grdzeni - armor rings
0
cilveece nekur necaru atrast shos briinumus
vabuut kaads zin ko ieteikt kur nopirkt, pa cik un kaas metaals
labaak jau teerauda vai sudraba (bet tie buus dargi)

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Es zinu Icewindale 2 bija labi gredzeni zagļiem - kā piemēram Ring Of Malicious Ecstasy And Fun ( neiedziļināsimies atribūtikā, bet valkāt viņu varēja tikai zagļi ar Chaotic Evil alignmentu)...
0
Kas tie tādi "armor rings" vispār ir ?
0
...varbuut gredzenu brunjukreklu gredzeni?...
0
pasham vien bus jataisa, noperc stiepli uztin uz kada garena apala priekshmeta (nevis anusa) bet kada sprungula un tad griezot veidosies rinki, tad tik nogriezt vajag. Parametrus vari ari ineterneta uzinat pats.
0
aizsuti hipijs_birste@inbox.lv to ko tu gribi zinat par brunukrekliem un to taisihanu domaju ka atbildes atradisi
0
Piparmētrās bij mums viena gandrīz diskusija ar labiem linkiem ;)
piparmetra.net/forums/viewtopic.ph...
Vari uzmest aci še: /krekli.htm

t.i. ja ar "armor rings" ir domāts tas ko palags un augury nodomāja.
0
...nez vai tiira sudraba rinkjus var likt... daargi gan sanaax ap 15 kg sudraba... :D labaak teerauda...
0
te tak nav nekaada sakara ar brunu krekliem =)
armor rings ir tie gredzeni kas neesajami uz pirkstiem kaa denijam no kredliem

www.orbsilversmiths.com/bodyarmorrings.htm...
www.skullcats.com/stsifiarri.html...

ie4kojiet shos divus un kas nesaprata sapratiis =)
0
Bluudijs Magots - pag tas bija kuraa vietaa, paskaidro druscin tuvaak
0
just mans imagination auglis, bet Planescape Torment spēlē bija toč zagļiem gredzens - saucās serpent(tāds zaļš)...Bet labāk neaizrauties ar spēlēm un parisināt kādu kāzusiņu, lai var aiziet un izņemt to piecīti...
0
serpent ut gan esi izcili intelektuals, tavaij pirmajai adresei apaksha rakstit order now, nu blin pa netu pasutit nevari, doma latvija letak bus vai ?
0
nu nezinu vareetu jau pamekleet - iedomaajies es pasuutu - nauda - man piegaadaa - nauda - muitas maksas - nauda
druscin dargaak sanaak
0
tu laikam to nekad neesi darijis ja doma ka tas ir tik dargi, pie tam vai esi interesejies kados juvilieristradajumu veikalos ?
0
jep shodien juvelieris paprasiija 60 + ja kaut ko klaat piedomaashu.
labi piekriitu nekad neesmu dariijis - pastaasti kaa ir cik man tas vareetu iemaksaat =)
0
Kādreiz tādus varēja dabūt pa 3 Ls centrāltirgus metāliskajā bodē...Tagad nezinu vai tur ir.
0
nav vieniigio jau nopirku
kaads var man paskaidrot kaa darbojas ebay un vai tas ir droshi - taapeec ka paariiti tur redzeeju
0
centrāltirgus metāliskā bode, bet man likas ka tur visas bodes ir no plasmasas ???
0
ebay darbojas uz mehaaniskaa sljuukshnja inkubaatora achibilaatora principa, kad strukturizeetaas hachidemografizeetaas hidroelektrinahrineetaas inchubulaatorvirknes vieniibas paarnjem straumes inframelno atzaru virkneejumu, kas savukaart iesniedzas sljuuksnja akofokaatora atzaraa, kursh savukaart, peec Alhinozeja teoreemas, iesniedzas Eltovadora zobratu paarvadaa, njemot liidzi visu savaakto hiperkodolu informaaciju un disindikaaciju, kur iejaucas mums visiem jau kopsh beernudaarza laikiem zinaamaa Nahrenizaacijas aksioma, kura njem izdveeselizeetos ankichebulaatorsheemas metaala difrenceetaajus un paarveersh taisnveida kustiibu svaarstveida achubulaacijaa, kuru savukaart nahrenizaacijas process noved liidz suvernizaacijai.

Nu tas taa kaa iisumaa hipograafiski viss, mans draugs Eskavalaators Esklavicsh maacees pastaastiit vairaak, ja satiksi vinju un pajautaasi, vinsh meedz sleepties struktuurvieniibas paarvadu maisinju sheemaas, ja pareizi mani saprati...

Labu veiksmi!
0
EEEJIEEEETE VISI DIRST, MAN IZLJA ALUS KAMEER ES RAKSTIIJU PEEDEEJO TTEEEEIKUMU
0
vot cibe na
0
=) labs
0
nafig nevienam nav fo4enes iiistaas ieliktas
0
man ir
0
apburoshi =)
0
baac, atbesiijies jau shitais forums, diennakts laikaa neviena komenta par teemu, Im outta here
0
serpent:"nafig nevienam nav fo4enes iiistaas ieliktas"

Visi baidās dabūt pa purnu. Re, Bleakness bija ielicis savu īsto bildi un tagad šitā ar viņu noticies... :D
0
man ari ista *fo4ene (*fotografija)
0
tas viss forshi par taam fo4eneem bet luudzu kaads kautko lietderiigu par gredzeniem - varbuut kaadam ir bijis sudraba, cik vini isturiigi??
0
sudrabs - so so izturība, ja strādā celtniecībā ātri saliecas ja tāds plānāks ar var salūzt

Lūsi, cik var teikt ka asfalts bij vainīgs
0
es gribu teerauda=)
0
Tērauda gredzens rūsēs. Nerūsējošais tērauds ir daudz cietāks par sudrabu un secīgi grūtāk apstrādājams. Un, nemaz nebrīnītos, ja izrādītos, ka sarežģītākas formas gredzena izveide būs krietni dārgāka par šo materiālu cenas starpību.
0
labi neruuseejoshais teerauds tad
paskaties shitajaa www.skullcats.com/stsifiarri.html...
gredzens kursh pa 29.99 nav iipashi reljefains
es domaaju ka nemaz tik daargi nebuus
btw kaads vareetu uz aci patieikt uz cik tads pasaaciens vareetu vilkt??
0
manaa profilaa ir ielikts mans sapnu redzens =))
0
labi nav nevareeju samainiit
0
davai cilveece nekluseejiet droshi izsakaties =)
0
Man patīk tavs meils, tu pats sevi esi nosaucis par zābaku! Ar to arī apsveicu, es jau vienādiņ saku, ka paškritika laba lieta.

Da labi, neņem galvā, es esmu miermīlīgs radījums, bet dažreiz gribas piekasīties, tā nu tu man pagadījies ceļā, un ar to arī apsveicu.
0
es arii esmu loti miermiiliigs cilvees un izliekos ka nekas nav dziredeets =)
0
es arii esmu loti miermiiliigs cilvees un izliekos ka nekas nav dziredeets =)
0
es arii esmu loti miermiiliigs cilvees un izliekos ka nekas nav dziredeets =)
0
es arii esmu loti miermiiliigs cilvees un izliekos ka nekas nav dziredeets =)
0
man patiik tas ko vea redzeet tavaa fo4enee ;)
0
Vispār jau tie "gredzeni" ko var redzēt tavā adresē ar linku ir daudz krutāki par to kas ir tavā profilā.:)))
0
a tas kas manaa profilaa ir taads kaa denijam no cradle of filth a tie kas tanii linkaa ir paaraak navar4eni
0
5 posti peec kaartas = pwnage
0
Riktiigi satrakojies he he.tik pirkstinjsh notriic 5 reizes uz pievienot:))
0
=)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas