RIP Doc from VADER
0
Former VADER Drummer DOC Dead At 35 - Aug. 20, 2005

According to a posting at the Polish music web site CGM.pl, former VADER drummer Krzysztof "Docent" Raczkowski (a.k.a. Doc) has passed away at age 35. No further details about his death are currently available. [UPDATE: This has now been confirmed by VADER's official web site, Vader.pl]


Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nu FUCK, tas nu gan.... Šitāds bundzinieks, es ieturu klusuma brīdi.......................
0
es neko nesaprotu, vakar ataisiju vader lapu, oopaaa, bet vieniigais ko atradu bija

Vader has officially parted ways with Doc after a cooperation of 17 years. The whole band made the decision and agreed with Doc that he can't be with the band anymore. The following statement was made by the band's leader Peter:

For Doc, his girlfriend and newborn son we all wish good luck and wanna thank Him for all those great years, in which we were touring across the world!!!"

If a person, even the most talented one, cannot stand it - has to leave... That was Doc's decission as well. "But the world keeps turnin'..." and the same is with Vader.

es sapratu ka vinsh ir vienkarshi aizgajis no bandas un tapec tas r.i.p.
0
nekur nekas siikak nav paskaidots
0
paskaties BLABBERMOUTH'a....
0
nooooooooooooooooooooooooo... :(
0
interesantakais ir tas, ka paris dienas pirms tam vinju "izmeta no grupas" un pec tam shitais... domaju kak tas ir saistits...
0
NASUM drummer Anders Jakobson has posted the following message on the group's official web site:

"I just learned that ex-VADER drummer Doc passed away at age 35. Now, I wasn't really a huge VADER fan — I mean I liked their music but I didn't listen to them much. But I can safely say that Doc was a kick-ass drummer and it saddens me that he died so young.

"No details why and how he died but as most of you know he left the band due to drinking problems so I guess the death is drug related in some way."
0
moss pardozeejies
0
r.i.p. :(
0
:(
0
Angel of Death got him...
:(
0
Sonnenmensch

Nē, no Vader viņš ir prom jau pāris mēnešus.
0
Nu jā - ar "laikiem" es saputrojos, bet iespējams tomēr ir, ka tas viņu nobeidza....
0
Vēl kādu laiku neticēšu...
Viens no lieliskākajiem cilvēkiem metālmūzikā, intervijas ar kuru vienmēr lasīju ar lielu interesi, viens no lieliskākajiem bundziniekiem un dziesmu rakstītājiem iekš death metal...
0
death is just the beginning...rest in peace
0
Vader jaunais mini albums

Ja visu cieņu doc, bet liekas bez viņa dziesmu raksīšanas spējas VADER jaunais albums būs liekams podā, es pat nezinu kapēc viņi to dara, ja nu kada grupa ir kas brauc uz veco slavu tad tas ir VADER. Tatad 14.nov ir iznācis VADER mini cd zem nosaukuma "art of war", tas ir jau kadu laiku atpakaļ, un tas ko ir sanācis dzirdēt tiešam ir pilnīgi garām.( cik es nupat atskartu vinu lapa var noladet mp3. Tā nevajag teitk, es jau to zināju, "the beast" bija dažas labas kompozicijas, varbūt nebūs tik traki (???)

+

Video maniem ir ari klips, kas pēc manām domām izskatas pēc kut kāda linkin park, murgs.

www.vader.pl/video-e.html...

tas tiaki ta informacijai.
0
tikai
0
Runaajot par vinnu peedeejo klipu tas vairaak liidzinaas peec kautkaadas speeles intro
0
nav, nav tā, kā tu raksti. es neticu, ka tā grupa līdz šim tikai tīri vien uz bundzinieka pleciem izbrauca. tas taču nav iespējams. ritma sekcija nepanes. nu kā lai saka... to atbildību.. nu nav un viss. ja sievietes ir no veneeras un dzhekiichani no marsa, tad bundzinieki ir no plutona, vai tad taa nav viena patiesiiba!?!?! Juuus man paraadiet bundzinieku, kas nav vai ir nekro!
0
nefolk tu tak esi dīvains ne ?
0
Atceros, ka kaadu laiku atpakalj Fauns izskatiijaas peec nekro bungjiera..
0
Hm, tas klips nu smuki no Matrix novilkts, tie paši roboti ar cilvēkiem, tie paši "pieslēg-galdi"..
0
a kāpē viņu par doku sauca? back to the future?
0
mja man ar'i t'a bilde ir NEKRO the most kvlt drvmmer in the baltics
0
bļe tā jau nav tie buņģieri...
0
life is tough

so be kvlt

ok?kvlt
0
Doks neizturēja. Vadzis lūza. Un sic transit gloria Vader!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas