gothic clothes and jewellery
0
Kaut gan tas nav tāda satura saits , es domāju ka šī foruma auditorija varēs palīdzēt man. Man vajadzīgas veikalu adreses Rīgā, kur var nopirkt gotisko vai līdzīgu tam apģērbu un rotaslietas. Cena mazsvarīga.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
brauc uz lietuvu
www.dangus.net/fantasmagoria/...
lappusē tās infas vēl nav, bet nesen viņām atvērās veikals viļņas senpilsētā
0
Tas veikals Vilna ir ljoti sakarigs, un uz doto bridi vienigais shada veida, pie tam ar kvalitativu preci Baltija....
0
Jā Lietuva tas ir ļoti labi, bet varbūt jūs varētu ieteikt kaut kādus veikalus šeit pie mums, nevar taču būt ka mums nav nekā sakarīga... Bet par Lietuvu arī paldies.
0
Riga, nav neka ....
Ja tev vajag drebes - mekle shuveju, kas uzshus...
Ja vajag rotaslietas - mekle juvelieri, kursh uztaisis...
Sorry, bet ta ir realitate.
0
Var tachu pasuutiit caur netu no shiem
0
he he, domāju, ka lētāk un prātīgāk sanāks aizbraukt uz Viļņu un tur arī visu uzlaikot. Pasūtīt drēbes pa pastu - kur tas dzirdēts... :E
0
Nee nu ja cilveeks negrib braukt, tad ir arii tada alternatiiva :P
0
varu ieteikt adresi kur pasiekaloties :P www.x-tra-x.de :))) pasuutiit var,bet par preces celjoshanu laikam kaadi 20 ls jaapiemaksaa... un par Alchemy gothic droshi vien jau visi zin.. :D
0
Elizabethe, Un alchemy gothic un x-tra-x es jau gandrīz no galvas zinu, tik bieži tur ieeju. Bet ka būtu ar kādam vienkārši melnām drēbem un sudraba rotaslietam Rīgā?
0
ES un NEOFOLK jau tev pateicam, kur ir tuvaka vieta no Rigas, kur var shadu preci dabut.
0
ammm staigā pa visiem veikaliem un ganjau kautko atradīsi... tā nu tas ir.. tā jau kautko vēl var dabūt Randomā, centrāltirgū....
0
Varbuut ko vareetu atrast Bomberaa, tur ir arii shuveejs kas vareetu sho to uzmeistarot
0
Ja grib tad var atrast visu,Rīgā visu var nopirkt,ja tur acis vaļā!
0
es personīgi varu paņemt kādu pasūtījumu. man baigi patīk šūt tādas gotiskas kleitas, topus, svārkus, bikses. tikai dod ziņu...!
0
jā, es arī šuju uz pasūtījuma gōtiskas un da jebkādas drēbes par saprātīgām naudiņām :D kontaktēt uz masquerade@banda.lv lol
0
Lucifera, cik tu prasi par smuku kleitu??
0
nezinu kā ir ar luciferu, bet es viņas vietā par smuku kleitu prasītu noskūpstīt sātana ānusu
0
mhmhm... te arī manī atmodās dzīvība: Sātans ir klāt, kur tā bučotāja?
0
btw, diezgan sakarīgas sudraba rotaslietas ir veikalā "amulets" Kalpaka bulvārī : www.amulets.lv
0
drēbju šujēji/pārpārdevēji varētu normālu vispār biznesu kruķīt, piemēram, končos uztaisīt drēbju distro utml, domāju, ka atsauksme būtu ok ;d
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas