gičas un citi tādi
0
Uzbliezām labu saitu tiem, kurus interesē tīri normāli zāģi. Piegaade aptuveni 2need.
ja ir interes tad var dot zinu uz roof@e-no.lv vai uz tamējo mailu

www.audiopro.lv
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nu baigi labs, nu ja gada laikā koncertu skaņas kvalitāte Latvijā neuzlabosies, tad...
0
Un kaa ar liizingu? :D
0
čiči un citi tādi :]
nenoturējos :))
0
Stonerosis
Aptuveni no naakamaa gada februaara ir ieplaanots arii liizings

Jaa, Ugga, droshi hehe :)
0
oh ku garssiigi izskataas
0
nu tiiri taa neko:)
0
Visnotalj interesants projekts. No kurienes juus vedat visas shitaas mantinjas?
0
jūūūū, mēs ar senāk katru trešdienu pa kādam aparātam paķerām. Pārsvarā tā vienkārši, normāli nododam pa vietējām bodēm, citreiz piezvanam kautkur.. Arī laiku atpakaļ domājām par biznesu, bet tas bij uz to laiku, kad jau sākās tie varianti ar Janku. Pārmetāmies uz bungām. Tīri tā neko, bi džeki, kas ņēma katru otro dienu iekšā jamahiņas, solārus. Tie tik bij laiki...
0
Inocrist
piegādātāji ir dažādi un attiecīgi kam labāka cena no tā arī ņemam kaut kādu preču klāstu. Pārsvarā ienāk lietiņas no eiropas pārstāvjiem.Ar laiku ir doma piedāvāvāt nopietnus Marshall kabinetus. Būtībā akcents ir uz BC Rich, Marshall un Boss. R'aali saitaa ir tikai 4% no piedaavaataa klaasta taa kaa nav jaarekina kaads buus sortiments un arii cenas centiisimies tureet neuzpuustas

Fauns
iisteniibaa man ir kaads piedaavaajums Tev jau sadomaats ieprieksh (eetikas robezhaas) :D Uzsuuti mailu un tad jau
0
huh, toreiz kad mees ar Jurku un Edgara faaciiti zenkjereejaamies apkaart un iepaardevaam shitos visus metaalus par tiiri pieklaajiigaam summinjaam, shaada ideja mums buutu likusies tik tieshaam nepienjemama, tik tieshjaam iracionāla... bet tagad, taa kaa Edgara faaciitis ir paargaajis uz makskjereehsnas piederumiem un Jurkai jau pasham savs personiigais bizness, shaada lapa man vairs neskjiet tik peljama... racionaali apsveru iespeeju iegaadaaties kaadu gjitaaru komplektu pie jumsiim...
0
www.audiopro.lv/lv/catalog/GuitarsB...

Nu shitaa ir baigi labaa!!
0
Nu kā no elles izrauta... ;)
0
skatos labs uzcenojums :)))
0
jah, cena laba!!Kursh letinu metaal bandas paarstaavis to vareetu atlauties??
0
nejau pa to ir runa lol :D
ja tur 600 Ls bet eray sanāk 400, tad ir atšķirība :)
0
ebay tobiš
0
Nu tātad - gribētos teikt ka roof ir loti liels spekulants. Skatam ģitāras modeli Ibanez K7FB kas vina bodē maksaa 1838.78 Ls. analogā Vācijas internetbodee, kura darbojas ar pelnu un nav pati leetaakaa, šī pati ģitāra maksā 1679 EUR jeb pie kursa 1 EUR=0.7 Ls tā maksā 1175.30 Ls. Roof kungs kā spekulants nopelna Ls 663.48. jāpiebilst ka transporta izmaksas no vācijas internetveikala ir ~ 60 Ls +/- kaads biskis. Draugi, neļausim sevi cakarēt ānusā.
0
Nu ta jāpasūta no Vācijas.... jebšu tas nav tik vienkārši? Es neko daudz no interneta veikaliem nezinu. Kā tur i, ko? Kāds zin?
0
par 600ls es labaak pacakarejos pa interneta veikaliem! pat neko daudz nezinadams!
0
Belphegor
Kaut ko sarēķināt un nopelt jau ir baigi erogēni hehe. Par tiem 600 tu mazliet pārrēķinājies gan. Vācijas interneta veikals saki ja? Nu ļoti jauki bet atšķirība jau ir tur ka viņi iepērk tādas lietiņas dzīvajā un normālās partijās līdz ar to arī iegūstot labāku cenu. Peļņa procentuāli nav lielāka kā citos veikalos. Pietam uz dārgas preces uzreiz jau izskatās iespaidīgs tas Tavs aprēķins bet būtībā tie ir tikai 20%.

Īstenībā ANĀLIZĒT nav ko, tādēļ gribēju tikai informēt par šādu lapu un pagaidām arī par klientiem nav ko sūdzēties.
0
cik saprotu tad shi ir viena un ta apti gitcha:
www.audiopro.lv/lv/catalog/GuitarsB...
www.thomann.de/artikel-147231.html...

zin tada neliela atshkjiriba cenaa!
0
Protams, ka atshkiriiba buus!!
Starpnieciiba vienmeer ir bijis izdeviigs bizness:))
anyway muusdienaas ar leeto lopeni aizbraukt uz vaaciju, ja paveicaas nokluut liidz razotaajam vai oficiaalajam diilerim sanaaks leetaak nekaa 666 Ls:DDD
Tie nieka 20% tiek samaksaati par to, ka tev nav jaamugiijaas kur un kaa kaut ko dabuut, par to ka kaads ir ieguldiijis 1000Ls, gadu gaidiijis un uzvaariijis 600:)
Taatad jums uz vietas taas gichas ir??
Man domaat, ka nea!!Taapat vien jaapasuuta no kataloga un jaagaida un tad veel nepareizajaa kraasaa atnaak:DD
0
ja kads pateiktu ka vinjam vaig tieshi rit to gitchu un vinjs maksa 2500ls kada ir ceriba ka liidz ritdiena vinja buus?
0
he he, Mac mini 628 Ls :D tai pat laikaa tepat lavijaa Capital, oficiaalie apple paarstaavji tirgo pa 462 Ls www.capital.lv/index.php?id=13535...

biki ir atshkjiriiba...

0
Brands-starpnieks-veikals
tie kas ir pa vidu nem savu ciparu un tikai peec tam mees varam uzlikt pa virsu. Nestriidos ka var dabuut leetaak un kameer mums nav lielaaks piegaadaataaju skaits tikmeer cenas taadas ir. dazhaam preceem tieshaam ir augstas cenas un peec tam kad mees veel uzliekam pa virsu tad arii rodas kaadaam no prechu vieniibaam liela atshkiriiba.
Normaals klients paskatiisies cenas, iespeejas un tad arii izlems ko un kur pirkt
0
mja... tik vai nu man ar achaam slikti vai es tieshaam tur neatradu bass gichu....:-/ juutos apdaliits :-/
0
laikam jau ir
HARLEY BENTON HBB-400TBK - 163
HARLEY BENTON HBB-200BK - 142
BC RICH WARLOCK - BRONCE BASS - 215
BC RICH Beast - NJ Bass - 549
0
Tādas jau taas tirgzinibas ir.. bla.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas