Visi viens otru apdirsh.
0
Ta jums ta patik vienam otru aplikt, tad naciet un dariet to :D. Tas tads prikols no manas puses, bet tie kas grib tad naciet site un apdirsiet citus kas ir foruma par jeb kuru temu. :D
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Es saksu. Jus visi esat lohi un es pats ari esmu kartigs nugis. (viss kas seit tiek rakstits netiek nemts personigi), Tadat VISI IR PAKALAS. :D
Nu pievienojaties...
0
Wiiiiiiiiiiiii, beidzot topics man un visiem maniem draugiem!!!! :DDD [priecīgi spiedzot un dvešot neartikulētas skaņas spriņģo pa mežu, līdz ieskrien priedē]
0
Visi kas skatas forumi ir urliki un neatskir savu mati no spirta pudeles. (Es neatbildu par saviem vardiem) :D
0
Talak uzturiet naida garu pasi. matainie urliki...
:D
0
MEDIEVAL tev diemzzeel taisniiba. Agraak atlika ierunaaties par kautko kas nav true ( piem: KoRn, Coal Chamber, DEFTONES) un tev metaas virsuu ar kritiku. Nodirsa no !! liidz galvai. Nu tagad pat par True runaam tu tiec nodirsts tiktiessaam besii aaraa pat urlas savaa starpaa ssitaa nestriidaas, bet sseit viena vieniiga dirssana. Vienam nepatiik un tad iet un skandina pa visu forumu tas ir suuds tas ir suud tu ir suuds. Daudziem vispaar uzskats ja tu klausies arii sso to no alternatiivaa metaala tu esi lohs leekaataajs utt. ja tev ir dredi pirsis tad posers un bllin aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Besii aaraa.

Un vel tas uzskats ka taa saucamie pokemoni apmelno metaalistus buulssits es kad uzvelku SLAYER, PANTERA, SEPULTURA kreklu man neviens neaiztiek.
Bet atliek uzvilkt Slipknot kreklu un man melnie dirss pokemons pokemons lohs :DD . Besij aaraa Debiili ekseplaari ir gan starp metaalistiem gan starp reperiem gan Kristiessiem gan musulmanniem. Vislabakais ka COF kreklaa teerps 5 klasnieks man 20 gadiigajam pateica ka Slipknot ir fuckin komercija. Pustundu naacaas tam loham skaidrot kas ir COF Un vel bazars Pantera ir mirusi Slayer mall 20 gadus vienu un to passu to visu man ir teikussi taa saucamie TRUE nu i piedraazt Taadus true. Te visaadi lohi domaa ka ja vinniem ir gari mati un vienniem besii aaraa Slipknot vinni uzreiz ir True.

Personiigi es smago muuziku klausos jau 14 gadus un man besii ka visaadas COF kid siikallas man dirss virsuu .

Tagad iessu piedzerties
0
Dimeberg, varbūt nesi pamanījis, bet šīs lapas nosaukums ir TRUEMETAL! Tā ka fuck off ar savu nu shit!
Un COF 5. klasniekam ir taisnība!
Man ir piedrāzt nu!
Un COF ir 100x labāks par Kojan!
Dimaberg - ej tu dirst vienreiz ar saviem sūdiem! Pats tu esi fakin pokemons!
0
Piedzeries, pavem un aizrijies ar saviem vēmekļiem! Un te vairs neraksti!
0
mana pieredze (Tēmas "Slipknot", "Homofobija" un citas) ļauja teikt, ka atliek vien izteikties ne tā kā ar mietu pa pieri, un tad tik klausies..:D
0
mnjaa, rodas priekstats ka viens otrs te sevi true deveejosh.... nez kaa izskataas, bet praato gan kaa iists mazinsh smiekligs pichu pichu....
kaads tiesibas te apdirst ir vienam otru, lohu bars savaacies, paari 50% gadijumos un taadelj pat list te bailes, kaads kretiins saaks veel apspriest manu trueskumu.....
peace....
to Deathperado: cik tad jus te true savaaktos?
un shaubos ka true juusu izpratnee ir tas objektiivaakais....
beernudaarzs......
0
hmm intresani kāds klucis tiks krauts manā virzienā jo šobrīd klauos tādu izlasi kā machineries of joy kur dzīvo daļēji industriāla elektronika
0
nu ja, pat ne mazaakaa respecta, cilveks meklee sevi, muuzikas stilu... :))
un par to ka meklee tiek nodirsts, kruta....
0
ehhh ZB jus man es domaju buus normala teema nee kautkads idiotisms
0
Deathperado varbuut neeesi pamanijis bet es nekad neeesmu rakstijis ka kojans ir labaaks par COF personiigi man cof patiik labaak.

1. Bet ir eksemplaari kuri deevee sevi par 100%true, tajpat laikaa vinni nodirss netikai (nu) beta arii (true). Luuk tas man besii aaraa.

* Un kaa sapras to, ka viens (true) mudaks man teica ka Pantera ir (nu).
PANTERA 100% ir TRUE un man besii aaraa ka lohi kuriem nav nekaadas sajeegas te dirss.

Un vel tu pats vari Piedzerties, pavemt un aizriites ar saviem vēmekļiem! Un te vairs nerakstiit!
0
Deathperado lapas nosaukums ir TRUEMETAL

Bet Foruma sadallas

VISKAS
Pārējām sadaļām neatbilstošas pļāpas

Takssto pats fuck off
0
Šī tēma domāta tiem, tipa, kas grib izlādēties?
Šie strīdi ir bezjēdzīgi un bērnišķīgi....
Dimeberg un Deathperado, nu bļin... norunājat tikšanos un noslānat viens otru zili melnus.. izraujat matus viens otram, saskrāpējat seju... da sakodiet viens otru galu galā... Paliks vieglāk. Karoče, kurš uzvarēs, tas arī būs vienīgais, īsteni patiesais true.:) DD
0
....
0
.?. es ar Tevi fag
0
Pantera ir 100% TRUE???? Taass laikam noziimee ka es taa iisti nesaprtu kas ir true.......
0
a kas tad vispār nosaka, kas ir true, kas nav... man true būs kaut kas cits nekā Tev, un man vienalga, ka ķipa Bathory it is true,,, tas jau nav tik viennozīmīgi kā Nominatīvs- kas?
0
mosh vaidzetu izveidot true komiteju kura izlems kas ir un kas nav true.
0
DiMeBeRg tochna piegriezies ar saviem korniem,

"Bet atliek uzvilkt Slipknot kreklu un man melnie dirss pokemons..."

nu tad nevelc to kreklu, vienkarshi ne
0
debili visi paliek :(
0
yo yo yo..oh shit, here comes pacman...hey, pacman whats up? Me you bitches - i'm high on crack, wanna freebase? No pacman drugs are bad! Nope cant help you, man! Pussys....@&%@(!*#()$#&
0
kas ir iekš metal archives lapas tas ir true, tur ir rakstīts ka galmerus, nu shitus un vēl šo to viņi neliek iekšā, true definīcija gatava ko vēl vajag???
0
true= vislielakais visljaunaakais un visspalvainaakais, un kas var izdzert visvairaak alus..
visi citi protams ir pokamoni, un 15gadiigi...
un metaalu iepaziit ar nevar- jaaklasaas dimmu borgir jau shuupulii!!!
tjipa- kposavilkums no visu teemu ciininjiem;)
0
bla bla ....@&%@(!*#()$#&
0
Man ssis bezjeedziigums ir vienkaarssi noriebies, tam nav jeega.
0
piekriitu etherial....jaaizveido kaut kaada true kopiena Riigaa, lai tajaa ir tie kas ir TRUE un parejie lai pat neraadaas tur, biedra kartes, atpaziishanas ziimes ar jaaieviesh..
nu taads stulbums.....bet toties mazaak debiilu striidu buus...
:)
0
Dimeberg
galu galaa kur ir probleema? Ja tu klausies tikai nu-metal tad ej uz alternative bet ja sheit arii tev ok patuseet tad vai nu saac rakstiit par kaadaam pusliidz true (nightwish, coal) vai arii ieklausies jaunaas skanjaas.Pameegini Amon Amarth - fate of norns, Amorphis-Tales from Tousand Lakes vai Vintersorg-Till Fjalls (baigi labs) un tad jau arii kopeeja valoda radiisies.
0
edgars
jaa, un visi tie kuri arii klausaas Pink Floyd, A Perfect Circle un Dead Can Dance tos visus nah?Tad jau pailks pieci druumaakie metinaataaji riigaa :) Ta jau jaaiegaadaajas leilaakas telpas klubinjam :D
0
Pantera = rue as true it can be :) metallica arii bija true bet manupraat liidz st.anger
0
he....he... iesaku izveidot TRUE GETO kautkur Pierīgā vai pašā Rīgā, ja jau panesās temats par to.
hm.. vai teiksim koncentrācijas nometni priekš Nu.
ar krāsnīm, gāzes kamerām, nu viss kā vajag... bet tā nebūs nāves nometne... vienkārši vasaras nometne priekš NU.

Un dzimtenei būs prieks
0
Sorry, bet ož pēc kindergarten
0
koncentrācijas nometni priekš Nu
to vajadzeja likt ierosinajumos
0
vieniga sakariga doma aks izskanejusi shai sadaljaa ir par koncentracijas nometni prieksh Nu
0
to edgars
bet kaa, tajaa geto tad arii buus viens true!!1 nu, tas visspalvainaakais!!;)
un vaig taa- ar stikla sienu, lai visi var naakt un sho uunikumu apskatiit! par noteiktu samaksu protams...;)
0
ja un mes pelnitu un pa to naudu dzertu alu ja?
0
to boks
hmmmmmmm...bet kaa tu noteiksi kursh nu tajaa nometnee ir jaaliek??? kas zin, var buut ka kaadi dazi no taa bara ir tiiri normaali...
lai gan- diez vai:D
0
to Ac/Dc

ne MEEEES ne, tev pa maz gadu, tev piens pienakas
0
to Etherial:
hehe, nu varbuut veel kaads TRUE matainas tur bus, nebuus tas vienigais, vinji skatisies uz ne True(peec vinju domaam) ar naidiigu skatu un runaas tikai par to kaadi vinji kruti, garmataini un kaadu unikaalu TRUE muuziku tie klausaas...
veel uzshuviites tiem jaaizdod, vai maicinjas, lai neesaa, ka muusu pagaani vai skyforger fani....
un ne TRUE nepietuvoties....biistami....
:)
0
ups, to ETHEREAL(sry)
0
to Roof: bet taa jau sanaak, jo kam tiik Dead can dance, Pink Floyd tie jau nav true....
debili maaksligs un kosmisks, neeksisteejosh dabaa apziimejums.... bet tas subjektivi....
0
edgars
tu man liekas ar to true ne true esi mazliet sapinies.Es vareetu izcilaat visu metaala skatuvi bet taapat zinu, ka man labaakas blices par pinkiem nebuus nekad.tos es uzlieku tad, kad ir iipash noskanojums un dveeseles staavolkis un tas mani nepataisa ne par nu-metaalistu, ne par legendaaro pokemonu ne arii kaadu citu zveru.Nezinu nevienu, kursh galju klausaas sutkaam bet tas nenoziimee ka vinsh ir poperis vienkaarshi ir arii dazha laba muuzika aarpus metaala skatuves un to klausiities nav nodeviiba jo tas nemaina attieksmi un dziivesstilu.
Tu iedomaajies, ka kaads klausaas kaut ko liidziigu Zobena Dziesmai tikai piemeeram, grupa sauktos savaadaak.Tad tu teiktu ka vinsh nav true? Bet ja klausaas Skyforger zobena dziesma tad vinsh ir true?
0
Vot nesaprotu. Galvenokārt tā vai tā visi mēs klausamies kaut ko Trū. Bet gadās tak paklausīties arī kaut ko ne metālu, ne true. nu un kur ir tā problēma? Nu paklausamies dažreiz kādu klasisko mūziku, kādu džeziņu, kādu repa gabalu (Ak Dievs ko es te runāju?!) nu un tad uzreiz ne true dark evil? Tak tas ir muļķīgi. No tā ka ārpus metāla lauciņa kaut ko uzgriež (da kaut Nu) taču nemaina mūsu attieksmi pret metālu (tas vienmēr mājos mūsu sirdīs $$). Nē nu protams ja nu jums šausmīgie stresi par to ka auss citu mūziku dzirdēja tad varu tikai teikt ka jūs diez ko stingri nejūtaties savā metāla pārliecībā ja reiz mazākā atkāpe no true mūzikas jums uzdzen trakotus sirdsdēstus. Metāls ir viena no dzīves labākajām sastāvdaļām bet nejau vienīgā. Nu kāmōn!
0
Tā pat neviens nedala žetonus ar uzrakstu "True & Evil" ko pie sienas piespraust.
0
2 minuushu atstarpe :)
0
true un nu, true un nu, true un nu... :D nu kur true?true kur nu? /mazliet sapisos reekdams par true un nu, true un nu......
0
:D roof btw metallica ir true lidz devinjdesmito sakumam pet veel velaak
0
cilveki dodiet kaads True definiiciju, ja pastaav taads "termins" kaa TRUE tad jaapastaav ari taa definicijai, kaut kam liidziigam ka skaidrojumas....
visi par to runaa, bet kas tas ir nevien nemin un laikam taadelj debilie striidi par true un ne true....
gudrakie(TRUE) laikam nepiedalaas shajaas diskusijaas... :)
es nojaushu kas tas ir, bet taadu terminu neatbalst un nesaprotu, idiotiski sevi deeveet par true, jo katrs sev ir true un diez vai tas savs true modeliitis derees citiem....un ja citiem neder tad kaadelj tad maitaino viduu kaut ko taadu ir jaaieviesh, ja tas termins nespeej pat dalju no matinveidiigiem aopvienot grupinjaa, tikai totali noskir, vismaz shajaa forumaa... un ne tikai shajaa....
peace...
0
mjaa...
taa iisti nesaprotu kaada jeega mazajaa Latvijaa par taadiem true-ne true meesliem kaskjeeties...
tik maz mataino un veel tie pashi shitaa..:P
0
man jau personiski pie kajas, man dziivee svarigaakas lietas, nekaa dirsties ar vienu otru truepokemonu, kuri sevi uzskata par true....
peace atkal....
0
Buus jaaiesaka BigUggam lai pie regjistraacijas pieliek noteikumus, ka sshajaa lapaa driixt iegriesties tikai legjendaarie true un neviens cits, un ka, ja tu neesi true, ta vaacies, un ja tu nezini, kas ir true, ta izlasi to sadaljaa lietoshanas noteikumi, kuru pirms tam visiem true ir jaauzcep.
0
edgar, es jau izvirzīju savu definīcijas versiju
0
Never ending kindergarten story and bla, bla, bla....
0
ta pat pie kopsauceja nenonaksiet ar to true padarishanu
0
Ienaaca praataa veelviena ideja - pie regjistraacijas vajag pielikt testu ar riktiigiem true jautaajumiem. Ta shis tests jaapilda uz laiku - zin visu ir true, nezin, pats vainiigs, netiek iekshaa..
0
To Roof

Tevis nosauktaas grupas
Amon Amarth, Amorphis, Vintersorg
es jau sen klausos un man taas patiik. vismaz 70% no taa ko es klausos ir true.
Kas attiecas uz alternative.lv tur ir galiigi neinteresant savaakussies francca ferdinanta fani un man ar vinniem nav parko runaat
0
Inocrist
vari apskatiities teemu par testiem pi "viskas" labu laiu atpakalj un sapratiisi kapeec taa navc laba doma.
0
Vampirs
nu neesmu gan es liels metallicas fans bet zinu trikai to, st anger ir galiigi garaam :) varbuut arii tev taisniiba ka iidz 90to gadu saakumam bet taapat trash bez metalicas..... :)
0
konkurss true un ntrue. tas kursh visiisaakajaa laikaa apgaaziis vienu pieminekli, apmiiziis briiviibas pieminekli un atskaldiis triis urlas sanjems:
!beztesta registraaciju truemetal.lv
@muuziigu respektu no netrue puses :)
3aadas meeteli ar 200 uz muguras uzrskstiitiem "true true true...) un arii true aadas apenes
0
eu kas apmiiziis briiviibas pieminekli.. tas buutu true??? tas vareetu buut noteikums lai kluutu par krievu urlu, un balvaa dabuutu leenu saapiigu naavi:P
0
arii :D
0
viens šeit točna ir gailis...
0
dies teees - nupat pamaniiju ito te teemu. apreekties var :D :D

jaaiet paklausiities resno elioti, heheheheheeee
0
varēja gan tēmu nosaukt veiksmīgāk: piem. Napoleons mani iemēģināja.... 4 kazazaki bez bruņurupučiem.... kas dzers laumas pienu... nekā, personiska, bet viens toč te ir gailis...
0
kikerigūūū
0
eu bet tā filma - kā harijs pārvērtās par koku - bija laba :O
0
PS oi cik man smuka tulzna uz kaajas, jaanolaiza jau vien buus :}
0
par metal archives tieshaam piekriitu-gan labs avots, gan arii nekaadu kreiso grupu.vieniigi paliek tie,kuri ar laiku ir baisi krasi mainiijushi savu stilu un tagad vair snebuutu pievienojami tam saitam
0
bet tur nav arii taadu labu grupu kaa Rammstein, Biohazard, Hatebreed nav jau 100% true bet nu tomeer.
0
nē nu kas tu galīgi dīvains esi, vai? Ieliksi tur Biohazard u.tml. (kas neatbilst lapas noteikumiem), vaidzēs likt visas pārējās hardcore, metalcore, mallcore, govnocore, huicore u.c.core grupas arī iekšā, neatkarīgi, labas vai sliktas. Puse no tur esošajām metal blicēm arī ir pēdējie mēsli, tomēr, tā kā tie ir metāla arhīvi, tām tur jābūt ir.
0
nu jaa Biohazard nav tas labaakais varianst a Rammstein. bet nu labi man vienalga.
0
Hiucore?
0
Kluuda, es gribeeju teikt: Huicore?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas