ko sauc par metaalistu???
0
bet kaa gan jaasauc mani?!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
teemas skataas tik taas kas 1.lapaa. ja ne tad cilveks kko meklee. :|
njeh nevienam neinteresee kas pirms 1. gada raxtiic kur jaunaakaa zinja ir 3.men veca.. ;(
0
Kā Tevi saukt?
Vai Spocīgais Plācenis Tev būs gana piemērots vārds?
0
kapostu & ķiploku rausis gan skan labāk.
0
pirmkart lidziiga teema jau bij!
otrkart sauksim tevi par pljanjiku!
0
( jau laiciigi atvainojos desperam par forum apiedirshanu, vinsh laikam raksta tikai pratiigas lietas muha ha haha h, bet vienk. prasiijas kaut ko padirst, un prasiijas
0
tevi vareetu saukt par lohu, kurš neko vairaak par savu sniega deeli un korn nezin:DDDDDDDDD< patiess info!! muhahahahaha cik neobjektiivi, eezelis!
;DDDDDDD
0
nu, augury, par foruma piediršanu es te atsaukšos ar analoģiju - ja slīksti jūrā, tad tev ir vienalga jau, ka tev uzgāž vēl vienu uzpirksteni ūdens.
0
eu, osvald, iedo savu email
0
vajag sarunāt par to fermu
0
augury@inibox.lv
0
to Deathperado: a nu pizdec, vai tiesham tev visu vajag pataisiit tik apokaliptisku, nekad jau tas temas nav biushas baigi sakariigas, un mes jau neesam baiga lielvalsts kas tur kaut kadu axujenos jaunumus un zinas visu liaku varetu bast, pashi sava putra varamies. veca detuha man likas pedeja normala sakariga tema, no vecakam biki. Nu un kas ar to gitaras spelshnau, piz ja tu turet rokas maki, nu tad es tev kaut ar kajam iemaciishu spelet no nulles, tagad jau par kadu simbolisku samaksu ( nu tie pashi alini kaut vai )
0
a es nesaprotu ko tev nefolk vajag nu osvalda ?
0
da neko, es domāju, ka tas ir tavs īstais vārds un bilde, sorry, ja error
0
man i skolotājs, paldies. ja vēl būtu laiks un spēks mājās pie gičas sēdēt, būtu pavisam jauki
0
un, ja veel majas un gitaara...
0
vai tieshaam taads cilveeks kas trumetaala forumaa cep teemas par Creator, Slayer, Sepulturu, Panteeru, Exoudus, Running wild, Antrax, Megadeth, Paradise lost...neko nesaku protams grupas ir labas, bet...!!!
0
bišk gramatika klibo :*
0
daa gramatikai ir varzhacis...

blinn ja mani kaads par metaalistu nosauktu... kaa es vinju sistu... smagi...
0
Blondais grēks, metaļuga Artūrs ;)
0
:)))
0
blin a es vakar sev kreklu upgardeju par rokenrola kreklu, paalii piedurknes nopleesu... zajibis iisniibaa, kaa no 80tiem...
0
nopērc baltas botas un lateksa bikses, būs forši es tev saku!!!
0
Tev jau viss ir zajebisoooo..... bet par pirdienu tālāk nevelc.... ;DD
0
jus te runajat par sho un to..., bet ko saukt par metalistu ta ari nesprotu... O_o
0
hmm vaiu nu es galigi neatceros ka Artuuram nebij kreklam piedurknes vai arii as notika peec manas aizdoshanaas prom! bus japakonsulteejas ar parejiem!
0
par tām piedukrnēm - es ar' neatceros..
0
āāā bļe es arneaceros.. katik nebūs šamais samelojies... es Peķkam prasīju viņš ar neaceroties... vainu visi tādā autā bijuši vai melo artūriņš..... ko a???
0
heei acdc heei kaifinj jeee... rokenrols
hehee, rekur visi cilveeki tie tur... nu jaa pljava rocks... ljoti iespeejam es tur tuvaakajaaa laikaa ne vienu reizi vien iegrieziishos... bez piedurkneem un ar savu manowar cd...

bet piedurknju jau nebij, es ar triicoshaam rokam kad kaa zveers nost raavu iepleesu veel, peectam gandriiz pirkstu pieshuvu laapiidams heheh..

kstate kaifinj tu biji taa kas nuu... mani ar alu apslacija beigaas ko ?!

in vispar ko aizpisaaaties mees veel tur tusiren un tusiren liidz tumsh gar aciim metaas... un tad veel bisk liidz iestajaas otraa elpa...
0
njaa.. :/

vislabaak eeest kellogus - iista viira dabaa. :|

buutu jauki..
ja atdziivotos kkada 60-80 gadu rock& roll grupa un uzblieztu vienu konci man pagalmaa..
visi urlas sev olas estu.. :)
0
izskatas ka tu jau savas esi apēdis....
0
enemy gan ir metaalists:) it iipashi vilnas zekjees dzerot teeju.

bet vispaar- nevajag cilveekus iedaliit kategorijaas. pat ne shaadaas. koncertaa visi, kam jautri, ir metaalisti.
0
nee tur ir arii maskejies sociologs-santehnikjis-tra... aina kursh raksta zinatnisko traktatu par pokimoniem...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas