Alutinji,veco braal`
0
:)) vai tas pastiprina dzirdi un muuzikas izjuutu konchos?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Tas pastiprina party atmosfeeru, un sapraatiigos daudzumos iipashi nekaitee dzirdei un muuzikas izjuutai :)))
0
NU PAR TO DZIRDI PAT NEZINU...LIEKAS KA ALUS PASTIPRINA TO "GAR AUSIIM IESHANU"
0
Driizaak vareetu teikt, ka alus mazina interesi par uz skatuves notiekosho :)
0
Ar alus paliidziibu var panaakt izjuutas, kad liekas, ka uz skatuves ir CANNIBAL CORPSE, bat patiesiibaa ir FLAYING.
0
mjaa..arii .tomeer taisniiba..
0
...un tad zeme liekas tuvaaka sirdij...un galvu pievelk gravitaacijas speeks..
0
aluuus aluuuus ... bez alus nu nekadi nevar...
shnabs var nebut bet alum i jabut...

par izjutaam...
a ko tu darisi kautkas jau rokas ir jatur - tuksham rokam nau klausiitaajs...
0
konchos labi taapat...bez alus
0
Piekrītu dark.
Bet arī ar alu nav slikti.
Vispār jocīgi, ka par šo tēmu te ir tik maz komentāru.
0
MŪŽAM ALUS!!! ALUS - SENLATVIEŠU BRĪNUMDZIRA! ES MĪLU ALU! JA VAIRS NEBŪTU ALUS ... es eju izgulēties... :)
0
njaa senajiem baltiem,alutinjis bija laba briinumdzira.vinji panjeema briinumdziru un gaaja kokleet un taa vinji kokleeja ljoti biezji un paarnaaca maajaas galiigi piekokleejushies:D

nu ja taa nopietni alutinjis ir ljoti smekjiigs padzeeriens
0
Paarsvaraa visi dziedaataaji metal konchos dzer alu, jo tas miikstina balss saites. Veel viens zhetons alus labaa,,,,
0
ES KONCHOS DZRU ALU JO TAS STIPRINA KULAKU ;D
0
alus dievs ir vislabakais! alus talonus visiem! bez alus nevar, tapec ari tas ir vecais bralis!
0
Man alus dod jautriibu, bet man dievs vinnss nav, jo neesmu cilveeks kursss nododas tikai dzerssanai! Nav jau jaasaprot taa itkaa es nedzeru, es dzeru, bet ar meera izjuutu, jo esmu piedziivojusi kaa ir dziivot ar atkariigu dzeeeraaju! Taadaa garaa turpinot juus varat radiit naakotnee traumi juusu beerniem.
0
:(
0
alu vajag... tas ir viennozīmīgi, es spēlēju brutal mūziku... Support metal my friends... Sometimes you are very beautiful.. you know what I'm saying?
0
Godzilas piens
0
lai arī šobrīd dzeru vīnam līdzīgu ķīmisku maisījumu alus tomēr ir uuber alles, ja izvēlas nealdari ta galva otrā dienā nesāp
0
Man tuvaaks dzeeriens ir HCl
0
Tas par to nealdari ir pilniiga taisniiba. Es varu izdzert aptuveni miljons Piebalgas divlitriigos, un naakamajaa dienaa justies kaa cilveeks nevis biezpiens.
0
Nu nez..
nedeelju apakalj ar vienu druagu izdzeeraam katrs 7 Uzhavas alinjus. man no riita bija mega jautrs garstaavoklis kas saglabaajaas visu dienu, bet draugs no riita esot gribeejis ieshaut sev galvaa. Iisteniibaa jau galvassaapes var nepiedziivot ja pirms guleeshanas sadzeras daudz uudeni.
0
Es iesaku shaut veederaa.
0
Es parasti izmantoju rudzu bisi.
0
nu teikshu ka ir Latvijaa ir tikai 1 alus shkjirne9atskaitot pashbruveetos un varbuut vel kadu kura nav nakusi man rokaas) kura tieshaam vareetu pretendeet uz seno baltu alus titulu jo musdienaas alus ir parbliveets ar kjimiju. visiem iesaku dzert uzhavas alu
0
Muļķības - attiecībā uz to, ka Užavas alus varētu pretendēt uz seno baltu alus titulu. Užavas alu ražo pēc salīdzinoši mūsdienīgām receptēm un mūsdienīgas tehnoloģijas, bet garšas kvalitāti uz citu alu fona tas saglabā pateicoties tam, ka to nepasterizē un nepievieno konservantus. Tādēļ tas arī tiek ražots salīdzinoši nelielās partijās - tā lai ātri izpirktu, jo nav ilgi uzglabājams.
Užavas tumšais uber alles!
0
Mārtiņš (Latgales alus)dodas līdzi man uz katru konci, kopā ar to ir daudz reālāk. Kau gan daudziem gaumes ir dažādas un alus ar'.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas