Zipaka piedzīvojumi
0
Reiz dzīvoja mazs ķipars ar koka smadzenēm vārdā Zipaks...

(tālākā tēma tavā rīcībā, zipij, vari vienatnē sodomizēt visus pārējos pēc saviem ieskatiem un vēlēšanās =)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nepietiek ka Zipakam ir tēmu caureja, tagad būs arī tēma par viņu. Kāmōn cik var!
+1
kkirmji sagrauza vinna koka smadzenes un staasts beidzaas
0
Labāk viena tēma, kur viņš raksta, ko tik tīk, nevis 10 kurās dirš vienlaicīgi, vispār man jau px
0
vecie onkas netur līdz :DDD visi mani grib nogalēt, it īpaši nefolks kuršs jau mēnešiem ilgi kaļ plānus kā iznīcināt mani un valdīt pār pasauli....
0
vo, malacis - uzraksti vēl kaut ko, zipij!

(citur gan nedrīkst. aizliekts)
+1
Ja mēs paskatamies uz Zipaka apziņu, tad mēs varam izdalīt 3 pamatstāvokļus:

1. mēnessērdzība, 2. starpstāvoklis starp dziļu miegu un mēnessērdzību, (sapņu stāvoklis),
2. dziļa miega stāvoklis.

Mēnessērdzības stāvoklī viņš darbojas un parasti neko par gara pasaulēm nezina. Dziļā miega stadijā viņš ar savu apziņu ir ārpus sevis - kosmosā, visās lietās un no rīta atgriežoties sava fiziskajā „mājoklī” – ķermenī, parasti tas pats daudz neatceras par piedzīvojumiem nakts sfērā, jo tēlainās atmiņas darbība rodas no dvēseles, kura naktī ir miesu atstājusi, iedarbības uz fiziskajām smadzenēm. Tomēr ir starpstāvoklis, kurā viņš var pārdzīvot garīgās pasaules pārdzīvojuma atblāzmu - un tas ir stāvoklis starp mēnessērdzību un dziļu miegu. Sapņi ir tilts uz nakts sfēru.

Ir zināms, ka Zipaks ir mikrokosmos kurā spoguļojas pasauļu kārtība. Tā iesvētītie un gara zinātņu skolotāji vienmēr ir runājuši par par pasaules Garabūtni kuru ir iespējams pārdzīvot gadaritē.

Gadaritē novembra mēnesim tieši atbilst šis starpstāvoklis starp miegu un mēnessērdzību. Tas ir krēslas laiks. Šī krēsla ilgst gandrīz visu dienu, kad nav īsti ne tumsa, ne gaisma. Zipaka seņči, kuri vēl ir spējuši redzēt garīgajās sfērās šajā laikā īpaši pārdzīvoja mirušo klātbūtni. Gan seno seņču tradīcijas, gan Zipaka visu svēto diena, pat mūsdienās par atrakciju pataisītais haloweens ir šī senā redzējuma vēsturiskās liecības.

Lasītājs var uzdot pamatotu jautājumu: kapēc mēs mūsdienās neko tādu vairs neredzam? Kāpēc mums ir jātic, ka saskarsme ar mirušo pasauli nav iespējama?

Zipaks, Kopotie Raksti, vol. V
0
Ko lai tur saka.... kādam nav ko darīt...
0
tev?
0
arī...
0
se-Ņ-či, uh!
0
:DDDDDD nefolf, tavs tresais upuris- Zipaks.
1. Edenbeast
2.Lucifera
3.Zipaks
:DDDDDDDDD
0
hmm.. tātad sērījveida slepkava....
0
vai vienkārši cilvēks kam nav ko darīt.
0
Noskataties šo filmiņu!!!

www.mindistortion.net/showcase/thelittleg...
0
Nefolks ir radījis grēcīgo trīsvienību- edenbeast, zipaks, lucifera... Man ir jautājums Nefolkam- kādi ir kritēriji, lai izturētu atlasi uz gaiļa vietu pie parašas...?
Mums jau te ,principā, arī pastāv sava veida hierarhija: ir dūži jeb t.s. pahani ( sonnenmench, bigugga) tad to labās rokas, vietnieki (intars, fauns, nefolk).... tālāk iet stabils vidusslānis (balrogh, jods, lūsis, tolx) (sauksim tos, kā krievi saka- mužiki)... Tad vēl droši vien kautkādi funkcionāri (piem. šustrila jeb figaro P. malējs, R.Renārs, B.Magots) . Un visbeidzot- nolaistie broileri (zipaks, edenbeast).
Sarakstu, protams var mainīt, papildināt un dažādot, bet princips paliek....
Tad kur ir tā fiška, kāpēc piem. jods ir mužiks, bet zipals- broileris.
Atbilde man, protams ir skaidra... bet nu tu varētu izvērsties plašāk un tēlaināk. :-)]
0
fiška ir tāda ka jaunpienācējus ņem visos caurumos...
0
ammm... vispār ko tu Nefolk mēģini panākt????
0
cilvēki, cik var teikt - es arī esmu tas zipaks ;
0
Zipak, forša filmiņa, par Ēdenbīstu, vai ne? A kurā lomā tu sevi tur iztēlojis - par misteru Kreizilu, ja?
0
boks, a pie kura slāņa tu sevi pieskaiti?
0
"iška ir tāda ka jaunpienācējus ņem visos caurumos..."

Ja, un tikai stiprākie to izturr. Es ari jaunpienasis, no junija vidus tikai rakstsss
0
kartejaa nefolk teema!
0
Zipaktēma bnevis nefolk
0
ja bet kartejaa nefolk gjenereeta teema
0
bet ar manu niku raksta Zipaks!
0
nu ta izvelies citu nick! ehz ka mani uzjautrinaa shitie prikoli kad mazaa"l" vietaa uzliek lielo "i" atskjiriibas nekaads
0
Ac/dC > ak jā, tev taču pašam ir nācies ciest no šitādas piesmiešanas, nē?
0
(es piekopju rafinētāku personības apvērsuma metodi)
0
pie kura slāņa? nu mužiks ibio...
pretendēt uz vietniekiem slinkums :~[]
0
nu ko taisam augšā jaunu realitātes sviestu truemetal mafija LV? (Truemetalos)
0
nu tu kā ar rakstnieka talantu apdāvināts vecis varētu uzmeistarot... bet vai būs atbalsts...
-1
vai cilvēki gadījumā nav pamanījuši, ka līdz ar nefolka atnākšanu truemetal.lv ir palicis par galīgu ateju? vai šim cilvēkam nevajadzētu uzlikt banu? esmu ilgi sekojis līdzi viņa aktivitātēm, un man liekas, ka tas jau ir gluži vienkārši stulbi. ja kas nepatīk, nefolk, aizej izkauties ar tiem, kas tev traucē dzīvot. bet, šeit varbūt kāds cilvēks vēlas ko vairāk uzzināt par mūziku, bet, kad palasa visu to sviestu un plātīšanos un citu apdiršanu no tavas puses, nefolk, paliek vienkārši pretīgi. es tev labprāt iejauktu pa mūli, ja kas. bet, vai ir vērts? manuprāt, tu paliktu tikai vēl stulbāks. un, atceroties to, ka es esmu tavs atspulgs, vari sist sev pats.
0
Čau Crain (Edenbeast 2), klau, bet kā tas tagad izskatītos, ja es turpmāk rakstītu nevis kā nefolk, bet "Craunch"??? Baigi labais skanējums šitam nikam CRAUNCH. Man sāk patikt, jāuzsit tūliņ kāds liekas emails craunch@inbox lv vai one, bet vispār jau neko sliktu es nedaru,vnk apkaroju gōtisko dūmu forumā.bet vispār jau mēs tevi saprotam,crain,tev ir nācies no tā ciest.if you want to make an omelette, you gotta break some eggs
0
ah... bet vismaz jautri!!! :DDD
0
jah, es esmu ļaunais burvis, kas ar savu bubināšanu truemetal pārvērtis varenā sviesta cibā.

vispār piekrītu zipakam (čau, paldies par paroli!)
0
to Nefolk- nu a tu nebaidies, ka tiešām zipaks un crain vēl ņems un pilnā nopietnībā tev kādā koncī sadomās ar beisbola bitu pa pakausi uzšaut... vai labākajā gadījumā pogas izgriezīs...
Tu rausti snaudošu lauvu aiz ūsām !
0
haha, nebaidos vis, es kādu gadu esu gājis taekwondoo un vēl visādos woodoo ;P
0
Otrkārt, Zipaks man nevar pa pakausi šitā uzšaut, jo Zipaks esmu es. Treškārt, Crain, kas visā ticamībā ir Edenbeast, kā kristietis nevar man uzšaut, viss, kas viņam ļauts ir radīt vēl vienu tīkla identitāti, ar kuras palīdzību sublimēt savas kainiskās novirzes. Vispār tas mīts par K(r)ainu labi līmējās viņa bildē iekšā :)
0
nu Boksi tev gan domas galvā... es un kādu sist..;]
0
0
pārak ilga laika pavadīšana Ēdenes safari parkā nav nakusi nefolkam par labu. personība dalās.
0
kikerigū! es esmu gailis!
0
nefolk, blje, tu esi pidars, nebrauc virsuu manam klasesbiedrenei! ogres mafija tevi saplosiis gabalos, nopietni tev saku - peedeejais briidinaajums - neaiztiec zipaku!
0
kas par draudiem!!!
dikti šaubos ka kāds no manas klases te uzturas :DD
0
to Nefolk...
par to dziesmu ko iebāzu, ja tev vina neko neizska un vēl dažam pārgudrajam, tas nenozīmē, ka viņa ir pa netēmu... un vispār tev jau laikam švaki ar angleni, slikti puisi vajag mācīties...
0
ēēēhehehē, zipak, kā sasmīdināji ar to švaki ar angleni - bļā, man ir zelta medaļa Latvijas olimpiādē, 12. klasē dabūju, tā kā tas, kā es rakstu angliski ir pareizi: GO TO SHIT!
0
es esmu CRAUNCH
0
nē, neesmu vis! bļā, Craunch, tu arī uzminēji manu paroli? Zipaks pateica???
0
bla bla bla.... un kas vēl tu esi???
0
jāā un es Zelta medālu Krievu valodā... BĻA NAHUJ
0
Apstiprinu faktu par zelta medaļu Nefolkam - tāka bērni paklusējiet!
0
Nopietni?neticu!
0
kārtējais iebiezinātais piens...
0
saldais krējums...man lūdzu "Napoleonu" arī.Un kafiju.Melnu!!!
0
Variet neticēt, bet tas ir pilnīgi nopietni.
0
Jah, 1997. gadā, zelts gan nav īsts, bet px, tāka klusējiet bērni.
0
nav kāds saits kur to var apskatīt?
0
es kautkā te vienā tēmā minēju, ka nefolkam varētu būt pie 30.... izrādās nē- 26 vai 27..
tas tā, nav no sirmajiem, ja kādam tas ineresē.
Ā, īdinbīsts par to interesējās laikam :)
0
saita nav, man ir 26 gadi, varēji tak normāli paprasīt iekš intervija ar nefolk :p
0
es jau tev neprasīju. vnk elementāri pēc 1997 g. izrēķināju. es tad gan biju 10. klasē un angļu valodu laidu gar ausīm secen...
0
ai.. man valodās tumša bilde it sevišķi krievu... visi bļa mierīgi runā po ruski a es pat vienu vārdu nevaru pateikt...
0
Mācīties vajag,dēls,mācīties... :DDD
0
tie nav nekādi joki - jaunā paaudze krieviski nepratīs
0
jau tagad neprot... un pat netādi jaunuļi kā zipaks... arī vecāki, sevišķi no latviskajiem kurzemes un vidzemes provinces nostūriem
0
kas ir domāts ar jaunāko paaudzi? es ar saviem 17 par krievu valodas prasmi nesūdzos,bet man ar bija daži apstākļi...
0
Tolx tev 17???!!!
0
kādi apstākļi- vitamīnu trūkums, koka rotaļļietas...? :-)
0
nea 4,27
0
boks: vide,tjipa Liepāja,90-to sākums.Puse pilsētas iedzīvotāju bija krievu militāristi.
0
nu Liepāja, ta ir skaidrs... Būtu tu, piem., no kautkāda nostūra Kuldīgas vai Saldus (vienalga...) rajonā, tad gan būtu kā būtu ar to krievu valodu.
Piemēram man, muterīte ir krieviete... tāka var izdarīt secinājumus :)
0
tagad Rīgā ar nav diezko labāk,rajons tāds kur ar apkārt galvenokārt var krievu val. dzirdēt.Man ar viena klasesbiedrene pajautāja vai gadījumā neesmu no jauktas ģimenes. :))
0
aiziet lai nedēļas laikā būtu vismaz 300 posti!!!
0
dirst ej!!!
0
aiziet aiziet... dajabko :D
0
KEBABS FIX IR VIENKARSI SUDIGS EDINASANAS UZNEMUMS ES PATS ESMU STRADAJIS UZNEMUMA UN ES ZINU K JUS TUR EDAT TAS PIRMS PASNIEGSANAS TIEK NEKVALITATIVI PASNIEGTS UN VIRTUVE KAS NOTIEK JUMS LABAK TO NEZINAT!!!!PRODUKTUS NEMAZGAA UN TAISA LOTI SUDIGI ES LABAK IETEIKTU TUR NEEST JO NEZINAT KAS TUR IEKSA VAI IESPLAUTS VAI NAV!!!!

www.antireklama.lv/rus/showtopics/?fir...
0
Origo"1 stāva kebabu bārā Kebabs Fix pasniegtais ēdiens ir negaršīgs. Apkalpojošais personāls netiek vai nu kvalitatīvi apmācīts, vai arī nesaprot latviešu valodu. Uz jautājumu "vai Giross tiek gatavots no marinētas gaļas?" atbilde bija "Jā". Savukārt ēdot jau pasniegto porciju- gaļa bija vienkārši negaršiga un no marinētas gaļas ne smaka.....
0
Nav nācies ēst kebabus un netik šai ēstuvē...
0
Man arī nav :(
0
superjaux rezumeejums, vai tas tad buutu peedeejais piedziivojums? kebabs un aaraa?
0
tu neseko lydzi notikumu attystybai (klau, tajā bildē tiešām esi tu??? kas tā par grupu tadienā?)

Lūk, Zipaka piedzyvojumu turpinājums:
www.urskumug.lv/forum/viewtopic.php...
0
tu esi nelabojams!:))))nee, nemaaniishos, neesmu, bet atpaziit (gandriiz) var:))
0
Eu, Zipijam laikam toch netu piegriezushi, jau otro dienu nav maniits!!
0
0
kaads klons vai??
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas