likumi +alkohols
0
it kaa jau nodzraazta teema bet nju ,kaa jums iisti patiik tas ka esam shaadi iegaajushi eiropaa,ar alu liidz 10.un kaa raugaaties uz labajiem mentiem kuriem muuzha darbs un ieguldiijums ir trenkaat un kjert studentinju ar alinju rokaa... saapiigi...;)))
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Vislabaakais ir, ka LM pacinna maxaas ls 0,90!!!
0
Chehijaa jau tagd LM pacinjaa maksaa ap latu, Marlboro ap 1.10. Toties alus leets :)
0
harmonija, taa teikt
0
A, mlje, kā viņi var zināt, ka es nedzeru ābolu suliņu no Aldara pudelītes? Kā? Man jādod pagaršot, lai viņš pārbaudītu?
0
Vinniem neinteresee ko tu tur temp, vinniem interesee pieciishi he he
0
Jaa, taa ir daudzaas zemees, ka cigaretes daargas, bet alinns leets.
0
Leishu zemee, manupraat, ir veel trakaak!!!...Tur pat 50g. veciem vechukiem ir jaauzraada pase, kas apliecinaatu vienju pilngadiibu...Vai nav absurds???
0
leishiem tas sviests tika pirms paaris dienaam atcelts, cik man zinaams
0
nja? Tad jau lab'...priex par kaiminjzemes gudrajiem...
0
Taalaak jau vairs nav kur iet.. lai gan naakamais solis vareetu buut sausais likums :)
0
Ja-ja!!! Mani ar' nomoka taadas nelaagas aizdomas, ka vareetu "sauso likumu" ieviest...tad jau tas vispaar buut' SCHLUSS!!!
0
tad mees iesim demonstraacijaa
0
Man Rimi vakaros vairs nepārdod alu :(
0
Vispār ja cenas turpinās augt, būs slikti.
Norvēģijā (kura gan nav Eiropas savienībā) paciņa cigarešu maksā apm. Ls 3.50 Labi, ka es nepīpēju. Bet alus pudele - tā ap 1.50 - 2 Ls. Nabaga norvēģi. Vienreiz jau lasīju intervijā ar Enslaved, ka viņiem tur grūti ejot ar iedzeršanu.
0
nav jau laikam tiem leemeejcilvinjiem ko dariit taapeec arii izdomaa shitaadas visaadas huinjas.
0
PANIKA IESTAASIES
0
nja, pagaajshweekend Lietuvaa alu peerkot man arii pirmoreiz dokjus paprasiija :) Laikam veel shaubiigi izskatos shur tur :)
0
thetrve no way? kuda mir katjitsa... >:D
0
Pie leishiem var dzert, cik uziet :) gan naktii, gan uz ielas..gandriiz paradiize. Un, taa kaa esmu pilngadiiga, pasi uzraadiit man nesagaadaa nekaadas probleemas. Bet par lietas buutiibu-taapat var atrast vietas, kur var dzert briivdabaa iipashi nesatraukaajoties, kaa arii neviens jau neliedz paarliet alko mazaak uzkriitoshaa tvertnee (Colas pudelee:)-neviens jau neies degustees, ja vien tu negaaziisies ik pec paaris soljiem :D
0
uz ielas nevar gan, nu tas gan jau kaa kuraa miestaa, bet galvaspilseetaa vismaz nee.
0
Tu ko????? Vilnjaa veel pirms meenesha dzeeru mieriigi-veel pat pirms tam paprasiiju mentam, vai var taa dariit (lai peec tam suudi nebuutu), un shis teica, ka droshi.
0
truputi abejoju hehe :) varbuut ments labaa omaa bija :)
0
varbuut :D
0
Alhaholisms nav laba lieta!!!
0
Peec pssa pieredzes...
0
tas par to alkoholu esot experimentaals likums, pastaaveesot apm 2 gadus. Kapeec taads bij vajadziigs tiesaam nezinu, varbuut lai eiropaa nebuutu 1. vietaa alkohola pateerinja zinaa, jo tad muusu ekonomiskaa sist. sabruktu - naudinja tiktu aizvietota ar alinju :D (maize maksaa 0.5 Pilzenes alinsh) hehe
0
Nu alus jau it kaa esot shkjidraa maize....;)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
Lācis
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas