paari pa 200 koveru
0
www.grumlee.com/grumlee.htm...

(izpildiijums vienkaarshi drausmiigs...)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
(sadalja covers... pa kreisi.. lai ielaadeetu uzspiest uz laacha galvas)
0
haaaaa... Cradle of filth gan pasniegts ljooooti labi :DDDD
0
nevaru nesajuusminaaties :) iisti nav skaidriibas, ieksh Darkthrone - transilvanian hunger... vai "šķīvis" ir - karote sista pret stikla glaazi?
0
He, nu Darkthrone "Transylvanian Hunger" - tur ar šķīvjiem viss ir kārtībā, tikai ierakstīts (kā jau var dzirdēt) tas ir tā...kā jau var dzirdēt:D
0
Noklausījos kaveru - Iron Maiden "The number of the beast", pārrēcos!
0
Finntroll vinkaarshi ieper :D:D:D
0
vareeja nedziedaat, bet taapat pilniigs sviests...
0
Balrogh - domaa ka shim ir vesels shkjiivis? :D
man jau liekas ka vinjsh vienkaarshi izmanto prakstiskus instrumentus (kaads vinjam aliidz)
0
Es tagad Eminem klausos.
0
Es to vairs nespēju klausīties. Tas ir talants, kas novērtēts nekad netiks.
0
"The number of the beast" - tas ir aarpraats :DDDD
0
Patiesiibaa Dissection - Unhallowed sanaacis tiiri ok :) varbuut taaliekas tik taapeec, ka viena no manaam miiljaakajaam grupaam.. :)
0
buutu vismaz sameegjinaajushi, savaaadaak katrs pa savam tikai taisa troksni. vispaar jau skumji, ka pat par skaistaam dziesmaam iznjirgaajas. shito var laikam saprast tikai kaut ko atbilstoshu lietojot
0
un tas buutu?
no vienas puses zjeel ka nujirgaajas, bet no otras - interesanti paklausiities "citaas skanjaas"..
0
lai arii ja vajag, me ir gatava iet sho sist!
0
sen jau zināms un nekā tur nav kautkāda čarkstoņa....
0
pantera - fucking hostile :DD
0
Judas Priest'a Painkillers ir vienkārši pizģez..
0
zin, nekaa origjinaala tur nav. Biju domaajusi, ka parodijas, bet vieniigaa izdoma, kas pielikta, ir nedaudz paarmainiita balss, lai "liidzinaatos" origjinaalam. turklaat akcents ir shausmiigs (iipashi vaacu valoda)!
0
nu bet Izkapts, tu esi pesimiste!
:D vai arii besis..
0
man laikam nestandarta (nezandarta) humora izjuuta, bet pardon par to.
0
vispaar man liekas ka labaakie kaververkji ir guns n roses knockin on heavens door, let live and die
0
te tak galu var dabūt no smiekliem :)
0
Atradu Guns'n Roses kaveru "Sweet child o'mine" — izklausās līdzīgi Anal Cunt vokālam, kad tas ķēmojās par popsas dziesmiņām.
0
nu sweet child o` mine jau ar nemaz nav pashu g&r dziesma hehe vispar vinji koveriem taa bez kompleksiem piegaaja, hehe zinaama recepte.
0
zin malieks ka sveet cild o mine gan ir vinju pashu.un par knockin ...piekriitu gunsnroses versia par sho dziesmu ir vis grandiozaakaa un piesaatinaataakaa
0
tu zini shoreiz laikam toch buku buushu noshaavis, nu neko dariit, gljuki. aniiveijs... the WHO - MAGIC BUS!

JEEAAAAH!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas