sexigaakaas sievietes
0
taa paveeroju nighwish-nemo klipu un iedomaajos uzjautaat juusu domas par sksiigaakajaam sievieteem metaaliskajaa rokaa.Kaa nekaa inteesanta teema manupraat.Man pirmajaa vietaa protams Tarja Turunen (nightwish), tad Caryn Crisis no Crisis un tad Otep vokaaliste Otep Shamaya (kaut arii lezbiete cik atminos) un Arch Enemy Angela Gossow
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Tarja tagad toch smuka, agraak bij' taada apalja bumbuce ar resniem vaigiem.
0
a man patiik Cristina Scabbia no LACUNA COIL
0
producents laikam tarju pamērdēja badā lai nav kauns eiropā rādīt
0
Vārdus gan nezinu, bet foršas ir grupu Tristania un Sirenia vokālistes. Ā, un arī tā leite no Žalvarinis.
0
Nez vai vispaar vajadzeetu maakslinieces peec shaadiem kriteerijiem veerteet?...
0
:)
0
Tie divi bābieši no Battlelore.
0
laba teema
0
nezinu visas jau taadas pasmukas, sex shkjiet.nezinu vai metaalaa vispaar ir kaada nesex?
0
0
:DDD kudars man ssiis bildes deel tagad naktsmurgi raadiisies.
0
nu shit, pilniigi baisi palika.nezinaaju patieshaam:))
0
man vienkārši MakGaivers rauj ārā...ārā...
0
A nu Gossowas jaunkundze tiri nepelama, he he.
0
Tristania - Vībeka Stenne
0
!00% vissexiigaakais metalzakkis ir ex sinister vokaaliste Reiccela!
0
Pie visa varētu minēt Within Temptation daiļavu.. tīri jauka.
0
Jaa, piekritu.
0
Gossowa varetu piekaut tas abas, kas par musishiem he he
0
nu sorry, Hellhammer, bet es tev dziļi nepiekrist par to sinister zaķi... manuprāt nāvīgs kroko...
0
galvenais jau ka vina ir ieksh death, he he he
0
taadu konkursu jau nevareetu uztaisiit jo vinjas tur viena otrai riikli paargrieztu toch toch :D Kaa nekaa tas nebuutu kaut kaads tur suuda Oskars bet gan !Metal Angel! balva :) Starcitu nesuudiigs nosaukums
0
varbut labak "metal chix", angel kaut ka parak gotiski skan. Isteniba varetu noorganizet teiksim uz kartejiem dark christmas vai kadu citu konci pie mums, publika nosaka tur smukako lv metala beibi kuras pieteikushas jau ieprieksh. Vai varbut koknkurrs par gada ieguldijumu metala, kadam. Butu interesanti ja tamlidziga tradicija veidotos.
0
gan jau, pec kadiem gadiem, he he he.
0
Es jau šito reiz piedāvāju - ņemot par piemēru www.wacken.com Metal Dreamgirl konkursu.
0
un pauzite kamer publika fisko viens ( vai vairaki) fetsih babieshi uz skatuves nemas, tas tik butu jautri.
0
Sūzija Kvatro - lūk jums!!!!!
0
To Ednebeast

Nu blaaviens, par taadiem varrdiem labpraat iekrautu Tev pa seju no visas sirds. Neuztver personiigi, ceru peec tam llaunu praatu netureetu. Tu ko, saspiedies esi??? Tu esi no Pamelu fanaatiem???
0
hm... lai nu ko, bet tīri objektīvi.... pamela taču ir smuka...
varu derēt Hellhammer, tu neatteiktos viņu nogāzt gar zemi un pavāļāties kopā stundu divas.
0
man gan blondīnes nepatīk
0
Cristina Scabbia (Lacuna Coil) saņem manu balsi. Abet Sinister Reičela man ar nekad sevišķi smuka nav likusies.
0
atkartoti Gossowa, tikai muskuli biski pa lielu, bet ok. Visiem tas spickas korsetes, a kur vecais labais "meitenes ari dot pa purnu" ???
0
oj, oj, uzkāpu Hellhammeram uz varžacīm... :)

0
man patiik gotiski seksiigas meitenes un tupas rozaa bnlondiines :D
0
To boks

He he he, neesmu silikona fanaats pirmkaarts, otrkaart , man nesagaadaa lielaaku baudu pavaallaaties ar savu miilloto sievieti, taa, ka ssoreiz esi draapijis reaali garaam!
0
Edenbeast

Nu neuzkaapi, man ar Reiccelu nekas nav bijis, so venna nekaadas varzzacis man nevareetu buut atstaajusi. Bet nu veciit, vienkaarssi, es Tevi paziistu, tapeec nesaprotu tevi ssoreiz, ai naa, saprotu gan.... na jaaa, pareizi taccu.... skaidrs, yaeh, atkodu tevi!
0
starpcitu pamela silikonus ir izņēmusi (un jau labu laiku iepriekš).... tā ka tur viss ir dabisks.
0
Hellhammer, kapē mani atkodi...? ak, ja, man tak patīk silikona blondīnes... pats pavisam piemirsu... :)
0
silikona blondiines?! :O
0
Nee, nee, es zinu kas Tev patiik:)))
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas