Kāds moš atcerās šīs te g
0
Kaut kā ienāca prātā atmiņas par tām grupām, ko es klausījos, kad man bija tikai kasetnieks, senajos laikos ap 1996-97 gadu. Sagribējās paklausīties labā kvalitātē tādas blices kā Pungent Stench, Bluuurgh, Macabre, Detest, Beyond Belief, Accuser. Varbūt kādam ir?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
hmm, žēl nav gan... bet es, savukārt, atcerējos Septic Flesh... 1997 gada Ophidian Wheel... vai, ku labs...
0
var jau dabūt, ja tā labi iespringst
0
pungent stench pat kaut kad nesen klausiijos diskos, bet kvalitaate gan ir pasuudiiga.
0
ņjā... šis tas no šamējiem ir, bet tajos laikos, kad bija pieejami, tad kvalitāte nebija noteicošais... >:((
0
man ir CD Beyond Belief "Rave the abyss" 1995.
Varen laba holandiešu blice starpcitu. Bet tā pakūtri ar albumu izdošanu šiem džekiem.
0
yeap... šitais veikums vīriem labs sanāca... >:))
0
Par Pungent Stench pavisam nesen sāku iefanot. Baigi labā manta. Man te mētājās "Ampeauty" un "Been Caught Buttering". Tiešām spēcīgs un garšīgs. Un Macabre, kā nu kurš. Baigi labi iet dūšā "Dahmer" Bet tas jau viss uz mp3 protams. Pārējos pirmo reizi dzirdu.
0
Accuser 95. gadā vispār pajuka. īsti neatceros, bet, manuprāt, daži no viņiem nodibināja Die Krupps (vai pārgāja). vispār bija tā tīri neko.
0
Beyond Belief atminu, kasetē bija, ai, cik sen...bet cits albums, pat neatceros, kā sauica... ļoti OK doom/death, tāds kārtīgi lēns... Ar akordeonu :)

Pungent Stench ne, man labāk iet pie sirds viņu līdera vien-cilvēka projekts Hollenthon.

Septic Flesh iespārdīja ar Esoptron, IMO... šis man patīk vislabāk.
0
Man ar patik tie labie griekji Septic Flesh.It ipashi Sumerian Daemons.Laba manta.
0
tev vajag original CD vai vienkarshi mp3?
0
Senajos laikos? :) Nuu jaa, shis tas no taa jau bija, bet arii kasetes formaataa.
0
Nu, no Accuser man ir 2 albūmi. Var dabūt.
0
sumerian daemons ir toč labs...
0
Nu, es vēlētos pēc iespējas labākas kvalitātes ierakstus. perfektajā variantā - audio CD.
Tātad, ir atradušies Pungent Stench, Macabre un Accuser, kā arī Beyond Belief.
Bet vai tiešām neviens nav dzirdējis Bluuurgh un Detest? Šiem abiem ir tikai pa vienam albūmam. :)
0
nu tie pēdējie nosaukumi toč nav dzirdēti... >:)
0
Bij veel taads labs projekts ar taadu austrumniecisku piesitienu - BETRAY MY SECRETS, diemzheel arii tikai viens disks 99-tajaa un viss :(
0
Macabre ir viens streekjiits albumu.. tiesa gan mp3...
0
Bluuurgh un Detest es varētu dabūt mp3.
0
@WT:

Hollenthon neapšaubāmi ir izcili garšīgs, bet man liekas, ka vispār viņi divi tur ņemas, plus vēl Mertin Schirenc sieva vietām piedzied.
0
@Intars

Toerētiski jā.
Viens tips iespēlēja bungas, Mārtiņa sieva piedziedāja un tekstus sarakstīja. Visu pārējo izdarīja Martin Shirenc, savas mājas pagrabā ierakstīdams un sampļus dažādus sastumdams virsū.

(info no With Vilest Of Worms To Dwell, baismi glīta CD)
0
Zinu zinu, nu jau noteikti kāds gads ir riņķī, kopš neesmu atdevis Estragonam abus Hollenthon diskus :) WvoWtD vispār man ir viens no albumiem ar atzīmi "10".
0
Interesanti kā radās un ko nozīmē grupas Bluuurgh nosaukums? Viens variants kas protams visticamāk ir galīgi ačgārns - džeki kādā pjankā sakodās lētu pretīgu dziru un pēc tam vemjot bieži dzirdēja pirmatnējo: Bluuuuuuuuuuuuuuuurrrrggh!
Nu tad to arī pieņēma par savu pseidonīmu. :)
0
Vai arī atraugas...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas