Obscene Extreme 2006
0
www.obscene.cz/ENG/index_e.html...

Jau pirmās grupas, kas zināmas:

Cripple Bastards
Dead Infection
Sinister
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Awesome, Fauns tu tachu pardomasi atkal..
lol
0
Visādus sūdus gadās piedzīvot, a ko padarīs. Nav jau mirstamā kaite.
0
a, es peiļauju ka nezināsu kādus 90 procentus no vis klasta tomer, 1 kada tad ir programma ( 2 ja kas daudz maz sakariigs, varbut to var novadiit organizetaak, a
0
organizēts 3 cilvēku brauciens?
0
Saraksts lēnam pildās, Čurbiks neslinko.

DISMEMBER
FLESHLESS
BOLESNO GRINJE
F.U.B.A.R.
MAGGOTS
INSIDIOUS DECREPANCY
PUTREFIED
0
CAAK APBbIEH CMYKAAK bI3CKATbITbIEC... 13.-15. 07., CAKbI? XMMM...
0
Ak manu mīļo stundiņ!!!!! Sarakstam ir pievienoti GUT, kuri februārī izdod jaunu albumu!!! Ak manu manu manu.... pie Jēzus padusēm!!! psc... GUT!!! Un te viss saraksta turpinājums...

GUT
DISGORGE (US)
INTERNAL SUFFERING
INCINERATE
MASSGRAV
SPLITTER
EMETH
FROMTHEASHES
SICKBAG
WARGORE
MUMAKIL
D.H.I.B.A.C.
0
nahuj to Dismember par hedlaineriem, ja ir GUT!!!
0
nu tape ka vini ir labaka grupa pasaule. vai tad tu to nezni, rubi vispār kaut ko. ...P.S. mani interesē kur tu to šrederu izravi no bildes CORPS. NU nah tu liec svešu bildi ko.
0
eu un ka vispar bij, taka patalu cehija, vel jo vairak spiesties ar 3 gejiem vina mashina, tadu gabalu, ir vispar kaut kada PIEREDZE, es prasu vai tu esi to darījis sežot ? necro keeep suporting 666, yeeeeee, ka tur ar cenu un es saku via ir braukts iepriekš.
0
Dismembers, cita starpā saukts par Zaķi, starp citu, bija tāds džekīčans no Veldzes/Kvadrāta laikiem - pēcākā Vecrīgas neformālo heroīnistu "krusttēva" Šņabja kreisā roka - bet tad kaut kur pēkšņi nozuda. Tur vispār bija tāda zelta trijotne - Šņabis, Dismembers un Pāvels. Pēdējais nelegāli aizbrauca uz Angliju un apprecēja skaistu spānieti, kuras vecākiem piederēja kaut kāda tur vīna industrija. Šņabis sāka durties, pie viena nobendēja arī Moral Free vokālistu un beigās pazuda - tipa slapstās, durās, kruķījās vēl aizvien. Zaķis (pašam sev par laimi) pazuda jau pirms tam. Kur? Kāds nezin? Man teica, ka laukos dzīvojot, laikam būs jātic
0
vai visi zin ka tu esi tolkinists ? es doamju ka ne visi. pasaki to velreiz, un shoreiz, nepurpini zem deguna.
0
Par aptrakušu tolkīnistu mani reiz nodēvēja WrongTale - būtu tas viņa visai perspektīvais progresīvo recenziju/interviju projekts onlainā, varētu linku iespamot, bet lieta tāda, ka tādi leibli kā "tolkīnists", "nīčeānists" vai "kastaņedists" maz ko kādam paskaidros, kamēr tas kāds nebūs "staigājis manās kurpēs", kā Depešmoud dzied
0
Ziniet, tas offtopiks šķiet ir neiegrožojams. Offtopiks kā pašmērķīga un pašpietiekama substance, re, es runāju par šo: panaceja.aeons.lv/ tur maz kas vairs palicis. Rakstīts, ka "migrē"
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas