Ocularis Infernum
-1
17.03.2005 Saksafonā notiek nekomerciāls pasākums matainajiem :) kur spēlēs manuprāt lieliska melodic black/death grupa "Ocularis Infernum" Par laiku un cenām infa paradīsies tuvāk koncim :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-2
domaaju ka vaidzeetu ielikt jaunu forumu par sho konci bet naku un skatos jau priekshaa ir nu nekas. ka dzirdeeju cena nebuuus augsta takaa janaak ir visiem
0
Kas tas tāds ir pa zvēru? No kurienes? Kāds ir dzirdējis?
0
nu ja ka visiem jo vairaak jo labaak :) jaaizkrata riktiigi blaugznas no matiem :P
un saakums laikam buus 21.00
0
jaa es esmu dzirdeejis :PP
0
tas zveers ir no latvijas un piedevaam ir riktiigi labs vismaz man ljoti patiik!
0
Es ar esmu dzirdējis... Varu tikai ieteikt! Ja vajag DC++ var sarunāt novilkt he he!
0
m/ (^_^) m/
-1
Ocularis Infernum - labie!!!
0
njaaa un taas Magnusa un Kikas balstinjas...mmmm jjaaa sho konci nedriikst palaist garaam :)))
0
aa un veel cik es dzirdeeju ka pirms vinjiem uzstaasies kautkaadi leekaataaji bet par tiem es neko nezinu! pat nau mazaakaas nojausmas kas tie taadi ir...
0
Magnuss tiešām spēcīgi ar savu balsi gāž no kājām he he. Pats neesmu dzirdējis kā viņš dzied, nevis rūc, bet nu tas ar esot viņam iespadīgi...
0
Magnuss ritiigi labi bet kad dzirdeeju ka ierakstu neticeeju ka man teica ka Kika ir otraa kas dzied
0
Es ar ilgu laiku prātoju līdz izpratoju, ka tā tomēr ir Kika.
0
Vienīgais vai viņi ir melodiskie nāves/melnie... Man vairāk liekas uz Doom pusi, melodiskais Doom/Gotiskais metāls. Un man vismaz stāv rakstīts, ka Ocularus Infarnum...
0
Pagaan, Man laikam vienkaarshi rokas neklausa:PP

Nu, nevajag uzreiz tik ljuni, kaa par gotiku saukaat:PP
0
Gotika jau nav nekas slikts, sliktāk, manuprāt, ir saukt par death/black, jo vairums šādos gadījumos, norāda, ka cilvēks neorientējās metāla tik daudz, lai spētu atšķirt šos mākslas novirzienus he he. Nu labi, ja jau Gotiskais ir ljuni he he, tad saukt man vairāk gribētos par melodisko Doom/black metālu...
0
Wah, wah! deguns maakonjos!!
Negribu «kasiities», taapeec neko neteikshu, bet nu...
0
Bet kā tad paši mākslinieki domā kādu stilu spēlē, ko, a? he he
0
Maakslinieki nedomaa, maakslinieki speelee..
0
Nu labi, labi he he. Sagrozīšu jautājumu — kādu stilu mākslinieki spēlē (es tiku domājis jūs)?
0
super, beidzot koci ar uzcelusi. savadak nevar vien sagaidit :)
0
Dunkelheit, tas i' jauki;)
0
Pirms kādiem pāris gadiem sucksafonā uzstājās tā salašņu banda, kas izpildīja "paganaja strana".
Līdz ar to nekādīgi neizjūtu lusti pabalstīt tās vietas īpašniekus, pat ja grupas, kas uzstāsies 17.03., ir sakarīgas.
0
Pasaacienc saakaas plus - miinuss 19.00.
0
Nu jaaiet!!! Visi kas vel shaubaas aiziet!! Vecie alus bralji jaatbalsta! Vienigais minuss tas, ka saxafonaa, bet nu ir jabut!
0
A cik tur pikjos ieeja, alus utt ???
0
aa un karoc uzraxtat arii to addresi.. zinu tik to ka uz stabu ielas..
0
ja es ar grib adresi zinaat
0
Ej vienkārši pa stabeni no chakenes līdz tērbatas ielai un tad jau atradīsi.
0
Žēl vienīgais, ka ceturdiena... Laikam, netikšu, bet gribētos gan.
0
ja BigUgga buus tik labs ka ieliks sheit bildes tad buus bildes no ta koncha
0
Lūdzu visiem piedošanu, bet uz konci var tikt tikai ar Flayeriem un to ir tikai 100 gabalu!
Tapēc laikam sanāk,ka mēs visus esam aplauzuši...
:(
jo tās 100 papīra lapiņas tika izdalītas uz 8 grupām un tie izdalīja laikam jau savējiem!
Velreiz lūdzu jums visiem piedosanu par tādu "sviestu" !
0
Ja reiz runa iet par Suxafonu tad mani tas nemaz neizbrīna. Vēl man teica ka itkā tur vēl skatuve bija sapista vienu brīdi (~sestdien?).
0
Paldies visiem,kas atnaaca muus atbalstiit,tas tieshaam mums ljoti daudz noziimeeja un piedodiet tie,kas muus neredzeeja,bet nekas mees esam saakushi domaat par jaunu uzstaashanos...
0
Tiem kas veel nezin-Andrejs (infernaalais interneta zaales PLANEETA administrators) tagad pie mumsiim baseni speelees,taa luuk...
0
Par jauno uzstāšanos, kaut kā padod ziņu!!!
0
Protams,protams...
0
Saksafonā tiri starp citu nakoshmenees laikam 5. datuma uztasies dazas ( viena tipa modernais grindcore un vel black/rock laikaam????) jaunas metala grupas + dazi leekataji. ieja 1,50 bet par shito konci mutes ciet, ko man stastija par vienu iepriekshejo ka esot viss kvadrats savacies, un tur cik noprotu, vietas vel mazaak ka kabataa.
0
ok. :$ khm, oj :$
0
ja kaadu intresee bildes no shii pasaciena lugums rakstiit man uz mailu hariys@e-apollo.lv tad es jums vinjas piesuutishu vai ka savadaak sarunaasim
0
eu a kur shos idaudzinaatos kungus var dzirdeet, neskaitot kaadu konci vabut var dabuut kaadu treku kaut kur?
0
muahahahahaahahhahahaahah.... man black riebj :P
0
Paldies Ac/Dc par bildēm. Tik viens jautājums, kā iztikāt bez ritma sekcijas (bungas un bez kura nu nekādīgi he he - BASS)?
0
Fukk you!!!! Tiirs anal brutal jazz!!!!
0
emm vinji itka lietojot bungu mashinu :) he he... bez basa :P take that muahahahahahahahahahah
0
kaa var black nepatikt - diivains vampiirs
0
ka var patikt?
0
kā var?
0
Pag, mani vajag Fukk? Ja tā, tad kas jādara, lai izstaisītu Fukku?
0
... es saprotu frāzi "filmēšana plus filmēšana" bet nu nekādi nespēju sagremot "satikšanās satikšanās"... (lasīt ar izteiksmi, tā būs pašam vieglāk )
0
nu ja parunaa ar andzu un vinjam iedod matricu var tik pie shamoo albuuma vismaz es tiku
0
nu visada ziņā man Letarģija vairak iegrieza :))
0
Vampiirs, Tu vienkaarshi esi truls!
0
haahahahahahahahah! zini ir tads forsh izteiciens "PAR GAUMI NESTRIDAS" tapeec shaja gadijumaa es nebuut neesmu truls! nu un ka man nepatik? es to vismaz varu pateikt, nevis ka daudzi vienkarshi dirsh un liens viens otram dirsaa! ta luuk, varetu jau tevi pashu nosaukt par trulu, bet es to neteikshu! es zinu ka jus mani tur visi uzskatat par iedomiigu, utt... un kapec es ar jums tur vecriga netuseju? zb tas muzhigas dzershanas! paskaties uz magusu un reini! es tads negribu palikt!
0
haahahahahahahahah! zini ir tads forsh izteiciens "PAR GAUMI NESTRIDAS" tapeec shaja gadijumaa es nebuut neesmu truls! nu un ka man nepatik? es to vismaz varu pateikt, nevis ka daudzi vienkarshi dirsh un liens viens otram dirsaa! ta luuk, varetu jau tevi pashu nosaukt par trulu, bet es to neteikshu! es zinu ka jus mani tur visi uzskatat par iedomiigu, utt... un kapec es ar jums tur vecriga netuseju? zb tas muzhigas dzershanas! paskaties uz magusu un reini! es tads negribu palikt!
0
Maguss laikam tiešām kāds mežonis he he. Pirmākrt, Vampīr, ar lielo burtu jādrukā un otkārt Magnuss! Neauztevr kā nicinoši un naidā teiktu komentāru, bet tomēr, cilvēkus ir jāciena un nevajag stādīt sevi augstāk par citiem, dažreiz.
0
es jau nedaru to! un es esmu slinks lai rakstitu uberpareizi! nevajag tagad ganit mani par to ka es esmu traks! mans viedolis ir mans :)
0
Galvenais, ka pašam prieks he he.
(Piedošanu par beztēmu)
0
Ha, ha, haaa!!!!
Laikam uz varzjaciim uzkaapu, nenjem nu visu tik nopietni Vampiireen, un nepiesien man Vecriigu :P
0
Ha, ha, haaa!!!!
Laikam uz varzjaciim uzkaapu, nenjem nu visu tik nopietni Vampiireen, un nepiesien man Vecriigu :P
0
nav ko pljurkstet ka es truls esmu! besi araa! pasties uz sevi un tad puksti :P
0
.
0
,
0
Vampi un Sinner taksh satiekaties un izpleshaties ta kartigi nevis tev forumu piemeslojat
0
Viņi nedomā albūmu ierakstīt?
0
Paprasīšu pie izdevības. Mani tas nepārsteigtu - kā nekā uzņēmuši apgriezienus gan materiāla, gan kopējā tēla ziņā.
+4
labāk nē.
0
cik saprotu, tad ierakstīts ir, tikai jāsaņemās un jāizdod.
0
Ko līdzīgu dzirdēju.
-1
O, labs. Bet noteikti ne ātrāk kā pēc pussgada nesagaidīt.
0
labāk vispār negaidīt:
klab.lv/users/nefolk/37290....
+1
Kur var novilkt viņu ierakstus? Blogsportā neatradu

Toties atradu grupu BLODSRIT, kurai ir tāds abloms

Nu???
0
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas