Z-svētku dāvana!!!
0
Cik tas būtu jauki* saņemt uz Z-svētkiem ilgi kāroto True Metal T-kreklu!!! Es domāju jebkurš no jums priecātos par tādu nekro dāvaniņi...
Kāds visai apzinīgs un ar plašiem sakariem varētu to noorganizēt... tak saņemas, kad vēl ja ne tagat!!!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
jaa jaa pa velti es panjemtum man drebes vajag, krekli noderees!
0
pa velti pat humpaļņikos nedod... varbūt kaimiņš kādu lupatu pa velti tev iedos....
0
ble uz ziemsvetkiem! nee nu vot zhiids tu esi, toch zhiiids, saaks veel te pa reprezantablu maiku uz ziemsvetkiem davinamu kauleties, toch zihiids, ej klausies r&b!
0
True R&B, vo tādu tev pa velti varētu es pagatavot....
0
krustduurienaa izshuusi ?
0
ko tu.... ar kakuci uzķēpāšu.. tā lai visi jūt ko tad tu īsti klausies...
0
zhiids da veel pa suudiem miil rakaaties... vai tik nebuusi no to krievzhiidu, ebreju sugas ko?
0
Ai... tā ir dzīves gudrība.. mācies vecīt, mācies... un nekur jau nav jārakājas, nezinu kā tev, bet man pats iznāk...
0
daavana buutu forsha lieta.. mhm..
0
jaa, es gribu savu personiigo maakoniiti, ar kuru varetu laistiities, kad gribaas uudeni vai aizsegt sauli, lai buutu eenaa. bet patiesiibaa man vajag kraasu kokam.
0
Te laikam pa tēmu neviens nevar parunāt.... ieskaitot pašu tēmas autoru.... duh....
0
daavanaa - iebalzameeta kaka.
luuk, nedaargi un true
0
toč zipaks taču žīds!!!

un artuurs = latvietis

bla
0
Nu tad nežīdeļi uzdāviniet man ziemassvētkos t-kreklu!!!
0
pag pag kas tad teica ka es arī nav žīds?

es redzēju savu dzimtas koku pirmais Balodis bija Zāmuels vārdā, ka es jums saku
0
Heheheh, un tos vientiešus latviešus mēs jau sen no čigāniem esam pārpirkuši hehehehehe
0
bļe tad lai artūrs man dāvina!!!! man pohuj kas, davai dāviniet!!!!
0
obā, aizgāja tagad randomā sf - sen dzirdēju, nu ieraugu. tagad vo uzlieciet šito gabalu un iztēlojaties kā tas tiek atskaņots TM krekla prezentācijā (būs taču prezentācija, Kabatā, vai ne?), es arī aiziešu varbūt ja par ieeju neprasīs naudu, kreklu gan nepirkšu bet skyforger paklausīšos kašķi speciāli nemeklēšu lai nerūsa pakaviņi arāmāi zemītēi
0
0
reaali jau tika itkaa izsludinaats kaut kaads konkurss par krekla izskatu. Pats arii uztaisiju kaut ko bet taa arii skaidriiba nebija par rezultaatiem un vispaar par jebko. Vieniigais ko reaali varu ieteikt ir airaapot ar failu uz T-bodi pakerot azotee melnu maicinu un iedodot failu ar truemetal logo un patiikamaa kaifaa urkskeet kameer to uzbliezh uz krekla
0
Taisiisi truemetal iznaaks truefekal.. a ko padariisi? Visi interesenti piesakaas! meils atrodams profiilaa.
0
tas bij joks par meilu profilaa?
0
ups.. tuuliit buus..
0
Ja Ja, Wir Ziehen in Die Schlacht!
0
0
Inorcist.. ar taaaaadu bildi meils vairs nepaliidzees! :D
0
Man pietiek ar Britnijas krekliņu uz svētkeim. Varu skrubināt degunu un lekt līdz griestiem ar šito, dod tādu iedvesmu... Un konkurence uz audumu, kas klās manas ...miesas ir diezgan iespaidīga. Pagaidām izvēle kritusi uz šito...
0
Uzdaaviniet tak kaads Zipijam t-kreklu (lasiit trako kreklu)!
0
ble gribu kreklinju ar uzrakstu la bamba !

aa un kameer runaajam par parpalaam... meitenes davai, kura man pieshuus "Manowar" patchu pie aadenes? nu kamooon, alu uzlikshu!
0
vot biju dominaa, pirku optom uudriisha jaunos diskus Z-daavanaam ieksh gailiitii-g - pamaniiju starp visaadiem nocenotajiem (1.99 vai 0.99 cik tur) mikjeliem gruziishiem un aijaijaaatrallalaa arii melnaas piektdienas LV METAAALA IZLASES (1.99 Ls) - Dawai, fiksi, kjeriet un daaviniet

p.s. turpat atradu arii UNHOLY - From The Shadows (1993) par 4.99 Ls, bet svezhaks izskataas, uhh, kaa man noveicaas, bet vispaar, bla, naudas ta vairs nav....
0
vot biju dominaa, pirku optom uudriisha jaunos diskus Z-daavanaam ieksh gailiitii-g - pamaniiju starp visaadiem nocenotajiem (1.99 vai 0.99 cik tur) mikjeliem gruziishiem un aijaijaaatrallalaa arii melnaas piektdienas LV METAAALA IZLASES (1.99 Ls) - Dawai, fiksi, kjeriet un daaviniet

p.s. turpat atradu arii UNHOLY - From The Shadows (1993) par 4.99 Ls, bet svezhaks izskataas, uhh, kaa man noveicaas, bet vispaar, bla, naudas ta vairs nav....
0
nu pzgc zjbl opera suka
0
nu pzgc zjbl opera suka
0
nu pzgc zjbl opera suka
0
nu pzgc zjbl opera suka
0
completed request to truemetal.lv nu nu nu cik var gaidiit ble pzdc viss es spiezhu X
0
completed request to truemetal.lv nu nu nu cik var gaidiit ble pzdc viss es spiezhu X
0
Es labāk pataupu līdz U/v Centrs Gailīša G akcijai. Tas solās būt kaut kas graujošs.
0
man taapat neviens nekaa praatiiga neuzdaavinaas.
0
gribu velosipeedu!!!
0
Īstenībā jau var paminīt mazliet tēmu un uzjautāt: Kādu presentu gribētos Ziemassvētkos?????????? (foruma dalībnieku galvas neskaitās)
Nu man laikam kaa daavana tiks ilgi kaarotais Jackson futlāris ko arii pashlaik loti veelos hehe...
0
gribu jaunas riepas!!!
0
praktiski hehe
0
es bez davanām, ta pat ar ģimeni pasedēšu, varbūt kadu apsveikumu un našķi, vairāk jau nu neko.
0
iedos mātei to mikroviļņu krāsni ar grillu, bet savu padusēs smērējamo jau dabūju... vēl zinu, ka tiks konjaks dzenāts pa iestabu un ēsts līdz kāds pirmais atzīs sakāvi...
0
Melnā piekdiena visulaiku maksā 1.99!!! he jaunākais izdevums man i....
0
jau teicu - kraasu kokam, kraasa sienaam nenaaktu par ljaunu. un talciniekus ariidzan.
0
Vārdu sakot reku mans maikas variants.......
photo1.poga.lv/photos/0512/1221/zi...
0
Tev tas Truemetal uzraksts padusēs lien, mazais šmuceniek. Mazākus tos ķēpājumus! Pārāk lieli uzraksti ir tizli, nav vairs deviņdesmito sākums, jobīt.
0
izjebīt to uzrakstu, kurš lien padusēs...
0
tā ir tikai skice....
vispār ir labāki piedāvājumi???!!!
0
man bija labi maketi iisteniibaa tikai kaut kur pie Uggas laikam ir noglabaati
0
sadabūn rokās un iemet te... un tad noorganizē drukāšanu!!!
0
Nav vēlmes, nav variantu, ir tikai nogānīšana, jobīt.
0
Es gan negribētu valkāt kreklu, kam uz muguras būtu rakstīts "Zipaks".

Pat tad, ja es būtu Zipaks...
0
Zipaks
meeginaashu. pats pa poligraafiju nemos bet ja tu vari saorganizeet tad lai notiek
0
Lūsi tur vēl jāpadomā.....
0
Labāk "Skapiz".
0
pashlaik paartaisu maketu tagad no jauna. ja ir kaadas domas par deviizi pie truemetal logo tasd droshi tikai nekasaas tauta.. nekasaas hehe
Viena doma bija Keep Fucking Support un tad naak truemetal logo
0
Ko tad mēs varam izdomāt, neko jau mēs nevaram izdomāt.
0
Sex drugs & rock`nroll
0
labāk vienkārši "Keep Fucking". bez visādiem debīliem suportiem.
0
O, Intars, tu esi malacis.
0
Ir tik daudz foršu lietu, ko uzbliezt uz krekla, bet nē, jums redz truemetal vajag...
0
Truemetal tač ir forši. Vismaz ne punk-hardcore-metalcore.
0
Nu tad beidzot tu beidzi to teātri.
0
ir ir forši.....
0
Runājot par kreklu sen jau gribēju iesūtīt savu variantu, bet pagaidām esmu aizņemts ar personalo fotomontāžas izstādi ( eu augury, a tu domā ka tā vieglāk skuķus dabūt ja ? Lohs ), bet varu sader;et ja iesut;ishu, manu variantu akceptēs ja tādi krekli būs (?? iedomīgs ?? ), respektīvi nemaz nemģini zipak te veidot visādu drazu, tavs variants točna sūka pimpi. Es atbalstu idejas brīvību, bet iedjai jabūt labai. ... Runājot par krekliem, man jau nu ļoti iepatikās ta bildīte ar tiem cilvēciņiem, tām puķītēm, un tad kad viņš beigās uzpīpē, vo ta ir atieksme, nu neiznu, bet ja drikstētu, eu faun , varbūt tu vari atmeilot man tās bildes uz augury@inbox.lv ( ja tas nav kāds īpaš TE " trademark's ", es jūtu, kas tas ir īstais ko vajag uzdavināt uz krekla kādai blondai būtnei, man liekas pat nevar labāk aprakstīt emocijas dažreiz. NU, coomooon, open it.
0
Ja un vel savu lielību, zivrbuļu pupēža kungs gribētu pabeigt ar to ka apsveicam visus ar saulgriežu istāšanos šodien, kas nu ir tādi luņi un to jauno gadu actāj ģedam marozam ( vai jums liekas ka tas bija aspratīgi, par to marozu, nu atvainojiet, varbūt gadās tādas reizes kad nav īsti ar ko vigvamos paspēlēt, varb;ut kaut kur ir atv;eries radio skumjiem cilvēkiem ne, ai labi ka nau, nu gribās padrukāt, tagad dodos "svinēt" bet rīt, cik vein ātri varēšu uzrakstīšu kaut ko par Annihilator - Schizo Deluxe 2005 ta ka lūdzu paklausamies, un tad rīta dalamies viedokļos, saku ir to vērts, man liekas ka paņem konkrēti dupsī Shovel Headed Kill Machine, bet nu pa to vel var strīdēties. Ai man šodien vispār ne tads garīgais, laikam aizcietējumi, varbūt depresija, shit.
0
pirms dirs, parādi ko labāku un tad varēsi dirst....
0
Think pink :D mails zipak kontaa. taapat te nekad neviens nevienosies hehe
0
štrunts ar vienošanos uztaisa balsošanu un gatavs... galvenais atrast kas to visu noorganizēs....
0
Zipaks nesaprot ka drizaak no mironja pirdienu var izdabuut nekaa te jeedziigu balsoshanu uztaisiit. Nooorganizeet neko nevajag jo taapat neviens ar to nenemsies. vajag iedot failu un suutiit uz t kreklu apdruku.
0
O, par šizo delukse biju pavisam aizmirsis... toč būs fiksi jāievērtē.
0
Roof tad tik uz priekšu!!!
0
ES TEV UZ MAILU AIZSUUTIIJU UN IELIEC TO VEERTEESHANAI!Uz priekshu vinjam veel :D
0
Tu domā prosta linku uzmest???
0
Obanā tie ir labi it sevišķi tas Keep Fucking!! Tas rozā priekš Artūra, Fauna un vēl dažiem ģēnijiem... :DD
0
:D nu ne gluzi prieks Fauna un vispaar tas nav nevienam konkreetam. Liec iekshaa labaak hehe :)
0
klau zipak nahuj tev vajag trumetal kreklu aniways, laai vareetu nahadu visi tev pa ausi sadot?
0
bet taa jau arii man kaads kaut ko daavinaas:(
0
na nafig tev vajag alu?? Lai tevi kāds nogalinātu!!
0
uzdaaviniet man SMARŽULIII!!!!

www.jy.lv/index.php
0
vai vismaz kaklstiepi...
0
Elizabethe, tu gan simpātiska.
0
paldies.. bet par kuru no, Tu runaa?
0
vo tieši gribēju prasīt kurā tu esi no tiem???
0
nu ja.. mini nu - blonda, ruusgana vai melna..
0
vaidzētu būt jau melnā.
0
mhm.. ar draudzeneem ieveerteejam ko rijamu refrigeraatoraa..
0
tev referātors aizgājis ciet..
0
Bļe, nevarēju nekā atrast, kurā tēmā bij kaut kas iedirsts par Schizo Deluxe. Nu vo, tagad 3. reizi klausos un rādās it labs esam būt. Ir kaut kādi gejismi drusku šur un tur, bet tad atkal nāk uzreiz kāds smuks zolo, vai kas tamlīdzīgs, kas atkal glābj situāciju. Pride foršs ar savu tādu panciski antraksisko naskumu, bet Too Far Gone, kad tam zāģim pa virsu aiziet tas smukais ti-du-di-diu ti-du-di-diu, tad gan saceļās.
0
mati?
0
ja jau nevienam netraucēt Judas priest, tad kada vaina annihilator ha ha ha.
0
hehehe, ah, annihilator. taadi ljaunie. man kaut kur meetaajas viens vinju albums (alice in hell) ar taadu 80to stila tanti naktskreklaa uz vaaka. cik ljauni:))
0
oo, atminjas, atminjas. augstaakmineetaa albuuma pavadiijumaa es ar vienu panku metaam pensionaaru tanteem uz solinja (a la muusdienu jaunatne taada un shitaada blablabla) tukshu kefiira paku, kas bija piesieta pie diedzinja. metaam un vilkaam atpakalj un atkal metaam. protams, mani par tik ljaunu beernu padariija tieshi annihilator:)
0
Mēs bērnībā maciņu turējām diedziņā un, kad cilvēks gribēja pacelt, vilkām prom. Bet 1 tante skrēja tam maciņam pakaļ un noķēra! Nelaime bija tā, ka tajā maciņā atradās dzīvokļa atslēgas un es ar brāli palikām uz ielas (vecāki bija kaut kur aizbraukuši). Tad mēs visi pagalma bērni gājām tai tantei pakaļ, kamēr pie tramvaja pieturas tās tantes vecis manu brāli kratīja un lamājās. Atslēgas atpakaļ dabūjām.
0
Ew uzdāviniet man 160GB cietni var arī vairāk!!!
0
Opā, Maigoni, tā tava profila bilde...tāda jancīga.
0
nefolks buus iedevis, par minetinju ganjau :D
0
Un tavēja, Artūr, jau nu arī! ;D
0
maneejaa nav janciiga, maneejaa ir rokenrols ;D... kas pa matiem ne? kas pa gitarspeeli, blin superfotogeniska rokzvaigzne! :D
0
Superfotogejiska rokzvaigzne..
0
man gan liekaas viiriskiigi, apsties kas pa seksiigu alusveederu... un kompoziicaija... kustiibaa sastingusi daile... un pudeles ;]
0
aa runajot par davanaam, sirdi aizkustinaaja vakar baaraa nu pilnigi nepaziistams puisis njema un uzlika pa alum, nu aizkustinaaja, nu prieks ka tadi cilveki ir, bravo!
0
Nu jauki, nu patiesi mīļi, ka manā dzimšanas dienā cilvēki cits citu apdāvina. Bet tomēr - atcerieties - galvenais, lai būtu miers virs zemes un cilvēkiem labs prāts. Ejiet uz to! Un neaizmirstiet par manu Tēvu arī. Tikai, lūdzu, vismaz svētku dienās nelamājieties! Viņam tas nepatīk... Un protams (lieki pat piebilst) kas sekos man, nonāks pa taisno pie Viņa.
0
Mja, Jesus, tev uz vecumu atmiņa galīgā pakaļā (a ko var gribēt- džeks jau 20 gadsimtus nolauzis). Palasi Bībeli, tu neesi dzimis Ziemsvētkos.
0
EU Jesus! Visiem jau sen pie pakaļas tava esamība! Klons ibio, jau zb, piesārņot tā jau piekakāto internetu.... alert, alert....
0
Zipak - Jāņa evaņģēlijs, 8. nodaļa, 7. pants :*
0
Es zinu ka jūs visi Ziemassvētkos vēlaties kādu KoRn CD.
0
Tieshi taa... es noteikti veelos Ziemassveetkos kādu Korn CD, ko iebāzt slipam pakaljaa..
0
Tu pie manas dirsas netiksi.
0
Slip gribi uzdāvināt, droši, bet tad tikai orģinālo!!!
0
nah tev, zipij, taadu suudu??
0
nu jopcik pārdošu kādam, tak biznes kautkā jākruķī....
0
tu buusi tagad autorizeetais korn diileris Latvijaa??
0
ja viņs man uzdāvinās to disku un tad jau es varētu sakopēt.. uhh un kā biznesiņš ietu... gribi vienu rezervēt????
0
jaa, no katra albuuma pa trijaam kopijaam:DDD
0
aaa un opus pro ar kaadu streekiiti neaizmirsti saspiest shiten tam buus noiets:DDD
0
truemetal krekls....
labāk jau kādus navarotus kompim un smuku džemperi un vēl kādu sexuālu dāvaniņu un miers un viesulim labs prāts :p
0
artūriņš vien pats visu izpirks.... jāsataisa singls ar Non Stop...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas