Gothic Metal
0
Kura banda no šī stila jūs visvairāk saista???
p.s.
tik nesākat bazūnēt par poke-gotiem!!!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
hmm pasedeeshu malaa un palureshu ka kaads peekshnji pieminees poke-gotus
0
neviena.
0
tīru gothic metal ?.... velns viņu zin !
es pat īsti nezinu bandas šai virzienā...

p.s. hei tauta... kuri ta būtu tādi tipiski pārstāvji?
0
katatonia ir gothic metal, bet nesaista galīgi. tristania arī. 69 eyes neesmu dzirdējis, lacrimosa jau ir vairāk rocks

no gothic metal man pašam visvairāk griež merilins mensons un kreidl of fils :]
0
Lacuna Coil. Mandragora Scream. Tristania. On Thorns I lay. Within Temptation. Theatre of Tragedy. un visas citas grupiņas, kur ir "smagas" ģitāras + melodiski sievietes dziedājumi... man nepatīk.
0
COF vispār ir gotisks trešs.

Jā, vēl Edenbeast pieminētie, Theatre of Tragedy ir krietnie.
0
tikai, vai Theatre of Tragedy vairs var uzskatīt par metal...?
0
ā nu šaise... visi šie nosaukumi it labi pazīstami. nu piemēram Tristania (viņu 1997. g. Widow`s weeds man gan labi patīk) tipa piedēvē gothic doom vai black doom... :-{} un tā ar katru grupeli... katrs gudrinieks (žurnālisti, laikraksti u.c.) piedēvē, izdomā piederību pie stila un beigās tiec nu gudrs.. Apjūc tik un viss :-0
0
Tragēdiju teātrs krietns metāls bija līdz 1998. gadam. Tas ir viennozīmīgi.
0
tagad gan vairs nē... tur no metāla, cik man zināms, nekas nav īpaši atlicis...
0
Jā, pēc tam kļuva par krietnu popu. Bet visu cieņu, man patīk.
0
Vispār jāsagrauj priekšstats par gotisko kā saldu un sērīgu mūziku - goti taču savulaik sagrāva Romas impēriju! Tāpēc gotisks metāls ir riktīgi brutāla un vandāliska padarīšana. Tamdēļ Rammstein nefolkprāt vispār ir gotiskā metāla pirmrindnieki.
0
cik pareiza man info, tad kā tas blondais skuķis teātri pameta, tā grupa pagrima.... hm.. laikam tā tur bij
0
man liekas, ka viss viņiem vēl pa druskai notiek. blondais skuķis ar atrocity spēlē gotisko metālu grupā leave's eyes
0
starpcitu nesliktu
0
nezinu, skatījos klipu, nepatika, toties pačots līvai par nimfetamīnisko sadarbību ar kreidlīšiem. viens no pēdējās desmitgades metāla lielākajiem hītiem!
0
klipu gan redzējis neesmu, bet pa radio dzird;eju.
visnotaļ pozitīvi novērtēju.

p.s. pa kuro laiku ta Līva paspēja ar kredļiem saostīties?
0
Seraphim Shock un Type O negative.
0
COF jau vairāk piederas pie Black bet nu arī pie Gothic [kur gribi tur bāz]....
Kautkā neliekas ka gothic Metal būtu salds, bet sērīgs gan tā jau galvenā sastāvdaļa... un diezvai Mensonu varētu pieskaitīt šajā stilā tas jau vairāk kautkāds hibrītu roks...
0
a theatre of tragedy kaut kad tagad ies studijaa un raxtiis jauno albumu, ir jauna vecene kas agraak dziedaaja The Crest
0
boks, tu ko no meža iznācis - nymphetamine klipu neesi redzējis?
0
mežā nerāda
0
tīri neko tas klips, man uz kompja visi viņu klipi :P un viens koncis...
0
ā, nu tad skaidrs..
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Lācis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas