Immortal peedeejais veikums...
0
Sons of northern darkness...
neteikshu,ka ir slikti,dazjaa labaa dziesmaa,liekas,ir veel kas no vecaa labaa Immortal..
bet paarsvaraa,tas jau ir kas cits,atstraadaats...prieks... grupai bij praats
ar sho te jau nobeigt... jo ne viss var buut immortal... pienjemu,ka dazjam,liekas pilniigi
savaadaak... :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nu "Sons of Northern darkness" man lloti patika, taapat kaa ieprieksseejie razzojumi, lloti nosaapeeja, kad uzzinaaju par grupas "kkipa' pajukssanu.
0
Spriezhot peec intervijas (visu gan neizlasiiju), dzeki, jeb preciizaak sakot dzeks saprata, ka nav iisti jeegas turpinaat turpinaashanas peec, un jaarealizee sevi citaa grupaa. Shis ir tas gadiijums, kad grupas vaard netiek notraipiits. Pats albuums, nu taa, labas kvalitaates sinteetisks muzons. Labaaks par Dammed In Black man likaas, bet nu diez kaadu sajuusmu tomeer neizraisiija.
0
no jaunaa staffa man dikti iepatikusies dziesma Tyrants...taada taala "skanja" liekas...
prieks, ka albumam tomeer ir palikusi muuzjiigaa sasaluma atmosfeera...un "graamatinjaa"
ir perfekti piemekleeti backgroundi...klausoties,u... skatoties uz bildi,baaigaa sajuuta.
0
Jaa, "Sons of Northern Darkness" ir gan labs, un arii man Tyrants vislabaak patikaas, veel arii In My Kingdom Cold.
0
ko lai saka, perfekti atstraadaats bleks shii vaarda labaakajaa noziimee, Immortal diskograafijas augstaakais punkts :) taa iipashi jau neko neatshkjiiraas no peedeejaa albuma Damned In Black, tik skaneejums veel krutaaks padariits, heh. gan jau, ka pareiz izdariija, ka laiciigi pielika punktu - ja nav svaigu ideju, tad arii nav ko... bet esmu paarliecinaats, ka peec kaada laicinja gan jau atgrieziisies, kaa jau parasti tas notiek ;)
0
:)
0
Piekriitu! IMMORTAL vismaz aizgaaja kaa uzvareetaaji! Neaptraipiija ne veaardu "IMMORTAL", ne arii pieccakareeja black metal cieniitaajus! Jaa, bet to passu nevareetu teikt par vinnu black "braalliem" - MAYHEM.
0
nu un ko tad Mayhem taadu sastraadaaja? Peedeejie divi albumi ir ljoti OK. Saprotams pilniigi savaadaak kaa Pure Fucking Armageddon, bet muzona kvalitaate ir nesaliidzinaami augstaaka.
0
jaa"sons of northern darkness" tieshaam man gaaja pie sirds.laikam nevelti shis albuums ir izdevies labs, jo kaukaads pidars man pamaniijaas disku nopizgjiit!
0
To thetrue: jaa, peediej nav ne vainas, bet tapeec tos nevajadzeeja razzot ar MAYHEM vaardu. Taa ir sveetuma aptraipissana.
0
ej nu ej, varbuut pamatosi savus vaardus?
0
bez tam vinji tagad saucaas The True Mayhem, hahaha
0
Neee veciit, taadu nosaukumu ssiem vareja likt agraak, ne jau tagad.
0
Klausies, vai tad nejuuti nekaadu sskkirbu starp "De mysteris..." un peedeejo gadu albuumiem???
0
so what?
0
starp citu tagadeejaa Mayhem sastaavaa man liekas visi daliibnieki ir vismaz zinaamu laiku bijushi grupaa arii pirms Mysteries iznaakshanas 94. gadaa - gan Maniac, gan Necrobutcher, gan Hellhammer (hahaha), par ceturto knarinju, aizmirsu kas vinjsh taads, bet vienalga... Katraa zinjaa frukti tie pashi vieniigi skaneejums palicis labaaks ;)
0
Nu es taccu to zinu. Bet es Tev saku, vai tad Tu atsskkiribu nejuuti starp agraako true black un tagadeejo moderno blacku ar visaadiem elektroniskiem piemaisiijumiem????
0
neenu es tak teicu, ka speelee savaadaak :) peedeejaa albumaa taas elektroniskaas pasaazhas varbuut arii vareeja buut mazaak, bet piemeeram Wolfs Lair Abyss man patika ljoti, bet ar Mysteries saliidzinaat nevar, jo pilniigi savaadaak. ko tad tu gribeeji - lai shie taisa De Mysteries klonus taa vietaa lai ietu uz priekshu?
0
Nu, ja godiigi, tad jaa! Ar MAYHEM vaadru patiesaam gribeeju, lai speelee Mysteris garaa. Man arii patiik Wolfs.. un tas naakamais, bet nepatiik, ka tas ir zem MAYHEM vaarda.
0
Tas ka Mayhem shobriid sastaav no ex daliibniekiem, nenoziimee ka tur ir saglabaajusies kaut kaada muzikaala tradiicija. 1. vinjiem tur taa rotaacija bija diivaina, vienu laikam izdzina, vienam kaut kas nepatika, vienvaardsakot pashreizeejais sastaavs idejiski ir pavisam citaads. 2. Veel var mineet taadu grupu kaa Troll kuras sastaavs nu pavisam maz mainiijies (toties muuzika...) Veel interesanta lieta... paarfrazeejos True, dziesmas taas pashas, tikai skaneejums savaadaaks. Piemineetajaa Wolfs Lair, kas man pasham patiik, un pat labaak nekaa Sathanas, ir tas pats Mayhem, tikai citaadaak izpildiits. (varbuut samuldeeshos, bet ja labi atceros Euronymous piedaliijaas shaa albuuma ierakstiishanaa, neskatoties uz izlaishanas gadu). Un arii turpmaakos albuumos tiek ekspluateetas taas pashas vecaas dziesmas, tikai citaas skanjaas. Un par taam dazhajaam jaunajaam dziesmaam ir "basnja" ka arii taas ir veidotas no taa pasha Euronymous uzmetumiem. P.S. Kaad tur bija shiis diskusijas topiks? :)
0
khe khe....Te taa teem bij taakaa par Immortal peedeejo albumu...bet ir ok...interesantas domas.. :)
0
Pag,Demonaz tad vispaar vairs nevarees gjichu speeleet? es veel baigi bremzeeju...
0
Man ir "chujs", ka tuuliit sekos gara atbilde no True
0
uzrakstiiju garu atbildi, bet peec izlasiishanas secinaaju, ka pilniigaa bezteemaa sanaaca ;)
0
taatad??
0
juuuu, shito albumu var klausiities un klausiities. var just kaa speeks iepluust...
0
hmm..BigUgga,lieto daudz domuziimes...taa ka nevar saprast..taada kaa nosleepumainaa nepabeigtiiba.. he he.. tas jau komliments.. :)
0
komPliments,laikam gram.pareizaak buutu...
0
TAD KAADS MAN VAREETU PAR DEMONAZ ATBILDEET? vai arii nav ko atbildeet,vai negrib atbildeet tieshi man...??
0
Vinnss raxta liriku IMMORTAL. Gan jau ka ssis maajaa speelee! Lai kaadas arii nebuutu traumas, nav iespeejams nekaadaa veidaa ggitaaristu attureet no speelesssanas.
0
to ,ka raksta tekstut,to jau man liekas zin visi,kas sho grupu iemiiljojushi... :)
+1
+1
Ja ir grūti 26.maiju sagaidīt, tad re ku alternatīva - LAMP OF MURMUUR

www.youtube.com/watch?v=AKMH7gzxZ58...
0
^ šo mēģināju klausīties, bet nu baigi jau nu čalis kopē tomēr.
0
Es vislaik nevarēj saprast,ko tas murmur nozīmē,ar kaķiem kāds sakars vai kas bet beigās ar lielām mokām atradu ka tumsas ķēniņš tas ir. Daudz kur te blekā tas murmurs tiek pieminēts.
0
^^^paldies, BOD, izcils albums! man riktīgi iepatikās jau no pirmās reizes.
0
^^ es tik atradu, ka ''heart murmur'' ir sirdsklauves, vai kas tamlīdzīgs
0
^^ par izcilību neesmu drošs - man uz beigām sāka apnikt, bet ir labs
0
^^ "murmur" vispārīgi ir tas, pēc kā izklausās - murmulēšana jeb burbuļošana. Konkrētajā nosaukumā gan ir MurmUUr.
0
^^nu labi, ar 'izcils' es domāju 'patīk jau no pirmās klausīšanās reizes' / 'šobrīd baigi cepī', nevis 'ģeniālākais ieraksts blekmetāla vēsturē' :)
0
Un kurš ir ''geniālākais'' ?
0
Kur ir - tur rodas ... vēl viens Immortal fanu klubs ielēca ausīs: RIMMFROST (SE) - www.metal-archives.com/bands/Rimfrost/2285...

www.youtube.com/watch?v=VmTtiHso0w8...

Šajā gabalā (tāpat kā vecākos albumos) Inquisition var arī saklausīt:

www.youtube.com/watch?v=jMPFMDVmtZo...
0
0
biju jau iepostojis citā tēmā un dabūjis savus mīnusus. vēl man baigi patīk Altar of Plagues - White Tomb, bet tas vairāk post-blekmetāls. šis ir tāds tiešām true & evil & modern & genious blekmetāls.
+1
No moderna un ģeniāla blekmetāla prasās pieminēt Akhlys - Melinoe. Neko melnāku un ļaunāku pagaidām nav gadījies dzirdēt.
0
Šis gan liek domāt, ka Immortālim idejas pilnībā izsīkušas - principā Tyrants kopija.

www.youtube.com/watch?v=_Aup_DVzkrY...

Salīdzinājumam:

www.youtube.com/watch?v=NhsDB0A6Jao...
0
diezgad brutāls ''remake''
+1
Un pareiz vien ir - nav ko tur daudz eksperimentēties. Aizeksperimentēs smeķi prom!!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas