Patriotiem...
0
Otrdien, 11. oktobrī 18:30 Krāmu ielā 3, trešajā stāvā nacionālpatriotiskās apvienības "Visu Latvijai!" jauniešu sapulce.
Aicināti visi interesenti.

www.visulatvijai.lv/
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
"...kad paliksiet bruņota organizācija, tauta tieksies pēc jums."
/Truemetal/
0
Bet lai taa izaugtu, vajag straadaat jau tagad.
0
"...kas jums piegādā ieročus ?"
/Truemetal/
0
protams, ka neviens
0
Pa 50Ls laiciņu atpakaļ melnajā tirgū varēja dabūt granātas. Tikai tā arī neesmu to melno tirgu atradis.
0
Oho Bksim jauns foto!!
0
nu sākumam varat lietot (pašlaik laikam reālākais jums variants) t.s. "abrezus" tas ir kriev. val., proti medību bise, kurai nogriezts stobrs. Ar laiku kļūsiet biezāki un sāksiet iepirkt no amerikāņiem M-16 (ja būtu gali ar pašu armijniekiem, dabūtu pa lēto), varētu, protams, paģošaku AK-47, bet tas ,domāju, morālu apsvērumu dēļ nav iespējams.
A rokas granātas F-1(ļemonka), RGD-5 u.c. noteikti jums jau ir sagādāts.
Bet tas vēl ir par maz, lai tauta tiektos pēc jums.
0
kaada ir sapulces teema ?
0
1. Ieroču iegāde.
2. To pielietojums.
3. Kontrrevolucionāra aģitācija un propaganda.
0
principaa, to ka tu esi mauka jaapieraada citaa teemaa...
0
būšu priecīgs veikt tev lobotomiju.
0
shaubos vai tev ir pienaaciiga aarsta prakses pieredze...
0
šajā gadījumā (es domāju tavā) tā nav vajadzīga.
0
Izkaujieties!!!
0
E. pag. ko noziemē kontrevolucionāra?

Revolūcija truemetal lietotāju kontos? Es domāju, ka vaig tādā gadienā sākt ar BigUrskumuggas lobēšanu...
0
tiesa ne tikai nav vajadziiga bet pat nepieljaujama... shaadu geenija laupishanu pasaules inteligencei MENSA nepiedotu...
0
Pēdējoreiz kāvos gadi 2 atpakaļ. Un nekāda prieka no tādām lietām nav... uzreiz pasaku tev to Zipij.
Tāpēc cenšos lietas atrisināt mierīgā ceļā, caur dialogu.
p.s. es šeit nesaskatu problēmu.
0
nez ko saka pārējie? kur ir problēma? vai visi jau meklē?
0
man liekas, ka problēma ir pašos patriotos
0
EUREKA!

(eu, re kā)

(c) Archimeeds
0
(latviski tas nozīmē, atradu!)
0
Nefolk: tu domā tos, kuri apmeklē veikalu Patriots ? Vai tos, kuri tur iepērkas ?
0
urkumugas, hehehehe
btw, kas i lobotomija?
0
Lobotomia (lobos- daiva, tomia- griezt, iegriezt).
Angliski lobotomy. Par šo lietu ir milzums informācijas internetā. Psihoķirurģijā tādu izmanto, kad smadzenēs priekšējā pieres daivā tiek izdarīts griezums, tiek atdalīta garoza šajā rajonā, resp. tiek pārtraukti "sakari". Agrāk ārstēja tādā veidā psihiski slimus cilvēkus. Tas arī ir bijis viens no soda mēriem visādiem maniakiem. Pēc šādas procedūras cilvēks līdzinās dārzenim. Nu tas tā, aptuvens princips... neesmu par šādām lietām interesējies + nav bijusi nekāda teorētiska saskarsme.
0
Sorry, neesmu pietiekami kompetents šajā jautājumā, ja kāds gribēja ko zināt sīkāk. Meklējiet netā. :-)))
0
Lobotomy ir arī diezgan feina detuha
0
Es domāju pašu veikalu, boks, esmu tur diezgan daudz labu lietu atradis, ja paskaitīt, kādas 5 apģērba vienības man no tā veiča būs...
0
...garderobē...

(vai jūs zināt, kas tas ir = garderobes blūzs?)
0
latviski sanāk "drēbju sargs", tā kā tas tev nav slaidā lokā piejāt pie kroga vārtiem
0
to Fauns: jā, es zinu, ka ir arī tāda grupa. Un vispār, daudz grupas nosauc sevi dažādos medicīniskos terminos. Piemēram, Suidakra- tā ir vispārēja ķermeņa tūska. Sirds- plaušu slimniekiem tāda komplikācija var būt.
Abscess- strutains, lokalizēts, dobumveidīgs process. Pilns ar strutām un destruktīviem audiem, resp. pilns ar pūžņiem.
Autopsia ( laikam jau grupa ir Autopsy, īsti neatminu)- skaidrs tāpat.
Un vēl virkne, ko gadījies sastapt, tik nenāk prātā pašlaik. Bet ir un daudz, :-)

to Nefolk: jā, es ar te nesen iegādāju tur jauku jūrnieku vējjaku.
0
Nu bļin bok, tu mani šokē!!! Nopietni?!!!
0
Deičs gan reiz klāstīja, ka Suidakra esot grupas līdera Arkadius Antonik vārds no otra gala. ,etāl arhīvi apgalvo to pašu.
0
metālarhīvi, tb.
0
Hm... nevar īsti tagad saprast, vai nu tu tiešām brīnies, vai nu bik ironizē. Kā ir ,ko..
0
Nu tu mani pavisam sāc biedēt
0
bļāviens... es sajaucu suidakra ar terminu anasarka. Piedošanu.
0
tb Anasarca
0
nedriikst peimirst arii pie shiem mediciniskiem terminiem grupa fimoz arii!
0
fimoze... jā, ir tāda lieta. es jau ,šķiet kaut kur biju skaidrojis.
(phimosis- no grieķ. uzpurnis)- priekšādas sašaurinājums, kas neļauj atsegt pipeles galviņu.
0
laikam diezgan nepatīkami:))
0
Kam tas nedraud, tad tas ir ebrejiem, zināmu apstākļu dēļ.
Nu ja šādu lietu ielaiž, tad risinājums tiešām ir cirkumcīzija (apgraizīšana).
Iesaku to veikt, tāpat vien profilaksei, arī no higiēnas viedokļa tas itin labs risinājums.

p.s. pats gan labāk atturēšos no šāda prieka.
0
jā, neforš nosaukums grupai. ja kāds gribēs caur gūgli atrast kādu Fimoz bildi tad uzrausies uz entām pipelēm
0
jā, nosaukums man ar nepatīk... kāpēc nevarēja nosaukties piem. hemoroīdi, vai piem. diareja (caureja)... tikpat vorši nosaukumi, bet nu tā ir viņu iekšējā darīšana. Galu galā visiem neizpatiksi un man patiesībā ir vienelga, kā šie sucas. :-)))
0
vienalga. saucas.
0
man tā liekas,ka tāda grupa Diarea jau kaut kur ir.
0
Runājot par revolūciju, vai tad Latvijā viena jau nesen nebija?
0
Man domāt, ka Fimoz grupas nosaukums ir saistīts ar viņu "ideoloģiju" - antisemītismu.
0
taksh vai amz tas revoluciajs uzskaitiit katru dienu vai ik pardienas man liekas kadaa notiek!
0
nu ja jau par šmotkām, kam cieņā Fauns, reku t-shirts > www.cafepress.com/godchecker.15174016...
0
vēl tikai lydzygas apenes trūka...
0
Sveicināti,

Otrdien, 11. oktobrī 18:30 Krāmu ielā 3, trešajā stāvā notiks
apvienības "Visu Latvijai!" sapulce jauniešiem, kurā visus
sanākušos informēsim par "Visu Latvijai!" turpmāko darbību un
plānoto partijas kongresu 3. decembrī. Aicināti visi, kas vēlētos
kļūt par topošās nacionālpatriotiskās partijas biedriem,
atbalstītājiem vai arī vienkārši interesējas par "Visu
Latvijai!" nākotnes plāniem.

Sapulcē arī izplatīsim jaunos "Visu Latvijai!" bukletus, kuros īsumā
pastāstīts par to, kas ir apvienība "Visu Latvijai!", kādas ir tās
pamatnosrtādnes u.tml. informācija. Šos bukletus jūs tālāk
varēsiet izplatīt saviem draugiem un paziņām, kuri varētu būt
ieinteresēti atbalstīt apvienību "Visu Latvijai!" tādā vai citādā
veidā.

Sīkāku informāciju var iegūt zvanot Aijai (8668500) vai Annai
(9528275).
0
droshi vien nenaak neviens...taadeelj veervee savus biedrus sheit...veel truukst tikai ziedojuma vaakshanas akcija...es varu iedomaaties naakotnes plaanus shai organizaacijai....ha,ha,ha
0
Es stipri turos, lai nesāktu braukt virsū tiem aptrakušajiem nacionālistiem arī šajā forumā, bet nu neko, pagaidīsim...
0
nacionaalisti (na- zion- alist)

fui,pee,kaka!!
0
nu,sliktie,karoche
0
urki!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
Sonnenmensch
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas