Idiotisms
0
www.rathergood.com/val_halal/...
mjā, ja ir īstās promiles, var ierēkt.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Pilnigais idiotisms.
0
nezinu kaa no veidotaaju viedoklja, bet tas nu galiigi nav prikols.. vienkaarshi meesls!
0
a man kaajai muskulis raustaas... taapat vien, pats no sevis... raustaas...
0
tas no dzeršanas
0
kam tur kas raustaas?
0
kurai kaajai tev muskulis raustaas? mosh videejai? :)
0
kreisaa ciska... da huj zin no kaa, nervi iet chupaaa :[... zvaniet 9003341, ziedojiet 10ls operaacijai...
0
:D uztaisi jaunu teemu :D
0
Es bez promilēm norēcos. Izcils sviests! Tur tač' ir darbojušies kadri no b3ta.com!
0
eee... es nezinu, tieshaam nezinu, kaadaa praataa jaabuut lai par ko TAADu iereektu!
0
b3ta.com pārsvarā ir ok, nu, bet šitais, mjā...
0
raimis, vakar, plkst. 11:46:
"kurai kaajai tev muskulis raustaas? mosh videejai? :)"

Tas nav nekāds muskulis.
0
labi ka vismaz krapis nerauj kājā...
0
nu bāc!!! idiotisms ir tas, ka izvedot ārā suni padirsināt, pašam dibens salst, jo biksēs ir caurums. kurš/kura piesakās salāpīt? man tās bikses dikti patīk...
0
Apprecies.
0
Kas tu stulba esi?!!!

psc, ka vajadzēja kādam skuķim šito paprasīt.. paldies, lūdzu esiet saprotoši!!!
0
Un kas attiecās uz to krievu ģitāristu! NEKAS NAV AIZMIRSTS, TU RESNAIS TIZLENI!!! Pienāks diena, kad tu dabūsi bietē. Un smagi dabūsi... ui ku smagi tu dabūsi tai bietē... nu tas ir pilnīgs čau, kā tu dabūsi..
0
biš ir abidna šito lasīt, ne?
0
A tu baigi gudrais jūties?
Agresīvais jāklis. (Vēl pasaki, ka tas nav glaimojošs apzimējums.)
0
Es izmēģināju dažādas intonācijas un uzsvarus. Un zini.. tiešām, daži varianti izklausījās diezgan cildinoši.
0
Fauns tu savā bildē nepēckā neizskaties!!!
0
kādā bildē, tu glumekli!!!!
0
tajā kuras tev nav tavā anālajā profilā!!! vai ta tik grūti sajēgt? tapēc jau saku, ka izskaties ne pēc kā, jo nav jau pēc kā izskatīties ;p
0
a kā tu zini, tieši kura bilde tur nav?
0
Viesul, apprecies, nebūs tāda spriedze tavos tekstos. Ja ar sievu paveiksies, vispār tekstu nebūs.
0
neesmu domājis tik drīz kādu pie altāra vest ;)
kā to saprast ka nebūs tekstu? domā viņa man neļaus truemetālā komentārus rakstīt?
0
dāāā.. viņa tak domā. ai nu es vairs nevaru izturēt šito perverso gaisotni. Tas nu beidzot ir par daudz!
0
??? kas es tik stulbs esmu ka neko nesaprotu, kas te par perversu gaisotni. beidziet par mani ņirgāties!!!
0
Kas i`, Fauns, vecs kļūsti?

Da nē, Viesul, būs, kas stresu noņem, vairs nevajadzēs seksuālo enerģiju transformēt verbālā agresijā.
0
Viesulis, šodien, plkst. 22:29: "beidziet par mani ņirgāties!!!"

A bet kāds perverss prieks no tā!...
0
āāāāā!!!! tu mani netracini, es zinu kur tu dzīvo!!! saprati?
0
Viesulis, šodien, plkst. 22:33: "es zinu kur tu dzīvo!!!"

Ja? Un tas tev šķiet uzbudinoši? Tķipa- privātdetektīva kabatas biljards izsekošanas gaitā, kaut kas tāds?
0
tas gan bija vienkārši uzbrauciens, fui!!!
0
Kuš, kuš, balodīt, tas nebija uzbrauciens, tas bija uzkāpiens.

P.S. Pieņemu, ka tev patīk, ja uzkāpj..?
0
ēēē'.. nu bāc gribējās tev pretī tādu rupjību uzrakstīt, bet tu man ielēji to saldo paralizējošo indi tieši ausī. grrrr!
0
nu idiotisms! atliek tik kādam sievišķi ko izmest tādu ģeķīgu...un viss
0
Tu tak man tagad nepārmet manipulatorismu, ko? ;)
0
nē. tikai pārmetu tevi... ;)
0
...pār gultas malu?
0
neuzminēji.
0
Idiotisms.
0
uz muguras ;) nemaz tik idiotiski nav. beidzot tevi ar patracināju :)
0
Neskrien notikumiem par priekšu. Lai pārmestu uz muguras, pirms tam vēl jādabūn uz vēdera. Tā ja.
0
nikuja. tev atmiņa klibo? Lūsis, šodien, plkst. 22:42 ....tas bija uzkāpiens. =D mmm :)
0
ņerr, ņerr. Sasodīts. Es jūtos piesmieta.
0
nu ja :) bet tikai pati to nesaproti... bet vai tad bija slikti? bija taču labi.
0
Nu, viss beidzās tā īsti vēl nesācies, tāda nepiepildījuma sajūta palika, nu tā kaut kā..
0
tā jau ir ar to piesmiešanu- kāpjot virsū piesmēji pati sevi ;)
Zini ko es atcerējos?- Nāvi izvarotājiem!!!! džžžžž', džžžž džžžz''dž 'džžžž'' ūūūūūūū''uūūū''u... tie kas tagad neārdīsies visi laiza pežu!!! ;)
0
davai! Es neārdos! Kur ir peža?
0
viens džeks man stāstīja par to, kā ir lidināties klitoru mākoņos. mjā, jāsaved viņš kopā ar Faunu;)
0
viena meitene man stāstija cik labi ir ja palaiza G punktu...
0
Vai nu tā meitene nezina, kur atrodas G- punkts, vai arī viņa nekad nav redzējusi, cik gara (īsa) ir džeka mēle.
0
zinātnieki vēljoprojām nevar vienoies kur tas gpunkts atrodas, bet...real woman knows a real man :)
0
Jā, jā, zinātnieki arī saka, ka tas esot izdomājums, tāpat kā menstruālās spazmas. Zinātnieki ir sausiņi..
0
Ierunājās baigā, mitrā....
0
Viesuli, vai viņa to tev teica pēc tam, kad tu to biji veicis;)
0
varbūt...
0
hihi
0
tad jau viņa meloja tev, ai, nabaga tu..
0
kā tu zini? domā es neatšķiru g punktu no klitora?
0
Tu maz zini, kas tas tāds vispār ir?? Es, piemēram nezinu...

P.S. kutting off your clitoris to: Cock And Ball Torture - "G-Spot Gigolo"
0
Tur arī rodās visi šitie:

Varenais Fauns: "Sēdi un skaties nīkuli!"
Džeks ar smuko ģīmīti: "piiiiizģec...."
Tā tur: "Opā!"
Joprojām lieliskais Fauns: "Un tagad atkārto to vēlreiz, tikai šoreiz skaties kamerā un izliecies, ka tev tas patīk"
0
Eu, un lūdzu bez šitiem copy/paste ar kautkādam anatomiskajām muļķībām, ok?
0
pamatenē vienam džekam(tikai ne man) darbmācības učuks teica- tu nezini kas ir caurums, tev būs problējas ar sievietēm. Tu vismaz dipucīti no pežiņas atšķir?
0
Tā bija tava atbilde?
0
Fauns =>ko tu par to bildi uztraucies? tikai redzēju ka tavā profilā nav bildes un viss.

kapēc meitenes nerīko diskusijas par vīriešu anatomiju? :(
0
Es vairāk uztraucos par šito "domā es neatšķiru g punktu no klitora?"

Tas būtu tāpat kā: "Domā es neatšķiru nieri no sēklinieka?"
0
D:D:::::D::D::DD:D:DD

i
0
ir vai nav nejk
0
nekro ir vai nav ir??? ir?
0
kur pazuud visi mani p./
0
neposer, paņem sevi rokās...
0
weekends beidzies, nu var parakstiit hhehe

viesul man vienreiz krampis paliela ezera viduu kaaju sarava, sajuutas super :D hehe

aa btw, rezervee sev 16-17 datumus, un vecenei ar piesak lai neko nesaplaano ;p
0
rok'as pa'nemt nevar, sals plaukstu kramp'i sar'avis

paldies visiem murj'a'niem, var pat teikt: knipska ir ie'nemta!!!
0
cibinsh ROX!
0
gandriz ka komando-rokijs
0
valhalla arii ira komercprece:)
0
Artuur = interesee vakantaa Bungja loma??
0
obā skatos par šito te vēl nav iespamots respektīvi tiek veidots konceptuālais albūms KAUJA PIE KNIPSKAS, uz Ziemassvētkiem jābūt gatavam, citādi Ūdrītis noraus gada labāko zelta plati (ar to savu KU), nu nevar taču tā arī eksmetālistiem šis tas ir jāparāda. drīz būs pirmais HEMPERROR singls arī, tā ka saturās
0
Albūmu veidojam Rīgas - Ogres - Cēsu rajonā.

Pagaidām Knipska atrodas Murjāņos, Gaujas krastā, mežā. Pie viena neviena. Tie kas zin, nezin.
0
Atsevišķas sporādiskas sadursmes notikušas arī Līgatnē, Raganā, Turaidā, Siguldā (pie aptiekas), Tumšupes apkaimē un Reiņa trasē. Vainīgie iemūžināti:
pg.photos.yahoo.com/ph/nefolk/slideshow...
0
Viesulis, vakar, plkst. 20:25 :"kapēc meitenes nerīko diskusijas par vīriešu anatomiju? :("
ko tad tu tādu vēlētos uzzināt?? bet atgriežoties pie sieviešu anatomijas, es neesmu droša, cik daudz no jums (pat Fauns) zina, ka klitoram ir kājiņas?
0
Sorry. Kas ir klitors? :o
0
man nav. kam ir?

/me blisina acis neizpratnē????
0
hihi:)
0
hahaha





,,,
0
ajjjaiaiai. tās kājiņas, lūk, ir divas cīpslas;P
0
Miss-Piss-Hujārs: "Nu ko meičas! Pievelk kāiņas, džeki nāk!"

Vecais Šmits: "Tu kropli vēl neesi piebeidzis tos pidarasus dušās, kad jau ķeries pie ļerpatām!!!"

Mazie pidarasi: "šallallā!"
0
eem.. varbuut nevajag tagad kjeeziit un raktie tajaa visaa iekshaa? sviests...
0
why not?

LOL!!! LOL!!! LOL!!!

:DD:DF:::F:D:S::DS::D
0
kurš pieķēzīja sviestu?
0
pamēģini kaut interesantāku ko?
0
bla... par tām klitora kājām es jau labu laiku apakaļ izķengājos un Faunam arī stāstīju- tā kā nevajag piesiet kaukādas smirdīgas bumbas...
un kas ta Elizabetei, neerti no savām vakuuma ekstremitātēm?
0
Viesulis, vakar, plkst. 20:25: "kapēc meitenes nerīko diskusijas par vīriešu anatomiju? :("

Varbūt tapēc, ka meitenēm viss ir skaidrs? :P
0
nu ja, jau no 12 sāk lēkāt pa līkajiem, pa naktīm skatās, taisa minetus, osta un un galu galā visu saprot... >:)
0
Es ne, man ir laba teorētiskā izglītība.
0
aha- skatīšanās un ostīšana... check !
0
bla tas krievu ģitārists... Tu toč uzmanies, jau kačalka sen aizrunāta...
0
Nu zin`, no skatīšanās un ostīšanas vien neuzzināsi, kas "lācītīm vēderā".
0
nu tad atgriežamies pie pirmā varianta... bla ka Tu vari putroties
0
fūū, jūs visi esat tik vulgāri. caur puķēm, caur puķēm tak vajag. say it with flowers! you suck = i come = i spit = you swallow :*
0
"jau no 12 sāk lēkāt pa līkajiem"

psc... kroples! Es to zināju!!!

Un zinam mēs šitās teorētiskās zināšanas. Vēljoprojām par tiem jūsu dižajiem minetiem ir nedaudz sāpīgi pat iedomāties... Jāiet apskatīties vai tā rēta vēl tur ir... psc.. es off.. nevaru vairs.. sāp..
0
vēl kāds?
0
Lūsis (uz ceļiem): nu lācīt, kas Tev vēderā? dod es Tev palīdzēšu !!
Džegass: nu paldies, ka visu garīgo nositi, ej dirst uz savu alu...*
* aiziet ietest aliņu... ar džekiem, bla...
0
Dumiķi. Pats vainīgs, ka ar sakostu aizskrēji uzreiz uz dušas telpām. Secība nepareizā. Vispirms pāris fiksi krietnie un tad viens dziļais - atslodzei... Nākošreiz zināsi. Un to domā Malējam lūpu kaktiņi arī nesāp? B vitamīnu vairāk vajag, un kārtīgi sakošļāt - ne jau tāpēc, ka labāk sagremo, bet plašāku atvērienu var pēcāk panākt. Tas gan tīri teorētiski man tā sanāca, es pat vairs neatceros, kāda bija sākotnējā doma
0
krūmu peģiks Nr1: "Re kur atkal tas kroplis Džegass..."
krūmu peģiks Nr2: "Un mēs atkal esam tikai divatā"
krūmu peģiks Nr1: "mmm..."
0
Džegass ierauga abus: eu, krūmu peģik Nr.1 nāču un paķer savu draugu līdzi...
0
Bērni, bērni (Fauns un Malējs), atkal jau jūs ne par tēmu- lai iegūtu teorētiskas zināšanas, ir jālasa anatomiska satura literatūra, ko es arī savos gados 12 esmu gana daudz darījusi, un ar sūkāšanu, vienalga- 12 vai 22 gadi, nevar uzzināt, ka dzimumloceklis veidots no porainiem audiem, kas uzbudinājuma laikā piepildās ar asinīm. Un, citējot Viesuli: "kapēc meitenes nerīko diskusijas par vīriešu anatomiju?", uzsvēršu vārdu ANATOMIJA, jo, redz, te forumā ir anatomiski izglītotas meitenes, kurām nerodas jautājumi no serijas "kas ir locekļa galviņa", ko gan nevarētu teikt par dēliešiesm, kas neatšķir G- punktu no klitora (ar pirkstiem nerādīsi, vārdā nesauksim).

A ja par minetu- tad tur nu nekādas anatomiskās zināšanas par mīlas dievieti nepataisa, tas nu ir skaidrs. Bet mani māc šaubīga aizdoma, ka lielie varoņi, kas jaunu meiteņu mācību procesu šitā apliek, paši gan šajā lauciņā (resp., klitora rajonā) viss nav nekādi veiklie..
0
anatomija i laba..apguvu no sikness simfoni9jām..:)birthlocek... esot muskulijs
0
kas nu..birthloceklis es bij domājis, nu tool of the trade
0
"dzimumloceklis veidots no porainiem audiem".
godīgi sakot, sēdēju te ar muti vaļā - es nesaprotu, kas ir tie porainie audi.
answer from google god - Koka audi
ir kā izkurtējuši, ļoti mīksti un poraini.
Cilvēka audu pamatgrupas - epitēlijaudi, muskuļaudi, nervu audi un saistaudi. Es, protams, izlasot iedomājos porainu peni, bet tā taču nav. Ko tu domāji ar tiem porainajiem audiem?
0
"nav nekādi veiklie.."

A kurš te saka, ka ir baigi veiklais? Tu te esi vienīgā, kas lepojās ar kautkādām teorētiskām zināšanām. Otrs, iespējams ir Viesulis, kurš, šķiet, prot atšķirt GP no K (tas gan tika pasniegts jautājuma formā, bet ej nu sazin). Un es jau savu komentu iemetu, tikai laikam arī tu esi tikpat apķērīga. Ok ok, es došu vēlvienu iespēju.

Dr.Pliekans: "Nu tā, manu mācekli! Šodienas uzdevums ir sekojošs! Rekur uz galda stāv divi objekti! Viens no tiem ir dzeltenas krāsas uzgrieznis, bet otrs - pilnīgi sakausēta velosipēda šļauka. Sakausētā velosipēda šļauka nemaz neizskatās pēc šļaukas! Tavs uzdevums ir pateikt, kurš no šiem diviem objektiem ir tā šļauka. Kamēr tu domā, es aizskriešu pēc kafijas un pāris virtuļiem "Donuts""

Umņiki, blinn. psc kautkāds. Es tev varētu bakstīt tai vietā caurām dienām, bet tā arī nekādu G-punktu neatrastu. Es tavu G-punktu no klitora varētu atšķirt tikai tad, ja man uz galda nomestu tavu norauto klitoru un izgrebto G-punktu, bledd. Psc kautkāds, viens par otru gudrāki..

Kas jūs domājat, es gaili no Austrālijas lēkātāj-menguča nevaru atšķirt???

Un tas, ka daži nav tik veikli, patiesībā ir tikai un vienīgi to "dažu" problēma, ja tā vispār tiem "dažiem" ir problēma. Jo parasti labs sekss nesastāv no robotiski precīzas klitoru apmuļļāšanas vai G-punktu stimulēšanas, kuru meklēšanā parasti piedalās arī dusošā umņicca, jo viņai iespējams tā huiņa ir biškīt vairāk pa kreisi nekā kaimiņu izļurkātajai Gaļai.

Stulbākais ir tas, ka tādi superduperīgie debīlismi mazos puikas, kas ar lielu ziņkāri, ieurbušies sieviešu žurnālos, apgūst jaunās "gudrības", iemīda zemē, iestāstot, ka viņi ir stulbeņi, pateicoties savam zemajam zināšanu līmenim anatomijā. Tā, ka puikas, neuztraucās, tā visa ir huiņa, provokācija un smadzeņu peterācija! Neļaujiet sevi pataisīt par kautkādiem klitoru vannabijiem! Sakiet nē!
0
m/ nekam nav nozīmes, tik paša pieredzei!!
0
NU ja ka paša pieredzei, paša orgasmam un aizsmakušajai meitenes rīklei... ja saprotat ko es domāju ;)
Fauns, tiek runāts tikai par klitorālā vai G punkta orgasma sniegšanu meitenei. Interesanti, kā tu savādāk atradīsi īsto vietu, ja meitene neelso un nebrēc aiz laimes, kad berzējies tur kur vaig?
Lai nu ko, bet vienu lietu es nesaprotu- kāpēc meičām ir orgasms no anālā seksa?
0
to pašu es gribētu pajautāt večiem.
0
"Interesanti, kā tu savādāk atradīsi īsto vietu, ja meitene neelso un nebrēc aiz laimes, kad berzējies tur kur vaig?"

Tu laikam vēl neesi informēts, ka ne visas ir tik ļoti atsaucīgas, lai apbērtu tevi ar audio "helpiem"

Bet tad, kad cilveks izmet kautko šitādu...

"Lai nu ko, bet vienu lietu es nesaprotu- kāpēc meičām ir orgasms no anālā seksa?"

..tad... nu jā.. tad.. neko..
0
..tad labu veiksmi "Atšķir G-punktu no klitora!!!" konkursā! Un tu vēl man uzdrošinies jautāt, vai es atšķirot dipucīti no pežiņas. Ņja..
0
Nu bet es tikai pajautāju to, ko nesapratu.
0
nepazīstu nevienu sievieti, kam būtu bijis orgasms no anālā seksa. Lūk, tur viss slēpjas. Vai arī man ir pārāk rātnas draudzenes?
0
kas vēl par rātnumu? ja jau nav bijis orgasms no anālā seksa, tātad ir bijis anālais seks.
0
pieķēri
0
mjā... bet kapēc tad sievietes ļauj to darīt?
0
nu, ne rātnas, bet sievišķīgas
0
sievišķīgs = atdoties? ļaut darīt ar sevi visu...
0
ļauties mīļotajam, tu, pervert.
0
nu bet ne jau kuram katram. tikai tam īstajam.
0
secinājums- ne tu ne tavas draudzenes savu īsto vēl nav atradušas, vai arī jūs savus īstos apmierinat tik labi, ka viņi neko citu nemaz labāku nevar iedomāties, vai arī viņiem ir tik lieli daikti, ka vienkārši nesanāk.
0
neviens jau nezina, kurš ir īstais. ah, man jau liekas, ka man tev tas nav jāstāsta, ja tu kaut reizi esi mīlējis.
0
Bet kā tad atkal sanāk? Ja jau cilvēks zin ka ir kāds īstais tad viņš zin/jūt arī kurš tas ir.Ja nezin tad arī nezin pēc kādām pazīmēm to īsto sajust. Nu bet šitā jau nav interneta saruna, to pat dzīvē nevar tā īsti šito jautājumu izrunāt.
0
gygygy, varbuuut vaig forumaa sadalju iisa pamaaciiba dzimumtuviibaa....
0
omfgh izkapts, i wanna take you to disneyland

next day i'll buy you a stack of ak fourty sevens

all loaded and ready to go

i'll buy you a b-52 loaded with soldiers

to do whatever is necessary

disneyland can wait

we have time

someday there will be more of us

maybe then the world can be disneyland

do you think so?

yes, yes....

and again

omfgh, izkapts i wanna take you to disneyland

next day i'll buy you a stack of ak fourty sevens

all loaded and ready to go

i'll buy you a b-52 loaded with soldiers

to do whatever is necessary

disneyland can wait

we have time

someday there will be more of us

maybe then the world can be disneyland

do you think so?

yes, yes....
0
esmu lasijusi ka dazjas sievietes orgasmu var sasniegt tiki ar anaalu stimulaaciju.. dazjaam vagiina ljoti tuvu vai kas.. nu baac - ejiet pie RITAS L A S M A N E S!!! vinja tak visu zin, un vinjai taa sexa skola..
0
man vienalga, ka tu lasīji....
pastimulē sev un tad arī saki, bļin kā tur ir.
0
skatieties un maacieties

sivasakti.com/articles/tantra/art...
0
*sadodas rokās ar poser un uzdejo vien' polku*
0
nejuutu vajadziibu shaadaa veidaa sevi stimuleet.. nerunaajot jau nemaz uz pauutijumu.. varbuut Tev pasham, boks, pastimuleet ar slotas kaatu?
0
pasuutijumu,,
0
ujjjjj, boks sevi stimulē savādāk, vismaz manās iedomās. boks man liekas kā tāds svētais dzīvnieks, ko neaiztikt.
p.s. šodien nomira viens no maniem putniem, bija bēres, bet kaut kas nav pa īstam. otrs putns tagad laikam vēl nesaprot, ka palicis viens.
0
ROT IN PIIS,IZKAPUTN!
0
ah, poser, ja tu apmierināsi sevi, tad citi būs apmierināti /m/ heresy tepatās dzer tēju:P
0
hah, tas skan apmēram KĀ "Dieva Nav, Bet Es Tik Un Tā Esmu Jēzus Māceklis". Ej nu ej, izkapt!
0
nāc opā, poser, tu dieva vēmekli
0
es nenāku, pie manis nāk, klau vēmeklis skan apvainojoši kā ir - es tev nepatīku vai varbūt otrādāk???

naaves_dziesma@inbox.lv
0
uzmini nu
0
ah kāds tur inbox - navigator, navigator lv
0
tas ir, es gribēju teikt, ka, man šķiet, es tev kaut ko tur aizsūtīju vakar, ko īsti, neatceros, aizej tur, nezin kur, atnes to, nezin ko
0
jau biju, biju, dārgum:)
bet kur rožu pušķis un šampanietis?
0
reku šita tēma tieši priekš manis, ei tu nosts, nu bedzot pēc ilgiem laikiem domāju iečekot Soilwork, kas tad tas īsti ir, ta tīri interes pēc, nokačāju Rejection Role klipu un vienkarši gar zemi, nu pizdec, aprprāc ka pa sūdu.
0
Ua ievērtējiet semema-industrial.net visādi interesanti pasākumi notiekās :))

/nefolk zloj
0
bla. izdzēsa jau, bet nekas, bija jautri...
0
aaarpraats, kas tik viss nenotikaas senatnee.
0
aaarpraats, kas tik viss nenotikaas senatnee.
0
shiet varetu likt apraushanas, izlasu par grupu, ja baigi laba, ta un ta , ielikts 99/no 100 punkti, grupa gojira, nu es protams metos skatiit kas tad tas ir, totala draza, vel lielaks sviests nekā Horricane LLDS, pidzec shitas lapas kur ta izlsave pilnigus sudus, tas veinkarshi ir apbrinojami.
0
Gojira, ja nemaldos bija kautkaads Godzillas pirmsaakums. Vai tikai pirmaa japoshku Godzilla nesaucaas Gojira? Vai kautkaads gljuks ar valodaam, hvz, be kautkaads sakars tu bij.
0
donnt krai (alternativas lirikas tipo) ROCKS!
0
ak, tevi arii tas dzejolis aizkustinaaja - redzi, es vinju atradu tikai aizaizaizvakar, pie apkures materiaaliem... nu, protams, arii aizaizpagaashgad, bet tik taalaa senatnee lietas aizmirstaas. taapeec jaacenshas buut tieshi laikaa. lai gan senatne vienmeer ir aktuaala arii shodien. tikai man slinkums to stalkeri tagad mekleet, ehh
0
uz 3 vcd kaut kur jaabuut, nez mosh tajaa lielajaa filmu makaa. veel tik sajemties, piecelties, aiziet... un atnaakt atpakalj, uhh... challenging
0
Ultimate Challange - cik ilgaa laikaa viens poser var aiziet? un desmit poseri?
Shpikerus un formulas neizmantot.
Desmitniekam papildjautaajums - kaadu teeju es tagad dzeru un kaadu lekciju bastoju?

Es vispaar taada gaisiiga, ka mani viss aizkustina. Shodien gaaju prom no akadeemijas un uz double caffe (jee) skatloga uzliimeets taads milziigs, bruuns uzraksts "kapuchiino maakslas dienas". Apakshaa arii taa maaksla - kapuchiino tasiitee visaadi meesli "uzziimeeti" - aaboliitis, sirsninja u.c. Maaksla, kur tu rodies?

P.s. Es deju noliku vienkaarshi ideaali. Ah, naakamsemestrii buus spaanju raksturdejas. Un veel mees speeleesim dzhezu, aarpraats, kaa man tas viss patiik.
0
Teeja - rudzupukju

Lekcija - Lauksaimnieciiba Latvijaa 30. gados

Uzmineeju? Nu, saki, ka uzmiineeju!! Kas man par to buus? Paldies, putnu gripu nevajag, jau ir... labi, es laižos
0
Teeja ir kaut kaads auglju maisiijums. Uz pacinjas mezhroziites, kas izskataas peec ieksheejiem orgaaniem. Par lekciju nemaz RUNAt negribas.
0
mjaa, neuzmineeji. bet par aspraatiibu bonusinjsh. Ko tu veeleetos no manis sanjemt?
0
posera nahrenizeshanas periods ir apmeram 0.25 s ja njem veera ka ir konstants lielums X (2m/s) ar kadu atrumu mans kulaks atsitaas pret vinja kraniumu un kineetiskaas energijas rezultaata trieciena inerce paarvar smadzenju skidruma amortizacijas speeku un izraisot posera smadzenju fizisku kontaktu ar jau augstakmineeto kraniumu liek vinja muzham kustigajai meelei ljengani izkaarties pa mutes kaktinju... ja pieliek klaat veel 1.07 s, videejo posera celju liidz maamuljai zemei gravitaacijas iespaidaa mees varam izskaitljot ka videeji viens posers aiziet 1.32 sekundees, taatad 10 poseri aizies 2.5 + 1.07 (es tak negaidishu kamer katrs kritiis) + 30 sek piippauze pusceljaa = 33.57 s

teeja - daarga
lekcija-neinteresanta
0
man jau liekas, ka pirms miega nav jaaskataas pornograafija, bet jo iipashi graaveejfilmas.

teeja - leeta, bet laba (HERBA Fruchte-Mischung)
lekcija - ar monsteriigu pasniedzeeju, kas tikai izskataas peec engjeliisha
0
jobcik, es vēl aizvien esmu te. za to jau apģērbies un gatavs atejai...

a moš paveiksies tāpat kā civilajā aizsardzībā - aizej uz auditoriju un skaties - visi ceļās kājās, iet ar grāmatiņām pie galda, pzģc ,nu es arī

ārčij šiklgrūber - vajadzēja tev līdz pirtij nenotīties, paskaitītume, cik tev to studenta pumpu uz muguras ugh
0
nav nekaa labaaka par graaveejfilmaam pirms miega! tu vari mieriigi aiziet guleet zinot ka makleins staav nomodaa par mums visiem un grib atmest piipeshanu...

pumpas 3, zalja sarkana un zila, darbojas kaa fotonu lielgabals
0
zila??? tu nu gan esi kreiss, būtu dzeltena, vai vismaz oranža, es saprastu... FUI, spied ārā, fiksi fiksi, vai paprasi viesulim, lai ar gaļu izgriež, zilo infekcijai jāķeras klāt pie pašām saknēm
0
jaa pareizi, par zilajiem tam ruusas gitaristam tak bij PADUSES IZSKUUTAS ko viens matainis(taads matains) pareizi noraadija, PADUSES IZSKUUTAS bleee... no ruusas jau nebiju shito gaidiijis...
0
mja, man arii taa kaa laiks... slapji tachu, nav patiikami, un labaak ar mashiiniiti, citaadi peec tam saap - kaa reiz reinis teica mazajam - bla, lieto shkjeeres, hahahhaha
0
blin nu nahuj ? nu nahuj.. kads slapji, normali, nehuj graiziit ta neaugs dzhungljim nee nu pizdec
0
nu faaak, paduses tak nav visa buuda.

klau, tev kakas pie dibena apmatojuma neliip? varbuut par shito dalju ar kaut ko uzraksti, tur gan vajag neatkariigu ekspertu iejaukshanos, bet tas taa tiiri teoreetiski, varbuut ir arii kaads akrobaats, kas speej taapat
0
ble tu pakalju arii skuj ? pizdec! nee nu vispaar... haha... protams ka neliip! nu reizeem, bet nu reti reti... kad sakalst tad gan huj dabuusi aaraa ;[, jaaatmiekskee ;F
0
labu dienu jums visiem. jaaiet uz meegji. maajaas buushu vakaraa.
0
... kad sakalst tad gan huj dabuusi aaraa ;[, jaaatmiekskee ;F
baac, nee par shito es laikam visu dienu reekshu. Ja atmiekshkjee, tad var dabuut aaraa:DDD
A, kaapeec tu baaz to savu daiktu dupsii?
0
fui, prasti!
0
nē, es neskuju, jo neesmu akrobāts. ble pzģc man tas adobe reader auto apdeits visu kompi sasaldē uz minūtēm 5ām katru pirmdienu, johaidī, viss es eju uz add/remove programs
0
ble a man stulbais admins nav jeedzis jaunu javu uzinstaleet, pat zoli fixaa nevar uzlaist :F, laikam jastraadaa :F
0
es arii gribu izliet savas dusmas (vaajumu). eju piekaut kaadu sienu.
0
pikta izkapc, iesit labaak kaadam dzivniekam, stulbie dzivnieki, apkaut apeest vinjus visus, lai zin!
0
es gan labprāt apēstu artūru... tāds liels, sulīgs ukris.. uhh, jau iztēlojies kā šis virs mana ugunskura uz iesma griežās, suliņa tek, oglītes čurkst.. jamm jamm

eu, atnāc ciemos artūr. man ir daudz alus, kuru es tāpat negrasos tuvākajā laikā dzert. tavu miesu gan varētu apslacīt, tas ir es gribēju teikt, piedzirdīt pirms kaut ko
0
shito vareeji pietaupiit
0
saki, ja? labi uz z-svētkiem kausim cūku.

artūr, uz jāņiem davai, atnāc... man vārda diena un tā, alus būs vēl vairāk, daudz izsalkušu orku arī, nu esi labucis, ieplāno jau iepriekš. 2006. gads 23. jūnijs "JAANJI pie pozera" ieraksti mobilajā ok??
0
ko kas kur? alus! alus jaa! davai, adressi saki, hehe njamm! haljavnais alus!

par uzkozhamiem neuztraucies ar jogurtu pacienashu, labi pacienashu hehe...
0
ble janjus ar saki? nu cheb dahuja papardes ziedu sanaaktu un dahuja riepas ko dedzinaat, un ok!
0
paklau, ja poser un Artuurs nav viens un tas pats, tad joks ir izdevies. nobastoju veel vokaalu. bet uz rezhiju ieshu:))
0
dawai, es skatos tu esi viegli savaldzināms... un man arī sen kārojās mežakuiļa gaļu nosmeķēt.. rīgas-ērgļu ceļa 80. kilometrs, pa labi, dawai, gaidam ciemā
0
uh, pagaidām vēl nav viens un tas pats. bet jāņos būsim, saplūdīsim kā teikt vienotās vakariņās. papardes zieds? kas tas tāds??? saki, papardēs šmorēt vajag? ir tāda sena metode - bedre zemē, ieklāj tērauda plāksni, un uz oglēm - folijā un zālēs.. uhh, es jau laižu pār lūpu. nu pagaidām
0
vispār... urskfm > cietums > fresh meat input technologies
0
shausmas, kaadi man murgi raadiitos peec shii
0
tu dzer nepareizās zāles, izkapt, no murgiem vislabāk ārstē igauņu klepus
0
haahaha zinu to 80to kilometru, ko tu man te lechi, tas taksh chiganu midzenis blin, doma te mani aizsuutiit pie maateem baltajaam a pats gardi nosmieties... not cool, not cool veciit... not cool...
0
gastranomiskais izvirtulis ble, bet vait man zheel... jaasaak eest daudz valriekstu, galja paliekot miiksta
0
gastranomiskais izvirtulis ble, bet vait man zheel... jaasaak eest daudz valriekstu, galja paliekot miiksta
0
gastranomiskais izvirtulis ble, bet vait man zheel... jaasaak eest daudz valriekstu, galja paliekot miiksta
0
oble ar 3 mushas ar vienu pisienu!
0
bet ja bonusinjaa alum piemet seksu?
igaunju klepus, saki? taads leens un garsh kaa doom breeciens?
0
nu tāds sulīgs, ar krēpām. ir gan tabletes, gan šķidrumiņš. bet iesaku diskus... tik neaizmirsti pēc tam iedot farmaceitam buču uz vaiga
0
jaa, kas var buut jaukaaks kaa iedot buchu uz vaiga, ja ir kaartiigi izklepots.
p.s. pret klepu paliidz islandes kjeerpju teeja, varu piedaavaat:)
0
pret klepu paliidz piemaushanaas liidz nemanjai un guleeshana kerzaas.... galvenais lai kaajas siltas!
0
Copyright (c) 2004-2005 Dimmu Borgir Anal seks Society, LTD

[jee, 200. idiotisms pieder man!]
0
psc.. es slauku asaras..
0
Miss-Piss-Hujārs un Vecais Šmits... es vairs nevaru, es logojos ārā...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas