Satyricon
-3
brīnos, kāpēc šai "intelektuālā black metāla" bandai vēl nav sava sadaļa forumā...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-2
viņiem ir tik daudz ellišķīgi labu gabalu. pašlaik klausos Hvite Krists Dod... un nožēloju, ka nemāku norvēģu valodu :( Satyricon "Mother North" ir visskaistākā black metal himna, kāda jebkad radīta. ko jūs domājat par šo bandu?
0
Jaa, tas albums ar Mother North gabalu bija tiiri neko. Man pat patika. Bet ssobriideejie vinnu garadarbi man pie sird neiet.
0
oh,yeah,tas ir reaali labs bleka bends,truuxt waardu,lai to apraxtiiitu,wisi blekeri,turaties
0
Eh, nu labi. Ir jau ok sjii banda, nebuushu originaals, Nemesis Divina IMHO labaakais sho albuums, protams zinu kadrus, kam taa neshkiet. No vinju jaunajiem Vulcano patika. No saakuma kaa jau viss prog. black man nepatika, bet veelaak deelj lirikaam sapratu to fishku (Tikai progressive cieniitaaji, nenomeetaajiet ar tomaatiem. Sho "birku" ne es pats izdomaaju.) Nu kaadreiz arii man likaas ka shii ie viena no best-of black grupaam.
-1
Pašam ir "Nemesis...", bet domāju iegādāties arī "Rebel..."
Ko lai saka - patīk man tāda mūzika.
-1
jep, man arii patiik, un gan vecie, gan arii jaunie aljboomi.
-1
Klausās Volcano
-1
nav slikts nepavisam bet dark funeral man labaak iet ribaas
-1
interesanti ko W:O:A 2004 nozimeja last show ?
0
Last show kaartiigi iespeera pa pakalju :) Nu to pashu jau laikam arii noziimee - vairaak nekoncertees (varjaubuut, ka kauchkad paardomaas).
0
Nezinu gan ko tas noziimeeja, jo shie sakaas straadaajam pie jauna albuma. Uh, Satyricon! Pilniigi totaals hail no manas puses! Rebel Extravaganza esmu iecieniijis visvairaak. Pirmie divi gabali "Tied In Bronze Chains" un "Filthgrinder" ir pilniigi riikljuraaveeji. Kur var kautko tik labu uztaisiit.... Nemesis Divina, protams, ka ir neapstriidama pat ne tikai zhanra, bet es pat atljaushos teikt - metaala klasika. Ar nepacietiibu gaidu, ko jaunu shamie liks priekshaa naakamo. Volcano pilniibaa attaisnoja ilgo starpposmu. Taa tureet!

Runaajot par black kaa taadu, peedeejaa laikaa labaakais ko naacies dzirdeet un iemaniit ir Satans Penguins, Viking Crown un Wurdulak. Nu Wurdulak protams, ka lielaakaa dalja buus dzirdeejushi, komentaarus neprasa... Viking Crown peec ilgaakas mekleeshanas nupat uzgaaju. Diezgan duumakains, bet nenoliedzami ieveeriibas cieniigs. Killjoy ir uzdevuma augstumos un demonstree fantastisku vokaalo sniegumu. Noskanja ir tik senatniigi druumi miglaina, ka pirmo reizi dzirdot naakas atrauties no jebkaa, kas iesaakts dariit. Pilniiga elle... Onkolji, kas grozaas ap Necrophagiu mani tieshaam fascinee. Cik daudz labas muuzikas vinji mums piedaavaa. Bez piemineetajiem veel jaatziimee diemzheel nepabeigtais Eibon. Chominji straadaa jau aizdomiigi ilgi pie taa diska. Mirror Soul Jesus gabals, ko var rast ieksh Moonfog maajas lapas gaazh no kaatiem. Sakaas jau redz Satiirs, ka daliibnieki esot nomaakti ar perfekcionismu, taapeec arii tik ilgi jaagaida. Bet nu ja jaagaida jau no kura? No '98 vai '99 gada, tad gribot negribot saak maakties nelabas domas virsuu. Ljoti ceru, ka tas attaisnosies taapat kaa THorns gadiijumaa. Tos gan pirmo reizi dzirdeeji tieshi ar albumu, ko citi bija gadiem gaidiijushi. Bet kad pasham kautkas jaagaida, tad eh.. nervi nervi... aizmuldeejos....

Satans Penguins novilku tikai nosaukuma deelj, kursh piesaistiija uzmaniibu. Veelviens pasaakums, kas ierauj savaa gaisotnee. Itkaa standarta black, bet nevaru novilkt nekaadas paraleeles ar lielajiem puikaam. Ko mees secinaam? Pareizi! Saatana Pingviini ir bijusi visai origjinaala grupele, tikai dzheki diemzheel sabozaas par to, ka neviens vinjus neklausaas un paartrauca savu kopdarbiibu. Koncepcija jau bij varena. Muzons - black metal, teksti - par Betmenu un tamliidziigaam muljkjiibaam. Skaneejumaa taads skumiigs noskanjas dzhinkstulis ar tieksmi radiit dazhaadas viizijas. Nevaru tik nekur atrast to pilno albumu. Naakas apmierinaaties ar demo. Kopsavilkumaa - muuzika, ko noteikti neklausiitos biezhaak kaa vienreiz meenesii, jo tam vajadziigs iipashs piegaajiens.

Nu nevaru arii nepiemineet Disiplin. Kaadu gadu nomeetaajaas man uz kompja, liidz sanjeemos un panjeemu shos kaartiigi priekshaa. Ui ui ui.... Speeks, kur tu rodies?! Te nu velk uz Gorgoroth pusi taa kaa post militaaraas noskanjaas, speeciigaa izpildiijumaa un skaneejumaa. Monstraals. Kaadas dienas 5 var noseedeet nonstopaa pie shameejiem.

Ak pareizi, veel tak Bethlehem. Veelvieni kadri, kam jaaizcelj vokaals. Nu kauc kaa aizkauts. Sajuuta taada, itkaa to chominju tieshaam buutu apseedushi deemoni. Muuzika arii ljoti iipatneeja. Prasaas peec apziimeejuma okultiskais horror. Man jau nu briemoti tiik taadas diivainiibas.
0
"Mother North" ir nezheeliigi laba dziesma. Es to dievinu....
-2
Satiricon ir sviests.
0
tas ta pat kaa saka ka "Nothing Else Matters" ir nezheeliigi laba dziesma. Es to dievinu.... un tad uzliek St.Anger
0
Satyricon - "My Skin Is Cold"
"EP which comes as a 7 inch gatefold vinyl single including a 5 track CD. This will be the only physical version of the EP. Roadrunner will release it for the world excluding Norway where Indie Recording will release it.
Limited to 400 copies.

1. My Skin is Cold 05:06
2. Live Through Me (Re-mastered) 05:12
3. Existential Fear-Questions (Re-mastered) 06:02
4. Repined Bastard Nation (Live w/orchestra) 05:48
5. Mother North (Live w/orchestra) 09:06

Total playing time - 31:1"

rapidshare.com/files/127746393/Sat...
www.satyricon.no/

Sorrī; jumtu norāva...
0
khh, melnie dati
0
\w/
0
labs! spridzina tālāk Now, Diabolical stilā
0
Nez, man jau liekas, ka tas stils viņiem pa bik tomēr mainās ar katru jauno.

Bet jah, dzīva Ziemeļmāte ar pūšamo sekciju - cienīgi, vien tā vērts šito iehavot.
0
Es atkal klausos Now, Diabolical
Laikam visvairāk klausītākais metālbums šogad
(Tiamat nav metāls, ībli)
0
Autumn in the air, (the) smell of Black Metal 90-95
World moves, in mysterious ways
Body onwards, mind drifts
You die, then we hail (to our relief)

www.fourteeng.net/satyrcandid01.jpg...

(chuckle)
0
nu vnk krasvčeg, ne?

www.fourteeng.net/satyrcandid02.jpg... :D
0
un cik ļoti mizantropiski viņš izkliedz to "smell of Black Metal, 90-95"
+1
ble, nu vienkārši perfekts tas jaunais albums The Age Of Nero!!!

The Age Of Nero

Tracklist:
Disc 1:
01. Commando
02. The Wolfpack
03. Black Crown on A Tombstone
04. Die by My Hand
05. My Skin is Cold
06. The Sign of the Trident
07. Last Man Standing
08. Den Siste

Disc 2:
01. My Skin is Cold (Ep Version)
02. Live Through Me (Live)
03. Existential Fear-Questions (Live)
04. Repined Bastard Nation (Live)
05. Mother North (Live)
06. The Pentagram Burns (Radio Edit)
07. Last Man Standing (Guitar Wall Mix)
08. Den Siste (Analog Mix)

musikfactory.blogspot.com/2008/10/satyricon-a...
+1
trve kvlt m/

Largely written in a remote cabin deep in the Norwegian woods by frontman Satyr in collaboration with his old friend Snorre Ruch (of THORNS; himself a legendary figure in the history of Norwegian extreme metal), "The Age Of Nero" features eight of the heaviest songs in SATYRICON's history.
+1
drīzumā parādīsies arī klips dziesmai Black Crow on a Tombstone, pagājušo nedēļ beiguši filmēt.

+1
oble! skrienu, zogu... atņemt!
+1
Uhh; milzu paldies!
Tas tik ir zvēriskis ieraksts!... Izcils black'n'roll iepriekšējo 2 tradīcijās; bet vēl niknāks! Killer!!!
m/
-1
jobannie kveikeri :D
0
Lai arii ko par vinjiem teiktu, vinjiem joprojaam ir iekshaa, turklaat taa kaa nevienam.
0
:D
+2
jauns video Black Crow On A Tombstone. bet, ble, nav pliki pupi un pakaļas :(

www.youtube.com/watch?v=l0AQP-_8V4I...
0
kautkāds garlaicīgs manām acīm liekas tas klips
0
ja?
Man baigi garlaicīgs likās.
0
Satyrs liekas taj klipā mēģina silvestru staloni attdarināt
+3
depeche mode :D
0
toč kā no Kobras :D bet po, tas stils viņam piestāv. man likās tās pārspīlētās evil grimases galīgi garām
0
satirikoons bankroteejis. muzoons arii suudiigs manupraat. pantinsh piedziedaajums pantinjsh piedziedaajums piedziedaajums hujnja pantinjsh piedziedaajums piedziedaajums. stilistika buutu veel tam klipam ok ja kaukas vinjaa arii notiktu nevis klasikais rokstaaru pakazuhas boring suuds. aj es vinjus nopietnaak uztveeru kaadreiz...
0
negribs kachaat to alboomu nemaz (puke)
0
ev, nu, nevaig, es kā reiz wongraven klausos, kad par šito uzzinu :(
0
Albums - killa; video gan ar katru reizi muļķīgāki. Labāk nebūtu skatījies... Galīgi nelīmējas kopā ar dziesmu. Ja nebūtu skaņas, varētu domāt, ka tas bijis paredzēts kādai Monster Magnet-veidīgai muzīciņai...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas