Bezmiegs
0
Man ir liela probleema- man ir jaadabuu shonakt bezmiegs, jo ir jaaraxta kautkaads darbs prieksh skolas (diezgan apjomiigs). Viss jau buutu ok, tikai es neesmu guleejis pagaajusho nakti un jau tagad miegu ciet. Dodiet luudzu padomu kaa vareetu saglabaat mozhu garu un veiklu praatu neguljot un kaa izvairiities no aizmigshanas. Varbuut ir kaadi briinumliidzeklji, vingrinbaajumi u.t.t?

Bljin, jau tagad viena acs visu laiku raustaas.. :(
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Man ir tā, ka ja piedzeros un uz 2h atlūztu, tad pēc tam esmu svaigs kā gurķītis. :)
0
Autogēnais treniņš, daudz tējas un atpūtas pīppauzes ik pa 30 min, būs ok, ja neieciklēs ;))
0
Kofeīns + nikotīns pārmērīgās devās. Ārkārtas gadījumā - amfetamīns.
0
un, atā prātiņ... neaizmigsi, bet neko sakarīgu arī neizdarīsi :))
0
Man sencis tādos gadījumos tapī zaļo tēju. Sakās, bezmiega efekts tāpat kā kafijai, tikai netaisa tik dullu galvu kā kafija. Duša arī laba lieta. Bet ātrā duša, nevis tupēšana karstā ūdenī. Vingrošana ar. Bet ātrā vingrošana, nevis nemitīga atrašanās atspiedienu taisīšanas zemajā pozīcijā. Un pats galvenais! Mr.Bungle - [1991] "Mr. Bungle" (jācikina līdzi daudz un sparīgi) Rij šokolādi. Sakās dodam enerģiju. Galu galā vai nav pie dir*as, tāpat šokolāde garšīga, var ietest tāpat.
0
Izdzer kadus 5 energijas dzerienus, un sajuta bus tada ka serkocini acis sasprausti.
0
a es iegaaju chucheet ap 1iem un tikai pus15os pamodos.... :))) ieniistu briivdienas.
0
vienkārši uzliec mīksto!!!
0
5 energijas dzērieni, tie taču ir zemē nosviesti 5 lati, labāk ar kaut ko citu stiprināties ;)
0
stipra piparmeetru teeja lielos daudzumos!!!!
0
ja tu būtu tāds pabiezāks, tad lielisks līdzeklis būtu kokaīns... bet nu tas, tā...
Kofeīns (melnā, zaļā tēja, melnā šokolāde) tev uz kādu laiku noņems miegu un uzlabos garīgās darba spējas, bet efekts būs īslaicīgs, jo kā tu pats saki, neesi jau gulējis nakti.... Var jau sarīties čefīru (melnās tējas koncentrāts) tā ka sirds pa muti lec laukā, bet labuma no tā nekāda- tā teikt, miegs nenāk, bet padomāt neko sakarīgu neiznāk... tikai tāda trula blenšana savos pierakstos. Tas ir uz šādas negulētas nakts fona.
Labākais, ko būtu darīt, tas ir atslābināties un atplīst uz vismaz 5-6 stundām (vajadzētu vairāk, bet laiak līdz rītam nav daudz) un tad sarīties kafijas, šokolādes.... vot tad tam būtu reāls efekts :))

p.s. domāju uz šo brīdi Inorcist jau krāc dziļā, komatozā miegā un izlasīs šo tikai visdrīzāk rīt... A varbūt arī nē.. :-)
0
Inorcist tagad stuporā blisinās uz Boka postu un ničnieko nesaprot.
0
Šoreiz par brīnumu piekrītu nefolkam - gan jau izmisumā būs pamēģinājis visas iespējamās metodes un tagad izbauda kop-efektu.
0
Jā, pēc pieredzes varu teikt, ka labākā metode ir visam uzlikt mīksto un iet gulēt
0
Tieši tā- un nevis tukšām acīm un roku trīci bezmērķīgi cilāt uz rakstāmgalda lapas.
0
:)) Paldies par ieteikumiem, noteikti njemshu veeraa ;)!

Bija taa, ka no saakuma nopliisu uz 2 stundaam, tad samekleeju visu vajadziigo infu un ddaudz maz paardoamaju darba struktuuru, un tad nopliisu atkal uz divaam stundaam, tagad seedos klaat pie raxtiishanas...
0
Aa starpcitu, Faun, tas Mr. Bungle ir riktiigi labs :)) Gribot negribot ir jaacikina liidz.. :D
0
Kas par Misteru???
0
Vecaa labaa metode ar serkocinjiem aciis!
0
pasakās parasti kad tēvadēls pa nakti gāja pļavas sargāt, tad iegrieza pirkstā un uzbēra sāli..tādā veidā noķēra brīnumainos rumakus utt.:)
0
vēl jau kaut kur bija versija, kur neko negraizīja, bet vnk nosēdās tieši pretī kaut kādam dadzim, ērkškim vai kaktusam un, kā galva sāka liekties, tā sadūra degunu un atkal bija mundrs kādu laiciņ
0
nu bet gudrības pasakās var sasmelties, tas fakts..
0
Redbull x 3
0
Kungja chuula x1
0
2l kolas kudiš labāk par tiem 0.3l naudas un prāta rijējiem atmaksājas - kofeīna arī tur netrūkst, lai nakti negulētu. neticiet, izdariet tādu eksperimentu - laika posmā no 22.00 līdz 24.00 iztempiet 2 kolas divlitru pudeles un tad iztīriet zobus. bļā, visu nakti nosēdēsiet kā uz žākļiem melna ezera vidū
0
Kolu, neatšķaidītu ar šņabi/brendiju, nav iespējams tik daudz izdzert! Savukārt, ja būs pareizās proporcijās atšķaidīta, tad 4 litri šādas dziras ar 95% varbūtību ieaijās saldā miegā.
0
4 litri kolas : 2 stundas = pamatiiga miizshana
0
vot, par to es arī runāju, paātrināta vielmaiņa, ķermenis funkcionē, vienīgi pēc kādām 6 h zombijs iestājas :))
0
..un tā katru vakaru pa 2 divlitru kolām un puskasti ar čipsiem. true american style, extreme makeovers..:))
0
ah, nu ja, pirms kādām 3 dienām skatījos super size me... pizģec
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas