Stilu kari?
0
www.apollo.lv/portal/life/1804/ar...
vai tieshaam tas veel aktuaali? baa..
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nē, tas vairs nav aktuāli un tas raksts jau ir pāris gadus vecs.
0
Ja kas, tad man nav nekas pret reperiem, ja viņi man neuzmācās ar savām izvirtībām. Viņiem ir savi klubi, savi portāli, lai viņi tur dara, ko grib, lai tikai man nav jāredz, kā divi reperi uz ielas skūpstās.
0
shita jau ir veca informacija!
0
tieshaam gandriiz gadu veca infa
0
atvainojos... :D
0
man uz paarejiem ir polniigi vienalga , kamer tas
kaut kaa neskar mani !
0
Personīgi man neskar vai cilvēks klausās repu, metālu vai kaut ko citu. Viss ir tikai no cilvēka atkarīgs. Viņa muzikālā izvēle nevar būt priekšrocība, ja viņš ir maita...
0
bet vienalga ar matainajiem cuukaam ir daudz jautraak sadzert nekaa ar kaukaadiem parastajiem mirstiigajiem un pasarg dievs veel urliem vai reperiem vai HVZ ko
0
Ne vienmēr.
0
cūka ir cūka, un nav nozīmes vai tā ir matainā, vai nē.
0
kaarteejaa naidu kurinaassana . Nu suuds tas vis.
0
Jā, DiMeВeRg, viens cilvēks man arī teica, ka "matainie ir mieramikas."
0
pizdec es jums saku ai, bla kas tie pa matainajiem bez matiem, lohi kaut kaadi, jaiet sist tos reperus, un tad piedzerties normali centra, davai vacamies, eu un panem vsii liidzi sapikus un bitvas ja, aiziet davai kacha kacha. Un vsiu pirmo vajadzetu Bātori panemt prieksha ta lai juut.
0
atkal apņirdzos!!!! :DDDD Atļaušos citēt: "50 cents, «DMX», Eminems, Lil’jom, savus nozīmīgākos hiphopa mūzikas elkus uzskaita reperi. Mūziķis Ozols gan nerullējot, tā esot masu produkcija..!" AHAHAHAHA ok, nav vērts šo tēmu turpināt.
0
tā jau ir... kā cilvēks sāk matus atlaist, uzreiz kļūst par normālu cilvēku... peģiki
0
P-Malējam- kad matus atlaidīsi ?

p.s. forša bilde.
0
Jūs ko, reperi normāli cilvēki, dažiem pat mati ir, normālas bikses, es arī tādas gribētu.
0
reperiem un metālistiem ir jāvienojas kopīgā cīņā pret urlām
0
A ko, urlas normāli cilvēki, sportiski, romantiski, prot apmierināt sievieti.
0
tad jau nav vairs pret ko cīnīties
0
Var cīnīties pret tiem, kas klausās citu metal stilu, nekā tu klausies.
0
eemm.. atvainojos. bet es nebiju domaajusi kaa naida kurinaashanu.. nemaz ar ne!
es gan neatbildu par pievienotajiem komentaariem.
augury - kaa tas bij jaasaprot?
0
Taa informaacija no apollo.lv ir galiigii garaam un nepareiza, itsevishkji tas ko tas siikais cirvis rapaks tur sastaastiijis!!!
0
to Maigajam: jau rīt pat sākšu revolucionāru cīņu pret metālistiem, kas klausās citu metālu.
0
maigonis nav saspiedies?
0
ko Tu savu draugu aizvaino?
0
bet alkohols vieno tautu
0
cik esmu noveerojis, tad reperiem metaalisti nepatiik daudz vairaak, nekaa metaalistiem reperi
0
Ja runa ir par sīkajiem tīņiem, tad jā. Bet mēs jau tādi neesam.
0
jā mēs visi tie "lielie"
0
pizdec vakar staveju centra un gaidiiju kadas stundas divas, nu ka tad ir ejam tos reperus sist vai ne, eu
0
nu ja apkaart vieni idioti vai tad passam ar par taadu jaapaliek, Arto jau vis saakas viens izdomaa lekt bedree, paareejie kaa aunu bars skrien pakall
0
šitas ir ļoti trāpīgs
NjuRRa:
Viņa muzikālā izvēle nevar būt priekšrocība, ja viņš ir maita...
0
The Gods made hevy metal end its' never gondda dieeeee!
0
Da visi saldie gandriz vienādi-Pa dienu cītīgi mācās,pēc tam vakarā dračī un iet gulet 21.00
0
Augury, es riit buushu, panjemshu arii savu kaujas aavu [bla]. Iesim izdailjot paaris fizionomijas.. Ta pie centra 11:00? :D:D:D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas