Pie dirsas..
0
Man pašreiz viss pie dirsas!!! Kā jums iet ar pofigizmu mani onkulīgie draudziņi?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Man ir aizdomas, ka tieši ar to viņiem, un līdz ar to arī Tev, var būt slikti :)
0
Par sekmēm ar pie dirsas?Tā turēt!
0
ah.... trulums turpinas...
0
kam negadās
0
kad viss pie dirsas, iemesliem kas liek tev justies tā ka viss pie dirsas jāsaka Huj-ņa. Izklausās varbūt dumji bet, mums ģeogrāfu matulām ir tāds joks.
0
viesulis - mulkis, neiet uz opus pro :F... peee !
0
Huj-ņa
0
he, viesulis:)
0
ja es grbētu izcelties un pateikt ka man pie dirsas brīžiem viegls miklums jo no pārlielās piršanas tāda nepatīkama jēla sajūta, bet visparība es esmu diezgan tīrīgs.
0
Blin, Artūr! Es jau teicu ka savu dzeršanas normu šonedēļ iztērēju.
0
vot kaa no taa aaraa tikt????
0
no kā tieši?
0
no visa...vai kaads veel veelaak sheit ir bijis?
0
laikam nē. visilgākais esmu tupējis i-netā līdz 02.10 kaut kur tā.
0
Es liekas esmu bijis kādu brīdi ilzgāk,bet varbūt arī nē.Pēc 2:00 toch esmu bijis.
0
Daaa OPUS PRO ROCKS viesul, 100 speerieni tev pa pimpi par to ka neaizgaaji!! mees taksh ar autografus dabujjaaam, par dziivi runaajaam!!!

un kaa mees piedzeeraamies... ak ak... un vakar turpinaajums jee !...
0
U are teh MAN, Artūr!!!!!!
Vai tu vēlies, lai tev uzceļ piramīdu vai arī pietiks ar obelisku Rīgas vidu?
0
Hm, man sāk likties, ka Artūrs īsti neatšķir truemetal.lv forumu no draugiem.lv "nosūtīt privātu ziņu draugam". Skumji..
0
luusi, cic !
0
Koa? Tev ir cicis?
0
kAD aRTUUR VIENREIZ PIENAAKS TAS BRĪDIS, KAD TU JEEGU PĀRDZERSI? UN KO TU VISPAAR DIRSIES, JA ŠITĀ IZRUNĀSIES VARĒSI VISU MŪŽU VIENS PATS ALU STRĒBT!!!!!
0
Jap, un Viesulim tā pati skāde. Vai šitā slimība ir lipīga?
0
kas par slimību?
0
Turklāt vel blonds tu esi.
Skat manu komentu 16:36
0
Te nav privāto mesidžu ;P
0
Un draugos ar nav tādas iespējas "nosūtīt privātu ziņu draugam". tur sūta vēstules.
Tur nevar arī ielikt smaidiņus, citēt kādu, laikam tāpēc tev tur nepatīk ;P
0
kaaa filmaaa melnbaltaa dzii--voooo--jaaaam
0
un kas tad ir? domā baigi kruti izteicies, nikuja!!!
0
vot buutu naacis ar mani arii pac tagad maurotu aizelsdamies !
0
labi, rīt iešu tev sadot ;) pa gurķi!!!
0
jaa ja es buusu speejiigs aiziet... un to mees veel redzesim kursh kuram dos ;]
0
Kas te par debilismu?
0
negribi ņemsim bariņā?? ;)
0
can`t stop rock`n roll!
0
Pofigisms, aktuaala teema manaam smadzeneem...viss poh**j, iznjemot mana suudiigaa jushanaas, un tas, ka no alus jau kunjgjis saap...bljn...:DDDDD
0
a es vot popkornu eedu, vot...
0
Grauz vesels...
0

I rule if you follow
I spit if you swallow
0
i am king Lear having love affair with myself.
0
a zombai skatos augums tāds tīri neko (ja tik bilde nav kādas draudzenes)
0
vot izvirtulis,bļa
0
skatos tu tāds puritāniskā garā audzināts..
0
Un seja tik balta uztaisiita, ka saprast nevar.. :P
0
boks,tev kas,skauž?
0
lai paliek seja, bet augums visai apetelīgs tik un tā.
0
Ha, ha.. :) jasaka: Cik labi, ka man neskauzj:P
0
Baac, es saaku muulst!!!....:)))
Un taa nava nekaada manja draudzene, tad es biju puuces gariigajaa, taadelj gluzhi es jau nava...hi hihi Un seja man balta kopsh dzimshanas, taa kaa ar kriitu apkjeepaata, taa kraasa mani dazkaart arii nokaitina, bet iisteniibaa ir ok!!!...:)))
0
taas smukaakaas taas ljaunaakaas
0
Muhaahaaahaaa, protams, ka ljaunaakaas...:DDDD
0
Tapēc jāindē vien nost.
0
hehe ar alkahola saindeeshanos hahah :D
0
Nu mani buus gruuti noindeet, kur nu veel ar alu...haa haahaaa Bet meegjinaat jau var...;)))
0
izaicinaajumu pienjemu !
0
un beidz PAT ES manlieks VAREETU ar alu noindeeties... ja ljooti gribeetu...
0
nu kas i dzersies vai nedzersies, peec 1/2 stundas pie meebelnama !
0
Mans dzer leeni, bet daudz, un visu ko, un daudz, un labi, taa ka ir labi, varbuut pat gadaas instalaacija uz poda, bet driiz viss turpinaas...hehee he
0
Tagad tapataas neviens mani nelaistu aaraa...taa kaa nekas nesanaaks...hi hi
0
kas ta tev senchi bargi ? vai viirs ? :D
0
Viirs...muhaahaaa....baac, protams senchi....muhaahaaa...:)))
0
ehh muusdienu klausiigie beerni...

a es gan viinu iedzershu vot... maajas apstaakljos, man vajaga
0
Ha...shobriid atliek teikt: "Laimiigais!", bet riit man buus labi, pariit ar, uttt...shodien ar bija...:) Un vispaar viins ir diezgan negarshiigs, iipashi sarkanais...vispaar mans nav klausiigs, tikai vsu smuki pasleepj, nu to ko nevajaga zinaat...
0
kaa var buut patieshaam labi ja tu devinjos pie kompja esi ? :D tu jau nezini kas ir labi... ;p
0
Nu, man ljoti atri tie graadi iziet, un es shodien dzeeru no riita, vakaraa bisku pataupiijos, jo maajaas jaaieet bija, unj pie kompja man ir labi, ir gan...protams nava tik jautri kaa neskaidraa paraataa...viii gribu riitdienu...^_^
0
un akal dzert, un tik dzert un akal dzert... ehh jaunatne skolaa nemaz nav jaaiet ?
0
Artuur,alko šo neņem,var ar žurku indi mēģināt.A skola...Nafig...
0
A kāds tik agri šeit ir bijis ? ;)
0
Nē,visi saprātīgi cilvēki tādā laikā guļ.
0
Nu tu pareizais! :p
0
Skolaa ir jaaiet, bet visu var dariit paraleeli...:DDDD
0
hehe viesuls ganjau kadu paraadu shucee taisija...hehehe... aiiii slinkulis
0
patiesībā Siennai dvēsele smeldz par to faktu, ka džeki novērtējuši Zombas smuidro stirnas augumu.
0
nu cik es atceros sienna pati ar nav peljama... itseviski tiiklinzekju fetishistiem :D.... mmmm !
0
he he!
0
un ac/dc ar baigi smuka, ash siekala tek...
0
klausies bljee tev dzert mazaak vaig! lai nu ko studentam teiktu bet to ka mazaak dzert vaig labaak ne!
0
bled uzrakstiju atbildi a vinja cuuka neparadijaas...

karoch isaak sakot no tevis alus, pienaakaas.
0
ok kad bushu izveseljojies!
0
kad ta tu paspej saslimt ? 6dien tiir izhiperrigs biji... ja vien tas nebij nefolks kas lai glabtos no manaam taisnaam dusmaam maskeejaaas.... KO ?
0
nu tas bij sestdien! nez mosh darba trapijas no kada savaakt virusu! nu po ir doma ka lidz piektdienai ar galiem buhsu vesels!
0
piekdienaa ir klaaat un es ejuuu uz kroguuu lai uzlabotuu savuuu omuuu jeee !

a man ir orginalais manowar disks lalaalaa lalalaa...
0
a man bija kādreiz tirgus bodē pirkta Manowar poļu pirātiskā kasetīte Fighting The World `1987.
Reizes 2 noklausījos un izdzēsu to, ierakstīdams kaut ko citu.., neatceros tik ko (10 atpakaļ). Arī kas bija taj kasetē, principā neatceros nemaz, atceros, ka nepatika. Šodien nožēloju, ka izdzēsu... būtu interesanti tagad paklausīties, kas tad tur īsti bija no tiem Manowar.
0
vai ta gruti dabuut atkal? dc++
0
nu `nedeg` taču... gan jau.
0
boks a toreiz nebija leeetaak nopirkt tukshu kaseti nekaa piraatisko Manowar?:DD
0
eh... tādi laiki bija. kasetes tika rakstītas pārrakstītas.. )
nu, ja man nepatika, tad priekškam man bija tā jātur. ņēmu un ierakstīju, to kas patika, acīmredzot. Un vispār: šo jautājumu varēji man uzdot 95. vai 96. gadā :-))
0
95. un 96. gadā es gāju otrajā vai trešajā klasē. Diez vai tad zināju, kas ir Manowar. Tik 8. klasītē uzzināju, kas ir Metallica.
0
Gadu ātrāk par mani,bļa.
0
Un vēl klausījos visādus Korn, LP, Rammstein, Guano Apes.. uj kādi laiki tie bija[un labi, ka tie laiki pagāja].
0
mūžīgais naid - ej ka nu izkārnīties
0
esi mieriigs !
nopeerc divlitriigo alinju , un uzliec savu labaako
muzonu !

un viss buus OK !

BET KAPEEC ES STRESOJU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ES NEZINU !!!!!!!!!!!!!!!!!
0
F**K riit akal uz skolu.....ZB man vinja jau...
0
Interesanti, pie dirsas noziimee dziives apnikumu vai to, ka nekas neuztrauc?
0
Atkal jau jārunā par to, ka tautas kuņģa ceļi ir neizdibināmi. (ārprāts, kā man patīk šis teikums, es laikam to atkārtošu līdz apnikumam un tikai tad pārstāšu;))
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
neverforgotten
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas