pīpēšana
+3
klau tak visi man liekas velk!!
es zin pīpēju jau no 15 gadu vecumu, ik gadu ieturu 2 mēnešu dīkstāvi... arī šobrīd tādu ieturu, protams, pie alus tas ir ļoti grūti...
un, tagad mēs taisot divdiennieku spriedām par tiem zirgiem... ķipa 1gr nikotīna nogalina zirgu... es kaut kā biju iedomājies, ka tā ir viena cigarete, bet skatos uz Chesterfield paciņas 1 cigarete= 0,5mg nikotīna... tātad, ja es iedomātos nogalināt zirgus implantējot tiem cigaretes- sanāktu, ka jāimplantē 200 cigaretes, ta jau lētāk sanāt zin' to zirgu nošaut...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
starpcitu es ar pīpēju česteru.
Nu a runājot par vēsturi: iemācījos vilkt uz iekšām gados 13. Uzsēdos uz cīgas gados 15 (kā jau lielākā daļa).
Karoče paka uz 5 dienām +-. bet tomēr tendence samazināt šo sērgu plaušām.
0
es atceros tos brīžus, kad senči mani pieķēra:
1) mutere pieķer, izlikos, ka guļu, lai sencis nevar nolamāt...
2) kaimiņi pieķēra, ka to sīkos esmu sakūdījis, protams nosūdzēja muterei, es uzreiz ārā dārzā ravēju ķipa jaukais dēls... solīja iešūt man implantu...
ja par manu šībrīža pauzīti... jau n-tais mēnesis (5) aiziet kožot un pīpējot un es sevi pieķeru... bļeģ jau esmu novilcis 2 paciņas dienā... stop vecais nomierinies...
0
implanteet zirgam cigaretes vareetu buut interesanta lieta, dereetu tomeer pameegjinaat.

RR nepiipee, taadas zvaigznes kaa es to nevar atljauties.
0
2 pakas dienā tomēr ir par daudz... līdz trolejbusam paskrienot aizdusa neķer?
0
man jau uzklapēja ēdot brokastu 3 maizīti... tagad jau normālāk... tagad ieraugot smuku meiču bišķi sakustās biksēs...
klapē dzerot sarkano karkādes tēju- drausmīga lieta...
0
sarkano karkaades teeju es vakar dzeeru 2 stundas peeec kaartas. Vinjai galvenais nedriikst likt cukuru klaat, tad viss buus chikiniekaa.
0
kas tā par tēju? baigais kofeīna blāķis?
0
es gan nepiipoju jo tas ir galīgi garām. Un ja jau 1gr nikotīna nogalina zirgu, tad vareetu būt ka tas pats daudzums nikotīna uzspridzina kaķi
0
tikko atcerējos par tām tējām... biju sīks senčiem līdzi uz jāņu svinībām pie ezera...taisīju tā saucamo ķefīru... ha ha ha ņirga nāķ... sabēru riktīgi daudz tēju uzlēu ūdeni un 4 tējkarotes cukura garšai... ha ha ha cukuru... pēc tam , kad nebija efekta pieķēros pie Merkūra... kābeidzās pasākums? neatceros... vai senči bija dusmīgi? iespējams...:)
0
tikko ar Fauni izgājām uz balkona uzpīpēt (es dzeru= pīpēju), a tur sīkie bumbu spārda... a ko viņiem nav skolā jābūt? ta domājām iet un viņiem purnus izārdīt... pēc tam pa ar seju asfaltu vilkt līdz skolai...
Versija 2: sīkos ar izārdītajiem purniem aizvedam līdz mājām un nososam mātēm...
māte zvana direktoram
direktors: labdien šeit direktors
māte: labdien, vai manam dēlam x nav jēbūt skolā?
Direktors:... nepareizs numurs pīpīpī...
0
ķefīrs man garšo tikai ar melnajiem pipariem (lai buutu true), džalapēno un sojas meerci
0
sojas mērce nu galīgi nav true. Kas ir, tas ir. A melnie ikri - tie gan.
0
nu melnie ikri ir labi, bet man tie ozranzjie labaak tiik
0
tā kā dziesmā Tev orandži mati...
es zini dabūju tos īstos melnos, ne tos kurus veikalos pa lielu naudu pārdod... vot tā ir manta... bet plīša lācītis man ir saplīsis...
0
"1gr nikotīna nogalina zirgu"

un no kāmīša vispār nekas nepaliek pāri :D
0
Kaamiitis vienkaarshi iztvaiko... Sojas meerce ir galiigi unTrve, kas ir, tas ir... dranjkjis kaukaads.
0
Es nu nepīpēju un riebjas smēķi.
0
Es gan Tijuanu un portcigaarus.
0
Es arii nepiipeeju, draugi to zina un ieveero. (Nopriecaajas par savu veseliigo dziivesveidu un iet samiiljot burcinju ar kaamiisha tvaikiem)
0
bet elita gold tas skaitaas ''kruta'' kaartiigs stils smird kaa industrijaa
0
nee nu chista shutaa kuuposhaa padariishana ir stulba ! iesaakt ir tikpat gruuti, kaa atmest ... nu tad nafig vispaat vajag :) plus veel naudish nav kur likt ... pac nepiipoju ... protams pa shmigai visaafi gljuki gadaas, bet pie pilnas saprashanas, kas tomeer sastaada bik vairaak par pusi no manas saprashanas es to nedaru ;)
0
Smēķēju, sāku savas ex- skurstenīša- dēļ, nu derētu atmest, un šķiet, ka izdosies.
Starp citu, MincīšMelderi, par Taviem zirga nonikotinēšanas aprēķinienm- zirgam būs jāimplantē 2000 cīgas :p
0
Zirgam nekas nav jāimplantē. Vajag nosēdināt pļaviņā&iedot cīgas, lai pats velk. Tad būs intelektuāla animālija ar smaidošu zirga līķi.
0
bet istenibaa ir jau gan traki... Man kada paka pa dienu aiziet, nerunajot par rautiem.. doma jau ir, ka kadreiz vajadzes atmest utt. bet bljin (atvainojos) kaut kas nav!!! un kas veel par kkadiem zirga implantiem 11??
+1
Bet būtu jau varen jauki sapīpēt ar savu zirgu.
0
nu ja..
+1
ķipa zirgu sauc Mareks... Juods iziet ārā un piedāvā Marekam cigareti... Mareks nosprauslā un ar galvu parāda uz klona pusi, kur uztīta siena guba...
+1
Ir takš tādi siena savācēji, kas sienu satin palielā rullī. Ja to ietinamo plastiku nomainītu ar normālu smēķu papīru A0 formātā ...
Man gan padomā bij aina, kur paģirains bāleliņš kalna galā sēž zirgā, bezcerīgi mēģinādams aizpīpēt. Zirgs, kādu brīdi izlaikas to nemanam, tad ar priekškājas nagu izņem smēķi sev no zobiem: "še aizpīpē no manējā, ka Tevi divi deviņi!"
0
ja nu es saku pipet no otras klasites kopa ar slaviku un stasiku, bet vispar mamma vel nelauj atklaati, ne baigi labiais , tikai man nepatiik ka taas cigareter tik stipras taisa klepus naaak, vakar izpipeeju veselu pus pacinu, ta gan nebij mana bet atim, ja ko vel a..... , man liekas jo cigaretes dargaakas jo labaaakas, pohuj, naudu senchi iedos, nesaprotu to lohus kas piipe letakas par 80 sant, labais
0
varbuut arii piipee zāli kopaa ar Krokodīlu Genu vai Čeburašku?
0
Tu ko mēģini uzgrūst Čeboram, ka viņš tusē ar kadu no mums?
0
Es nesmēķēju. Neesmu mēģinājusi un pat negribu mēģināt. Mans tētis kūp kā skurstenis un es redzu, cik lielu kaitējumu viņam tas rada... Piedevām, man dažreiz nelabi paliek no tās smakas... Gribas tīru gaisu... =[
0
malacis princese Leia! Tavs teevs, pirms pieveershanaas speeka tumshajai pusei, arii nesmeekjeeja ;)
0
Jā, tie tēti ir labie! Manējais arī nāca no balkona smirdēdams un tēvišķīgi pamācīja: "Bet tu gan, meitiņ, nesmēķē." Labi vismaz, ka uz balkona pīpēja. Vienai draudzenei gan- smēķēja istabā jau tad, kad bērni vēl bija pavisam zīdaiņi, arī pie ģimenes pusdiengalda atļaujas smēķēt. Tādiem gan, nezinu, ko tādiem lai izdara...
Es pati nesmēķēju. Ja kāds tagad bļaus, ka "Melnajā Piektdienā" mani redzēja ar cigareti- jā, klasesbiedrene mani slikti ietekmē, un es ar to nemaz nelepojos. :( Jā, turklāt nākamajā rītā (dienā) pēc "Meln. P." pamodos jau pēc 4 stundām, jo traucēja pretīgā smaka, ar ko bija pievilkušies mani mati. Bā, cigaretes ir riebīgas, riebīgi, ka pēc končiem vienmēr drēbes un mati šitā ož.
0
Vai Maleejam tas bija kaa apvainojums vai kas cits?
0
nee, Lūsis var būt mierīgs: Es viņu neredzēju ar cigareti!
0
es nepiipeeju jau divus meeneshus. it kaa nekaadu iipasho atshkjiriibu nejuutu. vieniigi pusdienlaikaa 5 minuutes liekas, autobusu gaidot garlaiciigi, bet plusi nekaadi iipashie nav maniiti...
0
profil izlasi vēlreiz... tur ir mazliet apgriezti pateikts...:))) hi hi
0
nu es uzpipoju pa reizeej kad nervi neliket mieru(ti kada stresa situaacija) i tad es nemaz nepamanu citreiz ka pacinja vienaa vakaraa aiziet. a ta ja nekas taasd ikdiena reti kad uzpipoju varu vairaakus meneshus stabiili nepiipet
0
zinot Tavas maniakālās cittautiešu iznīcināšanas tieksmes, stress tevi nepamet nemaz... respect true latvian... keep support to them... yeah...
0
nu piipeeju ka rūpīcas skurstenis, kā izpūtējs, nu i kas varbūt atmetīšu tad kad sākšu dziedāt, bet varbūt vēl vairāk pīpēšu un dzeršu ar
0
Bleakness, tu esi samaitāts jaunietis... pīpēt un dzert... ārprāts... veselību sabeigsi, dēls... :D
0
tad jau tas jasaka visai jaunatnei ka sabeigs vesaliibu.
0
es ar nepiipeeju un man prieks par cilveekiem, kas to nedara. un visi shitie "es jau tikai..." taapat ar laiku paarveershas par regulaaru smoljiishan. a ja nervi neliek mieru, es, piemeeram, uztaisu vienu aarpuskaartas treninju, noskrienu 10 km un nervi vairs nespeej raustiit. jeb uz lielo skrobi aizej uz svaru zaali, tu pat nevari iedomaaties, ko skrobiigs un dusmiigs cilveeks var izdariit. un peec tam viss ir kedaa
0
a ko henkka dusmīgs ciuvēks var izdarīt svaru zālē? cik km pa dienu noskrien, stress jau ir mūsu dzīves sastāvdaļa...
0
nē nē es nēsmu vēl līdz galam samaitājies, es nedragojos, vismaz pagaidām :D
0
dusmiigs cilveeks dazreiz var paarspeet pats savu speeku robezjas.
0
nu bļeģ, es Tev prasu konkrēti, nevis blā blā blā, dod man faktus...
0
nu, bļeģ, gaili, lai es tev konkrētus faktus dotu, tad līdz vakaram varētu sēdēt un rakstīt. nu, piemēram, paņemu ķegā 120 kg un spēju uztaisīt visas 3x12 reizes, kaut gan ieprieksh knapi tieku galā ar 115 kg. nu tā lūk!
0
nu paldies pēdiņa, to es arī prasīju... kaut ko konkrētu... 115 -> 120kg lieliski...:)) man akal tās svaru zāles padarīšanas neiet pie sirds, atceros vajadzēja vienam džekam atvest kaut kādus proteīnus (bija liela bundža pa 17Ls Origo), to gan es nesaprotu, oki tur pakačājies un tā, bet nahuj tos sūdus sev grūst iekšā?
0
to augury: Kadaa rakaa Tu domaa, ka tas cigaretes, kas letakas ir zemee metamas. Pirmkart, cigaretes vispar nav labas, ne pa 40 un ne pa 2 ls, otrkart, atshkiriba 75% ir tikai brendaa, nevis cigaretee. labi, tur garsha varbut savadaka, bet ei nu sazini, kas tur sabazts iekshaa.. un vispar, katram cilvekam(smekjetajam) ir iemiljota sava marka un nedomaju, ka vajadzetu spriest pec cilveka nopirktas cigareshu pacinjas!
0
ssoreiz naakas Maleejam piekrist,kada jeega dziit sev virsuu maaxliigus mussisus kas netrennejoties pazuud apmeeram 2 meenessu laikaa?vispaar kaada jeega no maaksliigi uzdziitas buudas???
0
a vai ta NE mākslīgi uzdzītie musīši nepazūd tik pat ātri- kaut kā taukos aiziet vai kā... man liekas, ja pārstāj kačāties, ta pizģec... kā tur ir?
0
ja tu esi kultūrists un paarstāj tad ir ģec
0
nu ja man nav muskuļu iipashi daudz tas noziimee, ka es nedriikst piipeet elita black ???
0
Mans tētis iet uz balkona smēķēt. Viss jau būtu ok, bet, durvis uz balkonu ir manā istabā un gribot negribot daļa smakas tiek iekšā.... =[

Ai, un vēl pretīgi, ka pele smird... Un vēl tik riebīgi.. Fui... Rokas pēc tam jāmazgā...
+1
o_O tev pele arī pīpē??? lol
0
padomā Leia, tu esi pasīvā...
0
...smēķētāja...
0
Es reiz po interesu paņēmu, nopīpēju vieno vieglo marļiku. Nu tip dūmi iekšā iet, mutē parādās sūdīga garša.... un es štukoja - a kur te jēga, nekāda fīlinga.... prosta 0. apgaismojiet mani, plz!
0
Es reiz po interesu paņēmu, nopīpēju vienu vieglo marļiku. Nu tip dūmi iekšā iet, mutē parādās sūdīga garša.... un es štukoja - a kur te jēga, nekāda fīlinga.... prosta 0. apgaismojiet mani, plz!
0
nu cik es zinu pasiva smekjeeshana ir kaitiiga par ta saukto aktivo smekjeeshanu
0
nu Balrogh tu vienkarshi ne taja gala filtru bazi, kas tad ar tauku kroku piipe, man tev ir padoms, varbut tu varetu pameginat es plastaliinu tad tev mute vismaz bus normala garsha
0
nu Balrogh tu vienkarshi ne taja gala filtru bazi, kas tad ar tauku kroku piipe, man tev ir padoms, varbut tu varetu pameginat es plastaliinu tad tev mute vismaz bus normala garsha
+1
Mana ome iet uz morgu smēķēt. Viss jau būtu ok, bet, durvis uz ednīcu ir manā istabā un gribot negribot daļa smakas tiek iekšā.... 1)2)3)4)56789

Ai, un vēl pretīgi, ka man mute smird... Un vēl tik riebīgi.. Fui... Rokas pēc tam jāmazgā...
0
augury
Kā tu fucckin' zini, kur es filtru bāzu, velns parāvis:( laikam pats ar plastalīnu esi mēģinājis, ja iesaki!
+1
neko nezinu, man patiik, man garsho, un nost netaisos mest. Ja negarsho, nekas slikts jau nenotiks, ja nepiipeesi. Bet nu man jau arii alus pirmaas reizes negarshoja, tagad nevar no mutes atraut. Meiteneem pirmaa reize arii ne vienmeer patiik, bet kuru tas interesee? Nee, es jau nevienu negribu pierunaat, bet cigaretes jau ir kljuvushas par maniem labaakajiem draugiem.
+1
Jūties vientuļš? Nopērc cigaretes un uzpīpē. Katrā paciņā 20 mazu draugu :)
0
Ja esi ļoti ekstraverts cilvēks un patīk lielas kompānijas un lielas ballītes- nopērc divas...
0
Ac/Dc:
Tev galvā kaut kas ir? Kā tad pasīvā smēķēšana var būt kaitīgāka par aktīvo? Tipa, redz, atrodoties telpā, kur smēķē, tu elpo nefiltrētos dūmus tieši no cigaretes gala, kurpretī smēķētājs velk filtrētus dūmus caur filtru, ja? Apnicis man šitās aplamības klausīties, tas izklausās pēc propagandas, lai piesaistītu jaunus smēķētājus, sak, ja jau man visapkārt visi pīpē, labāk ta pīpēšu pats, nekā tos sliktos dūmus elpošu, vismaz veselīgāk :DD

Kādus dūmus ieelpo 2 vienā telpā esoši cilvēki, no kuriem viens tai brīdī smēķē (AS), otrs ne (PS)?

Koncentrēti, karsti dūmi, ievilkti tieši no cigaretes: AS 1, PS 0;
Dūmi, kas kūp no cigaretes gala: AS 1, PS 1;
Dūmi, ko izelpo AS: AS 1, PS 1.

Kopā: AS 3, PS 2. Pat ja pieņem, ka tie filtrētie dūmi ir tīrāki (ne jau vienmēr filtrs kā tāds tiek lietots), vienalga vairāk (un tiešāk) dūmus uzņem pasīvais smēķētājs.
Tā ka runas par pasīvās smēķēšanas lielāku kaitīgumu, salīdzinot ar aktīvo, ir pilnīgs absurds.
Kaut arī nedzešanas apstākļos pats kādu puspaciņu dienā novelku.
0
Tfu, aktīvais smē''kētājs ir domāts pēdējās rindkopas otrajā teikumā. Bigij, vaig opciju savus postus editēt. Njā, bet tad uzreiz ir nepieciešama citātu funkcija, lai kāds nevarētu vēlāk noliegt sevis teikto...
0
@Edenbeast: Jā, gribu to es vai ne, bet es patiešām esmu pasīvā smēķētāja... Un man tas ne pavisam nepatīk.. =[

@Balrogh: Smēķēšanā diez vai ir kaut kāda jēga... =]
0
Nu man piemeeram no smeekjeeshanas ir daudz lielaaka jeega nekaa no tevis.
0
Ahem, Faun.... No MANIS???
0
hahaha :)))
praktiskaa patiesiiba
0
Leia, ja nepatīk,tad nelaid tēti savā istabā... saki, ka nedrīkst... ka nepatīk...
0
kas ir pasīvs smēkētājs ? tas ir tāpat kā gejiem... aktīvais ņem priekšā pasīvo., loģiski ,ka pasīvais cieš vairāk.
Ar smēķēšanu tāpat:DDD
0
"... loģiski ,ka pasīvais cieš vairāk... " lasam velreiz, cieš vairaaak, CIEŠ... nesaprotu, shito visu sadaļu varetu aizsutiit uz sirupu ha ha
0
@Jozef: Jā, gribu to es vai ne, bet es patiešām esmu pasīvais smēķētājs... Un man tas ne pavisam nepatīk.. =[

@Balrogh: nu a tu tomer pameginni to plasteliinu, JAM JAM... =]
0
to anatolijs

nu pats tads, zaibal, ko dirsies, ja negribi nepiiipe, galiigais mulkis. Un tas kas notiek ar tavu brlai mani galiigi nepish, nu i va nav po ka tev visi draugi piipe, toch zaibal, ei tak tu
0
Liekat zirgiem mieru, kur juus esat piipeejoshu zirgu redzeejushi???

A es jau 11 gadus, kaa piipoju un atnest netaisos.
0
ha ha Tev ir pilnīga taisnība- Tev ir tāds zirga mūlis, ka to ieraugot sola biedrenei saplēsu biksītes un iebāzu roku starp kājām...
+1
Eu, Juus starp citu kaads redzeejaat Luusi "Melnajā Piektdienā" ar cigareti rokaas? Es laikam nee, atceros, kaa man saakaas peekshnja amneezija briidii, kad Salamandraa ielauzaas aurojoshs minotaurs... un tas ir arii viss...

P.S kaads nezin kaa mani sauc?
0
es tagad tēlošu ac/dc: man liekas, ka Tevi sauc RuncisRenars
0
ja?
0
a kaa tu taa izdomaaji? baac, shitais viss pasaakums man saak atgaadinaat kaadu no Scoby Doo seerijaam :O

pastaasti man ac/dc par taviem "clues"
0
1) riekšava piena, kurš nekad nav pārskrējis;
2) -tā, vai -tas veido tādu kā nobeigumu;
3) kad tika radīta zeme, nekas cits netika darīts, jo tas bija dienas galvenais darbs;
4) samaksājot attiecīgu kancelejas nodevu, pastāv iespēja nesaņemt nepieciešamo ciešamo;
5) patiesība ^.
0
eh labāk būtu sēnes aktīvi un pasīvi uzēduši
0
mna gan reeka uznaak, kad redzu kaadu ar ljurkji zobos....nezinu kapeec.....vienkaarshi smiekliigi paliek.......varbuut taapeec ka pasham dziivee nav gadijies nostulboties un saakt smeekeet, varbut tadeelj ka tie pieaugushie, kuri to dara , neapzinaas, vai ir akli, vai vienkaarshi tiem pohuj uz to ka tas bendee veseliibu....issteniibaa apkaart ir daudz kas bendee veseliibu, cigaretes ir viens no muusdienu neveseliigaa cilveeka dzivesveida negatiivajaam puseem, bet tomeer......un joprojaam nesaprotu lopu instinkta vadiitus mutee ljurkju baazeejus....izskaidrojiet iemeslu, bet sakariigu, diez vai kaads spees.....lab, tas taa....peace......
un vispaar biksees sasalinu no smiekliem kad ieraugu stulbu, kautriigu, pusaudzhu pumpaam noklaatu seju, max 15 gadi, ar cigareti zobos un lepnu sejas izteiksmi un staaju, tip es tagad kaa visi...lielei un pieaugushie........brrrrrr...
0
Ta jau Tev, Edgar, jautra dzīve, ja ieraugot katru pīpētāju uzreiz jāsmejas. Tā kā Tu, Edgar, pats apgalvo, ka nesmēķē, atļaušos painteresēties, kā Tu to kaņepi dabon iekšā
0
Fotograafs, kas tevi bildeeja mosh arii bija ar smeekji zobos. Nu neko, buus vecumdienaas par paaris krunkaam uz sejas vairaak.
0
nekad neesmu smeekjeejuse, neatbalstu to ar, bet edgar, ne vinmeer tas i lopu instinkts..
dazkaart ietekmee arii kaada stresa situaacija, vai kas taads..
kaa pimeeram es pilniigi fiziski izjutu veelmi uzpiipeet, kad kaads pazinoja man ka dariis pasnaaviibu:PP.. zin, tai briiidii kad rokas triiceja bezpaliidziibaa tieshaam gribeejaas taadu treknu, riebigu duumu uzvilkt, kaut vai tik lai rokjeles netriic..
ko tu par to domaa??;D
0
vinsh piipee kanjepi?? ak tu redz kaa..;)) (krata ar pirkstu un solaas pateikt mammai;D)
0
to dainis

ja ta ir, ne nu piekriitu , nu ja, nepark tu man patiic, a bet vispar cornflakes pashi labakie, nu nedomaju es ka vina gribetu to dariit, kuat ari ja arnis butu ar mieru kas zin, bet es saku ka neatmetiis.
0
bļj' es nezinu tu edgar te iedomajies ka te kaut kadi veseligie ir, tad veseliigs armijas bikseese, zaibal shitie, EEEEEEEEUuuuuuuuuuuu es benedeju veseliibu, ne paga , tochna , pag atkarto velreiz, nopietni, nu vecit, nu ko tad tu atraak neteici, varbuut es eedu majaas zhiletes un skruuves, a tev nav po ka citi bendeee, tochna shito temu ar visu edgaru pie daavida
0
jaa, edgara bildee ir manaams tas sleeptais izsmiekls pret fotograafu, kursh tik tieshaam visticamaak smeekjee...

baac, nabaga smeekjeetaji :(
0
opaa kaa te par mani.......kaadsa kanepe, kur...nesapratu......to nekad dziivee, gandriiz nekad un smaids nav peec draudzeeshanaas ar kanepes lapinju....
man tak po uz to ko tu kungs angury noteica....taa ir tava izveele un dari ko veelies......un nevienu tak nepamaacu, nav manas tiesiibas......vienkaarshi pauzhu savu viedokli......saripini kaut vai kaa tas kekss, kursh ginesa rekordists.....800 cigaretes izvilka dazhu min laikaa un skaties ka Salamandraa savu miilaako grupu nepalaid garaam aiz komas no izdzertaa alus un izpiipeetaam cigareteem. ...galvenais lai tu buutu laimiigs darot to.....laimiigs cilveekam nekas nedraud......
murgoju.....
:((
0
un fotograafs biij no tiem, kurus ir jaapskauzh, nedzer, nepiipee, miil Latviju, muusu mitologiju, latvieshus un Skyforger......un nekaadas kanepes....
0
jaa jaa, taa Tu tagad saki:D par taam kanjepem:D
a kas notiek patiesiibaa...ui;D
hi hi;D
0
tas dienas nobeigumaa notika....ne kanepes vilkshana.....
stulba teema.......narkomaniska..... par kaut ko skaistu.....par Ethereal....
:)))
0
mmmmmmmmmm:) vinjam patiik kakjiishi;D
0
un pie tam melni un lauku kakji.....
un vinjam? Ethereal ir vinsh?.....
wow....
0
ko ta juus dariij? ragi?? un veel.. kas??:)
0
un veel shis tas.....ne paaraak patiikams man...
0
īstenībā samērā dārgi sanāk tās pīpes priekš manas pīpošanas intensitātes tā vietā tak vare'tu nopirkt ~ pa vienu 0.5 aliņu vairāk
0
Bleakness, lūk tā ir viena reti vērtīga un laba atziņa šajā forumā! ;)
0
jā bet līdz atziņas realizācijai, nezinu laikam tālu ļoti, domāju šodien mazāk pīpēt jo no rīta vispār nesanāca bet kā man atnes alu tā pīpes sāk viena pēc otras iet
0
salamandra nav manu milako grupu
0
tu laikam esi ( juties ) piederiigs kaut kada mera lv adolfu varzai, nez no kura laika kanejepes sakitas nez kada narkotika, chista vareji pasut svau "izcilo milestiibu pret valsti" kada cita veida, ne nu forshi, zin naakes te katrs un teiks ka mil mitalogiju, dabu, latvieshus u kaut ko par Skyforger, nu super zini vienu blici. tev jaatdzimeejas te kadam vai ka, ja jau esi te patriots tad nevajag to tik spilgti deklareet visiem, ja pats juties par to parliecinats , tad nah tads sviests jalej.
0
augury, manuprāt, te katrs var teikt ko grib. Uzsveru- KATRS, ne tikai tu, balodīt.
0
ha tur tev taisniiba, pie. kads nacbols ha ha ha
0
Nē, augury, nacboli te neko nedrīkst teikt, jo nacboli ir sliktie. Bet mēs- mēs esam labie. :)
0
ach, baigais cilveeku kombains taa shkjiroshana - piipee, nepiipee. Kaada starpiiba? Un vispaar - cilveeki ciinaas pret smeekjeeshanu. Kur paliek nesmeekjeetaaju tiesiibas?
0
vai ta kāds šķiro? vienkārši cilvēki izskakās... un nesmēķētāju tiesības tiek ignorētas... >:)) un kas par to...?
0
par laimi nepīpēju... bet vasarā šad tad sanāk.... iemācījos vilk laikam kautkādos 14 gados...
0
nepipeeju un neesmu pipeejis, sanjemat maukuri :)
0
Sestdien daudz pīpēju, jo biju gana dzērusi, lai mana augstā, tīrā morāle ietu cirst. Blakussēdētājs nākamajā dienā izteica pārmetumu, ka dūmu dēļ nav varējis man blakus sedēt.

A kas tas ir par margarīnu, ka dzērumā gribas smēķēt? Kaut kā dumi. }:(
0
man dzerumaa gribaas... eest un dzert
0
Man dzērumā gribas vīriešus.
0
Man dzērumā gribas nebūt dzērušam. Drausmīgi stulbs vilnis - sajūta, ka esi jau tur, bet nekā tur nav, labāk pīpēt.
0
ibdriptvaikociņ Lūsis ir sieviete!!! :O
0
mjaa...piipeeshana ir kaitiiga, bet es to daru, bet shobriid kad esmu atvalinaajumaa uz kaadu laiku esmu atmetis...nu protams ka gribu atmestm....man dienaa aiziet 1.5 pacinjas...man jau kursa biedri joko ka jaaliimee pretsmeekjeeshas plaaksteri...
0
bet man dzērums vnk patīk un viss... protams, komforta robežās:)

p.s. to Zipakam: Lūsim vienlaik te profilā bija kailfoto :)) nu.... tāds meitens
0
ph, jūs gan esat mīkstie.. Meitene ieliek bildi ar pliku mugurpusi (pie tam bikses bija kājās!!!) un jums jau kailfoto. Psc.. kas ar jums notiek?!
0
paldies ,ka ar mani uz jūs.
To var uzskatīt par kailfoto.
0
Es piipeeju un regulaari, tagad jau kaadu1,5 gadu bet veel kautkaada atkariiba nav, taakaa shobriid vis ir labi...:)
0
varbuut bokam tas ir kailfoto!
0
ja es iederu 3-4 alus, tad gribas uzpiipot. Ja es dzeru vairāk, tad negribas, nu absolūti neribas pīpot :)) Pīpoju dienā ~3 smēķus..
0
aj, es jau tā esmu iedzēris :D
0
kopsh atmetu, piipeeju mazaak
0
:DDDDD
0
es laikam 9.klasee saaku taa regulaari piipeet, nu slikts tas ieradums slikts. bet nu no rita pamodies iedzeeris kafiju..nu kaa neuzsmekjesi!!
0
Es smēķēju jau gadus kaadus 7, Taču man veel ne reizi nav ienaakusi praataa doma atmest.. Jaa, varbuut tad, kad plaushas vilksies pakalj maisinjaa.
0
Nesmēķēju
0
tūlīt iešu pīpēt... stulbās pohas... ehhh...
0
Piipeet ir labi, es piipeeju no 10 gadu vecuma un ir ok, bet es nedzeru, taakaa esmu laba, par atmeshanu nedomaaju, piipeetaaji mirst jauni, tas mani nebiedee, tikai uzmundrina, kur ir manas cigaas, aa, sheit, shodien jau otraa pacinja iet uz beigaam!!!
0
es jau pipeju nu 12 gadu vecuma un nesaku tos mulķīgos tekstus ka es atmetisu un vairs nekad nepipesu:Dman tā skiet ka atmest ir nereāli lietojot alu..sāksu domāt par atmesanu tikai tad kad plausu gabaliņi pa muti kritis laukā:D
0
es nekad vairāk neatmetīšu!!! 8)
0
:D nevar jau turēties pretī tam kas ir sabiedrības uzspiests obligāts solidarizēšanās pasākums :d
0
cilvēkam vajag kautko ar ko mutes caurumu aizbāzt. par to baudas gūšanu no ņemsanas mutē, ja atmiņa neviļ, onkols Freids savulaik interesantas lietas bij sarakstījis :)
0
mees meedzam arii eest :)
0
un ko tik vēl mutē nebāst....
0
un ko tik vēl mutē nebāst....
0
ir taada probleema ka peets katra lielveikala apekleejuma kabataa baraadaas cigareshu pacinja ...
tiiri automaatiski ....
0
baraadaas = paraadaas :)
0
Piipeeshanu esmu jau atmetis kaadus 3 gadus..Pirms tam piipeju kaaadus 8 gadus. Piipeeshana ir viena kaitiiga lieta, tad jau labak pa laikam kaadu labu viskiju vai šnabi iemalkot.. Tiem, kuri veel nepiipee - labaak nesaaciet!
0
i netaisos
0
Es atmetu domu par atmešanu B)
0
tieši tā!!
0
Kādreiz pa reizītei uzkūpināju bet tā smaka tomēr likās tik neizturama, ka vairs kur tie laiki kad neesmu iekārdināms ne ar kādām pīppauzītēm vai uber tītajām cīgām.
0
no bērnības dievinu to smaržu.
0
jaa piipeeshanu vispaar atmest nevajadzeetu. tikai tabaku.

tas ir kaukas derdziigs - piipee piipee kaameer apvemies gandriiz bet nepiipeet nevar. steni raapdamies pa trepeem un klepo kreepas pa gaisu takaa zombijs bet nevar atmest. kunjas. nekas palielinaas cenas liidz 10 ls par paku visi atmetiisim takaa maz neliekaas.

jaapiipee normaalas neindiigas substances :D kopsh beerniibas dievinu sho smarzhu!
0
Beerniibaa ciest nevareeju. Pagaaja baigi ilgais laiks, liidz kaut kaa attieksme/ uztvere mainiijaas. Laikam sliktaas asociaacijas nomainiijaas ar labajaam. Nu, vot i pati piipoju. Zinu, nevajadzeetu. A ko tur daudz? ;)
0
ppc Smēķējošo divgadnieku mēģinās atradināt no kaitīgā ieraduma
www.apollo.lv/portal/sieviete/art...
:-)
0
0
1.
At just the tender age of two, Ardi Rizal's health has been so ruined by his 40-a-day habit that he now struggles to move by himself

2.
Pie kam, zēna tēvs apgalvo, ka puika ir pilnīgi vesels.

Kā tad nu tur īsti ir?
0
Iespējams, ka ir tā, kā sacīts pirmajā citātā, bet tei pašā laikā viņa tēvs apgalvo pretējo. Tas varētu būt gluži ticami.
0
Nebūtu jau ar nekāds brīnums. 40 papirosi 2gadīgam sīcim ir vairāk kā daudz...
0
Bērna tēvs jau viņa plaušas nav redzējis ...
+1
Reku čalim arī potenciālā brūte: www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/334...
0
Savulaik arī Rumānijā bija viens tāds mazgadīgs pīpotājs. Pīpēja gan tamdēļ, ka ģimene bija nabadzīga un neesot bijis ko ēst. Bet ja pīpējot, tad ēst negribas.
0
eu, man vajag palielīties. metu nost un ir baiga sajūta, ka izdosies vismaz kārtējo reizi uz kādu pus gadiņu sevi attīrīt:)
0
Es tagad kādu mēnesi jau nepīpēju. Galvenokārt jau tādēļ, ka pīpējot pārāk maz naudas aliņam paliek :)
0
es pat nezinu, nekad neesmu metusi dēļ naudas vai dēļ veselības utml. ienāk prātā mega doma, ka kaut kas dzīvē jāmaina uz labo pusi un viss. ņemu un nepīpēju. grūtākais ir neatsakt pēc apmēram pus gada, kad sāc justies kruts un par sevi pārliecināts un domā- par ko gan ne, vienu pie aliņa, taču forši:D
0
bet kad ta parēķina- mēnesī turpat 50 Ls aiziet. paciņa dienā, 1,60
0
es gan varu palielīties tā pa īstam, jo nepīpēju vispār un nemaz (arī to vienu pie aliņa neņemu). Dažādās kompānijās cilvēki brīnās :D
turklāt nav tā ka gribas un nākas ierobežot sevi, bet tieši otrādi - ir tāda kā lepnuma sajūta!
0
Es arī sevi kūdu uz atmešanu, nu i nafig - 16 gadus jau kūpinu, nauda, kuras jau tāpat ir maz, izkūp gaisā + vēl brīvprātīgi pats sev veselību pišu.
+2
Kas tur ko kūdīt, ņem vienu dienu un nepīpē vairs. Visvienkāršākais un visefektīvākais variants.
0
vo, vo, šitās espadruskaitulītatmetīš... atmešanas sūkā!
vēl mani nedaudz kretinē termins "pīpēt pa ballītēm" :@
0
Es jau kādus četrus gadus tā laužos, tad pīpēju, tad nē, tad tikai kad iešmīgoju. Man viens čalītis izteicās, ka visvieglāk tādus kaitīgos ieradumus atmest ir tad, ja tu attīsti savu talantu. Jo atliek mazāk laika domāt par mazsvarīgām lietām, kuras tev nenes nekādu labumu. A ko darīt tad, ja tavs talants ir dzert un kurīt? lolo
0
50Ls/mēn o_O O_o o_O diestēs, lai Pajāts nogrābstās.

Vnk, kad es visaktīvāk pīpoju, ta man aizgāja kādi 4Ls / mēn >:)
0
tas vispār ir pizģets, ja padomā, cik nauda aiziet. 1.70 * 30 = 51 ls. bļe. gadā sanāk 600 ls, ņihuja sebe.
0
nu re, par to naudu mierīgi uz Wakenu var aizbraukt un kārtīgi uzdzīvot :)
+2
Žēl, ka es jau pasen pārstāju...A to tagad kā ķertos pie ekonomēšanas...stāvus bagāts tak var palikt...
0
Tādi materiālisti, nu ja, nomirt vesalam jau arī negribas. :D
0
Nu es tagad uzvelku pie aliņa, tā ikdienā ne. Bet pie aliņa nereti sanāk no citiem slaukt, jo vai nu neesmu apgādājies ar pietiekami lielu rezervi (ja aliņš ievelkas uz dienām 2-3 :D ), vai nemaz.
+2
es jau tagad sāku fantazēt, ko varētu sev nopirkt, ja tiešām saņemtos atlikt katru dienu to rubli sešdesmit. citādi jau nejutīs to, ka nauda vairāk. jānopērk taupīklis:D
0
Kas ir taupīklis???
+2
laikam domāts ir keramikas objekts ar šķirbu.
+5
Hunter, kas tad tur ko lielīties. Es nekad neesmu pīpējis, pat zāli normāli nemāku ievilkt plaušā - baigi nīkulīgi sanāk :(

Bet stulba sajūta - sēdi Sievenē, strēb alu - te pēkšņi puse tautas izpiš pa durvīm ārā ...
0
Bet uz pīpēšanu ieekonomētā nauda ir godīgi nodzerta :))
0
Nekad nav bijusi vēlme cīgas provēt. Tikai pirms gada , tieši tā paša iemesla pēc , kuru pieminēja Bleids, noprovēju tinamo tabaku. It kā bija ok , bet tolaik ūdenspīpe šķita stiprāka un tad izlēmu pīpes tabaku un vēl šodien apmierināts ar to esmu. Sanāk savi ~10ls mēnesī un ir ok.

werwolf , tak pārej uz pīpi. I naudas vairāk , i tabaka normāla.
0
^ ir arī pīpe pīpēta kādu laiku, ir jau forši, bet pagrūši to procesu foršu nodrošināt manos apstākļos. Tupēt kaut kur ārā un pīpēt pīpi ziemsas laikā piemēram nav forši.
0
^
taupyklė
Lietuviešu—latviešu vārdnīca

taũpiai adv. taupīgi;
taupyklė (2) krājkasīte;
taupymas (1) taupīšana, ekonomija utt:)

0
Skaidrs...par skādi nenāks, ja nu vienīgi tas tāds diezgan pasīvs rīks, kas no paša gribas atkarīgs...tātad vājuma brīži to vienalga var ietekmēt...:(
0
jau sen sapņoju par spēļu automātu savās mājās. Spēlē un mēneša beigās atver kasi vaļā :)
+3
bēdīgi ja viesi džekpotu izceļ...
0
:D :D :D
0
heh, atceros, kā kolēģis krāja 1 un 2 santīmu monētas 2 l viskija pudelē. Kad bija piekrājis vairāk par pusi, bija ap 60 Ls, tikai neliela problēma - bankās par monētu skaitīšanu virs kaut kāda noteikta daudzuma iekasē komisiju (un tā nemaz nebija tik maza) :D
+2
0
^^ jap, iekasē par pieņemšanu un tad vēl tās monētas pārdod lielveikaliem smuki sapakotas.
0
briežu rezidencē tak ir vienrocis. nu kad galīgi nav ko darīt ....
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas