"Heaven Gray"
0
Vai kaadam ir saglabaajies Heven Gray albums? (skiet tikai viens arii paguva iznaakt). Varbuut arii ne viss albums, mani konkreeti interesee viens gabals - "Upe". Dajebkaadaa formaataa. dodiet zinu uz chx@inbox.lv. No manis mazais 0,5!!! ;)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Lielie 0,5 arii meedz buut?
0
aizej pie daugavas rītausmā būs i heaven gray i upe. savu 0.5 ar pats varēsi izdzert
0
Heaven Grey, džekiņ!!!
0
Man ir abas kasetes...
0
Man ir abas kasetes...
0
Balrogh. Vai vari man aizdot to, kur dziesma "upe"? Dod zinju uz meilu chx@inbox.lv. Parblieziishu studijaa uz CD.
0
eu aizdod man vienu ģitāras rifu, es viņu nokopēšu un pēc tam atdošu, basene var nebūt klāt- tas man ir vienalga
0
man i Heaven Gray "Upe" mp3 formataa...
0
***Grey
0
A man ir "Northwind" kasete. Samērā kuriozā veidā iegādāta, ja kas. Bijām leišos uz kaut kādu konci, Moonspell laikam, es tur pieairēju pie galda, kur tirgo visādus ierakstus - uzmetu acis - diez ko daudz tie nosaukumi neizsaka, cenas gan visai pievilcīgas. Nu davai, jāpaņem 2 kasetes uz dullo; izvēlējos pēc vāciņa krāsas, īpaši necenzdamies atšifrēt nosaukumus. Viens izrādījās rumāņu Negura Bunget, otrs - johaidī, tas tak Heaven Grey!
0
Tas Upes albums ir vienkārši drausmīgs. Bez tās dziesmas tur vairs nav pilnīgi nekā. Šermuļi iet caur kauliem, kad atceros tās šausmas, kas no tā aparāta nāca ārā.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas