30.aprili ozijs, mochi un hoke
0
30.aprili motociklu parade, ka ari tur notiekoshie koncerti (??ozijs vai??), Hokeja notikumu atistibas apsrieshana( prognozes), rezultatu analizeshana,
ar hokeju saistiitas aktivitates (fani u.t.) ieksh lv, kur jus vispar domajiet skatiities sho pasakumu un tamliidziigi
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Peec paarbaudes speeleem neliekas ka buus kautkaadi super duper rezultaati..:(( Bet jaaskataas vienalga. Kaa katru gadu..
0
vienalga kas pie vella ir tie par Metallicas un Osborna projektiem, atdarinaataaji???????
0
ja laikam tie ir adarinataaji, bet hokejs ta pat shodien. Tad ko visi sedees majas ?
0
shodien jaa -> maajaas
0
itka ajau reklaama aparaadija tjip Metallica,Ozzy un veel tur kaadi kadri........baac nu juus tieshaam ticat,ka tas vis buus...teica,ka shodien tas tieshi buus Kjiipsalaa nu es shaubos ljoti =/!!!!!!!!!!!
0
Speele bija laba, tikai tas fakinais 2. periods... Bet man patika.
0
nu malachi puikas tureejaas godam, vismaz galiigi nepadirsa, ciiniijaas liidz beigaam, bet tie kaushlji, bljin.... :/
0
TwistMetal isteniba tie ir projekti kaut kas liidziigs ka bootleg'i uun tas notiek 11 datuma.

ja pec 5 iesistajiem vartiem musejie saneemas baigi tie divii varti , baigi labi bija ne super, es personiigi maskaa sedeeeju, kur juus
0
nu nejau katra izlase tai pashai kanaadai var 4 vaartus ielikt (pietam veel taadaa manieree), bet nu akal muusiejie podus sataisiija - shodien bija ideaala iespeeja uzvareet, bet nu kaadam jau taas 2 min pauzes baigi iepatikaas (2.periodu neredzeeju)
0
sestdien nebija ko īpašu darīt, tāpēc ar pāris ieinteresētu cilvēku pavadībā aizgājām uz to balagānu, kas notikās 30.aprīlī ķīpenē... kārtīgi sasūcāmies alu pie RTU studentu pilsētiņas un šļūcām lēnām uz halli. Ieradāmies ap plkst.21-00, samaksājām 3ls. Iekšā lielā laukumā diezgan izkliedēti tusēja baikeri un citi ļautiņi.. kāds 1000 varbūt bija par visiem kopā. Valdīja vispārējs pagurums. Vien pie skatuves lakstīja kādi 150-200 frukti... nu ta kas ta darījās uz skatuves ? es redzēju 2 grupas. Vieni bija leiši... kas bija otri -nezinu. Tik tiešām spēlēja gabalus no Metallica, Ozzy Osbourne & Black Sabbath... kaverversijas nebija peļami nospēlētas... vismaz to, ko džeki spēlēja, norukāja diezgan labi... vienīgi tās grupas vokālists, kuri smēlēja Metāliku, dziedāja galīgi sviestaini... iespējams, ka viņš dziedāt māk un tīri labi, bet tākā baigi koncentrējās uz ģitāru, laikam vokālu atstāja otrajā plānā + vēl skaņa sūdaina bija...
Karoče tās grupas ir ideālas priekš spēlēšanas lielā krogā vai citā dzertuvē.
Skaņa bija vnk riebīga un nebaudāma... bija jājiet pie pašas skandas, lai kautcik baudāmi būtu.
Kad grupeles beidza spēlēt, uz skatuves kāpa āksts no Labvēlīgā Tipa uz taustiņiem + vēl viens āksts uz trompetes un aizgāja riktīgs latviešu šlāger zaļumballīšu uncī, uncī, uncī... bija smieklīgi vērot, kā sadzērušies baikeri (uz tobrīdi bija jau uzradušies urkas... laikam arī motociklisti) laksta pie ukraiņu tautas dziesmas stuki-buki ritmos "tiš menja pidmanula, tiš menja padvela..."
Vārdu sakot pasākums bija sviests. Pareizi darīja tie ,kas negāja.
0
pareizi, nozīmē + nevis balagānisks - , kurš var traucēt Tev un man, ja Tu slikti no tā jūties... iespēja, ka tajā laikā skatīsies seriālu ir 13,76% dekālu nominālos, iepozējot &6 veidos, neņemot vērā katras ģints spēju vairoties paralēli ultra *9 kaha #7,7761> kahmai
0
Mja, sestdien biju aizvilkusies uz Ķīpsalu, tomēr līdz pašiem močiem netiku. Sēdēju bariņā kādus 50 metrus no moču atrašanās vietās un lietoju alkoholu. Tomēr tāpat bij' jautri!:)
0
man prieks, ka Tu sēdēji tur, jo es pie močiem nebiju, būtu diezgan traumējoši 65% zondes līmenī tur ieraudzīt Tevi starp močiem, kuri nav domāt akcentos spējīgi algoritmisksi stāji, bet tomēr...
0
Ma personigi patika shodienas spele, nu ja lv komanda vineja, he, nu bet vai nu tas kads varondarbs tukshos vartos ripu ielaist hmmmmmm
0
bet tas bij tik smuki, kaa taa ripa tur lidoj..;)
0
kaut ka man liekas ka shodien nu nevedisies ta spele, hmmm , kads mak pastastit kas ukraina oa komandu un man liekas kabus baigi gruti, ka citi doma? Bet nu lv komanda vinees ta pat ha ha ha
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas