sanctimony,husqvarn liepaajaa
0
sanctimony un husqvarn speelees liepaajaa 9.aprili fontaine palace,ieeja 2Ls
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ja
0
KOAAAAAAAAAAAAAAAAAAA?! :O :))))))))))))
0
nu bitiit matos nav laika
0
nju ta kaa palika? buus vinji fontainaa? :)
0
0
jes!:)
0
nu bishku jau lietas bez manas zinjas kaartojas!? :)
0
buutu peso vareetu aizbraukt
0
>insane - ah ta tu ar beidzot pamodies;)
0
koncis bij uz goda
0
aga...:D vareetu tik biezhaak kas taads te atgadiities...
0
es 9.aprīlī biju aizvilcies līdz Kabatai, bet tur nekāds tāds koncis nenotika...
P.S.jā jā Tu tikai pasaki vēl, kas koncis notika citur...
0
nu njemot vera ka koncis notika Liepajaa kas arii skaidri un gaishi ir rakstiits
0
mums te atradies kaads izcili stulps koleegjis:D HE:D
0
Pieredzes trūkums gan jau visu labos...
0
Tpfu, pieredzes gūšana :)))
0
Veel shodien neesu iisti atkopies :)
0
ta jau ar tevi viss i riktiigi kaartiibaa;):D
0
prieks, ka jūs izlasījāt manu P.S....fags
0
eu davai es iešu. Kurš ar mani?

P.S. davai, negribu iet viens
0
Maz cilveeku, stiprs alkahols, slikta muuzikas kvalitaate, labs klubs, daudz diivainas tauas (meitenes ar melnaam luupaam, kas izskataas kaa cuukai pupu suukaajushas). Bija labi.
0
bildes:
foto.inbox.lv/erebos/09-04-2005-F...

to insane: sveicienz!
0
Eu nu, davai uzrakstiet kāds sakarīgu atskatu par šo koncertu, ja kāds vispār ir bijis (spriežot pēc nekvalitatīvajām bildēm, daži cilvēki laikam tomēr bija)... būtu interesanti, ka Liepāja varētu radīt pienācīgu konkurenci Rīgai metāla pasākumu ziņā, kas gan drīzāk būtu vairāk populārzinātniskās fantastikas cienīgs variants... bet nu tomēr..., kā koncis vispār pagāja ? jo no bildēm nevar radīt absolūti nekādu priekšstatu... :) varēja CRUELTY aizbraukt.
0
fui, bok, bildeem nav ne vainas. apmierinoshas un profesionaalas.
0
bok neiedomaajies ka tikai Riiga ir pilseeta un viss cits ir lauki - buutu atbraucis pac redzeetu kaa tad iisti bija! Liepaajaa vismaz matainie veel kaut cik turaas kaa cilveeki ar kopiigu valodu, nevis kaa Riigaa visi ir daliitaas grupaas un pa muti viens otram censhas sadot (esmu to redzeejis savaam aciim taapec nesaki ka taa nav!)
Ja ir vienotaaka publika arii atmosfeera ir cita un pasaakums ir daudz baudaamaaks nekaa ja cauri vien ir jaagruustaas un jaaklausaas PAPISIES MALAA!!!!!!!!!!
0
Tiešām izcilas bildes...
0
kas ir bildes?
0
to INSANE- pirmkārt Rīgu dara laucinieki un neviens cits (ir protams āksti, kas cenšās būt rīdzinieciskāki par pašiem rīdziniekiem). es pats no provinces nācis un nebūt neuzskatu Liepāju par laukiem. Tā ir visnotaļ jauka un skaista pilsēta.
Bet nu esi reālists- Rīgā ir un bija ,un būs lielo pasākumu epicentrs, bet pārējā perifērijā noris tikai lokālas nozīmes pasākumiņi (es runāju par metāla ballēm).
Esat tur saliedēti...? nu bet kā gan citādi, jo jūs tur neesat simti, bet maksimums daži desmiti un viens otru pazīstat, nu kopā arīdzan tusējat... protams, ka būs saliedētība.
Varbūt es šaubos, bet tā man šķiet tas notiekās.

p.s. nu ta kādam vispār ir ko pasacīt par to konci, vai iestājusies vispārēja amnēzija.///?
0
koncim nebi ne vainas, es teiktu... puikas paspeeleejaas, mr.insane piedzeeraas :D , taapat kaa dazhi citi tipinji, paaardiijaas ar... nu a kaa gan savaadaak vareeja buut...:D
0
insane nepiedzeeraas bet liidz 5 riitaa deathkoteeku vadiija :P
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas