Auschwitz II
0
Pieņemu, ka šajā lapā gadās iemaldīties arī kādam, kas apmeklēja Auschwitz. Griežos tieši pie šiem ļaudīm, kā arī pie pārējiem, kas zina, par ko ir runa.
Plānojam Auschwitz II- nu jau profesionālāku, pielasīsim atbilstošākas grupas, paspiedīsim vairāk tīri uz šovu. Šoreiz- tikai black-death. Domājam novākt kādus 70 apmeklētājus. Un šoreiz- prasīt kādus divus latus no katra, lai segtu izdevumus.
Vajag vai nevajag?
Jūsu domas...
Iesaku gan labāk sameklēt mani Draugos.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Es balsoju par Dachau!
0
tas bija tas pasākums iekš Žako?
0
nevajag. tā visiem būs labāk.
0
Ne-e, tas nebija iekš žako. Tas bija Rīgas centrā.
0
tas ir antisemītistu pasākums?
0
Nē.
0
kapēc? nosaukums ir gana baiss. vismaz, priekš žīdiem.
0
žēl... :)
0
manas domas gribi zināt?? vai labāk nevajag??? :)
0
Beidzot kāds zin, par ko iet runa! :DD
0
aha, apstākļi sakritības dēļ man sanāca tur būt - bija labs! tomēr...ai tāpat zini, ko domāju! mīļa miera labad paturēšu šeit muti ciet - citādi atkal visi kā kraukļi bruks virsū.
0
esmu par....!
0
Nju uz pirmo nebiju, bet nu otro vajdzeetu :)

P.S. Lai jau zhiidi iet dirst. Un ja kaadam nepatiik nosaukums - taa vinja probleema.
0
kurš teica, ka nepatīk? es neteicu, ka nepatīk. tu domā, ka es biju tas, kam nepatīk?
0
Aušvitz - tas izklausās pēc riktīga fašistu un skinhedu tesiņa, vai tur gadienā nespēlēs arī kāda LV NSBM komanda?
0
ka bija vaciski pareizi, palabojiet, kas zin

Auschwitz ist mein arbait shtelle...
0
ZYKLON B
0
kā tur bij tas gabals...

The Little Rich Working Class Oi-Boy?
0
Crain : es tev ko paarmetu ?
-
nefolk : yeah sure whatever. starpcitu SF albuumam arii bija shitais ten peerkonjkrusts virsuu - un vai tad vinji ns speeleeja tajaa elnuumaa ?
0
blja paarrakstiijos - elbuumaa :D
0
Pag, uguņkrustu tikai neizglītoti idioti uzskata par fašistu zīmi! Bet Aušvica - tas taču kaut kāds niecīgs miests Polijā, bez iesmesla tādu nepieminēsi, labi gan jums, ka Sīmanis Vīzentālis miris, - neizvērsīs vajāšanu.

Crain vispār izklausās pēc Auschwitz I upura, kas jūs viņam (viņa grupai) - honorāru nesamaksājāt?
0
Auschwitz ist mein Arbeits Schtelle... Pārējais viss baisi pareizi Sonnenemensch.:)
0
nefolk : es jau tikai mineeju piemeeru.

P.S. neizgliitots idiots neesmu :D
0
man gan liekas ka Stelle bez ch
0
nefolk, tu kļūdījies. man ar to nav itin nekāda sakara. vienkārši, interese par to, vai tas ir antisemītistu pasākums vai nav.
0
Ok, ka nav ta nav. Crain, a tu esi semīts? Kains bija semīts.
0
nebij vis kains semīts. tad kad bija kains, nebija ne semītu ne āriešu ne citu tādu. un, es neesmu kains. lai gan, ja gribi būt ābels, visu varam sarunāt ;)
0
Auschwitz ist meine Arbeits Stelle <-- cik nu manas pieticīgās vācenes zināšanas ļauj spriest, tā vaidzētu būt riktīgi.
0
Aushvica nebija taa vieta kur napoleons izgudroja konservus?
0
Biju tur. Labākā vietā nav gadījies spēlēt.
0
OK... Kādi pāris tomēr atradās. Un pat atzinība par spīti visām manām lažām tiek izteikta. :D
Nē, tam ir nav sakara ar žīdiem, nu varbūt tikai drusciņ. :D Tāds nosaukums ielikts šai vietai tika vizuālo īpatnību dēļ. Black-death, kā jau teicu. nebūs tur skinu, hahaa!
0
Noteikti vajag grupu Fimoz!
0
eu kas ir ar to fimoz? tas tagad skaitās baigi smieklīgi kaut kur pierakstīt komentāru ar fimoz? vai te visi nopietni tā viņus iecienījuši?
0
fimoz lielākā daļa šeit sistemātiski apkakā.. tāka tas droši vien ne bez sarkasma bija pieminēts.
0
Fimoz ļoti labi iederētos pasākumā ar nosaukumu "Auschwitz II", that's all.
0
Iederētos gan, tikai malkas veidā krematorijam...
0
ā, Fimoz - tie ir kaut kādi krievu fašisti, ja?
0
Palasi metalshow'ā komentarus par vasaras lielajiem koncertiem, tur tu iegūsi pilnu informāciju....

krievi, jā - bet vai par fašistem viņus var nosaukt - tas jau cits jautājums, tas ir tāpat kā es sevi tagad sauktu par Julius Schreck vai H. Hess.....
0
Viņiem, ja nemaldos, bija tā ģeniāla dziesma "Žid - parazit" vai kaut kā tā. Par to malku pilnībā piekrītu.
0
Laikam cilvēki nekad nesapratīs, ka Fimoz ir prikols. Piedevām labs prikols.
0
Jā - savu imidžu viņi ir ideāli uztaisījuši!
0
nu ko, esmu reģējis tikai fimoz fočenes, tā arī izskatījās - pēc prikola. man patīk prikoli!
0
Fakts, ka tas ir prikols, ir samērā skaidrs. Bet tas man neliedz tiesības atbalstīt viņu izvirzīšanu par krāsns malku!
0
Auschwitz 4ever.
es,kaa daktere, pat ljoti atbalstu sho ideju.
Tas jau bija, bet vajag veel:D viennoziimigi.
0
kaa,nu tas ir pasaakums kur var speeleet taas grupas kuras nopietnos koncertos nespeelee,vismaz tur vinji var pateelot zvaigznes!
0
nu es biju uz Auschwitz 1 ,buussu arii uz 2,3,4,un5(ja taadi buus)nav tas NS pasaaciens!!!saveejie sapratiis...
0
Ja nav NS pasākums - tad es neiešu....
0
tas vairaak black/death pasaaciens......
0
He-he :)
0
atnaac,nenozzeelosi....
0
piedraazt bleek un des utt, reko atblideja guntars no ruusas kad es vinju draugos atraku un uzmaacos ar jautaajumiem vai tik ruusa kkur netaissas kko nospeelet :

"to labaak zinaas vadonis Polix.bet laikam vajadzeetu gan kaadu"kick ass action!" "
0
Nu re kā. Underground koncis, kas gatavojās lauzt kautkādu mistisku draņķīgu sistēmu pārtop pasākumā, kur spiests uz šovu un nu jau 2Ls ieeja. Apsveicam!
0
ko ta, Artuur, apsveicam - kule nedreb ar tādiem vīriem draugos sarakstoties?
0
Faun, ko ta tu vispār zini? Kā tāds katoļu priesteris par seksu! Muļķadesa! Hahahaa!!!
0
Zinu pietiekami, lai izdarītu loģiskus secinājumus, sūdsūci. Tas saucās - lasīt protu, suka.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas