truemetal.lv UPDATE!
0
pāris jauninājumi lapā:

*) optimizēta pirmā lapa - vaidzētu atvērties kudi ātrāk (cerams, ka nebūs gļuki)

*) foruma tēmas sadalītas pa lapām

*) profilā iespējams norādīt kā kārtot foruma tēmas un ziņojumus

lietojiet uz veselību, ja kādi gļuki - meilot uz adresi lapas apakšā!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Paldies, BigUgga!
0
labais, Bigij!
0
o jjaaa,paldies,BiggUgga!
0
e te taa padomaaju, kaa buutu, ja komentiem pievienotu `smailiju` fiichu? tjipa piemeers: hackers.lv/?mid=cat&upcat=37&a...

nju tik kraasas piemekleet un taadas ljaunaakas-tizlaakas sejinjas >:D
0
vaimandieninj... azh apreecos - vaicais onka augurijs ::) ::)
0
blje ne tur...
0
Fak, nē! Tikai ne smaidiņus! Neciešu forumus ar smaidiņiem.
0
Es gan gribētu šeit smaidiņus... Tas rēcīgi komentāri ir vēl rēcīgāki!!!

Visādā gadījumā, man patīk jaunās izmaiņas. Būs tagad nedaudz vieglāk orientēties diskusiju kaudzē... =]
0
man patiik tie smailiji kas piparmeetras forumaa..
drausmiigi reeciigi;)
0
m/ obligatais smailijs! kudars ja nepatik nelieto!
0
galvenais, ka ragi buutu :D Bet u sarkanaa kraasa vareetu iedereeties :)
0
Smaidinjus jau vareetu gan, tikai imho vajag peec iespeejas lielaaku izveeli un arii kaadu origjinaalu, taadu kas nav citur (ja to var saorganizeet).
0
Bet varbuut ka tomeer ne - truemetal forums visu laiku ir lieliski dziivojis bez vinjiem.
0
ja vareetu bez vinjiem iztik . nu nav tas patikamakais ka puse texta satur smaidinjus un otra puse vardus tad kad lasa tad galva griezhaas.

vareetu ielikt malaa top5 uz aktivakajiem dzejniekiem (postetajiem forumaa)
0
eu bet aatrums arii ir bishku uzlabojies, vairs nav pat taas 3 minuutes jagaida, lai pievienotu komentaaru ar Operas paliidziibu.
0
Mhm, tagad pietiek ar 1 min. :D
Ja kas, tad lietojot Operu (vismaz 7.54), nemaz nevajag gaidīt: kaut gan viņa rāda, ka vēl tik sūta, patiesībā ir jau aizsūtījusi...
0
Lielais altruists te vislaik kaut ko ņemas, cenšoties uzlabot mūsu dzīvi. Un priekš kam - lai tāds kā es te atnāk un piedirš... Nu bet paldies tik un tā :)
0
Leia, a tev patīk rēkt...? Ja jau tik labi māki, mok davai sāc vokālistes karjeru...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas