:D Brutal metal...
0
Nevareeju attureeties "Sestdiena 07.Jan.2006 : "BirtH_Sic-Party" - GoSsiP (brutal metal/core), Bite Back (brutal nu-metal), Emotions Sold Out (experimental indy/hardcore), Shaman Guild (nu-metal), Undusted (metal/core), Sidemind! (hardcore), Spirit Mill (punk rock), Serpant (melodic/black metal)
vieta: Rīga, klubs "Salamandra"
ieeja: no 21:00 - 22:00 = 2Ls pēc 22:00 = 3Ls
piezīmes: Katra grupa spēlēs dzimšanas dienas dziesmu!"

:D Buusim brutaali :D
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
A ko, tu netici, ka metalcore var būt brutāli? Tā tas ir jāsaprot? Metalcore rullzz foreve!!!!
0
Nu man metalcore ne visai bet ne par to... palasi veelreiz... BRUTAL NU-METAL :D
0
Nu-metal maisā var sabāzt visu ko - sākot ar Linkin Park un beidzot ar Coal Chamber. Coal Chamber taču ir brutālāki, vai ne? en.wikipedia.org/wiki/List_of_Nu_met...
0
nu ir jau veel taadas peerles kaa "death`n roll" hehe, iistajiem taateikt izdomas netruukst, niga boy`z from t3h h00d
0
Nu labi labi... pimpi ar pirkstu saliidzinaat jau arii nevajag :D Deth'n'roll tomeeer ir daudzmaz saprotams bet BRUTAL NU.... BRUTAL NU... nu nu nu
0
Butal-nu - tas ir priekš tīņiem. Death`n roll - priekš pieaugušajiem tīņa prātā.
0
a kāds ir brutal-nu.. nosauc vienu grupu!!!
0
Vispaar piekriitu hehe
0
Brutal-nu - Soulfly.
0
nu brutal skan nikni un ljauni, taapat kaa death, znachet stiliigi, jee!
0
da fak kas par Soulfly.....
0
as kur tu pieskaiti šitos ---> Current 93
0
Soulfly ir nū metal grupa kuras liideris ir Makss Kavalera (ex-Sepultura). Vot tas ir Soulfly.
0
Nee, Deriks Griins tagad tur lurinaas
Cavalera ieksh Nailbomb darbojas
0
Tieshaam? Nezināju. Par Soulfly īpaši neiteresējos.Kad tad viņš aizgāja no grupas?
0
Max no Soulfly NEVAR aiziet, tā ir viņa grupa, Nailbomb ir tikai blakusprojekts!
0
Deriks Grīns darbojas iekš Sepultura, nejauc, Jumts. Kaut gan Soulfly šobrīd ir baudāmāki par Sepultura, kas gan nenozīmē neko daudz.
0
Roof mani maldināja. Pie velna!
0
vai vai vai... :D
0
eu kas ir ar manu desktopu? Tas palika tieši tāds pats kā true metal melni pelēkais fons.
0
Āāāāāāāāāāāā'! Kas ir ar desktopu?
0
Tā notiek a tiem kuri Korn klausas.....
0
Kāpēc? Dievs kāpēc? Kurš pie velna?
0
Atcelt! Atcelt!
0
Dievs tevi nemīl.. Jezus arī... pat velns tevi grib nosist... tu tiksi izmests atklātā kosmosā... starp asteroīdiem un komētām tu mētāsies.. lidosi no galaktikas uz galaktiku... bet ir viens bet... tu neko neredzēsi, nejutīsi... kapē?? bļe tu būsi beigts....
0
Kā var nomainīt desktopa attēlu?
0
baigi grūti.. man liekas tev jāsauc palīgā kautkāds programmētājs... tie hidras, kas visu zin... manā skolā tur tādi līkie viņi visu zin... ved uz autoservisu salabos...
0
Uz autoservisu? Labs joks! Ha, Ha!
0
Fui, cik pretīgs desktops.
0
Zipaks, šodien, plkst. 17:40 [Profils] [Link]
Dievs tevi nemīl.. Jezus arī... pat velns tevi grib nosist... tu tiksi izmests atklātā kosmosā... starp asteroīdiem un komētām tu mētāsies.. lidosi no galaktikas uz galaktiku... bet ir viens bet... tu neko neredzēsi, nejutīsi... kapē?? bļe tu būsi beigts....

Hey, Zipij, saac dzejot, tev ir talants
0
He, paldies! bet tomēr man nav talants.. esmu jau mēģinājis...
0
nu nu, beidz taa runaat par sevi veciit, pashiedvesma ir galvenais, mosh tu esi viens no tiem neformaalajiem pionieru dzejniekiem-pederastiem, radiiisi kko par ko pasaule veel dekaadeem vaimanaaas, kko trakaaku par dadaismu veel
0
vienīgais ko es varētu radīt:, armiju kas vajātu blondus, garmatainus večun un nejau visus.... tieši tos kuriem patīk Opus Pro, iet uz RocaBilly un gudri spriest kas citiem labs, kas nē..... āā un vēl piemirsu pieminēt pašu galveno, vajās tikai Artūrus ar šādām pazīmēm... secinājumus izdari pats...
0
jeee, fucking lielpupainu suukaat-kaaru, blondiinju armiju! jeeeeaaah! thac more liek it! ai nahuj, pagiras ble darbs ble. suka.
0
Dadaismam nav ne vainas, starp citu..
0
dadaisms pats ir liels peecvainais radiijums
0
vienīgais ko es varētu radīt:, armiju kas vajātu blondus, garmatainus večun un nejau visus.... tieši tos kuriem patīk Opus Pro, iet uz RocaBilly un gudri spriest kas citiem labs, kas nē..... āā un vēl piemirsu pieminēt pašu galveno, vajās tikai Artūrus ar šādām pazīmēm... secinājumus izdari pats...
He,he, dari to atraak, Zipij!
0
Interesanti gan, kāpēc hardcore nav pieskaitīt pie metāla, bet ir kā atsevišķs stils? Man šķiet, ka hc ir daudz vairāk kopīga ar metālu, nekā kaut kādiem Limp Bizkit. Klausoties kautkādu Panteru, mani pārņem stipri līdzīgas emocijas kā no hardcore.
0
def Leppard pat ir vairaak kopiiga ar metaalu nekaa bizkviitiem. Hardcore iisteniibaa jau ir no pankroka radies taa kaa ar metaalu tam ir visnotalj taala sasaiste kaut gan dazhas grupas ir tiiri klauaamas
0
Un tomēr sasaiste ir pietiekama - smagās ģitāras, agresivitāte, enerģija, kas ir pat vairāk kā metālā. Varbūt cilvēki par daudz karina birkas - "tas ir tas, tas i šitas", jo jaunās grupas jau nerodās no vecajām, varbūt vienīgi iespaidojas. Punk gan man asociējas ar Sex Pistols jautro mūziku un citiem jautrīšiem. Metālistiem, protams, jābūt drūmiem vai vismaz nopietniem, bet tādi ir arī hc.
0
man punki gan vairāk asociējas ar the exploited..
sevišķi pēdējie veikumi. pamatīgs pumpis ar biezu thrash ievirzi.
sex pistols ,savukārt, izpelnījušies savu pieminēšanu vēl šo baltdien tik tāpēc, ka bija vieni no pirmajiem tādiem revolucionāriem, proti- jo primitīvāk , jo lielāks klucis uz valsti, sabiedrību, likumiem, iekārtu, jo mazāk zin akordu, jo lielākā pālī uz skatuves, jo labāk u.t.t. . A savādāk viņi nav pieminēšanas vērti... vārdu sakot ļurbas. Bet nu- arī viņiem savs respekts tomēr ir jāatdod.
0
jeeee, sex and violence sex and violence sex and violence sex and violence sex and violence sex and violence sex and violence sex and violence
Jeeeeeeeeeeeeejeeeeeeeeeee jeeeeeee
punk ir amoraala, bet kultuura, ne ljurbas (hei, labais vards) chau, ljerpata, tu ljurba taads, man ljerga iekshaa, nenjem pieree.
0
Maigonis, 2005. gada 30. decembrī, plkst. 15:26
Metālistiem, protams, jābūt drūmiem vai vismaz nopietniem, bet tādi ir arī hc.

Wota!! Kur rakstīts ka metālistiem jābūt drūmiem?! Cilvēki kā cilvēki priecājas un raud...
0
un HC jau ar tāds jestrs... neko tur nopietnu nesaskatu... skeiteru kūltura...
0
nez, man hc asocieejas ar a la savu emociju izkliegshanu. jestri ir panki, hihi
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [3]
Dethecrator
PeterisP
BladeOfDarkness
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas