Death.n.roll
0
Apskatījos to Sanctimony mājas lapu...
Un visur grūž to Death N Roll, Es tikai nesaprotu kur tur ir Death un kur tur ir Roll. Un kas tas vispār ir par apzīmējumu? Mūzika tāda viemuļa, sterila. Kāda vella pēc vajadzēja šito purgu spēlēt. LAbāk būtu palikuši uz tā Death. Vai tad tik ļoti gribējās radioēterā nokļūt, ka tāda garlaicīga vienkāršība jāspēlē.

Ap 95-96 gadu pasaules metāla blicēm aizvērās un šie sāka spēlēt kaut kādu komerciālu, garlaicīgu shitu. Bet šobrīd ir vērojama tendence, kad vecie sāk atkal griezt uz pilnu. PAt Megadeth izdod gandrīz savu smagāko plati. Obituary nāks ārā jauna plate. Krators arī močī tradīcijās. Un pašmāju Huskvarn arī pēc tā industriālā murga tomēr atkal "zāģē" tīru metālu bez "moderniem navarotiem":). Kas tad lēcies Sanctimony? Šitais ir galīgi nokavēts pasākums. Drīzāk vajadzēja turpināt močīt death ar jaunu sparu. Jūtos vīlies.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Tas ir Tavs subjektīvais viedoklis... man pamatīgi iegriež Kreator- Endorama, Carcass- Swansong, Gorefest- visi pēdējie sākot ar Erase... tā kā domāju, ka nekas nav nokavēts, šitāds pozitīvais muzoniņš nevar būt nevietā un nepareizā laikā... ar abām kājām par Sanctimony jauno muzoniņu...:)) sek sek
0
nu tas tak rulejoshais death atskiriiba tak ir no parasta death
0
Bļāviens, KUR TUR IR DEATH
0
death'n roll man arī saistās ar parādību, ka labai death metal grupai apsīkst ideju, un tā vietā lai pašlikvidētos ņem un ieraksta vēl vienu vai vairākus garlaicīgus mid tempo albumus. "Swansong" ir pirmais, kas nāk prātā, bet ir vēl daudz tādu.
0
Carcass nav tas briesmīgākais gadījums, bet kompumā tā i.
0
nu nez nez... kaut vai Gorefest- Soul Survivor- tur tak soliņi vienkāŗsi gāž no kātiem... kā arī carcass... šajos abos tak nenormāla kačka iekšā, diez vai ideju trūkums, vienkāŗsi apnīk tak arī n-tos gadus kapāt vienu un to pašu, vienkārši tādā gultnē ieiet grupas attīstība... un ja grupa var izveidot beigās no sevis death'n'roll albūmu tad tas ir kruta, nevis kā CC- viss pilnīgi vienāds, jaukt acs plakstiņš sāk raustītes, kad tie izlaiž kārtējo albūmu, kurš ne ar ko neatšķiras no iepriekšējā...
0
Paldies dievam :)) MOrbid Angel nevajag pāriet uz kaut kādu "kačku" un Slayer arī nē. Death gan nedaudz mainīja stilu, bet palika pie patiesajām vērtībām līdz beigām. Un tas death n roll, kačka un sazin kas vēl lielāko ties ir saistīts ar pakaļ skriešanu modei un izpatikšanu ierakstu izdevējiem. Tajā laika vispār riebās tie jaunie albūmi, jo bariem grupas palika vieglas un primitīvi spēlējošas. Tas ir garlaicīgi. Gribi kačku, klausies Limp Biskit un tamlīdzīgos. A man vajag metālu, nevis albūmus kuru varēja arī nebūt.
0
visu muužu nevar tikai zāģeet un spiegt, jebkuram tas apniik, taadeeļ arī veerojamas paarmaiņas muuzikaalajaa attiistiibaa, tam par iemeslu ir arii komerciaalisms, ja grupa savaa speeleešanas manieree iekļauj kaut ko savaadaaku vai vieglaaku muuziku, tas nenoziimee, ka uzreiz tas ir baigi slikti, piemeeram, Sanctimony izpildiitaa dziesma "Kas tie taadi, kas dziedaaja" no albuuma "When the Sun Was God" arii ir ļoti mieriiga, pat folciska, bet skan taapat labi, kaut vai ja paskatamies Annihilator dziesmu Catch the Wind, ļoti labs, sarežģits akustiskais gabals, kas priecee klausiitaaju ar savu skaneejumu, lai gan grupa skaitaas speed/thrash lauciņaa speeleejoša, noteicošais jau ir pashas grupas atieksme pret speeleešanu un tai ir tiesiibas speeleet taa, kaa to veelas pati, nevis vadiities peec pieprasiijuma................
0
graver

Bet es par ko runāju. Es arī saku, ka lielāko ties šitie shitainie albūmi bija pakaļskriešana. Un minēt par piemēriem dziesmas, kas ir izņēmums nav īsti korekti. Runa ir par visu ripuli
0
Tam par iemeslu varu mineet to, ka Latvijas smagajaa muuzikaa paarsvaraa speeleejošie ir Black/death un varbuut kaads speed/thrash speeleejoša grupa, jo tauta pieprasa aarpraatiigi grieziigus gabalus, lai var aardiities, bet taadi stili kaa power metal - Latvijaa speelee Distant Light, doom, vecais labais speed metal, ambietion metal utt. Latvijaa nav izplatiiti...................
0
Marlix

Taa jau it kaa tev taisniiba buutu...............! Bet es tomeer palieku pie paarlieciibas, ka Latvijas Grupas tomeer daudzas vadaas peec tautas veelmeem, nevis pashas sev izvirza konkreetu meerķi, visi jau grib kaut ko nopelniit un iepatikties skatiitaajiem, to var vieglaak izdariit, ja speelee viņiem patiikošu muuzikas stilu, sevišķi daudz šādu gadiijumu esmu maniijies pie jaunajaam grupaam, grieziigs vokaals, vienkārši ģitaaras ritmi un tik speelee, tauta atbalsta.................!
0
Par jaunājām grupām runāt sevišķi negribas. Ja arī ir kādi novatorismi, tad tos nevar uztvert kā nākas, jo nav profesioālā līmeņa. Karoče, spēlēt neprot. Un to nekvalitāti ir grūti klausīties.
0
Kaa teiksi bos.
0
jaa un mums nav arii schlagermetal, urlmetal un veel viskaukaa
0
jaa, Cannibal Corpse albumuumus es tik tieshaam iisti vienu no otra neatskjiru >:)
0
kaa teiksi taa buus...................!
0
man liekas ka tas Death N' Roll ir nosperts no Six Feet Under idejas... Mosh es kljuudos , bet man liekas ka tie koveru albuumi - Graveyard Classics , kuros speeleeja roka dziesmas , ar growlu , man liekas ka to SFU nosauca par Death N' Roll... Vismaz kautko taadu es padzirdeeju kautkur...
A par Sanctimony - hvz , sho to paklausijos , nepatika , tapeec nenjemos spriest par to ko neesmu iipashi dzirdeejis...
0
:)))))))
0
Vislabaak man np shiis ?-"diskusijas"-? patika sekojoshais teksts: "Gribi kačku, klausies Limp Biskit un tamlīdzīgos." Peec taada teikuma paariet jebkura veelme ar konkreeto cilveeku runaat par jebko, kas saistiits ar muuziku.
0
nu gaumes lieta. kas vienam patīk, citam var arī nepatikt, bet tas nenozīmē, ka tas viss ir jāpārvērš par klaju diršanu. man death n roll nesaista, tāpat nesaista tās grupas, kas te bija minētas, lai apzīmētu "kačku"- SFU, Gorefest un Kreator veikumi pēc "Coma of Souls". Nav jau uzreiz tie jāpielīdzina Limp Bizkit, bet šitas mozons nav priekš manis.
Pēdējā vilšanās "kačkas" sakarā ir Overkill, kas nu jau 3 pēdējos albumus to vien dara kā "kačā", nav vairs ne ātruma, ne enerģijas. Pēdējā albumā vairs nav arī tehniskas gičas, samērā pagarlaicīgi
0
graver, a kur ta mums tik daudz to black/death grupu ir? starp citu, ja esi pamanījis, katra grupa bezmaz spēlē savu stilu, tā kā... un kas ir ambietion metal?? :D kau kā anglenē tāda vārda nav... ir ambient, bet kāds ambient sakars ar metal? mua nesaprot.

to marlix - ko tu visu laiku cepies? nepatīk lv metāls, neklausies. no tavas idiotiskās kritikas nekas labāks nepaliks. tieši otrādi... pats uztaisi kaut ko beidzot, lielais kritiķi, un tad varēsi dirst cik patīk.. noriebies jau... :( cik tev gadu vispār, gudriniek? ja esi skolnieks, tad es uz tevi netaisos te apvainoties :D ja esi liels onka - tu nu gan tad esi lohs... :D piedod, ja aizskaru tavas jūtas, bet tas tracina, ka visu laiku ir kāds pārgudrs personāžs, kas ceļ kašķus un piesārņo forumu ar savu stulbumu. viss, atkal esu kādu nokaitinājis, jo iedūru vienu niknu skabargu kādā treknā kritiķa (loha) pakaļā... :D :*
0
un vispār!!!!! ...kas tā par ''kačku''?...
0
nu... tuulkosim : "kachatsa" no krievu val - shuupoties... kachka - shuposhana vai kautkaa taa apmeeram... da huj znajet kas tas par vaardu vispaar :D
0
to Edenbeast
Ambietion metal tulkojumaa vareetu buut aptverošais metaals cik atceros, dziesmu garumi ir ne iisaaki par 10 minuuteem , piemeeram, šajaa stilaa speelee Dream Theater, Battalion utt, var pieskaitiit Manowar ar atsevišķaam dziesmaam, parasti dziesmas tematika ir visaptveroša, speeleešanas stils var mainiities krasi par 180 graasdiem, iesaacies akustiski beidzas ar speed rifiem, bet tas taa piemeeram. Dziesmas parasti vijas cauri pees staasta principa, sasniedzot kulminaaciju un tad atkal iegriežas savaa mieriigajaa gultnee, pie šī stila pieskaitaamas metaala operas, peec paziimeem pilniigi iek;laujas ;sii stila raamjos......................
0
Graver, tikko izdomāji?
0
graver ir radījis jaunu stilu... :D nu nevajag muldēt... :D dream theatre spēlē progresive rock... manowar??? heavy metal karaļi ir kau kādi ambietion??? nu, graver, tu nu gan dod vaļā... heavy mūzikas profesors... :D

nesakiet kača, sakiet groove... ;)
0
to Edenbeast

es tev nesaucu jaunu stilu, es tikai saku ka šāds stils tiek izdaliits peec dziesmu speeleešanas tehnikas, ambietion var buut dajebkurš stils, tikai tiiri vadoties peec dziesmu garuma un peec taa kas tai dziesmaa ir taadu arii izdala, pats es viņu neizdomaaju, izlasiiju žurnaalaa, taadas luuk taas lietiņas....................
0
varbuut iisti kaa stila apziimeejums tas netiek izmantots, bet sakaraa ar grupu speeleešanas manieri tiek gan izmantots..............!
0
Nu , zini , ar zhurnaaliem arii gadaas shiibi , taapat kaa ar neta lapaam , kuraas slavenu latvieshu vijolnieku , kas ir neliels influencs Malmsteenam , vinjhs nosauca par krievu vijoljnieku.

Nu , nedaudz jaapiekasaas Edenbeastam - progressive ir tikai metal , a ja rock , tad manliekas ka tas ir art rock , jo atsevishkji avoti raada atsevishkju informaaciju , ka dream theater speelee gan art rock , gan progressive metal...

Bet par to Manowaru heavy metal izdirshanu gan es paarsmeejos... Vienk. ir iisas dziesmas , un ir arii garas dziesmas , un ir dziesmas ar dazhaadu saturu. Turklaat - taa nav Manowar speeleshanas maniere anyway , pat ja tev ir taisniiba ;)
0
:*
0
njaa tev varbuut arii taisniiba Henchz, to ja nemaldos es izlasiiju aviizee " Laba" iespeejams, ka thiesaam esmu soshaavis greizi...............!
0
nuuu, tad jau evoken arī ir tas herņa ar to idiotisko stila nosaukumu... šiem tak dziesmas ir teju pāri 12 min katra.... pag, nē... zin ko evoken paši teica? viņi teica, ka esot funeral doom grupa... tā kā, graver, žurnāliem netici. un netici saitiem, kur ir info par grupām vai stiliem. vienā amīšu saitā evoken pat bija nosaukts par black metal :D tici tikai pašu grupu uzstādījumam. :D tad tu redzēsi patieso gaismu, mans dēls... :D
0
attaisi valjaa dc++ ;)
0
attaisiiju...................
0
kaa teiksi Edenbeast....................
0
a es tieshaam nesaprotu w..the f..k????
piekriitu Edenbeast nu ja nepatiik liecies mieraa un nekaries visiem uz kakla zin taads takaa taads gots katik papinkshkjeet!!
0
Ai... ienaacu , domaaju ka greavers kautko teiks , un atkal vareeshu kautko teikt , bet laikam nesuuda nesanaaks :P Shii teema laikam izsmelta :)
0
Nesaki vis, ka progressive ir tikai metal, un ja tas ir rock, tad art rock. Tiesa, attiecībā uz metal nav sevišķi dzirdēts apzīmējums "art", bet progressive rock ir visai pamatīgs subžanrs. Neesmu gan dižākais tā cienītājs, un tāpēc precīzi nepateikšu, ar ko atšķiras art rock no prog rock, un vai vispār atšķiras. Tāpat arī ir gandrīz neiespējami novilkt skaidru robežlīniju starp prog rock un prog metal, tāpat kā starp hard rock un heavy metal.

Bet iedalīt mūziku pēc dziesmu ilguma ir reti debīla ideja :DD tas toč izklausās kā no Labas paķerts murgojums.
0
to henchz
domaaju gravers atkal kaut ko teiks un es vareešu pateikt, lai rezultaataa tiktu apdirsts, taa jau ir Henchz, ko a .........................? Tagad tu vari komenteet..............!
0
ai ku stresains palikies ka izraadijies kautkur greizi noshaavis... nu taa jau ir... zaudeet jaamaak , tu nemaaki... sveicam ;)
0
nuu, kurš ta te stresains palika, ja noshaavu grizi ta atvainojos jau, nevis maaka ir vinneet, bet gan zaudeet ir jaamaak, to laikam tu Henchz nezini, tikai piepisties zini, es noshauju greizi reizeem, nevis taa ka tu visu laiku, gribi izcelties, bet rezultaataa paliec pa peedeejo idiotu, to tu maaki henchz.......!
0
emm , kur tad es kaadreiz kautko esmu noshavis greizi ?
0
neatceries?
0
kaa tautai liekas, ja metaala grupa izdomaa kljuut komerciaala un ar savu muuziku pelniit naudu, vai nebuutu praatiigaak ieskatiities chaartos un taisiit pakalj to liideriem, respektiivi, speeleet popinju, nevis palikt metaala laucinjaa??
zinu. vienmeer jau buus kaads, kam kaut kas nepatiks, un no tiem vienmeer atradiisies kaads tik stulbs, lai tiiri subjektiivi noliktu grupas, kas iet savaa attiistiibaa uz priekshu. bet, manupraat, tik daudz smadzeneem tachu buutu jaabuut, lai saprastu, ka, ja taads vai shitaads muzons nepatiik, tad tas uzreiz automaatiski nenoziimee, ka tiek pasniegts nekvalitatiivs murgojums. gaumes lieta.
nav vienkaarshaak pateikt, ka sho muuziku nesaprot un tas nav prieksh konkreetaa cilveeka?
0
zini varbūt, ka kādam ir grūti pārkāpt sev pāri un pateikt, ka nesaprot... vieglāk vienkārši nodirst... es uzreiz varu pateikt, ka bleku nesaprotu... nespēju iebraukt tajos vecajos dižgaros...
0
Par to, ko rakstīja Intars...
Roka enciklopēdijās art rock un prog rock tiešām tiek minēti vienīgi kā sinonīmiski apzīmējumi. Metālā tas "art" definējums drošvien netiek pielietots vein tādēļ, ka lietas, ko smagie spēlē, tomēr ir krasi atšķirīgi uztveramas, nekā tas, ko rada akadēmiskie komponētāji; lai cik cieša arī nebūtu šo metal mūziķu saikne ar šīm akadēmiskajām tradīcijām. Zināms puritānisms tomēr vienumēr ir valdījis mūzikas pasaulē...

Hard rock un heavy metal - te ir tāda interesanta īpatnība, ka amerikas mūzikas žurnālisti praktiski nešķir šos divus jēdzienus; turpretī Eiropā tie tiek nodalīti dauda striktāk. Tā, amerikāņu mūzikas žurnālisti par heavy metal dēvē gan Metallica, gan Deep purple, gan pat Bon Jovi; bet Anglijā, piem., par metālistiem tiks uzskatīti tikai pirmie :)
0
nuu, amiishi vienmeer ir bijusi dumaaki par angliishiem... (ko nevareetu teikt par amiishu muuziku, piem., EVOKEN!!!!!!)
0
Tur jau tas joks, ka visdumākās nācijas pārstāvju vidū bieži vien rodas visizcilākie mākslas darbi - nomācoša apkārtne stimulē radošam darbam? :D
Starp citu, amīši tak kāreiz bija tie, kas aizsāka rokenrolu kā tādu; tikai, lai aizsākto veiksmīgi turpinātu, nevarēja iztikt bez britu palīdžības :)
0
hard roku var atkirt pec vokala (nu var tachu, tas ka liek uzsvarus,nu var var atskirt), pats ritms, nav tada metala dinamiskuma
0
Kungi , patiesiibaa "death'n'roll" ir roks vai rokenrols ar death skanju un pieeju , vai arii otraadi . Palabojiet ?
0
Vispār īpatnējs jautājums. Ja par death skaņu uzskata ne-tīru vokālu un zemāk skaņotas ģitāras ar distortion tad sanāk pirmais variants; ja par death skaņu uzskata tam raksturīgos rifus, bungu partijas, dziesmu struktūru, tad drīzāk otrādi. Būtībā es par deth'n'roll sauktu to, kas sanāk, kad death metal grupa spēlē rokenrolu savā manierē, bet tad rodas paradokss, jo, ja grupa pavisam pāriet uz tādu stilu, tā jau vairs nav death metal grupa...
0
Tiesi taa , taa ir death,n,roll grupa :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas