TABESTIC ENTERON LIVE UN Exklu
0
nu pohuj, karoč ir tā, visi, kas kāro dabūt video TABESTIC ENTERON live Depo 19. oktobrī (trešdiena), lien iekšā DC, niks - Enslaveddd, hubi - uo, hacker, spils. Esmu onlainā katru dienu no apmēram 9:00am līdz pat 11:59pm. Man ātrs nets. Video ir vidējā kvalitātē, bet visas fīčas var saprast un ir tā vērts. Enjoy and feel the Fukk!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ā .. un vēl akcija pastāv tikai nedēļu, jo man drīz atkal atrubīs netu par sliktu uzvedību.
0
bļeģ, kurā vietā??
0
nu gan iebāzis..
0
a tu kas viņiem kāds distributors vai promoters, ka te plāties ar video. par autortiesību pārkāpumu un neievērošanu tev var sūdi iznākt.
0
ja ja ja - vienu piemeeru, kam LV metalsceenaa sanaakusi suudi par autortiesiibaam. hahahahaa
0
Man...
0
boks, pirmkārt tu to nemaz nepierādīsi, otrkārt, tas video iekļaujas ""home-made"" grupā un tādus nu noteikti drīkst izplatīt. 3. kārt Tabestiķi ir paši noteikti ieinteresēti, lai viņus pēc iespējas tālāk pazītu.
0
UN MAZA PIEBILDE - Esmu pasīvs(ar firewallu), ja gribat kaut ko no manis novilkt, jums jānoņem FIREWALLS!!
0
aha,man ko darīt nav,bez firewall sēdēt...
0
Bļe, dirsējs atradies! Kur tas laiks?! :D
0
Paklīda runas ka Tabestiķi izlēmuši pašķirties - taisnība? Kurš zina kaut ko precīzāku?
0
Varu citēt Faunu no Blomes laikiem:`Mūsdienās stilīgi ir teikt:"Projekts ir iesaldēts."` vai kaut kā tā viņš teica.
0
Ā. Tur laikam bobijs kaut ko raksta. Citādi nesapratu mazā2 uzbraucienu. Čau bobij. Bai bobij
0
Man domāt, ka šis uzbrauca savam alter ego.
0
Labi, ka vienīgais, kas mums ar tevi ir kopīgs, kropli, ir tas divnieciņš nika beigās =)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Liega
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas