Dani Filth
0
Kapeec tik daudziem nepatiik cradle of filth
un Dani ?
Un saka ka tas nav bleks !
Pareizi COF NAV ISTS NEMAZ BLEKS !
COF vareetu es nosaukt par
gothic black metal
nu labi tas nav kaa pienjemsim
Graveworm vai Vampiria ,
bet nu tomeer nedaudz ir :)
es neizprotu to naidu kas daziem ir uz Dani.
nevareetu teikt ka es esmu "diehard" cradle of filth
fans . Tomeer es vinjus cienu , vizmaz tapeec ka
tieshi ar COF es saaku :)
es ceru ka saprataat ko es te samurgoju.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ar kuru albuumu saaki?:D
0
Tas ir tāpēc, ka viņu smukie un stilīgie videoklipi liek mums domāt, ka tā ir popmūzika. Vot ja būtu ne tik stilīgi klipi, tad mēs vēl padomātu.
0
Runa nav par stilīgumu klipos. Man piemēram nepatīk ""putra"", kas viņiem ir dažos gabalos, kas daudziem ir pazīstama ar jēdzienu "true blekk"
0
Man patika 1996 gadā - ...Principle of Evil Made a Flesh...
Jā, toreiz tas bija kaut kas...a kas notika pēc tam? Un kas ir tagad??? Mūzika pokemoniem....
0
Nu jā, laikam jau tā ir zināma komercijas piegarša, bet varbūt visiem tikai skauž, ka viņiem tā veicās? (jo ir talants)
0
man vinjsh vnk nepatiik.
0
sākumā tie jaunie jāpaklausās kamēr apnīk un tad to 1996.gada - tas točn labs
0
jā tie pirmie principles of.. ,dark fearys.. un dusk and her embrace tie ir labi, man vēl patika tas nākamis Cruelty..., bet tālāk..
P.S.principles of evil made flesh vaai tad nav 1994??
0
Ir oki! Vieni no pirmajiem ar ko sāku... iskaidrojums kapēc daudzi viņus nīst ir tapēc ka viņus klausas tā sauktie "pokemoni"... bet tā mūzika jau laba!!!
p.s.
1991-1993 Death metal
1994-1996 Symphonic Black metal
1997- Extreme Gothic metal
0
paklausieties to demo kaseti, neatceros nosaukumu, bet dc var atrast, kavalitaate atbaidosha, laikam garaazaa ar divkaseshu magi rakstiits:DD
ja buutu normaals ieraksts, tad buutu priimaa muzons!!
kaut kas saistiibaa ar dark erotica bija, bet preciizi neatceros, mosh kluudos!!
0
Esmu dzirdējis simtiem visādu kolumbiešu-portugāļu un visādu citādu eksotiska bleka vienību, bet no Cradles, atzīšos, viss, kas man zināms, ir viens vienīgs gabals, kuram redzēju video pie kāda paziņas... Re, ko nozīmē dzīvot bez kabeļtelevīzijas.
Bet tas video man patika - tāds jestrs black'n'roll...
0
pričom tur kabeļtelevīzija.. man tāda savu mūžu nav bijusi..... vajag raktirs pa netu un visss....
p.s.
man ir viņu visi oficiālie videoklipi :]
0
p.s.s.
un viens koncerts....
0
Ja jau runājam par komerciju..
Jā, jauanis albums ir mierīgāks un, ēm, skaistāks, bet tā vnk ir izaugsme- nevar taču visu mūžu spēlēt kko MayheM un Darkthrone garā, lai to darītu, IMHO, jābūt tādam nedaudz aptaurētam.
CoF vnk attīstās, tas pats taču notiek ar daudzām grupām. Varbūt pēc viena vai diviem Skyforger albumiem jūs sāksiet teikt, ka arī viņi ir pārdevušies? bet varbūt viņi jau tagad domā tikai par to, kā izspiest vairāk naudas no pokemōniņiem?
0
labi labi .
bet es nesaprotu kapeec daziem ir taads naids
un Dani ?
0
viņiem skauž.... :DD
0
Pretjautājums - iva - kāpēc tev tā patīk Dani?
0
ne jau taa ka man vinjsh BAIGI patiktu ,
vienkaarshi es vinju cienu jo tieshi ar COF es saaku!
0
"Extreme Gothic metal" haha, ble toch hahah, goots ar melliem drediem hahah?! un aadas jakaa ar lielu X uz muguras haha, un ar mellu snowbordu, nu un ar tipo zaabakiem bet taadaam stiliigajaam shnoreem kaa friikiem boteem ira, n nu... nu juus jau zin! haha... blee toch jajiet vakardienas shnabis dabeigt haha extreeme gothic metal hahah

abet denijs haha, tak paskataties uz vinju un iss skaidrs. kverplis transvestiits, peec smukuma kaa kojan solists hahah
0
me
0
nu jā atliek piebilst Denuj ir mans dievs un griest savas vēnas, he he bļe nah mums jāapspriež viņa elišķīgie kviecieni no poda apkša, ja dzīvē pastāv feins brutāls deat un grind, kā ari`gore , kas var veldzēt sirdi atšķirībā, no CoF 659 pielūksmes, ko bļe - mazās moška kādi iebildumi ??
0
phe
0
nu es pagaidam domaju ar ko es varētu izcelties šajā tēma, bet pagaidām nekas nenāk pratā.

vakar, plkst. 23:35 "ja dzīvē pastāv feins brutāls deat" o ja, man radas ideja par ļoti tuk tuk dziesmu par brutālu dietu, un ta beigas ka tiem krievu jūrniekiem, eda viens otru tikai tadēļ ka slikti baroja. aBoRtA_ "tev žetoons"
0
a man po, man COF patiik
0
Phe. Normāls džeks, labs vokālists, interesanta mūzika COF, pēdējais disks ļoti labs, neredzu te nekā nesaprotama.. Kam patīk klausās, kam nepatīk - neklausās. Par pašu Daniju... Nu nezinu, normāls frontmens, kas daudz strādā...
0
Artuur pričom tu tur kautkādus skeiterus bļe jauc iekšā... ja nezini nedirs savus kārtējos vēmekļus....
0
Danijs, ja? Es reegaaju to DVD kas vinjiem ir.
Tagad taas vinju dreebes ir drusku seksiigaakas. :(
0
bet vispaar jau man patika Bitter Suites to Succubi un TPOEMF
0
nu ir cradle of filth metaalisteem boybends:)

a kas par to?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
neverforgotten
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas