Vampīrisms
+1
Eu, šajā saitā takš atrodas nedaudz gotu? Kāds no vieņiem nevarētu man ieteikt labu vampīru saitu? Ir dzirdēts, ka varot kļūt par vampīru ar atlaidi līdz ziemassvētkiem. Seko citāts no filmas "uz priešu Zuckermann":"Es ist nie zu spaat Judisch zu verden."
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ar kadu atlaidi njem tris maksa par diviem! apr brivu jau daljaa:DDD
0
Vampīru saiti??? 0_o He he, nu nez.... vampirefreaks.com ???? Tjipa kaut ko tādu gribi???
0
vaig lietot tautas gudriibu! par piemeru varu dot churajamo zalju recepti pec tautas gudribas! noliec glazi uz loga ieliec divus kastanjus divas ziles un ciekuru. tad njem trislitru burku un uz veikalu peec alus. un tad dzer! kad esi pusee tad saks iedarboties!
0
uuuu! man sāk patikt!
0
to eternal- hate: kas tev tur bungām? izskatās pēc pārkrāsotām RMIF. Tā ir ko?
0
Nu nez tas vis reklaams triks, ieteiktu jums visiem palikt par cilveekiem, buut vampiiram ir suudiigi.
0
Es ar negribu būt mošķis.
0
ptu, vampirefreaks ir absoluuts bullshits, tipa oHo g0000tiem :D
www.fvza.org
better now?
vispaar, ja kaadam shausmiigi gribas kljuut par vampiiru, ieteiktu saakt ar vienkaarshu paspeeleeshanos ar dajebkura humanoiida asiniim. jautri, ne?
0
Sākt var ar jebkurām asinīm, ne tikai cilvēka. Ja ir vēlme, viss ir iespējams, domāju, ka kādā lopkautuvē dabūt litriņu (un vairāk) asiņu ir tīrais nieks. Cilvēki, kuriem ir tā saucamā Vampīra slimība (medicīnisko nosaukumu nezināšu pateikt), tā arī rīkojas, jo viņiem asinis vajadzīgas normālai organisma funkcionēšanai.
0
hmmh... bet zini, man liekas, ka suukt pa tiesho no kjermenja, turklaat pievilciigaaka par lopa aareejo veidolu, ir patiikamaak... :)
0
es ar gribētu pamēģināt... bet es neesmu vampīrs.
0
nu, ne jau arii visi, kam patiik dzert asinis, uzreiz ir vampiiri... naaa...
0
Nu redz, bet lai to pievilcīgo ķermeni neiznāktu apvemt, jaunuzceptajiem vampīriem iesaku praktizēties un trenēties ar lopiņu asinīm. Pēc tam jau var arī kādu no cilvēku cilts..
0
no asinīm nevar apvemties.
0
jaa, no shiis puses raugoties, tev taisniiba :)
0
Ja, Viesul, kāds tad ir lielākais daudzums asiņu, ko tev gadījies iztempt vienā rāvienā? No kakla artērijas to asiņu noteikti nāk vairāk nekā no sagriezta pirksta.
0
no alkohola un cigaretēm gan var. a būtu forši ja cilvēki nedzertu un nepīpētu, bet dzertu asinis, ne?
0
Tev Lūsi kādreiz ir nākušas asinis pa degunu? Ir diezgan daudz.
0
nebūtu gan.
0
nu ko, šonakt iet visi upura meklējumos, ja? pēc tam samērīsimies :D
0
kapēc ta nebūtu?
0
Ne tuvu tik daudz cik no pārkostas artērijas, man domāt.

Un ta tu tādas nopuņķotas asintiņas rij nost? Es tak teicu, ka tu esi gatavais orks. :D
0
cilvēce pati sevi izsūktu :)
alkohols un cigaretes ir, manuprāt, mazliet lēnāka nāve (kaut gan atkarīgs no cenšanās...)
0
Nē, es nevēlos praktizēt. Bet es varētu sarakstīt teorētisku traktātu.
0
nu bet ko tad viņam citu bija darīt? :)
0
Ar mutautiņu noslaucīt. :D
0
Paklausieties, ķipari- vai jūsim nepietiktu ar garšīgajām asins desām ?
0
viņam laikam ar galdautu nepietiktu... nēzdodziņu, man liekas, šitādi radījumi līdzi nenēsā, vai ne? Pats kā mutautiņš - mazs un balts? [Nē, tas jau g0ts sanāk :D]
0
man vienmēr līdzi ir kabatlakats.
lielajam ķiparam bokam garšo asinsdesa?
0
Nu ja, un ādas jakas piedurknēs jau arī maigo deguna gļotādu traumēt nevar. :D Grūta dzīve tomēr tiem orkiem..
0
garšo
0
Oho, Viesulis sāk atklāties! Nu pastāst`, pastāst`, ko vēl tu nēsā līdzi vienmēr?
0
Ja ādas jaka ar kniedēm, tad gan var :) Pret rāvējslēdzēju saraut... Un iedomājies, ja nu vēl pret spiedpogu apsaldēt šo delikāto daļu... Kādas šausmas. Nabaga orciņi.
0
tas, ko viņš nēsā līdzi nav tas, ko tu gaidi :)
0
luusi naac ar mums uz trenninj ka mees kadam degun sadauz tad tu tik meties klaat un suuc un suuc
0
Vēl viens orks! Nī, es tādām lietām par cēlu, Artuur, es no dieviešu cilts.
0
alternatīva:
1. puņķus iešņaukt uz iekšu rīklē, nenorīt, bet iedabūt mutē uz izspļaut.
2. ar īkšķi un rādītājpirkstu saņem degunu un šņauc zemē cik spēka. mutautu skait, ka nevajag... ja ,kas pret biksēm.

0
es ko nēsāju? lielu daudzumu enerģijas, vēlmi izmest kādu asu joku un vēl visu parasto nēsājamo mantību.
0
Nu dikti urlisks tas 2. padoms, bok.
0
Cik neveikli.
0
a es vot vienmeer neesaju sviestu padusee.. .forshi knjud
0
tas jau tikai padoms! izvēle aiz jums/tevis.

pats gan aktīvi izmantoju kabatas lakatiņus.
0
tautas gudriiba maca ka lai kljutu par vampiru vaig pirms gulet ieshanas apeest gabalu jelas galjas gabala ar kuru ir berezetas kaajas un kursh ir trisdienas tureets siltaa mitraa vietaa! vis tas jadara ir pilnmeness laikaa augusta menesii lielaa sniegakupenaa!
0
a vai darbojas? esi mēģinājis?
0
es cereju ka kads nomegjinas ta pastastiis efektu!
0
to boks:"jā, Rmif, gribu tikt vaļā pēc iespējas ātrāk."
0
ta nu i na labaak kaadi 100 grami jaaiedzer
0
R. Blaumaņa novelē "Nāves ēnā" visai interesanti ir aprakstīta asiņu dzeršana, ja vispār kāds atceras to lasām gabalu :P
0
Bij, bij tkaut kas tur tamlīdzīgs, bet detaļas jau no atmiņas pagaisušas.

Bet Ac/Dc ieteiktā "tautas" pārgudrība teorētiski ir realizējama, tikai efektivitāti gan apšaubu.
0
visas tautas gudribas ir realizejamas! tur nav nekaa neiespejama! tadelj tas arii ir tautas gudribas. neba kads pienjemtu tautas gudribas ja kaads to nebutu izmegjinaajis! par sekaam, iedarbidu , efektiem un defektiem neatbildu!
0
"Nāves ēnā" dzēra zirga asinis. Tās esot saldenas, tā tur tika rakstīts.
0
..es laikam vemšu..
0
es esmu vampiirs :*****
0
tas nebiju es
0
Pag, man liekas, ka viens no vīriem, (Birkenbaums vai tik tas nebija?) deva Kārlēnam savas asinis padzerties. Varbūt kļūdos, būs jau vairāk kā 10 gadi atpakaļ, kad to noveli lasīju. Vai arī te bij runa par Urskumug dziesmu?
0
tākā es lasīju arī ļoti sen šo noveli, tad neatceros, kā asinis tika dzertas- zirga vai cilvēka.
bet ainu no filmas gan labi atceros: Birkenbaumam bija butelīte ar žļurcku (bet , iespējams, tas bija kompots vai cits zaptsūdens), un abi ar Kārlēnu pa kluso sūca no tās. Bet tad, kad Kārlēns pēkšņi atklāja, ka Birkenbaums piebeidzis butelīti viens pats, sašuta (lasi- sašļuka) ne pa jokam, Birkenbaums varonīgi ar dunci iegrieza sev delnā un deva sūkt Kārlēnam savas siltās asinis..., ko Kārlēns arī alkatīgi darīja. Jautājums- priekškam ? tik un tā viņš palika uz tā ledus gabala.
0
Ja asinis plūst pa degunu, tad nevajag tās slaucīt nost.. vajag ļaut tām tērcītēm tecēt pār lūpām un zodu, tad sanāk labs dabīgais korpspeints.
0
Man jau vislabāk patika tas variants kā par vilkaci pārvērsties. Kautkādi tur kūleņi jāmet (nu n-tie varianti, kur tik nav jālien utt.) un beigu beigās jāiebāž smilga pakaļā un jāskaita kautkādi pantiņi. Bla, ku labs...

Eu džeki, ko jūs šovakar??
Ta neko, kā parasti, spēlēsim vilkačos
0
Man tāda sajūta ka es esmu vampīrs... un ko man tagat darīt???
0
Izveido anoniimo vampiiru biedriibu, varbuut paliidzees
0
nu nezinu kā vampīrs jūtas bet zinu kā ir kad no tevis izsūc veselu o.5l asiņu...
0
ee tu ar nodevi ko ? nu kaa bij ? neaizmirsti tik lapu sodien jau atdot !!

jee 4 ls dabuuji ? sodien alus jaadzer jee !
0
bija o.k. laba sajuuta skatīties kā no tevis iztek asinis... daudz asiņu. tikai ugunsalu, neto cēsu šitu.
0
a man garsho pasha asinis !
nopietni !
0
es pats neticu, ka visas šitās dullās tēmas cepu
-7
Kas sitas par stulbumu
1.par vampiru piedzimst, vai apmainoties asinim
2.tas nau nekas ar ko lepoties
3.mazam kreslas fanem un resniem nugiem nekad nedriks klut par vampiriem
+2
esmu kaut ko palaidis garām — te iet konkurss «Kurš pamanīsies izvilkt pēc iespējas vecāku un aizmirstāku tēmu?»
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Midgard
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas