3. sept. Rotting Christ!!!!
0
3. septembrī Rīgā, klubā "SALAMANDRA" (Salamandras ielā 1), koncertsezonas atklāšana ar grieķu Death/Black metal monstriem ROTTING CHRIST!
Uzstāsies: ROTTING CHRIST (gc); CATAFALC (ee); URSKUMUG; TRENDKILL METHOD; SUBCHASE
Sākums pl. 19. 00, ieeja no pulksten 18.00.
Ieeja Ls 7 www.metalshow.lv
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Catafalc man labak tiik par Rotting Christ, uz to var aiziet!
0
kautkur ssii teema jau bija saakta
0
eee...not for me..
0
nu es veel shaubijos iet vai nee bet aikam neieshu tas iesidoshaas grupas man ta nevisai!
0
Pie svētajām mauķelēm!!! Beidzot baumas ir pārtapušas īstenībā! Ui ui! Nu Rotting Christ ar tik solīdiem skatuves kolēģiem kā Trendkill Method un Urskumug... Tas tak būs vienkārši kikāss!!! Visus bučoju!!! Paldies jums, mani mazie draudziņi!
0
pareizi ac/dc, neej... un neredzi Rotting Christ...
vakarā pa TV kasti viskautko interesantu rādīs, vai ne ? priekškam iet kautkur...
0
OMFG, ROOOOOOOTIIING CHRIIIIIIISSSSSST BUUUUUUSSSSSS RIIIIIIIIIIIGGAAAA????

OMFG, OMG, tev tur ir jaabuut!!! jaaaaa, TEV, tev, kas shobriid shito lasa, yaaaaaa, jaaaaa, uo-jaaa, bicheeezzzz, niggaaaazzzz, white homieeezzzz, yeeeaaaaaah, westsiders, eastsiders, northcoast, southcoast, ooh yeeaaah...

Bljaaaaa, nu shitais buus pasaaciens, jaa, iesildiitaaji nav slikti, jaa, Rotting Christ (nu ir jau vinsh mums puustoshs, ir, to noliegt nevar) ar buus, nu viss savaa vietaa. (veel kads pameegjiniet kaut ko par cenu muldeet)

Es juutos priecigs :)) !!!
0
Rotting Christ buuus Riigaa... o jaa, o jaa, uztaisiisim balliiti...
0
runcim renāram laikam nogāja:D
0
un cena? tomēr varēja būt zemāka...
0
Nu nu... Rotting Christ var atļauties paprasīt labu piķi, un mēs, superduperīgie cālēni varam pateikt paldies, ka viņi vispār uz šejieni brauc un laicīgi ar 3. septembri rēķināties. Nopietni vīri kā nekā.
0
nea... par tādu draņķi kā rotting christ, mans nemaksās... un nesācioet kladzināt, ka rotting christ ir super, un ka es esmu idiots... pats zinu. ;)
0
Mjā, tūlīt sāksies kartējais strīds!!!
0
ai, es labaak vecaimammai likshu nopirkt man alinju un maajaas pie telluka piesuukshos, tad nosapnjoshu, ka esmu bijis uz RC un buushu laimiigs neizejot no maajas. :)
0
heheheeee..a es 1kaarssi aizbraukssu un visss!!!!
0
nu vienīgi, ja fauna kungs mani pierunās? nu ta kā tur būs?!?
0
Buus jaapaskata, cik puustoshi jamie ira, bet nu rodas sajuuta, ka arii savu pakalju vareetu uz to konci aizfiireet. hehe
0
Visiem tiem kas domā ka RC ir slikti - dziļi iesaku tomēr aizvilkties, jo RC ir redzēts dzīvajā un tas ir super evil! Ja tomēr nepārliecināju, tad var paskatīties Mašas Berezinas jaunos piedzīvojumus pa kasti :)
0
nu takaa man paspideja alga ka reiz dienu ieprieksh ta laikam jau aizieshu!
0
interesanti, ja RC te publikai liekas nepietiekoši labi, tad varbūt fakinā publika varētu dabūt uz Rīgu kādu ahujeno stāru, kas tai patiks labāk?
0
Labākā grupa ad Noctis pasaulē. Šodien pārklausījos viņu diskus... That's magic. Šie veči ir absolūti; ko tādu palaist garām - tas būtu līdzvērtīgi piedzimšanai par arābu.
0
mhmmh... Arābija...mhmhmhm
0
kas tev Stonerosis pret araabiem?
0
viņš pats ir arābs.. zini kā.. . pašam baigi abidna laikam... >:)) visi letiņī kā letiņi- a šis arābs...
0
Dažreiz šeit tiešām iet vaļā kā Emirātos.
0
0
tas revju tev sanaacis diezgan caabiigs...;)
0
Eu, a kāpēc dzērumā ar mašīnu brauc?
0
"Zāle saprotoši māja ar galvām un rādīja divus pirkstus." <-- LOL
0
tāpēc, ka mašīna bez šofera pati nebrauc, tas dzērums jau arī relatīvs jēdziens...
0
man gan tas revju tīr labi patikās
0
Intar, šito teikumu nemaz sākumā nepamanīju. Tikai tagad iebraucu. :DDDDDDDDD
0
hē, hē, kā viņiem viss bija ieplānots:
public.fotki.com/CrazyLT/concerts200...
0
RC koncerts bija vienkaarshi satriecosh, jo iipashi skaisti nospeeleeja Urskumug, paldies vinjiem, mana spranda laikam veel ilgi nebuus tik ljoti izkustinaata!!!
0
sprandu var kustināt arī netikai koncertā...
tā kustās pie dažādām nodarbēm..

p.s. jūs sapratāt mani pareizi:)
0
:D
0
lol @ boks
0
Fauns, es uz to konci biju un, tici man, tur Dzērves nelidoja!!!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas