tad noteikti sausaja tolete klausoties fekalu kiegeli
0
Faj faj faj! Fkāds fkauko fnelabu pateica par F. Ķieģeļa jaunskungu.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas