???
0
latvija ir truemetal forums,hc,alternativas muzikas...bet kur likties tiem kam patik gothic,doom,ari black?..skiet saja foruma pret vinjiem attieksme nav seviski pozitiva
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
hmmm, esu doomeris, un mani nav te nicinājuši.... nezinu, kāpēc tu tā domā... vienkārši, doom un goth bija savas sadaļas foruma tēmās... turklāt, doomeru ir maz...
0
turklāt, kas ir teicis, ka doom nav true....???? vispār, tas ir idiotiski dalīt true pēc tā, ka mūzikai redz jābūt brutālai, ātrai un vienmēr death...
0
man gan likas ka absolutais true ir black's, neko nesaprotu
0
Viss, kas notiek pirms ceturtā alus litra vai šņabja puslitra, nav TRUE.
0
nee nu daudzi jau ta izsakas ka nepatik ka vinji tur gaudo...utt...
nu labi par muziku..bet piemeram palasi kada ir attieksme pret gotiem...
ne visi spej atrast prieku saja dzivee..
0
I-nets tak piedaavaa neierobezhotas iespeejas, ja nav slinkums vieglaakais ir ieksh draugiem izveidot savu intereshu grupu, kuraa var nejemties
0
pandemonium, a kur Tu gribi likties? man baisi patiik metal-archives iedaliijums metal-archives.com/guidelines.php... (skat zemaak `Must be a heavy metal band...`), manupraat, tas ir TRUE (LOL)

Juods ;))
0
???divaini vareja jau uztasit iznemumus???
0
Ai nu ko vispaar var savaa starpaa kasiities, ja cilveeks normaals, tad var iekost pat ar reperi, no bet ja saak dirs par ģitaarmuuziku, tad gan var norauties..
Kursh tad i tas muuzikas dievs kursh taisaas te novilkt striipu kas i labs un kas suuds - laba muuzika ir taa kas pasham patiik

kas tad peec gudrinieku domaam ir FALSEMETAL ar?
Labi es saprotu ka var varbuut iedaliit pa stiliem un var iedaliit komerciju un undergroundu, bet gan viens gan otrs var buut labs tajaa lietaa ko dara
0
Es arī uzskatu ka nevajag ļaut principiem valdīt pār mūzikas gaumi. Galu galā ja tu klausies to vai citu mūziku principa pēc (nevis tāpēc ka patīk) tad es uzskatu ka tas ir vienkārši Extremāls pokemonisms.

Nu a Doom neesu manījis ka kāds te baigi dirstu virsū.

A Gotic... Ja reiz metal-arhīvos atradu gan Lacuna Coil, gan Theatre Of Tragedy un pat Within Temptation (kuru es pēc nelaimīga atgadījuma sporta preču veikalā sāku pieskaitīt pie POPa) atzīmētus kā Gothic metal, nu tad piedodiet atvainojiet TAS IR TRUE. Un lai te kāds nedirš ka tas ir tāds netrue un šitāds ne pārāk true.

Ar vienvārd sakot es domāju, ka šī ir īstā vieta Doomeriem un Gotiķiem.
0
prieks par ko ko seit dzirdeeju!
0
latvija ir truemetal forums,hc,alternativas muzikas...bet kur likties tiem kam patik ar sifilisu slimi ziloņi un ari neģeri?..skiet saja foruma pret vinjiem attieksme nav seviski pozitiva
0
to augury.....
isteniba nebij labs joks:)
0
FALSEMETAL == metaals, kas neiet pie duush ;) ;)
0
un ko tu Enemy darisi ja dirsis virsu gotik, saksi raudaat vai
0
Re, man arii dilemma... Vai kaads rokam veltiits saits Latvijaa arii ir? Nu, ne alternatiivajam, ne smagajam, bet vienkaarshi taa?... :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas