Par krāsu.
0
No "Vakara Ziņām", rubrika "Tikai pieaugušajiem", 4.marts:

"Jau tālajā 1975.gadā fiziologi sāka pētīt, kā saistīta cilvēka krāsu izjūta un seksualitāte. Rezultāti bija intriģējoši... Izrādījās, ka seksuālā apetīte nosakāma pēc tā, kura krāsa cilvēciņam ir vismīļākā. Atliek paskatīties, kādas krāsas drēbēs tērpjas interesējošais personāžs, ar kādas krāsas auto viņš brauc, un- viss skaidrs.
_ _ _ Cilvēki, kas jūsmo par melno krāsu, bieži vien ir potencionālie izvirtuļi. Grupu orģijas, anālie prieki, sadomazohisms ar pletnēm, restēm un rokudzelžiem- to visu piedāvā "melnie"!"
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Pie bija padomju fiziologi =))))
0
interesanti, kas bija rakstiits pie rozaa kraasas? Gan jau, ka miiljums un maigums...
0
Bibo:Nezin vai, Padomijā jau sex neeksistēja.. Tur navaid rakstīts, no kuras zemes tie fiziologi.
0
Par tiem rozā:
"Ja jums gadās sastapt cilvēku, kas dod priekšroku rozā gammai, esiet uzmanīgs! Dāmiņas, kas tērpjas maigi rozīgos toņos, patiesībā ne tuvu nav tik nevainīgas, kā izskatās pirmajā brīdī. Koķetes, marionetes un... neapdvēseļotas lelles! Tieši tā dažos vārdos iespējams raksturot "rozā panteru" seksuālo arsenālu. Arī vīrieši, kuri mēdz malkot kafiju no rozā tasītēm un gultā izvēlas flamingo krāsas prezervatīvus, ir ārkārtīgi bīstami radījumi. Tieši viņi ar žilbinošu smaidu norunā randiņu un zibenīgi aizmirst šo "sīkumu"! Viņi mēdz ieskatīties dziļi sievietes acīs, piespiežot dāmu atzīties mīlestībā, bet nākamajā rītā lūdz roku meitenes blondajai draudzenei."
0
tadatad katrs pokegotins kursh tiko pabeidzis 5 klasiti un uzvilcis melnu kreklu ( protams ar uzrakstu COF un piktogrammu) ir nezeligakais izvirtulis un perversibas iemiesojums ?? vai ari cilveki kas iet uz berem ari ir izvirtuli un labrat izshautu liki pa apli? Sviests
0
Vakara Zinjas, khe khe. Kaarteejais no konteksta izrautais kaku raksts. Ja tu pastudeetu kraasu psihologjiju, tad ne suuda no shitaam anaalajaam chiksaam tur nepaliktu paari. Ja runa ir par melno un balto kraasu, tad no 10 cilveekiem 2 taa tieshaam buus miiljaakaa kraasa. Uz melnbalto salikumu tas neattiecas, taa ir klasika, kas nepasaka neko. Nu tik slaaniis nu tik baaziis.
0
"katrs pokegotins kursh tiko pabeidzis 5 klasiti un uzvilcis melnu kreklu ( protams ar uzrakstu COF un piktogrammu) ir nezeligakais izvirtulis un perversibas iemiesojums"

khe khe, tieshi taa, un vinji alkst muusu daikta.
0
Un mūķenes jau arī..
0
Muukenes taas jau ir riktiigaas Sexmasiinas!!!!
0
un kāds ta sviests pa tumši zaļu krāsu rakstīts būtu
0
Es taa maaciijos ka melnaa kraasa ir koncentreeshanaas kraasa. Taatad visi kas gjeerbjas melnaa kraasaa ir koncentreeti uz perversiibaam un maniakaali nezjeeliigu sexu.
0
uzraksti par sarkano kraasu, man slinkums skatiities
0
zilā krāsa tā jaukākā (tikai nevajag pārprast, te jau asprāšu pietiek). cik man zināms.. nozīmē mieru , vēsumu vai kas tamlīdzīgs.
0
Man jau patiik zalja kraasa, bet ko tas diezin noziimee. Droshi vien tikpat gudrs skaidrojums kaa melnajai kraasai.:)
0
Visa šī krāsu psiholoģija tad jau ir tas pats kas horoskopi.Esmu Auns-mana krāsa ir sarkana, esmu metāliste-mana krāsa ir melna,pēc fen šui-zaļa.Tad jau saliekam visu manu personību un ja kādam ir tāpat, tad jau esam gara radinieki..
0
Vairaak nerakstiisu, man slinkums, ejiet pashi un lasiet. :) Tik vai taa to diezin cik nopietni uztvert nevar. Bet interesanti bija palasiit, ko par mani domaa fiziologi! >:D
0
Visa shii kraasu psihologjija? Tu ko? Domaa Vakara Zinjaas tev buus baigaa kraasu psihologjija?
0
Ja lūsis pirms tam bija ielicis savu bildi, tad jau lūsis diez ko melns neizskatiijaas :)

Arī tagad ne :o
0
nu gan atradis faktus ko njemt veraa ipashi jau no vakar zinjam kur labi ja katraa 10 numuraa ir viens teikum spatiesiibas vai arii neizrauts no tenkaam
0
man kraasa seviski neinteresee-man interesee formas.Par to jau laikam Lūsene neko pateikt nevares...
Nu bet ja tomeer par kraasaam- Kaapeec visas Rigas metaalistes valkaa melnu ar sarkanu,KO?Citas kraasas vairs nav gana labas?Neizskataas pietiekosi druumi,JA.
Nu labi.es saprotu ka dreebes kuras patiik un kuras noraada uz attiecigo paarlieciibu ir gruuti sadabuut.Driiz naaks vasara,tad es savas kerzas, melno adeni liksu sakapii.Apriebaas man taa ziema, gribas sauli un siltumu
0
Runcim: Baltā linu krekliņā ietērpjos vien retu reizi- tā pirmā bilde bija no "Baltijas Saules." Tagadējā bildē man džemperītis un arī ādas mētelis melni, tikai navaid redzami...
0
ha!
0
driizaak izskataas, ka vispaar nav nekaada apgeerba gabala :P
0
Ir, ir! Turpat blakus guļ sniegā, tāpēc jau saku- navaid redzami. :PPP
0
kauna nav :DD
0
kas nu tur ko kaunēties, tāpat nekas bildē redzams nav :D bet auksti gan varētu būt :D
0
Bleakness, kas tev ar seju? :/
0
oo, Bleakness, kruta bilde :D
0
Lūsis izskatās... hm... kā uz nošaušanu, he,he.
0
man asfalts reiz ģīmī ieskrēja
0
es miilu melno kraasu! man gandriiz viss ir melnz!!! melnaa kraasa the bezt!
0
jaa, esz arii piekriitzu, jaw newienu citu kraasu nemazzz muguraa newelku, tikai to melno, agraak weel wioleto bishkjin, taa man ar welnu sasaistiijaas, bet tagad jau nu gan wairs nee, melnaa da best, wuiiii, wajag wilkt melnoooos ooooooooss meeeelnooooooooooooooooooo... es esmu MEEEEEELNSNNSNNSNSNSNNSNSN... ES ESMU SAAAAAAAAAAAAAATTTTAAAAAAA... ES ESMU SSSAAAAAATAAAANS, FFFEEEEEEEEEEAAAAAAARRR FROM SSSEEEIIIIITAAAAAN, OOOOOL HEEIIILLL SEEEITAAAAAAAAAAAAN, YYYEEEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAA...
0
OPERA CHAKAREEJAS WIENMEER, KAAAPEEC VISIEM WAJAG BUUT TIK LJAUNIEM PRET SSSSSSSEEEEITANU, ES NEMAZ TIK LJAAAUNS NEESMU, WWWWAAAAI, WAAAAAIII
0
Runci Renār, nu kāpēc tu mānies? Es labi tevi atceros- tu biji melns ar baltu purniņu, ķepiņām un vēderiņu, tā kā- nevajag te man, ja...
0
nu tad jaw es weel nebiju tajaa melnaja ticiibaa, bet tagad jaw esmu un nokraasoju sewi melnu

nu palika labaaak?, es jaw zinu, ka tu nemazaaam naw mellna
0
man jau baigi patīk baltā, man ir tikai patīk baltas drēbes, jo man patīk, ka tās jau vakarā ir patīk netīras, nošķaidītas ar patīk dubļiem, patīk ēdienu, brūnām strīpām... Ooo
0
Runci, tavs baltais purniņš.. :.( Un pūkaini sniegainais vēderiņš... :.O Bet ķepiņas.. vai tiešām arī ķepiņas? Manas bērnības pirmā mīlestība, elks, autoritāte... Ak, atmiņas tik skaudras, smeldze, kāda smeldze, kad atminu baltās ķepiņas, ... Nēēēēēēēēēēēē!... ....
0
jaw , jaw, jaw - dubļi ....
0
melna kraasa no citiem uzskatiem ir nomāktības,sēru un protams nāves ;)))
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas