vai Tu klausies Silverchair?
0
Es dažreiz klausos, kad gribās ko mierīgāku un debešķīgāku. Vēl tādos gadījumos es klausos Anathema pēdējos albūmus.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Es esmu dzirdējis dažas viņu dziesmas.
Jāatzīst, ka viņi pārāk nesūkā.
0
Reti kura grupa beigās ir tikpat laba, kā sākumā. Daļa kļūst sliktāki, otra daļa sāk spēlēt liriskāku un vieglāku mūziku. Dažiem tas pat padodas.
0
Man kompis šodien ārkārtiigi lēns.
Pizdetc. Nesaprotu kas notiek.
0
Kāda sagadīšanās - man arī!! Slip, tu esi kaut kāda personība manī? Tā jau nav pirmā lieta, kur mums notiek tas pats. Pirmā lieta bija par to frizūras izbojāšanu un matu noskūšanu. Vai es varu ar tevi iepazīties?
0
aha tads lens nets....
bet nē es neklausos un nesmu nemazim dzirdejis...
0
Tev arī kompis bremzē? Varbūt šodien ar internetu kaut kas nav kārtiibā un tā ir visiem.
0
Man likās, ka tas no vīrusiem kādiem.
0
Man ir antivīrusu programma kompī.
Bet esmu dzirdējis, ka pat tās programmas nepasargā no visiem vīrusiem.
0
nea, es klausos megadeath
0
Vai tu pareizi uzrakstīji grupas nosaukumu?
0
bļe man kompis kuru katru mirkli var nobeigties... man videokarte nereali sacakareta.. visulaiku karas....
0
nea tad labāk pirmos divus pearl jam un nevermind
0
mee, a jums alus nav?
0
leetais, supernetto alus ;]
0
Bļeģ, nevar būt, ka nevienam nepatīk Silverchair? Jums ko galīgi sirds nav krūtīs, vai? Vai arī neesat dzirdējuši pēdējos 2 albūmus.
0
jaa, pie kriizes tas paliidz
0
ko tu tur teici par Anathema? A ko, liidziigs?
0
Nava līdzīgs, bet paņem. Protams, tā saldā mūzika ar laiku kļūst par saldu un Silverchair solists pats ir tik salds, vispār esmu viņā iemīlējies.
0
pag pag, saldie puishi visi ir mani!
0
Vispār jau viņu apprecēja Natālija Imbruglija.
0
protams, kaadai jau zekjes arii ir jaamazgaa peec vecas tradiicijas:)
0
ja tas ir tas pats silverchair kuru es domaaju, tad silverchair ir pilniigs suuds. klausiijos kad man bija kaadi 14 gadi. un veel kas- silverchair ir pilniiga kopija nirvanai, un nirvana arii ir suuds. taada muuzika domaata nolemtiem tiinniem kuri ieniist savus vecaakus.
0
Tu kropli neesi klausījies Silverchair jau sen, ja salīdzini ar Nirvanu. Viņi tagad spēlē pilnīgi savādāk un DAUDZ labāk par Nirvana.
0
man pie kaajas vai labaak, sliktaak, savaadaak vai kaa. vinni speelee liidziigu muuziku nirvanai, un taa muuzika ir suuds.
0
Bļeģ, pēdējie 2 albūmi nav VISPĀR līdzīgi Nirvanai, apnikuši jau man visi tie eksperti, kas viņus salīdzina ar Nirvanu. Vai tas blondo matu dēļ?
0
velns paraavis. domaaju ka ssitai saitaa notiek runas pa METAL nevis par k-kaadaam metaala un pop atliekaam.
0
uz ko tad vinni ir nomainiijushi- uz heavy metal??? es tos jobanos albumus neesmu dzirdeejis un negribu dzirdeet, varu sadereet ka tie ir klluvushi veel komerciaalaaki un prastaaki.
0
Tikai true pokemoni šķiro mūziku pēc savām pokemōnībām, pieauguši cilvēki vērtē mūziku pēc būtības, nevis piekabinātām birkām "TRUE". Silverchair ir 1 no labākajām mūzikām, tu vienkārši neesi dzirdējis pēdējos 2 albūmus, sevišķi jau Diorama. Vispār, ej dirst.
0
tikai true pokemoni raksta par silverchair, trueMETAL maajaslapaa.
0
pārsmēju jēgu par trupiku. ai ai ai kā iekrita nabags.
0
A vai grupa Goldentable kadam patik?
0
pirmoreiz dzirdu
0
neklausos,bet esmu paris dziesmas dzirdejusi
0
Nirvana ir sūds? Shut up. pirmo reizi dzirdu, ka par Nirvanu kāds tā saka. Par to, ka
Korn ir suuds esmu dzirdējis, bet par Nirvanu.
Come on. Nirvana is great.
0
nirvana - nekas iipashs...
0
Mommy, why did daddy touched me there?

Mommy, why did daddy touched me there?
Mommy, why did daddy touched me there?

Mommy, why do I even dont fucking care?
0
veciit, mana beerniiba pagaaja ar NIRVANA, kaa taa nekas iipashs?
0
hmm, vai es jau teicu par uzmaniibas truukumu?
0
Patiesībā tā pēdējā rinde skan šādi:

"Mommy, why in the world I dont even fucking care?"
0
I dont fucking care !
luuk taa !
0
Tapec paraudiet par gruto bernibu, depresiju un to ka neviens jus nemil....
Pokemoni, blja.... :)
0
klau, vai taa tu domaa, ka true ir tie, kam nekad nav bijis probleemu?
0
ne jau par to ir stasts. katram ir bijushas/ir savas prblemas - bet ar tam ir jatiek pasham gala, nevis janjaud par to, cik man gruti utt.

Tas nebija uzbrauciens, bet manas emocijas pec dazha laba citata.
0
veciit, bet par to IR jaarunaa. ja taa nopietni.
0
sākās viss ar silverchair un beigās nonāk līdz Ainas cienīgam tematam
0
vai ta tu tik daudz sho skaties, ka zini, kas vinjas cieniigs?:) nezinu, man tas iedegums neljauj vinju uzklausiit...
0
absolutely not
0
tas bija domāts nievājoši, tur parasti bezmugurkaulnieki ekrāna priekšā ņaud un puņķojas.
a iedegums labs, savos gados viņa labi izskatās-ja tā objektīvi uz to paskatās
0
melni kraasoti mati un solaarija iedegums, es arii skatos subjektiivi...pee
0
punkojas, raud, ok, bet cilvjiem tak patiik citu probleemas, tik pat asinskaariigi pie TV kaa sheit:)
0
sc, a ko vinjiem par to dod?
0
Es arī biju Ainas šovā un neesmu bezmugurkaulnieks! Jo es tur neņaudēju, tikai pateicu'savu viedokli par dažām tēmām.
0
Ko tu tur biji pazaudājis? Un par ko tad tu runāji ar Ainas kundzi?
0
Atziisties, ko tur dod?!
0
Pizdetc- Maigonis Ainas šovā.
Es vienkarshi tagad esmu galīgā šokā un dirsā.
0
Kāda tēma bija tanī raidijumā kurā tu biji?
0
Tikai nesaki, ka par gejiem.
0
Nē par Visarionu, es pašās beigās tikai atnācu un pateicu, ka Visarions ir kaka un veģetārisms ir dabisks. Vēl tagad laikam var noskatīties iekš interneta.
0
Kurā vietā var noskatīties? Redzēšu tevi. ha ha
0
www.tv.lv - raidījumi - Aina - 01.12.05. tēma "Sekta atņēma man bērnu" :) Es tur pašās beigās tikai esmu, teicu rezumē.
0
Pie p... nav tur tā raidijuma vairs. Tiko pārbaudiju.
0
Diemzhēl.
0
Slikti pārbaudīji, es pats tikko pārbaudīju un ir. Tur ir jāuzspiež uz "raidījumi", tad parādās kvadrāts, tur izvēlē jāuzspiež "Aina" un tad jāsameklē 01.12.05.
0
Es jau meklēju un nebija.
Jāpaskataas vēlreiz.
0
bļe tu nefolks :)
0
Nu nav tur. Man rāda 21.10.2005 un nākamais ir 06.12.2005.
Bet 01.12.2005 raidijuma nav.
0
Tu ne tur skaties vajadzēja tev kvadrātam parādīties tādam uz trešdaļu no ekrāna.
0
Nu ja un tur malā saraksts ar raidījumiem , bet tā raidijuma nav.
0
Eh, paC vainīgz, a man tur auskarz labajaa ausii.
0
Ir ir atradu.
0
Redzēju tevi. Tu esi tas džeks ar melno džemperi un blondajiem matiem? Tikai tur skaņas nav un mans kompis slēdzas ārā, kad mēģinu to skatiities.
0
Jā jā esmu blondīne.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas