SlipKnot,Soulfly,Sepultura....
0
kamu nravjatsa takije grupi?
kam pariik tadas grupas?
who likes these groups?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
:)
0
mje
man
me
0
KA PUT TEVI AARAA!!! Sakakaaja umnjiks te kautkaadu idiotismu.
0
man nē man no tādiem sāp galva
0
Šad tad var viņu vecos gabalus...
0
idiots kautkads, nahuj sacela debilaas teemas? pedinjsh :(
0
Man patīk vecie Sepulturas albūmi...
0
Nu nezinu, ir gadijies dzirdeet tikai vienu Soulfly albumu, un nekas labs jau tur nebija, tipisks Nu metal!!!
0
Nezinu cik nu tur tipisks vai kaads, pirmais vinju albums man tiiri labi patika. To nu gan par numetal galiigi nevar nosaukt.
0
Slipknot no minētās trijotnes turu vislielākā cieņā.
Soulfly - atsevišķas dziesmas pat ļoti, bet nevienu disku nav izdevies līdz beigām noklausīties.
Sepultura - patīk gan vecie, gan jaunie - vislabāk Roots un Roorback
0
Nu nez nez. Vienreiz no laba prāta gribēju ievērtēt, kas pa zvēru tas Soulfly ir. Noklausījos cd Prophesy. Vairāk neklausīšos. Nu ļoti jau nu nu-metāliski,bet tā kā man nu-metāls nepatīk (un Slipknot ir tai pat skaitā), ievērtēšana beidzās ar draņķīgiem rezultātiem un izniekotu laiku.
Man no Slipknot gan patīk viena lieta, un tas ir viņu bundzinieks. Taču tajā jaunajā albumā viņa spējas ir galīgi iespīlētas, tapēc arī Slipknot paliek taaaaaalu aiz manu iecienīto grupu strīpas.
0
Balrogh-->Slipknot no minētās trijotnes turu vislielākā cieņā.

ak mans dievs!!!
0
Nu Soulfly vecie albumi pa tieshaam ir manaas maajas cienjaa.
A Sepultura iegrieza ar Blood Rooted un pirmo dziesmu no Roorback. Paareejais jaunais albums bezmaz nav klausaams.
Nu bet Slipknot vispaar....... kaut...kas sen...sen..... bija taada dziesma [sic] nu taa bija laba kaut arii Numetaals.
0
Slipknot - sūds un poserisms;
Soulfly - kautkā nesaista;
Sepultura - sākot no "Troops of Doom" no Schizophrenia, "Beneath the Remains" līdz "Arise" - izcili. "Chaos A.D." vēl ok, bet tad aiziet uz leju...
0
No šīm trīs grupām man patīk tikai un vienīgi agrīnā Sepultura, tas ir, 1.Arise, 2.Beneath the Remains, 3.Schizophrenia un viss
0
Schizophrenia ir labs albums, Inquisition Symphony ir viena no pirmajaam normaalajaam dziesmaam, kuru iemaaciijos uz gjitaaras nospeeleet, bet nu paareejais Sepulturai nav nekas iipashi labs...

Par soulfly un slipknot iipashi nerunaashu ^___^
0
Nu šizofrenija kā albums manuprāt ir pašvaks, nav vēl nākamo 2 albumu līmenis. bet dziesma "Troops of Doom", jā, tas jau ir klasika
0
to vampīrs:
A kas tur tāds šausmīgs (ja tu zinātu, ko es vēl klausos.....) Nu labi, labi, nebrīnos, zinu jūsu attieksmi pret šādu mūziku, bet man patīk!
Hm... no jaunās Sepulturas man īpaši ļoti patīk pirmā dziesma no albuma "Nation" .
0
sepulturas bllood rooted dziivais man ir.Taa neko ripa teikshu.Slipknot.... hmmm... var jau dirst ka poke un taa jau ir bet tas ka vinjus ar mushroomhead saliidzina tas ir kaa huj spaljcam sravnivatj.mushru seal Crazy covers vien ir ko veerts... soulfly iipashi neesmu dzirdeejis
0
Visas ir labs gan SlipKnot gan Soulfly gan Sepultura. MUCH RESPECT TO MAX CAVALERA
0
Blja ko jus te dirsiet-ai man tas ,man tas..Da hui b glaz!!!Tas ir viens fucking labs trio!!Kad izgaja albumi-visi teica ok,tagad te dirss!!Blja tauta-respect vinniem!!!That fucking trio forever!!!
0
stop...fuck...jūs nedzirdējāt...bļe - tas fuckin labais trio...kas jūs nesaprotat ap ko te lieta šmerģējas - tas ir kaut kas tik fuckin obvijoss...tauta bļe albumi iznāca, es vienīgais dirsu...nu i tagad nekas nav mainījies...VISI teica...Fucking that trio forever!!! yeeaahhh whats happening??
0
bluudij magot - shit is happening! :D
0
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Lācis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
Viskas