Truemetala kopa sanaakshana!
0
Nu uz sho sezonu jau vairs nespid!! bet nakam vasar kaut kad visi truemetal.lv iemitnieki vareetu salasities kopaa uz vienu pasacienu! ta teikt izbraukt pie dabas kruuts! ko sakat par shadu ideju?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
oo, es varēšu neticīgos inkvizīcijai nodot :)
0
lai gan, līdzīga ideja jau bija, par true metal krekliem. ta arī aizgāja vanckarā...
0
aha, konkurence ar metalshow open air?
0
KOpā sanāciens?!?!!? Tas gan būtu varens kautinš :DDDD Edenabeast, ka tik tavai grēcīgajia paķaļai kāds inkvizīciju neuzrīko... ar plaķenēm un lodlampu (god would have mercy, John Rambo won't.)
0
skaties, ka tevi pirmo neizcepina... ;)
0
Tu domā, ka es kāds Davids, kuru fanātiskie kristieši uz muļķi paņems ar biedēšanu par elli un pārējo sviestu...
NU tā jau i, jāuzmanās no kristiešiem... tie trakie jau savā laikā parādīja, pie kā noved liela mīlestība pret beigto, pie koka pienagloto žīdu....
0
Ew tad jūs jau sākat štukot jo visu vienā dienā jau nesamēstaros un mazgadīgie arī tiks laisti pie dabas??!!
0
gribi sajusties kā tas žīds, kuru es pielūdzu, dauzot sevi ar pātagu? esmu flagelants, ka nekā... ;)
0
uk.games-workshop.com/download/popup.htm?...

yo yo yo, chek out my bros' ;)
0
Edenbeast kādā valodā tu runā....
0
a kas ira? :)
0
nē es tik tā, vārdnīcā aci iemest gribēju....
0
neredzu jēgu šādai idejai.... tāpat visi apmeklē koncertus... uz sejas, protams , nav nevienam rakstīts, ka truemetal apmeklētājs, bet pēc bildēm atpazīt jau var dažus . kādus 5 toč esmu redzējis :))
0
Ew tad jāieliek īstā bilde, bet mani tāpat nevar redzēt Salamandrā... es pa nabaga festiem tik vazājos...
0
Var jau kautko telpaas sadomaat, bet ideja jau laba. Un nevajag neko Uber taisiit. Galvenais jau alus :) muehehe
0
jautraak jau vareetu buut kaut kad vasaraa izbrauciens pie dabas! cik nu konkurence ar metalshow open air nezinu!
0
un varēs čupoties ar tiem, kurus sačupo ikdienas un paskatīties uz citiem... iepriekš sagatavot šiltītes ar nikiem, ja nu kādam ieinteresē, kas Tu esi... bet var arī tā nedarīt- nafig.
0
es gribeeshu jau tad uzvilkt trumetal t-shirtu ar savu niku uz muguras...nafig shilti, katram savu t-shirtu..:))
0
man gan liekas diezgan tizli staigāt ar maiku, kurai uz muguras vai priekšas būtu rakstīts niks un ta citi ar pirkstiem rāda un vemj: re kur tas sakaltušais Maleejs iet...
no otras puses, es varu sevi pilnīgi piepist un tādu maiku pats sev uztaisīt: ej dirst Maleej, re ku Tev maika, velc virsū, Gaili...
0
shinii pasaakumaa alkohols buus stingri aizliegts taadeelj buus jaanjem pashiem liidz visu ko var panjemt...visiem buus jaastaigaa baltaa kreklaa ar sarkanu uzraxtu alkoholam nee!!!
0
ej dirst!!!
0
Tas tāpēc, ka tev pašam kauns no sava nicka, tu kaunies ar tādu parādīties publiski :)
0
nu Tu pateici... >:)) man kauns no nika, ko pats sev esmu piešķiris un kuru rakstu kaukādas muļķības... >:))
manuprāt bērnu dārza laiki ir beigušies, kad katram ir piešķirts savs priekšmets (sēnīte lietussargs utt) un neredzu vajadzību pēc šilts nēsāšanas, neesmu bankas vai citas iestādes darbinieks, kuram jānēsā šilts... ta jau mēs varam arī piešķirts viens otram numurus kā cietumniekiem... metālists Nr.427 lūdzu tuvoties pozīcijas punktam 34a
...un tas niks man pašam ir tā pielipis, ka bail paliek... atšķirībā no Tevis, vismaz tas ir dzimtajā valodā...
0
a doma taisiit tipa taa kaa true metal konci vai vienkaarshu masveida piedzershanos ar beigto muzonu??
0
atrodi no sākuma telpas, kas šito alkoholiķu baru tāpat vien pieņems...
0
jaa arii probleema, he, he!!
buutu jau prikoliigi uzchiniit konci, na zlo gothic productions, tipa veel viens jauns organizaators, vina kaa zinaams jau organizeeja turisas:))nu shito protams vareetu ar bez aarzemju bandaam:))
0
upss, viena:))
0
ja man atminja nevil tad taadi pasaakumi notika saulkrastos, bet tas bija labu laiku atpakalj un diezgan mazaa cilveeku baaraa..
shobriid to vareetu sariikot kaadaa vecaa pamestaa ruupniicas teritorijaa..
0
kur tikai taadu atrast, dabuut shpannungu utt!?
0
mēģinu atcerēties, kur Rīgā ir pamestu rūpnīcu teritorijas...
0
... un tad arestēs visus, kā nesankcionēta extrēmistu mītiņa dalībniekus...
0
tjip telpas nevaig iecere ir nakam vasar ko tadu rikot vieta takaa iespejams buutu maaja mezha viduu! muzika nu ja kada grupa piekriit speleet un ir sava tehnika tad ok nu ja nav neviena taada grupa tad buus beigtais muzons! hmm pa shiltiteem nav slikta ideja!
0
Un plkst. 24:00 sākas trakulīgās nebēdnības, kad visi samainās ar šiltītēm un sāk mahāties. Būtu prikolīgi dabūt pa muti no džeka ar šiltīti "fauns"
0
es ta saveejo pieliktu kadam dzelzbetona stabam!
0
Faun, katram gadījumam - kāds tev experience level, armor level un attack level...? -roger-
0
njaaa, doma jau nav slikta, galvenais lai ir kaads kas to uzņemas uzorganizeet, tad jau laba daļa gan jau ka salasiisies uz sho pasaacienu, kaa ne kaa, truemetal....................
0
lai gan sakot, ar tiem krekliem bija taapat, doma laba, bet beigaas viss pačibeeja, redzees, kas ta iisti buus ar sho pasaakumu.................... laiks raadiss taa teikt..........!
0
nu kreklus ar true metal logo un niku uz muguras uztaisiit nav probleema, ja tik ir veeleeshanaas shkirties no daziem latiem:))
0
man nav jataisa krekls ar niku man taadi ir kaadi 3 vai apt vairaaki ar Ac/Dc logo un bildi kaut kaadu!
0
:D tas butu asinjainaakais pasaakums lv veesturee jo kad visi apriitos tad saaktos postu apsprieshana :D Un par muuziku tur vispaar chaus buutu... Vieniigais risinaajums ir tad kad tiek piedaavaatas 5 dziesmas un katrs suuta savu balsi caur mobilo pa 35 sant :D :D :D
0
nja finansiaals pasakums ta izveerstos. nee fica sekojosha katram tiek ieraaditi 3m2 kaut kur pie dasbas kruuts kurs jamais nedriikst pamest tikai 10 reizes dienaa un 6 min lai aizietu uz toleti. ja parkapj parejaa laikaa savu teritoriju atnaak 3 durvju skpji/apsargi un paluudz atri savaakt mantinajs un aiztities :DDD
0
interesants risinaajums AC/DC, buutu visnotaļ amizianti redzeet, kurš ta galu galaa ieveeros šaadus noteikumus, tik un taa saaksies masveidiiga robežu šķeersošana...............
0
janjem liidzi pase un par katru reizi ka shkjerso robezhu ta jauradaa pase
0
buus arii dazhaadas atrakcijiinjas un balvinjas?hi hiii... wiipaaa... nominaacija Trueaakais no Trueaakajiem :D Un balvaas buus melns T-krekls "Think TRUE"... :D
0
ar melnu uzrakstu! hmm jasarunaa ar kaadu lai ielaizh matainos kadaa pljavaa kuras vietaa vaig uzartu lauku vai mezhaa kur vaig liidzenu vietu peec tam
0
bet, ja nopietni, ko tad mēs visi tādā pasākumā darītu? apdzertos un sakautos? manuprāt, tas būtu ļoti iespējams scenārijs. vai arī, katrs norobežotos savā bariņā, un tā arī notusētos visu laiku, uz citiem iztālēm lūrēdami un savstarpēji zobodamies... sviests.
0
Tāda sanākšana ir iespējama tikai onlainā un vispār tāpat jau notiek 24h katru dienu. Ko ta realitātei vispār ir kāds sakars ar šitām maskām? Nu neiesaku, neiesaku, saks pilnīgs, tāpat taču nekas nesanāk - vislabāk būtu kāds Zipaks vienkārši uzrakstījis - dawai šodien 18.00 pie Laimas pulksteņa un viss čokos, a jūs te spriedelējat par laukiem, mājām meža vidū - sāciet ar mazumu, bļe
0
dipu dapu, 50 cilvēki dipina uz bāru. Dipu dapu, kolektīvs pārvācās uz kinoteātri. utt.. pilnīgs idiotisms. Ja tev kāds cilvēks šķiet pietiekami interesants lai tu izjustu vēlmi kopīgi iereibt un papļāpāt, nav vajadzība to pārvērst kautkādā masu idiotismā. Gribi "masas", apmeklē koncertus.
0
davai riit visi pulkstens 20 27(saskanjojam pulkstenjus) visi pacelj glaazes un iedzer un tad parvietojamies uz blakus telpu un pulkstens 20 33 iedzeram vel vienu glazi un ta ik pa seshaam minuteem liidz pulkstens 21 03 kad tiek pacelta nakamaa glaze
0
Ew Kirpuss davai noorganizē tos t-kreklus!!! bet ja mēs satiktos mani visi piekautu un nesmuki aprunātu...
0
nu jau nu... ta jau drīzāk piesmietu, bet palaist muti... nu beidz... >:)
0
Tūlīt noraušos,bet vai patiešām nav neviena kas varētu normāli saorganizēt to pasākumu ar krekliem??
Tā rādās ka visi tik vien var kā runāt,bet darbi... ai,ai,ai...
0
....un kaa visss beidzaas?
0
Eh... varetu jau savākties, uztaisītu riktīgu mordaboju un pēc tam vēl veselu gadu viens otru apdirstu "_"_"_"
0
aha,būvmateriālu un instrumentu veikaliem gan būtu baigā peļņa,saproties visi sapērkas aprīkojumu lai var tā riktīgu inkvizīciju taisīt. sviesc :)))
0
labi, kad būs tuss? es tikai sev iešu sameklēt kārtīgu zveļamo... āmuru, piem. tas būs mans metal hammer :))))
0
skaidrs man viss ar jums ja jau domajat ka kad sanaks visi kopaa tad viens otru klapees ta pashi vainiigi!
0
:))))) nē, mēs vēl pasūtīsim pie livoniešiem (ja viņi taisa) sev bruņas, un būs riktīgs metal kautiņš... :))))) pēc tam, alus dzeršanas sacensības būtu pašā laikā, kā arī grind karaoke :)))))
0
to Ac/Dc: par to ka tev viss ir skaidrs arī tiksi klapēts :))))) to Edenbeast: to karaoki tu gribi pēc
sacensībām? nez vai tad kas sanāks,bet ideja ir ok. p.s. bruņas tev nelīdzēs
0
Pret zveļamo toč nelīdzēs.
0
mjā, un es vēl te visiem stāstu, cik Wackenā visi metālisti bija miermīlīgi un draudzīgi...
es gan negribu nevienu sist, pat Edenbeastu ne, es labprātāk sadzertu ar truemetāla populāciju...
0
Fui, kāds tu pacifists. Cik netrue. Vai tad tu nezini, ka internetā kārtīgam metālistam ir jādirš uz vella paraušanu?
0
tad varbuut labaak sariikot "saules kauju" un izkauties vienam ar otru?? vai apmeetaat ar kjiegeliem, bet vislabaak ir sadzert kopaa!!!
0
tas ir jauki no tavas puses, Deathperado. es jau arī negribu kauties (izkāvies ar daudziem es jau esmu šeit, forumā ;) ), tikai, šeit tādas kareivīgas notis izskanēja... nu, labāk tad visiem toč draudzīga karaoke un alus... :)
0
ja kāds grib vardarbību, sadzeraties, uzliekat kādu brutaļņiku un sarīkojat mošpitu.
0
Mans priekšlikums: iesaku šo truemetal pasācienu izvērst par tādu riktīgu svingeru-metālistu orgiju.... vo būs ko atcerēties un daudz jauku pozitīvu ,spilgtu emociju.... :DDD
0
Mošot jau gan vislabāk pie kāda crossover, a la S.O.D. vai Nuclear Assault :)
0
mošpits, ja kas ir daudz ļaunāks par kautiņu. pie mums es neesmu tādu īstu redzējis, bet citur pasaulē veči dabū pat vaļējos lūzumus... :S pa mtv2 vel savulaik bija tāds kā dokumentālais par mošpitu... tur bik pastāstīja par niansēm... diezgan biedējoši.
0
bok, tad mums Fauns un Peteņu Malējs ir jātur krātiņos, tālāk no citiem... lai viņi neapvainojas, bet ir atstājuši par sevi bīstamu iespaidu... ņems un vēl izmals... :D
0
DDD.. nu karstākos(-ās) varēs laist krātiņā pie Fauna un Malēja... tā teikt pasākuma kulminācija !

p.s. es savu draudzeni uz pasākumu neņemšu (lai nedabū ciest), a pārējie lai ņem draudzenes līdz.:))) izālēsimies labi
0
Es arii panjemshu draudzeni...>:))))DDDD (jox)
0
savu vai cita? :))))))
0
Nu protams ka savu....:DD)))
0
nu,es jau neesmu pretī arī sadzert,bet krātiņā pie tiem diviem gan iet atsakos,galīgi prātu nodzēris vēl nesmu :DDDD
0
nu tad pasaakums gan izdosies ja viss piepildiisies kaa juus te sakat :))))
0
te visi tā runā, it kā jau būtu vieta un laiks noteikts
0
Nee nuu visi savaas maajaas uz diivaana nodzersies un izteelosies ka atrodas pie dabas un tusee....:)
0
a ko? vai ta tas nav true???
0
Un kaa vel, viss true pardariishana visos laikos!!!
Bljaaviens divas nedeeljas nebija dzeerts un tagad beidzot dabuuju...tikai galvu kaads censhas sadaliit uz puseem...:(
0
un tas vēl ir tikai sākums,he,he :)))
0
Tikai saakums?!?! Man jau tagad pietiek..lieciet mani mieraa!!!....:) (un atkal taa smaidiiga sejinja, man saak piegriesties, bet savaadak nevar...)
0
Neliksim!
0
Nu tad es nelikshos ne zinis par jums...:)
0
Pamēģini tikai! Pidzirdīsim tā ka šitais liksies kā pasaka
0
un tad krātiņā iespundēsim... tu jau zini, pie kā... >;)
0
nu vai tad vajag uzreiz Tik ļauni?
0
Nu baac!..ko esmu izdarijusi ka taadi sodi paar mani, nu piii!!!..:)
mmm, pat galva gandriiz vai nesaap!!!
0
vai tad kaut kas ir jāizdara? šitas pienākas vienkārši tāpat
0
Ok, turpmaak zinaashu!!! Labi miers, pietiek par mani, esam taa riktiigi novirzijushies no teemas, vis ir labi...:)
Don't wory, die hapy!!!
drink beer, die hapy!!!
0
man doma bij ka vareetu uzveidot pasakumu kur visi shiis iestadijuma dienishkjie apmekleetaaji sanaak kopaa draudziigi iedzer alu bet radaas ka uz to gan juus nesat spejiigi vismaz peec komentariem spriezhot! bet varbuut ka tomeer kartejo reizi pieradiisies patiesiiba ka visi ir vareni aiz datora ekraana bet kad pienaak dariishana tad visi neko nezin
0
Nu bet tā jau arī ir!Kaut gan no kopīgas alus tempšanas es neatteiktos,bet noorganizēt viens pats to nevaru
0
visi barā atspārdīsim to draņķi 1996!!! Hohohō!
0
Nu kaut tūlīt!Vienmēr gatavs!!!!!!
0
o es iešu pie tā krātiņa un pa restēm vilkšu alus kausu :DD līdzi jāņem groziņi ar desmaizēm un katrs paķer vienu mučeli... tad vēl vajag izdomāt kādās atrakcījās iesim!!! āāā un pats galvainais kāda mūzika!!! katram jāiesniedz kādas dažas grupas un tad kāds sameklē vajadzīgās plates.... mans jau te runā takā tas rīt notiktos :DDD
p.s.
un tās maikas ar katram ar savu niku un tad uz svinīgo katram personīgi tiek pasniegts.... bet papriekšu jau nauda jāiekasē savādāk kāds gudrinieks vēl ateiksies... un viņas varētu būt tumši sarkanas vai protams melnas... opā cik es gudrs...
0
Vot,pareizi,maikas jāizdala tieši pasākumā,tjipa izsauc pa vienam priekšā,lai var apskatīt (un ar tomātiem nomētāt :)))
0
ta jau svinīgie vārdi ar' jāsaka maiku saņemot... nav jau pidarasu pasākums, kur iedod maiku un uzreiz iemaļ... te jau kā cilvēkiem- iedod maiku, pasaki kauko neko un tikai tad laiž pa riņķi...
0
nu vo jums tik palaist pa riņķi, es savā vietā aizsūtīšu kādu un varēsiet darīt ar viņu ko gribat!!!
0
Mēs tevi uzmeklēsim!Nekur tu nespruksi!:)))))))))
0
Trūmetāla asinspirts. Ieeja tikai dzērumā.

Pie eejas derētu visiem atņemt asus priekšmetus, ķēdes; pārmeklēt, vai nav ieroču. Tā, lai viss godīgi.
0
Tas nenostrādās,pārbaudīt
0
to sfinXters
ja jaa pie ieejas nolikt veci ar trubinju ja nav 2,5 promilju iekshaa netiek un paraada virzienu uz baaru!
0
bet ja tiks rīkots meža vidū,kur tad tu rausi bāru?
0
gan jau tuvaakajaas maajaas ljergu varees dabuut.
0
A mosh uzreiz pasūtīt 2 autocisternas? mazāk jau nepietiks :)))
0
Sūti, kas ta man. Tāpat jau neko nesaorganizēs, un nav jau arī nekāda tolka. sk. Boka teikto /forum/32088/#comment32141
0
pasapņot jau drīkst!!!
0
Hmjā, manuprāt rīkot tādu pasācienu nudien nekādas jēgas nav. Tik vai tā jau tās lielākās truemetal zivis ar īstajām bildēm profilā pēc vaiga sen jau atpazīstamas tapušas. Un ja nu kādam rodas šausmonīga vajadzība kādu citu dabā redzēt, tad gan jau ka izmanto metodi "mana drauga drauga draugs teca, ka misters x no truemetal.lv ir tas kēks ar garajiem matiem, kerzām un Cannibal Corpse kreklu".
0
Lūk šeit atklājas kuriem neko nepatīk darīt organizēt utt... bet ja sarīkotu ko tādu tad jau visi aizvilktu savu dzels dirsu... nejau kāds kādu grib satikt [ar izņēmumiem], bet vienkārši uzrīkot pasācienu konkrētai tautai... teiksiet tak var aiziet kautkur tur un šitur, bet tas jau vairs nebūs tas... vienkārši tā atmasfēra utt... kā teikt katrs pasāciens ar k-ko atšķiras...
0
Piekrītu Zipakam,tāda vienkārša pasēdēšana brīžam liekas tik forša.Kaut gan bowlings metālistiem ar būtu ok.
0
būtu jau labs skats tādi matainie nokārušies ar visādiem primbambasiem ieklunkurē bowlinga zālē visi sabītos....
0
Nu, bļe, ja neviens neko negrib speciāli rīkot, varam jau vienkārši nākamajā Salamandras koncī, piemēram, jau šosestdien, pēc pēdējās grupas nevis iet mājās, bet palikt un iesūkt kādu alu turpat zālē. Cik noprotu, tā būda ir noīrēta līdz rītam, tā ka nevajadzētu būt nekādām problēmām.
0
Nu jā, Zipak, organizatora dotības man nudien švakas, tur tev taisnība. :)
Tak tomēr šaubos, ka tev ko sarīkot izdosies. Un neba nu pesimisma, bet reālisma dēļ tā spriežu.
0
pesemisms un realisms tās ir labas lietas... ko ta es tāds sīcis varu sarīkot, es tak neko nerubī...
0
es mosh varu piepalīdzēt,bet tik un tā vajag vēl kādu "ne sīci"
0
vajag jau šitos lielos prātus dabūt pie galda, tie jau gudri ko tad patsmidgadīgi pušeļi var uzburt...
0
Reizēm tiešām var uzburt... Tā jau nu šitos dabūsi.Gaidi ar maisu!
0
ar mietu!! :DD
0
var arī ar mietu,tas tāpat neko nemainīs :(
0
ui, te ir labi momenti...
0
un tepat kaut kur ir arī Fauns
0
un citi zvēri...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
PeterisP
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas