kvadrāts2
0
Vai tas Randoms, kas atrodas pretī kvadratam vēl darbojas un vai tur var nopirkt kaut ko? Ja ne, vaj jūs nepateiktu kur atrodas tam līdzīgie veikali. Vēlams adreses arī.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Sorī, Randoms slēgts jau kopš pagājušā rudens. Kas tu no meža iznācis, vai?
0
Ak shausmas, karteejaa teema par veikaliem!!! Cilveek, kas tu nevari izlasiit citas teemas, tee taadu ir daudz, vajag tikai acis panjemt rokaas! Baac, vai patieshaam tu ir tik stuulbs???...>:(
0
Kvadrāts kvadrātā
0
Stuulbums kvadraataa, idiotisms kubaa!!!
0
a kvadrātā ir b kvadrātā plus c kvadrātā. kaut kā tā bija..
0
Visi tik neapmierinaati!Iesaku baldriaanjus...
0
AB kvadraataa = AC kvadraataa + BC kvadraataa
0
jūs te neapspriežt gadījumā hipokrāta teorēmu ?
tas tipa no ģeometrijas... ui, ku sen tas bija!
0
boks..tas manuprāt bij pitagors:))
0
Jaa tas pats pitagors...:DDD
0
ups! tieši tā.... man vnk galva sagrozīta ar to hipokrātu medicīnā :-)))
0
a hipokrāts laikam ar ārstiem bij sakars, nu tas zvērests....puuce, sēdies 5
0
nu tak Hipokrāts medicīnas tēvs kā nekā...
0
Kaapeec pieci, gribu desmit...citaadi atkaartoshu sava 12 gadiigaa braaliisha izgaajienu un sadedzinaashu skolotaaja galdu!!!
0
ja tavs 12gadīgais brālis dedzina galdu, tad ko no tevīm var sagaidīt??
0
kaa minimums soliijumu uzspridzinaat ateju
0
Briesmu lietas, briesmu lietas...(ljauni, ljauni smiekli un tad klusa zhaga)!
0
10 nē, pitagoru ar mazo burtu uzrakstīji..
0
Viss suudi buus tev, labaak atraak paardomaa...:)
0
dabūsi 4 un pēcstundas....
0
Paga pameegjinaasim to pitagoru ar lielo burtu...khkhmm...Pitagors!... Nu vai ir labi? Vai buus 10???
0
iemet toletes podaa natriju un gatavs vairaak ar neko nevaig!
0
Ar C4 tomēr drošāk,rezultāts garantēts.
0
uzreiz atombumbu ieved skolaa ta toch zin ka ar garantiju skola atejas vairaak nebuus!
0
Suulu Ahe, tu ko tagad skriesi un pirksi Cradle of Filth kreklus, liksi dzelžus uz rokām, uzšuves uz somas virsū šūsi un būsi uber metaļors? nu, tad respect, respect... pinhead. nopērc sev vēl krūzīti ar dimmu borgir simboliku. būsi tad uber true.
0
Piromaani mazie!!!
Suulu Ahe neaizmirsti nopirkt baltu un melnu guashu....:DDDD
0
Atradusies lielā! Crain,kur tādas krūzītes var dabūt? Vajadzēs iepirkt,savādāk nejūtos kruc :DDDD
0
tur randomā ir ;) padoma, rīta kafija no morbid angel krūzītes... ;) vispār, krūzītes tomēr ir diezgan jauka lieta. praktiska. alus glāžu gan nebija. tas skumdina :(
0
bļā crain (edenbeast) ir tāds pats hipokrātisks lohs kā Artuurs. No normāla cilvēka jautājuma izdarīt tādus tuvredzīgus secinājums ir augstākā mēra projekcija (respektīvi, sev piemītošu bet neatzītu īpašību pārcelšana uz otru). katešu kvadrātu summa ir vienāda ar hipotenūzas kvadrātu, tas attiecas tikai uz taisnleņķu trīsstūriem, starp citu, arī uz crain un artuura idiotismu.
0
un kur tur būtu Hipokrāts? nefolk,sēdies 2!
0
nefolk, beidz dirst. pats tu esi tāds kā es. tā kā, don't fukk with me mannn.
0
par ko 2? es zinu, ka tas bija Pitagors, tāpat arī ir dzirdēts, ka pitagorieši bija ezotēriska sekta senajā Graiķijā. Hipokrāts bija mediķis. crain un artuurs - lohi. hipotenūza - viņu idiotisms kvadrātā. palieciet savās vietās un es palikšu savā
0
jā, paliec vien sēžot uz poda. tur tev īstā vieta, kakumaiss tāds.
0
edenbeast kāpēc tu piereģistrējies ar citu vārdu?

uz zemes un debesīs tāpat viss ir redzams
0
es neesmu tas. tu mani tomēr jauc ar kādu citu.

ja uz zemes un debesīs viss ir redzams, tad redz jau arī to, ko tu dari. un vai tas ir tikai labi katru brīdi, ko tu dari? man liekas, ka nē. nosaukt mani par lohu nebija labi. nebija labi taisīt visādus aprēķinus par to, cik es esmu stulbs. tu darbojies līdzīgi man, tikai tavs stils mazliet atšķiras. tapēc, nevirini muti un netēlo te taisnības aizstāvi, kāds tu nemaz neesi. you are as rotten as me.
0
Tipisks Edenbeasta stils - kaut kāds teksts, kurš vienmēr adresēts tikai vienai konkrētai personai un baigās kaut kāda frāze angliski. Nu, nesaki, ka tu neesi viņš!
0
es arī neesmu viņš. es esmu kas cits.
0
Kas ta? Nefolks atkal uzdarbojas?
0
man jau liekas, ka nav divu domu par to, ka crain ir ex-edenbeast. par tām debesīm un zemi biju domājis tīri cilvēciski, tu jau par dievībām, labo un ļauno un citiem mītiem uzreiz.

vnk, kam ir sajēga, tas redz arī bez acīm, kas ir kas. crain=edenbeast=crain=eden... ja ir šaubas paprasiet BigUggam viņa IP. Bet šaubu jau it kā nav.

Tagad par ētiku:

"Suulu Ahe, tu ko tagad skriesi un pirksi Cradle of Filth kreklus, liksi dzelžus uz rokām, uzšuves uz somas virsū šūsi un būsi uber metaļors? nu, tad respect, respect... pinhead. nopērc sev vēl krūzīti ar dimmu borgir simboliku. būsi tad uber true."

Tipa tas bija labi? Stilīgs uzbrauciens? Pilnīgs Artuura teksta klons pirmajā kvadrātā, bet par artuuru man viss ir skaidrs. Kas visskaļāk kliedz "wannabe" parasti pats tāds arī ir.

Neazimirstiet - uz zemes un debesīs - viss ir redzams.

Respect
nefolk
0
pats tu neesi ne cik ētiskāks par mani. neaizmirstiet - es esmu nefolk atspulgs. es esmu tas tukšums, ko viņš iemieso.
0
tu esi buda?
0
es esmu tavs atspulgs.
0
varbūt ātmans vai brāhmans? :DD
0
atspulgs kādā ziņā? gribi teikt, tu esi tas krutais žmeks spogulī, kurā es tāpat skatos tikai skujoties?
0
tu man uzdod apsūdzības, ko tu pats sev neuzdrīksties uzdot.
0
piemēram,
0
zajebal crain/edenbeast, cik var šitā nekonkrēti runāt un izvairīties no atbildības?

klau, kā tev šitāds variants - es jau zinu , ko tu domā - crain nav edenbeast, jo edenbeast bija crain pirms mēneša, tāpēc pilnīga identitāte nav iespējama, crain ir svarīgu eksistenciālu pieredzi guvušais edenbeast, kuram šī pieredze kalpojusi iniciācijai jaunā līmenī, diemžēl, šķiet, ka iet uz leju ar tevi. crain tāds riebīgs tipiņš izskatās, tad jau labāk tas vecais svētulis. :D vispār tas jau ir tikai forums, nevajag tik ļoti ņemt pie sirds un gribēt maukt pa galvu kaut kādam tur vārdam par kaut kādiem tur burtiem uz ekrāna. bik nenopietni tas man liekās... get a life
0
Nefolk pievērsies dievam un viņš atstās tavu ķermeni, tā teikt tu tiksi pestīts... viņš lūdz par tavi katru minūti.. ;D
0
HUMORA ŠOVA / KLAUNU PARĀDES OTRĀ DAĻA IR SĀKUSIES " BRĪVĪBU TIBETAI !!! " , HA HA HA
0
Edenbeast/ Crain tu tomeer nepazudi??? Reanhinaacija??? Zini tu saki ka tu nav Edenbeast, bet runas veids paaraak liidziigs, gandriiz identisks..tikai tev taisniiba, anglju teksti beigaas, pilniiga demogogija uc suudi...:DDDD
0
Reanhinaacija? Jomajo, kas tas par zvēru?!
0
Reanhinaacija ir viena mirusha radiijuma dveeseles paarceljoshana jaunaa kjermenii!!! Kautkas no austrumu religjijaam!
0
hm, moš reanimācija? :D
0
vai reanihilācija?
0
Nee, nee tu jauc, tu jauc...:)
0
Nē, bumbulīt. Tā ir reinkarnācija- pārdzimšana, burtiski tulkojot- pāriemiesošanās (inkarnācija- iemiesošanās). Jā, no austrumu reliģiskās uztveres- dvēsele pēc atbrīvošanās no iepriekšējās fiziskās čaulas, iemiesojas nākamajā, līdz iziet pilnu šīs zemes mācību un garīgi izaug. (īsumā: prusaks- zirgs- cilvēks- skolotājs.)
0
reinkubācija?
0
a mosh rehrenizācija?
0
vispār tur ir kādas 8-9 pakāpes, virs cilvēkiem vēl ir pusdievi (tipa dēmoni, džini utml.), pēc tam normālie dievi, tad kaut kādi tur krutākie dievi utt. līdz tu beidzot izkāp no tā sasodītā Sansaras rata
0
Nu ja, tik dziļi neesmu pētijusi.
0
Un kas notiek tad,kad izkāpj? Viss beidzas ar galiem?
0
Ar austrumu reliģisko filozofiju man sanācis tikai tik vien saskarties, cik palasījos pašmāju ezotēriķu un bioenergētiķu sacerējumus. (Ap gadiem 14, kad māmuks aktīvi pirka visu to literatūru. :D )
0
Es šito atceros no Pjatigorska lekcijām.
www.apollo.lv/portal/articles/481...
Kad izkāp no rata, tad tu saplūsti ar ātmanu vai brāhmanu, nez kuru tur no viņiem, varbūt abiem, vārdu sakot, kosmisko apziņu. Cilvēks ir zemākais no līmeņiem, kurā var sākt mēģināt to darīt. Nespecializējos austrumu reliģijās, bet domāju, ka informāciju par to atrast nav grūti.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Midgard
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas