8-9 jūlijs-Open air Smiltenē
0
Tie kas nebija aizleejussi acis jau pirms saakuma,mosh pamaniija Salamandraa taadu interesantu affissu kuraa bij teiktsraxtiits par pirmo LV metal Open Air kautkur pie smiltenees.KO juus pa to domaajat???
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ozz peec kautkaa interesanta
0
nu manas domas ir ļoti pozitīvas, jo godīgi sakot esmu pārliecināts, ka daudzi to afišu nepamanīja...
es saku Dzelzsgriezēj tā turpināt, turpini pamanīt visādas lietas un Tu tālu tiksi!!
ir milzīgs prieks, ka ir cilvēki, kuri tādas lietas pamana... :)))))))
0
vai tas nav tas gadiijuma kursh notiek sho piektfien "sliipos", un laikam ieja bija kaut kadi 1,50 bet ja grib ar autobusu tad + vel 4, bushot vel baseins un varbuut pat pirts(kas man dzili po). Un vai kadam ir zinaams kaut kas par sanctimony albuma prezentaciju, kas vispar notiek .
0
es tā atcerējos vienu pirti kaut kad decembra vidū, cik atceros, katrs tur atstājām pa 10Ls, dzērām labu šmigu un pirts tik tiešām bija izdevusies... ļoti pozitīvs moments bija guļam vietas, kad ieradāmies visss jau bija saklāts... par to bija papildus jāmaksa... Bet vai kādam nekas nav zināms par to, ka Kreator bundzinieks ir Ventor, kas vispār nenotiek.
0
Tālu tā Smiltene... :(
0
man patīk tie nosaukumi tam festam - metalshow lv vai vidzemes rocks... kāds tur nahuj roks??? nu sorry, bet ja nevarēja neko labāku izdomāt paši, tad būtu vismaz izsludinājuši konkursu uz festa nosaukuma izdomāšanu... vidzemes roks... bļa, vidzemes metāls... :D:D:D:D:D!!!!!!
0
mhm, riktiigi. Labi, ka petenju maleejs paraava liidz Juglai, a to jau domaaju, ka pats saviem speekiem toch netikshu liidz melnajai piektdienai, ko lai tagad dara ar to Smilteni, es toch nezinu. Jo galu galaa no 7-9. juulijam ir Obscene Extreme, jomajo. Taa tev nav nekaada Smiltene, zin, kautkur ellee rataa. Ja nebuutu saacis piipeet vareetu fiksi aizskriet, tagad nekaa. Diez ko lai velk muguraa?
0
ja tadu palakaatu es a pamaniju. nu nez jaskatas kad naaks tuvaak kas un ka tur bet vaidzeetu tur buut.
0
Nu jaa...
0
bļa ka es to Faunu parāvu, visu ceļu dīrāju... ka es sāku no rīta jau n- tos aliņus ņemt ārā, šis gulēja- skatījās segā un kunkstēja... sakārnis
0
vai Faunam patīk fistings?
0
vai maleejam patik veca šokolāde
0
Taatad, 8., 9. juulijaa Blomee (apm. 10. km no Smiltenes)2dienu metal Open Air festivaals, kuraa speelees vadoshaas LV, LT, EE bandas, + viesi no Somijas, Polijas un Krievijas - kopaa 20-22 bandas. Nakshnjoshana teltiis, alus, eedinaashana, peldvieta, organizeets transports no Riigas, Smiltenes, Daugavpils & Liepaajas.
Shoreiz biljetes buus nopeerkamas iepriekshpaardoshanaa.
Preciizs bandu saraksts un paareejaa infa jau shonedeelj buus www.metalshow.lv

PS. respect Edenbeast par pozitiivo attieksmi ;)
0
Abet par nosaukumu es piekrītu. Tie abi piedāvātie varianti ir visai garām. "metalshow.lv" izklausās tā it kā tas būtu pirmais un vienīgais metāla šovs Latvijā, bet "Vidzemes roks" izklausās, ka Valmieras rokfestivāls būtu mainījis nosaukumu.

Cik es noprotu, tas norisināsies Jeberleju estrādē? Tur tā peldvieta gan nekāda dižā nebij, cik atminos, bet citādi vieta normāla.
0
Jober:Open:Air 2005!
0
nu metalshow.lv domāts kā reklāma mājaslapai, acīmredzot. bet `Vidzemes roks` tiešām sviestains nosaukums, ja neteiksim- banāls, tipisks... prasās kautko oriģinālāku

Nu bet , tas ka notiks tāds Open Air fests, pietam veltīts metālam ir vienkārši vienreizēji.
Karoče super, galvenais, lai būtu laiks labs.
0
par to metalshow.lv es domāju, ka kā lapas nosaukums tas ir normāls, bet izklausās patizli kā festa nosaukums.

Bet visā šajā lietā pats draņķīgākais ir tas, ka tajā laikā es galīgi nebūšu Latvijā... :(
0
mjaa, no lauku rezidences vai ar vellapeedu varees arulleet...tiesa, runaa, ka tai pusee mezi esot biistami, uudenji radiibu pilni un vieteejie shamanji kaari uz sareibushu sveshinieku upureeshanu...pasakatiisim... cik daudzi maajaas atgrieziisies...
0
kā vienmēr, esmu pozitīvs ;)
0
nosaukums varetu buut shaads: COld frostbayt blashemy worshiping of satans impaled three headed dog dick hole
0
Nosaukumā izlaidi vārdu Vidzeme.
0
mana vecmāmiņa nākusi no tās puses... viņa bija gudra un spēcīga litās, no kurām cilvēki mēģina izvairīties....
0
tipa pūšļotāja ?!
0
tai bridii black.widow sarunadamies ar sevi spogulii noputtas un iztelojaas ka ir kadam vecmamina ar bedigu (gotisku )sejas izteiksmi
0
un?....
0
augury, es bieži esmu bēdīgs, bet neesmu gots... tātad, visi cilvēki, kas ir bēdīgi, pēc tavām domām ir goti? laikam es apgāžu tavu teoriju. un vispār, cik liela ir tava pensija, vectētiņ...? negribi, es būšu tavs mazdēliņš...? :* :D
0
Edenbeast, tas par mazdēliņu nu tiešām izklausījās bik` perversi... ;)
0
eeeeee! luusim beidzot pieraapoja, kas edenbeast ir par tipu:D
0
edenbeast - tu jau atceries, ko es tev teicu par shaadiem izteicieniem un :*....
0
Klau, klau black.widow, tu gribi teikt, ka Edenbeast nejokoja? Eu nu, eu, nē, tā jau nu nepavisam, es nezinu, nu paklau...
0
jā, es esmu izvirtulis... nekaunos... esmu slims... black.widow saka baltu taisnību... :*:P
0
ticiet man - HE IS!!! :P (6)
0
es juus visus gribu vienkaarshi :*

bet mans shii vakara aatrais internets var likt man mainiit domas
0
paliec gribot... padomā, kāds smags sods... viens pats, gribot, un tumsā... ai, šausmīgi, bet, I LIKE IT!!!! :D
0
Murr, Runci, tev savas ūsas apnikušas jau? ;)
0
runcis renaars + luusis - kas gan tur sanaak? :D maajas mezhonis ar pushkjiishiem ausu galos kas nenormaali daudz runaa stulbiibas un briivajaa laikaa nodarbojas ar ekshibicionismu apkaarteejo vemshanas refleksu kairinaashanas noluukos... :D
0
black.widow, es laikam tev galīgi nepatīku... :.( Ko man darīt, kā man tagad būt?
0
Neeeee, Luusi, nee :(
Mees tachu savu koposhanaas perioda priekshspeeli nepaartrauksim melnaa widowa deelj!?!?!?

MUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURRR...
0
eu kakji taadi, pavasaris beidzies! vai arii jums cauri gadu? un tad luusis kaa konveijers razho luuseenus:D
sorry man gariigais taads:D
0
Un tā rodas baumas...

Piedod, Runci, bet mums nav lemts būt kopa, tev nagi par īsu... vēlreiz piedod, es ceru, tu pārāk nepārdzīvosi.
0
jee gjimenes kashkjis:D
0
žēl, es būtu jūs varējis salaulāt, kā nekā ėsmu ar augstākiem spēkiem draugos... nu, laikam nekas nesanāk...
0
AU, yee!
Zheel ka tik bishku pataalu :))
un nosaukumam metalshow.lv nav ne vainas.
jo:
*Festivaals ir Metaalistu
*Metaalisti tur sevi izraada
*notiek latvijaa.

kur ir probza?
:)
0
nu ja, Luusi, es jau no pasha saakuma zinaaju, ka muusu attieciibas bija nolemtas izniiciibai un postam
0
nestaasti pr nagiem... es zinu, ka vaina ir manaa truuciigajaa apmatojumaa...
0
Ak, tu nēžēlīgais Edenbeast! Jā, bet zini, viens tumsā, gribot... Un ja ienāk vectētiņš>..?
0
Bet solīto precīzo info metalshow.lv gan kaut kā neredz. Nav jau, protams, dzīvības vai nāves jautājums, bet nu man mieru nedod tāds sīks un necils jautājums kā provizoriskās biļešu cenas...
0
Runci, nu izbeidz, ja? Forums nav vieta, lai tagad te izskaidrotos un mazgātu netīro veļu. Ko tu gribi pierādīt? Kāpēc atkal sāki par savu apmatojumu? Jā, es jau zinu, gribi visiem pasūdzēties, ka es esmu garīgi sekla (ne jau fiziski, nē), jo man svarīgs ārējais izskats un es nespēju novērtēt tavu burvīgo personību, jā, to tu gribi panākt. Lābāk neturpini, man arī ir ko par tevi stāstīt, pats zini... un ne jau tikai par taviem fiziskiem defektiem (kuru tev vairāk kā sunim blusus), bet arī par tavu neatvairāmo personību, bet tu jau pats labi zini. Es vienkārši negribu būt zemiska.
Nu kāpēc? Kāpēc tu gribi sabojāt visu labo, kas mums bijis, ar šitādiem pārmetumiem? Runci, es nezinu... beidz, nu nemoki mani.... Mīļā Laba, palīdzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!...
0
RunciRenār, a tu brauksi uz šito pasācienu vispār?
0
ienak vectētiņš... un redz vēl nebijušu skatu... un mirst ar sirdstrieku... tad tālak notiek vectētiņa mirstīgo atlieku nešķīsta apgānīšana... pēcāk, bērēs visi raud, un saka, kāds labs cilvēks ir bijis vectētiņš...
0
Blome bija labakais piedziivojums manaa vasaraa, tikai tas aldara alus, vienu reizi nolem tomeer dzert, bet nee iegruuzh tev kautkaadu suudu!!!
0
Kuros datumos šogad grasas notikt???
0
Šogad jau bija.
0
:D
0
bāc es atkal laikā ceļoju....

Tātad kuros datumos nākamais MetalShow.Lv būs???
0
domā ir jau sākuši plānot.
0
Vajadzētu..... Parasti jau nosprauž, jo kā nekā ir vēl citi pasācieni un jo ātrāk tu noliec savu datumu jo labāk, tā teikt citi nelīdīs tajā datumā.... kautkā tā būtu jābūt...
0
6.-7. droši vien.
0
nea, 13.-14., apvienots ar "melno piektdienu".
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas