Un dzima krauklju legjions
0
dazjreiz liekas,ka cilveeki,kas dziivo melnajaa uderground pasauliitee (ar sirdi un
dveeseli) ir nolemti kam iipasham un nosleepumainam...taa itkaa tiktu vaakta armija.. :)
jo tomeer shii pasauliite ir melnaakaa,senaam un "purvainaam" fantaazijaam bagaataakaa
...te ir arii zinjkaariigie,gan tie kas apmaldiijushies...un ir tie,kas grib uzbrukt.
bet vai tieshaam tam ir taalaaka jeega...? vai arii tas viss mirs "dabiigaa naavee",kaa
citas...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Un tad melns un asinnains naaca no mezzaa arraa lielais, llaunais BURZUM;)
0
:)
0
ja godiigi,taa vien liekas uzskata par citplaneetieshiem...vai kaa citu rasi... bet interesanti...:)
0
Mees visi esam iluuzijas...
0
nevis krukļu leģions, bet LEGIONZ OV HELL. Tas ir ātrums un....
0
un...? neturpinaasi domu,vai arii gribi lai citi fantazee?
0
LEGIONZ OV HELL, tas ir kautkas tik sasodiiti garshiigs, ka man kaarteejo reizi tos kropljus, kas to sauc par zaimoshanu Black metal, gribaas nananaanaaaaa. Ukju ukju ukjuu furks. Nu ko, mani iedomu draudzinji...
0
... un transformēts blackmetāls ar iesamplētiem Mayhem rifiem iz sātana mājas. Fauns zin ap ko lietas grozās.
0
Un, ja njem veeraa ka Mayhem saatana maaja, manupraat, ir viens no visdebeshkjiigaakajiem veikumiem black jomaa.... Tur jau Darkthrone ar bij iesampleets, ne?
0
Tumsa muusu dveeselees pastaav jau kopsh nolaadeetaa briizha, kad ieradaamies shajaa piedrazotajaa pasaulee-nav nekaadas MELNO ARMIJAS-ir tikai pulks to,kas redz iisto realitaati ap mums...
0
jaa,un tad no melnaa tumsas meza iznaaca niknie saaatana trolli ar endjelju spaarniem un tad vinji...
elizabeth_bathory no kura chigaana tu zaali pirki?????:DD

0
Armija netiek vaakta, taa vaacas pati. Esmu meeginaajis cilveekus pieradinaat pie savas dziives uztveres, bez pamaakumiem. Armija? njaa, ja taadi kaa mees "vairosies" tad pienaaks tas briidis, kad parastie cilveeki buusim tie pasi mees. Tuuristi brauks uz apskatiit Popstaarus, reperiisus utt. Tad vareesim teikt, ka taadi pasi "amerikaani" vien esam, jo toreiz "viduslaikos" izniicinaajaam "indiaanjus". Vai tas ir labi gruuti spriest. Mans SUBJEKTIIVAIS viedoklis ir taads, ka tomeer jaapaliek minoritaatei, ja taadi nebuusim, visticamaak, ka pazudiis arii muusu buutiiba.
0
Es meema ieejot te iekssa in pastoties kas te sarakstiits (pilniigi beerni)! nenolaizzaties tik zemu, lai runaatu par tik bezjeedziigaam teemaam! Te ir paiesaa metaala maajas lapa, nevis ...
0
...nevis panna ar sviestu
0
Mēs esam armija ar pilnīgi neapjaustu spēku. Mūsu spēks ir iz metāla- tā ir mūsu pasaule un dzīves nolemtība. Atliek tikai savākties visiem kopā.............. un lai reforma iet dirst!!!!!!!!!!
0
Eizabethes 4 gadus veci ieraksti :)
0
Nu bāc - biju jauna un nepieredzējusi :O
0
Un ko tu rakstitu tagad? :)
0
Skaists laiks, kad viss tāds krāsains likās. Pirmais koncis, pirmās kerzas un totāls maksimālisms- mīļi taču bija?
0
bobi teb jau nepiegriezaas evcas teemas vilkt aaraa ko?
0
njaa 2004. septembri bus 4 gadi kopsh iepazinu SF un lidz ar to metalu
a varbut nevajadzeja
varbut es tagad butu pavisam cits cilveks
vispar interesanti :)
0
jaa, buutu gan interesanti ja tu nebuutu tik rasistisks un spamojosh meerglis kuram laikam metaaliskais roks par labu nav naacis
0
njaa iespejams ka taa bet par patriotismu jau biju nedaudz atrak sacis intereseties jo tas saakas ar janja sila menesrakstiem no kluba 415 kurus man sutija uz majam pa pastu.
vispar klubam interesanta propaganda
tiesi klubs mani daleji ievilka patriotisma

iespejams ja nebutu sacis klausities metalu tad nebutu iepazinies ar vienu meiteni kuras del iesligu depresija kas vainagojas ar to ka aiz gara laika sanemu uzaicinajumu no nacistiem iesaistijos un grimstot skumjaas iegrimu nacismaa
no nacisma iegrimu rasismaa

del rasisma ari ar mineto meiteni tika sarautas saites jo vinjai tas nebija pienemams

un par to spamu nez varbut man ir kadi iekseji kompleksi kas maskejas kautkur zemapzinja saistiba ar pagatni un pagatne nebija pietiekamas iespejas izteikties jo tiem laikiem un videi biju diezgan
inteligents

del idiologijam tik daudz saapju :(

deel stereotipiem par metalu un nezinashanas tik daudz zudushu kontaktu

internets man ir laavis tik daudz ko iegut bet tai pat laika ari zaudet

nebutu neta tad ari man nebutu klasesbiedrs pec mana luguma ierakstijis sf albumus

un nebutu sakusies interese

0
roof
starpcitu vai viegli/gruuti ir buut antirasistam?
0
ir gruti but par to, par ko pats neesi. nav gruti

tavi solji sanak:
interesanta propaganda
ievilka patriotisma
grimstot skumjaas iegrimu nacismaa
no nacisma iegrimu rasismaa

Taa savus uzskatus neraksturo cilveks kuram tiesham tie ir fundamentaali
ievilkies un iegrimi... un tagad seedi kur esi iegrimis...
0
roof bet rasisti tak tik NEZELIGI izturas pret nabaga antirasistiem vai tad tas tevi jau nav nokausejis?

man pie kajas kaa tas tiek redzams rakstiju pec savam izjutam
tikko caurskatiju rotting christ koncertu salamandra atkal atminjas
njaa jauks mazohisms

labi atzishos un beigsu speleties.
man kaa kustiba riebjas antirasisti un antifashisti jo vinji maskee savus meerkjus aiz ceeliem saukliem rasisti vismaz daudmaz pasaka ko vinji grib

njaa ir jau viegli glausties pa muslaiku humanisma degeneratu demokratijas spalvai un but uber hero

jaa tas ir viegli

labak manuprat ir but liberalim neka antirasistam vai antifashistam

vai ar vnk but neitralam

0
man pie dirsas izturas vini zheligi vai nezeligi

lieku ķeksi atpakaļ
0
Es vnk hujeju...
0
bobij, tu taču esi vnk apsēsts ar sevi

raksti memuārus, sāc jau tagad
0
"princese" bla
0
un šitas trūmetāls ir apsēsts ar tevi!
tev ir pat sava poga katrā profilā
man tādas nebija :(
0
''del idiologijam tik daudz saapju :(''

Smīkla gobols! Raudu.. :)))))
0
par nefolk2 - nav pārliecības ka tas ir īstais Balodis - nav tās degsmes :)))

bobijs ir vienkārši piz*** - "aiz gara laika sanemu uzaicinajumu no nacistiem iesaistijos un grimstot skumjaas iegrimu nacismaa
no nacisma iegrimu rasismaa..."

vellsarārā, jātaisa MP kādā brīvā weekendā tā tipiņa prezentācija ar priekšlasījumiem un debatēm! Es vēl joprojām neticu ka TĀDS parsonāžs pastāv!
0
Pēc pasākuma - Bobija svinīga apglabāšana zem betona blokiem, uz kuriem tiks sarīkots krāšņs ugunskurs!
0
Es nemaz neredzu bobiju :D
0
Valdis smacē :D

Nu, ja Bibijs visiem pa aliņam uzsauktu, tad jau varētu aiziet :D

Sienna_, Tu pat neapjaut kā tev veicies ...
0
Sienna- apsveicu ar to :) Es arī ne.
0
heresy pulks ka redz isto realitati ^^
0
Lūdzu dieviņ,dod man metāla kuņģīti,lai varu tā pamatīgi pielieties no šīm bezjēdzībām,āmen...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas