Marilyn Manson
0
Jūsu domas par šo tēlu...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nav viņs tā cienīgs,lai par viņu izteiktos.
0
Jā gan. Bet tāpat jau šite sarakstīs visādus slima suņa murgus :) hehehe!
0
Mjā,modera te tiešam pietrūkst.
0
lai jau paliek, kā ir. lai cilvēkiem ir vārda brīvība.
0
ha ha..pedjiks
0
ehh nu bij riktiigs true, tagad ir padevies komerzialismaa... aiz beedaam jaaklausaas kojan
0
a kas tā? jūs runājat par to blondo 50o gadu aktrisi? nu tiem laikiem smuka skaitījās
0
Taa jau ir Merilina Monro, vinju pat nevar saliidzinaat ar Merlinu Mensonu...MM suukaaa, tikai tagad jaazina kursh/kura!!!
0
nu pirmie darbi nebija slikti , bet nu kad tas bija, a tagad tas ir vienkaarssi vaajpraats, peh fuu kaka.
0
go go go to alternative.lv
0
kam tu ro saki
0
vinu brīdi klausījos... bet tas tā krietni pasenāk.. vispār nav ne vainas... kautkad nākāmāgada sākumā šamam būs albūms....
0
...
0
apaac tik tiesham taa seerga arii sheit ir !
0
Epidēmija, Artūr, epidēmija, sērga ir maigi teikts.
0
Sanaak apmeeram taa:

Komercija, tas ir slikti.
Viss, kas patiik lielaakaam cilveeku masaam ir slikti.
Viss, ko klausaas tiinji ir slikti.
Viss, kas nav slavens nav komercija, taapeec tas vareetu buut labi.

...
0
ta kursh pedinjsh atkal izraka shito pedinju sheit?
0
Sākās atkal, Mensons tāds un šitāds!!! Un bezmazvai atkal jāsāk drukāt garu garie texti par viņu kā vienreizēju māxlinieku un viņa kolosālo mūziku. da pašļi jūs, netraisos to darīt, tāpat nesaprast jums.... Bļin, ko komercuha? Vot labāk būtu pamācījušies, kā uz skatuves jāuzstājas, dziesmu kompozīciju uzbūvi, skatuves tēluun attiexmi no šādiem māksliniekiem, nevis apdirsuši!!! Viņš ir rokmūziķis un nedomāju, ka jums vispār būtu viņš jāapspriež viņš metāla forumā, jopcik... Mensons ir profesionāls mūziķis, viņa mūzika ir vienreizēja... Un viņš arī ir sapratis (kas būtu jāņem vērā dažām labām grupām, manuprāt), ka vairāk mūzikā daudz nav palicis ko teikt un pievērsies citām lietām (kino., producēšana u.c.), jo nav jēgas izdot sliktus un garlaicīgus albumus. Tas jaunais visticamāk būs arī pēdējais viņa albums, vismaz nebūs ideju izrtrūkumā sacepti sūdīgi diski no viņa!!! Visu cieņu viņam no mana puses!!!!
0
visā vismumā tām grupām kurām albūmi stāv veikala plauktā jau ir komercīja.. visi kuri ko nopelna ir komercīja... takā šis jēdziens vairs neder par ataisnojumu...........
0
Ok, apzelēto komercijas tēmu pat neaiztikšu, tā komercijas pieminēšana vietā un nevietā jau ir paspējusi pamatīgi piegriezties un, manuprāt, ne jau tur tā problēma.
Piekrītu, Balrogh, apspriežamais personāžs savā nišā tik tiešām ir profesionālis un to, kā veidot skatuves tēlu un piesaistīt sev uzmanību, ir izkodis lieliski. Par to, vai pati mūzika ir tik lieliska un vienreizēja, gan varētu pastrīdēties.
Lai nu kā, pats norādīji - diez vai viņš vispār būtu jāapspriež metāla forumā. Tāpat kā r.a.p. vai jebkurš cits rok/pop/utt. mūziķis, kas arīdzan bez šaubām ir gana profesionāls savā lauciņā. Šim forumam tomēr sava specifika, jebšu es kļūdos?

0
Šim forumam nedaudz pietrūkst specifikas, jo parasti viss cits, kas nav heavy/death/black/thrash u.tjp. tiek beigās nolikts, tā kā neredzu te jēgu appriest šādus māksliniekus šeit! Nav jēgas šeit apspriest, piem., Front 242 daiļradi šeit!!!
Ok, par Mensona mūziku es pārspīlēju, vienkārši esmu daudz guvis no viņa mūzikas:)
0
Zipaks pareizi pieziimeja... Jeedzins komercija nevar buut par attaisnojumu, lai kaadu grupu apdirstu.
Un vai vispaar ir kaada grupa jaapdirsh? Ja nevar pateikt kautko sakariigu un pamatotu, tad labaak pakluseet.
0
Jēēē, beidzot!!!
0
Eu eu eu, kas tas nu tagad būs? Kā tad tā - bez diršanās??? Eh...kuda mir katjitsa....
0
Nu priccom te komercija, protams ka arii komerceetas grupas var buut labas, vienkaarssi Mensona peedeejie darbi nekam nav deriigi (personiigi mans viedoklis)
0
iteresanti, ja MM atbrauktu uz Rīgu, cik tad lielie trve metaleri ietu uz to ? es domāju, ka liela daļa aizietu gan.
Nu, ja biļete maksātu 3-5 lati, tad domāju, ka varbūt es ar aizietu. Vairāk gan nemaksātu :-]
0
nu es jau nu nebutu to vidu kas apmekletu sho konci! luk te gan pie shi koncha es uzrakstitu ka labaak to naudu nodzertu!
0
man varētu būt tāpat kā Bokam. Es jau toreiz uz Clawfinger arī biju sataisījies iet, bet tomēr laikam naudu žēl palika... (skrien slēpties)
0
starpcitu, es ar biju sataisījies iet uz Clawfinger. Bet cena bija vairāk kā 3 līdz 5 lati :D
0
nu Clawfinger ir daudz labaaka par MMensonu, uz Clawfinger vareetu aiziet , bet uz mensonu neietu.
0
Es domaaju ka dzert var katru dienu, bet MM vai Clawfinger katru dienu (gadu) vis nebrauc uz Latviju. Tā ka ja arī atbrauktu MM tad es nepažēlotu naudiņu. Ja nu tāpēc es palieku mazāk trve tad............ Tāpēc nejūtos es nomākts!
0
Uz Clawfinger labprāt aizietu,bet MM nesaaista galīgi.Nu nepatīk man tāds stils.
0
nu manis peec var nebraukt tas MM katru dienu ta pat neietu!
0
Mensons nebraux uz Latviju.. Bet es biju viņa koncertā Vācijā un biju uz pakaļas.. TĀĀĀĀĀDDDAAA kvalitāte, TāāāāāāDDDDDSSSSS šOVS un perfekts setlists!!!
0
what ever man tas mensons neintresee!un ar to es domaju shi diskusija ir jasleedz jo cik bezjedzigi vinja sakas tik bezjedziigi vinja arii beigsies! ja arii turpinasies talaak tad ta buus bezjega vnk!
0
Es jau 1x paceelu sso teemu, SAAKUMS-pilns ar kkipaa TRUMETALURLAAM, peec tam 1 normaals ccaliits izsakaas (laikam jau cienaa starp SIEM) un tad nu visi pierimstas un saakas, kas liidziigs diskusijai, MANSON ir paari visiem un taa buus vienmeer

p.s. vai jums neliekads ka tas DuSeLoV baigi liidziigs MM, tas gadiijumaa nav tas ccalis kas ir vissliidziigaakais MM no LV, laikma cik atminos RUS bija.
0
*uzliek ziimogu teemai*
0
mensons nav iists vinjsh ir no plastmasas
kaa draazamaa lelle :)
0
Kā jau mēs visi...
0
mensons rada radoshu atmosfeerau-bet man nepatiik tikuntaa
0
ibio Svilpe ar te iemaldijies!
0
mensons tas nav nopietni !
vinjsh man tikai izraisa debiilu smieklu leekmi
0
pa to kexu var totaali iereekt:DDDDD
0
Ar draugiem bijām uz leišiem aizšāvuši uz viņa koncertu, - tas bija viens kārtīgs kickass!!! Jeeeea!

0
Jaa redzams ka sseit maz ko saprot-, kaut ko, kaut kur, pa roku galam sagraapstiijussi un DIRSS, reaali tie kas ir dzillaak iedzillinaajussies, ir arii ko pateikt, paareejie - LOX par kuru aprobezzotiibu var pareekt...
0
kapēc uzreiz lohi!!! tās tik viņu domas...
0
DuSeloV, cmuka biude! ;)**
0
Да да да,
именно я и есть
тот самый
знаменитый
Рижский Мэнсон,
воплощение,
уродства,
непристойност...
ненавистии
злобы =)
0
ohoho..hey look at me, look at me!!:))
0
čalim jau galvā sakāpis...
0
ak šī krievu mentalitāte - ja kāds ar tevi nepiekrīt, tad uzreiz ir aprobežotais Lohs...
0
Nekas man nav sakaapis - uzrakstu kaa ir.
Vienkaarssi man riebjas ka runaa lietas kas man ir svariigas, ne kaa Jums jeb kad buus...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas