sasalusii romance
0
interesanti,kaa raksta gudros zjurnaalos(vairs nelasu,bet...)..romantiska atmosfeera-
sveses,liega pieklusinaata muuzika(he he),viins vai shampis uuteetee uuteejeepee..
nezinu,vai shii teema liktos interes.viir.,bet nu.. vai tas tieshaam liekas romantiski?
nezinu,taas liegaas muuz.vietaa lai iet Darkthrone(piem)..a sveces,tas i ok..bet smuki ir
vecos melnos vai smagmetaala svechturos..vai veel labaak-ugunskurs..briivaa dabaa,naktii
biezaa,dziljaa eglju mezjaa...un tad kaads vecs Mayhem vai Burzum albums...
un vispaar vai romantika ir taada pati muusu kultuuraa,kaa vispaarpienjemtaa? vai arii
taa ir paarveertusies par ko citu,kam nav vaarda? vai arii ir? (arii shai teemai neparedzu
ilgu naakotni..bet nu..)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
bla bla bla..
0
no tevis jau to gaidiiju...ljoti paredzmi..mja.. :)
0
F**k banaalo romantiku.Poperiitis domaa aizieshu uz randinju ar sarkanu rozi, peec tam atvilkshu meiteni maajaas, iesleegshu kaut ko no salkajaam miilas dziesmaam un vinja buus mana...Kaada banalitaate.
0
Kāda romantika? Sen tie laiki ir pagājuši. Ir tikai perfekta mašinērija un viss.
0
nju nju nekur jau naf pazudusi...
0
kaadam pazudusi,kaadam dziiva...citam transformeejusies...
0
Manupraat neliela deva romantikas nebuut nav peljama.Bez paarspiileejumiem,bez cukura..Taada nedaudz mo$kjaina un savdabiiga..tas tomeer ir jauki..
0
Briinums, pat shitaa teema aizgaaja. Nu nez kaa ar to ugunskuru mezhaa pie darkthrone... bet nu, lai kaa tur buutu ar poperiem, bet nu klasiskie romantikas elementi man liekas nav izmirushi. Un nez vai "matainiiba" noziimee ka tai jaabuut savaadaakai, vai varbuut man nav taisniiba? Nez eliizhinj, tev seks ar vienmeer ir aadaas un ar asu priekshmetu izmantoshanu. Es varbuut esmu galiigi ne True (ne tikai taapeec ka peedeejaa laikaa staigaaju zilaas dzinsaas), bet nu attieciibas man ir tiiri cilveeciskas, nu ne bez diivainiibaam protams, bet nu caurmeeraa. Jaa, atziimeeshu ka romantika vairaak svariiga ir esoshaas attieciibaas nevis jaunu veidoshanaa, tas taa... pieziime dazhiem jauneekljiem. Veel par romantiku runaajot, mineeshu piemeeru, kur sieviete pataica ka braukshot uz leishiem tikai ja dabuushot mashiinu, uz ko es atbildeeju - Dura, kaada mashiina? Ar autobusu, mugursomaam, teltiim, pasiiti zobos un uz priekshu - romantika.
0
par peedeejot teikumu piekriitu...
ja kas,par savaam intiim.attiec. neizteikshos...bet es nerunaaju par kaadaam maiguma izpausmeem(tiiri fiziski)!!bet par to,kaada vide ir apkaart..nez,var jau buut ka tev patiik viss tas kas mineets pashaa saakumaa,bet mani tomeer piesaista kas tumshaaks(kuraa ja kas pat ljoti labi iederas tradic.romant.elem,tikai ar savaam fishkaam)...un nejau esot taadaa atmosf.(tas pats darkthrone un ugunsk) man praataa shampis un rozes...bet tur jau saak straadaat fantaazija sakaraa ar senaam kaujaam,senaam ziniibaam,vai tiem pashiem troljljiem...un man tas liekas pat romantiski..bljins,ne? ak es ljaunaa..
0
bet galvenais ka otrai pusei ir taapat,un viss var sapluust kopaa..un romantika jau taa arii rodas(savst.)
0
Lai kaa man patiktu tur teiksim Darkthrone, nu nekaa romantiska gan es tur nesaskatu. Nee nu ja taa labi pafantazee, divataa ar miiljotie sievieti mezhaa, pie ugunskura, "da hotj" pie darkthrone.... eee nu taalaakaas manas slimaas fantaazijas neatklaashu. No luuk, otra versija, seezham mezhaa, sakuram ugunskuru, dzeram alu, "bazareejam" par "veceneem" (puseem/chiksaam/dzhuseem)... klausamies nu nebuusim originaali, darkthrone. Nu luuk, elementi itkaa tie pashi atskaitot vienu, bet kaada atshkiriiba. Nu kas nu kuram shkita romantiski, vai varbuut nekas, bet nu tomeer atshkiriiba nenoliedzama.
0
Ja runaa tiiri par muuziku, tad nu arii black var buut romantisks. Piem. Nargaroth "Geliebte Des Regens" jaunais albums, nu par cik vaacu valodu zinu sliktaak nekaa anglju, visaas diezmaas neesmu iedzilinaajies, bet nu ir tur lirikas taa neko. Romantika gan tur ir bishku diivaina, bet nu man skiet ka ir.
0
Hmm, piemeeram klausiities, kaa puishi brunjukreklos kara dziesmas dzied vientuljaa pilii pilnmeeness naktii pie ugunskura:) Ir tachu romantiski:)
Un ir kaut kaada romantika arii death metal muuzikaa un asinjainos palagos:)
0
The Sins of Thy Beloved - albūms "Lake of Sorrow"
Manā skatījumā - viens no vis romantiskākajiem metāla mūzikas šedevriem!
0
Es domaaju, ka romantika var buut dazhaada... Man liekas, ka nekas nav skaistaax par seksu mezhaa Jaanju nakti...
0
Nekas nav skaistaaks par Latvijas dabu!
0
vai tad seski dziivo mezhaa?
0
Sekss mezhaa. :) Ljoti romantiski. :) Pasaki sievietei ka gribi seksu, un es paskatiishos vai tu to dabuusi.
0
:>
jaa, it seviski kaadaa traktora izdangaataa rievaa, vai tuvaak dabai - kaadaa skudru puuznii :D
0
BigUgga, tu esi tas pats no MoralPaina?
0
man nav nekaada sakara ar mp
0
Jā, jā, kā tad! :D
0
kudars, kas jaa? ko ar to gribeeji pateikt?
0
Ka neticu
0
nu man iisteniibaa pie pakaljas tici vai nea ;))
0
A nahuj tev jāmelo, ja tur skaidri un gaiši rakstiits: BigUgga? Kaut gan pokui - kāda man darīšana, kur tu ej. Tāpat tevi nepazīstu, lai gan būtu interesanti redzēt kā izskatās metālists - maniaks. Nāve!!!
0
Bigugga laikam tas nudien nav, bet dazhs labs Moralpain maniaks te tieshaam apgrozaas ;)
0
Vai arii otraadi - dazhs labs Truemetal maniaks apgrozaas ieksh MP ;))
0
nju tas jau vareetu buut ticamaak, vai ne, Intars? :::)))))
0
Preciizaak katraa zinjaa, vieniigi MP pastaav senaak.
0
Kaads ir arī kaut ko uzrakstījis, vai tikai lasa?
0
Man interesee, kaadu romantiku taa siikaa plekste mekleetu tumshaa biezaa mezhaa(to es saprotu, nesviisti) savienojumaa ar kaadu vecu Mayhem albumu? Tu laikam neesi tos vecos Mayhem nemaz dzirdeejusi. Man kautkaa Chainsaw gutfuck, vai Pure Fucking Armageddon kautkaa neriimeejas ar mezhu romantiku. Ko tu tur vispaar verkshkjini. No kopsavilkuma es secinu, ka tev shkjistu visai romantiski, ja tu iebristu dzilji mezhaa, kur uzskrietu virsuu onkolim no Necrophagias klipa "Blodfreak." Ah.... Cik valdzinoshi un taa nedaudz satraucoshi, ne?
0
2 kudars - jaa, cik zinu, ir uzrakstiijis :)
0
turpinot Fauna domu, iebristu dzilji mezhaa un uzskrietu virsu Impaled Nazarene brīnumiem, kas visai jauki izrīkojās ar skaistā un romantiskā -daiļā dzimuma pārstāvi savā klipā Cogito Ergo Sum.
Ah.... Cik valdzinoshi un taa nedaudz satraucoshi, ne?
0
Romantika ir cilvēka spēja saskatīt skaistumu lietās,kurām materiālajā pasaulē nav lielas vērtības.
0
Viedi vaardi mans mezha draugs.
0
Kaa katrs uzstver vaardu romantisms. Vaardi ko pasaka citreiz tak var saprast, ka tas romantisms> Piedod, bet man sskkiet, ka tev nav smadzennu
0
nja romantika ir jauka lieta :)
0
idiņš... nah tu te cel vecās tēmas augšā???
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas