Tēma:
Fauns
, 2005. gada 27. septembrī, plkst. 02:46
+12
 
Karoč, pie visa vainīgs Peteņu Malējs. Miljons gadus atpakaļ ieklausīju Brutality, Gorefest, Pestilence... kas tur vēl bija... Salīdzinoši nesen riktīgi iefanoju par Hypocrisy "Penetralia". Tagad klausos Mercyless, bla. Ahujenna zvērīgs muzons tā vecā detuha. Novilku vēl tādus onkas kā Lobotomy, kas sen atpakaļ dzirdēti kautkādā izlasē. Pāris albumi no Grave arī uzplaiksnīja. Bļin, nu bet pavisam cita garša tam dezņikam bij. Un kas tagad notiek? Iekš tāda dc ar grūtībām jāmeklē šo vareno vīru garadarbi. Tam Mercyless skat ka 4 albumi. trijos milzīgos smagā muzona hubos es varu knapi novilkt vienu. Cik ilgi pisājos lai Brutality dabūtu daudzmaz klausāmā kvalitātē. Lobotomy, arī tas pats. Bla, vai tiešām galīgi neviens nebauda vecos zēnus? Kā ir ar jums? Moš vēl kautkas padomā no tādas vecās deviņdesmito gadu sākuma ēras? Tas tak ir muzonu muzons, man pilnīgi uz asaru velk, ku labs. Viņš izklausās tik patiess un nesamākslots, ka bail metās. Cik grūti kautko no jaunajiem gailēniem atrast, ka visi pēc kautkā skan, visu noslīpējuši līdz pilnīgai atstrādāšanai. Tas "urgh" tajā vietā, tas "ugh" tajā, nu pilnīgi riebj klausīties. Tā kā te vienu ko novilku, Vile saucās. Nu bla, nu tāda huiņa, un tādu pilns. Pilnīgi cilvēkam var sabojāt visu priekštatu par detuhu visi tie ķēmi. Paskatos savā folderī, baigi maz man tāda kreftīga dezņika, runājiet cilvēki, kas notiek!
Ac/Dc
, 2005. gada 27. septembrī, plkst. 08:07
0
 
viss tiek parpludinaats ar komerciaalo leeto muziiku(lasiit ka - plagjiaatu muuziku)!
Black DATA
, 2005. gada 27. septembrī, plkst. 09:09
+2
 
Nesen novilku zviedru Nihilist izlasi, itkā šogad izlaista. Secināju, ka vecā primitīvā detuha man ar iet pie sirds. Nekādu vijebonu - pēc varianta, "keep it simple". Vienkārši rifi, "jēla" skaņa u.t.t. Aizķer.
nefolk
, 2005. gada 27. septembrī, plkst. 10:01
+3
 
viss ir bumbās
Petenju Maleejs
, 2005. gada 27. septembrī, plkst. 11:52
0
 
nu nezinu cik tur vecajiem Mercyless un Brutality vienkārši rifi... Penetralia tiešām nekā sarežģita rifos nav, toties kāds spēks...
Balrogh
, 2005. gada 27. septembrī, plkst. 11:56
+1
 
Nu man iet Benediction, Vecie Entombed - tas pats Nihilist arī, kas vēl? Ā, KK:( Man reiz bija iedevis Pestilence. Vo tā bija ģēla, baigi labs. Nezinu, vai skaitās, bet nu vecais CC "Butchered.." man šķiet labākais no viņiem! Tā skaņa....
Intars
, 2005. gada 27. septembrī, plkst. 12:01
+1
 
Adramelech labi iet iekšā, šie pat Rīgā ar laikam bija. Pirmais albums mazliet atsit Demilich. Vēl var paošņāt vecos Therion un Unleashed. Malevolent Creation, pats par sevi. Autopsy ir gana labs.
Sonnenmensch
, 2005. gada 27. septembrī, plkst. 12:20
0
 
Man no vecajiem pie sirds gāja
MONSTROCITY, MORBID ANGEL, PHLEBOTOMIZED, MORGOTH, DESASTRIOUS MURMUR, INCUBUS....
<Enemy>
, 2005. gada 27. septembrī, plkst. 12:26
0
 
apskaties Pungent Stench - For God Your Soul For me your flesh. Pa manam tas vēl neskaitījās death n roll. Nu... Vomitory bet moš tas tev ar pa jaunu liksies. Ta vēl Fleshless, Dying Fetus. Taču zināmas grupas!

A vēl ļoti iesaku grupu Blood. Tāds smuks death/grind no vācijas.

Nē nu es princpā neizprotu kas Tev Faun trūkst. Kaut vecos Death albumus paklausies vēlreiz (ja nav vēl atklausīts).
Sonnenmensch
, 2005. gada 27. septembrī, plkst. 12:31
+1
 
Blood... ak vai, kā ta šito varēju piemirst... bija viņiem tāds labs hīts - "The Head of dead cat" - veselas 4 sekundes garšs..

Un ja jau tika pieminēti vecie perversie tipi Pungent Stench, tad jau nedrīkst piemirst arī IMPETIGO :)
nefolk
, 2005. gada 27. septembrī, plkst. 12:54
-1
 
UNLEASHED - ugārs
Hopkins
, 2005. gada 27. septembrī, plkst. 13:25
0
 
BOLT THROWER & ASPHYX - abet veci un labi kā elle.
nefolk
, 2005. gada 27. septembrī, plkst. 13:48
+4
 
eu nejauc jēdzienus, elle nav labi
Fauns
, 2005. gada 27. septembrī, plkst. 13:49
+2
 
Nu vo tas Unleashed man galīgi nepiedur. Tikai tas teksts: "Are you man or a mouse?!"... Bolt Thrower, Pungent Stench ir ļoti garšīgi. Impetigo ar ir ņammīgs. Vispār tas Impetigo šķiet ir tik oldskūls, cik vien vispār tas ir iespējams tādā mūzikā. Vienkārši ārprātā primitīvs un feins. Malevolent Creation - nu tas kautkā neatbilst tam, ko es mēģināju izdabūt. Un Dying Fetus tā pat, kas jau ir vairāk uz core un pietiekami moderns. Tas ir ņepričom. Ar Vomitory man tāpat kā Dimmu Borgir ir neliela šmucīte sanākusi, un es tos peģikus principa pēc neklausīšos. Jāatroka piedurknes un jāiet meklējumos pēc pārējiem minētajiem zēniem. Starp citu, cik nopratu tie Incubus ir vairākas grupas ar vienādu nosaukumu. Moš iemetiet kādu albuma nosaukumu, lai zinu pēc kā vadīties un atrodu īstos.

Nu kā kas trūkst?!!! Kā to saprast? Labas mūzikas nekad nav par daudz. Vienmēr būs par īsu. Ja muzons skan vidēji 12h katru dienu, tad kāda te var būt runa par kautkādu neizpratni muzona trūkumā.

Ac/Dc - ko tu neteiksi?!!! (lasi - Es domāju, ka varētu vēl vienu tēmu par to uzcept, ne?)
Sonnenmensch
, 2005. gada 27. septembrī, plkst. 14:18
+2
 
Incubus - Beyond the Unknown (91 vai 92 gads)

Florida's short-lived INCUBUS featured NOCTURNUS and MORBID ANGEL drummer Mike Browning. Frontman Sterling Von Scarborough featured as bassist in the Morbid Angel 1986 line-up and guitarist Gino Marino was audictioned to substitute Richard Brunelle in MA when he left prior to "Covenant" in 1992.

Sterling Von Scarborough - Bass, vocals also Anubis, Liber Noctiluca, Morbid Angel, Usurper.
Gino Marino - Guitars also Euphoria, Nocturnus.
Michael Browning - Drums also Acheron, After Death, Ash, Deacon Screech, Hell On Earth, Morbid Angel, Nocturnus.
Steve "Skellator" Shoemaker - Guitars also Hallows Eve, Lestregus Nosferatus.
BigUgga
, 2005. gada 27. septembrī, plkst. 14:33
+2
 
wiiiii, kaa sastresojies :)
eku, es jau Tev teicu par tiem `Gurkkhas`, bet tas arii Tev netiik. nju veel relatiivi nesen uzgaaju `My Darkest Hate` (mm, kaada njamma), `Dark Disciple`, `Wynjara` un `Disgorge`. nav nekaads peretrue oldschoool, bet man nju tiik!
Balrogh
, 2005. gada 27. septembrī, plkst. 14:34
+2
 
Jā, Incubus ir Baigi labs! Ja runā par saistību ar Morbid Angel, iesaku tādus kēksus kā Terrorizer, kurā spēlēja Dave Vincent un Pete Sandoval. Baigi labā manta...
Petenju Maleejs
, 2005. gada 27. septembrī, plkst. 14:36
+1
 
Incubus viena dziesma saucās Massacre of the Unborn... uhh... joprojām nevaru aizmirst.
albūms laikam tikai viens: "Beyond the Unknown", grupā divi brāļi un vēl viens džegass. >:)
BigUgga
, 2005. gada 27. septembrī, plkst. 14:39
0
 
Black DATA, jaa, es ar tiku pie shitaas 2005 gada `best of`. tur tjipa savaakti faktiski visi gabali no vecajiem demo. shad tad var pat paklausiities :D
Fauns
, 2005. gada 27. septembrī, plkst. 15:19
+2
 
Nez... tas Gurkkhas nebija slikts. Tas, ka nebiju baigā sajūsmā, nenozīmē, ka nepatīk. Bla, tagad klausos to Asphyx - "The Rack". Nu blin, tas i tas, kas vajadzīgs. Tas ir īstais... psc...
Intars
, 2005. gada 27. septembrī, plkst. 15:40
+1
 
Terrorizer jau principā grindcore skaitās. Ja tādus piemin, tad Repulsion un Brutal Truth arī jāsauc, bet tas nav gluži tas, ko, cik saprotu, Fauns prasa.

Ak jā, Baphomet no ASV ir labs. No zviedriem vēl Carnage.
Fauns
, 2005. gada 27. septembrī, plkst. 15:42
+2
 
paldies jums mani mazie draudziņi, es jūs mīlu!!!! Jūs man pateicāt tik daudz jaunu un smuku grupiņu!!! Bļeģ, jūs mani tikko iznīcinājāt mani mazie mmhmmhmhm... Psc, kā lai to visu tagad noklausās... Es taču nespēju ejakulēt TIK daudz reižu vienā dienā...
Fauns
, 2005. gada 27. septembrī, plkst. 15:43
0
 
Tas Adramalech ir vienkārši iznīcinošs. ag-qje0gwohe
Craunch
, 2005. gada 27. septembrī, plkst. 16:06
-1
 
CANNIBAL CORPSE SANCTIMONY vecaa METALLICA SLAYER TEsTAMENT nu taa ne visai bet klausiities reizeem var lai uzsist asin
Craunch
, 2005. gada 27. septembrī, plkst. 16:06
+1
 
MEGADEATH arii super
Slayer
, 2005. gada 27. septembrī, plkst. 16:22
0
 
Sonnenmensch ir iepeistojis kāda cita Incubus biogrāfiju. Tas, kas izdeva "Beyond the Unknown" un ari "Serpent temptation" pirms tam ir cits un nav cik zinu no Floridas un ari ar Morbid Angel nav saistits.

Bet ja par old school death, tad bez Benediction nu nekādi nedrīkst! it īpaši CD "The Grand Leveller". Pirmais "Subconscious Terror" arī būtu dikti labs ja tajā izņemot Barney rūkšanu un bungas būtu kaut nedaudz ģitāras dzirdamas. labs cd, bet debīli noproducēts.

Massacre "From Beyond" ari tā nekas, tīrs vecās skolas detuha, apmēram Death "leprosy", jo sastāvs gandrīz tas pats.

Fraņču Massacra arī bij laba
Sonnenmensch
, 2005. gada 27. septembrī, plkst. 16:44
0
 
Slayer.... hmmmm....
neapstrīdu - viss var būt, es "paķēru" pirmo, par kuri bija kāda infa no USA detiniekiem ar tādu nosaukumu. Teikšu godīgi, oats neesmu speciālists "veco detinieku" biogrāfijās....
A kas tad tas ir par INCUBUS no kā es dabūju to biogrāfiju????
Slayer
, 2005. gada 27. septembrī, plkst. 16:58
0
 
Nu varētu būt populārs vārds, droši vien daudzas grupas ir sevi tā saukušas. nu es zinu divas Incubus, kas izdeva "Beyond the Unknown", tur, kā jau minēja spēlē 2 bračkas un vēl viens, nāk no Ņuorleānas, ap 2000. gadu ir atkal savākušies kopā, bet jau zem nosaukuma Opprobrium un izdevuši vienu CD, ko neesu dzirdējis. Otrs Incubus ir visiem zināmais geju metāls, dēļ kura arī pirmais pieminētais dabuja mainīt nosaukumu. Bet par to trešo, kas ar Morbid Angel un Nocturnus ir saistīts neko nezinu, neesmu dzirdējis
Sonnenmensch
, 2005. gada 27. septembrī, plkst. 17:04
0
 
nu re, par "geju" INCUBUS nerunāsim, tā popsa tāpat ir dzirdami pa radio.
Pats esmu dzirdējis to, kam bija tas liktenīgasi albūms - Beyond the Unknown, bet infu nezināju nekādu...

Atradu, kas ir tas 3, ar tiem Morbidu un Nocturnus muzikantiem - izdevuši ir tikai -
1987 - God Died On His Knees (demo)
būtu interesanti paklausīties, bet šito laikam nav iespējams nekur vairs atrast...

Intars
, 2005. gada 27. septembrī, plkst. 17:29
0
 
Šīs tēmas iespaidā iekurbulēju vecos klasiķus - MA - Altars of Madness...agdies, sen nebij klausīts, bij jau piemirsies ku ārprātīgi labs...
Fauns
, 2005. gada 27. septembrī, plkst. 17:50
0
 
Šopatdien rakdams tos hubus augšā nejauši novilku vēlvienu baisi gardu pasākumu. Karoč mētājās viens splits, kur darbojās Last Days Of Humanity un Morgue. Un tie Morgue bij tāds baigi smuks gore-grind. Līdzīgs pēc skanējuma Intense Hammer Rage. Iemanu, hujakš vienam stāv pilns Morgue albums. Bet, bla, tas nav tas grind, bet pavisam cita grupa, kas spēlē tieši to, par ko mēs te runājam tagad. Ahujeļi vispār saukt tās savas grupas tādos vārdos, ka bļin vēl n-tās jau priekšā - pakaļā. Labi, ka viss beidzās labi un nosaukuma pirmie īpašnieki izrādās spēlējam arī labu muzonu, natpaliekot no saviem tituliodajiem pēctečiem.
Sonnenmensch
, 2005. gada 27. septembrī, plkst. 17:53
0
 
Es te tā padomāju un izsecināju - mans vismīļākais veco detinieku šedevrs ir
Massacra - From Beyond, ko pieminēja Slayer's :)
BigUgga
, 2005. gada 27. septembrī, plkst. 18:10
0
 
man te vecajos kraajumos meetaajas tas tipa `Massacra from beyond`, bet ar `e` beigaas, tipa `Massacre`. buus jaaatsvaidzina, kas tas bi pa zveerzu
BigUgga
, 2005. gada 27. septembrī, plkst. 18:16
0
 
njaa, pietika ar pirmo dziesmu, dipada dapada, huh, ka bija piemirsts shitaada blice un nolikta mp3_old chupaa :DD
Intars
, 2005. gada 27. septembrī, plkst. 18:20
0
 
Man no Massacra mētējas 2 demo - "Final Holocaust" un "Nearer From Death". Vispār feins tāds agrīnais trešigai desiņš, tik tā nelaime, ka no kasetes dzīts - kvalitāte no normālas diezgan pamatīgi atpaliek. Bet tā ir franču Massacra, kas ir pavisam cit grupa nekā Massacre.
universum
, 2005. gada 28. septembrī, plkst. 22:14
+1
 
uuu,bļē šī laba tēma. vecā detuha tas ir uhuhuu!!
katrs albums ar citādāku skaņu, tas vien i ko vērts..es pat nevaru nosaukt savu mīļāko oldskūl albumu...daudz viņu ir, piem entombed-clandestine-, morgoth-cursed-( pizdec kādu sūdu šie spēlēja kādā 97gadā-nu vienk nebaudāms), agathocles-theatric symbolistion of life-, jā jā Incubus arī bij labs, vēl bij tāds Incubator. un pārsvarā visi kaut kur mētājās kasetēs bēniņos, iekš cd tik, maz, oi ku maz..
Fauns
, 2005. gada 29. septembrī, plkst. 12:13
0
 
Novilku tikko kk:( ieteikto Illdisposed. Blin, tas i baigais smagucis. Pirmkārt tik labs dezņika vokāls sen nebija dzirdēts. Nu tik dusmīgs onkolis... ui ui. Un skaņa ar šamējiem sasodīti smaga. Kapā pilnīgi līdz nierēm. "Four Depressive Seasons", pēcak atnāks ar pārējie.
Fauns
, 2005. gada 29. septembrī, plkst. 12:16
0
 
Nē, es nevaru... tas muzons ir tik iedvesmojošs.
Fauns
, 2005. gada 29. septembrī, plkst. 12:39
0
 
Un tai gabalā "A Deathwork Orange..." tas sievišķis ir ideāls!!!! Ja jau kautkādos dūmos un gotikās bābieši laiž fufeli, tad kur tu vēl dzirdēsi kā viens sievišķis iedzied kreftīgā detuhā tā, ka zosāda uzmetās.... ui ui!!!
Sonnenmensch
, 2005. gada 29. septembrī, plkst. 16:37
0
 
Vecās detuhas cienītājiem - ievērtējiet šito

Mistress - In Disgust We Trust - 2005
universum
, 2005. gada 30. septembrī, plkst. 21:17
0
 
Fauns, ja tev tā noiet no Illdisposed, tad ievērtē arī Panzerchrist-room service- tas pats onkolis dzied kas Illdisposed
Fauns
, 2005. gada 30. septembrī, plkst. 22:13
0
 
mhm, Panzerchrist nesen iečekoju. Labs, tāds šturmavojs death, ļoti labs. Panzerchrist manām ausīm skan kā tas, kas ir tādā pašā manierē, bet līdz kam nedavelk Malevolent Creation.
Slayer
, 2005. gada 3. oktobrī, plkst. 10:26
-1
 
te tika pieminēts sievišķis detuhā:) atceros tādu grupu Acrostichon (bija CD 1993 "Engraved in Black"), kur bāba spēlē basu un nodarbojas ar vokālu. nu par basa spēlēšanu vēl nekas, lai jau spēlē, tak arī Bolt Thrower sieviete to dara un ir ok. nu bet, sorry, vecene mēģina death growl taisīt - nu nē, paldies, tāds detuha mums nav vajadzīgs. Ja nezin principā no ieraksta jau nevar sazīmēt, ka tā ir vecene, tāda viduvēja vemstīšanās mikrafonā. nu apmēram, kad skatās veceņu svarcelšanu, bet nezin, ka tās ir vecenes, tad ari ir grūti pēc izskata izsecināt.
Stonerosis
, 2005. gada 3. oktobrī, plkst. 11:10
0
 
Abscess - tā paša vecā Autopsy reinkarnācija). Angel Corpse nevar nepieminēt - nezin, cik nu šie pie tēmas pieder, bet viena no izcilākajām visu laiku grupā. Florīdieši Diabolic - to pašu lauciņu kopj... Čehi Dementor - tupi-lieliska muzīka vecā, labā Deicide garā... Jā, runājot par apburošu tupumu - man te viens labs cilvēks padāvināja 2 krievu grupas Tales Of Darknord plates... Nu šarmanti: abzolūti debili teksti ar vissmieklīgākajām atskaņām + milzums kļūdu angļu valodā + mūzika agrīnā Cannibal Corpse garā - nu ideāli! Un ko vien vērts ir 90-to gadu diskotēku hita "I Like To Move It" kavers - "I Like To Vomit Vomit"...
Bet vispār - Six Feet Under, tie ir tie, kurus es°sauktu par tīru death metal iemiesojumu. Nu tik true, cik vien kāds vispār spēj būt. Nupat dabūju viņu "Bringer Of Blood"... It kā jau biju atmetis ar roku šim mūzikas novirzienam, taču šis nu man liek pa sienam staigāt.
Fauns
, 2005. gada 9. oktobrī, plkst. 04:16
0
 
Abscess - WTF?!!! Autopsy?!!! Varbūt ir 2 grupas ar tādu nosaukumu, bet tas Abscess, ko emu dzirdējis ir tāda huiņa, ka smiekli toš nenāk. Angel Corpse es metu vienā maisā ar Death Angel un Sadus. Dusmīgs thrash, kas man neietās pilnīgi nevienā acī. Fukk off Deicide un Six Feet Under nosaukt par tīrāko death metal iemiesojumu???? Bringer Of Blood??? Tas crossover? Tie krievi jāiečeko, izklausās labi.
Jelgavnieks
, 2005. gada 13. oktobrī, plkst. 17:54
0
 
Brutal Truth, Vader, Asphyx, Possessed, Nocturnus,vecie Entombed,Obituary, Anal Stench,Mortification,vecie At The Gates - tas cilina stīvo.
Jelgavnieks
, 2005. gada 13. oktobrī, plkst. 17:56
0
 
Ir gan divi Abscess. Tas ar Autopsy dalību nāk no ASV, bet tie sliktie laikam no Brazīlijas.
BigUgga
, 2005. gada 14. oktobrī, plkst. 17:03
+1
 
man no taa Acrosticho i viens demo - `dehumanized` 1991 - baigi laps. nepateiksi, ka tur pie vokaala kaukaada vecene. vokaals baisi atsit shito te, nu - `enchantment`, vot! un pat mozons vietaam arii :) vispaa njemot baisi laps!
Slayer
, 2005. gada 17. oktobrī, plkst. 15:54
0
 
Autopsy? nu ja man būtu jānominē visu laiku tizlākā death metal grupa, tad tas būtu tieši Autopsy. ok, pirmais disks viņiem ir tīri klausāms, bet tālākie... "Shitfun" varētu būtu visu laiku idiotiskākais disks sākot no zīmejuma uz vāka, ieskaitot tekstus un visbeidzot ar muzonu.
Fauns
, 2005. gada 21. oktobrī, plkst. 13:54
0
 
Tas sievišķis iekš Illdisposed tika pieminēts nvis kā groulotāja (kas ar man nav izprotams, kāda H pēc), bet gan tīrās balss īpašniece iekš detuhas.

Tikko atnāca tas Tales Of Darknord.. 2004 gada albums ar nosaukumu "Stalingrad: War Episodes"
Pirmie gabali ir baigi labu labs, bet beigās ķip tie bonus traki, kas sastāda pusi CD kautkā nepārāk. Tie tie agrīnie darbi esot.. tādi pašvaki, nekā tur nav, bet jaunais materiāls ir pa pirmo! Inčīgi momenti, samērā oriģināli četri gabaliņi.
<Enemy>
, 2005. gada 21. oktobrī, plkst. 22:42
0
 
Nu a Hate Eternal, mmm...Splatterhouse, vienkārši Splatter - abas baigi patīkamas grupas. Nu Quo Vadis man patīkās bet tas jau laikam vairāk uz melodic death. Jā un Vomitory, Monstrosity. Bloodbath - abi albumi zajebis. Fleshcrawl...nu labi tas gan nav old school death bet nu tomēr.
Fauns
, 2005. gada 22. oktobrī, plkst. 01:34
0
 
Splatterhouse patīk? Cerams, ka neesi palaidis garām pārējos lieliskos produktus no Razorback Records, kas nav gan gluži death, bet Gore/Thrash, ja ļausiet uzšpricēt. Lord Gore! Blood Freak un Zombie Ritual... tā ir obligātā klausāmviela, ja tev tīk tas Splatterhouse. Baigi foršs muzoniņš, man ar patīk. Pačekoju vēl no tiem plauktiem šo to, bet nu nācās secināt, ka iepriekšminētie ir visgardākie. Ir vēl viņiem tādi Engorged, kas ar uz to pusi spēlē, bet nu nav kautkā tik laps, un kāda H pēc tie Machetazo ir tik ļoti izslavēti tais aprindās nu nekādi nevarēju ieprast. Nu nekā tur nav viņos.
<Enemy>
, 2005. gada 22. oktobrī, plkst. 13:11
0
 
Es gan tādām lietām kā ierakstu kompānijas uzmanību nepievēršu (jo barojos no mp3 un DC), bet visus nosauktos esmu nogaršojis. Kautkā tas japīšu Zombie ritual riktīgi iejūsmina. It kā tāds ne pārāk izteiksmīgs, dziesmu nosaukumi arī... "daudzveidīgi". Bet pie dirsas sajūta kā ēdot garšīgu frikadeļu zupiņu - mmm. Nu a Bloodfreak mani šur tur pavelk uz soliņiem (sevišķi Blood, Blood and more blood) nu un principā baigi labi iet pie māgas. Lord Gore pateicoties Tavai recenzijai nonāca manā redzeslokā un jāsecina ka ir par ko priecāties - tāds voķis ka bail. Bet nu Engorged man arī it kā liekas itin klausāms. Nu vokāls varēja būt daudz sulīgāks, bet nu mūzkia jau gana pieņemama. Tas tā - gaumes lieta.
A ko vēl varu ieteikt, paklausies Fleshless, kaut kas jau ir uz to pusi. Un kas man tāds kā vasaras favorīts bija - Disgorge (US) - Parallels of Infinite Torture. Smuks, vienmuļš, hipnotizējošs, skaists... Nu skaties pats kā Tev tas.
Intars
, 2005. gada 26. oktobrī, plkst. 20:37
0
 
Reku, sen dzirdēju forumos par šito vīterojam, nu ņēmu unn novilku. Gripa "Miasma" (Austrija), albums "Changes" (1992). Oi bļē, vo tas i laps pēc vella, un akurāt varētu atbilst šai tēmai.
Intars
, 2005. gada 26. oktobrī, plkst. 20:38
0
 
Tfu, grUpa "Miasma", kāda tev gripa, bla...
Intars
, 2005. gada 26. oktobrī, plkst. 21:17
0
 
Ak jā. Nevajadzētu aizmirst par vēl vienu somu mafijas pārstāvi - Demigod. "Sumber of Sullen Eyes" (1992) arī ir žanra klasika.
Intars
, 2005. gada 26. oktobrī, plkst. 22:14
0
 
Slumber of Sullen Eyes, es gribēju teikt. Pirksti un acis vairs neklausa.
ShIzM
, 2005. gada 26. oktobrī, plkst. 23:35
0
 
nju pameegjini maybe Obscenity. Gruuti dabuut, bet nu man "[1992] Obscenity - Suffocated Truth" meetaajas uz PeeCha. Tiiri normaals. Pati grupa ap to laiku arii radaas (ja mani atminja nevilj)
augury
, 2005. gada 27. oktobrī, plkst. 01:25
0
 
yap Sumber of Sullen Eyes tas tik ir kaut kas, dead soul personigi mana milaka dziesma, nu loti zhel ka shadow mehanics ir pilnigi cits sastaavs un muzika ari galigi ne ta, bet sos eyes ir perfekts, man biki atsit demilich, bet nune tik shiziigs
augury
, 2005. gada 27. oktobrī, plkst. 01:28
0
 
neiznu vai shita grupa te ir ieklauta bet Runemagick ( death/doom laikam) ar savu Darkness Death Room, tas ir tik sasodiiti namiigs, un atkal no shi dubult cd man patiik dziesma "winter" vis labak, loti lidzigi demigod, dazhos punktos, isteniba divaini no norvegijas dzirdet labu detuhu kas pei tam ir veca, man ta ka vairak ikas ka tur spiezh uz bleķi
augury
, 2005. gada 27. oktobrī, plkst. 01:42
0
 
ja speciaali faunam, a shita man liekas varetu patik, tipa death, bet drausmigi shiziigs un expermentaals, sajuta tada ka satrakojies islama fundamentalists skraida pa NY galveno ielu un blaustas kapec vinam hamburgers japerk par tadu naudu, un vel ar galu.

tatad """"Lunatic Gods - Inhuman and Insensible"""

, ta nu nebus baiga cieta un auksta detuha, bet shito tiesham ir verts pachekot, pilniigs vaijprats ( kaut kas chucky fuks pusi atmosferas zina muha ha ha h ah )
augury
, 2005. gada 27. oktobrī, plkst. 01:48
0
 
ja nu es ari daudz griezhu uz riniki Iniquity, pa cik vini ir izjukushi varbut varam skaitiit ka vini ir veca detuha :), man vinealga patiik. piederas shitai teemai vai nee, katram japakalusaas. A un vel runajot par neatbilstibu, nu man liekas Brutal truth, tas ir jadzir, cehu tec dec grupele, nav iiiipashi melodiska bet nu ir forshi, atsi brutalaku necrophagistu
augury
, 2005. gada 27. oktobrī, plkst. 01:49
0
 
nevis atsi bet atsit ( vainiigs )
Fauns
, 2005. gada 27. oktobrī, plkst. 02:08
0
 
nu jau nu. Vai nav nedaudz par traku Brutal Truth pielīdzināt Necrophagist...? Man tas Brutal Truth nu tā.. nu tā... "Need To Control" ir normāls, bet "Sounds Of The Animal Kingdom" ir mērena kaka... Vairāk neesmu dzirdējis. Dodu priekšroku Cephalic Carnage izvirtībām, kas manuprāt būtu atbilstošāks kolektīvs salīdzinājumam ar Brutal Truth, nevis Necrophagist.
augury
, 2005. gada 27. oktobrī, plkst. 02:25
0
 
es biju dzirdejis tikai vienu albumu, bet pat isti nezinu kuru jo nejaushi to idzesu vai ari kaut kads viirus , da xuj vin zin, Salidzinaaju ar fagistu tapec ka technila ir raskturiigi ka muzika visu laiku iet vina linija, un pat ja ir kaut kadas atkapes noritam tad tas viss ir juutams, un tada zina. Nu ja dala par jazz metala es jau ari izteicu tadu lietu ka Cephalic Carnage ir baigi labs, kaut ari toreiz vinu ta isti nesapratu, jo vairak klausies jo vairak dzirdi, ta ir ar to muziku, katari grupai sava valoda, un kamer tu to uztver ...
Intars
, 2005. gada 27. oktobrī, plkst. 13:12
0
 
Man liekas, ka te ir kāda putra. Brutal Truth nav nekādi čehu tech death, viņi ir amīšu death/grind. Esmu dzirdējis 2 albumus - "Need to Control" un "Extreme Conditions Demand Extreme Response", kas abi ir, manuprāt, ļoti labi tā laika (90-to sākuma) šī žanra paraugi. Tie čehi droši vien būs kādi citi. Vaidzētu sameklēt šito, kā viņu, Lykathea Aflame - Elvenfris, kurus baigi arī slavē visur, bet nav vēl gadījies dxirdēt.
universum
, 2005. gada 27. oktobrī, plkst. 16:52
0
 
Brutal Truth tur basists starp citu ir danny lilker-tas pats kas s.o.d. un nuclear assault.
Need To Control manuprāt ir labākais šo veikums-ar dziemsu choice of a new generation-tāds punk/grind.
visā kopumā tāds baigi jautrais albums.
Slayer
, 2005. gada 28. oktobrī, plkst. 12:45
0
 
Brutal Truth patika pirmais disks "Extreme Conditions..." pēct tam jau mazāk. Pirmais arī šķiet ir vairāk atbilstošs terminam "vecā detuha".
Vēl 2 forši albumi - Messiah "Choir of Horrors" un Protector "A Shedding of Skin" - abi 1991. Vispār 1990 - 1992 ir vairāk laba muzona saražots kā nākamajos 10gados kopā
Slayer
, 2005. gada 28. oktobrī, plkst. 18:11
0
 
nu ja Brutal Truth, tad ari Extreme Noise Terror iederas. Man no šitiem kungiem vislabāk iet pie dūšas Damage381, kur Barney Greenway piedalaas. "Icon of Guilt" viekarsh zaibis dziesma
Intars
, 2005. gada 28. oktobrī, plkst. 18:24
0
 
Extreme Noise Terror ir redzēts dzīvajā :) Bet nu jau beztēma aiziet.
augury
, 2005. gada 16. decembrī, plkst. 17:12
0
 
Deceased (ASV) Death Metal (agrāk), Thrash/Heavy Metals

www.metal-archives.com/band.php?id=1392...

nu pašlaik klausos Rotten To The Core, kas ir kaut kāda best of

izlase, bet neteikšu ka man baigi patiktu, atgadina kaut kadu

motorhead, pat ļot, nu neskaitot vokālu, šitas laik ir tas

crossover ta saucamais ( thrash+punk ?), meldiņi jautri, itkā

dzirdēti, tomēr gremojami, taču es gribēju runāt tieši par albūmu

( ak kungs, state oppression kaut vai vokala dēļ ir jadzird ha ha

ha ), ES GRIBĒJU RUNĀT PAR albūmu Fearless Undead Machines un

salīdzināt to ar pedējo As The Weird Travel On ( jo tiši tos

novilku ), neemsu gan labs thrash parzinātājs, bet meģināšu.
Ja nu man labāk patīk vecais jo tajā ir minētais death atjaukums.
Tātad "Fearless Undead Machines" ( 1996 gada octobris ). Sākoties

ar interesanu muldēšanas ievadiņu, aiziet vinkārši perfekts solo,

vienkārši prefekts, uz hypocrisy in to the abbys pusi man

liekas, stingrs un taisns ka tiko izpakots ziloņa dildo, Gorefest

cienītāi novērēts šo grupu. Mūzika ātra un enerģiska, vokāls ne

kā testament, ne kā exodus, vairāk kā slayer, bet vokāla jūtamo

melodiju atskurbīnot ik pā brīdim iebāžot mucā. Tiešā daudz labu

solo, rifi tiešām interesanti, tomēr nemaz nevelk uz ko zviedru,

ir saglabāts raw elemts. Ja kāds ir dzirdējis "high of fire", tad

vokāls man liekas ir kau kas ļoti līdzīgs, tikai ar vairāk krēpam

kaklā. Par rifu daudzumu un interesētības trūkumu te nak ko

runāt. TIk padomā es klausos 7 dziesmu, et jau tik daudz

emocijas, bļa nu super, jaut trešo reizi dzirdu solo. Enerģiski.

Piem The Silent Creature dziesma sākas kā kādz iron maiden

gabals, patīkama daudzveidība, galīgi neparsātināta, gan vietas

kur rifu aprauj un klusumā ko iemūld caur sakostiem

zobiem,velreiz jauzteic vokāls, tiešām laba atdeve, jauki

izbļavieni kas man atgadina destruction vokalistu bļaujot nail to

the fuuking cross. Deceased māk pārstegt, apvienojot savas

dziesmas nesalkanu meldoic death, un labu kačku kas neapnīk un

foršiem solo. Šitas tiešam ir jādzird katram thrash un death

cienītājam. Mūzika parāk daudzveidīga, jaklausās pašam. Nu tādi

gabali kā Contamination nevajadētu uztver nopietni, jo tas ir

atmosfēras uzturētājs, ta nav lenā dziesma. Varbūt kopumā vaina

varētu būt tada ka ir parāk gara dziesmas, bet nu es domāju

dzivajā skatītaji par to nevarētu sūdzēties. No tādas

interesantas kompozīcijas kā From the Ground They Came var

saprast kur panesās šitā mode iesāk leno gabalu,kaut kādi synth

sampli solo, un pāriet kaut kados primitīvi progresējošos akordo

un pa virsu solo. Itkā nekas sevišķs, bet sajūtas man izraisa

dīvainas. The Psychic man atgādin kaut ko no kreator ( sakums ).

Sasodīts ku Beyond Science ir peroš, vsipār no šitā albūma man

tirpas skrien pāri, viņā iztrūkts uz vienas rokās pirkstiem

skaitāmas vietas lai stāvētu blakus kādiem grandiem, tomēr te

pietiekoši orģinālas idejas, untiem kam nepatīk vecmodīgs thrash,

es saku ka šis patiks šā kā tā.
augury
, 2005. gada 16. decembrī, plkst. 17:12
0
 
atvainojos, es rakstīju notpadā, kaut kāds gļuks sanāca.
augury
, 2005. gada 16. decembrī, plkst. 17:13
0
 
un pie tam kuram tad nepatīk zombiju tēmas.
Intars
, 2005. gada 16. decembrī, plkst. 17:22
0
 
A tiem, kam patīk vecmodīgs thrash, nepatiks? :D Būs jāiečol, ir dzirdēts, ka šos slavē diezgan bieži.
Slayer
, 2005. gada 16. decembrī, plkst. 19:28
0
 
Deceased spārda, jā gan
Slayer
, 2005. gada 16. decembrī, plkst. 20:17
0
 
Cancer, nekas īpašs, bet ir oldschool un ir ok. Interesants facts ir tas, ka James Murphey spēlē ģitāru viņu albūmā nr2. Bet sanāk tā, ka labākais ir albūms nr3 un nr1.
Fauns
, 2006. gada 3. janvārī, plkst. 21:51
0
 
Autopsy ir ahūūūna labss. Baigi labs. Kā es tā agrāk nebiju to pamanījis... laikam pasūdīgākas kvalitātes ieraksts bija.

Mental Funeral
Acts Of The Unspeakable
Severed Survival

uh!

Massacra ar ir labu labais, paldies zēni.
____________

Un vēl divas mantiņas no Malēja plauktiem, tiem, kam ar šo visu bija par īsu (vai var būt arī savādāk? Ko tu neteiksi sīkā pipele...?!)

Mordicus - "Dances From Left" (1993)

Tāds paspēcīgs oldskūls death ar blakk pieskaņu. Tas blakk gan vairāk tīri uz vokālu un noskaņojumu, nu tā grūti paskaidrot, bet kad dzirdēsi, taps skaidrs

Seance - "Saltrubbed Eyes" (1994)

Ļoti labs, atļaušos pat teikt, priekš tā laika savdabīga detuha ar labu dusmīgu onkoli pie mikrofona. Intensīvu skanējumu, inčīgām vietiņām, mmm... Ņammīte.
Intars
, 2007. gada 22. februārī, plkst. 15:11
0
 
Uznāca noskaņojums uz veco detūhu, tā nu iemtu aci še, kas vēl labs nav noklausīts. Pie viena pamanīju, ka neviens nav pieminējis tādu gardumu kā Torchure. Baisi labais vāču oldskūlnieks, divi albumi - Beyond the Veil (1992) un The Essence (1993).
BigUgga
, 2007. gada 22. februārī, plkst. 22:03
0
 
kā laiks iet :( vemptt grippas
viking_crown
, 2007. gada 22. februārī, plkst. 23:20
0
 
Uznāca nostaļģija pēc "biržas" laikiem:D
punx04
, 2007. gada 23. februārī, plkst. 01:24
0
 
Jā, ''birža'' svētdienās aiz Gaiļezera slimnīcas...
Obituary,Morbid Angel,Morgoth...''Rock Hard'' un ''Metal Hammer'' apdriskātiem vākiem un kā likums izrautiem plakātiem...Melnbaltas fočenes ar blicēm...Pie Agra no Cēsīm varēja pasūtīt lai uzšuj vai pāršuj kosuhu ar īstajiem platajiem rāvējslēdžiem...Ā,vē... uzšuves,sprādzes...
Tad katra kasete ar kādu jaunu albumu bij zelta vērtē, a tagad - dienā var desmitiem jaunumus netā dabūt un...Nē, nu jau sākās - a tad, a tagad - tāpat laika mašīnu neviens neiedos.Kā nu ir, tā ar jādzīvo.
viking_crown
, 2007. gada 23. februārī, plkst. 09:56
0
 
Jā, gandrīz katru svētdienu iznāca braukt(tik sen tas bija...), pēc ierakstiem. Toreiz man CD atskaņotāja nebija - visu klausījos uz kasetēm. Centrā uzreiz sapirku kādas 10 TDK kasetes un uz biržu. Par katru ierakstu kasetē - 1LS. Vecie hipiji ar savām platēm vienā pusē - jaunie otrā pusē:)) Btw - kas tur tagad notiek, vai tur kāds vēl tusē?
punx04
, 2007. gada 23. februārī, plkst. 10:26
0
 
Nezinu,man liekas ka jau daudzus gadus tur nekas nenotiek.
Jelgab
, 2007. gada 23. februārī, plkst. 12:30
0
 
Bija bazārs kaut kur zem jumta vākties. Sen tas bija, nav vairs nekā.
Biržā bija viss, ko cilvēkam vajag.
Fauns
, 2007. gada 19. aprīlī, plkst. 18:56
0
 
Nu ir sūdi.. man sāk cepīt Morbid Angel.. o_0 kur man bij prāts? ... bija jau aizdoma, kad kāds zināja teikt, ka šo ģitārists esot baigais kveika fanāts.

Vēl pa šo laiku nostabilizējās tādas bandas, kā:

Atrocity
Demigod
Oppressor
Iniquity
Yyrkoon (svaigie zēni, bet tomēr kāds spēks!)

bet tas tā... ja nu kas...

Starp citu, tam last.fm forša fīča ir radio pēc tagiem. Iemočī kādu virzienu gribi un nezini vairs bēdu, ja negribās neko konkrētu un ir vēlme ļauties nejaušībai.

Priekā!
fatduude
, 2007. gada 19. aprīlī, plkst. 19:30
+2
 
last.fm reāli ierulē, pats jau vairāk kā gadu tur un ir baigi kruta!!
un Yyrkoon iespārda ne pa jokam, man ir Occult Medicine un tas ir vienkārši pizģec albūmiņš
Zipaks
, 2007. gada 19. aprīlī, plkst. 19:45
0
 
bet tai last.fm tak praktiski 0:30 sek sampli, kāda jēga klausīties...
Fauns
, 2007. gada 9. maijā, plkst. 12:03
0
 
Sorcery - "Bloodchilling Tales" (1991)
Chaos
, 2007. gada 9. maijā, plkst. 12:14
0
 
zviedrinieki Hetsheads-we hail the possessed-
ierakstīts `91, bet izdots `94
Intars
, 2007. gada 9. maijā, plkst. 12:14
0
 
Faun, ķer ciet šo:

Nerlich - Defabricated Process (2007)! Pavisam svaigi zēni, bet nu varens oldskūlblieziens a la agrīnie Death + Suffocation un pa drusciņai vēl kas no Holandes un Zviedrijas.

btw, Disincarnate bija jau pieminēts?

Man te vēl kaut kādi atsevišķi gabali mētājas, no kuriem spēcīgi ir Fornjotr, Funebre, Mordicus tu jau minēji, Nightrealm, Unsound World - nu tas tā, prats diezgan, ar black vokālu. Un viens pavisam jocīgs - Thraciar.
Intars
, 2007. gada 9. maijā, plkst. 12:15
0
 
prats = prasts
Fauns
, 2007. gada 9. maijā, plkst. 12:21
0
 
Ok, eju meklēties.

No manas puses vēl tāds ļoti pat tīkams brazīļu SexTrash "Funeral Serenade" (1992)
Fauns
, 2007. gada 9. maijā, plkst. 12:23
0
 
Un ja rodās šaubas vai tika pieminēts, "Ctrl + F" var palīdzēt ;)
Intars
, 2007. gada 9. maijā, plkst. 13:11
0
 
Es jau to arī pielietoju ;) bet ja nu kļūdaini uzrakstīts, tad nekā :P
Jelgab
, 2007. gada 9. maijā, plkst. 18:23
0
 
A Konkhra jums nepatīk?
fatduude
, 2007. gada 9. maijā, plkst. 22:00
+2
 
a kāds ir dzirdējis Morbosidad?? man ir šamo 2004 gada veikums Cojete A Dios Por El Culo un tas vienkārši cepī reāli!! tāds ar nelielu bleka piedevu..
Intars
, 2008. gada 15. februārī, plkst. 10:06
0
 
Testējot apdeitoto meklētāju, atvēru atkal šo tēmu un izskrēju cauri - pēdējā laikā es kā reiz uz šito muzīku esmu uzsēdies, un arī man ir skaidrs, ka 90% no vērtīgās detuhas tiešām ir saražota laikā līdz 1995. gadam. Pie reizes Tēmu varu papildināt ar

Ripping Corpse - Dreaming With The Dead (1991) (tur Erik Rutan no Morbid Angel/Hate Eternal spēlēja)

Pentacle - ...Rides The Moonstorm (1998) - bišķi jaunāks, tomēr izteikti vecās skolas garā.

Un dīvaini, ka nav ticis pieminēts Thanatos, kas nav nemaz tik mazpazīstama grupa.
Chaos
, 2008. gada 15. februārī, plkst. 11:04
0
 
uz obituārī šniti Resurrection-Embalmed Existence-, šamiem starp citu šogad iznāks jauns CD Mistaken for Dead
BladeOfDarkness
, 2008. gada 15. februārī, plkst. 12:51
0
 
Oh, Resurrection spārda. Sevišķi tie "bloody intro" :) Jāčeko jaunais.
MacCybex
, 2008. gada 15. februārī, plkst. 13:12
0
 
Jungle Rot spēlē tādu old-school groove death metal, diezgan atgadina Six Feet Under.
RuncisRenars
, 2008. gada 15. februārī, plkst. 15:55
0
 
Kā industriālā nāve noteikti, noteikti ir jāklausās Godflesh agrīnie albumi. Streetcleaner, Pure, Selfless - oj, tā tik ir manta.
RuncisRenars
, 2008. gada 15. februārī, plkst. 15:56
0
 
KILLL savukārt ir ļoti garšīga digitālā nāve.
RuncisRenars
, 2008. gada 15. februārī, plkst. 15:56
0
 
Wolf Eyes - noizpilna nāve.
ShIzzz
, 2008. gada 15. februārī, plkst. 17:03
0
 
njā ... izskatās, ka būs jāsaņemas tādiem pamatīgiem nāves ražas ievākšanas svētkiem \m/
KILLERMAIDEN
, 2008. gada 16. februārī, plkst. 12:43
0
 
BENEDICTION-"The Grotesque". 100% DEATH METAL ESENCE! Ja nav dzirdēts-TAD TAS IR STEIDZAMI JĀLABO. Kurš šo mantu pazīst...SAPRATĪS.
BladeOfDarkness
, 2008. gada 16. februārī, plkst. 15:12
0
 
Gan grupa, gan dziesma laba, bet līdz Death Metal etalonam gan stilistiski, gan muzikālu patālu ...
KILLERMAIDEN
, 2008. gada 16. februārī, plkst. 16:35
0
 
Par ETALONU grūti spriest. Katram tas var būt savs un periodiski var mainīties. Pat no garastāvokļa tas var būt atkarīgs. Nemainīgas ir tikai laika pārbaudītas vērtības. Nu piemēram IRON MAIDEN(personīgi man). Bet ir tādi kam I.M. ir pie... Ta lūk, 100% etalons nepastāv (un nevar).
P.S. Pie BENEDICTION es pievienotu MORBID ANGEL-"Covenant" un "Domination".
BladeOfDarkness
, 2008. gada 16. februārī, plkst. 20:56
0
 
"Covenant" viennozīmīgi spārda, bet īsti nemaz neatceros, kura gada ražōjums ir "Domination", 1991 un 2000 vairāk iespārda.

Bet IM viennozīmīgi iekabina SamovaraM, bet citi uz -Kings of Metal- titulu nav pretendējuši (cik man zināms) :)
KILLERMAIDEN
, 2008. gada 17. februārī, plkst. 13:18
0
 
Ar to -KINGS OF METAL- MANOWARS pārcentās. OŽ pēc NARCISISMA.
Intars
, 2008. gada 18. februārī, plkst. 09:41
0
 
Domination ir pēdējais ar Vincentu. 1995. laikam. Labs, bet vājākais no tiem, kas ar Vincentu (nu vismaz, kamēr jaunais vēl nav izdots :D). Benediction jau sākumā bija pieminēts.

Starp citu, labs ir arī Agressor - Towards Beyond (1992).
Petenju Maleejs
, 2008. gada 18. februārī, plkst. 10:11
0
 
man atkal liekas, ka Domination ir spēcīgākais no Morbid Angel, sabalansēts un nostrādāts perfekti, priekš manis noteikti death metal paraugs, kopā ar Carcass - Heartwork un Gorefest - False
Chaos
, 2008. gada 18. februārī, plkst. 10:21
0
 
man arī Domination liekas vislabākais ar Mr.Vincent. ar to iepriekšējo vok;alistu vislabākais bij FormulasFatalToTheFlesh-ta... ir zvērīgi laps
majors
, 2008. gada 18. februārī, plkst. 10:23
0
 
BladeOfDarkness, aizvakar, plkst. 15:12 [Profils] [Link]

Gan grupa, gan dziesma laba, bet līdz Death Metal etalonam gan stilistiski, gan muzikālu patālu ...

KILLERMAIDEN,
"Par ETALONU grūti spriest. Katram tas var būt savs un periodiski var mainīties. Pat no garastāvokļa tas var būt atkarīgs. Nemainīgas ir tikai laika pārbaudītas vērtības. Nu piemēram IRON MAIDEN"

wtf? kāds I.M. sakars ar death metal???

mož Elvisu paziņot par death metal etalonu, kā pirmo "rokeri" vai misisipi aklos nēģerus kas radīja blūzu?

nēģeri>Elviss>I.M.>CC

Fauns
, 2008. gada 18. februārī, plkst. 10:26
0
 
Transgressor - "Ether For Scapegoat" (1992).. šito laiciņu apakaļ Juodonkuls ieteica ieprovēt. Abnormāli jauks japāņu notikums.

Un vispār, baigie kundziņi jūs esat! Sēž, murmina kaut ko par dzīves jēgu, bet klusē par Illdisposed - "Burn Me Wicked" (2006). Vakar pavisam nejauši uzgāju, un vēljoprojām nevaru atiet. Nav jau nekāda vecās skolas detuha, bet nu zvērā!

Ta vēl tāds Drawn And Quartered "Merciless Hammer Of Lucifer" (2007) atradās. Pēc skaņas un noskaņas baigi uz Immolation velk, bet ļoti tīkams.

+ Corpus Mortale "A New Species Of Deviant" (2007), kur spēlē divi onkas no Iniquity. Un tas jau vien ir kvalitātes zīmogs.
BladeOfDarkness
, 2008. gada 18. februārī, plkst. 10:51
0
 
Un kāpēc gan IM jābūt kādam sakaram ar Death Metal ?!
kk:(
, 2008. gada 18. februārī, plkst. 10:52
0
 
PSYPHERIA "Embrace the mutation"
Izdots 2002. gadā, bet man šķiet tur ir daudz kas no "oldskūlās" estētikas. Un arī savdabīgs viņš ir, tāds citplanētiski murgains, uzmācīgs. Vardu sakot - "one step beyond". Ja būtu iznācis kaut kad 90-to pirmajā pusē, tad šodien droši vien būtu mega-kults.

Vēl izmēģiniet šādus oldskūlos produktus:
CADAVER "In pains" (1992)
GENERAL SURGERY "Necrology" EP (1991)
NECRONY "Pathological Performances" (1993)
EMBALMER "There was blood everywhere" (1997, bet tā ir 90-to sākuma demo ierakstu izlase.)
fatduude
, 2008. gada 18. februārī, plkst. 11:05
+1
 
"Un vispār, baigie kundziņi jūs esat! Sēž, murmina kaut ko par dzīves jēgu, bet klusē par Illdisposed - "Burn Me Wicked" (2006)."
Protams, neslikts albums, bet ne tik ļoti, lai būtu jānovēršas no dzīves jēgas nmeklējumiem, kādas 2-3 dziesmas tik tur bij uz urrā. Manuprāt šo agrīnie veikumi pēcpusi spārda vairāk.
Intars
, 2008. gada 18. februārī, plkst. 13:41
0
 
Meh, Burm Me Wicked man diez ko nepatika. Ja iepriekšējais - "1-800 Vindication" bija īstens paraugs, kā uztaisīt modīgu un smagi kačājošu muzonu, tad "Burn Me Wicked" ir visai neveiksmīgs mēģinājums to atkārtot. Ja tev patīk "Burn Me wicked", tad no "1-800 Vindication" pēc loģikas vispār vajadzētu stāvēt nonstopā. Ja kas es tak tev pirms pāris gadiem tieši šo arī ieteicu ;)
Intars
, 2008. gada 18. februārī, plkst. 13:51
0
 
Ā, vienīgi Illdispunk'd no tā pēdējā bij prikolīgs.
Jelgab
, 2008. gada 18. februārī, plkst. 14:18
0
 
Manī mīt kaut kādas iracionālas bailes iečekot mīļo veco jaunos piedāvājumus.
KILLERMAIDEN
, 2008. gada 18. februārī, plkst. 16:25
0
 
majors, šodien, plkst. 10:23
wtf? kāds I.M. sakars ar death metal???
SAKARS IR VISTIEŠĀKAIS!
Paņem jebkuru metal enciklopēdiju un palasi. Turklāt, viens no OBITUARY memberiem(precīzi kurš...neatceros) intervijā, uz jautājumu- kurš viņaprāt ir bijis DEATH METAL aizsācējs, atbildēja- IRON MAIDEN un VENOM u.t.t.
Gribi pārliecināties? Atrodi žurnālu "ZARRRAZA". Bija tāda manta 90. gadu pirmajā pusē. PALASI...PĀRLIECINIES.
Vai arī tu domā ka DEATH METAL vienpersonīgi izgudroja Chuck Schuldiner(R.I.P.) vienā vakarā?
P.S. un vispār... Iron Maiden es pieminēju ne DEATH METAL kontekstā,bet gan kā piemēru vērtībai kas ir izturējusi laika pārbaudi.(Cienu šos kopš 1987 gada).
P.S.p.s. Smuku bildi ieliki profilā.
Intars
, 2008. gada 18. februārī, plkst. 16:32
0
 
Vienpersonīgi jau nu Čaks neizgudroja, bet Iron Maiden jau nu arī death metal neizgudrujoa. Ne jau tas ka viņiem nebūtu sakars (bet tad tiešām, kā jau majors teica, arī Elviss un varbūt arī Harijs Vatsons ir jāmin kā death metal tēvi :D).

Da labi, ne jau par to vispār ir runa.
MacCybex
, 2008. gada 18. februārī, plkst. 21:49
0
 
PIrms Schuldiner bija Kam Lee, un pirmie death metal aizsacēji bija Celtic Frost.
Bet ja runāt par pašiem sākumiem, tad jau nevis Iron Maiden, bet Black Sabbath.
Chaos
, 2008. gada 18. februārī, plkst. 21:56
0
 
un aiziet beztēma kurš bij pirmais, kuram varēja piekarināt bļenduku METAL. skaidrs ir tikai viens, ka pirmais čuvaks, kas izkāpa uz mēness bija Nils Armstrongs.
Chaos
, 2008. gada 18. februārī, plkst. 21:57
0
 
labāk paklausās jauno Forefather zlobiņu Steadfast!!!
MacCybex
, 2008. gada 18. februārī, plkst. 21:58
0
 
Nebija viņš tur, tas viss tika inscinēts un nofilmēts kinostudijā un tas ir sen zināms fakts.
Chaos
, 2008. gada 18. februārī, plkst. 22:18
0
 
un arī Elviss īstenībā nav miris...
KILLERMAIDEN
, 2008. gada 18. februārī, plkst. 22:35
0
 
HA! Tēma attīstās jaunā gultnē. Chaos, pilnībā tev piekrītu-TĒMA AIZGĀJUSI PILNĪGĀ BEZSAKARĀ!-

Bet ja turpina iesākto... Nu tad vēl būtu vērts pieminēt death/thrash bandu POSSESSED ar viņu (84)gada demo "DEATH METAL". Citi atkal šamējos uzskata par pirmajiem.
Intars
, 2008. gada 19. februārī, plkst. 09:25
0
 
Posessed ir lielisks (bļā, kā WOA nocēla jumtu), bet man viņš lielas tuvāk thrash nekā death. Katrā ziņā tas nav tas, kas tēmas sākumā tika prasīts.

Man jau liekas, ka Kam Lee nebija pirms Šuldinera, bet gan KOPĀ ar viņu iekš Mantas.
Fauns
, 2008. gada 19. februārī, plkst. 09:43
0
 
ok, velku jau nost to "Vindication". Un tas modīgums arī mani visvairāk pārsteidza iekš pēdējā. Līdz šim vēl nezināju, ka tas var skanēt tik solīdi, gaumīgi un aizraujosi vienlaikus. Es pat nez... tā it kā sakrustotu Dark Tranquillity ar Bolt Thrower vai kaut kā tamlīdzīgi.
Jelgab
, 2008. gada 20. februārī, plkst. 12:18
0
 
Posessed ir tas. Pirmais auto arī izskatījās ne pēc auto.
BladeOfDarkness
, 2008. gada 20. februārī, plkst. 17:13
0
 
Sanāca vakar palūrēt Dāņu koncertDVD - man par lielu pārsteigumu, baigi iespārdīja, kaut gan neviens albums man nepatīk. Dzīvais spēks, tā teikt !
Intars
, 2008. gada 22. februārī, plkst. 10:59
0
 
Depravity - Silence of the Centuries (EP) (1993).

Somi, diezgan atgādina veco labo Demigod. Žēl tikai, ka nevienu pilnmetrāžas albumu nav izdevuši.
BladeOfDarkness
, 2008. gada 22. februārī, plkst. 21:37
0
 
Būs jāievērtē. Uzreiz ar mazu MB kačāšanu, ievērtēšu gan Somu kulta grupu, gan uzzināšu, kas par kluci ir Demigod ;)
majors
, 2008. gada 23. februārī, plkst. 12:38
0
 
njaa, manos 21 gados nesaprast visu to veco staffu, kau kā pierasts pie brutal death, bet no tādiem senajiem Holocausto, Sarcófago ieper ar īpašu noskaņu.
Petenju Maleejs
, 2008. gada 4. aprīlī, plkst. 19:26
0
 
bļīns... beidzot izdevās nokačāt:

Incubus - Beyond The Unknown

fāāāāāākkkkk... kas par mantu... massacre of the unborn man ikdienas himnas statusā... rrrrr
Intars
, 2008. gada 6. aprīlī, plkst. 23:21
0
 
nu bet tak joptvaju. kā tad, ibio bļē!
Intars
, 2008. gada 13. maijā, plkst. 12:21
0
 
O, atklāju sev šitādus Repugnant, iz Sviedrijas, ar 2006. gada albumu Epitome of Darkness. It kā jau jauno laiku banda, bet skan sasodīti oldskūlīgi un vispār pizdāta.
BladeOfDarkness
, 2008. gada 13. maijā, plkst. 14:24
0
 
Jaunais GRAVE gan borings, un skaņa ~ kā 1991 demo
Petenju Maleejs
, 2008. gada 13. maijā, plkst. 14:41
0
 
Master nelielās devās ar labi iet iekšā :):)
Fauns
, 2008. gada 19. oktobrī, plkst. 20:30
0
 
Metiet visu pie malas un čekojiet Viogression "Expound & Exhort" [1991]
Fauns
, 2008. gada 19. oktobrī, plkst. 20:46
0
 
ā, jā, un vēl Vore "Maleficus" [2005]. Lēns, garšīgs, vairāk tā kā uz Morbid Angel skolas pusi, ar ļoti labu vokālu, tikai, diemžēl, soliņu nav...
Petenju Maleejs
, 2008. gada 20. oktobrī, plkst. 12:33
0
 
nu Tu arī... nometu ar', netīru (tikko) tualetes papīru pie malas... fui
BladeOfDarkness
, 2008. gada 20. oktobrī, plkst. 13:48
0
 
Bet Grave tomēr iepatikās. Iespējams šo labākais albums.
Balrogh
, 2008. gada 21. oktobrī, plkst. 15:49
0
 
Grave - You'll Never See!!! LIELISKA MANTA.
BladeOfDarkness
, 2008. gada 21. oktobrī, plkst. 15:53
0
 
DETEST - Dorval (1994) - neslikts oldskūlnieks ar tekstiem a la Nocturnus, Oxiplegtz, Hypocrisy. Dāņu vienīgais albums.
BladeOfDarkness
, 2009. gada 1. janvārī, plkst. 20:10
0
 
EVOCATION - Tales from the Tomb (2007) - tas ir ugars. Kārtīga vecā stila ''melodiskā'' Zviedru desa - At the Gates, Seance, Unleashed, Grave, Entombed garā. Džeki pirmos demo 1992 izdeva, bet līdz debijniekam tikai 2007.gadā tika. Baigi spārda. Tagad šigada (tpu tu, 2008) - ''Dead Calm Chaos'' velku.

www.metal-archives.com/band.php?id=19145...
Fauns
, 2009. gada 21. janvārī, plkst. 10:19
0
 
Nu vot, BigUgga reiz ieteica to Gurkkhas, ko beigu beigās izbrāķēju. Nē, nē, viss kārtībā, Gurkkhas nav baudāma banda, bet toties no francūžiem tagad klausos tīri neko detuhu - Kabbal "Synthetically Revived" (2002)
Petenju Maleejs
, 2009. gada 21. janvārī, plkst. 10:53
0
 
Tu labāk pamaksā nodoklīšus, valstij tagad grūti, nevis klausies detuhu... uhh..
Fauns
, 2009. gada 21. janvārī, plkst. 11:04
0
 
ble, pāris Kanibāļu riffus nospēruši, cūciņas.
Intars
, 2009. gada 21. janvārī, plkst. 11:32
0
 
Aggressor bija labs no vecajiem sprancūžiem (jau vienreiz laikam te pieminēju), bet tas tāds death/thrash.

Vēl atcerējos no neminētiem - Nunslaughter tīri fains iraid.

Afflicted laikam nav pieminēts.

Un zvērīgi labs, pa pērno gadu dikti iecienīts tapis - peruāņu Mortem. Nu vareni stiprs!

BladeOfDarkness
, 2009. gada 21. janvārī, plkst. 12:04
0
 
Agressorr - Syphosium of Rebirth (1994) bija visai interesants pabrutāls Death/Thrash ar medieval elementiem (visādi kori, fleitiņas - vijolītes). Var nedaudz ar Believer (1993) salīdzināt.

Laikam labākais ko no frančiem esmu dzirdējis ir FAIRLIGHT - Le Bal des Éternels (1997) - Melodic / Progressive Death, kas izklausās pēc ''Tales fFrom the Thousand Lakes'' Death Metal versijas. No Franču Desas tik FURIA (divi pirmie tīri labi, bet 2006. galīgs sūds) un CARCARIAS nāk prātā.

Itkā par baigo oldskūlu nevarētu saukt, bet DEMONOID - Riders of the Apocalypse (2004) konkrēti iespārda. Var salīdzināt ar MESSIAH - Undergraund (1994), jo muzons nedaudz līdzīgs (ātrs Death ar Thrash pribambasiem un abos pie mikrofona Christofer Johnson m/

P.S. EVOCATION 2008 ir OK, bet nespārda tik ļoti kā 2007.
BladeOfDarkness
, 2009. gada 21. janvārī, plkst. 12:09
0
 
Bet AFFLICTED - Prodigal Sun (1992) 90-to sākumā skaitījās baigi kruts un oriģināls. Vismaz tajos laikos daudzi paziņas to slavēja, tik man nepatika. Nākamajā albumā šie sāka Poweru rukāt (~ kā Unleashed - Victory).

Un reāli oldskūlīgs Melodic Death par kuru visai maz zina ir UNANIMATED - Ancient God of Evil (1995). Klasika, bļa. Iepriekšējais In the Forest of the Dreaming Dead (1993) vairāk uz Black velk un man tik ļoti nepatīk.
Chaos
, 2009. gada 21. janvārī, plkst. 12:45
0
 
no frančiem Loudblast ir ahūna labs. nav gan tīra oldskūlā detuha, bet tāda feini melodiska detuha

www.metal-archives.com/band.php?id=944...
Petenju Maleejs
, 2009. gada 21. janvārī, plkst. 12:53
0
 
UNANIMATED - Ancient God of Evil (1995 - vai tur nebija arī sava daļa bleka ? Es no sava beŗnības ārprāta dienām atceros, ka bleku tur sadzirdēju...
BladeOfDarkness
, 2009. gada 21. janvārī, plkst. 14:00
0
 
Bišķīt varbūt bija (tikpat daudz, cik pirmajos Dark Tranquillity albumos), bet netik daudz kā jūsu mīļotajiem Gates of Ishtar (1996).
Petenju Maleejs
, 2009. gada 21. janvārī, plkst. 14:26
0
 
:D:D:D GOI
Petenju Maleejs
, 2009. gada 21. janvārī, plkst. 15:28
0
 
atcerējos vel ir tāds veidojuss kā:

MASTER, atceros, ka pirmais albūms tīri labi gāja iekšā
Intars
, 2009. gada 21. janvārī, plkst. 18:43
0
 
"Petenju Maleejs, 2008. gada 13. maijā, plkst. 14:41
Master nelielās devās ar labi iet iekšā :):)"

Mjā, pat gandrīz vārds vārdā atkārtoji :)
Petenju Maleejs
, 2009. gada 21. janvārī, plkst. 19:15
0
 
nja... es ierakstīju un pēc tam pats sevi pieķēru... a kā Tu piefiksēji ?
Intars
, 2009. gada 21. janvārī, plkst. 20:53
0
 
^ šodien, pirms iepostēt to iepriekšējo, pārskrēju pāri visai tēmai vēlreiz, tā arī aizķērās atmiņā.
Petenju Maleejs
, 2009. gada 21. janvārī, plkst. 22:02
0
 
mīļi... *mca
BladeOfDarkness
, 2009. gada 21. janvārī, plkst. 22:08
0
 
Šodien akūni labo oldskūlnieku noklausījos - Dāņus MACERATION - A Serenade of Agony (1992) - tāds kečīgs midtempo / fasttempo Desenieks ar brutāla Thrash fišķām. Var raksturot kā Acu$er - Repent (1992) un Unleashed pirmo 3 albumu sajaukumu.

P.S. MA recenzijā gan viens gudrinieks ierakstīja, ka ja grib Death ar Thrash iezīmēm, tad daudz labāks ir MASTER - On the Seveth Day ... , bet nu lai viņš iet dirst.
BladeOfDarkness
, 2009. gada 21. janvārī, plkst. 22:12
0
 
Bļa, nupat piefiksēju, ka veco MASTER savus padsmit gadus neesmu klausījies - tolaik ne visai aizgāja un nesen ievērtētais ''Slaves to Society'' (2007) necepīja. Būs jāpačeko.
BladeOfDarkness
, 2009. gada 21. janvārī, plkst. 22:28
0
 
P.S. Tajā MACERATION dzied un citas darbības veic tāds puisītis kā Day Disyraah, ja nu tas ko kādam izsaka ;)
Chaos
, 2009. gada 22. janvārī, plkst. 08:24
0
 
^^^ šis bij tajā Dāņa Gulbja megapakā. tīri tā neko tas Maceration, tipiska vecā detuha a la Entombed Left Hand Path.

P.S. es nez vai kāds ir pieminējis, bet Sentencedam pirmie albumi arī bija smuki detņiki-Shadows of the Past un North From Here
Petenju Maleejs
, 2009. gada 22. janvārī, plkst. 09:18
0
 
ui, jā pareizi jānovelk tie vecie sentenced... thnx
BladeOfDarkness
, 2009. gada 22. janvārī, plkst. 10:43
0
 
Uhu, es ar to MegaPack novilku ;) Vairākus interesantus projektus atklāju.

Sentenced pirmais nekas īpašs, bet otrais gan labs pirmatnējs Melodic Death.
Intars
, 2009. gada 22. janvārī, plkst. 11:32
0
 
Pirmo Sentencēto tā arī neesmu noklausījies, bet otrais ir zvērā labs.
decapitated
, 2009. gada 22. janvārī, plkst. 13:54
0
 
tas Brutalitiy ir vienkarsi garsiigs, tagad klausos.
eu kas par megapaku?
Chaos
, 2009. gada 22. janvārī, plkst. 14:00
+1
 
^^^ visi Dan Swano projekti
re ku ir, vienīgi kādas divas nedēļas kačāsi:D

torrent-finder.com/show.php?q=dan+swan...
Chaos
, 2009. gada 22. janvārī, plkst. 14:03
0
 
tie viņa progresīvie baigi labie-Route Nine un Odyssey
decapitated
, 2009. gada 22. janvārī, plkst. 14:35
0
 
paldies, chaos :)
Petenju Maleejs
, 2009. gada 22. janvārī, plkst. 15:23
+3
 
mhmhmh... brutality... tā ir tik mega laba grupa, slavas ziņā, manuprāt, vajadzētu būt kanibāļu vietā... bet jā, mārketings, mārketings...
BladeOfDarkness
, 2009. gada 22. janvārī, plkst. 16:59
0
 
Bļa, kā ta es neesmu te DESULTORY pieminējis ? WTF ! Laikam citā topikā. Whatever. Pirmie divi šo albumi reāli spārda m/

Into Eternity (1993)
Bitterness (1994)
Fauns
, 2009. gada 22. janvārī, plkst. 21:28
+2
 
Man te šodien sanāca prikols - joks, smieklīgs atgadījums, kā saka, zinies, jancīga situācija. Domāju novilkt to jauno Seance, bet pirms tam ielienu iečolēt kas ar šiem darās iekš to metal-archives, un skatos, o, ir taču tāds "Fornever Laid To Rest" (1992), ko nolemju izbaudīt pirmo, jo viņš tomēr pirmais utt.. Kamēr tas nu nāk, tikām ačteles šaudās šurpu turpu, un ko es pamanu? Ka abi ģitāristi tusē tādā ansamblī Satanic Slaughter, kuru albumu "Afterlife Kingdom" man te piedāvā pa kapeikām paķert. Es i nebūtu i skatījies, ja tos Seance onkas nebūtu iemanījis sastāvā. Pirmais iespaids: wtf? Pēc tam seko atklāsme... Bledd! Es vēl līdz tam Seance neesmu īsti ticis, jo visu dienu dabūju griezt to Satanic Slaughter, ku labs. Vo tāds, biš uz to Unanimated pusi. It kā blekuha, bet nu tā pa pusei, otrpus parādās Gotenburgai raksturīgas harmonijas, un kopumā, man jāsaka, ka... Tajā albumā ir tik garšīgi momenti, kuru klausīšanās laikā pārņemošā laimes sajūta un iekšējā kņudināšana atgādina zosenes celšanās laikus pie In Flames "The Jester Race", kas priekš manīm ir tāds kā visas tās šlakas absolūtais masterpīss, kā smejies. Silti iesaku nesamīzties no nosaukuma un iečekot visiem kas saprot, ko es ar to gribu pateikt.
BladeOfDarkness
, 2009. gada 22. janvārī, plkst. 22:58
0
 
Hm, tur vēl čupa Witchery locekļu izpisuši cauri ... Ja jau salīdzini ar ''The Jesters Race'', tad grēks neievērtēt ...

A tas 1992 Seance albums man nepatīk. ''Salttrubed Eyes'' (1994) gan spārda dirsu un tās virsu m/
Intars
, 2009. gada 22. janvārī, plkst. 23:06
0
 
^ Nu tāds kā joks. Saltrubbed Eyes arī pirmo no šiem noklausījos, likās sasodīti labs; bet, kopš novilku arī Fornever Laid to Rest, tā tam otrajam vairs neesmu klāt ķēries.
BladeOfDarkness
, 2009. gada 22. janvārī, plkst. 23:10
0
 
Suka bļa, kinul pacana ... pa jebalu NA !
Fauns
, 2009. gada 23. janvārī, plkst. 04:47
0
 
Cik nu salīdzinu, bet pieminu gan.
Petenju Maleejs
, 2009. gada 23. janvārī, plkst. 09:31
0
 
oi, johaidī, šito nezināju: Johan Larsson, kas Seance ir bass un vokāls ir bijis In Flames basists līdz 1997 (ja pareizi piefiksēju) - tieši albūmos, kuri bija tik kruti...
BladeOfDarkness
, 2009. gada 23. janvārī, plkst. 09:57
+2
 
''The Johan Larsson who plays with Seance is not the same Johan Larsson who played in In Flames, Hammerfall and other bands.''

Zviedru krūmiņjanka ...
Petenju Maleejs
, 2009. gada 23. janvārī, plkst. 10:05
0
 
? tā nu wiki deva norādes...
Fauns
, 2009. gada 23. janvārī, plkst. 11:11
0
 
www.metal-archives.com/

nu šeit gan hammerfall parādās, bet Seance toč nav. Vispār tas metal-archives ir tik kruta lapa, ka nupat jau aiziet sviestā - jāievada bezmaz visas bandas un jāpalupī, kas ko kur kā ar ko.
Intars
, 2009. gada 23. janvārī, plkst. 12:11
0
 
Var jau arī šitā paķēmoties, kad nekā labāka nav, ko darīt: /forum/97314/
Fauns
, 2009. gada 24. janvārī, plkst. 02:24
0
 
Njāāā... "Fornever Laid To Rest" konkrēti šodien norāva jumtu. Tajā albumā ir viss, kas vajadzīgs, augstākā labuma, un pareizajās proporcijās.
Viesulis
, 2009. gada 12. februārī, plkst. 00:08
+1
 
Hi bitches, here comes a pioneer in early death metal, Cookie Monster
www.youtube.com/watch?v=JWac5UT80no...
Intars
, 2009. gada 12. februārī, plkst. 11:40
+1
 
ur teh funnay lol
BladeOfDarkness
, 2009. gada 12. februārī, plkst. 14:06
-1
 
Satan Slaughter gan bij garlaicīga Bleka kaka.

Iečekoju vecos Master - viskrutākais izrādījais pats pirmais, bet neizdotais 1985.gada albums - www.metal-archives.com/release.php?id=2362... . Džeki gribēja labāku piedāvājumu sagaidīt, bet tā arī palika gaidot. Tajā ripulī desas daudz vairāk nekā Possesed albumā.
Exorcist
, 2009. gada 12. februārī, plkst. 15:37
0
 
Kā reiz nesen atradu mantu no krievijas: /forum/106405/

Klasiski un ārdoši bez gala
kk:(
, 2009. gada 15. martā, plkst. 20:57
+1
 
Galvenokārt somu DM no 90-to sākuma, protams ar izņēmumiem.

MORDICUS "Dances from left"
rapidshare.com/files/20901333/Mord...

INTERNAL DECAY "A forgotten dream"
rapidshare.com/files/121577591/Int...

SORORICIDE "The entity"
www.megaupload.com/?d=CFBCWW50...

VOMITURITION "A leftover"
rapidshare.com/files/30201909/Vomi...

CONVULSE "World without god"
yy.lv/download.php?f=3091...

CREMATORY "Denial"
yy.lv/download.php?f=3091...

DEPRAVITY (dažādi)
yy.lv/download.php?f=3091...

ELECTROCUTION "Inside the unreal"
yy.lv/download.php?f=3091...

FUNEBRE "Children of the scorn"
yy.lv/download.php?f=3091...

Dažādi demo 1
yy.lv/download.php?f=3091...

Dažādi demo 2
yy.lv/download.php?f=3091...

SLUGATHOR "Circle of Death"
yy.lv/download.php?f=3092...

Un ja gadījumā kāds nav dzirdējis šo, tad ātri novelc!
CEMETARY "An evil shade of grey"
rapidshare.com/files/192834829/Cem...
BladeOfDarkness
, 2009. gada 15. martā, plkst. 21:01
0
 
Tas Cemetary gan nekas īpašs. Nākamais 3x labāks.
kk:(
, 2009. gada 15. martā, plkst. 21:16
0
 
Principā sanāca, ka vairāk ir Ziemeļvalstu nevis tieši somu grupas.
Vēl no somiem atradu tādu PURTENANCE, bet tie gan bija mēsls.
Labas grupas ir arī AUTHORIZE un NIRVANA 2002.
Tad vēl bija tādi dzirdēšanas vērti meksikāņi SHUB NIGGURATH.
Augstāk minētie Crematory ir no Zviedrijas nevis tie vācu goth-death darboņi.
kk:(
, 2009. gada 15. martā, plkst. 21:20
0
 
Blade

"Evil shade of grey" ir viens no atmosfēriski perfektākajiem Death-doom albūmiem, un "Godless beauty" jau nu toč nav labāks, tikai atklāti melodiskāks, "tīrāks" un mierīgāks.
ShIzzz
, 2009. gada 15. martā, plkst. 21:42
0
 
DEPRAVITY - kaa saaku klausiities taa paareejais palika gaidot :D Riktiigi labs oldskuuls ar blakka piegarshu vietaam.
kk:(
, 2009. gada 15. martā, plkst. 22:23
0
 
Ar rapidšāri kaut kas noticies šovakar, vispār nevienu saiti nevar atvērt. Bet tās saites visas ir pārbaudītas. Ap 8-iem vēl darbojās. Kad viņi tur savedīsies kārtībā varēs vilkt.
BladeOfDarkness
, 2009. gada 15. martā, plkst. 22:43
0
 
Neslikta Somu desa ir

PYURIA - Calliphora Vomitoria Introitus.

Otrs disks vēl nav klausīts, bet tagad tieši atminējios šos un sadomāju arī otru novilkt. www.metal-archives.com/band.php?id=7979...
Fauns
, 2009. gada 16. martā, plkst. 00:54
+1
 
Kā pa dienu runājām, varētu pamēģināt pakrāmēt uz vietējiem, lai ātri un ērti savā starpā var samainīties labumiem. Katrreiz no šejienes kko paņemot, varētu iemest linku pretim ;)

TRANSGRESSOR "Ether For Scapegoat" (1992)

ūber labs, palēns, dūmīgs oldskūlnieks no Japānas

yy.lv/download.php?f=3099...
BladeOfDarkness
, 2009. gada 16. martā, plkst. 11:30
0
 
Tas bērnībā klausīts. Ļauži vēl šaubījās, vai japoška maz tādas skaņas dabiskā veidā spēj izdzemdēt ...
Fauns
, 2009. gada 16. martā, plkst. 11:57
0
 
ABSCESS "Urine Junkies" (1995)

yy.lv/download.php?f=3102...

^caur blogspotiem normālā kvalitātē tā arī neatradu, līdz novilku iekš dc. Atceros kā vienā Metalhammer izlasē iekš 1998. es šito bandu ciest nevarēju, sīkais lohs... pank-detuha ar diviem puikiem no Autopsy. Pohu lāpāmais muzons.
Petenju Maleejs
, 2009. gada 16. martā, plkst. 12:04
0
 
a-ha ,liekam iekšā pohu lāpāmā muzona folerī, a-ha
decapitated
, 2009. gada 16. martā, plkst. 14:18
0
 
Tas japanju brinums tiri labi iegaja ieksa.
Petenju Maleejs
, 2009. gada 16. martā, plkst. 16:28
0
 
SLUGATHOR "Circle of Death" pie 3 heroja labi iet klāt >:)
Petenju Maleejs
, 2009. gada 19. martā, plkst. 12:18
+1
 
Funebre un Crematory no kk:( puses ahujenna labie, jau vairākas reizes noklausījos. Vienīgi tie lohi ar smiltīm un tears of time izpisuši ahujennākās grupas nosaukumu, šitais kk:( dotais crematory augstākās raudzes vecais dezņiks.
Chaos
, 2009. gada 23. martā, plkst. 09:59
0
 
BladeOfDarkness
, 2009. gada 23. martā, plkst. 12:35
0
 
Rogga Johansson pie vokāla. Ta jau jāņem.
Fauns
, 2009. gada 23. martā, plkst. 22:33
0
 
Tas sūda yy.lv baigi ātri pazūd, ja nav ikdienisķa interese, nu i sūds ar viņu. Pašu koplietošanas privātais ftp gan neskādētu.

Bet, jā, ilgi netiku tālāk par Slugathor. Ahūna labs un ahūna atsit Bolt Thrower; to arī izvilku iebaudīt zem kveika zīmes, jo no tāda muzona neizbēgami rodās vēlme pēc aukstasinīgas, mērķtiecīgas kaut kā nešanas nost.

Šovakar aiziet Sororicide. Mm, jā, tas tāds - sēdi un baudi albums.

Šitādas bandas laikam var vilkt un vilkt ārā, un viņas nekad nebeidzās. Bet nu vajag arī atrast, psc..
Petenju Maleejs
, 2009. gada 24. martā, plkst. 08:55
0
 
Tu to krematori paņem pasūc >:)
BladeOfDarkness
, 2009. gada 24. martā, plkst. 10:08
0
 
Uz darbu braucot klausījos to Slugathor - viss jau OK, bet ''nasiņg spešal''. Šitādas toč var vilkt un vilkt - no katra Zviedru pagasta pa vienai.
Petenju Maleejs
, 2009. gada 24. martā, plkst. 16:48
0
 
nesaki tā... ir riktīgi OK >:)
BladeOfDarkness
, 2009. gada 24. martā, plkst. 17:00
0
 
Bet es jau teicu ka OK.
Petenju Maleejs
, 2009. gada 24. martā, plkst. 19:12
+3
 
pasaki, ka riktīgi OK >:)
BladeOfDarkness
, 2009. gada 24. martā, plkst. 22:37
+1
 
Nea, riktīgi OK nozīmē labi, bet ir tikai OK :D
Fauns
, 2009. gada 25. martā, plkst. 00:16
0
 
ha ha.. ak jūs mani ucīši. Šodien aizgāja Crematory no rīta zaibītī, bet ātri vien pārslēdzos uz Funebre, oi oi oi... nu tas ir gāzējs. Daudz momentu, kur tirpas skrien, vienīgi šur un tur par īsu un andergraunda pirksts arī dara savu iekš to apstrādi, bet neesam jau lohi, proti, materiāla vērtību tas nemaina, ja nu vienīgi tirpu ilgumu un dziļumu. Šodien tāda interesanta diena vispār bija. Bij jau otrā pēc kārtas, kad atmetu smēķēšanu. Man jāsaka, ka skaidra galva ir diezgan dolbīgs pasākums. Biju dzirdējis nostāstus un atziņas, ka nekas nedolbī vairāk par skaidrību, bet šodien darbā sežot uz ausīm ar to Revolting, šķiet, uz brīdi sajutu, ko nozīmē muzikāls orgasms. Pilnīgi dvēsele viļņojās. Bet nu pavasaris + Razorback Records = pārbaudīta kombinācija. Atmošanās pēc ziemas miega, kā smejies. Šito bandu viņi labi izrakuši, sāku jau bažīties, ka nezaudē ožu.
BladeOfDarkness
, 2009. gada 25. martā, plkst. 12:42
0
 
INTERNAL DECAY tīri labs. Sākumā likās Benediction līdzīgs, pēcāk agrīnajam Cemetary. Kopumā visai klasisks Zviedru skanējums. Normāli iekapā.
Petenju Maleejs
, 2009. gada 25. martā, plkst. 16:39
+2
 
tā, precizēsim: INTERNAL DECAY ir Ok vai riktīgi OK ? :D:D:D
Chaos
, 2009. gada 25. martā, plkst. 16:44
0
 
Internal Decay A Forgotten Dream ir nenormāli labs. Bet cik atceros, tad nebij tāds tīri death, man vietām atsita pavisam agrīnos Katatonia
BladeOfDarkness
, 2009. gada 25. martā, plkst. 19:55
+1
 
Visai tīrs Death manuprāt. Un ir labs, nevis tikai OK.
BladeOfDarkness
, 2009. gada 29. martā, plkst. 19:53
0
 
VOMITURITION rēāls spārdeklis, labākais no kk:( izliktajām bandām (neskaitot, protams, MORDICUS, kuru jau gadus 15 zinu). Interesants un daudzveidīgs Death Metal. Žēl ka čupa visādu kaku tikai pateicoties labākam promotion kļūst plaši pazīstami :(
Chaos
, 2009. gada 30. martā, plkst. 10:01
0
 
2004.-ajā sanāca kopā čaļi no Amorphis un Sentenced un ieblieza ļot smuku oldskūlo detiņ. Pie vokāla Taneli Jarva.
te būs rapidšāre, ja kāds ar vēlās noraut jumtu

brutal-death-metal.blogspot.com/2008/11/chaosbreed-...
Chaos
, 2009. gada 30. martā, plkst. 10:02
0
 
^^^
Chaosbreed-Brutal-
kk:(
, 2009. gada 30. martā, plkst. 13:37
0
 
yy.lv laikam stipri iiss failu glabaashanas laiks.
Uzrakstiet, kurus no tiem yy.lv zudushajiem failiem gribat novilkt un es uzlikshu veelreiz.
Petenju Maleejs
, 2009. gada 30. martā, plkst. 14:50
-2
 
kk:(, ieliec vel tikpat labu mantu, tik citas grupas >:)
* mca
Fauns
, 2009. gada 30. martā, plkst. 18:37
0
 
Chaosbreed "Brutal" - bled, nu tāds mēsls. Stulbie somi reāli sāk besīt. Pilnīgi nokaitināja šancē klausoties. Muzons vēl tā, ķip baigi cenšās skanēt oldskūli un fakofīgi, bet tas arī viss. Pie tā arī paliek, ka cenšās tā, ka acis pašiem spiežās ārā. Vokāls pilnīga kaka. Pārcenties nabadziņš, spiež par visām varītēm kaut ko ārā, nevar īsti saprast, vai pats saprot, ko īsti grib dabūt. Brīžam tā kā Necrophagia atsit, brīžam kaut ko zviedrisku, hvz. Šito sūdu labāk nomainu ar Bloodbath un to pašu Necrophagia. Un ja fakofīgi pancīgu, tad to pašu Abscess.
Fauns
, 2009. gada 30. martā, plkst. 18:39
0
 
Man jau dikti patīk tā vecā Celtic Frost manieres pukstēšana un īsie ierējieni līdz ar kačīgas tēmas pirmo sitienu, bet šitie lohatroni izdomājuši vienā dziesmā uz vienas tēmas pukstēt visu laiku. Nekādas izjūtas, auksta un plika ražošana. Tādiem sedēt rūpnīcās pie konveijera, nevis pie štrumiem.
Fauns
, 2009. gada 30. martā, plkst. 18:42
0
 
Vomiturition - pirmais gabals nu baigi daudzsološs, bet pēcāk, nu tā, nu tā... pārsvarā Entombed + kaut kādi grindcora elementi, jā, jā, Rotten Sound. nav jau slikti, bet nav mana skola. Šitais Kriwikam jādod, tas būs sajūsmā.
Chaos
, 2009. gada 30. martā, plkst. 19:08
0
 
varbūt biji sūdīgā garīgā, kad klausījies :D
man viņš baigi patīk - smuka skaņa, kačīgs, ar feiniem rifiem. Vokāls spēks - Jarva vispār man baigi patīk - īpaši Sentencedā iekš Amok albūma, tāds pusaizsmacis nodzēries izklausās.
BladeOfDarkness
, 2009. gada 16. aprīlī, plkst. 23:04
0
 
Tīri labi iekrāmēja Itāļu banda:

ELECTROCUTION - Inside The Unreal (1993)

Itkā nekā tāda īpaša, bet paņem ar savu primitīvo, trešīgo enerģiju. Ļoti labs klasiskas desas paraugs: brutāls, samērā tehnisks, kautkur pa vidam starp Zviedriju un Ameriku (ar noslieci uz skandināvu pusi).

www.metal-archives.com/band.php?id=3417...

rapidshare.com/files/24325190/Elec...
rapidshare.com/files/153305744/Ele...
BladeOfDarkness
, 2009. gada 16. aprīlī, plkst. 23:07
0
 
P.S. Ja nu kāds nabadziņš vēl nav pazīstams ar šo brīnišķīgo ''ctrl+c & go '' progu/modu: blackmanos.narod.ru/
BladeOfDarkness
, 2009. gada 17. aprīlī, plkst. 10:37
0
 
Tfu bļa, nepaskatījos ka kk:( jau to bija ielicis
BladeOfDarkness
, 2009. gada 17. aprīlī, plkst. 14:04
0
 
Bļin, tas ELECTROCUTION - Water Mirror (1994, 7'') akūni labs Technical Death - Flamenco ģitāras un visādas huiņas. Žēl ka džeki pajuka ...
Fauns
, 2009. gada 17. aprīlī, plkst. 22:27
0
 
Ā, vot par to stulbo vokālu runājot. Noklausies FORNICATOR tāda paša nosaukuma albumu, ja nav klausīts, kur Robucis mauc. No tāda barbariski dzērāj maniakālā vokālā piegājiena absolūts paraugdemonstrējums. Tāds Jarva, pats saproti, ka bikli aiziet pēc aliņiem.
Fauns
, 2009. gada 17. aprīlī, plkst. 22:39
0
 
Razorbacku šopā new arrivals: DISINCARNATE "Dreams of the Carrion Kind", ABSCESS "Urine Junkies", MORDICUS "Dances from Left". Ilgi viņi tur nestāvēs.
BladeOfDarkness
, 2009. gada 18. aprīlī, plkst. 12:22
0
 
Pārizdod oldskūlniekus ? Malači.
Intars
, 2009. gada 18. aprīlī, plkst. 12:40
0
 
Paķer man ar vienu Mordicus... :D Disincarnate man jau ir.
punx04
, 2009. gada 18. aprīlī, plkst. 14:34
0
 
Attiecībā par Razorback - ja izvēlas USPS Airmail vai tiešām tad shipping uz šejieni ir par brīvu?
Arī sagribējās Disincarnate.
BladeOfDarkness
, 2009. gada 18. aprīlī, plkst. 15:52
0
 
Moš atkal novilkt un paprovēt ?
Fauns
, 2009. gada 18. aprīlī, plkst. 20:52
0
 
Sorrī, jau biju paspējis nesavaldīties... Shippings viens tur ir pa brīvu, bet nu garantija, ka viņi atnāks līdz tevim, laikam nekāda. Tam registered airmail atlaide nedarbojās. Agrāk gan tur bij jaukāk, jo pirkumiem virs 50 dol. bij 10% atlaide.
Fauns
, 2009. gada 24. aprīlī, plkst. 07:37
0
 
GOREMENT "Darkness Of The Dead"

Zviedru detuha. 2004. gadā izdots kompilācijas disks ar 1994. gada vienīgo albumu "The Ending Quest" un demučiem bonusā. Ierēcienam bandas loguci var salīdzināt ar Bloodbath.

rs359tl2.rapidshare.com/files/132974051/248...
Fauns
, 2009. gada 24. aprīlī, plkst. 07:38
0
 
Petenju Maleejs
, 2009. gada 26. maijā, plkst. 19:17
0
 
viens jauns atradās:
diezgan velk uz dismember - like an ever flowing stream, ar šņirkstošāku zāģi, bet daudz maz līdzīgiem rifiem, un vokāla dziedāt manieri

Sinners Burn - 2009 - Mortuary Rendezvous
BladeOfDarkness
, 2009. gada 3. jūnijā, plkst. 17:30
+2
 
Uzjautrinošs video, kuru var no kādas 1:30 skatīties. Pāris nesliktu oldskūlu minēts:

www.youtube.com/watch?v=Fhk-k6XKK08...
infestus
, 2009. gada 3. jūnijā, plkst. 17:46
0
 
Labs video. Uzdzina vēlmi atkal paklausīties Tardy Brothers, citādi to augstāk minēto dēļ, kas grauž nervus iekš MySpace, jau būs piemirsies, kā veco, labo death var lausīties, nevis tikai bēgt no tā ar līkumu.
BladeOfDarkness
, 2009. gada 3. jūnijā, plkst. 17:49
0
 
Te vēl pāris viģiku no tā krāna. No 2008.gada topa man tik Arghoslent patika:
www.youtube.com/watch?v=FGvZlFFhNkQ...
www.youtube.com/watch?v=DefF2j61HG0...
BladeOfDarkness
, 2009. gada 3. jūnijā, plkst. 21:29
0
 
Jo vairāk klausos INTERNAL DECAY, jo vairāk patīk tas Dūmīgais Death. Reāli lapsss.
fatduude
, 2009. gada 4. jūnijā, plkst. 14:06
+1
 
Caducity - Destination: Caducity (2009)
www.metal-archives.com/band.php?id=3556...

Tāds Bolt Thrower'īgs desmetāls, ar vienojošo albuma konceptu par WWII, un vietām attiecīgiem sempliem. Ik pa laikam patīk pārklausīties atkal un atkal. Senākie grupas veikumi esot "episkāki", bet tos vēl nav sanācis ievērtēt.
Quorthon
, 2009. gada 4. jūnijā, plkst. 14:10
0
 
Novilku 1990. gada serbu Bloodbath - Toxic Death. Tāda trešīga, diezgan paātra desa, Protams, garāžas ieraksta skaņa, tomēr pavilka!
Chaos
, 2009. gada 4. jūnijā, plkst. 14:24
0
 
ja jau saki, ka Bolt Throwerm līdzīgs,tad būs jānovelk. sen neviens tanks nav pārbraucis pāri ;D
Chaos
, 2009. gada 4. jūnijā, plkst. 15:42
0
 
johaidī, tas Caducity ir baigais zvērs! man vietām atsita šo to no CC Bleedinga! īpaši tas pirmais rifs no otrās dziesmas Bis Zur letzten patronen. labais.

YO! Ček zis aut

rockeiragem.blogspot.com/2009/03/caducity-de...
Petenju Maleejs
, 2009. gada 4. jūnijā, plkst. 16:06
0
 
Bleeding ? bļa, es jau trīcu...
Quorthon
, 2009. gada 5. jūnijā, plkst. 11:00
0
 
jā, tīri labs tankmetāls tas Caducity.
Petenju Maleejs
, 2009. gada 5. jūnijā, plkst. 19:23
0
 
eu, jaukie čuomiņi, izgāju cauri rockbox.com death metal sadaļai un ir atradās viens labums.

Fleshcut -2009- Gruesome and Vile

smuks vecais labais desinieks ar prikolīgām vietām, sevišķi dziesma Death Evolution, tā iepriecināja manu pukstošo sirsniņu :):)
Chaos
, 2009. gada 5. jūnijā, plkst. 20:01
0
 
jāvelk. bet sasodīts, pa kur laiku lai klausās.
Intars
, 2009. gada 6. jūnijā, plkst. 13:11
0
 
Tā, pēc ilgāka laika atkal nolēmu papilināt oldskūldesas krājumu, citāde jau es te galīgi atpalicis no čaļiem. Kā pirmo ieņēmu Slugathor pirmo albumu - Unleashing the Slugathron, ap pirmo aizgāja, ļoti smagnējs, smuki sataisīts viss, varbūt vienīgi vokāls biš izteiksmīgāks varēja būt. Būs jāpaņem tas otrs ar. Tālāk tagad klausos Vomiturition - arī pa pirmo, principā ļoti klasisks, tāds visa kā apvienojums - te Entombed atsit, te Gorefest, te kaut ko no Floridas. Spārda. Tagad nāk Funebre, redzēs, kāds ir, sen atpaakaļ man bija viena dziesmano šiem kāda tipa paštaisītā izlasē.
Intars
, 2009. gada 6. jūnijā, plkst. 13:41
0
 
Bla, Funebre, šķiet, ir labākais no šiem trijiem. Patiesībā tā drusku čerkstošā skaņa pat labi piestāv, tas giču zāģis uzreiz tik zvērīgs izklausās...
Intars
, 2009. gada 8. jūnijā, plkst. 22:45
0
 
Tā, nokļuvu arī līdz norvēģiem. Iesākumā ievilku MOLESTED - Blod Draum (1995). Pirmā sajūta bija WTF?, pēc tam, jo tālāk, jo vairāk iepatikās. Nu tāds tehniski progresīvais, bet no to juceklīgo šnites, tā kā Demilich bišķi atsit, tā kā kādus vecos Atrocity, tā kā kaut ko tādu... atonāls rifings, visādas piešpricītes no visa kā, pat ir folka vietiņas ar vijolēm un vargāniem. Karoč, jādzird, bet laba manta. Vokālists ģitārists p'ec tam uzmauca tādu blici kā Borknagar (skanējuma ziņā gan nekādas līdzības).

Pēc tam ievilku , kā izrādās, jau pirms gada kk:( ieteikto CADAVER - ...In Pains (1992). BĻĀ, es uz dirsas... Kā var šitādu muzonu tik veiksmīgi noslēpt? Vēl jo vairāk, ka daži čaļi pēcāk visai zināmās bandās ņēmušies (Immortal, Dodheimsgard, Aura Noir, Ved Buens Ende, Ulver, Satyricon). Labi, tas tā, bet nu šitais Cadaver gāž no kātiem tieši vecās detuhas kontekstā. Nu tāds superīgs vidējā posma Death, Atheist un tamlīdzīgs kapātājs, ka turies, bišķi pieprogresīvināts, bet trū oldskūldesas skanējums, un ne bez savas oriģinalitātes. Reāls spārdeklis m/
Petenju Maleejs
, 2009. gada 9. jūnijā, plkst. 09:50
0
 
o, cadavers mājās stāv kasetē, jāievelk uz mp3, jaunībā man bija pa traku, tagad vajadzētu iet iekšā >:)
Fauns
, 2009. gada 13. jūnijā, plkst. 15:51
0
 
Deathevokation "The Chalice of Ages" (2007)

nu, baigais smukums... Skaņa ar kā vecajiem sakruķīta.

www.mediafire.com/?jjumfyzyzjx...
Fauns
, 2009. gada 13. jūnijā, plkst. 15:58
0
 
ā, un noklausījos to Caducity, bet paķēru uzreiz viņu pirmo albi. Vāpāc, kāda kaka! Man pat tos jaunos pēc tadas drazas negribās mēģināt.
Petenju Maleejs
, 2009. gada 13. jūnijā, plkst. 16:42
+2
 
bļa, labs tas Deathevo... sajūta, ka atkal sēžu mājās maziņš ar saņurcītu pipuku rokā
>-+
kk:(
, 2009. gada 13. jūnijā, plkst. 16:44
0
 
Re, ka ļaudis ar laiku arī ņem un kož cauri kādreiz ieteikto, he he. Cadaver jau nu toč nedrīkst laist garām. Tāpat kā, piemēram, LOUDBLAST "Sublime Dementia".
Tagad prātā tāda doma - nez, Fauns vēl arvien nav noklausījies Entombed "Clandestine"? Intar, palīdzi viņam pārvarēt sevi.
Fauns
, 2009. gada 13. jūnijā, plkst. 17:42
0
 
Esmu esmu noklausījies, Kriwix kaut kad reiz bija ciemos, sadzirdīja ar alu un spieda klausīties. Nu ir jauks, bet nu vēl atliku kaut kā.

A tam Deathevokation tur viens koveris ir tādai bandai Antropomorphia, no albuma "Necromantic Love Songs" (1993). To arī paķēru, un, jā... kur ir, tur rodas.

rapidshare.com/files/35397581/Antr...

basiņš otrās dziesmas sākumā.. huhuhu!
Petenju Maleejs
, 2009. gada 13. jūnijā, plkst. 18:21
0
 
kk:(, Tevis teiktais (ja nemaldos) Psypheria ir nenormāli labs, sajūta, ka esi nonācis psihenē un izbaudi visus tās labumus to pozitīvākajā izpratnē. Šizīgi taustiņi, smalki rifi, brīžiem nenormāli smukas solo un akustikas vietiņas, spridzeklis. Jaun otrā nedēļa ar viņiem kopā aizies... uhhh
BladeOfDarkness
, 2009. gada 14. jūnijā, plkst. 21:36
0
 
Izcila banda. Nocturnusam tuvākais muzons kādu laimējies dzirdēt.
Deathperado
, 2009. gada 14. jūnijā, plkst. 21:54
0
 
Saki, līdzīgs Nocturnus? Būs jāpārbauda.
Fauns
, 2009. gada 14. jūnijā, plkst. 22:47
+1
 
ipšopčiks... pie pugidubučupsīgi pupsikālā čubinatora čupseklībām! Tas DEATHEVOKATION ir vēl lielāks auts nekā sākumā likās. Tā ievelk iekšā, ka viss, cauri ir! Pilnīgi dvēsele lido. Kāds skaistums, kāda daile, ak! Un pa kādai smeldzītei šur tur, ko drīz vien nomaina jau nākamais, jau apņēmības pilnais riffs. Pa kādam saldrūgtam smaidam... Atkal kāds drosmīgāks gājiens, bet ne akli ieciklēts, jo dziļdomīgas ir pretrunas, kas savienojumā ar apņēmības pilno sparu brīžiem balansē uz izmisuma robežas. Te apņēmība pāraug spītā, mijoties ar rūgtumu, un tā var turpināt vēl un vēl... Vāks! Tik emocionāli piesātināta mūzika!!! Šitais ir jādzird katram īstas detuhas cienītājam!
kk:(
, 2009. gada 15. jūnijā, plkst. 11:20
0
 
Melodiskums viņiem tāds ļoti "godīgs", bez patizliem folkismiem un jautrībiņām. Un growls ir tāds, ko es mēdzu saukt par emocionālu, bet ne jau tajā nozīmē kā to visbiežāk mēdz tulkot.
kk:(
, 2009. gada 15. jūnijā, plkst. 11:26
0
 
Deathperado, pārbaudi gan. Līdzības noteikti ir, tikai neceri piem. uz otru "Thresholds", nebojā jaunu pieredzi ar pagātnes ēnām.
BladeOfDarkness
, 2009. gada 15. jūnijā, plkst. 12:04
0
 
Drīzāk skan kā neizdots 1991.gada Nocturnus albums. Un ja nemaldos, es tev kautkādas dziesmas no šiem savlaik nosūtīju.

Ā, laikam kur citur minēju AFTER DEATH - Mike Browning banda, kas skan kā nedaudz progresīvāks un mīkstāks Nocturnus. Dzīvajā mēdz arī Nocturnus gabalus raut.
Fauns
, 2009. gada 15. jūnijā, plkst. 14:38
0
 
Starp citu, tas Antropomorphia "Necromantic Love Songs" baigi atsit Gorefest "Mindloss"
Deathperado
, 2009. gada 16. jūnijā, plkst. 01:17
0
 
Es šovakar no viena džeka iekš to DC++ nopumpēju vecas mantas, ko nebiju klausījies gadus astoņus, bet ar kuriem es sāku klausīties death metālu vidusskolas laikos:
Bluuurgh... "In my Embrace" 1992
Detest "Dorval" 1993

Nu i nostaļģija pārņēma...
_Karkass
, 2009. gada 16. jūnijā, plkst. 02:42
0
 
Kas attiecas uz Gorefest, ir kāda bēdu ziņa - grupa beigusi savu darbību..
www.gorefest.nl/
Intars
, 2009. gada 16. jūnijā, plkst. 09:20
0
 
:(
kk:(
, 2009. gada 16. jūnijā, plkst. 09:29
0
 
Atkal jau? ...
Chaos
, 2009. gada 16. jūnijā, plkst. 09:52
0
 
ab pēc-reunion albumi bija baigi labie, varēja jau vēl turpināt.
Intars
, 2009. gada 16. jūnijā, plkst. 10:22
0
 
Nu ja pašiem liekas, ka vairs nav ko teikt, tad labāk jau arī nemocīties.
BladeOfDarkness
, 2009. gada 16. jūnijā, plkst. 10:47
0
 
Īsti neiebraucu, pričom te porn ?

Dorval ar nesen pēc gadiem 15 ievērtēju - labs sci-fi Dezņiks no Dānijas. Teksti kā Hypocrisy, Oxiplegatz un Nocturnus. Muzons ar tāds interesants.
Deathperado
, 2009. gada 16. jūnijā, plkst. 11:36
0
 
Aha, Dorval man savulaik tieši dēļ tā sci-fi baigi pie sirds aizgāja :) Un intro viņiem jauks, paņemts sounds no Terminatora.

Ievērtē tos holandiešu psihus Bluuurgh arīdzan :D Man tas vājprātīgais vokāls baisi patīk, it sevišķi kad aiziet duetā ar otro vokilleru :D
Deathperado
, 2009. gada 16. jūnijā, plkst. 11:38
0
 
Vēl es atvilku Accuser "Repent" 1992, bet liekas šitie vairāk tjipa trash skaitās... Arī bija mīļa grupiņa :D
kk:(
, 2009. gada 16. jūnijā, plkst. 14:56
+1
 
Blade
Nu, doma laikam taada, ka Gorefest ir atklaajushi, ka netaa var atrast pr0n un vairs nav laika speeleeshanai.

MISCREANT "Inside The Beyond" (1996, Krievija)
Kaadam vareetu nepatikt skanja, kaadaam vareetu nepatikt vokaals, kaadam veel kaut kas, bet nu ... paklausieties.
BladeOfDarkness
, 2009. gada 16. jūnijā, plkst. 15:22
0
 
:D

Repent man akūni patīk. Rifi tik biezi, ka var uz maizes ziest. Skaitās Groove Thrash - tāds midtempo Thrash ar Desas iezīmēm. Pirms tam klasisku Thrash mauca.
Fauns
, 2009. gada 16. jūnijā, plkst. 19:43
+2
 
:D :D:D

:D
:D:D:D:D:D:D

:D
33
, 2009. gada 16. jūnijā, plkst. 20:26
0
 
Eu, tas Bluuurgh čist labs. Vokāls patiešām vājprātīgs, un mūzika gandrīz lipīga.
kk:(
, 2009. gada 16. jūnijā, plkst. 20:53
+2
 
Iemēģiniet ausi arī ar šo:
www.mediafire.com/?kqzujjnzjmo...

ROTTREVORE "Iniquitous" (1993)

Netīrs un stampājošs ar rijīgu kuili pie mikrofona.
Deathperado
, 2009. gada 16. jūnijā, plkst. 23:40
0
 
Aha, Bluuurgh ir "very underrated" grupa, priecājos, ka man savulaik trāpījās kasete ar šiem, savādāk nekad nebūtu dzirdējis...
Petenju Maleejs
, 2009. gada 17. jūnijā, plkst. 09:27
+1
 
patīkami silda apziņa, ka iespējams nekad nebeigsies vecās detuhas krājumi (vismaz tā izskatās) :D:D:D
Chaos
, 2009. gada 17. jūnijā, plkst. 10:26
0
 
ahujenna laba manta no veciem laikiem - vācu Baphomet - Latest Jesus - 1992. smuks death/thrash, ar feinu vokāli un sōliņiem.

puerkonuclear.blogspot.com/2008/11/baphomet-ge...
BladeOfDarkness
, 2009. gada 17. jūnijā, plkst. 10:39
0
 
Nupat noklausījos Izrēļus SONNE ADAM - Armed with Hammer - skan itkā džeki būtu no kāda Zviedru miesta un gads pašlaik kāds 1991. būtu ...

deathmetalinvasion.blogspot.com/2009/04/sonne-adam-...
www.myspace.com/sonneadam
kk:(
, 2009. gada 17. jūnijā, plkst. 11:00
0
 
Te buus links uz MISCREANT.

deathmetalinvasion.blogspot.com/2009/06/miscreant-i...

Veel var pammegjinnat sho:

rapidshare.com/files/43021178/Autu...

AUTUMN LEAVES "Embraced by the absolute" (1996, Daanija) Varbuut sameeraa diskutabls ir vinju "oldschool-ums", bet albuums tieshaam labs un moderns arii nav.
Petenju Maleejs
, 2009. gada 17. jūnijā, plkst. 11:06
0
 
pa kuru laiku, lai vel tos visus labumus noklausās... Viens gan skaidrs: mūzikas mapītē jātaisa jauns folderis. Paldies visiem, kas te liek iekšā nosaukumus un failus >:)
Chaos
, 2009. gada 17. jūnijā, plkst. 11:14
0
 
AUTUMN LEAVES tiešām pēc nosaukuma izklausās pēc kaut kāda gotiskā dūma
Intars
, 2009. gada 17. jūnijā, plkst. 11:21
0
 
Es zinu dziesmu ar tādu nosaukumu. "...but I miss you most of all, my darling, when autumn leaves start to fall..." tīri pazīstama dziesma, man šķiet. Tiesa gan, nekāda sakara ar detuhu :D

Bet ka tā padomā par to nosaukumu - slapjas, sapuvušas, smirdīgas rudens lapas tīri labi iederas arī detuhas estētikā.
BladeOfDarkness
, 2009. gada 17. jūnijā, plkst. 11:22
0
 
Melodesa bija, cik atminos.
kk:(
, 2009. gada 17. jūnijā, plkst. 11:25
0
 
Nebija gan. Pashlaik klausos, varu apliecinaat.
Nee, nu ja saliidzina ar piem. TERRORIZER, tad jau buus gan.:D
Bet taa - es teiktu kaut kur tajaa apviduu kur DEATH "Human" un SENTENCED "North From Here".
kk:(
, 2009. gada 17. jūnijā, plkst. 11:34
0
 
Autumn leaves jau var tulkot arii kaa "rudens aiziet".
Chaos
, 2009. gada 17. jūnijā, plkst. 11:37
0
 
atcerējos vēl vienu labinieku, vācu Incubator.
izrādās, ka viņi joprojām aktīvi un ražo albumus un nav novirzījušies no deathmetal, vismaz pēc metāla arhīvos rakstitā. Pārējie albji nav dzirdēti, bet šo veco gan iesaku

Incubator - Symphonies of Spiritual Cannibalism - 1991.

metalarea.ifolder.ru/647380
BladeOfDarkness
, 2009. gada 17. jūnijā, plkst. 13:47
0
 
AMORPHOUS - Return From The Dead

Labs agresīvi melodiskd Desenieks, nedaudz atsit Vader ar amīšu piešprice (kā jau Poļiem pienākas)

Incubators man nepatika, ne '91, ne '92.

P.S. ''North From Here'' jau ir Melodesa.
RuncisRenars
, 2009. gada 17. jūnijā, plkst. 16:13
0
 
nu bļin, Faun, paldiies, :*

Gorement riktīgi silda sirsniņu man :)
Fauns
, 2009. gada 30. jūnijā, plkst. 18:15
+1
 
ROTTREVORE!!!! āāāā!!!! es pimpjojos. Nevar no ausīm noņemt!
Quorthon
, 2009. gada 30. jūnijā, plkst. 22:23
0
 
paldies, Faun!
šitais aizgāja kā labs alus karstā dienā - ātri un bez kompromisiem
Fauns
, 2009. gada 30. jūnijā, plkst. 23:09
0
 
Es pats tikai, kad nācu pilnu krūti lielīties, iemanīju, ka kk:( jau paspēja šito ielikt un es, savukārt, neiečekot. Bet tas nemaina to, ka manta augstākā labuma. psc psc...
Fauns
, 2009. gada 1. jūlijā, plkst. 05:13
0
 
Ak pareizi! Es taču vēl joprojām neesmu padalījies ar mantiņu, kuru pleijerī nevareju apturēt divas nedēļas no vietas, un izdzēst - vēl divas.

DEATH BREATH "Stinking Up The Night"

Line up:
Robert Pehrsson-Guitars and Vocals on 1, 4 & 7
Nicke Andersson-Drums and Guitars
Magnus Hedquist-Bass
Scott Carlson-Vocals on 2, 5 & 8
Jorgen Sandstrom-Vocals on 3, 6 & 9

********

Nicke Andersson (Entombed, Nihilist (Swe), Daemon (Dnk), Mezzrow, Brainwarp, The Hellacopters)
Robert Pehrsson (Runemagick, Deathwitch, Masticator (Swe))
Scott Carlson (Repulsion/Genocide (US), Death)
Jörgen Sandström (Grave, Corpse (Swe), The Project Hate MCMXCIX, Krux, Vicious Art, Entombed, Putrefaction (Swe), Torture Division, Grinding Death)
BladeOfDarkness
, 2009. gada 1. jūlijā, plkst. 15:32
0
 
FURBOWL - The Autumn Years (1994)

Visai īpatnējs desenieks ar gotisku piesitienu, skan kā agrīnivēlīnais Entombed ar Sentenced - Amok piešprici.

www.metal-archives.com/band.php?id=3439...
BladeOfDarkness
, 2009. gada 1. jūlijā, plkst. 15:33
0
 
Dzied, starp citu, Johan "Liiva" Axelsson.
BladeOfDarkness
, 2009. gada 8. jūlijā, plkst. 12:04
0
 
SLUGATHOR faniem par prieku iznācis jauns albums ''Echoes from Beneath''. Hm, un tik tagad iečekoju, ka šo pirmais ripulis tika uzražots 2003.gadā. Likās ka 1993 ...
Petenju Maleejs
, 2009. gada 17. jūlijā, plkst. 22:48
0
 
hei hei, čaklie detuhas klausītāji, ienācās viens jauns, nedzirdēts gabals. Kaut kas no Seance, kaut kas no Dismember, vecs iekrakšķošs zāģīts, vokālīts, puišu korītis uz piedziedājumu, smuki oladskūlīgi soliņi >:)

Wolfen Society -2001 Ep- Conquer Divine

rapidshare.com/files/256951374/Wol...
Chaos
, 2009. gada 17. jūlijā, plkst. 23:01
0
 
^^^ izrādās, ka Side project from Rev. Vincent Crowley from Acheron (US) and Micke Svanberg from Dark Funeral.
Petenju Maleejs
, 2009. gada 22. jūlijā, plkst. 20:30
0
 
eu, džeki, džeki, džeki + džuses = nenormāli labs oldskūlīts, meldiņi, soliņi, balsīte, noskaņa un kapitāls aranžējums. Teikšu pat žēl, ka bērnībā jau šos man ka'ds labs onka neiedea

In-Quest

ielieku divus albjus, 1997.g. - skaņa riktīgi pieklibo, bet kas par dziesmām iekšā, ai ai ai, nevar atklausīties

1999.g. ahujeķ, mosntrāls, prognozēju pašam visamz 2 nedēļas uzsēšanos

rs644l3.rapidshare.com/cgi-bin/upload.cgi?...
RuncisRenars
, 2009. gada 22. jūlijā, plkst. 20:35
0
 
mjau, mini mini Mincīt, es viņu vienreiz liku uz telefona, kad mēs A-saliņā sēdējām ar ričukiņiem :))) ;))))

skanēja dziesma par godu šī foruma apmeklētājam - War-path
RuncisRenars
, 2009. gada 22. jūlijā, plkst. 20:36
0
 
tavs rapidšēriņš gan negrib strādāt malējiņ :( :*
Petenju Maleejs
, 2009. gada 23. jūlijā, plkst. 08:38
0
 
bla, suka, vakarā ielikšu velreiz...
BladeOfDarkness
, 2009. gada 24. jūlijā, plkst. 11:51
0
 
Nupat noklausījos nesliktu Norvēģu bandu SHAARIMOTH - Current 11 (2005), kura sevi definē kā Ritualistic Sumerian / Mesopotamian Death Metal. Atsauca atmiņā NILE un ALCHEMIST. nav nekāds oldskūls, bet visai interesants muzons.

www.metal-archives.com/band.php?id=55213...
belowthefog.blogspot.com/2008/12/shaarimoth-...
Fauns
, 2009. gada 27. jūlijā, plkst. 13:17
0
 
Wolfen Society nav slikts, pa ceļam uz šanci pat 2x noklausījos. Pēdējais gabals labs, tas kurš koveris Carnivore. Klausījos un domāju, a pričom pēkšņi kaut kāds crust sāk skanēt... Tā vien sagribējās turpinājumam kādu Discharge uzmest.
Fauns
, 2009. gada 27. jūlijā, plkst. 13:19
0
 
In-Quest gan galīgi neaizrāva. Pēc trešās dziesmas nospiedās stop. Skaņa, jā, protams, sūdīga, bet muzons arī neķer. Kaut kā nepārliecina džeki. Šajūta, ka ne šis, ne tas. Tā kā mīņājās uz vienu pusi, tā kā uz citu, kur tad īsti grib aizmīņāties, hvz. Varbūt pietrūka sulīgāku, kačīgāku riffu, arī vokāls brīžiem bezsakarā pārspīlē ar savu brēkšanu.
Fauns
, 2009. gada 27. jūlijā, plkst. 13:19
0
 
Novelc, Malēj to Death Breath, nenožēlosi!
Petenju Maleejs
, 2009. gada 27. jūlijā, plkst. 13:49
0
 
njā, man ar sajūsma par In-quest noplakusi, samulsināja mani pirmajā klausīšanās reizē, bet arī par to respect !! Jau ir novilkts, rīt pa ceļam uz darbu aizies :)
BladeOfDarkness
, 2009. gada 27. jūlijā, plkst. 15:31
0
 
Tiem Death Breath ir viens rēcīgs klips:

www.youtube.com/watch?v=0hnwS7fAR_0...
Petenju Maleejs
, 2009. gada 27. jūlijā, plkst. 22:31
0
 
eu, bļa, man ir viens jautājums oldskūlajiem dezotājiem. Mēs šeit liekam iekšā visu, kas ir šajā žanrā un kāds krāj visu, ko šis mīlīgais stils piedāvā vai tikai labumus ? Man te diezgan daudz šādi tādi sanākuši, nevaru izlemt likt iekšā vai nē.
Quorthon
, 2009. gada 28. jūlijā, plkst. 00:09
0
 
katram jau ir savādāka tā izpratne par to, kas ir "labums", tāpēc pieņemu, ka beigās tāpat būs daudzmaz vispusīgs apskats par oldskūlo gaļas fronti.
tāpēc nav ko lemt, krāmē tik iekšā, lai mēs varam nogaršot!
Fauns
, 2009. gada 28. jūlijā, plkst. 09:06
0
 
nu kā ta! Izņemot, ja ir galīga kaka.
P3LICAN
, 2009. gada 28. jūlijā, plkst. 09:13
-3
 
SWEDISH DEATH METAL COMPILATION
INFO:
- 52 tracks and a total playing time of more than 200 minutes
- The best and most comprehensive compilation of Swedish Death Metal ever!
Sonnenmensch
, 2009. gada 28. jūlijā, plkst. 09:16
0
 
?
fatduude
, 2009. gada 28. jūlijā, plkst. 17:52
+1
 
Tas Svīdiš Des Metal Kompileišn laikam šis te theunderworldofmusic.blogspot.com/2009/04/swedish-dea... ar visiem lejuppumpēšanas linkiem sliņķiem.
Petenju Maleejs
, 2009. gada 30. jūlijā, plkst. 09:02
0
 
Warmaster - pasildīs ikdienas gaitu uz darbu, uz upi, pēc alus, alus laikā. Brīžiem atsit mīļo six feet under - haunted laikus, kačīgs ar feinu voiceku, iesaku ievērtēt >:)

rapidshare.com/files/261641899/War...
Petenju Maleejs
, 2009. gada 31. jūlijā, plkst. 18:29
0
 
iemetīšu 5 malačus no šī žanra, bet, kā jau iepriekš minēju, šie man pašam ne pārāk ...
Petenju Maleejs
, 2009. gada 31. jūlijā, plkst. 18:37
0
 
Petenju Maleejs
, 2009. gada 31. jūlijā, plkst. 18:42
0
 
Petenju Maleejs
, 2009. gada 31. jūlijā, plkst. 18:48
0
 
Petenju Maleejs
, 2009. gada 31. jūlijā, plkst. 19:02
0
 
Petenju Maleejs
, 2009. gada 31. jūlijā, plkst. 19:10
0
 
Fauns
, 2009. gada 31. jūlijā, plkst. 21:52
0
 
ko darīt tagad... o_0
Petenju Maleejs
, 2009. gada 31. jūlijā, plkst. 22:35
+2
 
0,7 un sula. a kas nav skaidrs ?
Quorthon
, 2009. gada 31. jūlijā, plkst. 23:02
+5
 
Šodien gāju pa Cēsu pustukšajām ieliņām zem apokaliptiski apmākušamies debesīm, klausīdamies Impetigo - Horror of the Zombies. Skatījos uz cilvēkiem un smaidīju to viltīgo smaidu "Es zinu kaut ko, ko jūs nezināt. Un tāpēc es palikšu dzīvs" :)
Petenju Maleejs
, 2009. gada 31. jūlijā, plkst. 23:05
0
 
4x0,5 alus ?
Quorthon
, 2009. gada 31. jūlijā, plkst. 23:05
0
 
^ Un šis pat bija 333 koments. Half-evil!
Quorthon
, 2009. gada 31. jūlijā, plkst. 23:06
0
 
eu, nu. aizlīdi priekšā :D
fatduude
, 2009. gada 18. augustā, plkst. 11:27
+1
 
Immolation un Incantation daiļrades vai dajebkuras citas grupas izpildījumā drūmās desas cienītājiem derētu nepalaists garām Ignivomous ( www.metal-archives.com/band.php?id=88584... ) ar šogad iznākušo albumu Death Transmutation kurš pieejams te: rapidshare.com/files/268529433/Ign...
Petenju Maleejs
, 2009. gada 18. augustā, plkst. 13:12
+1
 
tajā arhīvu bildē džeks kreisajā pusē pa nopietnam ar savu seju ataino death metal :D:D
kurrat
, 2009. gada 18. augustā, plkst. 13:35
0
 
www.youtube.com/watch?v=NGQ15_74KBA...
njā vecā detuha uzdzen patīkamas trīsas....
Petenju Maleejs
, 2009. gada 18. augustā, plkst. 16:16
+1
 
ū, šitas savu laiku bija ļoti mīļš albis, biju pat izdrukājis un pie sienas pielicis A4 lapu (krāsu noformējums - izkrāso pats)
Petenju Maleejs
, 2009. gada 18. augustā, plkst. 20:40
+1
 
eu, bļā, šeiten tas gan ir baisi labs >-+

rapidshare.com/files/268817081/Obl...
kk:(
, 2009. gada 18. augustā, plkst. 21:50
0
 
Jā, norvēģu jaunieši zina, ko dara.
Ja patīk šādas lietiņas, tad varu ieteikt pievērst savas ausis austrāliešu grupai Abramelin.

loadown.blogspot.com/2009/06/abramelin-t...

loadown.blogspot.com/2009/06/abramelin-a...
BladeOfDarkness
, 2009. gada 6. septembrī, plkst. 19:15
0
 
Samērā laba poļu desa. Ķip dibināti 1991, bet pirmais albums 2008 ...

AMORPHOUS - Return From The Dead (2008)

www.metal-archives.com/band.php?id=68880...

rapidshare.com/files/220425091/Amo...
Intars
, 2009. gada 7. septembrī, plkst. 13:00
0
 
Droši vien kādu laiku padarbojušie pa pagrīdi, pajukuši, un tad pēc padsnit gadiem sarosījušies uz rejūnionu.

Tas norvēģu Obliteration nebija sūdīgs, bet tā diži gan neaizķēra.
Intars
, 2009. gada 7. septembrī, plkst. 16:41
0
 
Hmm, dīvaini, Faunsm Entombed nepatīk, bet Death Breath patīk.
Intars
, 2009. gada 8. septembrī, plkst. 11:28
+1
 
Bļā, bet Deathevokation tiešām ir izcils. /forum/36800/#comment116225 <- tā gan.
kk:(
, 2009. gada 8. septembrī, plkst. 11:31
0
 
Bet jā... Obliteration laika pārbaudi neizturēja. Sākotnējā sajūsma nepārauga noturīgās jūtās. :D
Fauns
, 2009. gada 8. septembrī, plkst. 13:17
0
 
Es jau nesaku, ka nepatīk, bet nu tā uzsēsties kā uzsēdos uz DB, uz Entombed man nesanāk. Nez... Tajā Death Breath ir kaut kāda īpaša maģija sabāzta.
fatduude
, 2009. gada 8. septembrī, plkst. 14:40
+1
 
Ja tīk Arghoslent, kaut kas no Immolation, un plusā Bolt Thrower un Hail Of Bullets raksturīgā "kara metāla" atmosfēra un tematika, tad der ieprovēt Martial Barrage www.metal-archives.com/band.php?id=29888...

Rakt te: rapidshare.com/files/180529606/MB-...
Intars
, 2009. gada 8. septembrī, plkst. 15:32
0
 
Kas attiecas uz Psypheria, tad šo pirmais albums "Gothic Disturbance" man cepī daudz vairāk, nekā tas otrs, kas šeit tika ieteikts, "Embrace the mutation". Kaut kā tāds sakarīgāks (koherentāks) "songraitings" tajā, nezaudējot to šīzas sajūtu. Skaņa ar biš basīgāka šķiet. Bet vispār laba štelle.
BladeOfDarkness
, 2009. gada 8. septembrī, plkst. 16:03
0
 
''Embrace the Mutation'' pa 3EUR WOA dabūju - vēl šorīt, smērējot sviestmaizes, par to organizēto haosu iefanoju. Abi vienādi patīk.
Petenju Maleejs
, 2009. gada 8. septembrī, plkst. 19:45
0
 
varbūt, varbūt... bišk ne pa tēmu, bet skaņa ir oldskūlīga, un jebkurā gadījumā ir vēlmīte, lai arī jūsu ausis piekliedz šis onka, kā arī pārmaiņas pēc bass ir patīkami agresīvi dzirdams :):)

rapidshare.com/files/277313145/Inf...
Petenju Maleejs
, 2009. gada 8. septembrī, plkst. 22:22
0
 
Fauns gan bij šo minējis citas grupas sakarībā, bet kombinācijā
baltvīns vs. 2 ali un kā tiesnesis cīniņā DAEMON = neatspēkojama kombinācija

rapidshare.com/files/277372881/Dea...
Fauns
, 2009. gada 9. septembrī, plkst. 06:52
0
 
Pirmo reizi dzirdu. Tur spēlē meitene ar iesauku Doll. Mīļi. Ņems un iečekos arī.
Fauns
, 2009. gada 9. septembrī, plkst. 07:03
0
 
Man baigais atklājums bij viena poļu banda LOST SOUL, ar albumu "Scream Of The Mourning Star". Tāds pabrutāls dezņiks, nav nekāds mega-oldskūls, bet nu nav arī nekādi modīgie. Es pat nezinu, kam lai pielīdzina, ietekmes laikam viņiem tur padaudz. Arī no bleka ļoti nedaudz pavīd, brīžiem pēc kkāda Krisiun ieskanās, ta vnk pēc vecas labas detuhas, ta hvz, ta pēkšņi vispār psc, un pa vidu tam visam pagari, patraki un skaisti solo gājieni. Vokāls superīgs. Atsit agrīno Gorefest manieri.

rapidshare.com/files/85532236/Lost...
Petenju Maleejs
, 2009. gada 9. septembrī, plkst. 17:37
+1
 
tos lost soul redzēju sen kautkādā metālžurnālā, tik tad vel nebija iespējas kačāt un dragāt, un nu , varēs beidzot ievērtēt, un šārīte ar ir, nu bučas onkucim *mca
kk:(
, 2009. gada 21. septembrī, plkst. 17:55
+1
 
Lost Soul man ir kasetee, sen atpakalj iegaadaats. Tieshaam laba leita. Oldskuuls nav, bet velciet droshi.

Pie reizes padrebiniet savas ausis ar sho:

www.mediafire.com/?zuueunvo0lk...

DETERIOROT "In Ancient Beliefs"
Izdots 2001. gadaa, bet gana klasiskaa, vecaas skolas garaa.

Ja jau LOST SOUL shajaa teemaa ir palaists, tad lai iet arii shis:

VENGEFUL "The Omnipresent Curse"

www.mediafire.com/download.php?ytznzj...

+/- modernaa skanja un tehnika, bet ir skaidri manaama arii tieksme uztureet vecaas skolas atmosfeeru un esteetiku. Nav tikai blast blast urrgh urrgh blast blast kvii kvii.
Retums detuhaa - 20 min garsh episkais gabals.

Un veelreiz izcelsim gaismaa Intara agraak mineeto NERLICH "Defabricated Process". Taads labums ka nenopriecaaties!
Intars
, 2009. gada 22. septembrī, plkst. 02:15
0
 
deteriorot bi jau kaut kur tepat agrāk ieteikts. es jau cenšos neatpaligt.

EEeeee! to peruāņu Mortem kāds vispār ievērtēhj?
BladeOfDarkness
, 2009. gada 22. septembrī, plkst. 09:40
0
 
Man nepatika.
kk:(
, 2009. gada 22. septembrī, plkst. 17:45
0
 
Ctrl+F ierakstot grupas nosaukumu pareizi nekas agraaks par manu ieprieksheejo ierakstu neatrodas.
Liidz Mortem neesmu veel nonaacis. Arvien veel staroju par Deathevokation, Loudblast un Nerlich.
fatduude
, 2009. gada 24. septembrī, plkst. 13:37
+1
 
Šogad iznācis, tomēr Goreaphobia pirmais pilnais veikums, lai arī grupa pastāv kopš 1988.g. pēc MA datiem, Mortal Repulsion vareni labs vecskolas un biš modernās desas apvienojums, vietām gana trešīgs, vietām gana lēns un drūms, bet kopumā baisi laps. Grupas dalībnieki esošie/bijušie biedri iz Absu, Master, Incantation, kas arī varētu būt tuvākās ietekmes, raksturojot Mortal Repulsion skanējumu.

www.metal-archives.com/release.php?id=2258...

Ievilkt te: www.mediafire.com/?wmbmwwnxln9...
BladeOfDarkness
, 2009. gada 24. septembrī, plkst. 14:17
0
 
Te paskatījos, ka čupa ļaužu Obituary slavējuši, man gan vokāla dēļ šie ne pārāk, tik tresīgais ''Slowly We Rot'' tīk. Kuri ta šiem skaitās tie labākie albumi ?
Intars
, 2009. gada 24. septembrī, plkst. 14:59
0
 
^ Cause of Death.
Chaos
, 2009. gada 24. septembrī, plkst. 19:07
0
 
Cause Of Death, The End Complete un World Demise
BladeOfDarkness
, 2009. gada 24. septembrī, plkst. 19:58
0
 
Džekam klasē bija ''Cuase of Death'' T-krekls - viena no iespaidīgākajām bildītēm Metālā m/
Fauns
, 2009. gada 25. septembrī, plkst. 09:01
0
 
Cause Of Death laikam arī bija tas ar Mērfija piedalīšanos.
BladeOfDarkness
, 2009. gada 30. septembrī, plkst. 12:46
0
 
LOST SOUL iznācis jauns CD ''Immerse In Infinity''. Jau nosperams.
Intars
, 2009. gada 1. oktobrī, plkst. 12:17
+3
 
Šo tēmu arī ir vērts iečekot: www.metal-archives.com/board/viewtopic.php...
kk:(
, 2009. gada 1. oktobrī, plkst. 14:53
0
 
Tribute to REPULSION:

rapidshare.com/files/286553387/VA_...

Rijiet iekshaa!
fatduude
, 2009. gada 1. oktobrī, plkst. 15:17
+1
 
No tās metālarčīvu tēmas jau pāris uzliku zagties, bij tīri interesantas manatas.

Sanāca ievērtēt Intara minētos peruāņu Mortem, konkrētāk De Natura Daemonum, un i nu sasodīti labi, nu jau pa otram ņemu iekšā. Biš nevietā šķiet vietām tie Kredliskies ķērcieni, bet tā jau zajebis kopumā, ja pirmie gabali no sērijas "klausīt-var", tad pēc Qarqacha, Demon of Incest kļūst pa visam gardi.
Fauns
, 2009. gada 2. oktobrī, plkst. 15:01
0
 
nu ko mazafakas, Razorbakk rekordi turpina pildīt solījumus. Nākamais rindā: FESTERED

www.myspace.com/razorbackrecords...

fak, ku labs gabals! Man tie Decrepitaph, Vacant Coffin un Claws, nu tā, nu tā... bet šitais izklausas būs gāzējs. AUTOPSY, IMPETIGO stilā!!! ĀĀĀĀĀ!!!!

"FESTERED "Flesh Perversion" NEW SONG and album NEWS!
A new song has been posted from the upcoming debut CD from FESTERED! The song is the title track from the album, "Flesh Perversion" and can only be heard exclusively on the Razorback myspace page! Check it out!

FESTERED is pure "blood and guts" DEATH METAL done the old-school American way!

Imagine a mix of DEATH "Scream Bloody Gore", AUTOPSY "Mental Funeral", MASTER from 1985, SLAUGHTER(Canada) "Strappado", and the morbid feeling of the original TEXAS CHAINSAW MASSACRE and you get an idea of what this is all about!

Nothing modern here...and no triggers or polished production. This is simply dirty and raw DEATH METAL the way it should always be!

Artwork was drawn by the cult underground artist Drew Elliott, who drew the classic album art for the very first NECROPHAGIA album cover, along with cult EP covers for GOREAPHOBIA, AMORPHIS, and more!

Mixing and mastering once again provided by Patrick Bruss (Impetigo, Cianide, Acid Witch, etc).

The CD will be released sometime this Fall on Razorback Recordings! Watch out for these undead grave robbing zombies to rise SOON...!"
BladeOfDarkness
, 2009. gada 2. oktobrī, plkst. 15:40
0
 
Laikam atkārtošos, bet 1985.gada Master reāls zvērs un Desas tur vairāk nekā DEATH debijniekā.
kk:(
, 2009. gada 3. oktobrī, plkst. 00:27
0
 
"... dirty and raw DEATH METAL the way it should always be!"

Pēdējā laikā es šos skaļos vārdus interneta vidē dzirdu kaut kā pārāk bieži.
Bet ir jau labi, ka kāds tev pasaka kādam Death Metal vienmēr ir jābūt. Ja nu gadījumā pats nezini, noderīgi.

Nu, kā jums Abramelin un Vengeful? Kāds klausījās?
Fauns
, 2009. gada 3. oktobrī, plkst. 20:20
0
 
ui, nevar vēl tikt klāt visam. Tagad biš uzsēdos uz brutalās desas, un esmu ļoti pārsteigts ar INSIDIOUS DECREPANSY "Decadent Orgy Of Atrocious Suffering". Viena džeka brutāldesas projekts, bet nu bledd!! Nekrofāgista Muhameda līdzinieks no brutalā gala - Shawn Whitaker, kuram tagad klausos citu bandu: VIRAL LOAD "Backwoods Bludgeoning", lai gan tas laikam nebija īstais ar ko čekot. Bet nu tāpat džeks māk salikt muzonu. Es taču jau cik ilgi brutaļņikus neesmu klausījies, un še tev, ir arī vēl kāds labinieks bez Severed Saviour un Deeds Of Flesh.
Fauns
, 2009. gada 3. oktobrī, plkst. 20:21
0
 
Tas līdzinieks Muhamedam bija domāts, ka nu viens džeks uztaisa vnk psc, nevis ka baigi līdzīgi mauc. Nekrofagistu tik ilgi nespēju izturēt.
Fauns
, 2009. gada 3. oktobrī, plkst. 20:26
0
 
^^^ a par to dirty un raw dm, ja tas ir tiešām vietā, un īsti nevietā neesmu manījis, tad tu vismaz zini, ka tas varētu būt kaut kas labs. Piesaista tos, kam tas ir domāts. Un kāpēc gan ne?
kk:(
, 2009. gada 3. oktobrī, plkst. 22:09
+1
 
Ne jau par "dirty and raw", bet par "the way it should always be" es tur sāku izplūst.
Insidous Decrepancy tas pieminētais albūms labs. Žēl, ka nākamais bālāks.
BladeOfDarkness
, 2009. gada 3. oktobrī, plkst. 22:50
+2
 
Ja sāk katrai otrajai banda vietā un nevietā šādu birku karināt klāt, tad jau ātri teiciens zaudē jēgu. Tāpat kā pie mums panesies visādi ''Progressive Avantgarde Melodic Death / Grind'', kas parasti izrādās kā ķieģelis prasts un kantains kakukors ...
Intars
, 2009. gada 3. oktobrī, plkst. 23:48
+2
 
^ Vienīgā vietējā grupa, kam aptuveni tāda birka piestāvētu, ir tā, kuras sastāvā spēlēja 3 no šīs tēmas galvenajiem aktīvistiem :)
BladeOfDarkness
, 2009. gada 3. oktobrī, plkst. 23:53
+1
 
:D

P.S. Hm, a kurš ir tas trešais ?
Intars
, 2009. gada 3. oktobrī, plkst. 23:57
+3
 
A kuri ir tie pirmie divi?
BladeOfDarkness
, 2009. gada 4. oktobrī, plkst. 11:14
+3
 
Fauns ar Malēju. Tā kā ne tu ne es tur neesam spēlējuši, tad laikam tik kk:( paliek ...
BladeOfDarkness
, 2009. gada 5. oktobrī, plkst. 14:12
0
 
Malēja ieteiktais Fleshcut -2009- Gruesome and Vile izrādījās baigais labinieks. Deathvocation ir OK.
fatduude
, 2009. gada 7. oktobrī, plkst. 10:48
+1
 
Pēdējā laika favorīts no vecskolas desas Deteriorate - Rotting in Hell, kaut kas līdzīgs uz šiten jau izslavētā Cadaver - .. In Pains pusi. Nu ārprātā sulīgi un āķīgi - prātā paliekoši rifi. Vokāls līdzīgi kā tam pašām Cadaver ne tik ļoti dziļš grovls, cik vairāk nikni ķērcošs, citējot MA recenziju: "..They are sick and fucking twisted throughout and provide a varied performance compared to what you will find with most death metal. This man sounds pissed, and disgusted, and ready to eat you.." un tā viš i. Nu vienkārši ne ausu atraut!

www.metal-archives.com/band.php?id=7707...

Vilkt te: www.mediafire.com/?zvzywtwqydm...
fatduude
, 2009. gada 7. oktobrī, plkst. 10:49
+1
 
Bļē, nepareizais links uz vilkšanu, te pareizais www.megaupload.com/?d=02OUPREZ...
Janis80
, 2009. gada 7. oktobrī, plkst. 11:31
+1
 
Vai kāds, kāda gadījumā neatminās tādu blici ūberrūcošu un zāģējošu detņiku , kā BLOOD ? 90to vidū kautkādā smirdīgā Vecrīgas bodē nopirku kasetīti. Cik atceros man baigi patika, bet nu tagad nehrena pa visu netu atrast nevaru :(
Intars
, 2009. gada 7. oktobrī, plkst. 11:39
0
 
Tu domā tos friču desgrainda pionierus? Protams, ka atceras :) /forum/36800/#comment36819
BladeOfDarkness
, 2009. gada 7. oktobrī, plkst. 12:42
0
 
Sūdīgi meklēji ... - metalarea.org/forum/index.php?sho...
BladeOfDarkness
, 2009. gada 7. oktobrī, plkst. 12:44
+1
 
Blood - Deathcore [demo] - 1986

^ deathcore ciltstēvi ? ;)
punx04
, 2009. gada 7. oktobrī, plkst. 12:48
0
 
Reku var dabūt BLOOD ''Impulse To Destroy''1989 pārizdoto 2007.gadā albumu deathfans.blogspot.com/2008/01/blood-impul...
Janis80
, 2009. gada 7. oktobrī, plkst. 14:57
+1
 
OI BĻĀVIENS PALDIES !!!!!! Nezināju, ka vācieši, tagad visu atradu ! Ir, ir īstais ! Tik tai kasetītei par ko minēju tais senajā, smirdīgajā mūzikas bodītē targaši paši albuma koveri bija uzdizainējušu :D:D:D
BladeOfDarkness
, 2009. gada 7. oktobrī, plkst. 22:15
0
 
GORY BLISTER - Graveyard Of Angels (2009)

Noklausījos vienreiz, likās visai labs, uzmetu vēl paklausīties - tagad liekas vienkārši zajebis ku labs. Ne gluži oldskūls, bet tāds nikns, melodisks tehniskais desinieks. Lieliska instrumentālā daļa un superīgs vokāls - čalis kādos 3-4 veidos mauc (kārtīgs rūklis, nedaudz bleķains niknais voķis, Volkerisks dziedājums). Nedaudz veco Arch Enemy atgādina, tik tehniskāku.

www.youtube.com/watch?v=zc51jU7kkz4...

www.metal-archives.com/band.php?id=2518...
fatduude
, 2009. gada 9. oktobrī, plkst. 11:03
+1
 
Uncanny (Swe) - Splenium For Nyktophobia (1994)
www.metal-archives.com/band.php?id=9667...

Pēdējās 2 dienas nekas cits kā šis vien griežas. Nu ārprātā labs, vecskolīga vietām niknāka, vietām melodiskāka, vietām pat visai progresīvi skanoša desa, nu garda pēc velna.

Te: rapidshare.com/files/176579759/Unc...
Petenju Maleejs
, 2009. gada 18. oktobrī, plkst. 23:39
0
 
eu, tads Abramelin labs, tik foršas kačīgas vietiņas, pie bungām ar sēž veic, kuram pauti netraucē spēlēt. Tik soliņš paklusi skan ierakstā. Bet cepuri nost tādai kačkai, riktīgs ejamais muzons :)
Fauns
, 2009. gada 19. oktobrī, plkst. 10:06
+1
 
Man vēl joprojām būs šodien jāsēž uz GORGUTS "From Wisdom To Hate", es nevaru, tas ir psc.
Fauns
, 2009. gada 19. oktobrī, plkst. 10:19
0
 
No manis vēl viens atradums iekš tāda kārtīga oldskūla:

DISGRACE (Fin), tagad klausos 91. gada EP "Debts of God", o jē. Šiem būs jāvelk pārējie ar. Mhm, pārējie arī būs jāvelk. yup.

Labi džekiem izskatās iekš MA:

Genre: Death Metal (1987-1994), Punk Rock (1994-)
Lyrics: Death, depression (1987-94), life (1994-)
Fauns
, 2009. gada 19. oktobrī, plkst. 10:20
0
 
Linka gan nav uz šārēm, kaut kā sanāca nejauši DC novilkt uz aklo. Ble, DC vēl arvien tādam nolūkam noder!
Chaos
, 2009. gada 19. oktobrī, plkst. 10:22
0
 
Gorguts kā reiz novilku visu diskogrāfiju, jo agrāk pats pirmais Considered Dead baigi patika. perfekti, visi albumi (Obscura un From Wisdom to Hate baigie jumtrāvji)
BladeOfDarkness
, 2009. gada 19. oktobrī, plkst. 10:55
0
 
DISGRACE pirmie ir MetalArea - metalarea.org/forum/index.php?act...
BladeOfDarkness
, 2009. gada 19. oktobrī, plkst. 23:54
0
 
Ja kādam piegriezušies DEATH albumi (grūti gan iedomāties ko tādu) un arī MORGOTH, SCHOLOMANCE un mūsu pašu REMAINS, tad droši var ievērtēt Makaronijas censoņu GORY BLISTER 2003.gada albumu ''Art Bleeds''. Nākamie albumi citādāki, katrā arī cits vokālists.

www.youtube.com/watch?v=VIhKzi2ZuTU...

www.metal-archives.com/band.php?id=2518...
BladeOfDarkness
, 2009. gada 1. novembrī, plkst. 20:07
+3
 
KHERT-NETER - Somu (Technical) Death Metal. Lai gan 3 džeki no grupas ir spēlējuši Battlelore, tas ir nevis šo, bet gan Horna / Pest blakusprojekts. Vērts atzīmēt, ka blicē rukā veseli 4 Fauni !!! -> Must have, tāteikt ;)

www.youtube.com/watch?v=LuxTe5UjOao...

www.metal-archives.com/band.php?id=3047...
Petenju Maleejs
, 2009. gada 1. novembrī, plkst. 21:58
0
 
ufff, mūsu Faunam būs jānoēdās resnam, lai var šos 4 samīcīt >:)
Fauns
, 2009. gada 1. novembrī, plkst. 22:05
0
 
bāāāāhhh... tikko beidzās Sonnenmensch ībeijs... bled bled bled, roka notrīcēja un nedabūju Asphyx "The Rack"... kurš no jums, bled, kurš no jums?/? /? / A?DK ka kas kl a a;;a
Fauns
, 2009. gada 1. novembrī, plkst. 22:06
0
 
jāskatās uz 4 CD vienlaicīgi, un burtiski sekundes jautājums... āāā
Fauns
, 2009. gada 1. novembrī, plkst. 22:14
0
 
bet nu pie tēmas varu pielikt dažas bandas, ha ha.. pačekoju, ko

DETEST "Dorval" 1994

baisais labinieks, vecā detuha at it's best. It sevišķi jau par vienu paundu, jūs mani mazie slinkie draudziņi. :)))

DEMENTED TED "Promises Impure" 1993

Šitais baigais albis.. nosaukums bandai psc, bet džeki spēlē super. Tik daudz dažādu skolu sajaukums. I Šuldiners jūtams solo gājienos, i labs trešiņš, vietām pat skan līdzīgi tam, ko darīja Suffocation, karoč ir ko dzirdēt. Kopumā paveigls, dēļ jūtamā treša, bet ļoti labiem rifiem bagātīgs albums.

EXCRUCIATE "Passage Of Life" 1993

Un šitais ir pilnīgs gāzējs. Āpāc. Kad izdzirdēju, pat nobrīnījos, ka neviens nav šeit jau iepostējis. Tas CD viņam tur izsolē gāja ap 100 dolāriem. Psc kkāds. Tāpēc vien bija jāiečeko.
Fauns
, 2009. gada 1. novembrī, plkst. 22:22
+3
 
tas video ar 4 fauniem labs. Es domāju man nebūtu problēmu tajā bandā ar uzņemšanu. Lai gan varbūt džeki pateiktu, ka nu beidzot tas ir par daudz. Vai arī tas matainais iedotu pa muti.
BladeOfDarkness
, 2009. gada 1. novembrī, plkst. 23:15
+2
 
Da nē, kad tevi ieraudzītu - matainajam iedotu pa muti, lai tevi varētu pieņemt bandā (sol-do, sol-do tak pavilkt ?) ;)

P.S. 100 bakšu par CD ...
Fauns
, 2009. gada 2. novembrī, plkst. 00:33
0
 
Pēdējais bids ko manīju bij laikam 85, interesanti pa cik ta būs beigās aizgājis. Hah... nē, nu ja es būtu ahūnais biezenis, laikam arī tādu fetišu turētu. Tomēr šķiet kaut kā jaukāk nekā kolekcionēt, piemēram, markas, vai burciņu etiķetes. Vai gumijas vardes, talonus, alus bundžas, karodziņus no dažādām pasaules malām utt. ha ha.. bled, losisms.
BladeOfDarkness
, 2009. gada 2. novembrī, plkst. 10:39
0
 
Bļa (ja ir ''Buy It Now'', tad tā ir pārdevēja nolikta cena, ja?):

cgi.ebay.com/NECROPHOBIC-Nocturn...

cgi.ebay.com/Excruciate-Mutilati...

cgi.ebay.com/MORDICUS-Dances-Fro...
Fauns
, 2009. gada 2. novembrī, plkst. 11:28
+2
 
Petenju Maleejs
, 2009. gada 2. novembrī, plkst. 11:47
+1
 
333 bakši... ibāl...
BladeOfDarkness
, 2009. gada 3. novembrī, plkst. 21:39
0
 
EXPERERIMENT FEAR - Assuming the Godform (1995) - www.metal-archives.com/band.php?id=14586...

Zēniņi pa smuko žvidzina Floridas Desenieku. Mīlīgi rifi un soliņi, visas lietas savās vietās. Ievērtēju tikai tāpēc, ka pie šiem savlaik Jeff Loomis ņēmies.
BladeOfDarkness
, 2009. gada 3. novembrī, plkst. 21:43
0
 
Reku pat šo to var novilkt: www.masterthis.net/loomis/loomis.htm...
hunter
, 2009. gada 3. novembrī, plkst. 23:07
+1
 
bļā, nu tas ir nenopitni! 333 doļi par CD!!! tad jau pašmāju Flaying ar' varēs pēc gadiem kaut kādus ultra retos demo pa simtiem tirgot...
un par Skyforger kasetēm vispār nerunājot.
Sonnenmensch
, 2009. gada 3. novembrī, plkst. 23:50
+2
 
Faun un Blade -
to EXCRUCIATE es beigās pardevu par 110 GBP... 2 labākā cena, ko esu dabūjis Ebajā.

Kādu gadu atpakaļ šo:
NECROPHOBIC Nocturnal..ORIG'93 CD izsolē notirgoju par 60 usd...

šamo:
www.metal-archives.com/release.php?id=1151...
par 153 usd.

Hunter - SF kasetes Ebayā var par kapeikām nopirkt, tas stufs nav pieprasīts.

Lielākā cena, ko esu redzējis, par kādu reāli pārdots -
BURZUM Aske 1 izdevums, kopā ar šķiltavām - 850 usd

No nemetālā, dotajā gadījumā industrial/ambient visdārgākais bija
www.discogs.com/viewimages?release=...
1200+ usd bija...
BladeOfDarkness
, 2009. gada 4. novembrī, plkst. 01:13
0
 
Šitās lietas es laikam īsti nekad nesapratīšu - ir tas Agalloch labs, izdeva 2500 eksamplāros ... Bet muzons jau no tā nemainās ... Kāds varbūt beidz uz albumu skatoties - ķip re kāds man raritie ...

Būs ta laikam EXCRUCIATE jāpačeko ...

Tā kā nejauši sanāca šovasar sagādāt gandrīz visu GOREFEST diskogrāfiju, nolēmu pēc ilgāka pārtraukuma iečekot savlaik maz patikušo un tamdēļ neiegādāto ''Mindloss'' - 2x tīri labi aizgāja. Samaitājies laikam esmu ...
Sonnenmensch
, 2009. gada 4. novembrī, plkst. 09:02
0
 
Manā uztverē viss ir elementāri - kolekcionāri is slimi cilvēki, vienalga, vai vāc vecus, retus CD vai zelta monētas :)
Petenju Maleejs
, 2009. gada 4. novembrī, plkst. 10:14
+2
 
^ vai atceras cilvēku vārdus, ar kuriem tikko iepazinušies.
Man tāda kaite piemīt, ja pie sevis reizes 4 neatkārtoju jauniepazīta cilvēka vārdu, ņihuja nevaru atcerēties...
BladeOfDarkness
, 2009. gada 4. novembrī, plkst. 10:52
0
 
Man ir tā pat. Feisus atceros, a vārdus ne. Reizēm rezka aizmirstu kāda darbabiedra vārdu vai uzvārdu :)
Fauns
, 2009. gada 4. novembrī, plkst. 14:36
+3
 
Es no decembra iešu prom no darba... man būs problēmas aizmirst visas tās rožas un vārdus, balsis un paražas, smakas un vietas, radio SWH repertuāru un visas citas nejaucības, kas vēl, brīnums, murgos nerādās. Es gaidu to brīdi, kad n-dienas nebūs jāblenž uz CMYK procentiņiem ekrāna labajā augšējā stūrī. Malējam vienreiz jau teļukam krāsas saregulēju, vakar norāvu paniku, kad sāka likties, teļuks vairs nerāda pareizas krāsas. Kruķīju, ķruķīju, neko nerubīju vairāk. Moš aparāts iet uz beigām, a moš no divu gadu lupīšanas uz krāsu izmaiņām ekrānā jau iet ciet. A D a;kdS J;lasjdpaj dspajsdasp papappa ap Tā zajebala jau, ka es varētu kādam seju izdauzīt par to vien, ka ne tā pienāk kaut ko pajautāt, vai arī pasaka "labdien". Ja jūs zinātu cik daudz kaitinošos toņos var pajautāt vienkāršas lietas, vai arī tikai ienākt telpā. Es pat nevaru iedomāties, ko es no prieka darīšu, kad aiztīšos. Laikam kādu nedēļu dzeršu pohujā. Es jau esmu novests tik tālu, ka ienāk kaut kāda krople un saka "labdien". Es viņai nesaku neko. Galvā atbildu: "izēd sev tūpli, krople". Jūs ziniet, cik noguris es jūtos pēc tādas dienas? ... pīīīīžģēēēēēc..... jūtos tā kā F-1 pilots, uz diviem gadiem iestrēdzis zapiņu rallijā. FAK FAK FASK FKAS KAS LFLAS KFASL F FKLas aaaaaaa
Fauns
, 2009. gada 4. novembrī, plkst. 14:37
+1
 
Es pilnīgi saprotu tos cilvēkus, kas ierodās ofisā ar šaujamo un izšķaida pa smadzenei.
Quorthon
, 2009. gada 4. novembrī, plkst. 14:46
+3
 
"Ja jūs zinātu cik daudz kaitinošos toņos var pajautāt vienkāršas lietas, vai arī tikai ienākt telpā." <--- uj, kā es tevi saprotu.
Petenju Maleejs
, 2009. gada 4. novembrī, plkst. 14:57
+2
 
"jūtos tā kā F-1 pilots, uz diviem gadiem iestrēdzis zapiņu rallijā".
Tas laikam ir trakāk kā redzēt un sajust sapņos kā sarullēta sega rullējas vaļā un saspiež vertikāli novietotu adatu, un tā nonstopā minūtes 20...
Petenju Maleejs
, 2009. gada 4. novembrī, plkst. 15:02
+6
 
vēl jau traki ir uz 24 gadiem kļūt par ac/dc bundzinieku- viens ritms, viens temps, vienas un tās pašas muguras uz skatuves
Quorthon
, 2009. gada 4. novembrī, plkst. 15:55
0
 
Neteiksim jau, ka basistam un ritma ģitāristam būtu īpaši vairāk darba. Basistam pārsvarā viena nots 8daļās, ģitāristam Mi, La un Sol Open Chords :D
Fauns
, 2009. gada 4. novembrī, plkst. 15:58
+4
 
jā, bet nav muguras
Quorthon
, 2009. gada 4. novembrī, plkst. 16:02
+3
 
Nu bundziniekam ir tas "bonuss", ka viņš var noslēpties aiz bungām un neskatīties, kamēr basists un ritma ģitārists ar asarām acīs mīcoties pie saviem bekvokāla mikrofoniem vēro, kā Anguss un Braiens 10 metrus tālāk uz priekšu ārdās un skraida pa skatuvi.
Sonnenmensch
, 2009. gada 4. novembrī, plkst. 22:41
0
 
Blade - nu ko pirksi kautko no manis Ebayā? :)
Fauns jau iepirkās :)
BladeOfDarkness
, 2009. gada 4. novembrī, plkst. 22:49
+2
 
Da nu, jāreģistrējas, ta vēl fig vai manu karti tur pieņem ... Un visus labumus jau izpirka. Tā jau šogad 65CD un 10DVD esmu nopircis. Pietiks laikam.

P.SS. EXCRUCIATE tāds neslikts dūmdesnieks izrādījās, ne vairāk, ne mazāk.
Intars
, 2009. gada 4. novembrī, plkst. 22:54
0
 
Pēc ilgāka pārtraukuma atkal uzsviedu to Repugnant /forum/36800/#comment91632 paskanēt - eh, kāja tirinās un aiziet otrais riņķis :) Tomēr ultra labs, ar tādu īsti vecmodīgu pietrešinātu un netīrīgu piegājienu.

metal-archives.com/band.php?id=7193...
fatduude
, 2009. gada 6. novembrī, plkst. 13:27
+1
 
Brazīļi Genocidio www.metal-archives.com/band.php?id=5292...

Nu muzikāli 93-šā Hoctaedrom ļoti labi iederētos tagadējo Razorback Records pulciņā - visai lipīgi ģitārrifi, brīžam drūmi melanholiska atmosfēra un gards rūkulis. Turklāt šamie vēl aktīvi vismaz pēc MA datiem.
Fauns
, 2009. gada 9. novembrī, plkst. 10:01
+1
 
Razorbackrecords jaunie, vēl neizdotie džeki GRAVE RITUAL ar demo materiālu:

www.myspace.com/graveritual...
BladeOfDarkness
, 2009. gada 18. decembrī, plkst. 16:47
0
 
Bļāviens, bet neviens nav minējis pirmos divus RUNEMAGICK albumus, kuri ir vienkārši lielisks Oldskūli Melodisks Death ar Dūma piešprici. Tas melodiskums no Unleashes, Seance, Amon Amarth šnites.

At The Horizon's End (The Supreme Force Of Eternity - 1998)

www.youtube.com/watch?v=9PPaYzr9dig...

Enter the Realm of Death (Enter the Realm of Death - 1999)

www.youtube.com/watch?v=JBv8UopGbHE...

Žēl ka ''When Death is the Key'' nebija - totāls kratgalverts m/
kk:(
, 2009. gada 21. decembrī, plkst. 02:47
+2
 
Iegriezos, lai atskaitītos par iemeslu, kāpēc 2:40 vēl arvien neesmu gultā.

MORBIUS "Alienchrist" (1995)

www.mediafire.com/?tiohknhwujz...
BladeOfDarkness
, 2010. gada 8. janvārī, plkst. 14:39
0
 
Spēcigs ir THE SEVEN GATES - Angel of Suffering (2009) - www.metal-archives.com/band.php?id=67077... . Franču banda, kuras vokālists ir tas pats vecais labais lords Akhenatons no Akhenaton / Deamonium. Visai Morbidisks skanējums, bet par tīru kopiju nesaukšu. Skaņa varēja būt labāka. Reiz pa reizei sāk garlaikot, bet džeki rezka palaiž kādu foršu fīču, kura aizdzen garlaicību. Asphyx / Hail of Bullets faniem ar varētu patikt.

www.youtube.com/watch?v=8AZIGapdPCc...
mSPW
, 2010. gada 8. janvārī, plkst. 16:21
0
 
Bļe , a nav slikts...

"The seven gates - Pressure" it īpaši kačku dzen.
kk:(
, 2010. gada 14. janvārī, plkst. 13:24
0
 
ACID DEATH "Random's Manifest"

Paveca grieķu grupa. Disks izdots 2000.g., tomēr skan stipri vien klasiski, bet novazāti vai atgremoti - it nemaz. Stils - kaut kur trijstūrī starp Cadaver, Atheist un Loudblast.

rapidshare.com/files/322574559/Ran...
PeterisP
, 2010. gada 14. janvārī, plkst. 15:20
0
 
Ja jau par grieķiem, nesen uzdūros, ka viens no jaunības dienu favorītiem Varathron (nošvīkātā kasetē apšaubāmā kvalitātē savdabīgs ripulis His Majesty At The Swamp) ir joprojām dzīvs un pat ieraksta jaunus diskus, kas gan nav tik advancēti kā 1993.gada tumšās noskaņas

šobrīd no vecajiem topā

Brutal Truth 1992 "Extreme conditions Demand Extreme Responses", toč rekomendēju, joprojām 10 balles no 10
PeterisP
, 2010. gada 14. janvārī, plkst. 15:25
0
 
92 gada brutal truth, vienkārši pessec, joprojām skan kā tikko uzcepts

www.youtube.com/watch?v=C29EOvohtRs...
Chaos
, 2010. gada 14. janvārī, plkst. 16:12
0
 
man gan viņu otrais albis Need To Control patīk daudz vairāk. Choice of a new generatioooooon. bet tas jau vairāk graindkōrs, ne vecā detuha
Intars
, 2010. gada 14. janvārī, plkst. 16:40
0
 
Man abi divi tie apmēram vienādi labi tīk. Kāds īsti bij tas jaunais? nevaru atminēties, esmu vai neesmu klausījies. Koncis BA jau bij zvērā.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 14. janvārī, plkst. 16:43
0
 
Koncis bija jautrs, bet albumi ir garlaicīgi.
Chaos
, 2010. gada 14. janvārī, plkst. 17:08
0
 
jaunais Revolution Through Evolution ar ir dikti spēcīgs. Džeki kapā tik pat spēcīgi, kā jaunībā.
/forum/111783/?hl=brutal+truth#comment111784
mincīts
, 2010. gada 14. janvārī, plkst. 17:55
0
 
karoč, PIE VISA IR VAINĪGS PETEŅU MALĒJS!

pa lielam piekrītu, jo tā jau arī rodas cilvēki, kas ir ļaunuma un problēmu sakne.
kk:(
, 2010. gada 14. janvārī, plkst. 18:14
0
 
Ui, tikai ne shajaa teemaa! Luudzu, nee...
kk:(
, 2010. gada 14. janvārī, plkst. 18:16
0
 
Labaak novelc to Acid Death.
mincīts
, 2010. gada 14. janvārī, plkst. 18:23
0
 
^ DONE
creative_77
, 2010. gada 14. janvārī, plkst. 18:46
0
 
Sīs grupas varu klausties anytime ;-)

Cancer-1993-The Sins of Mankind
Deceased-1992-The 13 Frightened Souls
Sinister-1992-Cross the Styx
Intars
, 2010. gada 15. janvārī, plkst. 15:57
0
 
THE GROTESQUERY - Kam Lee (Mantas/Death, Massacre, Denial Fiend) un Rogga Johansson (Paganizer, Ribspreader, Demiurg, Edge of Sanity u.c.) jaunais projekts. Albums ar nosaukumu "Tales of the Coffin Born" jau ir nozogams. Tipa konceptalbums par horror tēmu. Skan mīlīgi :)

www.myspace.com/thegrotesquery...
BladeOfDarkness
, 2010. gada 15. janvārī, plkst. 17:35
0
 
Yo, tieši vakar Ribpleti griezu; jābūt labam.
Fauns
, 2010. gada 18. janvārī, plkst. 21:38
0
 
nu tam tie projekti tik viens pēc otra nebeidzās. Un tik jauns, un tik jauns. Bet kaut kā līdz galam nelien. Tāpat kā tas Ribspreders un Paganizer. Demiurg "The Hate Chamber" gan labi piedūra, vēljoprojām šad tad prasās uzlikties, bet nu tur jau laikam būs tas Swano pirksts.
Fauns
, 2010. gada 18. janvārī, plkst. 22:22
+2
 
Bet tas fatdude GENOCIDIO - "Hoctaedrom" baisi labs. Man jau ļoti patīk jūtamāka pankuhas šprice. RUNEMAGICK bij dzirdēti kaut kādi jaunāki, kas tīri labi patika, bet tas mazais "Enter the Realm of Death" ir superīgs. REPUGNANT ar nogāza momentā. Baigie. It kā tāds izteikts ļoti-oldskūls, bet nu tādas vietiņas sataisījuši, ka tik turies. Tā tempa kāpināšana vienā no pirmajiem gabaliem pilnīgs auts... Un vēl daudzi citi auti... Vēl te jāpagriež tās kk:( bandas.

+ biš uz aklo šo to nocēlu iekš dc atkal. Šis tas atradās tīri neko.

VERMIN (SWE) - "Obedience To Insanity" (dēmuču kompilācija, 1994)
www.myspace.com/verminsweden...
džeki bez vijeboniem, vienkārši, netīri un patīkami. Nākamais "Plunge Into Oblivion" (arī 1994) jau skan pēc Entombed.

VERMINOUS (SWE) - "Impious Sacrilege" (2003)
www.myspace.com/verminousdeathmetal...
tāds nikns, bet tajā pat laikā melodisks dezs. Nav vēl tā nopietni izklausīts un nez vai sanāks, kamēr pa rokai kreftīgāki džeki, kā iepriekš minētie stāv.

TRIBULATION (SWE) - "The Horror" (2009)
www.myspace.com/soultribulation...
Šie atkal tādi ar baisi labām kačkas vietiņām, tomēr kopumā kaut kas pietrūkst, vismaz manai ausij, lai arī ir pa smukam soliņam un tā... kaut kā ātri viņš nogurdina ar to nemitīgo rībināšanu. Bet nu dēļ tām ūber labajām ritma partijām, kas tur ik pa brīdim uzliesmo vien ir vērts noklausīties. Laikam jau arī viņas tik sulīgi skan kaut vai tāpēc, ka pēc ilgākas rīboņas atlaista retāka bunga dara savu.
Fauns
, 2010. gada 19. janvārī, plkst. 22:09
0
 
ha ha, kāds vēl mazais "Enter the Realm of Death".. sāk nākt vēl gabali, a to atnāca no dc tikai 4, džeks nozuda un es i nepamanīju, nodomāju, ka miņuks. Huh.. būs vēl ko klausīt.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 19. janvārī, plkst. 22:18
0
 
Nu tas ir pizdec šitā pateikt ... labi ka nekad neesmu DC++ lietojis
BladeOfDarkness
, 2010. gada 19. janvārī, plkst. 22:21
0
 
Kautgan vakar piefiksēju, ka nemaz neesmu dzirdējis Resurrection in Blood (2000) un Moon of the Chaos Eclipse (2002)
Fauns
, 2010. gada 19. janvārī, plkst. 22:59
0
 
"labi ka nekad neesmu DC++ lietojis "

da labi, nav jau tik traki. To, kas palicis nedavilkts var redzēt. Bet pluss jau tas, ka ja nāk no džeka ar labu ātrumu, tad var iemest aci, kas vēl šim tur karājās un pieķert klāt kaut ko uz aklo, un atrast labas lietas. Paklausies kaut vai to VERMIN (SWE) - "Obedience To Insanity". Vo tas ir DC spēks!
BladeOfDarkness
, 2010. gada 19. janvārī, plkst. 23:05
0
 
Nu jā, tas varētu būt bonuss. Ķip kā kādā last.fm sākt similar artists čekot.
Fauns
, 2010. gada 20. janvārī, plkst. 13:39
0
 
AGRETATOR (SWE) - "Delusions" (1994)

Bah... labinieks! Jūtams, ka klausījušies Pestilenci. Labi dzirdams bass, un interesanti iespēlēts arīdzan. Vēlāk uztaisījuši to sūda Darkane. phah.. ne šajā tēmā.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 22. janvārī, plkst. 17:32
+2
 
Pamanīju metalarea.org COMECON - The Worms Of God (2008). Tas būtībā ir apkopojums no trim albumiem - Megatrends in Brutality (1992) / Fable Frolic (1995) / Converging Conspiracies (1993). Muzons būtībā visai standarta Death ar Thrash fīlingu, nedaudz citādāks ir 1995, kurš vairāk uz veco Entombed / Dismember velk. Galvenie šeit ir divi gičisti, kuri katram albumam pieaicināja savu mazpazīstamu vokālistu: Lars-Göran Petrov, Martin van Drunen un Marc Grewe (Morgoth). Neslikts materiāls.

www.youtube.com/watch?v=GClyofwyzLA...

P.S. Labs buņģieris šiem ;)

Fauns
, 2010. gada 22. janvārī, plkst. 23:19
0
 
jopcikk!
Fauns
, 2010. gada 22. janvārī, plkst. 23:41
0
 
"Converging Conspiracies". muaa... dies tēs, ku labps.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 22. janvārī, plkst. 23:45
0
 
Ko par buņģieri teiksi ? ;)
Fauns
, 2010. gada 22. janvārī, plkst. 23:49
0
 
Kurš no viņiem? Jonas Fredriksson, Anders Green, Fredrik Palsson. ha ha... labs labs..

Ā, reku links uz to AGRETATOR, kā reiz pašam jāpārvelk, viens gabals gļučī, noraujās jau sākumā. Cerams, ka šeitan būs labākā stāvoklī uzmests:

www.mediafire.com/?lmdnrwdjkmd...
Fauns
, 2010. gada 22. janvārī, plkst. 23:51
0
 
psc, eju ciet... līdz vecumdienām šitā tēma jādabū uz CD, lai var mazdēlam pa pakausi uzšaut. "Kas i ko", plokš.. izkrīt viena plauša...
BladeOfDarkness
, 2010. gada 23. janvārī, plkst. 11:30
0
 
A prikols ar buņģieri ir tāds, ka viņiem tāda nekad nav bijis. Uz bandas bildēm buņģierus tēloja to džeku čomaki :) Buņģiera vārds gan jau kautkās DM 12-A45 :D
mSPW
, 2010. gada 23. janvārī, plkst. 13:11
+1
 
Kaut kā neiespārdīja tas Agretator. Likās pārāk sauss.

Btw , meklējot kaut kādas vecās detuhas blices , uzrāvos uz tādu brazīļu projektu - Cirrhosis. Nu nav jau tīra vecā detuha , bet, kas visvairāk izbrīnija - viņu lirikas ir par dzeršanu ! :D

www.youtube.com/watch?v=syYEIFbtuaM...
Fauns
, 2010. gada 23. janvārī, plkst. 13:48
0
 
Nē, nu tos metālarhīvus jau māku atvērt, par tiem buņģieriem. Šamo mālapā hem.passagen.se/rasmuse/COMECON/Com... piedur:

"Great, Glorious And Correct"
BladeOfDarkness
, 2010. gada 23. janvārī, plkst. 19:20
0
 
Un viss smuki rōzā :)
mincīts
, 2010. gada 23. janvārī, plkst. 19:40
0
 
tādi jau tie brazīļi ir.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 24. janvārī, plkst. 20:53
0
 
A tas Razorback izdaudzinātais Skeletal Spectre ir visai pasūdīga Entombed 1993/1992ep klons ar noslieci uz 93. Dūmu nemanīju. Vidēji ātrs Death.
Fauns
, 2010. gada 24. janvārī, plkst. 22:59
0
 
A vot FESTERED iečeko
BladeOfDarkness
, 2010. gada 25. janvārī, plkst. 00:32
0
 
Nupat noklausījos - nahrenizēju. Likās kautkā uzspiesti oldskūlīgs. Un arī par vienkāršu / brutālu priekš manis. Pārāk daudz tupu blastbītu un Grincore pieskaņu.
Fauns
, 2010. gada 25. janvārī, plkst. 07:42
+4
 
Tu esi citāds
BladeOfDarkness
, 2010. gada 25. janvārī, plkst. 10:26
0
 
Protams. VOMITORY - Carnage Euphoria (2009) labāk patika. No brutālākas Desas tik tas izteikti tehniskais gals patīk. No Death-Grind tikai Flaying. Da vispār es Death Metal neklausos - dikti maz tur smuko meiteņu vokālu.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 25. janvārī, plkst. 11:41
0
 
Veco desiņu fani var pačekot Death/Thrash apvienību no ASV SOLSTICE (biju sajaucis ar Britu dūmsteriem). Pirmie divi 1992. un 1993.gada albumi skaitās baigi kruti. 2009.gada cumback ir mazāk tresīgs, ar kautkādām Mešugiskām iezīmēm skaņā.

www.youtube.com/watch?v=K8rpgihThzM...

www.metal-archives.com/band.php?id=2531...
BladeOfDarkness
, 2010. gada 25. janvārī, plkst. 11:43
0
 
Bļin, es tak šito linku gribēju ielikt:

www.youtube.com/watch?v=1SJI63hW_KE...

Tas 1992.gada ar Hārdkorisku pieskaņu.
kurrrat
, 2010. gada 25. janvārī, plkst. 11:45
0
 
Tā COMECON tiešām klausāma desa! Nedaudz pat uz prog-death velk...
BladeOfDarkness
, 2010. gada 1. februārī, plkst. 12:54
0
 
Mēģināju te vienu 15.gadus nedzirdētu albumu sarakt - likās ka Somu Belial to EP bija ražojuši, a bet neatradu. Toties Zviedru LORD BELIAL - www.metal-archives.com/band.php?id=1052... tīri labi aizgāja. Rakstīts gan ka tas ir Black Metal. Man gan liekas visai Zviedriski desisks skanējums. Vokāls tāds bleķisks. Kopumā ar Necrophobic varētu salīdzināt

www.youtube.com/watch?v=ShPeIVCgEIw...

Oldskūlo lietu fani arī tos somus BELIAL var pačekot - www.metal-archives.com/band.php?id=716... - baigais trū kvlt skaitās. Priekš manis jau parāk brutāli/primitīvi likās. Bet zlobna.
Intars
, 2010. gada 1. februārī, plkst. 14:49
0
 
Lord Belial es sauktu par black/death, ar lielāku novirzi un black. Kaut kad ne tik sen šie paziņoja parizjukšanu, cik atceros, galvenais pamatojums bija, ka vienam (neatceros vairs, kuram) dzirde bija sapista, džinkstēja ausīs nepārtraukti (tinnitus).

P.S. man piedur tava pieeja - tip man black nepatīk, ja patīk, tad tas nav black :D
Intars
, 2010. gada 1. februārī, plkst. 14:51
0
 
*ar novirzi UZ black.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 1. februārī, plkst. 15:26
0
 
^^ kautkur dzirdēta pieeja :D Vismaz šitas gabals man liekas ar novirzi uz Death. Blekā man ritmsekcija un vokāls besī. Šajā gabalā nē.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 15. februārī, plkst. 22:01
0
 
Deathevokation tiešām smuki iespārda. Baigi Holandiski izklausās, bet vislabākajā nozīmē. Būs jau ar tas Antrophomaķbļa jāpaklausās ...
BladeOfDarkness
, 2010. gada 17. februārī, plkst. 15:16
0
 
Nez kādā vīzē novilku, bet zvērīgi labs progressive / technical Death ir amīši DETACHMENT. Šiem tik viens ripulis Morrisound studijā, Tim Morris vadībā ierakstīts 2000.gadā ''Suspended in Stone''. Tuvākā asociācija ir NOCTURNUS. Ieper pamatīgi.

www.metal-archives.com/band.php?id=5327...
www.myspace.com/detachmentismetal...
Petenju Maleejs
, 2010. gada 17. februārī, plkst. 16:18
0
 
iemet kaut kur novilkšanai, plīz
mSPW
, 2010. gada 17. februārī, plkst. 16:24
0
 
decapitated
, 2010. gada 17. februārī, plkst. 18:49
0
 
Viss, es sev datora uztaisiju vecas detuhas mapiti.
decapitated
, 2010. gada 17. februārī, plkst. 19:00
+4
 
un slepsju tur porno filmas!
BladeOfDarkness
, 2010. gada 17. februārī, plkst. 20:27
+1
 
Oh, onkām no Amorphous pat vidārs ir. Nu ta jāsagruzī Fauna kompis ;)

www.youtube.com/watch?v=5jYuVSkH-YA...
BladeOfDarkness
, 2010. gada 18. februārī, plkst. 10:36
+1
 
Illdisposed - Four Depressive Seasons (1993) beidzot iepēra. Pie šī gabala intro vispār norēcos:

Illdisposed - With the Lost Souls on Our Side

www.youtube.com/watch?v=3rnQgiyTHUk...

Albuma pirmais noformējums gan liekas interesantāks: www.metal-archives.com/images/9/0/5/4/9054...
Intars
, 2010. gada 18. februārī, plkst. 12:41
0
 
Kā - beidzot? Tak no pirmās reizes uzreiz kā augstākās rauzes vecā detuha atzīstams. Piekritīšu, ka oriģinālais albuma vāks ir smukāks.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 18. februārī, plkst. 12:59
0
 
Ilgu laiku mētājās mapītē - s pivkom poķaņet. Tagad analfabētiskā kārtībā tai eju cauri un dzēšu ārā ar vieglu roku. Šitas neizdzēsās.
mSPW
, 2010. gada 18. februārī, plkst. 13:13
0
 
O , būs mapītē vēl divas garšīgas blices.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 24. februārī, plkst. 23:26
0
 
Uh, neviens nav minējis DARK MILLENNIUM ... ? Skaidrs, ka nav gluži oldskūlā desa tradicionālajā izpratnē, bet šie friču čaļi vienkārši spārda !

Dark Millennium - Below The Holy Fatherlands (Ashore The Celestial Burden - 1992)
www.youtube.com/watch?v=XT_rSdY6ERk...
creative_77
, 2010. gada 25. februārī, plkst. 00:32
0
 
neiespēra. garām. nāk prātā spērejs Deceased ar Robotic willage.
www.youtube.com/watch?v=jN89Ace1Ank...
p.s. es death metālu klausos no '92 ;-)
BladeOfDarkness
, 2010. gada 25. februārī, plkst. 16:32
0
 
Tas jau kautkāds Crossover ...
creative_77
, 2010. gada 25. februārī, plkst. 16:41
0
 
Tas bija tālajā 92-ajā gadā ar lielisko Deceased albumu "13 frightened souls". Veči eksperimentēja un izveidoja materialu, kas arī tagad ieper :-)
Fauns
, 2010. gada 7. martā, plkst. 10:17
0
 
unholydoom.blogspot.com/2008/03/goddefied-a...

Interesanta līdzība ar MYTHIC, to babuku bandu. Abi 1993. gada EP un abiem vienāda vāciņa bilde. :)
kk:(
, 2010. gada 7. martā, plkst. 12:59
0
 
EPITAPH "Seeming Salvation" 1992

www.mediafire.com/?ojmgvedwytz...
kk:(
, 2010. gada 7. martā, plkst. 14:57
0
 
MULTIPLEX "World" 1992
rs323.rapidshare.com/files/154071701/Mul...

Japāņi, kā parasti, taisa kaut ko diezgan jocīgu.

APOPLEXY "Monarchy Of The Damned" 1999
www.mediafire.com/?mzyjonzfwub...

Slovāku +/- vecā skola. Arī otrs albūms tādā pašā līmenī - "Tears Of The Unborn" (1995)

ETERNAL SOLSTICE "The Wish Is Father To The Thought"
rs229.rapidshare.com/files/64216594/eter...
kk:(
, 2010. gada 7. martā, plkst. 15:09
0
 
Un tad lai iet arī kaut kas labs uz 500-to:

INCANTATION "Mortal Throne Of Nazarene"
www.mediafire.com/?9dzcbmtuibn...

Šis tāds kā piemirstais albūms no viņu diskogrāfijas.
kk:(
, 2010. gada 7. martā, plkst. 17:30
0
 
Turpinām teror-trokšņa terapiju. Grauz pats uz padalies ar kaimiņu!

ADRAMELECH "Terror Of Thousand Faces"

letitbit.net/download/1200.e1dbd...
Intars
, 2010. gada 7. martā, plkst. 18:31
0
 
^ Šitas man ir uz diska, bet pirmie divi albumi ir labāki, īpaši jau Psychostasia.
Intars
, 2010. gada 7. martā, plkst. 20:57
+1
 
Uzgāju šitādu gardumu: DOMINUS - "View To The Dim" (1994). Dāņu banda, skan aptuveni kā Bolt Thrower un agrīnā Illdisposed krustojums - ģitāru tonis, kas liek spalvām uz muguras celties stāvus, un superīgs rūklis. Kas interesanti, no šīs bandas vēlāk radās Volbeat :D

Vilkt te: www.megaupload.com/?d=KZZSFUZW...
kk:(
, 2010. gada 7. martā, plkst. 21:11
0
 
Jā, pirmie divi ir labāki, bet ne jau daudz.
Kā Tev Apoplexy un Eternal Solstice?
Intars
, 2010. gada 7. martā, plkst. 21:14
0
 
Neesmu dzirdējis.
Intars
, 2010. gada 8. martā, plkst. 02:13
0
 
Gadījumā, ja iet pie dūšas Adramelech un Demigod, ievērtē šo:

www.youtube.com/watch?v=5Dg3WTcPpFU...
mSPW
, 2010. gada 8. martā, plkst. 03:57
0
 
Šī viennozīmīgi priekš manis ir apmeklētākā tēma TM.
Pavisam biju aizmirsis par Demigod. Starp citu , uzrāvos uz vienas mājas lapas , kamēr meklēju avotu Demigod -

epicusblogusmetallicus.blogspot.com/search/label/1992...

Nav jau nekāda zelta ādere , bet no vecās detuhas šo to nedzirdētu var dabūt.
kk:(
, 2010. gada 8. martā, plkst. 11:51
0
 
Žēl, ka tajā Necropsy EP tikai divi gabali. Jāpameklē splits ar Demigod, tur ir vairāk. Bet ir labs, tiešām.
Intars
, 2010. gada 10. martā, plkst. 13:29
0
 
Vo te tā klausījos to Loudblast (zajebis, starp citu), un atcerējos par tēmas sākumā pieminēto Massacra - to, kas ar no Prancūzijas, un kam galvenais kekss ar vēzi atstiepās. bet nu joptvai, ku labs.
Pirmais albums "Final Holocaust" gan vairāk tā kā thrash, nu tāds jestrs un dusmīgs, tā kā Sadus vai Pestilence pirmais. Otrais - "Enjoy the Violence" jau vairāk uz death pusi, bet arī par death/thrash saucams; bet nu vājprātīgi labs, nevaru vien beigt klausīties. Tuvākais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir friču Protector - "A Shedding of Skin" albums, kaut gan brīžiem ieskanās arī bleciskāki momenti, a la Destroyer 666.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 10. martā, plkst. 15:34
0
 
Tas Protector gan man nepavilka.
Intars
, 2010. gada 10. martā, plkst. 15:37
0
 
Kā tas var nepavilkt? O_o Viens no kačīgākajiem albumiem, kāds vispār dzirdēts.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 10. martā, plkst. 15:39
0
 
Nu tas ir vienīgais, kuru neesmu klausījies, jo pirmie 3 nepatika.
Intars
, 2010. gada 10. martā, plkst. 15:41
0
 
A ņem un paklausies; es neesmu klausījies tos pirmos, bet nākamais "Heritage" ar nav tik labs.
creative_77
, 2010. gada 10. martā, plkst. 16:22
0
 
Klausos Dismember '93 "Live In Stockholm (Bootleg)". Riktīga, gaļīga un sulīga detuha. Klasika.
ekur daļējs ieskats
www.youtube.com/watch?v=rPdMvjodofM...
Intars
, 2010. gada 10. martā, plkst. 16:41
0
 
Dismember pirmais albums, protams, ir neapšaubāma klasika. Pārējaie arī neslikti, bet līdz debijniekam nevelk.

Bet pagaidām manas ausis un sirdi plosa Dominus. Psc, nupat man sāk likties, ka es smagāku muzonu nekad mūža neesmu dzirdējis. Un kas tur darītos, ja vēl tā giča būtu tikpat skaļa kā vokāls un bungas... :O

www.youtube.com/watch?v=b0chvCFhdzc...

un tas ir, kas beigās no tās grupas sanāca: (vokālists/ģitārists un basists ir tie paši (jā jā, vokālists ir viens un tas pats :D))

www.youtube.com/watch?v=VfWXo9gKYJ0...
BladeOfDarkness
, 2010. gada 10. martā, plkst. 17:24
0
 
Baigā gaļa. Bet VolBeat ir super.

Tam Dominus albumam Vol.Beat gan briesmīgs vāciņš - www.metal-archives.com/images/3/1/6/5/3165...
creative_77
, 2010. gada 10. martā, plkst. 17:35
0
 
Skatos neviens nav minējis vēl vienu klasiku
Vital Remains "Let Us Pray" '92.

www.youtube.com/watch?v=qaJp6S9Cskc...
creative_77
, 2010. gada 10. martā, plkst. 18:59
0
 
Sinister at it's best. Brutal death metal at it's best.
Tagad ar lielu labpatiku klausos :-)
www.youtube.com/watch?v=xCBwLakv7FY...
Fauns
, 2010. gada 10. martā, plkst. 19:36
0
 
Appigeķ, ku tam Vital Remains garšīga vāciņa bilde
Fauns
, 2010. gada 10. martā, plkst. 19:50
0
 
A tas VolBeat ir labais, ha ha.. uzreiz sagribējās Misfits uzlikt.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 10. martā, plkst. 21:21
0
 
DOMINUS ahūni smacē. Tāda bieza skaņa, ka tauku vietā uz rupjmaizes var ziest, kā vecajiem Dismember / Hypocrisy.
creative_77
, 2010. gada 10. martā, plkst. 21:58
0
 
imho vecajai detuhai tomēr ir sava harizma un, reti, kura mūsdienu grupa spēj tam tuvoties, tapēc visa detuha, kas man ir ir klasika un atmiņas ;-)
Jā kāds domā savādāk welcome :-)
BladeOfDarkness
, 2010. gada 11. martā, plkst. 10:03
+1
 
Divreiz vienā upē neiekāpsi. Speciāli taisīt tādu skaņu jau var, bet ja uz mūzdienu aparatūras mēģina speciāli pasūdīgi ierakstīties, tad tāds ''St.Anger'' bieži vien sanāk.
creative_77
, 2010. gada 11. martā, plkst. 14:00
0
 
Tagad ir tik daudz jauna, interesanta, skanīga un kalitatīva materiāla, bet mani velk pie roots, jo tā ir pārbaudīta vertība, kas nerūs un nerūsēs nekad!
Death metal (classic) forever!

Petenju Maleejs
, 2010. gada 11. martā, plkst. 14:51
0
 
^ tas gan;
jauki, ka ir vēl citi stili, ar kuriem visu laiku sev var atgādināt cik laba ir vecā detuha.
Hypocrisy - Penetralia m/
Intars
, 2010. gada 11. martā, plkst. 15:06
0
 
Arī mūsdienās diezgan sekmīgi to vecmodīgo detuhu dažs labs cep, šai pašā tēmā tādu ne mazums, piemēram, Slugathor, Deathevokation, Repugnant, ta vēl visādi Razorback brīnumi u.c. Nav jau tik traki. Protams, tādu skaņu, kā, teiksim, Funebre, mūsdienās laikam grūti panākt (starp citu, to Children of the Scorn albumu producējis Timo Tolkki no Stratovarius, kas pazīstami ar savu izlaizīto skaņu).
creative_77
, 2010. gada 11. martā, plkst. 15:55
0
 
m/
Bangls
, 2010. gada 11. martā, plkst. 16:56
0
 
Mļe, tas DOMINUS tiešām saturīgi skan. Torents/rapidshāre kādam ir?
Intars
, 2010. gada 11. martā, plkst. 17:20
+1
 
mSPW
, 2010. gada 11. martā, plkst. 17:33
0
 
Ibāl ,Dominus - Tears in black ir tik sulīgs bļe.. Tik zolīdi basu kapā.
kk:(
, 2010. gada 11. martā, plkst. 17:37
0
 
"jauki, ka ir vēl citi stili, ar kuriem visu laiku sev var atgādināt cik laba ir vecā detuha."

(Maleejs, 2010)

(Mana versija gan buutu apstaajusies pie otraa komata teikumaa, bet vispaar labi teikts)
creative_77
, 2010. gada 11. martā, plkst. 17:46
+1
 
Husqvarn demo tape "On the Road" ierindoju starp vienu no labākājiem savā kolekcijā (noteikti augstāk par Pestilence "Testimony...").

Bangls
, 2010. gada 11. martā, plkst. 17:57
0
 
Intar, ach-jha! Ideāli!
Intars
, 2010. gada 11. martā, plkst. 18:35
0
 
Es gan taiktu, ka "On The Road" ir albums, nevis demo, bet tā starpība gan mēdz būt nosacīta. Lai vai kā, tas it thrash, nevis death.
creative_77
, 2010. gada 11. martā, plkst. 18:55
0
 
Lai vai kā "Death is reality" :-)
creative_77
, 2010. gada 11. martā, plkst. 19:01
0
 
Man patīk visu teikt kā ir. Visu cieņu, bet es nepanesu thrash metālu. Meģināju saprast, no way. Ir death metala žanra grupas, ko es nekad nesapratīšu kā zviedru Entombed vai Opeth, lai cik neklausītos.
Personīgi man "On the road" neasociējas (tikai) ar thrash metal.
Var vilkt paralēlēs ka Deceased ("13 frightened souls"), kas nav tīrs death metal, bet pievelk ka magnēts :-)
Fauns
, 2010. gada 11. martā, plkst. 19:23
0
 
Noklausījos jauno Immolation, jāklausās vēl. Kā vienmēr, skanējums liktenīgs. Tas Dominus arī jāvelk. Būs ko darīt ar ausīm, kamēr acis nevar nopriecāties par to, ko manās rokās dara rapidogrāfs. Psc... Es tik ilgi meklēju, kas man vajadzīgs, un beigās, še tev - rapidogrāfs! Viņš pilnīgi pats zīmē! Es tikai skatos kā man roka kustās... aaaaaa....
mSPW
, 2010. gada 11. martā, plkst. 20:01
+1
 
Noklausoties jauno albi no Immolation , sāku baigi škrobēties , ka neaizgāju uz viņu konci.
kurrrat
, 2010. gada 11. martā, plkst. 23:30
+3
 
Ja par veco detuhu iet runa, tad man prātā iešāvās blice zem nosaukuma Sorrow. Lai nu ko, bet šī nu ir viena no klasiskākajām oldschool death metal blicēm kāda ir dzirdēta Kaut kad baigi, baigi sen kad visu klauījos kasešu formātā, šo blici pirmoreiz izdzirdēju kaut kādā izlasē. Diemžēl blices kontā gan ir tikai viens pilnmetrāžas albums "Hatred and Disgust".

www.youtube.com/watch?v=5Y45zDG2rXM...
creative_77
, 2010. gada 11. martā, plkst. 23:38
0
 
labs :-)
creative_77
, 2010. gada 11. martā, plkst. 23:48
0
 
Mazliet no war-death operas
Arghoslent-The Imperial Clans
www.youtube.com/watch?v=kJoANg1jvUA...

Intars
, 2010. gada 11. martā, plkst. 23:56
0
 
Arghoslent jau bišk cita opera vispār. Labs, protams, bet maz līdzības ar klasisko detuhu; parasti jau to klasificē kā melodic death, bet īstenībā jau gandrīz tāds power-death sanāk (kaut gad vairums melodeath jau par tādiem skaitāmi), kā smejies. Ares Kingdom ar no tās pašas zortes, tas gan drusku mazāk melodisks. Var ievērtēt arī Order from Chaos, kur močīja tie paši Ares Kingdom dzēki pirms tam, visai pabrutāls death/black zlobinieks.

Bet nu gan jau beztēma aiziet.
Intars
, 2010. gada 11. martā, plkst. 23:59
0
 
Tas Sorrow labs, tipiski amerikānisks tāds.
creative_77
, 2010. gada 12. martā, plkst. 00:03
0
 
Arghoslent, lai arī nespēlē noteiktos rāmjos, tomēr riktīgi iepārda- bez viņiem es nevaru iedomaties savu death metal koleciju :D
creative_77
, 2010. gada 12. martā, plkst. 00:04
0
 
Nocturnus turpat ;-)
BladeOfDarkness
, 2010. gada 12. martā, plkst. 00:14
+2
 
Lai pakaitinātu Intaru, reku jums oldskūlīgi simfonisks Death/Thrash ar tekstu latīņu valodā (pārējos gabalos gan angliski mauc):

AGRESSOR - Barabas (1993)

www.youtube.com/watch?v=fQDDdtmMd9Q...

Šveiciešu tresītāji / nāvinātāji:

MESSIAH - Weeping Willow (1991) (''Northern Command'' baigi labs instrumentālis)

www.youtube.com/watch?v=kL9rFGkr-XQ...
Intars
, 2010. gada 12. martā, plkst. 00:24
0
 
Pričom te manis kaitināšana?

Bet jau jau reiz par frnkofoniem runa aizgāja, tad es ar maķu ielikt video:

www.youtube.com/watch?v=ZRKdZg5iUUI...
Intars
, 2010. gada 12. martā, plkst. 00:25
0
 
lol, maķu=māku.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 12. martā, plkst. 00:33
0
 
^^ nu, oldskūlīgi simfonisks Death/Thrash jau ar tāds oftopiks sanāk :D
kurrrat
, 2010. gada 12. martā, plkst. 00:44
0
 
Te tiek pieminētas daudz un dažādas amīšu, zviedru un citu tālu zemju blices, bet cik no jums ir interesējušies, kas notiek tepat, kaimiņos? Nu piemēram - Igaunijā? Manā uztverē ļoti oldskūlīgu detuhu savā laikā spēlēja Aggressor. Ļoti klasisks albums šiem bija izdots 93 -jā, zem nosaukuma "Procreate the Petrifactions", kas arī man kaut kur savā laika kasetē bija ierakstīts! Nedaudz gan atgādina zviedru death metal skolu (ala -GRAVE, UNLEASHED), bet patiešām baudāms!

www.estonianmetal.com/bands.php?id=24...
creative_77
, 2010. gada 12. martā, plkst. 00:44
0
 
Your private talks gonna freak me out :D
Intars
, 2010. gada 12. martā, plkst. 00:55
0
 
Ikauņu Aggressor nav dzirdēts. Atceros vēl Igaunijas slāvu grupējumu Postmortem, kas kapāja labu thrash/death, vēl Studentu klubā ap 2000. gadu spēlēja.

No mūsu pašu grupām Dies Irae bija spēcīgs muzons, cik atceros; nu jau gan gadi kādi pieci vai tuvu tam būs, kopš pēdējo reizi dzrdēju viņu vienīgo albumu. Nez, tas kaut kur tīmeklī arī manīts? kārojas.
creative_77
, 2010. gada 12. martā, plkst. 01:01
0
 
Savulaik netiku uz Lietuvu uz tādiem festiem kā Death Comes 3. Tāpēc nezinu, kas tur viņiem notika. Ja būtu lv pusē būtu, iespājams, būtu iečekojis un ...atcerējies ;-)
thunder
, 2010. gada 12. martā, plkst. 13:44
0
 
BOD nedaudz augstāk iespēra Dark Millennium - šausmīgi labs, bet nekur nevaru atrast. Kāds negrib izpalīdzēt?
Fauns
, 2010. gada 12. martā, plkst. 14:33
0
 
Kā tas ir, nevar atrast?

www.mediafire.com/?z5qdnkdojft...
thunder
, 2010. gada 12. martā, plkst. 14:35
0
 
es esmu mudaks meklēšanā. paldies.
Fauns
, 2010. gada 12. martā, plkst. 14:44
0
 
vispār baigi sūdīga kvalitāte tam tur augstāk. Vienkārši ieraksti gūglē: Dark Millenium - Ashore the Celestial Burden blogspot

un meklē blogus, kur ielikts links un rapidšāri, mediafire vai megaupload. Un velc.
thunder
, 2010. gada 12. martā, plkst. 14:55
0
 
okei, mēģināšu.
mSPW
, 2010. gada 12. martā, plkst. 14:58
0
 
Rekur tev būs 256kbps : ifolder.ru/1470915
Pašam arī iecepīja blice , bet nu nevaru klausīties, ja nav vismaz 256kbps.
creative_77
, 2010. gada 12. martā, plkst. 15:34
0
 
Intar, imho šiza (topikā) aizgāja jau ar Psypheria!
thunder
, 2010. gada 12. martā, plkst. 15:44
0
 
mSPW - paldies. par kvalitāti pilnīgi piekrītu.
thunder
, 2010. gada 12. martā, plkst. 16:15
0
 
novilku arī Dominus - vāks. pēdējo gadu labākais atradums bez maz vai. tā vajag spēlēt, bļa.
thunder
, 2010. gada 12. martā, plkst. 16:21
0
 
vēl iet uz riņķi Dawn of Demise. Sulīgs un smuks. -
www.youtube.com/watch?v=bGJzvlHVzWA...

mazāk labs, bet arī kačīgs ir Konkhra. soliņi zajebis.
www.youtube.com/watch?v=C2uPAyeCX-8...
creative_77
, 2010. gada 12. martā, plkst. 17:00
+1
 
Nepateikšu no kura tieši Amerikas kontinenta (liekas, D-Amerikas) nāk Sargathanas ("Knights of the Southern Cross", ir vēl citi albūmi). Spēlē detuhu, un juška tāda, ka neko nezin ne no progresa, ne civilizācijas :D
Citiem vārdiem sakot bezkompromisīgs death metāls. Atrast būs pagrūti, be ne neiespējami.
Intars
, 2010. gada 12. martā, plkst. 17:19
0
 
^ Meksika, Guadalajara - Briežu Kažas pašreizējā mītnes vieta :)
creative_77
, 2010. gada 12. martā, plkst. 17:25
0
 
bingo
Hellgar
, 2010. gada 12. martā, plkst. 19:20
0
 
"No mūsu pašu grupām Dies Irae bija spēcīgs muzons, cik atceros; nu jau gan gadi kādi pieci vai tuvu tam būs, kopš pēdējo reizi dzrdēju viņu vienīgo albumu. Nez, tas kaut kur tīmeklī arī manīts? kārojas. "
Man arī šitais interesētu. Netā esmu visādi izmeklējies - nekur nav.
kurrrat
, 2010. gada 12. martā, plkst. 20:45
0
 
Vecais labais Loudblast joprojām man topā!
www.youtube.com/watch?v=RUkP9g-rnq8...
Intars
, 2010. gada 13. martā, plkst. 07:58
0
 
Man liekas, ka to "Nine Pages from the Moostone Book" kaseti es varētu sadzīt rokā, bet kurš to varētu maksimāli vērtīgi digitalizēt?
Fauns
, 2010. gada 13. martā, plkst. 10:25
0
 
hm hm, bet man šķiet, ka Hūters reiz minēja, ka esot atradis ciparoto. Būs jāpainteresējās. Jo es pat vispār ne cik neatceros, kā tas albums skanēja. Atceros tikai kaseti, pie kāda, kaut kur... Un atceros, ka neko nerubīju.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 13. martā, plkst. 16:01
0
 
Ta jau kautko tomēr rubīji :)
Chaos
, 2010. gada 13. martā, plkst. 22:53
0
 
zviedru Internal Decay atkal apvienojušies un drīzumā tiks ierakstīts arī albums.

www.myspace.com/thetrueinternaldeca...

Fauns
, 2010. gada 15. martā, plkst. 17:27
0
 
tā, ir šis tas ienācies no dc, pamazām salikšu pa vienam, atkratot kakas:

TIMEGHOUL (USA)

"Tumultuous Travelings" (Demo, 1992)
"Panaramic Twilight" (Demo, 1994)

www.myspace.com/timeghoul

džeki tālāk par demučiem nav tikuši, bet nu tas kas ir tajos demo ir āpāc, ku labs. Skaņa dupšaina, bet nu materiāls liek pievērsties. Kopumā tāds visai pabrutāls un saldi padrūms. Un skaņa arī ar laiku vairs nešķiet tik sūdīga, ja tik tie šķīvji nebūtu tā izšņāpāti.
Fauns
, 2010. gada 15. martā, plkst. 17:32
0
 
"What comprises a "riff" in a TIMEGHOUL song? How are these presented cohesively within a song, i.e. is there a current of an idea defining each track, are the riffs composed randomly but placed in logical sequence, or is it totally random? Something else?

For Timeghoul a riff was more or less a sequence of smaller phrases that added up to a much bigger overall part of the song. Not to lose you with musician talk but Jeff was thinking like a classical composer and the riffs had the longest phrases to them -- they just went on and on, and he didn't like to come back to parts either that much, just like in classical music. As far as the format of the songs goes, I think Jeff just wrote the riffs chronologically (w/ an exception of a riff or two) as they appear in the structure."

www.anus.com/metal/about/intervi...
creative_77
, 2010. gada 16. martā, plkst. 13:52
+1
 
Fauns
, 2010. gada 16. martā, plkst. 15:36
0
 
WOMBBATH (SWE) - (1993) Internal Caustic Torments

www.myspace.com/wombbath

Vēl viens labinieks. Pēc skaņas un vokāla atsit Hypocrisy "Penetralia". Pats muzons ar uz tādu Penetrāliju, veco Benediction, kaut kur tā.
Fauns
, 2010. gada 18. martā, plkst. 00:40
0
 
COSMIC ATROPHY (USA)
"Codex Incubo" (2008)

www.myspace.com/atrophyhouston...

Nevar nepamanīt DEMILICH ietekmi, un metālarhīvos vairākās recenzijās, starp citu, pieminēta arī līdzība ar jau tikko iepriekš minētajiem TIMEGHOUL, kam arī nevar nepiekrist, bet nu man tāpat tas viss vēl ir svaigajā. Lai nu kā, superīga detuha ar tumšu, mistisku atmosfēru. Pirms miega kā reiz būs jāuzliek, lai interesantāki murgi nāk virsū.
creative_77
, 2010. gada 18. martā, plkst. 00:47
0
 
Nevaru pierast pie myspace formāta. Labāk imho uzreiz postēt linku uz youtube.com.
www.youtube.com/watch?v=YTG-MGXGQoE...

Fauns
, 2010. gada 18. martā, plkst. 00:57
+3
 
kas tur ko pierast? Ķip atvērt jaunā logā un paklausīties muzonu? Nu tu dod :) Man atkal tie jūtūbi reāli besī, kad tik garā tēmā gribās ātri roku pavicināt. Būtu diezgan kūlīgi ja viņi arī kā links rādītos un nah tās bildītes.
Intars
, 2010. gada 18. martā, plkst. 01:06
+1
 
^ piekrītu pilnībā.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 18. martā, plkst. 01:15
0
 
Bla, bet agrāk atslēdzot javascript, YouTube vidāru vietā redzēja linku. Tagad tā fīča pazudusi. Linku redz tik atrslēdzot plaginus ...
creative_77
, 2010. gada 18. martā, plkst. 01:22
0
 
Katram savs ertības limenis (comfort level).
Te pat nav ko diskutēt ;p
Intars
, 2010. gada 18. martā, plkst. 01:48
+1
 
Tā kā tā es arī tos youtube video veru atsevišķā tabā, lai varētu turpināt brauzēt, kamēr viņš fonā skan, tā ka man pēc tās bildītes nav pilnīgi nekādas vajadzības (jā, tas attiecas arī uz klipiem parasti). Maispeisā vismaz ir vairāk informācijas par grupu.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 18. martā, plkst. 10:14
0
 
No MySpace atradinājos, jo šis parasti baigi bremzēja un vienu brīdi man vispār negāja.
fatduude
, 2010. gada 26. martā, plkst. 11:03
0
 
Wicked Innocence - Omnipotence (1995)
www.metal-archives.com/band.php?id=4332...
www.mediafire.com/?2luyimmyk5i...

Varbūt ar ne gluži pas zem vecajiem desotājājiem, bet savdabīgs Demilich un Gorguts brutāli haotisks krustojums, kur vietām varētu arī līdzību ar Brute Chant sazīmēt.
Tie pārēji albumi gan ir cita kalibra un savādāki no šā(spriežot pēc aprakstiem, pats neesu klausījies), tā ka par to kvalitātēm neatbildu, bet par Omnipotence, gan varu teikt, ka ir gāzējs.
Quorthon
, 2010. gada 26. martā, plkst. 23:33
+3
 
jau krietni ilgi rindā uz noklausīšanos stāvēja Monstrosity. šodien pieķēros klāt pirmajam pilna garuma ripulim Imperial Doom. Jason Gobel (Gordian Knot, Cynic), Corpsegrinder, Lee Harrison (Atheist, Malevolent Creation) kombinācijā ar 1992. gadu strādā vienkārši lieliski! Man šis noteikti būs viens no tuvākajā laikā visbiežāk grieztajiem albumiem :)
Tie soliņi, tie soliņi....uhhh. Modernie ļurinātāji ar saviem neoklasiskajiem gaismas ātruma sweepiem var mierīgi aiziet un netīšām izkrist pa logu, nodurties ar saviem Ibanez Xiphosiem vai nošauties, jo šie vīri vienkārši norauj pauri.
creative_77
, 2010. gada 26. martā, plkst. 23:43
0
 
brutāli :D
BladeOfDarkness
, 2010. gada 26. martā, plkst. 23:45
0
 
^^ man ispārdīja tavs formulējums ;)
Petenju Maleejs
, 2010. gada 27. martā, plkst. 11:47
0
 
Quorthon -> zvērs
Intars
, 2010. gada 27. martā, plkst. 12:59
0
 
Monstrosity vispār ir diezgan underrated/overlooked banda. Viņiem visi albumi ir spēcīgi, bet ja nebūtu bijis Corpsegrinder sastāvā, vēl uz pusi mazāk par viņiem būtu dzirdējuši.Mans personīgais favorīts no viņiem ir In Dark Purity, bet, kā jau teicu, visi albumi spārda.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 28. martā, plkst. 09:11
0
 
Naf ne jausmas, par ko tu runā ...
Intars
, 2010. gada 28. martā, plkst. 15:10
0
 
BladeOfDarkness
, 2010. gada 28. martā, plkst. 16:04
0
 
Es to vairāk Līķēdāja sakarā domāja. Ar ko ta šis tāds pupolārs ?
Intars
, 2010. gada 28. martā, plkst. 17:40
0
 
Ar līķēdāju tu domā Corpsegrinder? Nu jams tak no Monstrisity un Cannibal Corpse aizgāja rūkt un ir tur vēl šobaltdien. Apskaties pirmo vidāru, moš atpazīsi :D
BladeOfDarkness
, 2010. gada 28. martā, plkst. 18:03
0
 
Ja kāds grib zināt, kura ir viena no ''most overrated'' bandām, tad CC tas ir noteikti.
Bangls
, 2010. gada 1. aprīlī, plkst. 17:52
+2
 
Atklāju sev Iniquity un domāju, kādi malači, jāpadalas - a huj, šeit jau pirms 3 gadiem viss izspriests.. ಠ_ಠ
creative_77
, 2010. gada 1. aprīlī, plkst. 22:31
0
 
Kad man bija CC krekliņš ("Eaten back to Life"), tad visas tantiņas apkartnē baidīju! CC - spēks! Reāls spēks :D
BladeOfDarkness
, 2010. gada 1. aprīlī, plkst. 22:57
0
 
A es ta ko saku - briesmīgi krekliņi, briesmīgas lirikas, briesmīgs vokils un tāda pat mūzika ...
creative_77
, 2010. gada 1. aprīlī, plkst. 23:33
0
 
Ko nozīmē "most overrated"?
mSPW
, 2010. gada 1. aprīlī, plkst. 23:52
0
 
Nu laikam ķipa domāts kā - visvairāk pārvērtētā blice. bet , kas tur tāds Overrated ??? Man šķiet viņi nav no tiem , kas zīmējās uz katra stūra ar to , kas viņi ir un ar to, ko viņi spēlē... Fišers laimīgi geimo WoW un visi ir priecīgi. :D
creative_77
, 2010. gada 1. aprīlī, plkst. 23:57
0
 
(CC) pārdots miljons+ albūmu. Par ko iet runa? Fani saka ka CC rullē! Es arī! :-)
BladeOfDarkness
, 2010. gada 1. aprīlī, plkst. 23:59
0
 
Runai vajadzētu iet par mūziku ... ar kuru šiem tā pašvaki
creative_77
, 2010. gada 2. aprīlī, plkst. 00:05
0
 
Kas mūzikai vainas, ja fani atbalsta? :p
mSPW
, 2010. gada 2. aprīlī, plkst. 00:12
0
 
Nu labi , var piekrist, ka Evisceration plague un KILL nav viņu labākie veikumi, bet nu vienmēr jau var ieslēgt kādu vecāku albi. Manuprāt , puiši savu ir atspēlējuši un prieks, ka viņi vēl ir kopā. Tomēr savā ziņā viņi ir tie vecie...
creative_77
, 2010. gada 2. aprīlī, plkst. 00:18
0
 
...tagad man pie kājas kas izpilda "f*cked with a knife". Fani atbalsta! ;-)
creative_77
, 2010. gada 2. aprīlī, plkst. 00:19
0
 
iepriekšējā komenta video
www.youtube.com/watch?v=oN3u3Xa2noI...
kurrrat
, 2010. gada 2. aprīlī, plkst. 00:27
0
 
Nu nez, pašlaik izskatās, ka tituls most overrated death metal band pienāktos Six Feet Under.... Kaut gan tas viņu pirmais "Haunted" nebija nemaz tik sūdīgs ripulis!
BladeOfDarkness
, 2010. gada 2. aprīlī, plkst. 00:29
0
 
Viņi spēlē Death Metal ?!

Turklāt recenziju balles ~ 60% svārstās ....
kurrrat
, 2010. gada 2. aprīlī, plkst. 00:31
0
 
a ko tad viņi spēlē? pozerdetah?:)
kurrrat
, 2010. gada 2. aprīlī, plkst. 00:33
0
 
^ tb - pozerdeath!:)
creative_77
, 2010. gada 2. aprīlī, plkst. 01:34
0
 
davai, organizē citu topiku ar pozerdeath!
BladeOfDarkness
, 2010. gada 2. aprīlī, plkst. 01:43
0
 
Varu tik piekrist šim definējumam - Death / Groove Metal, Death ''n'' Roll - www.metal-archives.com/band.php?id=1067...
kurrrat
, 2010. gada 2. aprīlī, plkst. 02:15
0
 
^ ta jau Obituary arī pie tīra death nevar nosaukt. Tāds izteikts groove/death sanāk....
BladeOfDarkness
, 2010. gada 2. aprīlī, plkst. 11:48
0
 
Pirmais ir Death/Thrash, nākamie divi tīrs Death Metal. Citi nav klausīti
kurrrat
, 2010. gada 2. aprīlī, plkst. 12:04
0
 
^ "slowly we roth" ar thrash gan man mazas asociācijas:)... Palieku tomēr pie iepriekš manis izteiktās terminoloģijas!
www.youtube.com/watch?v=Ytpt3c5dtZs...
BladeOfDarkness
, 2010. gada 2. aprīlī, plkst. 12:16
0
 
Morbid Angel un Death debijnieki ar Death/Thrash bija.

P.S. Dziesmas tagadējā dzīvā versija jau nav rādītājs. Machine Head kad dzīvajā mauca, tad arī tie ņūmetāla sūdi bija klausāmi.
mSPW
, 2010. gada 3. aprīlī, plkst. 02:28
0
 
Nu tak vecā detuha ir ar thrash garoziņu...
BladeOfDarkness
, 2010. gada 9. aprīlī, plkst. 12:01
0
 
Pēc padsmit gadu pārtraukuma noklausījos pāris metrus augstāk pieminēto AFFLICTED - Prodigal Sun (1992) - www.metal-archives.com/band.php?id=525... - un patika daudz labāk nekā bērnībā. Tāds advancēts muzons, var ar Dark Millenium (1992) salīdzināt. Un kautkādas paralēlas ar Alchemist savilkt.

Afflicted - Harbouring The Soul

www.youtube.com/watch?v=foZXBdlXmE4...
BladeOfDarkness
, 2010. gada 9. aprīlī, plkst. 12:05
0
 
P.S. YouTube pie līdzīgajiem bija somu veterāni DISGRACRE, ko Fauns pus metru augstāk slavēja - izskatās ka labinieks.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 14. aprīlī, plkst. 00:02
0
 
Nejauši iemetu pleijerī gadus 4 neklausīto INIQUITY - www.metal-archives.com/band.php?id=211... - zvērā labs (tehniskais) Desinieks ar Dūmakainām iešpricēm no Dānijas (dāņi turpina apstiprināt tēzi, ka svarīgāka ir kvalitāte, nevis kvantitāte). Ne velti Fauns un bangls slavēja. Dažās vietās, kur parādās taustiņi, var ar agrīno Phlebotomized salīdzināt. Vismaz debijnieka (1996) gadījumā. Nākamie, cik no YouTube pāris klausītiem gabaliem sapratu, ir brutālāki un taisnāki. Jau velkās m/

Iniquity - Prophecy of the Dying Watcher (1996)

www.youtube.com/watch?v=k3HzvGoL1Ms...
Intars
, 2010. gada 14. aprīlī, plkst. 00:39
0
 
^Šitais disks man mašīnā bija kaut kur zem krēsla vai kur pakritis un ieguvis nelādzīgu švīku. Nav vēl mēģināts, kādas sekas uz atskaņotspēju tas atstājis...
BladeOfDarkness
, 2010. gada 14. aprīlī, plkst. 12:50
0
 
Reizēm no skata pabriesmīgas švīkas neko neietekmē. Kad vēl ar pirātiem tusēju, tur pāris kadri ar restaurāciju nodarbojās. Viens pastu skaidru slavēja. Jāslīpē tik bija no iekšas uz āru. A muš uz apli. Vairs neatceros. Būs mājā ar kādu kakudisku jāpamēģina.
Fauns
, 2010. gada 16. aprīlī, plkst. 22:00
0
 
REVOLTING
"The Terror Threshold " CD

Out now on Razorback Recordings! REVOLTING is proud to unleash their 2nd full-length CD! "The Terror Threshold" is 9 brand new songs of catchy, heavy, and twisted Swedish Death Metal, with even more intense riffing, bizarre and darker passages, and even more headbanging horror insanity! This release also includes 8 bonus tracks from the unreleased "Bonesaw Leftovers" MCD, which makes this CD have a total of 17 insane new blood-drenched tracks of Swedish horror Death Metal! Booklet comes loaded with killer artwork and some of the most horror-obsessed lyrics ever! The maniacal-madmen are back...get ready for the feast that is "The Terror Threshold"!
Intars
, 2010. gada 17. aprīlī, plkst. 07:18
+2
 
Varēji jau saviem vārdiem vienkārīs painformēt. Ka nē, lasot to tekstu, jau pie otrās izsaukuma zīmes uztvere sāk šķobīties, un ap "even more" jau vairs neatceros par kuru grupu ir runa.
Bla, te dažas dienas atpakaļ lasīju, ka Malevolent Creation augusta beigās laidīs savu jauno ārā, un to, kāds tas albums, pēc viņu pašu teiktā, būs - laikam man jāstāsta nav...

OK, atradu precīzu tekstu:

"We've said it before but this album really is without a doubt is the most relentless, focused and brutal MALEVOLENT CREATION album ever! We really went back to our roots, not only as a band, but as fans of metal. We wrote an album of songs that we as fans of brutal music would want to hear."

Jē, gadsimta labākais albums jau ir ceļā pie mums!
Fauns
, 2010. gada 17. aprīlī, plkst. 09:25
0
 
ha ha, nu tā jau ir, bet kamēr nav klausīts, tikām nav ko tur daudz teikt. Bet, hei! Kaut kāda infa jau tur tomēr ir. 17 gabali. Swedish dett. Otrais albums.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 17. aprīlī, plkst. 12:06
0
 
Intense as Twisted Sisters !
kk:(
, 2010. gada 17. aprīlī, plkst. 13:41
0
 
BOD, visaam matricaam instrukcijaa rakstiits, ka jaatiira ar kaut ko ne-abraziivu virzienaa no centra uz malaam un NEVIS pa apli.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 17. aprīlī, plkst. 13:49
0
 
man jau ar tā likās ;) Matricas gan uzpucēt nesanāks - aizsargslānis pa švaku.

Svoloči, neviens izņemot mSPW THE SEVEN GATES neiečekoja ? Jopcikulaps ! /forum/36800/#comment157685
Intars
, 2010. gada 17. aprīlī, plkst. 14:06
0
 
Ak jā, par to pucēšanu.... notestēju to Iniquity disku, un nopētot, cik bēdīgi šis izskatās, lielas cerības nemaz neloloju... un tā arī bija. Normāli skan tikai pirmās 2 no 8 dziesmām, pārējas lēkā. :( Moš toč jāmēģina nopulēt, jo it kā dziļu švīku nav, tik tā pa virsu apskādēts, informācijas slānis nav skarts. Albums ta prīmā, un tā gluži uz katra stūra ar nemētājas.
Intars
, 2010. gada 22. aprīlī, plkst. 14:37
0
 
Ievērtēju tos somu DISGRACE, ko, kā izrādās, Fauns pirms pusgada bija minējis. Tā jau it kā ok, bet pārāk neaizķēra, nelikās, ka sevišķi izceltos ar kaut ko.

Toties otrs, ko ievērtēju, gan ir kruta lieta. Vēl vieni somi RIPPIKOULU ar demo "Musta Seremonia" (1993). Tempi variē starp blāstbītiem un ultra lēniem doom posmiem, skaņa noskaņa ir ļoti smagnēja un drūma. Nu tāds diezgan tipisks vecās somu desas pārstāvis, bet ar lielāku uzsvaru uz dūmīgo pusi.
Fauns
, 2010. gada 23. aprīlī, plkst. 10:28
0
 
No kaut kāda TV raidījuma, šādi tādi kadri, un beigās Glens uzstājās ar savu bandu AMON.

www.youtube.com/watch?v=ko0LE0l-5T4...
Intars
, 2010. gada 23. aprīlī, plkst. 10:36
0
 
Jā, tas ir redzēts. Amon jau tas pats Deicide vien ir.
Intars
, 2010. gada 23. aprīlī, plkst. 10:47
0
 
Ā, karoč vakar somu diena izvērsās. Pēc jau minētajiem Disgrace un Rippikoulu aizgāja Convulse, tad KK apdirstais Purtenance (nemaz tik slikts nebij, tikai pasūdīgi samiksēts), un vēl Abhorrence - šitas laikam arī te nebij minēts, arī diezgan klasiska būšana ar pazīstamiem čaļiem sastāvā.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 23. aprīlī, plkst. 11:07
0
 
Es Sentenced - North From Here pāris reizes nobliezu. Labinieks, sevišķi pirmais gabals iespārdīja. Tāds ļauns. Man pat bail palika, ka Jēzus man to nepiedos :(

Sentenced - My Sky is Darker than Thine

www.youtube.com/watch?v=DJXnDFnfyTI...
fatduude
, 2010. gada 23. aprīlī, plkst. 11:20
+1
 
Jā, tas Rippikoulu smacē pa nopietnam, pa reizam uzlieku šamo Musta Seremonia. Varētu būt, ja ne labākie, tad vieni no labākajiem desotājiem, kas izdevuši tikai demo albumus, līdz pilnajam netiekot.

Mana pēdējā aizraušanās toties bij kanādiešu Procreation ar savu dēmō apkopojumu, blekisks Morgue un agrīnais Cannibal Corpse, ar līdzību uz vāču Excoriate.
www.metal-archives.com/band.php?id=15369...
BladeOfDarkness
, 2010. gada 4. maijā, plkst. 23:05
0
 
Sanāca nedaudz pa YouTube pasērfot, pārsvarā pa Somijas blices ievērtēt. Šitam džekam dafiga visādu Somu Oldskūlnieku salādēti - www.youtube.com/user/XysmicExecrati...

Fauna minētie ROTTREVORE ir pilnīgs buldozers.

Rottrevore - Incompetent Secondary (1993)
www.youtube.com/watch?v=gu6psYXAA38...

Arī kk:) nopeltajiem PURTENANCE - www.metal-archives.com/band.php?id=9283... - nav ne vainas.

Purtenance - Reality Isn't Disappeared (1992)
www.youtube.com/watch?v=sh5HasTCHDU...

Spēcīgs ir arī amīšu MORPHEUS DESCENDS - www.metal-archives.com/band.php?id=931...

Morpheus Descends - Corpse Under Glass (1992)
www.youtube.com/watch?v=Aao3B0fZRQc...
BladeOfDarkness
, 2010. gada 4. maijā, plkst. 23:29
0
 
Piemirsu iemest vēl vienus somus - CARTILAGE - www.metal-archives.com/band.php?id=3299... - šiem tik viens splits ar Zviedru ALTAR izdots - www.failiem.lv/list.php?i=ndkdvk...

Cartilage - The Underworld (1992)
www.youtube.com/watch?v=_fNmhAhfXHg...
fatduude
, 2010. gada 7. maijā, plkst. 12:42
+1
 
Nelielai eksotikai, meksikāņu Toxodeth. Tā kā man tiešām grūti atrast ar ko salīdzināt šitos te dīvaiņus(muzikālā ziņā), tad labāk uzreiz links kur ieprovēt:

www.myspace.com/toxodeth

Ieteiktu orientēties uz 1989. gada materiālu(tas pirmais gabals no '04tā ir pilnīgi garām), kurš no manis pēdējā laikā visai bieži klausītā Mysteries About Life and Death, . Nu pa lielām bumbām, progresīvais trešdess varētu puslīdz raksturot, ko šie ražo, bet nu tiešām jāprovē.
Intars
, 2010. gada 7. maijā, plkst. 13:19
0
 
Čo t' nepavelk. Izklausās no sērijas "hm, nu dziesmas sarakstīt mēs neprotam, nu tad ietirināsem te šitā, un pēc tam atkal šiten tā". Daudz nošu, maz mūzikas, imho. Bet nu, Mekong Delta faniem moš varētu patikt.
fatduude
, 2010. gada 7. maijā, plkst. 13:27
0
 
Par to haotisko kompozīciju var piekrist, bet tieši tas, kā reiz a pavilka un velk vēljoporjām, vismaz šobrīd.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 7. maijā, plkst. 13:49
0
 
Reku kautkas mazāk haotisks, bet tresīgs. Varētu arī pie slānītājmetāla iemest - VICIOUS CIRCLE - www.metal-archives.com/band.php?id=11854...

Vicious Circle - Dying Time (1993)
www.youtube.com/watch?v=OVDpI1zQzIU...
Fauns
, 2010. gada 9. maijā, plkst. 23:04
0
 
Es to Intara MORTEM beidzot ievērtēju ar "The Devil Speaks in Tongues". Neslikti, neslikti. Asociējās ar mazāk berošu KRISIUN. Kas zin, varbūt sākotnēji KRISIUN tā arī spēlēja, neesmu vecos klausījies.
fatduude
, 2010. gada 13. maijā, plkst. 16:47
+1
 
Štatu Infester - To the Depths... In Degradation drūmi atmosfērisks desojums, ar kreftīgi dziļu rūkuli. Izklausās jau ļoti nikni.
www.metal-archives.com/band.php?id=14578...

Tas majspeis gan šiem anormāli nedraudzīgs un bremzīgs, bet var mēģināt sagaidīt, kad uzplaiksnīs atskaņojumi: www.myspace.com/infesterseattle...
Fauns
, 2010. gada 13. maijā, plkst. 17:07
0
 
Šitos es kaut kad iečekoju pēc kaut kādas slavējošas recenzijas, bet kaut kā nepavilka. Drūms jau bez gala, bet varbūt arī pietrūka pa kādam smeldzīgākam momentam, kas, manuprāt, ir tik ļoti raksturīgi vecajiem dezņikiem.
Fauns
, 2010. gada 13. maijā, plkst. 23:07
0
 
SCAREMAKER

www.myspace.com/scaremaker...

Razorbaku galvenā onkoļa Billy Nocera banda. Pie bungām šo gala aktuālais klapermanns misters Elektrokutioner. Skan labi. Vietām arī biš uz blekuhu atlaiž.
Bangls
, 2010. gada 16. maijā, plkst. 13:39
0
 
Šeku reku ievērtējiet, Disbelief, nav sevišķi true, bet feins un grūvīgs auto muzoniņš:

www.youtube.com/watch?v=sWVkpGP5S4o...
Intars
, 2010. gada 16. maijā, plkst. 18:01
0
 
Disbelief ir samērā īpatnējs žanru krustojums, es pat nezinu, kas tas īsti ir. kaut kas uz sludge pusi varētu būt. Labs, bet nelielās devās.
fatduude
, 2010. gada 19. maijā, plkst. 11:55
+1
 
Pēdējā laika vecdesotāju atradumi, abi no "nekro-" gala. Ne tuvu tās labākās dziesmas, bet nu priekšstatam:

Necrosanct - Incarnate('92) UK
www.myspace.com/necrosanctband666...

Necrophiliac - Chaopula-Citadel of Mirrors('92) ESP
www.myspace.com/necrophiliacdeathme...

Ja Necrosanct ir brutāls bezkompromisu zāģējums ar sānsoļiem uz to trešīgo pusi, Morbid Angel, tad Necrophiliac brīžiem iepin savos zāģējumos arī ko melodiskāku un ritmiskāku un kopumā ir daudz noslīpētāks skanējums. Turklāt tam Chaopula ir tik sulīgs tas vāknoformējums: www.metal-archives.com/release.php?id=2905...
fatduude
, 2010. gada 28. maijā, plkst. 11:15
+1
 
Divine Eve - Upon These Ashes Scorn the World('07) dēmō un ĒPē apkopojums no '90to gadu sākuma.
Stipri šaubos par MA žanra klasifikāciju "doom/death metal with grind influences", bet nu kā lai ar nebūtu, vietām jau kaut ko tādu saklausīt, ja pacenšas, var, šamie dod vaļā labākajā Benediction garā ar Celtic Forst un Carpathian Forest piešprici - nu tādā tipiskā panciskā līdzlēkamājamā desā. Atsvaidzinoši un uzmundrinoši.
2008tajā atgriezušies, lai strādātu, un jau uzražojuši vienu EP un Splitu, kurus dzirdēt gan vēl nav sanācis.

Tas maispeiss, kā jau ierasti, vaļā veras kā aizcietējums, bet nu, kas gaida, tas sagaida www.myspace.com/divineeve2008...
Fauns
, 2010. gada 31. maijā, plkst. 21:47
0
 
Ej tu nost! Es gandrīz iečurāju biksēs un gāju uz ledusskapi skatīties vai nav kāds alus aizķēries.

The new Gorguts line-up playing an unreleased song to open their set on May 25th, 2010 at Great Scott in Boston, MA. This was the first Gorguts live performance in nearly a decade.

www.youtube.com/watch?v=ER3OXJIQCzk...

tur blakām no tā paša pasākuma vēl ir albumu gabali skatāmi.
Fauns
, 2010. gada 1. jūnijā, plkst. 10:13
0
 
The Everscathed - Razors of Unrest (2006)

www.myspace.com/theeverscathed...

www.mediafire.com/?fzyyxz5xjon...

vēl jānoklausās...
Intars
, 2010. gada 2. jūnijā, plkst. 21:00
0
 
Abscess kaputt, Autopsy atpakaļ:

www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/ne...
Intars
, 2010. gada 2. jūnijā, plkst. 21:01
0
 
Starp citu, par Gorguts runājot, te kādus mēnešus atpakaļ bija paklīdis gabaliņš netā, cik varēja noprast, apmēram tā kā jauno rifu kompilācija; bet nu ir cerības, ka jauns albums kaut kad varētu iznākt.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 5. jūnijā, plkst. 18:52
0
 
Bāc, šitas klucis normāli iedupsēja - intro ķip Edge of Sanity, bet tālāk kārtīgs rifojošš tehniskais gaļinieks panesas:

AMORBITAL - Sand Whispers (Slovāku banda. Tikai viens ripulis šiem ir - www.metal-archives.com/band.php?id=2755... )

www.youtube.com/watch?v=DMff--H1jNw...
Intars
, 2010. gada 6. jūnijā, plkst. 18:29
0
 
Atcerējos tādu brīnumu, ko Estriks savulaik pa pastu maiņas ceļā bija ieguvis - Cerebrocide. Bij tāds normāls kačovijs vāču detušņiks, bet nu tik sen nav dzirdēts, ka nav ne jausmas, kā ar šābrīža ausi izklausītos.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 21. jūnijā, plkst. 12:35
0
 
Viens izglītojošs splitiņš. Dziesmu demo versijas, bet ieraksta kvalitāte pa pirmo, turklāt versijas atšķiras no albumos iekļautajām - www.discogs.com/Various-In-The-Eyes...

www.mediafire.com/?z121fztzgkj...
BladeOfDarkness
, 2010. gada 29. jūnijā, plkst. 20:49
0
 
Bet ku zvērīgi labs ir Incubus. Sen nebija klausīts.

Incubus - Certain Accuracy (1990)

www.youtube.com/watch?v=-Dg20z-CW7o...
BladeOfDarkness
, 2010. gada 29. jūnijā, plkst. 23:24
0
 
Abet nezināju, ka šie baigie kristieši ... I prātā nenāca.
mSPW
, 2010. gada 29. jūnijā, plkst. 23:31
0
 
Bļe , kačā jau labi , bet nu detuha un kristietība. Tas ir tāds kā pretsitiens visiem tām detuhām , kas par satanism dzied ? :D
BladeOfDarkness
, 2010. gada 29. jūnijā, plkst. 23:57
0
 
Ne īpaši. Un ne jau visās dziesmās. 1990.gada albumā īpaši uzsvaru nelika uz to štelli, izņemot pāris dziesmas, kā ''Massacre of the unborne'', bet tajā jau ar nosacīti.
mSPW
, 2010. gada 30. jūnijā, plkst. 00:34
0
 
Vispār jau klausoties veco detuhu es īpaši neklausos , kas tiek pielūgts vai noliegts. Būs jānovelk.
Fauns
, 2010. gada 30. jūnijā, plkst. 10:54
+2
 
Man kaut kā vecā detuha diez ko ar sataņugām nesaistās. Pietiekami brīvi ļaudis, lai neaprobežotos ar vienu tēmu.
fatduude
, 2010. gada 30. jūnijā, plkst. 10:55
0
 
Grotesque - In the Embrace of Evil ('96, SWE) ep, demo apkopojums
Viens no agrīnākajiem(ja ne pirmais), kur savas vokālās dotības prezentē Lindberg's, kas labāk zināms no At The Gates. Visumā ļoti nikns un perošs desmetāls, ar labu devu bleka/treša.

www.myspace.com/grotesque2...
BladeOfDarkness
, 2010. gada 30. jūnijā, plkst. 12:10
0
 
^^ man tieši šķiet, ka tie pirmie kadri tieši uz šito štelli spieda. Ne visi, bet savi 50% gan.
Intars
, 2010. gada 30. jūnijā, plkst. 16:38
+1
 
Var jau paskaitīt, ņemot kadrus, kas astoņdesmitajos darbojās:

Possessed - jā
Mantas/Death - nē
Death Strike/Master - nē
Morbid Angel - vairāk tā kā jā
Repulsion - nē
Amon/Deicide - jā
Obituary - nē
Immolation - nu hvz, 50/50, vairāk jau anti-reliģja, nekā velnisms
Carcass - nē
Bolt Thrower - nē
Nihilist - nē (Entombed gan vēlāk sāka, bet tas jau bija stipri vēlāk)
Carnage - vairāk tā kā nē

Kas tur vēl bija? Sepultura, ja pieskaita agrīnos veikumus detuhai - vairāk tā kā jā.

Katrā ziņā, domāju ka seitāniskās detuhas procents īpaši nav mainījies laika gaitā.
Intars
, 2010. gada 30. jūnijā, plkst. 16:38
+7
 
666
murgonis667
, 2010. gada 2. augustā, plkst. 17:53
0
 
Intars
, 2010. gada 19. augustā, plkst. 20:30
0
 
Uzgāju tādu blici no Somijas - SCUM - ar albumu "Purple Dreams and Magic Poems" (1995). Laba somu detuha, ar novirzi uz melodisko pusi, dažviet pat tā kā uz death'n' roll; nu tāds kačīgs diezgan, bet visai solīds. Vietām ir bišķi arī kaut kādas dīvainākas vietiņas. Skaņa laba. Basam (vismaz man liekas, ka tas ir bass) īpatnēja skaņa, teju pēc čella izklausās. metal-archives.com/release.php?id=8177...
fatduude
, 2010. gada 24. augustā, plkst. 11:18
0
 
Crystal Age - Far Beyond Divine Horizons ('95)

www.myspace.com/crystalageofficial...

Zviedru Star Wars desmetāls, lielāku akcentu liekot tieši uz ģitārspēli, ko pavada Tārdija veidīgs ķērcošs vokāls, tik vēl spalgāk. Tāds Nocturnus - The Key stilā muzikāli, ne tik tehnisks gan un vairāk melodiskāks, un ar tā paša Nocturnus - Thresholds maktenu līdzību Far Beyond Divine Horizons vizuālajā noformējumā. Pašlaik gan ģitārists/vokāls, gan bass darbojas iekš visai labi zināmā Hammerfall.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 24. augustā, plkst. 12:08
0
 
Hammergfall savos pirmsākumos bezmaz In Flames blakusprojekts bija - 4 čubriku no šiem tur spēlējuši ...
BladeOfDarkness
, 2010. gada 24. augustā, plkst. 13:17
0
 
ACROSTICHON pagājšgad apvienojās, moš drīz kādu plāceni uzceps:

Acrostichon - Dehumanized @ live 2009 reunion

www.youtube.com/watch?v=68b8zQGF--w...

www.metal-archives.com/band.php?id=871...
Fauns
, 2010. gada 25. augustā, plkst. 20:41
0
 
šovakar ies vaļā tests šitādai mantai, ibio matt:

WINTERWOLF "Cycle Of The Werewolf" (2009)

www.myspace.com/winterwolfofficial...

ex-Deathchain ar Antti Boman pie klausules.
Deathperado
, 2010. gada 10. septembrī, plkst. 20:21
+2
 
Fucking yeas!!! Novilku no rapidšāres kaut ko sen nedzirdētu, kas manu vakaru pārvērš pilnīgā jautrībā kopa ar alu un visīti! :D

Un tā - Pungent Stench 93ā gada EP "Dirty Rhymes And Psychotronic Beats"! Es bij aizmirsis, cik šitas ir labs! Liekas, ka šovakar pieliešos :D
BladeOfDarkness
, 2010. gada 10. septembrī, plkst. 21:54
0
 
Nu tas ir pisdec šitā pateikt - man tas prikolistu šedevrs ir kopš 1995.gadā vienā kasetē ar ''Been Caught Buttering'' (1991) pīris reizes pa gadu noteikti noklausos.

www.youtube.com/watch?v=67reCRQ9XRA...
Deathperado
, 2010. gada 10. septembrī, plkst. 22:21
0
 
Btw - kāds nevēlās sadzert? :D
BladeOfDarkness
, 2010. gada 10. septembrī, plkst. 22:58
0
 
Slinkums pie tevis braukt :) Labāk mājās alēnu pamalkot.
fatduude
, 2010. gada 29. septembrī, plkst. 09:44
0
 
Kas savādāks un labāks beidzot no Reizorbekiem, jo tā ieciklēšanās uz desdūmu, kur viens "smagāks, drūmāks un labāks" par otru, jau sāka palikt makten apnicīga, Tombstones - Not for the Squeamish, ar Dobbins'u no Impetigo kā vokill'ētāju, un divu RBR šatu darbiniekiem, Bruss'u, kas arī Crytpicus kūrētājs un Elektrokutioner, kurš šķiet no bungām neatiet. Vareni jestrs oldskūlīgs destrešs, tā paša Blood Freak garā, šoreiz gan iztiekot bez šausmeņu sempliem, bet gan ar visai savdabīgiem dziesmu ievadiem Kapeņu Stāstiņu garā, vietām veiksmīgāk, vietām mazāk, paša Stevo izpildījumā.
www.myspace.com/tombstonesdeath...

Un tie, kas ķepas un krānus berzē, gaidot beidzot jauno Blood Freak veikumu, šamo maispeisā var ievērtēt Gobble Up Your Guts! Pt.3. Lai līdz galam nenoslīpets, ar šito jau vis skaidrs, būdas jumts sveikā netiks, būs gāzējs.
www.myspace.com/bloodfreakband...

Un tad vēl ir šitāds no dāņzemes Undergang - Indhentet af Døden šogad nogatavojies debijnieks. Var teikt tikai vienu, tik labu desotāju sen nebij nācies dzirdēt jauno bandu izpildījumā. Somu Slugathor Bolt Thrower tankā - absolūts un vājprātīgs iznīcinātājs.
www.myspace.com/undergang666... (izlaiž tik pirmo gabalu, tas tur kaukāds nekāds)
BladeOfDarkness
, 2010. gada 29. septembrī, plkst. 11:23
0
 
šaubos, vai kāds var krutākus intro nekā Ressurection sacept ;)
fatduude
, 2010. gada 29. septembrī, plkst. 12:07
0
 
Pieņemu, ka biji domājis Resurrection, ar diviem RR, ne SS pa vidu.
Par to kam krutāks un gārāks spriest neņemšos, bet iekš tā Tombstones tie ievadi labi papildina un tur atmosfēru un izrādi kopā ar muzikālo devumu.
PeterisP
, 2010. gada 29. septembrī, plkst. 20:00
0
 
pēdējā laikā esmu re-atklājis priekš sevis

Carbonized
www.youtube.com/watch?v=FBpL_dWEWVw...

un Pan.Thy.Monium
www.youtube.com/watch?v=gJ4OmHxYFSs...

ideālas atmiņas par 90. gadu pirmās puses headbangu pie death/progeriem
Chaos
, 2010. gada 29. septembrī, plkst. 20:59
0
 
un tajā laikā progressive death metal bija pavisam cita štelle, nekā tas kas mūsdienās
Intars
, 2010. gada 29. septembrī, plkst. 22:20
0
 
Par būšanu jau bija un ir apmēram viens un tas pats, tikai vairāk saradies tādu, kam tas apzīmējums ne pa tēmu tiek klāt kabināts.
Chaos
, 2010. gada 29. septembrī, plkst. 22:36
0
 
jā, tā laikam būtu pareizāk teikt
BladeOfDarkness
, 2010. gada 29. septembrī, plkst. 23:24
0
 
visādi onānisti savairojušies ... rausta raustīšanas pēc
fatduude
, 2010. gada 5. oktobrī, plkst. 09:53
0
 
Bijušie/esošie Evoken, Incantation un Funebrarum muzikanti jaunā vokāli instrumentālā ansamblī Disma un vienu vienīgu iznākušu demo The Vault of Membros tai tālajā 2009-tajā. Skan, kā jau minēto grupu iespētais kopā sacepts, bet labs pēc vella: www.myspace.com/dismadeathmetal...
Fauns
, 2010. gada 5. oktobrī, plkst. 17:10
0
 
Reku es noripināju tev to FESTERED "Flesh Perversion"

www.failiem.lv/list.php?i=jhgija...
fatduude
, 2010. gada 5. oktobrī, plkst. 17:13
0
 
Laps, laps! Tencinu!
fatduude
, 2010. gada 6. oktobrī, plkst. 10:30
+1
 
Ojā, ir labs tas Festered, tāds padrūms, bet ar kaifīgu grūvu. Turklāt skatos Elektrokutioner'am grabināšana vairākās bandās nāk pa labu svara zaudēšanā - www.myspace.com/alvefard
Fauns
, 2010. gada 9. oktobrī, plkst. 14:17
0
 
jūtūbā tikko nejauši uzgāju divas interesantas bandas, būs jānočeko albumi:

Excoriate

www.youtube.com/watch?v=IN5g2K5Qo9M...

Maim

www.youtube.com/watch?v=_4SXy0KE7qU...
fatduude
, 2010. gada 9. oktobrī, plkst. 14:33
0
 
Paklausies gan to Excoriate, hehe, /forum/104391-2009-gada-labākie-albumi?hl=excoriate#comment144858 un rau, varbūt pat aizklausīsies līdz tam, ka vācieši tomēr detuhu pa retam māk uzcept. Viens no favorītalbumiem, '09-tā izdevumiem.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 9. oktobrī, plkst. 14:43
0
 
Man ar tas bija 2009.gada topā.

Evocation jauno veikumu ar iesaku ievērtēt. Sākumā gan uz At the Gates velk.
Fauns
, 2010. gada 9. oktobrī, plkst. 16:39
0
 
ha ha, normāli divreiz čekot grupu kā no jauna. Neko darīt, jāvelk vēlreiz.
PeterisP
, 2010. gada 9. oktobrī, plkst. 23:11
0
 
es kaut kā atceros, ka sensenajos visas desu grupas likās krutas. Izņemot vienu (jau toreiz likās, ka pilnīgs mēsls) - un šodien joka pēc paskatījos youtubā un toč, Blasphemy (topikā nav pieminēta tāpēc nolēmu uzbliezt) ir visu laiku sūdīgākā desu grupa vēsturē. Dīvaini, ka viņi pat vairākus albumus ir izlaiduši.

Līmenis atgādina Stoļerovas pamatskolas 9a klases desiniekus.

Iečekošanai:
www.youtube.com/watch?v=o6e0Nrlr_jg...
decapitated
, 2010. gada 9. oktobrī, plkst. 23:27
0
 
tadas grupas ka Blasphemy, diemzel ir vairak kaa vajaga.
Intars
, 2010. gada 10. oktobrī, plkst. 16:18
0
 
^^ Eolika ir sūdīgākais fjuneraldūms, kādu esmu dzirdējis.

Nu tipa es Blasphemy neskaitu īsti par desu, tā drīzāk ir blekuha pa manam. Nu ok, black/death. Un ne tuvu ne sūdīgākā grupa.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 10. oktobrī, plkst. 17:41
0
 
Ja jau atcerās kā sauc, tad jau nemaz tik sūdīga nav.

Pa manam, sūdīgākā Death Metal grupa ir Darkthrone - pēc debijnieka ļoti sūdīgu Desu sāka spēlēt.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 10. oktobrī, plkst. 17:47
0
 
P.S. Darkthrone - Soulside Journey (1990)

www.youtube.com/watch?v=yfN-l2jcioE...
PeterisP
, 2010. gada 10. oktobrī, plkst. 18:11
0
 
^
tas viss ir tikai gaumes jautājums. Lai arī ko ražotu Dark Throne, man vienmēr tas ir licis diezgan pačotīgi :D

atškirībā no Blasphemy vai līdzīgiem mēsliem
Intars
, 2010. gada 10. oktobrī, plkst. 18:16
0
 
tu vienkārši esi rasists :D
fatduude
, 2010. gada 11. oktobrī, plkst. 12:36
+1
 
Zviedru Miasmal, kam Entombed un Dismember lielā cieņā, ar zviedriski skanošu vecdesu. Pašlaik sastrādāts, tik viens dēmō un Ēpē, no kuriem iekš tā dēmo ir vareni kačājoša desa, iekšas purina tā kārtīgi. Tas mazalbums, gan ne tik spīdošs, bet ar nav zemē metams.
www.myspace.com/miasmalband...
PeterisP
, 2010. gada 11. oktobrī, plkst. 15:05
+1
 
starp citu austriešiem 90 gadu sākumā bija vesels lēvenis ar jocīgām grupām no kurām protams Pungent Stench te jau ir pieminēta (arī Miasma)

Man bija kasetes arī ar Disastrous Murmur un Disharmonic Orchestra, kuras man īsti neaizgāja. Pie tam tās joprojām ir pusdzīvas un pusapēstas un man joprojām neizprotamas

murminātāji iedvesmai
www.youtube.com/watch?v=on2EOZfaRP8...
Fauns
, 2010. gada 11. oktobrī, plkst. 18:39
0
 
Dies pas, Pēter, šitas tak ir pilnīgs gāzējs!!!!!!!!!
Fauns
, 2010. gada 11. oktobrī, plkst. 18:48
0
 
Eu, a jūs kāds esat tos NECROMASS baudījuši? Kaut kad te esmu cepies, bet man tāda aizdoma, ka jūs džeki slinkojat. Šajā tēmā tā visai nosacīti iederās, bet ir momenti. Itāļu detblek, kas skan tā, it kā Christ Agony būtu iemācījušies spēlēt ģitāras:

www.youtube.com/watch?v=6nsv10Bds08...

ka es saku, tas albums dzen autā jau izsenis.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 11. oktobrī, plkst. 19:19
0
 
Pēdējā laikā maz ko ievērtēju - tā jau baigais blāķis mazklausīta / neklausīta materiāla savi spriedumu gaida.
Fauns
, 2010. gada 11. oktobrī, plkst. 22:23
0
 
PeterisP
, 2010. gada 11. oktobrī, plkst. 22:26
0
 
dažus no šitiem kā caur biezu miglu atceros :D
Fauns
, 2010. gada 11. oktobrī, plkst. 22:28
0
 
ibio matt... Viens no tiem augstāk esošajiem CONSCIOUS ROT izrādās ir brāļi lietuvieši:

Raima - Guitar (Shadowdances, Dissection (Ltu), Necropsy (Ltu))
Laimis - Guitar (Dissection (Ltu), Ossuary (Ltu), Necropsy (Ltu), Blood Fire Death)
Juodas - Drums, Vocals (Shadowdances, Dead Beauty)
Fauns
, 2010. gada 12. oktobrī, plkst. 02:31
0
 
Fak! Es vairs nevaru... rīt no rīta būš darba pilnas rokas to visu negausīgi meklēt un vilkt. Vismaz būs kādu laiciņu tagad ko klausīties.

www.youtube.com/watch?v=d0JXZKaFUcM...

www.youtube.com/watch?v=MAwzdKxoB_8...

www.youtube.com/watch?v=Wh_LsWeQr6I...

www.youtube.com/watch?v=yzaidVAY6b0...

EVOCATION - gan jau zināms un jau minēts Crematory džeku projekts. Krematorija man jau tūlīt pusgadu kā pleijerī stāvēs, tas miņuks ar 4 gabšiem.

www.youtube.com/watch?v=hoGrsjRTSe4...

Un šitais ir pilnīgs psc... Gorguts "jaunās" skaņas aizmetnis (āpāc āpāc āpāc!!!):

PURULENCE

www.youtube.com/watch?v=zSDjR4PuNfU...
fatduude
, 2010. gada 12. oktobrī, plkst. 10:14
+1
 
Par to Evocation gan biš auzas, ar Krematoriju džekiem šiem sakars nekāds, nu sastāva ziņā, cik zināms vismaz, bet ar Cemetary gan, kas desu dzenājuši savā sākumposmā.

No tiem jōtubistiem, baisi labi iekapāja grieķi Sarcastic Terror, šitie pašam būs jādzen rokās.
Fauns
, 2010. gada 12. oktobrī, plkst. 12:24
0
 
mm.. toč. Vakar vakarā metālarhīvi man bija biš nokārušies, noticēju tai kļūdai uz vārda. Bet nu neko, jauna diena klāt, jāsāk tas viss pamazām vilkt un baudīt.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 12. oktobrī, plkst. 12:28
0
 
Njā, vakar MA baigi bremzēja.
Fauns
, 2010. gada 12. oktobrī, plkst. 12:42
0
 
Ai, da kādai kļūdai, es pustrijos naktī vienkārši jau izlasīju to, ko pats gribēju izlasīt.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 12. oktobrī, plkst. 12:52
0
 
Komentāri pie Disastrou Murmur spārda ...

Austriešiem jau vēl tāda jautra banda kā Visceral Evisceration bija - /forum/108844-doom#comment155995
fatduude
, 2010. gada 13. oktobrī, plkst. 09:44
+1
 
Somi darbībā un savā elementā - drūmi un ar iekšām:

Ascended www.myspace.com/ascendedmetal...
Krypts www.myspace.com/kryptsdeath...

Abi vēl bez pilnmetrāžas albumiem, bet katram pa dēmō, un Ascended vēl viens EP azotē. Tas Krypts teju gandrīz pa visiem 100 punktiem atbilst somu detuhas šablonam, i tur tā tumšā atmosfēra un meldiņi, tīkams dziļš rūkulis un spēcīgs skanējums. Ascended gan vairāk kā uz dūmu raugās, bet nu ar tāds diktām dusmīgs. Dēmō tituldziesma The Art of Necromancy vispār bez jumta atstāj, pat klausoties nu jau tur kaukādu n-to reizi.

Un tas Pētera ieliktais Disastrous Murminātāju gabals baisi labs, jāprovē būs tas albums.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 13. oktobrī, plkst. 10:45
-1
 
Bērnu dienās tie Austriešu Murmuļi un Orķestris nekādu iespaidu neatstāja. Cita lieta PS un VE.
fatduude
, 2010. gada 15. oktobrī, plkst. 12:52
+1
 
Turcijas desmeistari Burial Invocation, ar drūmi Autopsy'īgu gatavinātu desu. Iespētais - viens EP '10-tajā.
www.myspace.com/burialinvocation...
Fauns
, 2010. gada 15. oktobrī, plkst. 14:14
0
 
hm, izklausās baigi labi. Nez, cik tur tas Autopsy spīd cauri, pirmās asociācijas ir ar Dead Congregation. Tas Convulse "World Without God" tikko novilkās, vilcienā būs ko darīt. Murmuļi jau spārda pakaļu kopš Pētera komenta, katru dienu.
fatduude
, 2010. gada 20. oktobrī, plkst. 12:25
+1
 
No štatiem, vienpersoniska desotāju apvienība The Wakedead Gathering. Visus štrumus un vokālus iestrādā Andrew Lampe. Kaut kas starp Morbid Angel Covenant un Incantation, šī gada pašizlaistā debijas pilnalbumā Tenements of Ephemera.
Ausīm: www.myspace.com/thewakedeadgatherin...
fatduude
, 2010. gada 21. oktobrī, plkst. 13:48
0
 
Visai primitīvs, ar nelielu deva panka, desotājduets no Zviedrijas Bastard Priest www.myspace.com/bastardpriestsweden... gabals From Beyond ir vispārībā ir ārprātīgs spārdeklis.

Nedaudz rokoties par vecdesas(un to "tuviniekiem"), skatos ka tieši pēdējos 2-3 gados saradušies šitie kā sēnes pēc lietus, it īpaši naski uz pilnalbumu vai vismaz EP izlaišanu kā reiz tieši šogad.
Intars
, 2010. gada 24. oktobrī, plkst. 14:00
0
 
Substanču lietotāji no Aberdīnas Skotijā - KORPSE. Divi albumi - "Pull the Flood" (1994) un "Revirgin"(1996). Prīmā vecās skolas desa ar psihodēlisku piejaukumu un stonerīgi rokenrōlīgu grūvu, atgādinot šo to no Pungent Stench un Gorefest. Abi albumi spārda, bet pēc vienreizējas noklausīšanās, pirmais tā kā drusku vairāk. Izklausās, ka no šī kādu laiciņu neizdosies nokāpt, visnotaļ lieliska manta :)

www.metal-archives.com/band.php?id=9002...

www.myspace.com/korpsescotland...

metalarea.org/forum/index.php?sho...
Intars
, 2010. gada 24. oktobrī, plkst. 14:04
0
 
Heh, turklāt, par lielu nožēlu, kas potenciāli lielisks šiem tā arī palicis pusratā - gitārista Sida komentārs no Mirror Distance dēmō kompilācijas:

"Me and Fluff didn't want to give up but no local guy could or would do the job so we asked korpsefan Chris Reifert (Death,Autopsy;Abcess etc) if he fancied doing the next album. He said he would if he had the time so we went over to California. It was looking good. The material was coming together, Danny Coralles was going to do some quest leads... Abcess were so fucking cool and Autopsy were our (and still my) favourite death metal band so it was pretty exciting. But in the end, Abcess got too busy so it was a no go. Any attempt after that was futile so we thought fuck it and packed in. The End."
kk:(
, 2010. gada 24. oktobrī, plkst. 18:44
0
 
Paldies, Intaram par Korpse. Iedvesmojoši, smagi un skaisti. Man laikam abi albūmi patīk vienlīdz labi.
Fauns
, 2010. gada 29. oktobrī, plkst. 13:03
0
 
mmhm.. "Pull the Flood" rauj iekšas ārā. Nenormālas pohas tagad, bet šamējie to visu uzbur ļoti pozitīvā gaismā. Tieši kaut ko gaišu gribējās.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 1. novembrī, plkst. 21:46
0
 
SANCTIMONY - When the Sun was God (1996, demo) spārda ne pa jokam. Iekš ''Eternal Suffering'' (1998) atrodamo dziesmu demo versijas tīk daudz labāk, nav tik brutalizētas. Bet pāris nerealizētie treki, sevišķi dūmizētās tautasdziesmas, ieliek pēc pilnas programmas.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 3. novembrī, plkst. 11:52
0
 
Iespējams, kādams ies pie sirds kārtējie Zviedrijas censoņi, veco lietu godātāji MORBUS CHRON - www.metal-archives.com/band.php?id=3540285... . Pāris dēmuči un EP šiem tik ir. Pavisam veca Desa ar tresīgām iezīmēm.

www.myspace.com/morbuschronband...

www.youtube.com/watch?v=YpdNdfH-xEs...
thunder
, 2010. gada 3. novembrī, plkst. 13:05
0
 
johaidī, tas Purulence ir tik nenormāli zajebis. tencinu, Faun!
_Karkass
, 2010. gada 8. novembrī, plkst. 00:43
0
 
MOONDARK - pastāvējuši kādreiz Zviedrijā, izlaists demo 1993. gadā, kas pārizdots 2007. Zemas, biezas un naksnīgi zāģējošas noskaņas..

Aplūkot:
www.metal-archives.com/band.php?id=85849...

Ka4:
vonfrost13.blogspot.com/2009/03/moondark-sh...
BladeOfDarkness
, 2010. gada 28. novembrī, plkst. 23:29
0
 
SLUGATHOR rare / unreleased materiāls parādījies tīmekļa plašumos:
www.metal-archives.com/release.php?id=2850...
Intars
, 2010. gada 28. novembrī, plkst. 23:40
0
 
he, kaveru klāsts intriģējošs. Tormentors te nez ir pre-Kreators vai maģāru zlobņiks?
BladeOfDarkness
, 2010. gada 29. novembrī, plkst. 00:25
0
 
Pēc lirikām sanāk ka madjāru.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 29. novembrī, plkst. 19:02
+2
 
Sanctimony - When the Sun Was God [demo] (1996)

01. Intro [trad.] ...04:01
02. First Cross ...04:51
03. Intro ...01:13
04. Eternal Suffering ...04:38
05. Kas tie tadi, kas dziedaja [trad.] 02:22
06. The Castle Mound ... 05:27
07. March of the Knight ...07:04
08. The Lost ... 05:17
09. Outro [trad.] ...03:56
-------
38:49 min

56MB / Joint-Stereo / VBR 192 kbps

files.inbox.lv/ticket/5d65f2492a50...
Fauns
, 2010. gada 29. novembrī, plkst. 21:51
0
 
Izklausījos cauri beidzot REVOLTING "The Terror Threshold", un, jā, ir ļoti jauks albums. It sevišķi jau priecē tādi gabali, kā "Grotesque Beyond Belief" un "Rise Of The Revolter". Un patīkami piedūra arī tas, ka džekiem ir daudzās vietās jūtami Maniaka Nīla BLOOD FREAK tipa riffi (gaidam, gaidam jauno albi). Bet nu ilgi jau šitā to zviedru desu par pamatu izmantot es nezinu cik varēs, kaut kādas jaunas vēsmas un ietekmes žanrā kā tādā baigi prasās.
Fauns
, 2010. gada 29. novembrī, plkst. 21:52
0
 
^^ "Joint-Stereo"

mmm yeah!
BladeOfDarkness
, 2010. gada 4. decembrī, plkst. 23:09
0
 
kurrrat
, 2010. gada 5. decembrī, plkst. 19:08
0
 
Reku uzraku vienu vecu bet smeķīgu raritāti no Dānijas. Nations Of Death. Kaut kad ļoti sen es šos māksliniekus biju dzirdējis vienā no izlasēm.
www.youtube.com/watch?v=aRl3VbyCg4U...
Fauns
, 2010. gada 5. decembrī, plkst. 19:49
0
 
Mēs te ar kk:( zem galda biš apspriedām vienu albi, bet laikam jau jādod arī citiem:

DENIAL (MEX) - Catacombs of the Grotesque (2009)

Baigi laba manta. Skaņa pasakaina, Demilchīgie riffi it īpaši sajūsmina. Vokāls mega sulīgs, varbūt pat pārāk, jo ilgtermiņā paspēj nedaudz nogurdināt.
mSPW
, 2010. gada 5. decembrī, plkst. 23:27
0
 
Būs vien tūlīt jaievērtē Denial. Swano arī savu pirkstu pielicis klāt.
fatduude
, 2010. gada 7. decembrī, plkst. 10:02
0
 
Phantasm - The Abominable metal-archives.com/release.php?id=5122...

Lai ar diezgan biezu līdzību var sameklēt ar vairākām štatu desotāju blicēm, šitie izklausās varen svaigi un interesanti - visai garas kompozīcijas, haotiski melodiski pavadījumi/melodijas, nu varen gardi.
Ausi var piemest te: www.myspace.com/phantasmwisconsin...
kk:(
, 2010. gada 7. decembrī, plkst. 11:12
0
 
Oi, nu nē, ar to Phantasm kaut kas gan nav labi. Noklausījos myspace esošos gabalus. Baigi ož pēc tāda pusaudžu amatierisma. Kaut kā man šķiet, ka ja es atrastu vecās kasetes, kuras vidusskolā ar draugu divatā ierakstījām (ar akustiskajām ģitārām) tad tur daudz līdzīgi amatieriskus rifu "meistardarbus" varētu atrast.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 8. decembrī, plkst. 20:55
0
 
SARCASM - www.metal-archives.com/band.php?id=10913...

Oldskūli Melodiska Desa pirmo Dark Tranquillity / Unanimated garā (atmosfērīgi bleķaina). Pa smuko laiž.

www.youtube.com/watch?v=mbq9igB4QVc...
Petenju Maleejs
, 2010. gada 9. decembrī, plkst. 16:34
0
 
kur palikusi nošārošana uz failiem vai tmldz., baigi smuki un ērti bija, kad uzreiz varēja novilkt un visu albi noklausīties. pateicos.
decapitated
, 2010. gada 9. decembrī, plkst. 17:30
0
 
Sie ir jauki vecie desinieki.
Scum (Fin) - Macabre Moors Of Morgoth
www.youtube.com/watch?v=EmRdZ6nAaTE...
Vispar daudz labas grupas var atrast facebooka death metal grupa. Cilveki dalas ar youtube linkiem, diezgan biezi var dabut kautko forsu, vairak kaa meklejot uz dullo vai kacajot visu pec kartas.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 9. decembrī, plkst. 17:33
0
 
^^ Tāpat tak var ieiet metalarea.org un visu novilkt ...
decapitated
, 2010. gada 9. decembrī, plkst. 17:37
+1
 
^ Tev blade ir kads lieks ielugums ieks metalarea.org?
mSPW
, 2010. gada 9. decembrī, plkst. 18:01
+1
 
Es jau tur 3.5 gadus. Tā ir , ka neregojas laicīgi. Man viens ielūgums ir.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 9. decembrī, plkst. 20:34
0
 
Šiem tagad ielūgumi ?
BladeOfDarkness
, 2010. gada 9. decembrī, plkst. 20:38
0
 
Hm, man 4 ...
mSPW
, 2010. gada 9. decembrī, plkst. 20:47
0
 
Ar` nebīju pamanījis tos ielūgumus. Īsti skaidrs nav , kāpēc tos vajag.
BladeOfDarkness
, 2010. gada 9. decembrī, plkst. 20:59
0
 
Visādi lohi savairojās, laikam. A par ko šos dod ?
decapitated
, 2010. gada 9. decembrī, plkst. 21:47
0
 
Baigi daudz miruso linku :(
creative_77
, 2010. gada 9. decembrī, plkst. 22:58
0
 
Kādam nepieciešams invitation? :-)
Intars
, 2010. gada 19. decembrī, plkst. 12:59
0
 
CRUCIFIXION - Desert of Shattered Hopes (1993)

Banda iz Teksasas, kas šajā albumā mauca ļoti spēcīgu, atmosfērisku un smagu detuhu, ar tādu biezu un tumšu skaņu, okulti horrorīgu estētiku, un labu ķērienu uz izteiksmīgu sōliņu iekombinēšanu.

www.youtube.com/watch?v=p2vSOg0MXso...

metal-archives.com/band.php?id=880...
fatduude
, 2011. gada 5. janvārī, plkst. 11:59
0
 
Bij sanācis ieturēt pauzi iekš tās vecās desošanas, a te šodien tieši uz šādu gribēšanu paķeru štatnieku Contagion bestof'u, un kas te pa spēku iekšā - bezgala grūvīgi pavadījumi Bolt Thrower un Asphyx stilā. It kā jau pa lielām bumbām viss dzirdēts, bet nu tā iegriež, ka jumtu noceļ ar visu sasnigušo sniegu lāstekas vien nobirdinot.

Apskati. www.metal-archives.com/band.php?id=33642...
Ievērtē. www.myspace.com/contagionchicago...
Velc. www.megaupload.com/?d=KWB6STV1...
Fauns
, 2011. gada 19. janvārī, plkst. 14:55
0
 
INFESTDEAD

bledd, šito nezināju. Es jau domāju, wtf, nu kur tik labi skan??? hah, nu jā:

Dan Swanö - Guitars, Bass and Drum Programming

www.youtube.com/watch?v=EfOnwKHzAfM...

www.youtube.com/watch?v=l0_PILa5PfY...
mincīts
, 2011. gada 19. janvārī, plkst. 16:31
0
 
^ bāc ku labs. faunuci, ļubļu cibe :*
mincīts
, 2011. gada 19. janvārī, plkst. 16:40
0
 
JESU SATAN!
BladeOfDarkness
, 2011. gada 19. janvārī, plkst. 21:29
-2
 
Kas jūs, no Mēness novēlāties ? Šitos pat es zinu.
mincīts
, 2011. gada 19. janvārī, plkst. 21:31
0
 
^ šitos pat es zinu, teica metālarhīvs/metāl - encioklopēdija.lv :D
Fauns
, 2011. gada 19. janvārī, plkst. 23:25
+1
 
Nu bled, zini zini, a kur ir augstāk??? Kur ir??? Ko? m?
BladeOfDarkness
, 2011. gada 19. janvārī, plkst. 23:50
0
 
Nav ne tuvu labākais Swano projekts, lai īpaši ieteiktu. Piecas dziesmas paklausies un pietiek. No vecajiem / liekas interesantāks. Vai Total Terror, tik tur tās Desas pamaz - www.myspace.com/totalterrorsweden...

www.youtube.com/watch?v=d-cvzQpLUAY...
BladeOfDarkness
, 2011. gada 19. janvārī, plkst. 23:50
0
 
'' / '' vietā MACERATION bija domāts
BladeOfDarkness
, 2011. gada 19. janvārī, plkst. 23:55
0
 
P.S. Infestdead pārāk stipri izklausās pēc Deicide
Fauns
, 2011. gada 20. janvārī, plkst. 02:29
0
 
Tas gan, Deicide caur un cauri.
BladeOfDarkness
, 2011. gada 23. janvārī, plkst. 02:18
0
 
Tīri labs ļaunais Desu Metāls no Holandes: ALTAR - www.metal-archives.com/band.php?id=252...

Lieldienu hīts ''Jesus Is Dead!'' no Ziemssvētki dziesmiņu albuma ''Youth Against Christ'' (1994)

www.youtube.com/watch?v=PfL8kmzw3vA...
kk:(
, 2011. gada 26. janvārī, plkst. 10:50
0
 
PATHOLOGIST "Grinding Opus of Forensic Medical Problems" (1995)

www.mediafire.com/?jzuwdk5qkldp04h...

Čehu patologanatomi - Carcass fani. Viņiem ir arī otrs neslikts albūms "Putrefactive and Cadaverous Odes About Necroticism" no 1992. gada.
kk:(
, 2011. gada 26. janvārī, plkst. 11:01
0
 
XYSMA "Yeah" (1991)

www.mediafire.com/?hnmymcmjnhw...

Albūma nosaukums tāds suģestējošs, bet death'n'rollu viņi sāka spēlēt vēlāk. Šis ir visai klasisks izgājiens ar zviedru skaņu, bet skan svaigi.
kk:(
, 2011. gada 27. janvārī, plkst. 12:08
0
 
CENOTAPH "The Gloomy Reflection of Our Hidden Sorrows" (1992)

www.megaupload.com/?d=DDUD9GJI...

Ļoti smags un atmosfērisks vecās skolas paraugs. Man vienmēr ir šķitis, ka gan nosaukums, gan vāka bilde ļoti labi raksturo saturu:

deathmetal.eto-ya.com/files/2009/09/cenot...
Fauns
, 2011. gada 31. janvārī, plkst. 16:54
0
 
MORTA SKULD "Dying Remains" (1993)

Vienkārši un patīkami.

www.youtube.com/watch?v=1KcNmosNPqE...
Fauns
, 2011. gada 31. janvārī, plkst. 17:00
0
 
njā, un šitiem pirmsākumi jānočeko: MORTIFICATION.

www.youtube.com/watch?v=194oXgDULCg...

izklausās jau daudzsološi
PeterisP
, 2011. gada 31. janvārī, plkst. 17:56
0
 
^ 1992.gada Scrolls Of The Megilloth, manuprāt, vispār ir māsterpīss un TOP20 Desu metāla disks ever.

Viens no maniem 1994.gada favorītiem, kas nav pieminēts vēl šeit
... V

www.youtube.com/watch?v=f86uKGI1lE8...
Intars
, 2011. gada 31. janvārī, plkst. 19:21
0
 
Mortification? Tiešām? Neesmu seviški klausījies, liriku tēma nekad nav veicinājus vēlmi čekot, un šis gabals, ko nesen iemanīju, tādu vēlmi nogalināja pavisam. Kaut kas tik tizls sen nebija redzēts (ja nu vienīgi izņemot no Iron Maiden nopizģūito solo).

www.youtube.com/watch?v=NMkDlZlj-20...
PeterisP
, 2011. gada 31. janvārī, plkst. 22:28
0
 
^ko Tu gribi vecīt, tas taču ir Mortification 2010 ! 10tiem bendu pa 20 gadiem ir tā izmainījušās, ka pazīt nevar. Katrā ziņā varbūt tas ir jaunības gadu sentiments, bet 92ā gada Mortification joprojām iet uz urrā !
BladeOfDarkness
, 2011. gada 31. janvārī, plkst. 23:23
0
 
Jau otro reizi iet uz riņķi Agressorr - Syphosium of Rebirth (1994) . Nevaru saprast, kāpēc nav man neviena cita albuma, jo šitas ir vienkārši ōsam.
BladeOfDarkness
, 2011. gada 31. janvārī, plkst. 23:24
0
 
t.i. Agressor
BladeOfDarkness
, 2011. gada 3. februārī, plkst. 18:14
+2
 
Intaram un Hellgaram par prieku:

DIES IRAE - Nine Pages From The Moonstone Book (1995)

01. Amberclouds Inigmations ...05:35 ³
02. Word Created Hate (1236 ''Battle of the Sun'') 03:21 ³
03. Evolsactuo (The Pagan's Chapter) 04:29 ³
04. Make My Grave Clean From the Cross 04:35 ³
05. Drowned in the Cobweb ...03:51 ³
06. But Sun Advance To Nord ...05:03 ³
07. Nectar of Black Flowers ...05:35 ³
... ------- ³
... 32:29 min ³

44.1kHz / Joint-Stereo / VBR 190 kbps / 46MB

files.inbox.lv/ticket/50de14207e96...
Intars
, 2011. gada 3. februārī, plkst. 20:41
0
 
^ Malacītis :) Patīkami šādā veidā atzīmēt trīs septītniekus tēmā. Pagaidām izklausās, ka tiešām ir tik labs, kā atceros. Remāsters gan derēja, turklāt dziesmām savā starpā ar skaņa atšķiras.
Intars
, 2011. gada 3. februārī, plkst. 20:43
0
 
Pag, šķiet, ka dziesmu nosaukumi varētu būt būt saputroti, jo dziesmā, kas te nosaukta par "Drowned in Cobweb" nez kāpēc bļauj "make my grave clean from the cross!"
BladeOfDarkness
, 2011. gada 3. februārī, plkst. 20:46
0
 
Skaņu šķirbu nepiefiksēju, moš dažādos laikos oriģinālā rakstīts un nav kārtīgi samiksēts.

Šodien vēlreiz klausot pēc divu mēnešu pauzes patika vairāk (sevišķi pats sākums). Tas bābieties 4-ajā gabalā gan ir pilnīgs WTF ...
Juods
, 2011. gada 3. februārī, plkst. 21:26
0
 
Intar, tā kļūda ir pārmantota no vāciņa.
Dainītim par šito izlikumu milliards plusiņu nenoteiktā laika periodā, vai litrs pašpilinātā pēc pirmā pieprasījuma, pie nosacījuma, ka tiek patērēts baudot šito te pašu.
Intars
, 2011. gada 3. februārī, plkst. 21:33
0
 
Par to, ka kļūda varētu būt no vāciņa pārspiesta, arī iedomājos, gadās.

Nu jā, tas bābietis tur lielākoties neiederas, tā tobrīd laikam bija tāda mode, visiem vajadzēja par varītēm kaut kur bābiešu vokālu iebāzt.
BladeOfDarkness
, 2011. gada 3. februārī, plkst. 21:33
0
 
Trauku labāk pie šitā - /forum/36800-vecā-detuha#comment188358 - sākt tukšot. pie beigām būs po.

Jā, uzmetu ''Drowned in Cobweb'' no ''With Silent Hate'' - tā ir, ka šeit sajaukta 5 ar 4 vietām, bet tagoju kā uz vāciņa / Metālarhīvos.

Tūlīt izlabošu un ielikšu pareizo.
Intars
, 2011. gada 3. februārī, plkst. 21:36
0
 
nevajag jau tā pūlēties, tik daudz jau var arī pats izmainīt :)
BladeOfDarkness
, 2011. gada 3. februārī, plkst. 21:39
0
 
Ja liek, ta liek kārtīgi.
BladeOfDarkness
, 2011. gada 3. februārī, plkst. 21:42
0
 
DIES IRAE - Nine Pages From The Moonstone Book (1995)

01. Amberclouds Inigmations ...05:35
02. Word Created Hate (1236 ''Battle of the Sun'') 03:21
03. Evolsactuo (The Pagan's Chapter) 04:29
04. Make My Grave Clean From the Cross 03:51
05. Drowned in the Cobweb ...04:35
06. But Sun Advance To Nord ...05:03
07. Nectar of Black Flowers ...05:35
-------
32:29 min

44.1kHz / Joint-Stereo / VBR 190 kbps / 46MB

Dzietas pārkārtotas, lai atbilstu albuma vāciņam.

files.inbox.lv/ticket/57fb5bbaeec6...

Vispār WSH tā skaņa tīrāka. Laikam būs vēlreiz jāieliek arī tas, ja sadabūju normālu treklistu.
BladeOfDarkness
, 2011. gada 3. februārī, plkst. 21:44
0
 
Plett, piecas dienas ne pilītes, bet pirksti mežģas ...
Juods
, 2011. gada 3. februārī, plkst. 21:49
0
 
"When the sun was god" man jau bij. Bet tukšošanas sākšanai der.
BladeOfDarkness
, 2011. gada 3. februārī, plkst. 21:53
+1
 
''Defect God'' ciparveidā gribētos sadabūt - www.metal-archives.com/release.php?id=4685...
BladeOfDarkness
, 2011. gada 3. februārī, plkst. 22:12
0
 
''Mirušās Kaijas'' tik 128kbps sadabūju ... Moš kādam normāls VBR ir ?
Juods
, 2011. gada 3. februārī, plkst. 22:13
0
 
Btw. man ir '98. gada 5. augustā ripots Barbarossa - Inferno Unleashed. 128kbps. Riptots no cēdes, no kuras šeit -> /forum/84338-barbarossa-inferno-unleashed-?hl=Barbarossa+inferno+unleashed#comment84383 pieminētais cilvēks, rakstīja kasetes izplatīšanai.
BladeOfDarkness
, 2011. gada 3. februārī, plkst. 22:22
0
 
V.A.-1994-With Silent Hate [Best of Latvian Thrash Death Doom Metal] - Metal

1. Remains - Everlasting Motions (3:15)
2. Butchers - Crucified & Distressed (4:29)
3. Dies Irae - Drowned In The Cobweb (4:18)
4. Heaven Grey - Bloom Under Snow (2:16)
5. Dzelzs Vilks - All Are Lies (2:45)
6. Heaven Grey - Strange Frost (3:31)
7. Conquest - Dead Dolls (4:37)
8. Ultra - Feed The Dealer (4:58)
9. Husqvarn - Pain (2:45)
10. Conquest - Black Side Of Your Life (4:00)
11. Butchers - Icon Of Mad Idol (4:23)
12. Grindmaster Dead - Stronger Than Love (6:26)
13. Ultra - Wasteland (4:31)
14. Dzelzs Vilks - So Wanted Us (3:08)
15. Grindmaster Dead - At The Wizards' Sabbath (4:17)
T.T. 59:46

44.1kHz / Joint-Stereo / VBR 194 kbps / 85MB

files.inbox.lv/ticket/260360d5126a...

Laikam kaut kur biju iemetis, bet tagad ir pievienoti dziesmu nosaukumi un vāciņi.
BigUgga
, 2011. gada 21. februārī, plkst. 20:38
0
 
Izrādās, ka man ar tas Gorement - 1994 - The Ending Quest ir. Uzgāju turpinot tīrīt savu drazu. Labs maita. Vietām uz deathdoom pusi pavelkas.

www.youtube.com/watch?v=id7BMU4Nb2w...
BigUgga
, 2011. gada 4. martā, plkst. 19:11
0
 
M, tas Adramelech laps laps, maita. 1999 - Pure Blood Doom
Mmm.
BladeOfDarkness
, 2011. gada 7. aprīlī, plkst. 11:44
0
 
Neslikts somu kolektīs KRYPTS - www.metal-archives.com/band.php?id=3540282...

Tāds visai dūmīgs, sevišķi pēdējais EP.

Krypts - Day Of Reckoning (Open The Crypt DEMO @ 2009)

youtu.be/Zzw8dAEghk8...

Krypts - Descending Of Tormenting Darkness (Krypts EP @ 2011)

youtu.be/XeGDhr_oIn4...

Un bonusā holandiešu karametālisti ar savu buldozerīti WolfP.A.C.K. - www.metal-archives.com/band.php?id=3540325...

www.myspace.com/wolfpackbattalion...

BladeOfDarkness
, 2011. gada 7. aprīlī, plkst. 11:46
0
 
P.S. Nepārbaudīju, bet izrādās ka Resnais jau šos bija minējis demo sakarā.
kurrrat
, 2011. gada 12. aprīlī, plkst. 15:07
0
 
Neatceros, vai šitie bi vai nebij pieminēti, bet nu ritīgs zviedru old-schoolinieks.
Laba manta!

www.youtube.com/watch?v=QPeXQ0XPqw8...
kurrrat
, 2011. gada 12. aprīlī, plkst. 15:09
0
 
Ritiigs zviedru old-schoolinieks..
laba manta..

www.youtube.com/watch?v=QPeXQ0XPqw8...
kk:(
, 2011. gada 15. aprīlī, plkst. 13:26
0
 
Gatavojos vienam nelielam ceļojumam un, revidējot mp3 atskaņotāju, uztrāpījos vienai mantai, ar ko sen jau gribēju ar pārējiem metālgalvām padalīties.

VIOLENT DIRGE "Elapse" (1993)

www.megaupload.com/?d=71PP0020...

Diezgan tehnisks nāvinieks. Dažviet man kaut ko ļoti atgādina, bet es nevaru atcerēties - ko? Gan jau jūs man palīdzēsiet.
BladeOfDarkness
, 2011. gada 23. aprīlī, plkst. 19:57
0
 
Sulīga desiņa vecajo garā no ex-Centinex memberiem - DEMONICAL - www.metal-archives.com/bands/Demonical/729...

www.youtube.com/watch?v=71BWYE4oQNY...

Intars
, 2011. gada 25. aprīlī, plkst. 21:35
0
 
hehe, Demonical es saviem līkajiem pirkstiņiem metālarhīviem pievienoju :)
BladeOfDarkness
, 2011. gada 25. aprīlī, plkst. 21:54
+2
 
Tad paaudzē pačotu - piebliez Relicseed un SIA Radikal ;)
Fauns
, 2011. gada 26. aprīlī, plkst. 13:17
0
 
MORBIDER "When Darkness Returns" (2009)

Tīri klausāmi čehi, kas močī zem zviedru desas. Skaņa nu ļoti izteikti zviedriska, tumīga un laba. Pirmās asociācijas uzreiz ar agrīno Dissection, kaut kas no Dismember(?). Vienā gabsī "God Bless The Mass Murder", savukārt, ir Skyforger kopija, ha ha...

www.youtube.com/watch?v=yQqplpvcSiI...
BladeOfDarkness
, 2011. gada 26. aprīlī, plkst. 13:58
0
 
Pie ieteikumiem nevērtēju BEYOND HELL - www.metal-archives.com/bands/Beyond_Hell/3... - tāds jauks ASV/Holandes stila oldskūlnieks ar patīkamu ģitārvīterošanu.

www.youtube.com/watch?v=69RQlnadh9M...
Fauns
, 2011. gada 28. aprīlī, plkst. 23:59
0
 
kk:(, tas VENGEFUL "The Omnipresent Curse" ir nenormāli labs! No sākuma uzmetu ausi, likās nekas tā nepiesaista īsti, bet te darbos iegrimis palaidu fonā, un uz kādu trešo dziesmu atskārtu, kādā dziļumā tas albums velk. Patīkami izlec Gorgutiskas noskaņas. Skatos, hah, arī kanādieši. Jauka mantiņa, ko laist n-reizes cauri un tiešām baudīt. Jānočeko arī tas iepriekšejais albis.

www.metal-archives.com/bands/Vengeful/...
Fauns
, 2011. gada 29. aprīlī, plkst. 01:15
0
 
Reku pirms miega tas 20 minūšu epikkss:

www.youtube.com/watch?v=3lOLn24dFqk...
BladeOfDarkness
, 2011. gada 7. jūlijā, plkst. 22:07
0
 
Zviedriņi GOD MACABRE - www.metal-archives.com/bands/God_Macabre/2...

Izlaiduši vienu MCD ''The Winterlong'' 1993.gadā. Atgādina Amorphis / Entombed krustojumu (var vēl Grave vai citus random zviedrus piemest klāt). Smuki atmosfērisks nezvērs !

www.youtube.com/watch?v=xQZhqj0_xyQ...
BladeOfDarkness
, 2011. gada 11. jūlijā, plkst. 22:56
0
 
Akūnais kratgalverts no makaronijas - UNDEAD CREEP ar debijnieku ''The Ever-Burning Torch'' (2011) - www.metal-archives.com/bands/Undead_Creep/...

www.youtube.com/watch?v=pXyieUAS_gE...
Intars
, 2011. gada 6. augustā, plkst. 10:35
0
 
Huh, skatos šie vīri te nav tikuši pieminēti - arī pats pirmo reizi par tādiem tikko uzzināju, neskatoties uz viņu eksistenci no 1988. gada un 6 (uz šo brīdi) albumiem. CIANIDE no Čikāgas, nupat izdevuši savu sesto albumu "Gods of death", un spēlē ļoti tradīcijām bagātu detuhu - rejošs vokāls, taisni, diezgan primitīvi, kačājoši, biezi rifi, un vērā ņemama death/doom deva. Var manīt, ka nākuši no tas pašas scēnas, kur Usurper - tas Celtic Frost woršips jūtās ne vienā vien vietā, tik te tas, atšķirībā no Usurper bleķīgās ievirzes, vairāk izpaužas dūmīgumā. Ble, ku patīkami dienu iesākt ar tādu atradumu, tikapt kā auksts aliņš paģiru gadījumā :)

www.youtube.com/watch?v=hMY5yYlv-tA...

www.metal-archives.com/bands/Cianide/4296#...

Rādās, ka būs jāiečeko arī senākie albumi.
BigUgga
, 2011. gada 6. augustā, plkst. 11:10
0
 
Man no jamiem i 2005 - Hell's Rebirth, nevarētu teikt, ka baisi patīk, bet vairrākkārtējo folderu tīrīšanu i pārdzīvojis :)
BladeOfDarkness
, 2011. gada 9. augustā, plkst. 14:03
0
 
MORGOTH Wakenā noblieza pa pirmo:

www.youtube.com/watch?v=1Hy4fDWgZ74...

Cerams, ka kautko uzražos ar.
Quorthon
, 2011. gada 18. augustā, plkst. 01:10
+1
 
Ko jūs sakāt par šiem te štatu zēniem no Bufalo? Viens vien Full-Length albis ir - Deliver Me Unto Pain (1993), un man tīri labi smeķē.

www.youtube.com/watch?v=DhyXyuHf1Fo...
Intars
, 2011. gada 18. augustā, plkst. 08:55
0
 
Šito albumu neesmu dzirdējis, tikai to klipu esmu redzējis, bet albums vēl zem Baphomet vārda "The Dead Shall Inherit" bija visai lielisks buldozers. www.metal-archives.com/bands/Baphomet/953...
Quorthon
, 2011. gada 18. augustā, plkst. 09:34
0
 
Deliver Me Unto Pain tieši tāpat samērā precīzi var raksturot ar taviem vārdiem - lielisks buldozers.
BladeOfDarkness
, 2011. gada 1. septembrī, plkst. 11:41
0
 
Ja kādam ir par maz ar Bolt Thrower, Asphyx un Hail of Bullets, tad var ievērtēt vācu karametālistus WEAKASIDE - www.metal-archives.com/bands/Weakaside/104...

www.youtube.com/watch?v=me4gEIKeE98...

Paklausījos WEST WALL ( www.metal-archives.com/bands/West_Wall/759... ) trejus albumus - nu spēcīgi. Pirmais uz Arghostlent velk (arī liriskajā ziņā), otrs vairāk uz Bottle Thrower pusi, bet trešais tāds melodiskāks, bet pēc Amoņiem tā izteikti tik vienā gadbalā izklausījās (ko Intars ielika).
BladeOfDarkness
, 2011. gada 13. septembrī, plkst. 15:33
0
 
BladeOfDarkness
, 2011. gada 5. oktobrī, plkst. 23:57
+1
 
Kāds pacenties SANCTIMONY-2000-Lirix (demo) ieripināt tīmeklī ....

23MB / 192kbps - www.mediafire.com/?53s59j7w1ajadox...

1. Sonata of the Moon
2. Eternity
3. In Sorrow
4. God of Victory
******************
T.T.: 17:03

Jāatzīst, ka Intaram taisnība - labākais Santehniķu albums (kopā ar ''When the Sun was God'' (1996)).

BladeOfDarkness
, 2011. gada 6. oktobrī, plkst. 11:04
+1
 
Intara un Decapitated minētais somu SCUM gāž no kātiem (šis gan tāds dūmīgāks gabals):

www.youtube.com/watch?v=cy5W-wwa4bQ...
BladeOfDarkness
, 2011. gada 6. oktobrī, plkst. 19:59
0
 
Man beidzot ''Like An Everflowing Stream'' iepatikās :)
decapitated
, 2011. gada 6. oktobrī, plkst. 21:24
0
 
Sie dzeki nav sudigi, neko vairak par viniem nevaru pateikt jo MA ir nokaries.
www.youtube.com/watch?v=oDbAQRMG4zE...
decapitated
, 2011. gada 6. oktobrī, plkst. 21:25
+1
 
eh, vajadzeja vispirs nosearcot seit, jo fauns jau sos ir minejis :)
decapitated
, 2011. gada 6. oktobrī, plkst. 21:39
0
 
Jaunas skolas vecais death metals.
www.youtube.com/watch?v=29U55hcbAzw...
BladeOfDarkness
, 2011. gada 6. oktobrī, plkst. 22:08
+1
 
^ šitādi man baigās žāvas uzdzen. klapētāji, ibio!

MA search nokāries - bet var caur Gūgli maukt
decapitated
, 2011. gada 7. oktobrī, plkst. 11:00
0
 
Vakar bija parak liki pirksti praktizetu kautko gugle dariit... :D
BladeOfDarkness
, 2011. gada 23. oktobrī, plkst. 23:32
0
 
Labi, ka uzklikšķināju uz šito labinieku. Kārtīgs spārdonis:

Jumpin' Jesus - The Art Of Crucifying (1991) - www.metal-archives.com/bands/Jumpin...'_Jesus/6714

www.youtube.com/watch?v=3teekcGR0DM...
decapitated
, 2011. gada 23. oktobrī, plkst. 23:52
0
 
viens no labakajiem albumiem, kas ir razots 91.

BladeOfDarkness
, 2011. gada 27. oktobrī, plkst. 22:31
0
 
Resnais te ( /forum/36800-vecā-detuha#comment185708 ) minēja Gēteborgas MIASMAL ( www.metal-archives.com/bands/Miasmal/35402... ). Šie jau aprīlī pilno ripuli izlaidu, kura CD versijā ir iekļauts arī minētais dēmucis un EP. Cilā iekšas !

www.youtube.com/watch?v=CR_4gieEagk...

www.youtube.com/watch?v=AEJe-K8z760...
BladeOfDarkness
, 2011. gada 27. oktobrī, plkst. 22:32
0
 
P.S. Šo leibls Dark Descends Records arī nežēlīgi trušnijs - var parakt turienes kolektīvus. Es Miasmal tīri uz bobi ielūkoju - vāciņš iespārdīj ;)

darkdescentrecords.com/releases.php...
decapitated
, 2011. gada 27. oktobrī, plkst. 22:39
0
 
Labas odlskuls no belgijas, 91 gads, saucas blasphereion
www.youtube.com/watch?v=3o_7HZteBrQ...
Dethecrator
, 2011. gada 29. oktobrī, plkst. 00:29
+2
 
TV ziņu sižets no 1992. par to, kas tagad ir šitās tēmas topiks: www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%...

decapitated
, 2011. gada 29. oktobrī, plkst. 13:13
0
 
Vairakkart pieminetais asphyx. Nenormali labie cali. Spele death/doom.

www.youtube.com/watch?v=r70ZMcGkf0A...
mSPW
, 2011. gada 29. oktobrī, plkst. 16:50
0
 
Jā , šis un pēdējais ripulis labinieks ar Martinu. :)
BladeOfDarkness
, 2011. gada 7. novembrī, plkst. 14:45
0
 
Intars
, 2011. gada 17. novembrī, plkst. 20:14
+4
 
Ept, a TIMEGHOUL, ko Fauns minējis pirms pusotra gada, ir ekselenta manta, kas labi apvieno drūmi atmosfērisko, varētu arī saukt par death/doom, un progresīvo desu. Pieņemu gan, ka kādam brīžiem varētu likties par haotisku. Cik nu jūtūbā paklausījos, arī tā skaņas kvalitāte priekš dēmučiem nav nemaz tik sūdīga, īapši otrajam dēmucim. Un viņu sakarā ir tādi jaunumi:

"For the first time ever on CD and Vinyl, Dark Descent Records and The Crypt have joined forces once again to proudly present the complete discography from the legendary Science Fiction / Fantasy Death Metal legends TIMEGHOUL (USA)."

Obligātais jūtūbes links:

www.youtube.com/watch?v=1VGNd6dw_is...
BigUgga
, 2011. gada 17. novembrī, plkst. 20:25
0
 
Tiešām \m/
kk:(
, 2011. gada 22. novembrī, plkst. 12:24
0
 
EKRON CULT "Queen of the luxury" (2009)

Lielākā ietekme, acīmredzot, Possessed. Ātrs un ļauns Death/Thrash.

www.youtube.com/watch?v=ZNP9tjpLVjo...
kk:(
, 2011. gada 9. decembrī, plkst. 10:57
0
 
CRIMSON THORN "Unearthed" (1995)

Kristīgais brutālnieks. Atrasts iekš metal-archives skatoties "līdzīgos māksliniekus" pie Cannibal Corpse.

www.youtube.com/watch?v=n_MUSr-Q0Ik...
kk:(
, 2011. gada 9. decembrī, plkst. 11:08
+1
 
MORTEM "Amputator" (1993)

Krievu koņjebāli. Tagad tik beidzot paklausījos, jo atkal uzskrēju virsū (tur par metālarhīvos).
Tāds salikums - mūzika kā "Eaten Back... ", balss kā "Tomb ...".

www.youtube.com/watch?v=Q2I5k1fGdOs...
BladeOfDarkness
, 2011. gada 9. decembrī, plkst. 11:33
0
 
CC un līdzīgie man gan galīgi necepī
kurrrat
, 2011. gada 15. decembrī, plkst. 23:29
0
 

Nevaru vien beigt klausiities shos franchus - Loudblast. Maupraat, viens no vinju visu laiku labaakajiem un albumiem Sublime Dementia. Tehniskaas desas cieniitaajiem shis vareetu iet pie sirds...

www.youtube.com/watch?v=mNhip6dk2Fs...
BladeOfDarkness
, 2012. gada 16. janvārī, plkst. 14:18
+2
 
Šķiet, ka Austriešu Desa ar tāds savdabīgs veidojums, ko var nodalīt no citiem kā piem. Somu Desu ... tās grupas visai šizīgas, ar slimiem tekstiem (Pungent Stench, Disastrous Murmur, Disharmonic Orchestra, Visceral Evisceration (tāgan Dūmdesa)). Un arī jau minētā MIASMA - www.metal-archives.com/bands/Miasma/265...

Miasma - Love Song (To A Lost Little Girl) (Love Songs EP @ 1993)

www.youtube.com/watch?v=C3zH2nqnTws...

Cindy was a girl, never able to reach the island
of ultimate orgasm. Just one penis,no matter
how big and hard, to fuck her was not enough.
Slowly her body started to take control over her
mind and life- was it just simple lust or a
curious yearning? To get fucked the most brutal
way became her only pleasure... And still she
could not get enough meat... And finally one
day her vagina forced her to make "the" final
decision... Her last one!

To evoke some psychopaths was her aim, to fuck
her again and again. Her impured cunt and
mind became one and made her enter a
dimension of total perversion and everlasting
screams: " Take my body, it's all yours, teach me
how to pass the closed doors, which separate
lust from sexual pain." And this was the first
step to make her life go down the drain.

Abominations with cocks as big and hot as glowing
swords, just released from the fire of eternity stuffed
her every hole. Cindy felt like her body was just
one wide open spread vagina... But still she could
not get enough to fullfill her desire. So the
creatures started to penetrate her flesh and
soon little Cindy was fucked to a bloody mess.

Suddensly a strange voice appeared out of nowhere
"Let me fuck into her heart and she will be with
us forever..."

And finally as they penetrated her heart, she
passed the frontier between lust and pain...
Good and bad was nevermore, God was just a
hazy memory. Her body slowly faded away, no
time left to pray. With her body forever gone,
her soul is condemned to burn in the fire of
solitude and everlasting yearning for all times...

Now, as I'm standing here at Cindy's grave and
the rain of a million centuries is falling down
on earth to wash away all the sins, I know: "Death
is God and God is the spirit of all sadness and
pain. Little girl, I hope one day we will meet again.
You know, what I mean, at another place, in
another time... Maybe then you will be mine."

Try to rech the island in this bloodred sea, try to
reach this island, then you will be free!
BladeOfDarkness
, 2012. gada 20. janvārī, plkst. 10:47
0
 
Faunam gan necepīja, bet vismaz jaunaus PAGANIZER ( www.metal-archives.com/bands/Paganizer/337... ) ripulis man labai aiz\gāja. Būs iepriekšējie jāpavelk.

Paganizer - The Paganizer (2011)
www.youtube.com/watch?v=rRdYLeJjvsw...
MarijsHuāns
, 2012. gada 20. janvārī, plkst. 11:23
+1
 
Kādu laiku atpakaļ jau iznāca, bet diezgan pārliecinošs old school Death. Keith Merrow side projekts, tikai dīvaini, ka albūmu izdeva, bet koncertus laikam netaisās spēlēt. Var nokačāt te -
www.psychocydd.co.uk/torrents.php?search...
Starpcitu, diezgan laba metal torrentu adrese!

www.youtube.com/watch?v=-IKXqD361T8...

Intars
, 2012. gada 20. janvārī, plkst. 11:47
0
 
Tā kā viņi, pēc MA informācijas, divi tikai tur ir, tad problēma ar koncertu spēlēšanu ir diezgan skaidra. Bet vispār tīri labs tas Demisery izklausās, maķenīt tā kā Monstrosity atgādina.
BladeOfDarkness
, 2012. gada 2. martā, plkst. 00:20
0
 
At The Gates - Live at Wacken 2008

www.youtube.com/watch?v=YFBMyJUc_fU...

Bija negaidīti labs koncis. Pat no dēmučiem klučus grabināja.
BladeOfDarkness
, 2012. gada 2. martā, plkst. 00:25
+1
 
P.S. Tak izšpļauts Čaks Noriss! :D
Intars
, 2012. gada 3. martā, plkst. 14:57
0
 
Death koncertdubultnieks "Vivus", kas satur 1998. gada ierakstus no Losandželosas kluba "Whisky A Go-Go" un tā paša gada Dynamo festivāla Holandē, strīmojas pilnā apjomā teitan:

www.metalunderground.com/news/details.cfm?ne...
BladeOfDarkness
, 2012. gada 5. martā, plkst. 20:01
0
 
Grēks nepadalīties. Čupa visa'du kārumu, kautvai pirms tam nedzirdētā Nirvana. Šis laikam ir pielikums pie grāmatas Daniel Ekeroth – Swedish Death Metal ( www.invisibleoranges.com/2009/07/daniel-eker... ) - pie tās tikt būtu zajebišče!

V.A. - Swedish Death Metal (2009)

CD 1

01 - Mefisto - Betroyed Truth (Demo Track) 04:19
02 - Obscurity - Demented (Demo Track) 02:05
03 - Corpse - Rise Again (Demo Track) 03:49
04 - Merciless - Souls Of The Dead (Demo Track) 03:38
05 - Morbid - Wings Of Funeral (Demo Track) 03:47
06 - Nihilist - Abnormally Deceased (Demo Track) 03:07
07 - Putrefaction - Putrefaction Remains 03:00
(Demo Track)
08 - Carnage - Torn Apart (Demo Track) 04:49
09 - Therion - Megalomania (Demo Track) 05:01
10 - Carbonized - Final Chapter (Demo Track) 04:07
11 - Expulsion - Darkside (Demo Track) 05:18
12 - Grave - Brutally Deceased (Demo Track) 03:53
13 - Sorcery - Descend To The Ashes (Demo Track) 04:52
14 - Tribulation - Irrevocabile Act (Demo Track) 03:07
15 - Afflicted Convulsion - Consumed In Flames 05:03
(Demo Track)
16 - Dismember - Dismembered (Demo Track) 04:01
17 - Desultory - The Chill Within (Demo Track) 04:00
18 - Grotesque - Submit To Death (Vinyl EP Track) 03:27

CD 2

01 - Entombed - But Life Goes On (Demo Track) 02:54
02 - Nirvana 2002 - Mourning 03:55
03 - General Surgery - Slithering Maceration Of 01:12
Ulcerous Facial Tissue (Vinyl EP Track)
04 - Dismember - Override Of The Overture 05:18
05 - Grave - Into The Grave 04:10
06 - Unleashed - Before The Creation 03:50
07 - Tiamat - Ancient Entity 06:18
08 - Carbonized - Recarbonized 04:08
09 - At The Gates - City Of Screaming Statues 04:48
10 - Liers In Wait - Bleeding Shrines Of Stone 02:59
11 - Edge Of Sanity - Enigma 07:04
12 - Cemetary - Nightmare Lake 05:43
13 - Therion - Symphony Of The Dead 06:48
14 - Afflicted - Tidings From The Blue Sphere 04:47
15 - Marduk - Still Fucking Dead (Here's No Peace) 02:58
16 - Dissection - Black Horizons 08:10

CD 3

01 - Evocation - Through The Darkened (Demo Track) 03:31
02 - Seance - Reincarnage (Demo Track) 03:33
03 - Toxaemia - Beyond The Realm (Vinyl EP Track) 03:27
04 - Furbowl - Shark Heaven (Demo Track) 04:11
05 - Suffer - Human Flesh (Demo Track) 04:33
06 - Traumatic - A Perfect Night To Masturbate 05:16
(Demo Track)
07 - Macrodex - Necrophilicide (Demo Track) 03:07
08 - House Of Usher - Rather Black 04:42
(Vinyl EP Track)
09 - Crypt Of Kerberos - The Ancient War 03:29
(Vinyl EP Track)
10 - Eternal Darkness - Psychopath 04:00
(Vinyl EP Track)
11 - Interment - Morbid Death (Demo Track) 05:27
12 - Uncanny - Transportation To The Uncanny 04:26
(Demo Track)
13 - S.G.R. - Die In Agony (Demo Track) 03:34
14 - Sarcasm - In Hate... (Demo Track) 03:59
15 - Crematory - Enshrouded 04:38
(In The River Of Eternity) - (Demo Track)
16 - Necrony - Under The Black Soil (Demo Track) 04:37
17 - Repugnant - Spawn Of Pure Malevolence 03:14
(Demo Track)
18 - Katalysator - Mass Genocide Ritual 03:37
(Demo Track)

... ─────
... cd1: 71:23 cd2: 75:02 cd3: 73:21

331MB - files.inbox.lv/ticket/7a7792496b69......
creative_77
, 2012. gada 5. martā, plkst. 22:11
+2
 
2012 gada old school death metāls MASSIVE ASSAULT.

www.youtube.com/watch?v=39M-W4KoTxs...
creative_77
, 2012. gada 5. martā, plkst. 22:15
0
 
Death "Vivus" klausās ar dalītām jūtam (eh, tomēr nebiju redzējis šamos dzīvajā). RIP.
BladeOfDarkness
, 2012. gada 5. martā, plkst. 23:12
0
 
^^ sāku klausīties - hm, izklausās pēc holandiešies - uhu, toč holandieši :) Mūziks tā uz Asphyx / Bolt Trower velk un tas vokāls specifiskais ... tik nezkāpēc tur pierakstīts, ka ''classical swe-death attack" ?

Bet ar lepnumu sirdī varu droši teikt, ka Nirvana ( www.metal-archives.com/bands/Nirvana_2002/... ) spārda dibenvaigus:

www.youtube.com/watch?v=Unq9aPVu00c...

www.youtube.com/watch?v=AA7XPBkX7wo...
Intars
, 2012. gada 6. martā, plkst. 12:58
0
 
Tā Nirvana 2002 kādreiz Randomā mētājās nevienam nevajadzīga, šķiet kaut kur citur ar esmu redzējis.
BladeOfDarkness
, 2012. gada 14. martā, plkst. 11:17
0
 
THESE ARE THEY - www.metal-archives.com/bands/These_Are_The...

Laba, melodiska Desa no Štatiem. Nedaudz uz Amon Amarth, Novembers Doom (desīgo daļu) velk, bet biedrs no MA ar Carnage un Dismember velk paralēles ... Līdzība ar Novembers Doom visai loģiska, jo vokāls tas pats ;)

These Are They - The Sins Of My Brothers (Disposing Of Betrayers @ 2011)
www.youtube.com/watch?v=2WZtDx1FR7Q...
BigUgga
, 2012. gada 14. martā, plkst. 11:39
0
 
?
Intars
, 2012. gada 14. martā, plkst. 12:11
0
 
Šito laikam Bigijs bija kaut kad jau te popularizējis.
BladeOfDarkness
, 2012. gada 14. martā, plkst. 12:46
0
 
a ko ta ar meklētāju nevar atrast ?
BladeOfDarkness
, 2012. gada 14. martā, plkst. 12:47
0
 
ābla, atsevišķu tēmu pat uzcepa ...
BigUgga
, 2012. gada 14. martā, plkst. 13:06
0
 
Ko jami dara šajā tēmā? Esmu palaidis ko garām?
BladeOfDarkness
, 2012. gada 14. martā, plkst. 15:07
0
 
Kādā ziņā ''ko dara?" ? Kur tad citur, ja ne te, vai pie 2011.gada albumiem ?
BigUgga
, 2012. gada 14. martā, plkst. 16:41
0
 
Nu kaut kur ne pie vecās detuhas, tas nu toš.
Petenju Maleejs
, 2012. gada 14. martā, plkst. 17:42
+3
 
jums nevajag numuriņu noīrēt ?
BladeOfDarkness
, 2012. gada 14. martā, plkst. 19:32
+1
 
^^ kad uzbliezu tēmu ''jaunā detuha'' visi teica, ka nax tāda vajadzīga, turklāt šiem jau nekā tāda īpaša no modernajām fīčām nav
BladeOfDarkness
, 2012. gada 3. jūlijā, plkst. 15:20
0
 
EVOCATION vecās spiras izdevuši:

EVOCATION - Evoked From Demonic Depths - The Early Years - www.metal-archives.com/albums/Evocation/Ev...

www.youtube.com/watch?v=LsiX02MqmS0...
Intars
, 2012. gada 12. jūlijā, plkst. 19:58
0
 
MASSACRE grasās izlaist jaunu albumu (bez Kam Lee sastāvā), ir publiskots pirmais gabals:

soundcloud.com/centurymediarecords...
BladeOfDarkness
, 2012. gada 19. jūlijā, plkst. 15:06
0
 
DECOMPOSED

Death/Doom no Lielbritānijas - www.metal-archives.com/bands/Decomposed/80...
Seksīgo loguci nezkāpēc nomainīja pilnajā albumā ;(

At Rest (1992)
www.youtube.com/watch?v=vk9Wq_GXy9...

Death Metal Zviedru jaunēkļu izpildījumā - www.metal-archives.com/bands/Decomposed/35...

Stench of Death (2011)
www.youtube.com/watch?v=M5HmHMMz2o0...
BladeOfDarkness
, 2012. gada 19. jūlijā, plkst. 15:08
0
 
At Rest (1992) (linku līdz galam nenokopēju)
www.youtube.com/watch?v=vk9Wq_GXy9s...
creative_77
, 2012. gada 29. augustā, plkst. 22:47
+2
 
Albūms Degial - Death's Striking Wings - 2012

www.youtube.com/watch?v=jwKECeuAVX4...
Intars
, 2012. gada 29. septembrī, plkst. 00:12
0
 
cross post no jauno albumu tēmas:

DESECRESY - The Doom Skeptron. Lieliskadūmīgā detuha klasiskā somu stilā. Nav jau nekāds brīnums, redzot, ka tur SLUGATHOR čaļi ņemas.

www.metal-archives.com/bands/Desecresy/354...

youtu.be/VlpN2X1RSd4...
creative_77
, 2012. gada 29. septembrī, plkst. 19:20
0
 
Čīle. Undercroft. 1995. Albūms "Twisted Souls."
Vecā detuha laba kā angļu tabaka :-)

www.youtube.com/watch?v=5B1gMR6RPU8...
Dethecrator
, 2012. gada 29. septembrī, plkst. 19:42
+2
 
^ ō, paldies, ka atgādināji par šiem! Ģitārists tak pie manis aizmirsa tupeles un saulesbrilles, jāiepako un jāaizsūta šiem atpakaļ :)
BladeOfDarkness
, 2012. gada 10. oktobrī, plkst. 23:28
0
 
Atkārtošos (Fauns un Bigijs jau šos minēja), bet zviedri GOREMENT savus vēžus vēl jaunākā, remasterētā kulītē izdevuši:

Within the Shadow of Darkness – The Complete Recordings (2012)

Compilation containing all of the band's recordings remastered by Dan Swanö.
Available as a 2CD set, double LP and digital download.

Disc 1:
Tracks 1-10 are taken from the "The Ending Quest" full-length (1994).

Disc 2:
Tracks 1-4 are taken from the "Human Relic" demo (1991).
Tracks 5-8 are taken from the "Obsequies …" demo (1991).
Tracks 9-10 are taken from the "Into Shadows" EP (1992).
Tracks 11-13 are taken from the "Promo '95" demo (1995).
Tracks 14-18 are previously unreleased live tracks recorded in 1991 (these tracks are only on the CD version).

Ir jau labs maita un vietām kārtīgu Deth-Doom lauciņā iebrauc, kā šajā gabalā, bet pārsteidz, ka 3 kaakli 100% ielikuši:

www.youtube.com/watch?v=WNiRojg4gfE...

Manas tuvākās asociācijas ir Hypocrisy, Grave, Cemetary.

www.metal-archives.com/bands/Gorement/9649...
creative_77
, 2012. gada 10. oktobrī, plkst. 23:40
0
 
Smells laike old man spirit, bet Grave nepanesu kā sugu, Cemetary jau aizmirsta, Hypocrisy tik tīk agrais Osculum...
p.s drūms gabals, prasās noklausīties PL "Icon" :-)
kk:(
, 2012. gada 17. oktobrī, plkst. 13:00
+1
 
CRUCIAMENTUM "Engulfed in desoltaion" EP (2011)

www.youtube.com/watch?v=tYXyiYYQD48...

CATACOMB demo "In the maze of Kadath" (1993)

www.youtube.com/watch?v=GEiAmNm1auk...
BladeOfDarkness
, 2012. gada 9. novembrī, plkst. 21:40
0
 
Intara augstāk un blakus ( /forum/123585-suicide-silence#comment230003 ) pieminētais THANATOS ir visnotaļ iesakāms Tresīgais Dess:

www.youtube.com/watch?v=ypbvlwVthvU...

www.metal-archives.com/bands/Thanatos/293...
creative_77
, 2013. gada 6. janvārī, plkst. 20:14
0
 
Deathmarched - Spearhead of Iron (2012)
www.youtube.com/watch?v=AwyIpAoS0oo...
BladeOfDarkness
, 2013. gada 7. janvārī, plkst. 00:40
+2
 
^ tas tač Diseim :D
BladeOfDarkness
, 2013. gada 16. janvārī, plkst. 11:49
+3
 
Normāls dupša kustināmais muzons - Zviedru SORCERY debitēja saulainajā 1991.gadā, paveģetēja un atmira, lai augšāmceltos 2009.gadā un nupat kā izlaistu otro ripuli.

www.metal-archives.com/bands/Sorcery/12621...

SORCERY - Warbringer (Arrival at Six @ 2013)
www.youtube.com/watch?v=u67pyB4Ol2I...

Rodžers ''Desu Cepējs'' Džonsons pagājšgad nemaz nav gulējis. Nebija slinkums viņa projektus paskaitīt:

Bone Gnawer
2012 Carved (EP) - Guitars

Humanity Delete
2012 Never Ending Nightmares - All instruments, Vocals

Megascavenger
2012 Songs of Flesh (Part I) (EP) - Guitars, Vocals
2012 Descent of Yuggoth - Guitars, Vocals

Putrevore
2012 Macabre Kingdom - Guitars, Bass

Revolting
2012 Hymns of Ghastly Horror - Vocals, Guitars
2012 Within the Morbid Ossuary (Split) - Vocals, Guitars

The Grotesquery
2012 The Facts and Terrifying Testament of Mason Hamilton: Tsathoggua Tales - Guitars

Those Who Bring the Torture
2012 Lullabies for the Deranged - Vocals, Lead Guitars, Bass

Kā pēdējie albumu izlaida MEGASCAVENGER - www.metal-archives.com/bands/Megascavenger...

Viss kā pie cilvēkiem + pāris nesliktu viesu:

Dan Swanö Vocals
Marc Grewe Vocals
Paul Speckmann Vocals
Patrick Mameli Guitars (solo)
Jonas Lindblood Guitars (solo)
Eric Daniels Guitars (solo)
Intars
, 2013. gada 16. janvārī, plkst. 15:18
0
 
Tik cep vienu pēc otra augšā, bet visi baigi līdzīgie.
BladeOfDarkness
, 2013. gada 16. janvārī, plkst. 15:43
0
 
Revolting man tīri labi patika, The Grotesquery ne tik labi kā iepriekšējais, bet Putrevore neiazgāja. Mega vēl jāpaklausās.
decapitated
, 2013. gada 27. janvārī, plkst. 01:55
0
 
Šovakar uzgāju dažas nedzirdētas vecās desas.

Polluted Inheritance
Nīderlande, 1992. gada albums - Ecocide
www.youtube.com/watch?v=BWtmav_vuDE...

Immortalis
Vācija, 1991. gada albums - Indicium De Mortuis
www.youtube.com/watch?v=XOCdS_fqDP8...

Lemming Project
Vācija, 1992. gada albums - Hate and Despise. 91 gada albums ari nav slikts
www.youtube.com/watch?v=VY0GSvWwuIY...

tolx
, 2013. gada 8. februārī, plkst. 14:49
0
 
Man domāt ka šitā jau būs veca detuha :D
Tobiš,kāds var ieteikt kaut ko līdzīgu Death "Individual though patterns" un "Symbolic" ?
Intars
, 2013. gada 8. februārī, plkst. 15:32
+1
 
Čehi Absurd Conflict, kas arī Kabatā ir uzstājušies (norāva arī perfektu Crystal Mountain kaveri) varētu derēt, nav gluži tik izteikta kopija, kā Remains, bet šuldinerismi spiežas laukā pa visām vīlēm. Vokāls vairāk uz vēlīnā Carcass šniti.

www.youtube.com/watch?v=DClMOkyiV1s...
PeterisP
, 2013. gada 1. martā, plkst. 19:03
+1
 
re nav pieminēti un vispār biju piemirsis par tāda megaalbuma eksistenci. Holandiešu Beyond Belief 1993

www.youtube.com/watch?v=dQoL6wzR-CM...
BladeOfDarkness
, 2013. gada 2. martā, plkst. 11:26
+2
 
Nekas nav aizmirsts, bet šie jau pa pusei Dūmā tup.

Kārtējo reizi piesaulītē izrāpojušo vecumvecie amurkāņu krabji BRUTALITY ( www.metal-archives.com/bands/Brutality/508... ). Iespējams, ka šoreiz uz ilgāku palikšanu, jo singlu pat uzcepuši. Tiem, kas grib ierausties laika mašīnā un aizbliezt 20 gadus atpakaļ

Brutality - Ruins of Humans (Ruins of Humans [CDS] @ 2013)
www.youtube.com/watch?v=OFGRqZClezg...

Līdzīgā ceļojumā ved citi veterāni, bet no A-Eiropas Desumaižu megapoles. Viena no mazāk slavenajām (bet viena no labākajām) Polijas blicēm LOST SOUL ( www.metal-archives.com/bands/Lost_Soul/703... ) pārrakstījusi vecos dēmučus un izdevusis kā 2CD, kur otrajā plācenī ir oriģinālie nagu maucēji no 1992-1994.gada.

Lost Soul - Eternal Darkness 2012 (Genesis XX: Years of Chaoz @ 2013)
www.youtube.com/watch?v=JibduveKmjE...
Petenju Maleejs
, 2013. gada 2. martā, plkst. 12:46
0
 
Brutality, ou boi ou boi
Intars
, 2013. gada 3. martā, plkst. 12:05
0
 
Abi gabali ir lieliski, jāgaida pilnmetrāžas albums.
BladeOfDarkness
, 2013. gada 25. martā, plkst. 23:16
0
 
Friči uzcepušu labu klasiskas zviedru desas albumu: www.metal-archives.com/bands/Lifeless/3540...

LIFELESS - Moribund (Godconstruct @ 2013)
www.youtube.com/watch?v=7mZk0k0mZhI...
BladeOfDarkness
, 2013. gada 26. martā, plkst. 14:16
0
 
Būs laikam MORTA SKULD jāpaklausās. Šitas gabals ir no nesen pārizdotajiem 1990.gada dēmučiem. Klips gan jauns uzcepts - Mortiisu piesmējuši ;)

Morta Skuld - Prolong the Agony (Through the Eyes of Death @ 2011 / 1990)
www.youtube.com/watch?v=JlRBponXe04...
Fauns
, 2013. gada 7. maijā, plkst. 07:24
+2
 
DEMENTIA 13

Taisni, pareizi un smuki. Izteikti ritmiski - Obituary, Six Feet Under, Deicide cienītājiem. Vokāls, un šim klipakam pēdējā gabša riffs tāpatās, kā no Brutality nospiests.

www.youtube.com/watch?v=UKuM6ZPpZYo...
kurrrat
, 2013. gada 7. maijā, plkst. 11:11
0
 
tas sākums tai dziesmai man atgādināja moku krēslu zobārsta kabinetā no padomju laikiem:)
murgonis667
, 2013. gada 18. maijā, plkst. 22:05
+2
 
paldies, Faun! Tu man šo vakaru esi darījis labāku! :) \m/
kurrrat
, 2013. gada 4. jūnijā, plkst. 14:14
0
 
Izrādās, arī Cradle Of Filth pašos pirmsākumos ir rāvusi nesliktu veco detuhu. Lūk - viņu pirmais demo, kurš datējams ar 1992 gadu.

www.youtube.com/watch?v=ssyTp-fVTi8...
BladeOfDarkness
, 2013. gada 4. jūnijā, plkst. 15:53
0
 
to jau var teikt par vairumu 90-to sākuma Black Metal bandu
kurrrat
, 2013. gada 4. jūnijā, plkst. 16:55
0
 
^
vairumu ??? man neviena no zināmākajām black metal blicēm prātā nenāk izņemot Dark Throne.
BladeOfDarkness
, 2013. gada 4. jūnijā, plkst. 18:29
0
 
Immortal un Enslaved arī pirmsākumos desu grabināja - cik nu labu, tas cits jautājums.
kurrrat
, 2013. gada 4. jūnijā, plkst. 18:40
0
 
Nu ja par Immortal pirmo demo vēl varētu piekrist, tad par Enslaved gan to neteiktu. Tas viņu pirmais dēmucis bija tāds atmosfērisks bleķis...
Intars
, 2013. gada 4. jūnijā, plkst. 18:47
0
 
Nu Immortal jā, arī zem nosaukuma Amputation. Bet Enslaved pirmais dēmucis gan ir black/doom. Bet tā vai citādi vairums vēlāko blekeru klasiķu kaut kam vairāk vai mazāk desīgam gāja cauri. Tāda mode toreiz bija.
Intars
, 2013. gada 4. jūnijā, plkst. 18:48
0
 
ak, vecais labais F5, kāpēc gan tik bieži topi aizmirsts...
BladeOfDarkness
, 2013. gada 4. jūnijā, plkst. 19:24
0
 
Es to tieši kā Intars teica domāju - rāvuši pirmsākumos (ne obligāti ar vēlāko nosaukumu).

PHOBIA - Feverish Convulsions ( www.metal-archives.com/bands/Phobia/39658... )
www.youtube.com/watch?v=wdm-NGOtxGQ...
creative_77
, 2013. gada 19. jūlijā, plkst. 18:12
+1
 
Karš Bolt Thrower gaumē turpinās. Malaizieši Humiliation cenšās un pat sanāk diezgan baudāma old shool death zavaruha :-)
Humiliation -Turbulence From the Deep (2013)
www.youtube.com/watch?v=1QvL7Mfv5F8...
creative_77
, 2013. gada 19. jūlijā, plkst. 18:12
0
 
Karš Bolt Thrower gaumē turpinās. Malaizieši Humiliation cenšās un pat sanāk diezgan baudāma old shool death zavaruha :-)
Humiliation -Turbulence From the Deep (2013)
www.youtube.com/watch?v=1QvL7Mfv5F8...
creative_77
, 2013. gada 25. jūlijā, plkst. 19:31
0
 
Vecā detuha, ja klausās 2013 (jaunos albūmus) tomēr ir savādaka nekā pirms gadiem 20. Ko citi domā?
Piemēram.
Beyond - Fatal Power Of Death
www.youtube.com/watch?v=ikAVE9moxhA...
Intars
, 2013. gada 25. jūlijā, plkst. 20:00
0
 
Nav labs piemērs, pirmkārt, jēga salīdzināt būtu kādas grupas 2013. gadā un 1993. gadā izdotus albumus (dziesmas), otrkārt, šis arī īsti nav tīra vecā detuha, te ir krietns war metal piejaukums.
creative_77
, 2013. gada 25. jūlijā, plkst. 20:53
0
 
Run iet nevis par konkrētu grupu, bet gan par old shool kā tādu :P
Tas laiks ir pagājis un ir 0,011% bandu, kas zin konkrēto recepti un, lai izpelnītu old shool titulu nevar atkāpties no receptes. Beyond dara atkapienu(s) un tas vairs nav true old shool. Paldies. Intaram + nelikšu.
Intars
, 2013. gada 25. jūlijā, plkst. 21:27
0
 
Nē nu oldskūls ir oldskūls, un nav jēgas no vecās detuhas pozīcijām apskatīt kaut ko, kas nav vecā detuha.
Domāju gan, ka to recepti zina drusku vairāk kā tik niecīgs procents no bandām, ja mēs runājam par death metal, tikai ne jau visi, kas to recepti zina, cenšas to arī spēlēt. Ja recepti ievēro, tad būtībā galvenā atšķirība būs tikai iekš production. Tiesa, tai klasikai jau arī ir savi vairāk vai mazāk atšķirīgi paveidi - Stokholmas, Floridas, Ņujorkas, Somijas stiliem ir katram savas iezīmes.
creative_77
, 2013. gada 25. jūlijā, plkst. 21:54
-1
 
Varbūt slēdzam tēmu "vecā detuha"? Tas laiks ir pagājis uz neatgriešanos, kā tas laiks, kad dziedāja leģionāru dziesmas ;-)
BigUgga
, 2013. gada 25. jūlijā, plkst. 22:07
0
 
Tas jau nenozīmē, ka tagad nevar par to vair runāt. Mož slēdzam tēmu vēsture? Izdzēšam visu nah.
creative_77
, 2013. gada 25. jūlijā, plkst. 22:17
+1
 
Pag, pag, te notiek tikai diskusija :-)
Ja no vēstures ko var mācities, tad var izmācities par ...vēsturnieku :D
p.s. es neemu dinozaurs, bet klausos veco labo detuhu ala Benediction live 1996 Trutnov.
BigUgga
, 2013. gada 25. jūlijā, plkst. 22:39
0
 
^ koa? o_O
creative_77
, 2013. gada 25. jūlijā, plkst. 22:44
+1
 
Viss (lai paliek) pa vecam :D
BladeOfDarkness
, 2013. gada 5. septembrī, plkst. 21:19
+1
 
Dažs labs trūmetālists kumos bladu ...

ROTTREVORE - Hung by the Eyesockets [EP] (2013)
www.youtube.com/watch?v=8U3BC9LW48g...

metalarea.org/images/audiocovers/...
BladeOfDarkness
, 2013. gada 1. oktobrī, plkst. 13:04
0
 
REPUKED - www.metal-archives.com/bands/Repuked/35402... - zviedru malači mauc Holandes/ASV stilā dūmīgo Desu uz Asphyx / Autopsy pusi (vismaz jaunajā CD).

www.youtube.com/watch?v=gedWlKMxccY...

bonusā jautrs klipiņš no iepriekšējā, 2011.gada, ripuļa, kurš liekas tāds prastāks:
www.youtube.com/watch?v=BbuxhpUEmAQ...

BladeOfDarkness
, 2013. gada 14. novembrī, plkst. 21:15
0
 
No Bay Area nāk ne tikai jautri trešeri, bet arī drūmi (dūmotie) gaļinieki:

VASTUM - www.metal-archives.com/bands/Vastum/354032...

www.youtube.com/watch?v=UeMtNLg5Izw...
Fauns
, 2014. gada 8. februārī, plkst. 13:21
+1
 
BOMBS OF HADES

pēc nosaukuma gaidīju, ka būs kaut kāds 300 spartiešu iedvesmotais episkais sūds, bet nē, normāls oldskūlnieks.

www.youtube.com/watch?v=gBGvJjdFTuY...
Fauns
, 2014. gada 8. februārī, plkst. 13:23
0
 
^ un jā, bledd, ROTTREVORE!! Fakkk! Jā!!!
BladeOfDarkness
, 2014. gada 16. februārī, plkst. 19:56
+1
 
Triecieniepisiens no Somijas:

CORPSESSED - Abysmal Thresholds (2014) - www.metal-archives.com/bands/Corpsessed/35...
www.youtube.com/watch?v=OCLcOl1cZmw...

LIE IN RUINS - Towards Divine Death (2014) - www.metal-archives.com/bands/Lie_in_Ruins/...
www.youtube.com/watch?v=UC9ngzDZ6qo...
PeterisP
, 2014. gada 11. martā, plkst. 14:42
+2
 
šodien divas reizes esmu Cancer "To the Gory End" (1990) noklausījies. Gāzējs nenormāls.

www.youtube.com/watch?v=O64Pvo1DW5s...

BladeOfDarkness
, 2014. gada 11. martā, plkst. 15:01
+1
 
MASSACRE ( www.metal-archives.com/bands/Massacre/281#... ) pēc pāris nedēļām izlaiž cumback albumu ''Back From Beyond'' - www.youtube.com/watch?v=hLQTIQ0SQMI... Izklausās cerīgi.
PeterisP
, 2014. gada 11. martā, plkst. 17:51
0
 
^žēl to teikt, bet vismaz trekā ko esmu dzird;ejis, nav tās massakrīgās skaņas, kas bija From Beyond
BladeOfDarkness
, 2014. gada 12. martā, plkst. 15:57
0
 
20 gadi pagājuši, kā nekā ...
Intars
, 2014. gada 12. martā, plkst. 19:11
0
 
Jā, mani ar kaut kā īpaši tas jaunais Massacre gabals neuzrunā.

Pacilāju te pāris dienas atpakaļ šito tēmu - savulaik Bleida ieteiktie friči ar smieklīgo nosaukumu Jumpin' Jesus tiešām varens jumtrāvis. Vairāk tādā ziņā, ka smadzeņu pisējs, ne gluži buldozers.
Intars
, 2014. gada 30. augustā, plkst. 10:32
0
 
Morgoth izlaiž gabalu no gaidāmā albuma. Viss štokos - skan oldskūlīgi, skan labi.
www.metalunderground.com/news/details.cfm?ne...
PeterisP
, 2014. gada 30. augustā, plkst. 13:13
0
 
^ labi, bet ne vairāk. Kā bija otrā ešelona banda, tāda arī tā paliek
Intars
, 2014. gada 30. augustā, plkst. 13:39
+1
 
Nu tie ešeloni jau ar tāda huiņa vien ir.
PeterisP
, 2014. gada 30. augustā, plkst. 13:50
0
 
^ tā jau gan ir laikam. Nu bet fakts paliek fakts, ka neviens morgoth klucis mani nekad nav paķēris, kaut arī ar prātu saku, ka džeki rukā pačotīgi
2econd_Skin
, 2014. gada 30. augustā, plkst. 14:57
0
 
Man savulaik The Eternal Fall / Resurrection Absurd EP un albums Cursed gāja uz urrā. Šī jaunā dziesma arī izklausās tīri laba, lai gan nav tā, ka zosāda metās :D Bet tā jau ir lielāko daļu jaunajiem albumiem.
BladeOfDarkness
, 2014. gada 30. augustā, plkst. 16:32
0
 
man Morgoth otrais ešelons interesē krietni vairāk par Entombed pirmo ešelonu. Dzīvajā zvērīgi smacē friči
FromBeyond
, 2014. gada 30. augustā, plkst. 20:45
0
 
Par Morgoth runājot: ir klausīti un ir krājumā "Cursed" un "Odium", no kuriem "Odium", neapšaubāmi, ir pats garšīgākais, un vēl joprojām tiek pa reizei baudīts. "Cursed" - tur kautkā tomēr pietrūkst līdz "Odium". Vēlākos diskus nav pagaidām izdevies dzirdēt. Jaunais songs visai labs, tīri "odiumīgs". Tas, protams, ir tikai subjektīvs viedoklis, bet MORGOTH man iet pie dūšas. Un, uzdirst visādām lokomotīvēm, vagoniem un ešeloniem - pac galvenais ir, ka patīk muzons, manuprāt.
FromBeyond
, 2014. gada 30. augustā, plkst. 21:05
0
 
Massacre gabals tiešām izklausās cerīgi. Vietām atgādina Gorefest "Rise to Ruin", tikai Gorefest'iem ātrums nedaudz lielāks. Man pat patīk vairāk, nekā vecie albji.
Intars
, 2014. gada 31. augustā, plkst. 17:08
0
 
Kaut kā sāka malties pa galvu tāds it kā kaut kad kaut kur dzirdēts vārdu salikums kā SKELETAL REMAINS. Iegūglēju - izrādījās neslikta vecmodīga detuha.

www.youtube.com/watch?v=B6QVNNAliZM...
Intars
, 2014. gada 31. augustā, plkst. 17:21
0
 
Hmmm, klausoties tālāk, jāska, ka es šo varu saukt par ko vairāk, nekā "nesliktu". Faktiski vienīgais mīnuss ir tas, ka var ļoti skaidri saklausīt iedvesmas avotus, Death un Pestilence visskaidrāk no visiem. Citādi pirmšķirīga manta, gluži kā pa taisno 1990. gada.
BladeOfDarkness
, 2014. gada 20. novembrī, plkst. 12:22
0
 
Way back in 2012, Decibel Mag decided to pool their collective thoughts on Death Metal greatness, album-list style

rateyourmusic.com/list/VASTDEFERENS/d...

es tik nesaprotu, ko tur ''Tales from the 1000 Lakes'' dara un The Crown
fatduude
, 2014. gada 20. novembrī, plkst. 13:01
0
 
Un tie divi tik izraisa neizpratni, es tur kādus 30% vismaz mestu laukā, par ieņemtajām vietām pat nerunājot. Un Opeth, tiešām šādā topā ..

Plus, ja šādā topā var ielikt Slaughter of the Soul tad kāpēc gan nebūtu vieta The Crown, kaut interesanta albumu izvēle neapšaubāmi.
BladeOfDarkness
, 2014. gada 20. novembrī, plkst. 14:12
0
 
par 30% mierīgi piekrītu, bet tie vismaz Death Metal stilam atbilst
BladeOfDarkness
, 2014. gada 11. decembrī, plkst. 11:27
+3
 
REVEL IN FLESH - sviedrainā desumaize no Vācijas - www.metal-archives.com/bands/Revel_in_Fles...

www.youtube.com/watch?v=xkl1HReA-S0...
BigUgga
, 2014. gada 11. decembrī, plkst. 20:53
0
 
mmm, kreftīgi
Intars
, 2014. gada 16. decembrī, plkst. 17:37
0
 
Nu, cik no šiem ir dzirdēti? Nevaru palepoties, man tikai 13, bet vēl apmēram tikpat vai pat vairāk ir tādi - vroģe zinu, tikai nevaru atcerēties, vai tieši šo esmu klausījies.

www.listchallenges.com/the-obscure-us-deat...
BladeOfDarkness
, 2014. gada 16. decembrī, plkst. 19:15
0
 
18 klausīti un vēl 4-iem citi albumi dzirdēti
2econd_Skin
, 2014. gada 16. decembrī, plkst. 21:50
0
 
Es tik 10 esmu klausījies. Bet izejot testu sagribējās paklausīties atkal Disincarnate un Resurrection.
Fauns
, 2014. gada 17. decembrī, plkst. 04:32
+1
 
es pilnīgi jutu, ka te kāds kaut ko cilā. Šīs nakts glābējalbis:

www.youtube.com/watch?v=ba3jZ8YgkA4...

KANCER, FUKKING KANCER!

kuce, lūdzu..

Arcturus 96. pat to pirmo riffu nopīzdojuši, sunīši. Delete, shift delete. Un titulgabala gājienu Rotting Christ.. karoče, visi tie goti ir pidari un riffu zagļi.
Fauns
, 2014. gada 26. decembrī, plkst. 05:09
+1
 
bledd, tu paskaties uz šito mazuli:

www.youtube.com/watch?v=oA0Ht2pb1nw...

tas ir tāpat ka Dona koncertā, kas pārbauda tavu vīrišķību, vai tu spēsi to noskatīties no sākuma līdz beigām, bez asarām acīs.
Intars
, 2014. gada 26. decembrī, plkst. 09:21
0
 
Kantrī kaut kāds
kk:(
, 2014. gada 26. decembrī, plkst. 11:29
+1
 
Tur tajā otrajā sarakstā kāda puse no tiem, ko esmu dzirdējis (23 sanāca), arī ir godīgi nopelnījuši savu aizmirstību. Statistiski pieņemu, ka arī no nedzirdētajiem daudzos tāpat nav nekā tāda, ko interesantāk un spēcīgāk nevar saklausīt iekš "Leprosy", "Consuming Impulse" vai "Altars Of Madness".

Sarakstā tikai amerikāņi tāpēc šis zviedru demo tur nevar būt, lai gan labuma ziņā pavilktu:
sempiternal-esoterica.blogspot.com/2009/09/eructation-...
kk:(
, 2014. gada 26. decembrī, plkst. 11:45
+2
 
Vispār nezinu kāpēc reiz biju padevies tai ilūzijai, ka tajos laikos visi bija tik oriģināli un īsti. Ha ha, vienmēr pasaulē ir bijis daudz vairāk pakaļskrējēju nekā ceļa lauzēju un 90-to sākuma desu scēna jau nebija izņēmums. Bij' katram matainam zviedram un amerikānim i savs fEIk i savs Kunt kaut kur kaimiņu mājā. Un vēlāk internets to trauku ātri izsmēla līdz apakšai, sāka celt augšā "forgotten jewels" duļķes.
Bolt Thrower melodija
Slayer rifs
Possessed balss
Death bungas
ucā ucā ucā ucā....
pababam pababam pababam....
ucā ucā ucā ucā....
tas nebija diez ko interesanti jau 88-ajā, kur nu vēl 91-ajā.

kurrrat
, 2014. gada 26. decembrī, plkst. 12:29
0
 
^^^^
Vai tik tas tajā video tas pa kreisi nav James Murphy uz ģitāras ? Cik es noprotu, no pēdējām ziņām, James atkal ir reformējis veco Disincarnate un drīzumā vajadzētu iznākt viņu jaunajam skaņu ripulim, ko ar nepacietību gaidu.
kurrrat
, 2014. gada 26. decembrī, plkst. 12:32
0
 
"Vai tik tas tajā video tas pa kreisi nav James Murphy uz ģitāras ?""

Tobiš nē, sanāk tas pa labi.
cryoutformetal
, 2014. gada 26. decembrī, plkst. 13:34
0
 
^Ir ir tas Mērfijs, viņš piedalījās "Death Shall Rise" ierakstā.
BladeOfDarkness
, 2014. gada 26. decembrī, plkst. 16:12
0
 
es Disincarnate mierīgi mestu pie pērvērtētajām bandā, cik nu vispār šos var uzskatīt par baigi populāru - pie mums varbūt zināma tikai pateicoties Bombera kasešu pirātiem, kur bija kautkam otrā pusē tas albis iepirsts ;)
kk:(
, 2014. gada 26. decembrī, plkst. 16:39
+1
 
Re, kāda sakritība. Šorīt pie rīta rosmes tieši biju uzlicis "Dreams of the carrion kind". Bieži klausīties viņu negribas, bet tajās reizēs, kad iet, tad iet pa īstam. Tur iekšā ir savs labums, kaut kas tāds, ko negribas katru dienu, bet arī daudzus gadus jau nav izkritis no rotācijas. "Apmierinošs" vislabākajā vārda nozīmē.
Vēl līdzīgs manai uztverei ir Oppressor "Solstice of oppression". Arī - "nekas īpašs", bieži negribas, bet ir arī savi īpašie vaibsti, mazliet tehniska pavirpināšana, un, ja nelieto katru dienu - perfekti.
fatduude
, 2014. gada 26. decembrī, plkst. 22:23
+2
 
Ai, gribējās uzdirst par te paskanējušo Disincarnate ir "pārvērtēts", "bieži klausīties viņus negribas", blabla aizvermutcūk, un ielikt vienu kārtīgu gabalu no viņiem .. Bet te nav ko sevi pat piepūlēt, un labāk kārtējo bairīti paķert, te jāklausās viss albums un spēks caur miesām, tāds cukurgailīts, kas līp ar visiem stūriem un malām. Un šito katru dienu!

www.youtube.com/watch?v=ADoQyFyOtd4...
BladeOfDarkness
, 2014. gada 27. decembrī, plkst. 01:09
0
 
garlaicīga otršķirība - tāds ir precīzs apzīmējums :p (smuki rifi no Cancer pasperti un nogarlaikoti)
fatduude
, 2014. gada 27. decembrī, plkst. 01:19
0
 
Ne vienmēr tie sekotāji un spērēji, kas "apspērēji" ir sliktāki par saviem elkiem. Kaut te nu jau, kurš sekotājs, kurš mācītājs un kurš tukša komentāra dirsējs.
kurrrat
, 2014. gada 27. decembrī, plkst. 01:53
0
 
Nevienā vietā es nedzirdu paspertus Cancer rifus :p
PeterisP
, 2015. gada 10. janvārī, plkst. 11:27
+1
 
fig viņ, varbūt, ka fakts, ka šo albumu nebiju dzirdējis gadus 10-15, bet šodien ieslēgtais Malevolent Creation - The Ten Commandments (1991), liekas, ka per nenormāli

Ec vēl kā šodien atceros, ka šis albums kā sekundārs bija iespiests baltā Svema kasetē (30 min) ar loģiski "norautām" pēdējām 8 minūtēm. Ja nemaldos, tad otrā pusē bija Guns N Roses vai Skid Row :)
kk:(
, 2015. gada 10. janvārī, plkst. 13:51
0
 
Ir ir viņš labs. "Thou shall kill" priekš manis lielākais grāvējs.
BladeOfDarkness
, 2015. gada 11. janvārī, plkst. 12:16
0
 
Desu Metālā ''onemanband'' nav nemaz tik bieža parādība. Reku holandietis, kas domā, ka ir zviedrs (pēc logo jau skaidrs, ka īlenu necenšas maisā slēpt) ;) - www.metal-archives.com/bands/Entrapment/35...

ENTRAPMENT - Lamentations of the Flesh (2014)
www.youtube.com/watch?v=19baXpcN4lc...
krabathor
, 2015. gada 11. janvārī, plkst. 13:58
0
 
Šī ir reāla vecā detuha no Polijas:

www.youtube.com/watch?v=Z_wmZvKEqPs...
Intars
, 2015. gada 11. janvārī, plkst. 16:26
+1
 
nav jau tā, ka poļiem šādu labu bandu būtu baigi maz. Nez kāpēc atcerējos par šito spārdekli:

www.youtube.com/watch?v=uxJbH2w7oxE...
BladeOfDarkness
, 2015. gada 25. februārī, plkst. 23:23
+1
 
Intars
, 2015. gada 26. februārī, plkst. 00:24
0
 
Izskatās sūri labs.
BladeOfDarkness
, 2015. gada 8. maijā, plkst. 00:24
+1
 
Desu Obišjūrija mērcē pasūtījāt ?!

UNDEAD - Voices Within (2015)
www.youtube.com/watch?v=tMp96rRi6Ik...
creative_77
, 2015. gada 8. maijā, plkst. 19:24
0
 
Morbid Angel - 2015 - Juvenilia [live] ar veciem labiem trekiem. Plēš pa dzīvo bez kečupa ;-)
p.s. paži zinat kur meklēt.
Sonnenmensch
, 2015. gada 8. maijā, plkst. 20:26
0
 
jau ir - driz ieverteshu :)
Intars
, 2015. gada 23. jūnijā, plkst. 00:46
+3
 
Jauns tanks no Somijas - SHRAPNEL STORM

www.youtube.com/watch?v=XBgfTbx-iPA...
BladeOfDarkness
, 2015. gada 23. jūnijā, plkst. 01:27
0
 
Tanks gan somu, bet ražots pēc Angļu projekta Hollandē ;)

Buldozerē zvetelīgi !
Intars
, 2015. gada 23. jūnijā, plkst. 11:11
0
 
Par tehnoloģiju izcelsmi var tikai piekrist :)
Fauns
, 2015. gada 18. jūlijā, plkst. 00:55
+1
 
Alkohols! Palīdz! Pamostos 00.00 uz dīvāna; skan Alice In Chains "FaceLift" ceturto dienu lūpā. Poha; bet kroplis ir gudrs - paņem no lediņa to vien al. Rutīna kārtējo reizi zaudēja. Tomēr! Detuha.. nevaid miruse. Kristofers Volkens; runā; caur semikolonu. Īsāk sakot, kaut kad te vien labb alb uzgāj iekš to vecc muzīk mapp. Brutāldess, varbūt ne tik ļoti retro kā pieņemts šajā tēmā, bet švaitā skaists, klišejisks amīšu detušņiks ar uzteicamu vokalīzi. Sulīgi. Ne tik sen ar noskanēja pāris dienas uz riņķi, kas jau vien ir 21. gs. otrās dekādes retums.

MOLESTED SENSES "No Friends Here" (2003)

www.youtube.com/watch?v=yakVLZZYC7Q...
Intars
, 2015. gada 18. jūlijā, plkst. 10:32
+2
 
SKELETAL REMAINS drīz nāks laukā jauns albums "Condemned to Misery". viens gabals no tā dzirdams:

www.youtube.com/watch?v=ilsx5VNjR5U...
BigUgga
, 2015. gada 18. jūlijā, plkst. 11:50
0
 
Tā neko tas MOLESTED SENSES - pat parādījās vēlme noklausīt līdz galam.
Intars
, 2015. gada 23. augustā, plkst. 23:06
+2
 
eu, eu.

EU!

UE!

Kāpēc neviens neattapās painformēt par šito Holandes brīnumu? Ne jau Asphyx un Beyond Belief vienīgie īstenās dūmdesas meistari iz turienes, kā izrādās.????

fukn Sempiternal Deathreign, jā!

www.youtube.com/watch?v=GtXwZsUIgi4...
BigUgga
, 2015. gada 24. augustā, plkst. 00:52
0
 
Hmm, nu nez kāpēc. Drošvien tāpē, ka neko jau baisi īpašs. Man šitais '89 aļboms ir jau labu laiku, nez, baisi cepīgs jau nau.
Intars
, 2015. gada 24. augustā, plkst. 00:58
0
 
a pškam ta viš tev i, ja nav cepīgs? :D fleitē te kauč ko atkal.
BigUgga
, 2015. gada 24. augustā, plkst. 01:33
0
 
Nu man daudz kas i, kas arī nav cepīgs.
Dethecrator
, 2015. gada 24. augustā, plkst. 02:11
0
 
nu a tas tak bieži tā ir, ka kaut kas sāk cept tikai pēc ilgāka laika. Piemēram, sākumā Triptykon likās mazāk cepīgi par Celtic Frost, a tagad otrādi…
Intars
, 2015. gada 24. augustā, plkst. 09:21
0
 
Nu ir jau, ir tā. Man gan pēdējā laikā biežāk ir otrādi - kaut kas agrāk cepījis sāk pēc mēsla izklausīties.
sametis
, 2015. gada 24. augustā, plkst. 23:01
-3
 
Es vecajai "desai" jau esmu izurbies cauri, attīstos ar jaunākiem mūzikas novirzieniem. Jāuzkrāj emocijas. Lai tās pēcāk pašam izliktu Liteņtēvam jau no skatuves dēļiem. Tas ir normāli, kad pārvērtējam (vecumam pieaugot) kadreizējās mūzikas bandas. Kuras attīstās, bet kuras arī tikai atražojas.
BladeOfDarkness
, 2015. gada 25. augustā, plkst. 00:26
+5
 
Dažas labāk būtu atražojušās...

Ai, bet NOCTURNUS tak ir pežains gāzējs (tieši pirmais, THE KEY) - arī šodien izklausās aktuālāk par visiem džentiem kopā ņemtiem (tur, kur Saule neiespīd).

www.youtube.com/watch?v=vB6BUG1HYAU...
Fauns
, 2015. gada 2. septembrī, plkst. 01:42
0
 
CARNAGE. no rīta būs garšīga kafija.

youtu.be/VYaYzIUH9yU...
BladeOfDarkness
, 2015. gada 20. oktobrī, plkst. 15:12
+1
 
Sens kaktu koncis - kautkādi Repulsion, Incantation un Disharmonic Orchestra tik ''tā starp citu'', ar kasetes uzlīmi piebliezti klāt :D

scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0...
Intars
, 2015. gada 20. oktobrī, plkst. 17:04
+1
 
Normāls kaktu pasākums. Pieņemu, ka 1990-tajā tie $10 bija tīri kārtīgs piķis.
BladeOfDarkness
, 2015. gada 30. oktobrī, plkst. 17:34
+1
 
neliels apcerējums par 2015.gada albumiem

SULPHUR AEON - Gateway to the Antisphere [www.metal-archives.com/bands/Sulphur_Aeon/... ] = pagaidām stabili labākā šīgada Desa ar vienu no daiļākajiem noformējumiem, neskatoties uz to, ka līdz debijnieka lieliskumu nav atkārtojuši. Lavkrafta lieta rullē tālāk!
www.youtube.com/watch?v=FyV93yDm7Cw...

ARCHGOAT - The Apocalyptic Triumphator = vecā melndesa ar ļoti labām atmosfērīgām vietām, bet izdzirdot trulos blastbītus, skipoju pa pusminūti uz priekšu
www.youtube.com/watch?v=LurK9YhdInk...

ENTRAILS - Obliteration = zāģē kā jau ierasts klasiskā Grave & Co. manierē, tik labāk nekā iepriekšējā albumā, kautgan līdz pirmo divu ripuļu augstumiem nedaudz pietrūkst.
www.youtube.com/watch?v=xY4U4_zHJ0E...

HATE - Crusade.Zero = Hate, kā jau Hate - Behemotiski / Nīlīgi gaļīgs. Ir savi momenti, bet salīdzinoši viens no vājākajiem no šeit minētajiem albumiem.
www.youtube.com/watch?v=WNMFnW34...

KRISIUN - Forged in Fury = šeit ar bez pārsteigumiem, varbūt kļuvuši vēl melodiskāki. Labi slāni, ko tur daudz stāstīt.
www.youtube.com/watch?v=mkwpNV8yiiw...

LIK - Mass Funeral Evocation [www.metal-archives.com/bands/Lik/354040240... ] = visai patīkams pārsteigums - zviedri kapā klasiskā brutāli melodiskajā manierē, kas atsaauc atmiņā At the Gates vai jaunākus censoņus kā Evocation vai Entrails. Nekā jauna, bet labi iegriezošs materiāls.
www.youtube.com/watch?v=VZu-IPgyT2Q...

NILE - What Should Not Be Unearthed = un arī paši meistari atgriezušies. Arī bez pārsteigumiem, bet albums labāks par iepriekšējo, ar interesantiem momentiem.
www.youtube.com/watch?v=FmX_lGwL1l4...

REVOLTING - Visages of the Unspeakable = arī, gandrīz vai Melodesa, bet brutāla un arī albuma garums [33min] veicina patikšanu kārtējam Roggas albumam.
www.youtube.com/watch?v=dUqfCqVvWT8...

UNDEAD - False Prophecies = konkrēta DEATH pielūgsme, bet ļoti labi izpildīta, kas tikai priecē. Par šo jau nedaudzstāk izteicos.

WOMBBATH - Downfall Rising [ www.metal-archives.com/bands/Wombbath/1828... ] šitiem smilšu birdinātājiem bija neslikts ripulis 1993.gadā. Jaunais varētu tikpat labi būt izdots 1994 - klasiska Zviedru skaņa, Grave/Entombed/Dismember garā. Albuma vāciņš no Immolation nočiepts, bet tas jau nemazina mūzikālo spēku no tēviem.
www.youtube.com/watch?v=Xj9mIMPW83g...

Nebija slikti, bet nekā interesanta un pavelkoša, lai turētu kolekcijā - Gruesome, Scarab, The Grotesquery, Unleashed, Vehemence

Visai ātri attapās misenē - Cut Up, Cattle Decapitation, Morgoth, Undergang
Dethecrator
, 2015. gada 10. decembrī, plkst. 20:19
0
 
Saklausījos vectēvu Demiliču, bija mazuma piegarša, atcerējos tādus poļus Damnable (diemžēl jau padsmit gadus neaktīvi)

www.youtube.com/watch?v=fF3Od1Hzj28...

un

www.youtube.com/watch?v=KwaJe8uKAlk...
PeterisP
, 2015. gada 11. decembrī, plkst. 22:00
+2
 
Tikko noklausījos fonā Suffocation - Effigy of the Forgotten (1991). Plet, visi var ūdeni tikai viņiem pienest. \m/
kurrrat
, 2015. gada 12. decembrī, plkst. 12:38
+2
 
^
Pārsvarā visai vecajai desai visi var pienest ūdeni !
Dethecrator
, 2015. gada 12. decembrī, plkst. 14:09
+1
 
… bet tomēr labāk šmigu pienest!
PeterisP
, 2016. gada 25. janvārī, plkst. 21:43
+3
 
šitā noteikti nav detuha, bet šodien nejauši uzdūros un ka dejavu "acīs uzpeldēja" svema lenta ar šo brīnišķīgo grupu un tik jaukās 23-24 gadus vecās atmiņas :)

Naked City - jautrs 90. gadu sākuma jazz-grinds

www.youtube.com/watch?v=DupAKHyP6XI...
Fauns
, 2016. gada 2. februārī, plkst. 08:23
+1
 
^Bleidiņam: Domā, Archgoat ir melnā desa, tikai dēļ vokāla? Kaut kā šķiet tīra blekuha. un, beidz.. tās taisnās vietas ir super - mīļākais 2015. gada albums. Krisiun kaut kā nepiešķīla, baigais borings, bet jāsāk tie pārējie ņemt priekšā, sen nav barota detuha. Nesen tik ieberzos amīšu Baphomet/Banished.. Domāju, nu tik būs atrasts kaut kas sens/nedzirdēts/labs.. mhm mhm.. tāds sūds..
Intars
, 2016. gada 2. februārī, plkst. 12:13
+1
 
Man arī domāt, ka Archgoat ir blekuha. Bet nu, kā zināms, Bleids bleku neklausās/riebj, tātad no tā izriet, ka blekuha tā nevar būt.
Intars
, 2016. gada 2. februārī, plkst. 12:18
+1
 
A par GRUESOME runājot, varbūt nav īpaši interesants (cik nu interesanta var būt Leprosy/Spiritual Healing kopija), bet pavelkošs gan ir (kā jau Leprosy/Spiritual Healing kopija).
BladeOfDarkness
, 2016. gada 2. februārī, plkst. 12:19
0
 
Albumu beigās izmetu - tā ka gan jau jums taisnība, kautgan MA arī rakstīts, ka Black/Death
2econd_Skin
, 2016. gada 4. martā, plkst. 19:38
0
 
zviedru Miasmal izlaiduši jaunu ripuli Tides of Omniscience. Klipa gabals sūri labs, lai gan varbūt 100% šajā tēmā neiederas.

www.youtube.com/watch?v=sUKvK_B3F5Q...
Intars
, 2016. gada 4. martā, plkst. 20:22
0
 
Par neiederēšanos tēmā taisnība, bet tā jau pieklājīgs death'n'roll, ar kaut kādu melodeath un bišķīt varbūt arī stonera piešprici.
Intars
, 2016. gada 5. martā, plkst. 10:46
+1
 
A tas Wombbath pērnā gada veikums ir baisi labs.
www.youtube.com/watch?v=fzqdKR6EgQM...
BigUgga
, 2016. gada 5. martā, plkst. 16:10
0
 
+1, garšīgs.
Intars
, 2016. gada 13. martā, plkst. 21:55
0
 
Uzsviedu YT te "Where the Slime Live" iz Morbid Angel nepelnīti peltā albuma. Tomēr pieķeru sevi pie domas, ka pis tos sūda efektus vokālam. Iekš, piemēram, God of emptiness, tie efekti ir gaumīgi un trāpīgi izmantoti. šitajā gabalā nē.
2econd_Skin
, 2016. gada 13. martā, plkst. 22:31
0
 
Tiešām ir kāds, kurš peļ Domination?!
BladeOfDarkness
, 2016. gada 14. martā, plkst. 00:35
0
 
nekā diži laba tur nebija, cik atceros
kurrrat
, 2016. gada 14. martā, plkst. 09:00
0
 
nu nekā peļama jau ar...
Intars
, 2016. gada 14. martā, plkst. 09:03
0
 
Šķiet, ka no albumiem ar Vincentu tas tiek uzskatīts par otro vājāko aiz Illud.
BladeOfDarkness
, 2016. gada 14. martā, plkst. 11:45
0
 
^ un kā tad Illuds aizgāja ? ;)
Intars
, 2016. gada 14. martā, plkst. 12:42
0
 
Kopumā sliktāk, nekā bija palicis atmiņā. Tiesa, Nevermore gabals patika vairāk, nekā agrāk.
2econd_Skin
, 2016. gada 14. martā, plkst. 17:23
0
 
Man Domination kopā ar Blessed... un Covenant ir top 3 MA albumi. Altārs un Formulas arī ir superīgi. Illudam nebija ne vainas. Par Gateways gan nav viedokļa, jo kaut kā nav sanācis daudz paklausīties. Vienīgais sūds bij Heretic.
Intars
, 2016. gada 14. martā, plkst. 22:08
0
 
Hereticā bija dažas labas dziesmas, bet pārāk daudz sūdu. Illud tas pats. Gateways, man liekas, bija labāks par Formulām, bet tie abi sen nav klausīti, vajadzētu atsvaidzināt atmiņu.
BladeOfDarkness
, 2016. gada 14. martā, plkst. 22:56
0
 
Man topā ir Covenant, tad Gateways un noslēdz Blessed
BladeOfDarkness
, 2016. gada 11. maijā, plkst. 13:40
+2
 
2econd_Skin
, 2016. gada 11. maijā, plkst. 16:39
0
 
^interesanti, kāds tad būs tas Entombed sastāvs...
Intars
, 2016. gada 12. maijā, plkst. 02:20
0
 
A tas točna nav joks?

Neatkarīgi no tā, es minētu, ka Entombed sastāvs (ja nu tāds savāktos) varētu būt entombediskāks nekā Entombed LG (a kāpēc vispār tam grupējumam nav šāds nosaukums?). Kaut kā palicis atmiņā, ka Uffe bija gatavs ar Hellidu sadarboties. Varbūt uz vienu kruīzu varētu arī Nicke pierunāt... a tad varbūt uzreiz jāraksta Nihilist tai vietā?
BladeOfDarkness
, 2016. gada 28. jūlijā, plkst. 19:48
+1
 
VANGHELD - www.metal-archives.com/bands/Vanhelgd/3540...

Kārtējie sviedrainie detušniki, kas no sugasbrāļiem atšķiras vienīgi ar to, ka katrā albumā kādas 2 dziesmas ir zviedriski. Kvalitatīvi un oldskolīgi, protams. Reizēm Death-Doom lauciņā iebrauc, kā šajā balādē:

www.youtube.com/watch?v=qlcQPvOxiO4...
Fauns
, 2016. gada 30. jūlijā, plkst. 11:46
0
 
Starp citu ejot šā gada BrutAss listei cauri, piesaistīja uzmanību poļu EMBRIONAL:

www.youtube.com/watch?v=dv8hhuNjHP8...
BladeOfDarkness
, 2016. gada 29. novembrī, plkst. 21:27
+2
 
DEFEATED SANITY ( www.metal-archives.com/bands/Defeated_Sani... ) izlaiduši vienkopus (kā 1CD) 2EP - viens ir Brutālās Gaļasmašīnas stilā, bet otrs (''Dharmata'') ne. Tīri labs. Skanējums ir ļoti oriģināls - pat neraisās neviena asociācija... (to iedzied Max Phelps, kas šogad arī Rīgā bļaustījās):

www.youtube.com/watch?v=mepBZqjhPHw...
BigUgga
, 2016. gada 29. novembrī, plkst. 21:53
+2
 
"neviena asociācija"....
Tiešām? Piemēram, kā ar Death? :D
2econd_Skin
, 2016. gada 29. novembrī, plkst. 22:02
0
 
Jā, tāds Death `N`Cynic. Bet priekš manis pietiekami labs, lai ievērtētu visu albumu.
BladeOfDarkness
, 2016. gada 29. novembrī, plkst. 22:29
+1
 
Ko jūs, veči... tas jau tik dēļ vokāla, jo Max Phelps dziedājis(?) Cynic un Death DTA - viss sakars, doh :p
kurrrat
, 2016. gada 7. decembrī, plkst. 23:23
0
 
Šodien man uznāca neliela nostaļģija pēc vecajiem labajiem Napalm Death Nu bet pavisam cits smeķis tam muzonam tolaik bija...

ttps://www.youtube.com/watch?v=UelUI...
kurrrat
, 2016. gada 7. decembrī, plkst. 23:24
+1
 
Intars
, 2016. gada 8. decembrī, plkst. 14:43
0
 
^^Tēmas pirmais ieraksts:

"Bļin, nu bet pavisam cita garša tam dezņikam bij."

:D
BladeOfDarkness
, 2017. gada 17. janvārī, plkst. 10:15
0
 
Tīri lebs (atmosfērīgais) Death Metal

Kenn Nard - 7 hrs ·
I am very excited to have helped some good friends of mine resurrect their old music with the help of Divebomb Records records. (thanks Matt Divebomb!)

Chris Speciale, long-time friend and the bassist from my live solo band was in a death/gore/horror prog-metal band out of Stockton, CA back in the '90s. They had one full-length album called CREATIONS which was self-released back in 1992. A Couple years after that the guys went back into the studio to record 6 new songs, but then broke up before anything could be done with those recordings. A couple years ago, the guitarist/vocalist David Luck sent me those files and I mixed the tracks for them.

After more than 20 years, Divebomb Records will be releasing their new CD TOMB OF INFAMY Feb 10th. The album will contain the 6 songs recorded in 1994 (and mixed by yours truly) along with the entire remastered (and long out-of-print) CREATIONS album as a bonus. With brand new cover art by Steven R. Cobb and a beautiful booklet containing lyrics, interviews and photos from the band's history, this music will finally see the light of day.

info:
www.divebombrecords.com/site/bands/terminus...

Here is a teaser video put together by Dave for the opening title track "Tomb of Infamy". Check it out and please order the CD next month if you like what you hear.

www.youtube.com/watch?v=-aIXOTa2XzQ...

www.metal-archives.com/bands/Terminus/6591...
creative_77
, 2017. gada 3. martā, plkst. 07:58
0
 
Nez kā būtu klausīties šo pirms gadiem 20 uz citu fona. Iesaku.
Neverlight Horizon - Dead God Effigies (2016)
BladeOfDarkness
, 2017. gada 9. martā, plkst. 12:28
+1
 
DARKTHRONE 1990.gada koncis 3.5 cilvēkiem ;)

www.youtube.com/watch?v=r4OUZ3G-WXQ...
Intars
, 2017. gada 25. martā, plkst. 18:37
+3
 
Kārtējais YT atradums, ko pievienot jaunlaiku vecās detuhas krājumiem - somi AMPUTORY ar albumu Ode To Gore. Viss pēc poņāķijiem! Pēc stila gan vairāk pēc zviedriem, nekā somiem izklausās, bet smacē smeķīgi.
www.youtube.com/watch?v=tcoFXco_Lkg...
boks
, 2017. gada 26. martā, plkst. 09:53
0
 
^^^Fenriz tīri labs bundzinieks + pamanās ieķērkt starpspēlēs. Labs tas viņu vienīgais desas stilā ieturētais Soulside Journey 1991`.
Fauns
, 2017. gada 28. martā, plkst. 11:10
0
 
^Jā, no tiem Amputory var pamācīties kā optimizēt Youtube video, jo kādu brīdi leca visās malās, kā ieteiktais.
Intars
, 2017. gada 28. martā, plkst. 13:38
0
 
Ieteiktie tomēr ir atkarīgi no tā, ko klausies - tev leca, man izleca, citiem, kas neko no vecmodīgākas detuhas neklausās, neizleks.
BladeOfDarkness
, 2017. gada 29. martā, plkst. 10:32
0
 
Uzliekot Amputory, man, starp Avulsed un Soulskinner, izleca Labyrith (Itāļu Power) ... tālāk pie ieteiktajiem viss loģiski - Sinister, Krisiun, MC utt.
Fauns
, 2017. gada 7. augustā, plkst. 19:42
+2
 
Kaut kā piedūra šā gada (2017) DESULTORY.. parasti šito melanholisko zviedru desu īpaši neceļu, bet gadās, ka ir ok.

www.youtube.com/watch?v=f61czq1lsl4...
BigUgga
, 2017. gada 8. augustā, plkst. 03:09
0
 
Laps, pat noklausījos līdz galam :D
PainZ
, 2017. gada 8. augustā, plkst. 23:05
0
 
^^ Desultory atsākuši desu spēlēt???!!! Kopš kura laika? Būs jāpaklausās....
BladeOfDarkness
, 2017. gada 22. augustā, plkst. 18:33
0
 
man Desultory jaunais neaizgāja - viss kā pie cilvēkiem, bet nevelk
Intars
, 2017. gada 23. augustā, plkst. 02:09
0
 
^ pēc 1x līdzīgi, bet jāpaklausa vēl
Dethecrator
, 2017. gada 23. augustā, plkst. 18:27
+1
 
Lūk, blakus tēmā minētais ukraiņu Flying ar vokālistu V. Ozoliņu:

www.youtube.com/watch?v=QImSgKUD-q4...
BigUgga
, 2017. gada 23. augustā, plkst. 22:38
0
 
^ nu pēc vecās desas gan neizklausās, bet vocs labs.
BladeOfDarkness
, 2017. gada 19. novembrī, plkst. 19:37
+1
 
Šitos kautkā uz bobi vakar pats atradu - izrādās, ka jau ieteikti ... Baigais labinieks, vairāk uz Floridas skolu velk, nevis Holandes:

''decapitated, 2013. gada 27. janvārī, plkst. 01:55[#879] [Profils] [–] [+] 0

Šovakar uzgāju dažas nedzirdētas vecās desas.

Polluted Inheritance - www.metal-archives.com/bands/Polluted_Inhe...
Nīderlande, 1992. gada albums - Ecocide''

www.youtube.com/watch?v=BWtmav_vuDE...

Nākamie ripuļi arī labi
Fauns
, 2017. gada 9. decembrī, plkst. 14:06
+1
 
hmm.. eju cauri krājumiem; šitais nebij iepostots. Zviedru vasaļi - spāņi. 100% klišeja, bet ir ok:

GRAVEYARD: One With The Dead (2009)
www.youtube.com/watch?v=NSDg3ucoKwQ...
creative_77
, 2017. gada 10. decembrī, plkst. 09:48
0
 
Death metal ēra ir beigusies, bet tik daudz visa kā interesanta ;-)
Nez cik laiks ir pagājis (vai paies), bet savu death metal top 10 neesmu izveidojis.
Zinu, ka Nocturnus 'Key' un Obituary 'Cause of Death' nekad nepaliks sirdī, bet
attiecīgi nākamais un iepriekšējais minēto grupu albūms aizgāja pa saldo.
Sinister 'Cross the Styx' - nemainīgi labs kā 1x.

decapitated
, 2017. gada 17. decembrī, plkst. 18:42
+2
 
Atradu labu sen aizmirstu gabalu, tiesa gan nav OSDM, bet gan brutal death metal, bet no laikiem kad tas vēl bija klausāms.
www.youtube.com/watch?v=yPpnFHodlwA...

Vispār Necrocest - dead pretty super albums, tikai torrentu nevaru atrast.
kk:(
, 2017. gada 20. decembrī, plkst. 12:13
+3
 
Tomb Mold "Primordial Malignity"

Varētu likt arī pie 2017. gada (labākajiem) albūmiem, bet var arī šeit, jo ir pilnīgi pa tēmu.
Patīkami gan tas, ka spēcīgas un saturīgas kompozīcijas, gan arī tas, ka nenāk prātā uzreiz kāda viena grupa, kam tas būtu līdzīgi.

Kāds arī visu ielicis jūtūbē - www.youtube.com/watch?v=SGoko_kI1WI...
Intars
, 2017. gada 20. decembrī, plkst. 19:26
0
 
^ Diktam smux.
BladeOfDarkness
, 2017. gada 20. decembrī, plkst. 23:10
0
 
^^ ir sulīgi labs. Promo bilde arī vecišķi ļauna piemeklēta - www.metal-archives.com/images/3/5/4/0/3540...
BladeOfDarkness
, 2017. gada 20. decembrī, plkst. 23:20
0
 
pie saistītajiem video uzmetu ausi šim - www.youtube.com/watch?v=BSk08GAlwIw...

un pamanīju komentāru, kuru var pastudēt, pie reizes (šis tas būs jāieklausa, kautvai Undergang palaists garām)

2017 death metal releases which I prefer over Spectral Voice’s debut (in no particular order):

Altarage - Endinghent(fav. dm album of ‘17, do whatever you need to do to listen to this, they paint a pitch black and completely suffocating atmosphere without overusing droning, ambient fluff, the production is perfect for this style of dm, vocals are a touch low in the mix but this is a more instrumentally focused album, pummeling, bone crushing riffs, tasteful disso/atonal arrangements that don't overstay their welcome, audible and noteworthy bass lines, plenty of tempo changes, just pure sonic insanity when they decide to floor it and go for the jugular, check out “Spearheaderon” and the speedier “Fold Eksis” for a sampling)
Phrenelith - Desolate Endscape (phenomenal)
Necrot - Blood Offerings
Ensnared - Dysangelium
The Great Old Ones - EOD: A Tale of Dark Legacy (classic source material and a very well composed concept album, burgeoning stars)
Paganizer - Land of Weeping Souls (Rogga’s best work from this year, delivers the goods)
Extremity - Extremely Fucking Dead
Contaminated - Final Man (think OS Findeath + early Grave)
Obituary - s/t (super biased here but this is their best record in a very long time, honestly I don’t see how a well-versed death metal fan can prefer Spectral Voice’s record to this unless you don’t like John Tardy’s vocals)
Immolation - Atonement (it’s Immolation, records like this show why they are legends for a reason, you can’t seriously prefer Spectral Voice to them can you? especially live)
Incantation - Profane Nexus (I’m convinced that half the people who reference whatever tf “caverncore” is, or dismissively use phrases like “pure Onward to Golgotha worship,” have to be of a younger demographic or just not well-versed in death metal, I will take this album any day over Spectral Voice’s debut)
Ekpyrosis - Asphyxiating Devotion
Hallatar - No Stars Upon the Bridge(Juha from Swallow the Sun’s side project, Tomi from Amorphis’ vocals are amazing on here. This is the sound I always wished MDB would deliver... never could get into MDB beyond an occasional listen to some of their early stuff, not really my style)
Father Befouled - Desolate Gods
Witch Vomit - Poisoned Blood
The Lurking Fear - Out of the Voiceless Grave(this one continues to grow on me)
Vallenfyre - Fear Those Who Fear Him (same as above, love the diversity on this record, check out the killer riff in “Degeneration” and the ending riff played at the end of the final track)
Temple of Void - Lords of Death(to those mentioning Bolt Thrower as a reference point for Spectral Voice, why? I’m not exactly sure, I don’t hear it. But do check out “The Gift” and “Wretched Banquet” on this record for that)
Tomb Mold - Primordial Almighty
Impetuous Ritual - Blight Upon Martyred Sentience(takes a couple listens to digest and scrape through the layers of this delicious filth)
Undergang - Misanthropologi
Expulsion - Nightmare Future (clearly this maintains more grind elements given the band members, rules hard)
Vacivus - Temple of the Abyss(reminds me of Deicide if they started writing more inspired material again)
Seer - Vol. III & IV: Cult of the Void (at first I thought this was a split, essentially death/doom dominates the early tracks leading into a more trad doom sound w/ acoustics/atmospherics, cool stuff)
Gods Forsaken - In a Pitch Black Grave (Studio Sunlight sounding punishment, wears more of a Nihilist/Entombed influenced than Dismember, this LP is a banger for big fans of old school Swedish Death like myself)
Ingurgitating Oblivion - Symphonies of Light(progressive and jazzy at times, interesting one here)
Acephalix - Decreation (fun record, had a blast listening to this while someone viewed my condo)
Desultory - Through Aching Aeons(great old school melodic death from an OG act, check out their previous release before this one too)
Horrified - Allure of the Fallen(lot of influences and styles employed here, great songwriting, their next album has serious potential if they continue to push themselves and progress)
Sentient Horror - Ungodly Forms (came out in Dec ‘16 but I hadn’t heard this until recently, this is Matt Moliti of Dark Empire’s new band which sounds absolutely nothing like his prior work. Incredible debut that came completely out of left field for me, these guys have real potential...think latter period Dismember for general context but played at higher energy and intensity levels, more memorable riffs, and Matt’s lead work & soloing are gnarly)
Fauns
, 2018. gada 7. februārī, plkst. 16:40
+2
 
Kaut kad sen iemests grinderu mapēs, "Ripots no Juoda plaukta", - baisi labs, pabrutāls detušņiks:

SCATTERED REMNANTS:
www.youtube.com/watch?v=HDQrvS66Szg...

'94 gada dēmucis arī feins. Ir arī kas svaigāks, būs jānočeko.
BladeOfDarkness
, 2018. gada 29. augustā, plkst. 14:05
+2
 
Par grovlošanas saknēm - daži inčīgi piemēri no 60-70-tiem

www.youtube.com/watch?v=JnQamJtPNOQ...
Bibo
, 2018. gada 29. augustā, plkst. 16:25
0
 
Bibo
, 2018. gada 29. augustā, plkst. 16:26
0
 
oj, ne tā tēma
BladeOfDarkness
, 2019. gada 30. janvārī, plkst. 16:25
0
 
Pudeļmetis arī Malaizijā ir Pudeļmetis ....

HUMILIATION - www.metal-archives.com/bands/Humiliation/3...

www.youtube.com/watch?v=0RTvEo68sJc...
BigUgga
, 2019. gada 31. janvārī, plkst. 03:31
0
 
Nea...
Fauns
, 2019. gada 19. februārī, plkst. 10:13
+2
 
USIPIAN - www.metal-archives.com/bands/Usipian/9881...

Patīkās kaut kā man dažas tādas 2000+ gadu "jaunākas" dāņu bandas kā THE CLEANSING, CORPUS MORTALE, vai arī vēl modīgākie DAWN OF DEMISE. Lai arī USIPIAN lieliski iederās starp pārējiem dāņu brāļiem, oldskūla, domāju, ir pietiekami, lai padalītos ar viņiem tieši šajā tēmā.

www.youtube.com/watch?v=Nbwt2hhJMW8...
Intars
, 2019. gada 21. martā, plkst. 17:24
+2
 
Kad šķiet, ka bezmaz viss jau ir dzirdēts, kaut vai nosaukuma līmenī, tad pēkšņi nez no kurienes YT uzpeld kārtējais vecais brīnums - vācu death/doom MANGLED TORSOS. Slavinošās MA recenzijass (vid. 95% no 4 gab.) šķiet biš tā kā pārspīlētas, bet labs materiāls ar kārtīgu vecās skolas šarmu tur noteikti ir. Vokāls laikam ar Demilich cenšas konkurēt.

www.metal-archives.com/bands/Mangled_Torso...

www.youtube.com/watch?v=Cn4BGTab2IE...
Intars
, 2019. gada 28. martā, plkst. 12:20
+1
 
Uzdūros kk:( pirms 6,5 gadiem minētajam /forum/36800-vec%C4%81-detuha#comment229344

franču CATACOMB demo/EP "In the Maze of Kadath". Mega labs ktulū metāls izrādās!

www.youtube.com/watch?v=ro6wTFFWj4Q...
BladeOfDarkness
, 2019. gada 25. aprīlī, plkst. 11:18
+1
 
Jauns ripulis GODS FORSAKEN (4 kakli no Just Before Dawn). Ir savs buldozera moments, bet šis projekts vairāk uz Dismember / Entombed velk.

www.youtube.com/watch?v=hKR7UXIsQs0...
Intars
, 2019. gada 23. maijā, plkst. 17:32
0
 
Pāris pēdējās dienas uz death/thrash pavilka. Un šajā sakarā varu sacīt, ka franču Massacra tomēr ir labāka manta nekā slavenākie Floridas biedri Massacre (kam ir From Beyond un vēl kaut kas, kas nevienu īpaši neinteresē). Tā kad pa vienam vienam gabalam Valdis krogā pie iekoklēšanas fonā uzliek, it kā ir zaibis tas Florids MassacrE, bet kad klausās cauri visu albumu, tad visas dziesmas kā viena izklausās pēc Slayer kaveriem. Lielākoties pēc Angel of Death. Frančiem ta sava rakstura ievērojami vairāk, Enjoy the Violence un nākamais Signs of Decline ir zelts.
Fauns
, 2020. gada 3. janvārī, plkst. 20:31
+2
 
^prikols! Es ar kaut tieši tāpat uzdūros tam CATACOMB ap to pašu laiku. Ļoti labbss...

Bet tagad sēžu uz Bleida ieteikto CORPSESSED "Abysmal Thresholds". Kārtējais albums, kas tā kārtīgi pieķer pie dūšas tik pēc pāris griezieniem:

www.youtube.com/watch?v=8lE4uN6VOHo...
Fauns
, 2020. gada 8. janvārī, plkst. 03:34
0
 
NECROT "Blood Offerings" (2017)

www.youtube.com/watch?v=iG6rygzaLbU...
Vills
, 2020. gada 9. janvārī, plkst. 20:07
+1
 
vecā detuha ; 2017 gads :))
Intars
, 2020. gada 2. jūnijā, plkst. 14:56
+1
 
Progresīvs death/thrash ar Lovecraft tēmām iz Ņūdžersijas - REVENANT. Viens pilnais albums - Prophecies of a Dying World (1991).

www.metal-archives.com/bands/Revenant/8549...

Jūtūbs pameta man šitos, domāju - pēc vāka spriežot, varētu būt ok; sāku klausīties, un pie kādas 3.-4. dziesmas sāku saprast, ka nopietna manta. Galīgi gan nav taisnvirziens, ir stipri samezglots, bet ir labi āķīši, kas notur uzmanību.

www.youtube.com/watch?v=C6hfUuh3LgA...
BladeOfDarkness
, 2020. gada 2. jūnijā, plkst. 15:13
+1
 
Pirms gadiem 10 kk ar smaidiņu minēja somaiņus ABRAMELIN - šie sasparojušies pēc 20 gadu pauzes albumu izlaist - saucas ''Never Enough Snuff''

www.youtube.com/watch?v=ErhHF-SiFnI...
Intars
, 2020. gada 2. jūnijā, plkst. 18:22
+1
 
Vispār tagad tā pie kafijas izskrēju cauri šai tēmai - psc, cik daudzi no tiem, kas te pieminēti un atzīti par labiem esam, jau ir paspējuši aizmirsties. Plus vēl daudzi nosaukumi diezgan līdzīgi - ieraugi tādu un nevari saprast, vai esi dzirdējis, vai vienkārši nosaukums kaut kam līdzīgs.
Bet nu tagad atkal nav kur likties, atmiņa būs drusku jāatsvaidzina, smeķi uzsita.
krabathor
, 2020. gada 3. jūnijā, plkst. 11:52
+1
 
Vai šis video arī jau kaut kur kādreiz te ir bijis?

www.youtube.com/watch?v=pgeVPs4Zhio...

FromBeyond
, 2020. gada 3. jūnijā, plkst. 19:01
+1
 
M o r t i t s i a n.

Tagad toč nevar teikt, ka nav bijis. :D
FromBeyond
, 2020. gada 3. jūnijā, plkst. 19:10
+1
 
Man atmiņā uzpeldēja kas stilistiski līdzīgs - IMPRECATION. Kompozīcijai labs nosaukums.

www.youtube.com/watch?v=Jz4Kc0De7NE...
Parastais
, 2020. gada 5. jūnijā, plkst. 22:24
+1
 
Fauns
, 2020. gada 19. jūnijā, plkst. 20:32
+1
 
VENENUM - "Trance of Death" (2017)

www.youtube.com/watch?v=LPU_xMwcFg4...

www.metal-archives.com/bands/Venenum/35403...

Šitas ir muzons, ko tiešām var klausīties. Tumšāka, pat melnāka detuha, lai arī visai progresīva, tomēr oldskūls vieno. Arī, - skanēja, skanēja fonā, kamēr vienā brīdī aiziet: "paga paga, a nuka šito vēlreiz.." ..un vēlreiz.. Uz kādām dienām 3 ar šo ir labi.
Intars
, 2020. gada 19. jūnijā, plkst. 21:15
0
 
Venenum kaut kad klausīts bija, bet tā baigi neaizgāja.
Fauns
, 2020. gada 23. jūnijā, plkst. 10:49
0
 
Man arī tā vienreiz bija
2econd_Skin
, 2020. gada 17. jūlijā, plkst. 18:22
0
 
Uber true zviedru džeki, kas izlaiduši tikai vienu demo un vienu EP, attiecīgi 1991. un 1992. gadā.
Bet nu, joptvai, kas pa mantu! Krāšņs oldskūls, šur tur dūmīgi momenti ar siņķikiem.
Visā kopumā burvīga atmosfēra.

Video no EP Sleep Forever:
www.youtube.com/watch?v=VFIClu0Ku30...

Te gan demo, gan EP apkopoti vienā kompilācijā Cthulhu Riseth -The Complete Works of Darkified
www.youtube.com/watch?v=qidlU9hwcPk...

Viens otrs no sastāvā esošajiem pēcāk darbojušies visai zināmās grupās:

Roberth Karlsson Bass (1991-1992)
See also: Aktiv Dödshjälp, Facebreaker, Scar Symmetry, Zombified, ex-No Fucking God, ex-Pan.Thy.Monium, ex-Scypozoa, ex-Solar Dawn, ex-Night Crowned, ex-Tormented, ex-Devian, ex-Edge of Sanity, ex-Incapacity, ex-Fistel, ex-Kill, ex-The Deadbeats, ex-The Nasty Flames, ex-Tortyr
Jocke Göthberg Drums (1991-1992)
See also: ex-Absolute Bastards, ex-Grimorium, Johnny on the Spot, Nifters, ex-Dimension Zero, ex-Marduk, ex-Cardinal Sin, ex-Bellum, ex-Bizzarré Scums, ex-Escape, ex-Mr. Walker & the Hitman, ex-Rotten Remains, ex-Soulcrushed, ex-Speed Limit, ex-The Chainsaws
Martin Gustavsson Vocals (1991-1992)
See also: Disgustor, ex-Amenophis, ex-Plague Warhead, ex-Allegiance, ex-Grimorium, ex-Diatribe
Tim Pettersson Guitars (1992)
See also: Disgustor, ex-Amenophis

www.metal-archives.com/bands/Darkified/709...
...
2econd_Skin
, 2020. gada 17. jūlijā, plkst. 18:22
0
 
^ aizmirsu piebilst, ka grupu sauc Darkified :D
BladeOfDarkness
, 2020. gada 18. jūlijā, plkst. 13:47
+1
 
Kilometru augstāk Fauns minēja Cosmic Atrophy ( www.metal-archives.com/bands/Cosmic_Atroph... ) debijnieku, bet es tagad trāpīju uz pēdējo, 2018.gada veikumu - ir ļoti labi momenti un kosmiskā atmosfēra:

www.youtube.com/watch?v=GEVFWM8C1Tk...
creative_77
, 2020. gada 23. jūlijā, plkst. 07:55
0
 
Diezgan veiksmīgs EP.
Tormented Brutality - Chronicles of Apocalypse (2020).
Intars
, 2020. gada 21. oktobrī, plkst. 18:11
+2
 
Britu DESECRATOR. Viens albums - Subconscious Release (1991), pirms nomainīja stilu uz Consumed un stilu uz pankroku. Ļoti solīds buldozers, apmēram kā pa vidu starp Death (Leprosy/Spiritual Healing) un tautiešiem Cancer.

www.youtube.com/watch?v=ptBiRQrJo50...
BladeOfDarkness
, 2020. gada 7. decembrī, plkst. 13:36
+1
 
Kārtējais Best-Off sarakstiņš - šoreiz 30 Z-Amerikas grupu/albumu vēsturisks pārskats. Īpaši nav ko piebilst, ja nu vienīgi Necrophagia debijnieku varēja pieminēt, ja jau Possessed minēts.

www.treblezine.com/a-history-of-north-...
Intars
, 2020. gada 8. decembrī, plkst. 19:35
0
 
Par Necrophagia var piekrist. Repulsion arī prasījās.
Intars
, 2021. gada 8. aprīlī, plkst. 13:17
0
 
Šitais it kā nesanāk gluži vecā detuha (2003), tomēr uz šo brīdi tas jau ir vecāks, nekā tēmas sākuma laikā pieminētās grupas un albumi. Nejauši jūtūbā atklāju pirms kāda brīža, aizgāja kā smērēts. Laba vecās un jaunvecās detuhas sintēze - dinamisks, cepīgs, skan tīrāk nekā nekā īsts oldskūls, bet nav arī pārlieku nolaizīts.

PLEURISY (NL) - Dazed and Deranged
www.youtube.com/watch?v=cP0u9Z2lTiU...
BladeOfDarkness
, 2021. gada 23. aprīlī, plkst. 11:08
+3
 
Tieši šonedēļ uztrāpīju uz otro AUTUMN LEAVES (kk minēja jau pirms 12.gadiem - /forum/36800-vec%C4%81-detuha#comment116407 ) albumu - bija, tā kā es atminējos, ka Melodesa, ar dažām modernām fīčām. OK, bet īsti neaizgāja. Tad uzmetu ausi debijniekam - tas jau pavisam cits zvērs, ar sulīgo Dāņu salami skaņu (aka Ildissposed / Dominus / Detest) - daži gabali tīra skandināvu desa, citi vairāk uz melodisko galu velk. Ja kārojas Melodesa, kur tiešām ir Death Metal sastāvdaļa, nevis Power ar grovlu, tad ir īstā manta:

www.youtube.com/watch?v=fn6cmEtn96k...
Intars
, 2021. gada 23. aprīlī, plkst. 14:32
0
 
^ diezgan tāds nevienāds, kas arī nav brīnums debijniekam, bet nav slikts. Tas, ka tur ir šādas tādas meldijas, gan to manās acīs par melodesu nepadara - tad jau Dismember ir totāla melodesa.
BladeOfDarkness
, 2021. gada 23. aprīlī, plkst. 14:40
0
 
vēlreiz noklausoties jāpiekrīt, ka Melodesas daļa nav tik izteikta, bet ir

Par skaņu uzminēju precīzāk, nekā gaidīju - atskaitot Dominus, minētās bandas rakstījušās Borsing Recordings, Århus - www.discogs.com/label/320816-Borsin...
Intars
, 2021. gada 9. jūnijā, plkst. 19:36
+1
 
Fauns, 2009. gada 23. martā, plkst. 22:33

"Šitādas bandas laikam var vilkt un vilkt ārā, un viņas nekad nebeidzās."

Jap, kārtējā banda izlīda zviedru pažobelēm kā sūds no sniega pavasarī: MEGA SLAUGHTER. Viss kā parasti - smacē solīdi, bet sevišķi nepārsteidz, ka neko diži vairāk par vienu albumu 1991. gadā nav izdevuši. Taču stila cienītājam gan jau derēs, nekā slikta jau tur arī nav.

www.youtube.com/watch?v=diKcikfT0Uw...
BladeOfDarkness
, 2021. gada 28. jūnijā, plkst. 13:18
+1
 
Pagājšgad manā gada TOP10 iekļuva GRACELESS ''Where Vultures Know Your Name''' ( www.youtube.com/watch?v=qTBHha_5YE4... ) - pameklēju, kas šiem vēl iznācis - debijnieks un splits ar krievu GROND. Tie izrādījās kārtīgi Ctulhu adepti ar buldozerīgu skaņu - pat noformējumam krāsas kā Sulphur Aeon albumiem ;). Grond debijnieks ir tīri labs, bet nākamais ripulis iesper vēl labāk:

www.youtube.com/watch?v=bcUNHiyLLlk...
BladeOfDarkness
, 2021. gada 28. jūnijā, plkst. 13:28
0
 
P.S. tai YT kanālā, kur Grond video publicēts, var gadu sēdēt un katru dienu pa kādam vairāk vai mazāk mazzināmam albumam klausīties

www.youtube.com/c/DoMeaFavorandKill...
Intars
, 2021. gada 29. jūnijā, plkst. 14:49
0
 
^ jā, tas kanāls ir zināms, man regulāri ieteikumos kaut kas no tā uzpeld.
BladeOfDarkness
, 2021. gada 30. jūnijā, plkst. 10:36
0
 
Nupat GRACELESS debijnieku "Shadowlands'' noklausījos - nu daile, ko lai saka - stilistiski ir nedaudz lēnīgi dūmīgāks vietām, bet jumtu tāpat labi rauj nost. Ir minimālas Bleķa iezīmes dažās vietās, kā piem. šeit:

www.youtube.com/watch?v=yj1dLqMoB8g...
BladeOfDarkness
, 2021. gada 11. novembrī, plkst. 14:26
+2
 
Outre-Tombe - Abysse Mortifère (2021) - kanādieši, kas pat gurgulē franciski.

No YT komentāriem: Ing. Morales 8 days ago
Punkish Old School Death Metal with Martin Van Drunen style vocals. Killer Album!"

www.youtube.com/watch?v=uZtQ7GZplLc...
Fauns
, 2021. gada 21. novembrī, plkst. 03:50
0
 
^Principā, - AUTOPSY ar ļoti tikko sākušu Van Drunenu.
Intars
, 29. aprīlī, plkst. 14:49
+3
 
Ļoti zviedriski skanošs somu nāvinieks MORBID VOMIT. Ir jau visai līdzīgs tādiem kā Bloodbath vai Entrails, bet kvalitatīva, sulīga manta, nav kur piepisties. Tie paši Bloodbath pēc pirmajiem 2 albumiem vairs neko tik labu nav izdevuši.

www.youtube.com/watch?v=LwnvG_vsSQE...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji, tapēc ielogojies vai reģistrējies!