Ogre
0
Ko jūs domājat par Ogri... kā jums patīkas, vai nepatīkas tur?...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nekā tur nav... vispār es tur mācos.. āāā un dzīvoju es Ogres raj. vienā mazā pagastiņā... :DDD
0
he,he lauķis
0
Kas tev pret laukiem!!! Jūties baigais mažors!!!
0
nekā nejūtos. vienkārši nav ko darīt.
0
ko tad tādu tēmu uzsāki, ja nekā tur nav? man patīk ogrei braukt cauri (uz laukiem, garām kapiem), jo liekas, ka tas cilvēkēdāju miests ir pilnīgs mežs un tādas smukas piparkūku mājiņas kā pasakā tur arī ir.
0
a man gribējās zināt kādas doma citiem pa šo bedri...
0
taada ir tava attieksme pret savu pagastu
0
nav nekādu domu,aizmuka maitas...
0
ogre... ogre... ak jā... BRIESMONIS!!!
0
:DDD
0
Kas par briesmoni??
0
tu nezini vai??? pagooglee,gan atradīsi
0
vai ieskaties angļu - latviešu vārdnīcā.
0
Ogre ir cilvēkēdājs... kādreiz esot bijis kuriozs - uz Ogri aizbraukuši ārzemnieki, un kādā suvenīru bodītē esot pārdotas nozīmītes ar Ļeņina attēlu, zem kura bija rakstīts Ogre. tas bija laikam vēl padomju laikos. tās nozīmītes izpirka... nu aptuveni tāds tas stāstiņš :)
0
vot,vot,što stāstu es ar esmu dzirdējis.varu iedomāties kāds posts tika nodarīts PSRS reputācijai :DDD
0
labums :DDD bet biju dzirdējis ka Ogre nozīmē cilvēkēdājs....
0
tas gan :DDD vēl, runājot par Ļeņina pieminekli. vienreiz krievi tādu esot aizveduši pie vienas bralīgās tautiņas uz Āfriku. nolikuši ciema vidū. pēc dažām dienām, piemineklis esot ticis nogāzts un aizmests, bet tajā vietā vēl izrakata zeme 3 m dziļumā, jo it kā piemineklī mājojis ļaunais gars :D vot tev nēģeri kā krievu brāļi :D
0
nigas ir un paliek nigas,ko var gribēt. to zipaks: uzliec uzkopja kadu rpg un tev viss taps skaidrs.
0
sorry par rakstiibu :) nu uzinstalee tobish
0
Šreks bija ogre. Arī Sierras spēlītē King's Quest 4 bija ogre. Vispār "cilvēkēdājs" bez briesmoņa precīzi neatspoguļo ogres būtību, jo arī D-āzijas aborigēni-kanibāli un izsalkuši vilki var būt C-ēdāji.
0
nu nekas jau tajaa ogree nenotiek.. mana rii tur naakas biezhi dziivot. tas jau vien bija briinums ka kautkad nesen estraadee speeleeja Sanctimoni (par briivu)
0
0
he,he,labais. kvalitāte jau nu protams ir so,so (56 kbp/s),bet citādi nebūt ne tas sliktākis muzons.
0
stoner rock, es teiktu
0
hmm,man nez kapēc atsauca atmiņā jimi hedrix.
0
labi, "haroš pizģeķ", davai gulēt :)
0
nu tās hendrika frizūras fočenē viņiem izskatās vnk piemontētas, bet grupai nav ne vainas, pilsētai arī. pērciet ogres trikotāžas izstrādājumus!!!
0
es Ogres raj. nojaanjoju :) ...4 dienu garumaa :D
0
nu, es arī. man lauki ogres rajonā :)
0
1. Tie kas dziivo Ogree to sauc par URLOTAVU?
2. Tie kas dziivo 200 km raadiusaa to sauc par bandiitu pilseetu.
3. Ogre ir otraa pilseeta LV aiz Daugavpils kuraa visvairaak ir reg, narkomaani.
4. Man no turuenes naak duadz draugu (nejauksim tos ar kreisajiem), vinnu kveelaakaa veeleessanaass un arii mana ir no riita pamosties un dzirdeet zinnaas ka "Ogrei ir uzkritusu i kaut kaada nezinaamas izcelsmes bumba, tagad tur tiks izveidota kapseeta...paldies"...
0
"nejauksim tos ar kreisajiem"- WeAllDead leenaak uz pagriezieniem...kas tev pret kreisajiem??ja pa ogri tad nekas iipashs taadu pilseetu latvijaa daudz un ne ar ko neizceljas, ja nenjem veeraa aktiivu krievu grupu koncertus tur...viena no feinaakaam "zveri"
0
vispār neteiktu ka Ogrē daudz urlas, kā jau parastās pilsētās... Metālisti, panki, alternatīvie ar normālā skaitā...
0
Kaa tat: Ja tev matu garums nepaarsniedz 10 cm tad varbuut, bet ja paarsniedz... kad esmu bijis Ogree nav bijusi taada reize ka man ko nebuutu uzdirsussi izskata deell, Matainie vispaar tur netuseejas varbuut vieniigi pa retam ie dzels buudas, bet cik esmu dzirdeejis tagad to vietu ienneemussi kaut kaadi urlliki, taa kaa luudzu nestaastiet...
0
KAADI TEV URLJIKI?! nav tur nekaadu urljiku, taa ir retaa "tiiraa" vieta jaunogree man tur vienmeer ir paticis, netaalu tur dziivoju. metaalisti normaalaa skaitaa?! nu par to veel vareetu pastriideeties, ogre shajaa zinjaa ir un paliek maza, ja jau visi viens otru tik labi paziist. alternetiivie, he pokemonu gan taa pavairaak, tas gan, bet vinji jau reti uzdroshinaas lekt augumaa. urlas, krievi, bljaaa straumeeem pa naktiim pluust uz savu smirdiigo Bermudu, un ja estraadee speelee kaarteejie krievi vai kas taads, centraa labaak neraadiities VISPAAR!!!
0
Klau, tas rajons pie slimnīcas, kur ir norādes ceļiem uz Lēdmani un Glāzšķūni, kā tas saucās? Šitais man baigi patīk, sajūta kā mūsdienu fantasy RPG spēlītē...
0
bet kas notiek ar Mazpisaaniem... kapeec visi aizmirsushi sho jauko ciemu
0
Ogres rajonā ir arīdzan cits labs ciems - KASTRĀNE
0
nefolk, tas rajons pie slimnīcas saucas Sūnciems, bet par to ka mataino Ogrē mazs, tas tiesa, kādi cilvēki 40 varbūt savaksies, par diršanu utt. man personīgi vēl neviens nav ta nopietnak uzbraucis augumā. Takā visa visuma man patīk dzivot te.
0
40 tas jau ir daudz!!!
0
Īstenībā es nesaprotu kāpēc visi ta brūk virsū Ogrei, manu prāt laba un diezgan omulīga pilsetele tuvu mežiem, ja vajag piknikos, ērta dzīvošana, visu laiku aliņus sūkt pie dabas krūts.
0
Ko juus murgojat, ta jaaprasa vai Juus vispar esat bijussi Ogree, skaista pilseeta - kaa tad ivieniigais kas te ir skaists, tas ka te nav nekaa skaista - iebraucot kkipa ssinii pilseta liekas esmu iebraucis kaut kaadaa PSRS ciemaa...
0
tuvu mezhiem? jaa tas gan, tikai mezhi piekakaati pilni ar visaadiem agresiiviem bomzhiem un meeteliishu virinaataajiem, it sevishkji zilie kalni. un narkomaanu NEŽĒLĪGI daudz.
0
Sūnuciems - tas skan cēli! Un ko, Ogrē ir arī zilie kalni? Es locekļojos!

Zipak, no kura pagasta tu esi?
0
Ogree IR zilie kalni. Un vispaar taa bedre spaarda.
0
Šobrīd TV rāda riktīgu tesiņu hokeja laukumā. Spēlē Ogre pret Latgali, 1:0 vadībā ogres, vai nav zīmīgi? ;<
0
Kāda šķirba kurā pagastā.... gribi braukt ciemos???
0
interesē, ciemos gan nē, nē nē
0
Es, godīgi sakot, neredzu iemeslu, kāpēc Nefolks nevarētu aizbraukt pie Zipaka ciemos.
0
labāk Boksi lai tevi apciemo!
0
Es jau esmu liels un pieredzējis vecs, sīksts buks.
A vot tev ,Zipak, Nefolks varētu daudz ko iemācīt... visādas dzīvas gudrības.., i labas, i sliktas.

p.s. Un vispār- pats viņu sauci ciemos... pričom te es.
0
Zipaks tagad nevar, s@ms jāskatās :D
0
heh,labais pašam braukt ciemos pie sevis.(ja atceramies nefolk atzina ka viņš ir tas pats zipaks)
0
Nē nē, tas bija sviests, neticiet man. Zipakam arī neticiet, kad viņš teiks, ka nav nefolks! ;)
0
Neloģiski sanāk Nefolk... Tu esi liels, aiz deguna vazātājs.... jeb, zin kā mežā, kad piesitās klāt Vadātājs un aizmaldies tā, ka neapjēdz nedz kur rīti, kur vakari un kur vispār velns ar ārā esi.... :-[]
0
Boksi a es jau viņu nesaucu ciemos tik uzdevu jautājumu vai taisas braukt pie manis.....
man šķiet Nefolkam smadzene izkaltusi....
0
Zipaks - Pašam tev izkaltusi, if you know what i mean ;) nu saki tak, nu kura pagasta esi - es esmu kaut kur pa vidu Madlienai un Mazozoliem, tev tālu?
0
Es nemaz nezinu kur Mazozoli atrodas, bet no Madlienas patālu kādi 30-40 km... tā teikt es k-kur pie Lielvārdes...
0
Zipak, galīgi nav man kaimiņos, atā tūtā bai bai, toties Sonnenmensch gan dzīvo Lielvārdes ielā! ;/
0
KAIBALA?
0
kāda kaibala... tur jau galīgā anusā viss...
0
Kastrānē ir zjbs. Vēl netālu no Madlienas ir Nākotne. Tāpat ievērības cienīgs miests Ogres rajonā ir za-dzenbudisma praktizētāju galvaspilsēta Zādzene
0
uz rēzeknes pusi ir tāda autobusa pietura Visagals.Nopietni. :]
0
njā....Ogre:) - es laikam būtu no tā Jūsu sauktā Sūnuciema(netālu no kapiem, morga, slimnīcām, meža). Īstenībā jau ir tā, ka šeit nekas nenotiek! Mierīgi var justies tikai savā dzīvoklītī vai pusdienlaikā - centrā. Vēsākajos gadalaikos šeit sarodas visai "interesanta"/savdabīga tauta(protams kā jau visur - ir arī izņēmumi) - Meža tehnikuma un Amatniecības v-skolas audzēkņi, kas apmetušies kojās. Nepatīkami.
Zilie kalni - vietējā brīvdabas dzertuve. Nu tā....:)
0
tb savdabīga nevis savdabīg :))
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
Dethecrator
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas